تور کیش از ساری هتل جام جم

دو شب و سه روز
ساری
به کیش
نمای هتل جام جم کیش

خدمات

تور کیش از ساری هتل جام جم

  • ورودی رستوران موزیکال به همراه ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا
  • ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر 
  • ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر
  • کشت طبیعت گردی به صورت vip
  • ورودی سافاری با ترنسفر ، 50 درصد تخفیف از قلعه وحشت و سینما شش بعدی
  • ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منو غذای گرم

تور کیش از ساری در هتل جام جم : ساری از جمله شهرهای توریست پذیر ایران است که مردمان آن از طرفداران پر و پا قرص سفر به جزیره مرجانی محسوب می شوند. در این جزیره آب های زلال و شفاف خلیج فارس دنیای آبی متفاوتی را روبروی دیدگان اهالی ساری قرار می دهند و همین سبب شده ساکنان این شهر از مخاطبان اصلی تور کیش باشند. ساری از شهرهای شمالی کشور است و مسیری طولانی تا جزیره کیش دارد. به همین سبب بهتر است این تور را به صورت هوایی رزرو کنید  تا سفر راحت تری را تجربه نمایید. توجه به این نکته نیز لازم است که سفر با تور در اغلب موارد کم هزینه تر از سفرهای شخصی است و این همان چیزی است که آمار متقاضیان این تور را روز به روز افزایش می دهد.

شما می تواند با رزرو تور کیش از ساری در سایت سفر آس 24 یکی از راحت ترین سفرهای خود را به جزیره مرجانی پیش رو داشته باشید. تنوعی که در این سایت برای تورها در نظر گرفته شده سبب می شود شما با هر بودجه و هر سلیقه ای بتوانید تور مخصوص به خود را پیدا کنید. این تور در هتل های مختلف جزیره از پنج ستاره تا دو ستاره برگزار می شود و همین زمینه ساز تنوع قیمت تورها در این سایت شده است. تور کیش از ساری در هتل جام جم با اقامت در یکی از هتل های چهار ستاره کیش و همراه با خدماتی فوق العاده در این سایت برای مسافران عزیز قابل رزرو است. شما می توانید اطلاعات مربوط به این هتل را در انتهای همین مطلب مشاهده کنید.

خدمات تور

این تور مسافران خود را از خدماتی چون ورودی رستوران موزیکال با ترنسفر و تخفیف در غذا، ورودی شهر بازی هایلند با شارژ کارت برای هر نفر، ورودی پارک آبی با ترنسفر، طبیعت گردی VIP،  ورودی کافه یخی با تخفیف در منوی غذای گرم، ورودی پارس سافاری با ترنسفر و تخفیف در قلعه وحشت و سینما شش بعدی  بهره مند خواهد کرد.

درباره هتل جام جم کیش

هتل جام جم کیش در سال 1375 در این جزیره مورد بهره برداری قرار گرفت واکنون به عنوان یک هتل پر قدمت و با سابقه در خدمت مسافران این جزیره است. این هتل در سال های اخیر در دست بازسازی قرار گرفته و در فضایی مطلوب از مهمانان پذیرایی می کند. میدان امیر کبیر محل احدث هتل جام جم است که سبب شده مهمانان بسیاری از بازارهای کیش چون مرکز تجاری کیش، دیپلمات، مریم، مروارید، ونوس، پانیذ و زیتون را به راحتی در دسترس داشته باشند. نزدیکی به اسکله تفریحی نیز یک امتیاز ویژه برای این هتل محسوب می شود که راه مهمانان را تا تفریحات مهیج دریایی بسیار کوتاه کرده است.

ساختمان دو طبقه این هتل دارای 49 واحد اقامتی به شکل اتاق های دو تا چهار تخته است. این اتاق ها با امکاناتی چون مبلمان، یخچال، تلویزیون، دراور، صندوق امانات و دیگر لوازم ضروری و با چیدمانی مناسب تحویل مهمانان داده می شوند. لیست تجهیزات و خدمات هتل نیز مواردی چون لاندری،  فضای سبز، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، ترنسفر رفت با هزینه، لابی مجهز به تلفن و تلویزیون با ظرفیت 30 نفر و بسیاری دیگر از امکانات را در بر می گیرد. در این هتل یک رستوران ایرانی و یک کافی شاپ نیز در دسترس مهمانان قرار خواهد داشت.

قیمت: 1650000 تومان
تور کیش از ساری هتل جام جم
مدت اقامت: دو شب و سه روز
قیمت: 1650000 تومان

سایر تور های پیشنهادی

نما هتل کوروش کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1960000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل میراژ کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1850000 تومان
ستاره هتل
نما هتل داریوش کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2850000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل پارسیان کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1640000 تومان
ستاره هتل