کافه رستوران سنتی فوکا یزد

4.8/5 - (42 امتیاز)

یکی از رستوران هایی که در دل شهر یزد قرار دارد و سالانه میزبان گردشگران خارجی و ایرانی از سراسر دنیا هست ؛ کافه رستوران سنتی فوکا یزد است.

 این کافه تنها 2و نیم  سال از تاسیس آن می‌گذرد، اما به دلیل تنوعی که در غذا های آن وجود دارد و فضای بسیار دل انگیزی که این رستوران دارد، به یکی از مکان های بسیار جذاب و عالی برای صرف غذا و میان وعده تبدیل شده است.

سالانه گردشگران زیادی برای صرف ناهار، شام ، صبحانه یا میان وعده به این رستوران می روند. کافه رستوران فوکا دارای نوشیدنی‌های گرم و سرد است که این نوشیدنی ها در کنار دسر و کیک  طعمی عالی به جا می گذارد.

از مزیت های خوبی  که این رستوران دارد و آن را با سایر رستوران های شهر یزد متمایز  می کند داشتن دو منوی انگلیسی و فارسی است؛ بدین صورت که گردشگران خارجی که به این رستوران می روند به راحتی می‌توانند غذایشان را انتخاب کند و قیمت آن نسبت به کیفیتی که دارد منصفانه است؛ همچنین جایگاه خوبی در میان علاقه‌مندان دارد.

جز رستوران های بین المللی است که از  رژیم غذایی حلالی برخوردار است و وای فای رایگان، پارکینگ خیابانی، پرداخت الکترونیکی از خدمات و امکانات خاص رستوران فوکا است.

ساعت کاری

شنبه
شروع :16:00
پایان :00:00
شنبه
شروع :16:00
پایان :00:00
شنبه
شروع :16:00
پایان :00:00
3شنبه
شروع :16:00
پایان :00:00
4 شنبه
شروع :16:00
پایان :00:00
5 شنبه
شروع :12:00
پایان :00:00
جمعه
شروع :09:00
پایان :00:00

امکانات کافه رستوران سنتی فوکا یزد

فضای باز
بیرون‌بر
پارکینگ
سرویس بهداشتی
استعمال دخانیات

اطلاعات تماس

سوالات متداول

در این کافه رستوران ناهار و شام سرو می گردد .
بله این کافه غذای بیروبر دارد . شما میتوانید به صورت تلفنی به این رستوران سفارش دهید ، اما پیشنهاد میگردد حتما فضای زیبای آن را تجربه کنید .
هتل های ترمه و دالان بهشت و ترنج در کنار این رستوران قرار گرفته است.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی