قلعه جنی کیش

امتیاز بدهید post

قلعه جنی کیش افسانه‌های مرموزی را در دل خود پنهان کرده است. شاید اسم این مکان را در سفر به کیش نشنیده باشید. قلعه جنی کیش واقعاً در تاریکی شب و با آسمان پرستاره وحشتی را در وجود شما ایجاد می‌کند. جامعه محلی از بازدید از این مکان در ساعات شب منصرف شده اند و باور دارند که این قلعه تحت تسخیر جن‌ها قرار دارد.

ترس در قلعه جنی کیش

این قلعه از جاذبه‌های تاریخی جزیره کیش محسوب می‌شود، مانند کاریز کیش و خانه بومیان که بازدید از آنها به شما فرصت آشنایی با فرهنگ و زندگی مردم گذشته جزیره را می‌دهد.به ویژه در زمان غروب آفتاب، قلعه جنی به یک مکان وحشت‌آور و اسرارآمیز تبدیل می‌شود. صداهایی از چاه آب نزدیک به قلعه و صوت بادی که از آنجا می‌وزد، ترس و وحشت شما را افزایش می‌دهد. نام این قلعه و داستان‌های مرتبط با آن ممکن است ترس و ایجاد افکار وهمی در ذهن شما ایجاد کند، بنابراین ورود به این محدوده نیاز به احتیاط دارد.

شاید ترس بیش از حد بر شما غلبه کند و شما تصمیم بگیرید هرگز به دیدن این قلعه نروید. داستان‌ها و افسانه‌های مرتبط با قلعه جنی کیش ممکن است تا حدی خیالی باشند، اما در بین مردم محلی کیش بسیار معتبر هستند. به دلیل این داستان‌ها، درب‌های ورودی قلعه جنی کیش با بلوک‌هایی مسدود شده‌اند، اما از فاصله ای کوچک می‌توان به ساختمان وارد شد.

ساعت کاری

شنبه
شروع :12:00
پایان :23:59
1شنبه
شروع :12:00
پایان :23:59
2 شنبه
شروع :12:00
پایان :23:59
3شنبه
شروع :12:00
پایان :23:59
4 شنبه
شروع :12:00
پایان :23:59
5 شنبه
شروع :12:00
پایان :23:59
جمعه
شروع :12:00
پایان :23:59

امکانات قلعه جنی کیش

پارکینگ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

در جاده جهان، نرسیده به کشتی یونانی و قبل از آخرین میدان، می‌توانید این قلعه را ببینید.
درب‌های ورودی قلعه با بلوک‌هایی مسدود شده اما از فاصله باریک بین آنها می‌توان به ساختمان وارد شد. در این بنا نگهبانی وجود ندارد که شما را برای ورود به این قلعه منع کند.
اتفاقاتی که در قلعه جنی رخ داده و داستان‌هایی که درباره آن روایت می‌شود، چه بسا که زاییده ذهن و خیال مردم باشد. اما به هر حال این افسانه‌ها در بین مردم محلی کیش رایج است.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی