مگامال تهران

5/5 - (3 امتیاز)

مگامال تهران یکی از  مجتمع های  تجاری است که در زمینی به مساحت 9 هکتار  و ۲۰۰ هزار مترمربع ساخته شده در شهرک اکباتان قرار گرفته است و در پنج طبقه ۲۰۰ واحد تجاری فعالیت می‌کند و به شکل فضای عمومی ورزشی تفریحی و فرهنگی در آمده است و امروزه به یکی از مراکز بسیار مهم در تهران تبدیل شده است.

 ساختمان مگامال از سازه های بسیار منحصر به فردی ساخته شده است که طراحی نوینی دارد و از مرغوب ترین مصالح ساختمانی ساخته شده است.

 قدرت تحمل 9 ریشتر زلزله را دارد مگامال از جاهای دیدنی تهران است که در فاز یک اکباتان قرار گرفته است و جز بهترین مراکز خرید تهران به حساب می آید.

 از پارکینگ طبقاتی ساخته شده و ظرفیت ۲۸۰۰ خود را دارد با استفاده از آسانسور می توانید به سایر بخش ها برسید.  مگامال اکباتان تنها  یک مرکز خرید نیست ولی که امکانات رفاهی و متعددی دارد که جذابیت آن را در بین شهروندان تهرانی بیشتر کرده است.

از  بانک های متعددی به وجود آمده است که بانک ملت و  شهر در آن وجود دارد. فودکورت کافی شاپ خودپرداز پردیس سینمایی شهر بازی سالن ورزشی هایپر مارکت در این مجتمع وجود دارد .

یکی از مراکزی که بسیار جذاب ان  دنیای بانوان است که ویژگی های خاص خود را دارد و فضای منحصر به فرد را برای بانوان به وجود آورده که شامل لوازم آرایشی فروشگاه لباس سالن زیبایی سالن ورزشی است که آقایان حق ورود به آن را ندارد . 

ساعت کاری

شنبه
شروع :10:30
پایان :23:00
شنبه
شروع :10:30
پایان :23:00
شنبه
شروع :10:30
پایان :23:00
3شنبه
شروع :10:30
پایان :23:00
4 شنبه
شروع :10:30
پایان :23:00
5 شنبه
شروع :10:30
پایان :23:00
جمعه
شروع :10:30
پایان :23:00

امکانات مگامال تهران

سرویس بهداشتی
پارکینگ
کافی‌شاپ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

مگامال یکی از مراکز تجاری تفریحی تهران است که در فاز دو شهرک اکباتان در غرب تهران قرار دارد.
مرکز خرید مگامال اکباتان هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۳ فعالیت می‌کند.
بله، این مجموعه دارای ۳ طبقه پارکینگ طبقاتی با ظرفیت بیش از ۲هزار و 800 خودرو است.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی