باغ بانوان فروغ اصفهان

2.8/5 - (6 امتیاز)

باغ بانوان فروغ اصفهان مکانی برای بانوانی است که می‌خواهند با خیال راحت در مکانی خاص به گردش و تفریح بپردازند ااین باغ با دارا بودن وسعت بسیار زیاد فرهنگ  متعددی را در خود جای داده است. از جمله امکاناتی که در این باغ می توان آنها اشاره کرد شهر بازی است که مخصوص کودکان است.

 این باغداری زمینه‌های متعددی از جمله زمین والیبال و دوچرخه سواری و قسمتی را برای پیاده روی طبیعی کردند. در قسمتی هم وسایل بدنسازی زیادی در آن دیده می‌شود در باغ بانوان فروغ می توانید  انواع کلاس های آموزشی در زمینه کتابخوانی تئاتر نقاشی آشپزی برگزار می‌شود در این باغ انواع همایش ها جشن ها هم با حضور بانوان گرامی در زمینه‌های متعددی قابل اجرا هستند. باغ بانوان و فروغ معمولاً آماده پذیرش اردوهای دانش آموزی و دانشجویی هست که این باغ زیبا در بلوار اما رضا قرار گرفته است. خانم مریم صادقی به عنوان رئیس باغ بانوان فروغ معرفی شدند که می گویند این باغ کاملا وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی شهر اصفهان است. با توجه به اینکه به عنوان کانون هستند مرکز مهر عشق و نمایشگر پاکی هستند در همین راستا این محل برای ایشان ساخته شده است تا بتواند اوقات خوشی را در آن سپری کنند.

ساعت کاری

شنبه
شروع :08:00
پایان :14:30
شنبه
شروع :08:00
پایان :14:30
شنبه
شروع :08:00
پایان :14:30
3شنبه
شروع :08:00
پایان :14:30
4 شنبه
شروع :08:00
پایان :14:30
5 شنبه
شروع :08:00
پایان :14:30
جمعه
شروع :08:00
پایان :14:30

امکانات باغ بانوان فروغ اصفهان

سرویس بهداشتی
پارکینگ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

باغ بانوان فروغ در شهر زیبای اصفهان خیابان امام خمینی بلوار امام رضا خیابان امام جواد و در روبروی خدمات شهری منطقه ۱۱ واقع شده است.
در همه روزهای هفته در تمامی ساعات شبانه روز
مدرسه چهارباغ مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان منارجنبان
هتل چهل پنجره هتل باران هتل هخامنشیان
بله مجتمع تجاری نگین مجتمع تجاری بلوار کافه رستوران موسیو آراکل مجموعه فودلند

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی