تور مشهد از مهم ترین شهرهای ایران

تور مشهد از مهم ترین شهرهای ایران
0

تور مشهد از تبریز

تور مشهد از مهم ترین شهرهای ایران : تور مشهد از تبریز جز تورهای بسیار پرطرفدار داخلی است که به صورت تور هوایی معمولاً اجرا می‌شود.

 تور مشهد از تبریز به واسطه قطار هم قابل اجرا شدن هست که هر کدام از آنها طرفداران خاص خود را دارند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 تور مشهد از تبریز با استفاده از تورهای زمینی مشهد  همچون اتوبوس اجرا می‌شود. ولی به دلیل فاصله بسیار زیادی که بین این دو شهر وجود دارد تور هوایی جز پرطرفدارترین تور میان تبریز و مشهد هست.

 از گذشته مردم تبریز و سایر مردم آذری زبان علاقه زیادی به اهل بیت علیه  السلام داشتند و این عشق و علاقه هر ساله موجب می‌شود تا زائران زیادی از سمت تبریز به مشهد مقدس سفر کنند.

 مسافرین تور مشهد از تبریز برای زیارت امام هشتم باید مسیر را از اول تا انتهای رشته کوه البرز در پی بگیرند و این مسیر به صورت راه هوایی و زمینی قابل انجام است.

 از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز روزانه دو پرواز در ساعت‌های مختلف انجام می‌شود و تبریز را به مقصد مشهد ترک می‌کنند. البته احتمال تغییر ساعت‌های پرواز در طول سال وجود دارد. فرودگاه بین المللی شهید معدنی در شمال غربی تبریز قرار دارد.

 فرودگاه تبریز دارای پارکینگ اختصاصی است که به صورت شبانه روزی می‌توانید خودروهایتان را در آن پارک کنید. فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد جز پر رفت و آمد‌ترین فرودگاه‌های ایران بعد از مهرآباد است که از نظر تعداد پروازهای ورودی و خروجی در جایگاه اول قرار گرفته است. فاصله فرودگاه مشهد تا حرم امام رضا حدوداً ۱۰ کیلومتر است طی کردن این مسافت ۲۵ دقیقه زمان لازم دارد

مدت زمان سفر زمینی از تبریز به مشهد ۲۵ ساعت است. البته مسیر ریلی می‌تواند تحمل این مسیر را راحت‌تر کند.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

 در حال حاضر تنها قطار رجا در این مسیر فعالیت می‌کند که چهار مدل مختلف دارد در میان این چهار گزینه می‌توانید یکی را از آنها را با توجه به شرایط و بودجه‌تان انتخاب کنید.

تور مشهد از اصفهان

تور مشهد از مهم ترین شهرهای ایران
تور مشهد از مهم ترین شهرهای ایران

مشهد تنها مقصد گردشگری ایران است که در طول تمامی فصل‌ها میزبان زائران بسیار زیادی از گوشه و کنار کشور می‌شود که این افراد برای زیارت کردن حرم مطهر امام هشتم علیه السلام به سمت مشهد می‌روند.

 به همین دلیل تور مشهد از تمامی شهرها به صورت زمینی و هوایی قابل اجرا است و البته به صورت هوایی هم قابل اجرا می‌باشد.

تور زمینی با استفاده از قطار و اتوبوس جز پرطرفدارترین تور ها  در تمام ایام سال است.  در تمام سال تور مشهد از اصفهان استقبال داشته است.

 سفر از اصفهان به مشهد به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. شما می‌توانید با وسیله نقلیه مختلف از اصفهان به سمت مشهد بروید از جمله این روش‌ها استفاده کردن از قطار و هواپیمای اصفهان به مشهد است.

 بسیاری از مسافران تور مشهد را به  روش هوایی را انتخاب می‌کنند تقریباً روزی دو پرواز از اصفهان به مشهد انجام می‌شود که البته در مناسبت‌ها و تعطیلات این تقاضا افزایش پیدا می‌کند به همین دلیل تعداد پروازهایی که اصفهان را به مقصد مشهد ترک می‌کنند بیشتر خواهد بود.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 پرواز اصفهان به مشهد به صورت ظهر و عصر انجام می‌شود و زمان سفر به مشهد از اصفهان با استفاده از هواپیما یک ساعت و ۳۵ دقیقه می‌باشد.

 در شمال شرق اصفهان فرودگاه شهید بهشتی اصفهان قرار گرفته است که شما باید با استفاده از تاکسی‌های خطی خود را به این مسیر برسانید .

اما سرویس تاکسیرانی وابسته به شهرداری در محوطه فرودگاه هست که بهترین راه برای این مسیر استفاده از اتوبوس‌ها می‌باشد.

اتوبوس‌های مسیر فرودگاه از ساعت ۶ صبح تا ۹ شب هر یک ساعت و نیم به سمت ترمینال حرکت می‌کنند.

تور مشهد از شیراز

همان طور که گفته شد تور مشهد از تمامی شهرها به صورت زمینی و هوایی انجام پذیر شده است. شیراز هم جز این تورها هست که طرفداران زیادی دارد.

 شهر شیراز به دلیل اینکه یک کلان شهر است و بیشتر از یک و نیم میلیون جمعیت دارد متقاضیان زیادی را  برای سفر به مشهد را در طول سال به خود اختصاص داده است.

تور مشهد از شیراز با توجه به راه‌های ارتباطی این دو شهر از  طریق هوایی و جاده‌ای انجام می‌شود. تعداد پروازهای شیراز مشهد در هر روز متفاوت است.

 در بعضی از روزها پروازهای این مسیر دو بار انجام می‌شود و هواپیما فرودگاه شهید دستغیب شیراز را به مقصد مشهد ترک می‌کند.

 در برخی از مواقع تنها یک بار پرواز انجام می‌شود. در مواقعی که تعداد مسافران زیاد است تعداد پروازهای شیراز مشهد به سه بار در طول روز هم می‌رسد.

 فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز از جمله فرودگاه‌های پر رفت و آمد در کشور است. این فرودگاه در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهر شیراز قرار گرفته است و راه‌های دسترسی به آن با استفاده از ماشین شخصی مترو اتوبوس و تاکسی انجام می‌شود.

 فاصله فرودگاه بین المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد تا حرم امام رضا حدوداً ۱۰ کیلومتر است که تنها ۲۵ دقیقه فاصله دارد فاصله زمانی مسیر ریلی شیراز مشهد ۲۲ تا ۲۴ ساعت است که حدوداً دو برابر بیشتر از مدت زمان مسیر قطار تهران مشهد گزارش شده است.

 البته باید بدانید که قطارهای لوکسی همچون فدک در این مسیر حرکت نمی‌کنند اما قطار با کیفیتی مثل پلور سبز غزال و سریر در این مسیر فعالیت دارند.

 فاصله ایستگاه راه آهن شیراز تا مرکز شهر حدوداً ۳۰ کیلومتر است از پایانه تاکسیرانی شیراز می‌توانید سوار ماشین شوید و به راحتی به ایستگاه راه آهن شیراز برسید. ایستگاه راه آهن مشهد ۲ کیلومتر با حرم امام رضا فاصله دارد و خود را می‌توانید با استفاده از اتوبوس تاکسی و مترو به این ایستگاه برسانید.

تور مشهد از اهواز

تور مشهد از مهم ترین شهرهای ایران
تور مشهد از مهم ترین شهرهای ایران

تور مشهد از اهواز از جمله محبوب‌ترین و پرطرفدارترین تورهای داخلی کشور است که در  شهر پرجمعیت اهواز هم طرفداران زیادی پیدا کرده است به روایتی می‌توانیم بگوییم که استان خوزستان قدمگاه امام رضا بوده است که در سفری که از شهر مدینه به مشهد داشته اند، به خوزستان و شهر اهواز قدم گذاشتند و فضای خوزستان را آکنده از عطر خود کردند.

 از این رو مردمان خونگرم و مهمان نواز اهواز از جمله عاشقان و دلباختگان امام هشتم علیه السلام شده‌اند .از سمت دیگر خوزستان دروازه ورود زائران عراقی مشهد مقدس هستند و عراقی‌ها بعد از اینکه وارد خاک ایران می‌شوند به واسطه فرودگاه اهواز خود را به مشهد می‌رساند این دلایل موجب شده است.

 تور مشهد از اهواز جز پرتقاضاترین‌ها روش ها برای سفر است.  برای سفر از اهواز به مشهد راه‌های ارتباطی زیادی هست به همین دلیل تور مشهد از اهواز به صورت تور هوایی مشهد تور قطار زمینی مشهد با استفاده از اتوبوس و خودرو شخصی انجام می‌شود.

 شهر اهواز در غربی‌ترین نقطه جنوبی کشور است و شهر مشهد در شمالی‌ترین نقطه شرقی کشور قرار گرفته است و همین امر موجب شده فاصله این دو شهر از هم نزدیک به یک شبانه روز زمان ببرد به همین دلیل کم دردسرترین راه برای سفر از اهواز به مشهد، تهیه تور هوایی مشهد از اهواز است به صورت کلی روزانه ۲ تا ۳ پرواز فرودگاه بین المللی اهواز را به مقصد مشهد ترک می‌کنند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 تعداد این پروازها به میزان مسافرین بستگی دارد که در ایام مختلف تغییر می‌کند. ساعت پرواز اهواز به مشهد بعد از ظهر و شب است و مدت زمان سفر از اهواز به مشهد با استفاده از هواپیما حدود دو ساعت گزارش شده است که نسبت به تور زمینی مشهد بسیار کم دردسر تر می‌باشد.

تور مشهد از بوشهر

انواع تور مشهد از بوشهر به بهترین شکل امکان‌پذیر است و قابل رزرو شدن هستند این تورها در تمامی ایام سال قیمت‌های مختلفی دارند برای تمامی خانواده‌های بوشهری به ویژه کسانی که علاقمند به امام رضا علیه السلام هستند این تورها بهترین فرصت را به  خانواده‌ها می‌دهند.

 تا چند روز در مشهد بمانند و حال و هوایشان عوض شود تمامی اقامتگاه‌ها و هتل‌های مشهد امکانات‌  رفاهی و بسیار کاملی را برای هموطنان بوشهری در نظر گرفته است.

 وقتی می‌خواهید به مشهد سفر کنید باید ابتدا در رابطه با بازه زمانی سفرتان به نتیجه برسید. برای خانواده‌هایی که سالمند یا بچه به همراهشان هست بهترین گزینه سفرهای هوایی هست تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشهد برسند.

 از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین تور  مشهد تورهای هوایی هستند که مزایای خاص خود را دارند به طور کلی قیمت تور مشهد از بوشهر در ایام مختلف سال قیمت‌های مختلفی ارائه می‌دهد.

 قیمت تور مشهد از بوشهر در بهار و اوایل پاییز نسبتا خوب است در کنار تور مشهد از بوشهر هوایی تورهای زمینی مشهد طرفداران زیادی دارند. تور مشهد زمینی با استفاده از قطار و اتوبوس در تمامی فصول سال انجام می‌شود.

 تورهای زمینی مشهد جز ارزان‌ترین تورهای بوشهر هستند برای کسانی که می‌خواهند با دوستانشان آشنایان سفر داشته باشند تور زمینی مشهد با قطار می‌تواند بهترین گزینه باشد.

تور مشهد از بوشهر با قیمت ارزان‌تر شامل چند موقعیت ویژه می‌شود.

  • شما می‌توانید با استفاده از تورهای لحظه آخری خود را به مشهد برسانید که قیمت آنها حدوداً نصف یک تور نرمال است.
  • دسته دوم تورهای زمستانه هستند که به دلیل متقاضیان کمتر قیمت آن کمتر می‌شود.
  • دسته سوم تورهایی هستند که با استفاده از اتوبوس اجرا می‌شوند
اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.