سفرآس24

تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان در سایت سفرآس 24 با بهترین کیفیت در دسترس مسافران قرار گرفته است. مسافران تور کیش از اصفهان را به صورتی متنوع در دسترس خواهند داشت. تنوع این تور خرید انواع تور ارزان قیمت، لاکچری، خانوادگی و لحظه آخری را برای مسافران فراهم می کند. آفر ویژه  تفریحات جزیره به مبلغ یک میلیون تومان از ویژه ترین خدمات این تور است. برای خرید تور کیش می توانید همه روزه به صورت تلفنی و یا آنلاین اقدام نمایید.

تور کیش از اصفهان
تور کیش از اصفهان

لیست قیمت تور اصفهان به کیش

ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۵۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۸۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۳۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۷۱۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۳,۶۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۵۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۴.۳/۵ - (۱۷ امتیاز)
سوالات متداول تور کیش از اصفهان
عوامل متعدد در تعیین قیمت تور متاثر هستند. بلیط هتل و مجموع هزینه‌های مستقیم تور کیش همه اینها در کنار هم جمع می‌شوند و هزینه تور کیش را متفاوت می‌کند.
تور ارزان قیمت کیش را از اصفهان می توانید به روش های مختلفی تهیه کنید. این تور ها  به زمان سفر شما بستگی دارد و تعداد نفرات و همچنین محل اقامتتان تاثیر مستقیم برای آنها می گذارند.  در زمان امتحانات مدارس که خرداد و شهریور هستند در ماه رمضان معمولا تور کیش از اصفهان قیمت بسیار مناسب تری دارد. در این زمان گردشگری کم می شود، به  همین دلیل تقاضا برای راه های هوایی و هتل‌های کیش و  قیمت آن را به طرز چشمگیری کم شود.
مراکز تجاری مختلف برای مسافران اصفهانی در تور کیش وجود دارد که می‌تواند از تمامی محصولات و کالاهای بسیار لوکس دیدن کنند و خرید ویژه داشته باشند. مرکز خرید دامون کیش مرکز تجاری کیش مرکز خرید رویال مال مرکز خرید مریم بازار مرجان کیش از جمله مراکز خرید بسیار مهم در کیش هستند  .
کنسلی وجود دارد اما جریمه شامل کنسلی پرواز و هتل می شود توجه کنید که در صورت اینکه پرواز شما چارتری باشد هیچ گونه مبلغی به شما برگشت داده نخواهد شد.

تور اصفهان کیش

رزرو تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان از بهترین مقاصد توریستی کشور است که توانسته با جاذبه های خود عنوان نصف جهان را از آن خود کند. با این حال اهالی اصفهان همواره از طرفدران پر و پا قرص سفر به جزیره زیبای کیش هستند. تور کیش از اصفهان یکی از تورهای محبوب داخلی در ایران است که توانسته برای گردشگران بسیار جذاب باشد. این تور همه روزه با تنوع بسیار از سوی سایت های مختلف گردشگری در حال برگزاری است.

یکی از زمینه های تنوع این تور مربوط به قیمت آن است. از آنجا که مسافران کیش دارای شرایط مختلفی هستند و با بودجه های مختلفی اقدام به رزرو تور می کنند، تنوع قیمت این تورها بسیار بالا است. در واقع قیمت این تور با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. از مهم ترین این فاکتورها می توان به زمان سفر، طول اقامت در کیش، کیفیت محل اقامت، میزان خدمات، شیوه سفر (هوایی یا زمینی) و نوع ایرلاین اشاره کرد.

با توجه به چنین عواملی شما می توانید تور کیش از اصفهان را به صورت ارزان قیمت، متوسط و یا لاکچری رزرو نمایید. یکی از عواملی که در قیمت تور مؤثر است هتل انتخابی شماست. کیش مقصدی بین المللی است که انواع اقامتگاه از هتل های پنج ستاره تا سوئیت های ارزان قیمت را در خود جای داده که هر کدام دارای مزیت های خاصی هستند.

رزرو تور در هتل های پنج ستاره شما را در فضایی مرفه با بهترین امکانات قرار می دهد و اقامتی لوکس را نصیب تان می کند. هتل های دو یا سه ستاره نیز در لیست تورهای کیش قرار گرفته اند که قیمت پایین تری را برای تور پیشنهاد می کنند. از آن جایی که بیشتر وقت مسافران به بازدید از جاذبه های کیش می گذرد این هتل ها نیز می توانند گزینه های مناسبی برای اقامت باشند.

از جمله هتل هایی که در لیست تورهای لاکچری کیش قرار داده شده اند می توان به هتل ترنج، هتل داریوش، هتل مارینا پارک، هتل کوروش و هتل شایگان اشاره کرد. تور کیش از اصفهان هتل ترنج قطعاً بهترین توری است که در این لیست قرار دارد. اقامت در هتلی دریایی با انواع امکانات تفریحی و مناظر چشم نواز گزینه هایی است که این تور را خاص کرده.

تور کیش از اصفهان هتل داریوش نیز با اقامت در یکی از بهترین هتل های جزیره می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. این هتل دارای معماری خاصی به روش ایران باستان است که با بناهایی به شکل قصرهای زیبای هخامنشیان شما را مهمان فضایی متفاوت می کند. البته سایت های مختلف علاوه بر تورهای لاکچری انواع تورهای ارزان قیمت کیش را نیز در لیست خود قرار داده اند تا مسافران از قدرت بیشتری برای انتخاب برخوردار باشند.

تور کیش از اصفهان
تور کیش از اصفهان

گنجاندن انواع هتل های دو یا سه ستاره در لیست تورکیش از اصفهان زمینه رزرو تورهای ارزان قیمت را برای مسافران فراهم آورده است. تور کیش از اصفهان هتل پانیذ از جمله تورهای ارزان قیمتی است که به طرفداران سفرهای به صرفه پیشنهاد می شود. تور کیش از اصفهان هتل پارسیان نیز با اقامت در هتلی سه ستاره دارای قیمت مناسبی است.

تور کیش در هتل فانوس نیز از تورهای ارزان قیمتی محسوب می شود که در لیست تورهای کیش گنجانده شده است. با تنوعی که سایت های گردشگری برای تورهای خود در نظر گرفته اند، تمام مسافران می توانند سفر به این شهر را تجربه کنند. البته کسانی که تمایل دارند به ارزان ترین شکل ممکن این سفر را تجربه کنند می توانند منتظر عرضه تور کیش از اصفهان لحظه آخری نیز باشند.

این تور در زمان نزدیک به حرکت هواپیما و در صورت تکمیل نبودن پرواز با قیمت پایین تری عرضه می شود ودارای کیفیتی همسان با دیگر تورهاست.

تور کیش فرصت های متنوعی را پیش پای گردشگران قرار می دهد. از خرید تا تفریح و زیارت و گردش. بنابراین با توجه به فرصت محدود حضور در جزیره بهتر است پیش از سفر یک برنامه دقیق برای کیش گردی خود بچینید. بی شک تفریح یکی از اصلی ترین انگیزه های مسافران برای سفر به جزیره است. تفریحات کیش که این شهر را به شهرتی جهانی رسانده اند بسیار متنوع هستند و با توجه به علایق مسافران مختلف تنظیم شده اند.

انواع تفریحات دریایی و غیر دریایی با میزان هیجان متفاوت در این جزیره پیش روی مسافران قرار دارند. با توجه به این تنوع بهتر است لیستی از تفریحات مورد علاقه خود تهیه کنید تا بهترین استفاده را از فرصت حضور خود در جزیره ببرید.  پاراسل، شاتل، غواصی، فلای بورد، گشت های دریایی، قایق دیوانه و اسکوتر زیر دریایی از محبوب ترین تفریحات آبی این جزیره هستند.

برای کسانی که علاقه ای به تفریحات دریایی ندارند نیز تفریحات جذابی در دسترس قرار دارد. از پر طرفدارترین تفریحات غیر آبی کیش می توان به بانجی جامپینگ، تور صحرا با شتر،موتور سواری، ترامپولین، پینت بال و تور باگی اشاره کرد. از دیگر فرصت های پیش روی مسافران در این جزیره خرید است.  با توجه به اینکه کیش از مناطق آزاد تجاری است قیمت برخی کالاهای وارداتی در این شهر ارزان است.

این امر سبب شده مسافران این جزیره بخشی از زمان خود را به خرید اختصاص دهند. احداث انواع مراکز خرید سنتی و مدرن یکی پس از دیگری در کیش نیز به همین سبب است. جزیره کیش همچنین دارای جاذبه های فراوان تاریخی و طبیعی است که فرصتی ویژه برای گردش را در اختیار مسافران قرار می دهند.

شهر زیر زمینی کاریز کیش، شهر تاریخی حریره، کشتی یونانی، مجموعه درخت سبز و ساحل مرجان از مهم ترین جاذبه های این منطقه هستند.

شروع سفری رویایی با رزرو تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان یکی از تورهای پرطرفدار و محبوب نزد تمام اهالی سفر است. کیش سالانه مسافران بی شماری را به سمت خود جذب می کند. این جزیره دوست داشتنی انتخاب اول بسیاری از افراد برای سفری فوق العاده است. بسیاری از این مسافران تمایل دارند با رزرو تور کیش این سفر را تجربه کنند. بخشی از دلایل محبوبیت این تورها را باید در جذابیت های این جزیره جستجو کرد.

البته در این میان باید برای مزایای سفر با تور نیز سهم زیادی قائل شد.

تور کیش از اصفهان

قدیمی ترین جزیره خلیج فارس شما را با احساساتی متفاوت و متناقض مواجه میکند. کیش جایی است که در آن هم می توانید  با تماشای غروب خورشید در ساحل به آرامشی دلخواه برسید و هم با غوطه خوردن در قعر دریا هیجانی دوست داشتنی را تجربه کنید. حتی اقامت در هتل های بی نظیر کیش نیز می تواند دلیلی موجه برای سفر به این جزیره باشد.

هتل هایی که خود مجموعه ای از جاذبه های توریستی و امکانات تفریحی را در خود جای داده اند. با این وجود پر طرفدار بودن این جزیره جای سوال ندارد. وجود تور کیش از مبادی مختلف چون ساری، مشهد، تبریز و تهران نیز بی دلیل نیست.

سفری به گذشته در بناهای باستانی جزیره

لیست بی شماری از انواع جاذبه ها در کیش منتظر ورود مهمانان عزیز جزیره است. با انوع جاذبه های تاریخی کیش شما به ایرانی کهن  سفر می کنید و نظاره گر معماری نیاکان خود خواهید بود. در شهر زیرزمینی کاریز کیش سفری به عمق 16 متری زمین دارید.  هوایی مطبوع زیر سقف هایی که فسیل های کهن  آن را زینت بخشیده اند در این شهر در انتظار شماست.

شهر باستانی حریره با قدمتی 800 ساله با بناهایی چون قنات،  آب انبار، حمام، مسجد و خانه اعیانی می تواند مقصد خوبی برای علاقه مندان به فرهنگ کهن ایرانی باشد. در تور کیش از اصفهان می توانید از تمام این جاذبه های تاریخی دیدن کنید.

تفریحات مهیج در رزرو تور کیش از اصفهان

رزرو تور کیش از اصفهان

کسانی که تور کیش از اصفهان را انتخاب کرده اند باید منتظر هیجانی فوق تصور باشند. تفریحات مهیج کیش از عمده ترین دلایل جذب گردشگر در تنها جزیره مرجانی ایران است. در این جزیره انواع گوناگون تفریحات را در فضاهای مختلف جزیره امتحان خواهید کرد. آسمان و زمین و دریا؛ در تمام این مکان ها برای شما دنیایی از تفریحات لذت بخش تدارک دیده شده است.

هیجان موج سواری روی دریا را با تهیه بلیط شاتل کیش تجربه خواهید کرد. در این ورزش مفرح سوار بر قایقی هستید که با سرعت رو ی آب حرکت می کند. حرکت قایق شما را با هیجانی وصف نشدنی روبرو می کند. یادتان باشد در تور کیش از اصفهان حتماً غواصی را نیز امتحان کنید. برای غواصی نیازی به تجربه قبلی نیست. مربی های ماهر تا عمق آب همراه شما هستند.

تفریحات آبی کیش؛ غرق شدن در هیجانی وصف ناپذیر

تور کیش از اصفهان

یکی از جذاب ترین قسمت های تور کیش انجام تفریحات است. در این میان تفریحات دریایی از جذابیت خاصی برخوردار هستند. تفریحات دریایی از محبوب ترین تفریحات گردشگران این جزیره هستند که هیجانی فوق العاده را نصیب مسافران می کند. این تفریحات بسیار متنوع هستند و برای هر مسافری با هر سلیقه ای و با هر شرایطی می توانند قابل انجام باشند.

از زمینه های تنوع این تفریحات شکل و مکان برگزاری آن هست. این تفریحات در زیر آب، روی آب و بر فراز آب های زلال قابل انجام هستند و هر کدام دنیای خاص خودشان را دارند. البته هر کدام از این تفریحات خود به دسته های مختلفی قابل تقسیم هستند.

در زمینه میزان هیجان نیز این تفریحات بسیار متنوع و متعدد هستند. شما برای تجربه احساساتی چون آرامش تا ترس می توانید این تفریحات را در دسترس داشته باشید. در واقع شما به هر اندازه که دل و جرأت داشته باشید می توانید به تفریحات مهیج تری فکر کنید. تنوع دیگر تفریحات آبی جزیره در زمینه قیمت آن هاست که برای مسافران بسیار مهم است.

این تفریحات هم ارزان قیمت دارند و هم لوکس. بنابراین برای بودجه های مختلف قابل خریداری هستند. البته سفر در زمان های خلوتی جزیره امکان خرید بلیط تفریحات را به صورت ارزان تر نیز برای شما فراهم می کند. از مهم ترین تفریحات آبی کیش می توان به پاراسل، شاتل، بنانا، فلای بورد، غواصی، اسکوتر زیر دریایی، کشتی آکواریوم، جت اسکی و کریزی بوت اشاره کرد.

اسکوتر زیر دریایی؛ سفر به اعماق آب

اگر از علاقه مندان به دیدن دنیای زیر آب هستید و می خواهید به روشی مطمئن و امن به خواسته خود برسید اسکوتر زیر دریایی برای شماست. در کیش شیوه های مختلفی برای دل به دریا زدن وجود دارد که اسکوتر یکی از جذاب ترین آن هاست. اسکوتر وسیله ای است که در ابتدا برای کاربردهای نظامی ساخته شده بود، اما کارایی آن محدود به همین زمینه نماند.

بعدها کسانی متوجه شدند که اسکوتر می تواند برای تفریح نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این فکر گسترش پیدا کرد و به تدریج اسکوتر زیر دریایی به یکی از محبوب ترین تفریحات دریایی تبدیل شد. اکنون می توانید این تفریح را در بسیاری از شهرهای جهان مشاهده کنید. کیش یکی از شهرهایی است که این ورزش را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد.

اسکوتر به وسیله یک کپسول اکسیژن کار می کند و از یک موتور الکترونیکی نیرو می گیرد. این وسیله می تواند شما را به تماشای عمق بیست متری دریا ببرد. به جایی که موجودات رنگارنگ و جذاب  دریایی آماده اند تا نمایشی جذاب را برای شما اجرا کنند. شما از نزدیک ترین فاصله ممکن با موجوداتی ملاقات می کنید که تا پیش از این شاید در برخی آکواریوم ها و در فیلم های مستند دیده باشید.

بلیط اسکوتر زیر دریایی کیش برای بانوان و آقایان و هر کس که قد بالای 150 سانت و سن بالای 12 سال داشته باشد قابل خریداری است. توجه داشته باشید که در صورت داشتن بیماری تنفسی و مشکلات فشار خون و صرع نمی توانید این تفریح را انجام دهید. این ورزش به آموزش خاصی نیاز ندارد و یک مربی ماهر شما را تا عمق آب همراهی می کند.

کریزی بوت؛ مواقب دیوانه بازی های این قایق باشید

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات جزیره را در قایق های تندرو معروف به قایق دیوانه تجربه خواهید کرد. نام این قایق می تواند نشان دهنده هیجانی باشد که نصیب شما خواهد کرد. شما می توانید این ورزش را به صورت گردهی و همراه با دوستان یا خانواده تجربه کنید و از هیجانی بی نظیر بهره مند شوید. این قایق ها دارای ظرفیت تا 15 نفر هستند و همین گروهی بودن آن لذتش را چندین برابر کرده است.

قایق دیوانه با قدرت فوق العاده مانور دهی و سرعت بالای خود کاری با شما می کند که کیش را هیچ گاه فراموش نکنید. دور زدن های ناگهانی و عبور از روی موج ها مهیج ترین قسمت سواری با کریزی بوت است. این تفریح با تمام سرعت و هیجان خود یک بازی امن است و با همراهی یک ناخدای ماهر انجام می شود.

کشتی آکواریوم؛ بازدید از زیبایی های دریایی

زدن به دل دریا در کیش با وسیله های مختلفی انجام می شود. یکی از این وسیله ها کشتی آکواریوم است که از امن ترین آن ها محسوب می شود. این کشتی ها با کف و دیواره های شیشه ای به شما امکان می دهند تا دریا را با تمام زیبایی های آن از نزدیک مشاهده کنید. ماهی های رنگارنگ و آبزیان مختلف از کنار دیواره های شیشه ای عبور می کنند و شما از ملاقات با آن ها لذت می برید.

لذت دیگری که در این کشتی نصیب شما می شود پخش موزیک است که قطعاً سفر دریایی شما را دلچسب تر خواهد کرد.  کشتی های آکواریم کیش دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام با ویژگی های خاص برای مسافران قابل رزرو هستند.  برای سواری با کشتی کف شیشه ای باید به اسکله تفریحی کیش بروید.

اهالی خرید دست خالی از جزیره بر نمی گردند

خرید از برنامه هایی است که همیشه در سفر جایگاه خاص خود را دارد. حتی گاهی اوقات تنها دلیل سفر بسیاری از افراد خرید و تجارت در جزیره است. در کیش اهالی خرید به انواع مراکز تجاری متنوع با برندهای معروف دسترسی دارند. بیشتر این مراکز در اطراف اقامتگاه های جزیره قرار دارند که دسترسی راحت به آنها را میسر می سازد.

مرکز پردیس 1 و 2، بازار زیتون، بازار سارینا و مرکز خرید دامون تنها بخشی از بازارهای خوب جزیره هستند. با این اوصاف مطمئناً از تور کیش از اصفهان دست خالی بر نخواهید گشت.

در کیش ارزان تر خرید می کنیم؟

جزیره کیش از جمله مناطق هفتگانه آزاد تجاری در کشور است. این ویژگی سبب شده قوانین صادرات و واردات کالا در این شهر کمی متفاوت تر از سایر مناطق باشد. در واقع حدف عوارض و حقوق گمرگی باعث شده قیمت کالاهای وارداتی در این شهر ارزان تر باشد. البته این سخن به این معنا نیست که شما در کیش با قیمت هایی رویایی روبرو هستید.

البته اگر در سال ها قبل به این جزیره سفر می کردید شاید اینگونه بود، اما در حال حاضر چندان تفاوتی در قیمت کالاهای مختلف  در کیش و سایر شهرها وجود ندارد. در واقع از آنجا که اغلب مراکز خرید کیش جایگاه برندهای معتبر و معروف هستند  و این برندها ذاتاً لوکس و گران قیمت هستند، بنابراین خرید شما چندان هم ارزان از آب در نمی آید.

همین طور از آن جا که بیشتر مراکز خرید کیش دارای انواع امکانات رفاهی و تفریحی و فضاهایی مجلل هستند زمینه برای خرید ارزان در آن ها فراهم نیست. البته شما در این شهر مراکز خرید ارزان قیمت نیز خواهید دید. به هر حال کیش مانند هر شهر دیگری هم دارای بازارهای ارزان قیمت و هم دارای مراکز خرید گران قیمت است.

فصل  حراج در کیش

اغلب مسافران جزیره کیش چه آن ها که با انگیزه خرید راهی این جزیره شده اند و چه با انگیزه های دیگر خرید را در برنامه های گنجانده اند. از این نظر این مسافران  یکی از بهترین زمان ها برای سفر به جزیره می تواند فصل حراج کیش باشد. کیش یک منطقه آزاد تجاری است و همین ویژگی انواع قابلیت های تجاری را برای آن به همراه آورده است.

به این جهت انگیزه تجاری برای سفر به این منطقه بسیار بالاست. وجود انواع مراکز تجاری که در جای جای این جزیره یکی پس از دیگری احداث شده اند از همین قابلیت ها حکایت دارد. برای همه ما خرید اگر با تخفیف همراه باشد لذت دیگری خواهد داشت. به همین دلیل مسافران بسیاری تمایل دارند که فصل حراج در کیش را به عنوان زمان مناسب برای رزرو تور انتخاب کنند.

البته نمی توان از زمان خاصی به عنوان فصل حراج درکیش یاد کرد. کیش مانند هر شهر و مقصد دیگری دارای حراج های آخر فصل است  که در آن کالاها با قیمت پایین تری عرضه می شوند. البته می توان به برخی ماه ها اشاره کرد که خرید ارزان تری را نصیب شما می کنند. اواسط اردیبهشت تا خرداد و همچنین اوایل مهر تا اواسط آذر را می توان زمان خریدهای ارزان در جزیره کیش دانست.

برای رزرو بهترین تور کیش از اصفهان می توانید روی این زمان ها حساب کنید.

با رزرو تور کیش از اصفهان؛ آسوده تر سفر کنید

سفر به کیش به خصوص برای کسانی که تا کنون هیچ تجربه ای از مسافرت به جزیره ندارند ممکن است کمی غیر قابل پیش بینی باشد. این شهر دارای انواع جاذبه ها ست، اقامتگاه هایی با کیفیت های متفاوت دارد وبرخی  از تفریحات آن  دارای زمان های خاصی است. بنابراین شما باید اطلاعات کافی و جامعی از این جزیره داشته باشید.

آگاهی از مراکز خرید، اقامتگاه ها و انواع جاذبه های این شهر می تواند شما را در داشتن سفری لذت بخش تر یاری کند. در این صورت است که می توانید از سفر خود بیشترین بهره را ببرید. در تور های کیش تجربه های چند ساله در کولبار شما قرار دارد. بهترین برنامه ها با توجه به مدت اقامت در جزیره برای شما چیده می شود و شما بدون هیچ نگرانی از گشت و گذار لذت می برید.

سفری به صرفه با تور کیش از اصفهان

هزینه های سفر به کیش یکی از اساسی ترین مسائل پیش روی مسافران است. با این همه جاذبه و تفریح و امکانات قطعاً پول زیادی برای لذت بردن از انواع این جاذبه ها لازم خواهید داشت.  بهتر است بدانید که سفر با تور برای شما به صرفه تر خواهد بود. آژانس های های مسافرتی عموماً هتل ها را به صورت سالانه خریداری می کنند که همین امر سبب کاهش قیمت اقامت می شود.

این تخفیفِ قیمت در ایرلاین ها نیز به همین صورت است. بنابراین شما در صورت رزرو تور کیش اقامت به صرفه تر و ارازن تری خواهید داشت.

زمان سفر را خود شما مشخص می کنید

اگر می خواهید در بهترین زمان به جزیره سفر کنید باید بدانید زمان سفر تا اندازه زیادی به خود شما بستگی دارد. شما می توانید در ایام تعطیلات و در شلوغی جزیره مسافر کیش باشید و یا در ایامی که جزیره در اوج گرما و رطوبت خود مسافرانش را از دست داده است. همین طور بستگی دارد شما به دنبال انواع جشنواره ها یا تخفیفات هستید یا به قصد تفریحی خاص مهمان جزیره شده اید.

تمام این عوامل تعیین کننده بهترین زمان سفر شماست. اما آنچه لازم است بدانید این است که کیش از اوایل پاییز تا نیمه های فروردین بهترین آب و هوا را نصیب شما خواهد کرد.

تور بهاره کیش از اصفهان

بهار یکی از بهترین فرصت ها برای زدن به دل جاده است. افراد بسیاری تمام سال منتظرند تا بهار از راه برسد و سال خود را با یک اتفاق مسافرتی خوب شروع کنند. کیش نیز در فصل بهار با بازدید انبوهی از مسافران روبرو می شود که رزرو تور بهاره کیش را انتخاب کرده اند. البته اوایل این فصل از نظر آب و هوایی زمان خوبی برای سفر به کیش است. چرا که هنوز گرمای هوا به حدی نرسیده که غیر قابل تحمل باشد.

اما مسافران تور بهاره باید به یک نکته مهم توجه داشته باشند. تور کیش نوروز توری پر طرفدار و بسیار پر هزینه است. در این ایام مسافران بسیاری برای سفر به جزیره برنامه ریزی می کنند و همین مخاطبان بالا به شدت روی افزایش قیمت تور تأثیر گذار است. در این ایام علاوه بر اینکه تور را با قیمت بالاتری رزرو می کنید، هزینه بالاتری را برای تهیه بلیط تفریحات کیش پرداخت خواهید کرد.

اگر می خواهید در بهار به کیش سفر کنید بهتر است روزهای بعد از تعطیلات نوروز را انتخاب کنید. در این زمان حجم مسافران کاهش پیدا می کند و شما سفر ارزان تری را به این جزیره تجربه خواهید کرد. ماه اردیبهشت نیز هنوز رطوبت هوا در کیش چندان بالا نرفته و مسافران می توانند آب و هوایی مطلوب را در این جزیره تجربه کنند. در هر صورت بهار یکی از زمان های خوب برای سفر به کیش و انجام تفریحات جذاب دریایی است.

تور تابستانه کیش از اصفهان

هنگامی که بحث از بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوا پیش می آید، تابستان به عنوان یکی از بدترین زمان ها معرفی می شود. چرا که آب و هوای جزیره در این فصل به ویژه در اواسط آن بسیار گرم است و در برخی روزها به درجه ای غیر قابل تحمل می رسد. با این حال تابستان یکی از زمان های پر مسافر جزیره است و رزرو تور تابستانه کیش همواره پر طرفدار است.

دلیل این محبوبیت را در درجه اول باید در تعطیلات تابستانی دانست. در این فصل افرادی که فرزند محصل دارند می توانند فرصت خوبی برای سفر خانوادگی پیدا کنند. دلیل دیگر این محبوبیت به برنامه هایی بر می گردد که کیش برای مهمانان تور تابستانه خود در نظر گرفته است. برپایی انواع جشنواره های تابستانه در کیش سبب شده اند در این فصل جزیره شلوغ و پر مسافر باشد.

تابستان یکی از بهترین فرصت ها برای شب گردی در کیش است. برای قدم زدن در ساحل آرام و لذت بردن از آب و هوایی ملایم. شب در کیش حال و هوایی متفاوت و پر هیجان را شاهد خواهید بود. در کیش انواع جنگ ها و شوهای شبانه برگزار می شود که تا پاسی از شب ادامه دارند و مسافران بسیاری را به شب زنده داری وادار می کنند.

در این فصل لذت تفریحات آبی نیز پای بسیاری از مسافران را به این جزیره باز می کند. همان طور که می دانید یکی از جاذبه های محبوب کیش تفریحات دریایی هستند که در تابستان بازار داغی دارند. رزرو تور تابستانه کیش از تبریز در مرداد ماه ارزان تر از سایر ماه ها خواهد بود.

تور پاییزه کیش از اصفهان

پاییز کیش فصل پرباران این منطقه است. فصل تاریکی زود هنگام و هواهای متنوع. فصلی که تکلیف هوا با خودش مشخص نیست. مهر را شبیه به تابستان می بینید و آذر به زمستان می خورد و آبان بین این دو قرار دارد. بیشترین بارش های این فصل در آذر ماه رخ می دهد که هوا رو به سردی می رود. پاییز از نظر آب و هوایی شاید فصل مناسبی برای سفر به کیش نباشد، اما فرصت های ویژه ای را نصیب مسافران می کند.

یکی از این فرصت ها رزرو تور کیش ارزان قیمت در مهر ماه است. فصلی که مدارس تازه باز شده اند و کسی برنامه ای برای سفر ندارد. بنابراین از حجم مسافران جزیره کم می شود. این کاهش مسافر عرضه تورهای ارزان قیمت کیش را در پی دارد.

فرصت دیگری که در اختیار مسافران تور پاییزه کیش است، جشنواره های تخفیف پاییزی است. شما در روز 20 آبان که مصادف است با روز کیش می تواند از تخفیفات پنجاه درصدی نیز بهره مند شوید. در این فصل اجاره هتل ها نیز ارزان تر است و شما می توانید سفر ارزان قیمتی را برای خود پیش بینی کنید. حتی شما می توانید در این فصل برخی رستوران ها را نیز ارزان تر تجربه کنید.

پاییز کیش فصل خلوت این شهر است. بنابراین کسانی که تمایل دارند در خلوتی کیش قدم بزنند بهتر است از رزرو تور پاییزه کیش از اصفهان غافل نشوند.

تور زمستانه کیش از اصفهان

زمستان فصلی است که همه آن را با سردی هوا، برف و یخبندان به یاد می آورند. نظر بیشتر ما این است که در این فصل باید در خانه بمانیم و نهایتاً برای تفریح به پیست های مختلف سر بزنیم. اما ما برای زمستان شما یک پیشنهاد ویژه داریم: پیشنهاد رزرو تور زمستانه کیش.کیش برخلاف بسیاری از شهرهای کشور در فصل زمستان آب و هوایی مطبوع و بهاری را تجربه می کند و می تواند برای مسافران یکی از بهترین زمان های گردش را فراهم کند.

تورهای زمستانه کیش همواره پر طرفدار هستند و افراد زیادی ترجیح می دهند این فصل سرد را در کیش سپری کنند. در این جزیره اساساً هوای سرد مفهومی ندارد حتی در زمستان که سراسر کشور را برف و یخ پوشانده است.

کیش در این فصل بیشتر باران را برای مسافرانش به ارمغان می آورد. بنابراین عاشقان هوای بارانی می توانند در این فصل اوقات خوشی را در این جزیره سپری کنند. زمستان کیش یک فرصت ویژه از جهت رزرو تور ارزان قیمت کیش نیز به حساب می آید. در این فصل جزیره کیش مسافران کمتری را به خود می پذیرد و همین امر زمینه را برای سفرهای ارزان قیمت و کم هزینه فراهم می آورد.

در این فصل حتی اغلب هتل ها ارزان تر می شوند و همچنین بلیط هواپیما با قیمت کمتری به فروش می رسد. اسفند یکی از بهترین ماه های زمستان برای رزرو تور کیش از اصفهان است. در اسفند ماه می تواند بهترین سفر را به کیش تجربه کنید.

اقامتی دلچسب در انتظار مسافران تور کیش از اصفهان

بخش مهمی از کیفیت سفر شما به هتلی که در آن اقامت دارید بر می گردد. در کیش هتل هایی با کیفیت های مختلف احداث شده است که اغب آنها به مدرن ترین امکانات رفاهی مجهز شده اند. شما می توانید انتخابی بین هتل های پنج ستاره و لوکس و هتل های دو یا سه ستاره داشته باشید. به هر حال هر چقدر هزینه کنید همان اندازه از امکانات و تسهیلات بهره مند می شوید.

هتل ارم کیش؛ چشم اندازی رو به دریا

یکی از هتل هایی که در تور کیش از اصفهان می توانید در آن اقامت داشته باشید هتل ارم کیش است. این هتل یکی از اقامتگاه های با سابقه ی جزیره است که  امکانات رفاهی مناسبی را برای مهمانانش در نظر گرفته است. استخر، سونا، جکوزی، زمین تنیس، سالن بیلیارد، فضای سبز و پارک کودک در این هتل در دسترس مهمانان است.

هتل شایان؛ هتلی مجلل با بهترین امکانات

هتل شایان کیش یکی از هتل های لوکس و مجلل جزیره است که با داشتن موقعیت مکانی فوق العاده پذیرای مهمانان است. دسترسی به سواحل زیبای خلیج فارس و بسیاری از مراکز تفریحی کیش با اقامت در این هتل برای شما فراهم است. تور کیش هتل شایان شما را مهمان فضایی مجهز به بهترین رستوران ها، کافی شاپ ها، مجموعه ی آبی و سالن های ورزشی می کند. با رزرو تور کیش از اصفهان می توانید اقامت در این هتل را تجربه کنید.

فرصت های ویژه را در کیش از دست ندهید

بسیاری از تفریحات را در مناطق مختلف می توانید انجام دهید و بسیاری از جاذبه ها را در دیگر اماکن توریستی نیز می توانید ببینید. اما کیش فرصت هایی را در اختیار شما قرار می دهد که فقط مخصوص به مسافران جزیره است.

فرصت هایی چون بازدید از شهری زیرزمینی در عمق 16 متری، لذت سوار شدن بر شتر و کیش گردی، اقامت در هتل هایی که دنیایی از جاذبه و تفریح هستند، معلق ماندن بین زمین و آسمان، دیدن نمایش جذاب دلفین ها و شنیدن آواز پرندگان زیبا، حضور در رستوران ها و کافی شاپ هایی رو به دریا و فرصت های ویژه ی دیگری که برای رزرو کنندگان تور کیش از اصفهان در دسترس است.

در کیش می توانید دنیای کهن را در دنیای جدید تلفیق کنید. شما می توانید پس از لذت بردن از انواع تفریحات مدرن و جذاب کیش سفری داشته باشید به سرزمینی کهن و دیرینه. در شهر زیرزمینی کاریز کیش می توانید دورانی کهن را بازسازی کنید. هنگامی که در عمق 16 متری زمین می ایستید و چشمانتان را به سقف هایی مزین به فسیل های آبزیان سالها پیش می دوزید.

و هنگامی که کاریزهای قدیمی را در جای جای این شهر مشاهده می کنید. هوای خنک و مطبوع این شهر زیر زمینی و آبی که به لطف مرجان ها تصفیه شده است می تواند حال شما را عوض کند.

اگر هنوز از دیدن معماری کهن سیر نشده اید مهمان شهر باستانی حریره شوید. شهری که سبز بودنش آن را به حریره نامبردار کرده است. این شهر که در آثار پیشینیان شهری ثروتمند، زیبا و لطیف توصیف شده است قدمتی هشتصد ساله دارد. معماری سالیانی دور را در دیواره های سنگی محکم این شهر که با روکشی از گچ پوشانده شده است می توان دید. بناهای مختلفی در این شهر وجود دارد که بازدید از آنها توصیه ی ما به شماست.

شور شب های کیش در تور کیش از اصفهان

غروب جزیره آرام آرام فرا می رسد. خورشید  کم کم خود را در پشت کشتی به گل نشسته ی یونانی پنهان می کند و شب جزیره آغاز می شود. شب هنگام، زمانی که کم کم کرکره ی بازارها پایین کشیده می  شود و هوای گرم روز جای خود را به خنکای دلنشین شب می دهد، وقت شب گردی در جزیره است. وقت قدم زدن در شهر و نظاره ی ستارگان درخشان شب های کیش. هنگام حضور در برنامه های مفرح و بیدار ماندن تا پاسی از شب.

صبح و ظهر و غروب و شب ندارد. در کیش می توانید از تمام ساعات شبانه روز استفاده کنید. روز را در عمق آب های زلال خلیج غواصی می کنید و شب را مهمان جنگ های شبانه  می شوید. شب های کیش بخصوص برای مسافرانی که تور کیش از اصفهان را در تابستان رزرو کرده اند یک فرصت خاص است. آب و هوای مطبوع کیش در غیاب خورشید امکان گشت و گذاری جانانه را به شما می دهد.

شب، زمان یکی از برنامه های مفرح جزیره است؛ زمان اجرای جنگ های شبانه. این جنگ ها که تا پاسی از شب برقرار است، شما را غرق در نشاط و انرژی خواهد کرد. تئاتر، تقلید صدا، استندآپ کمدی، جشن و موسیقی شما را پای این شوهای شبانه می نشاند. شادی این شوها مسافران زیادی را از خواب شبانه منصرف می کند.

در کیش شما می توانید شام را روی کشتی های زیبا نوش جان کنید. لحظه ای را تصور کنید که به شام آن هم روی کشتی یونانی دعوت شده اید. کشتی زیبایی که سال هاست مهمان آب های خلیج شده تا منظره ای چشم نواز را برای مسافران به نمایش بگذارد. اکنون خوردن شام در جوار این کشتی خوش منظره یکی از لذت های فوق العاده ی جزیره است. تور کیش از اصفهان فرصت شب گردی در کیش را تقدیم شما می کند.

آنچه باید مسافران تور کیش از اصفهان پیش از سفر بدانند

هنگامی که خستگی و دغدغه های زندگی آرامش را از شما گرفته است و وقتی روزمرگی باعث شده تمام انگیزه های خود را از دست بدهید، شاید هیچ چیز جز سفر نتواند حال و هوای شما را عوض کند. پس بدون معطلی برنامه ی یک سفر را برای خود بچینید. سفر خوب است اما نمی شود بی هوا به جاده زد آن هم وقتی پای مقصدی چون کیش در میان باشد.

از آنجا که کیش دارای جاذبه های گوناگون است و ممکن است بازدید از تمامی آنها در تور کیش ممکن نباشد باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. ما شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید برنامه ی بهتری برای سفر خود بچینید.

برآورد هزینه ها

هزینه ی سفر را برآورد کنید: پیش از سفر باید هزینه های خود را لیست کنید. در تور کیش امکان بازدید از انواع جاذبه ها و تفریحات و سر زدن به بهترین رستوران و ها و مراکز خرید برای شما فراهم است. پس باید با توجه به اولویت خود هزینه های سفرتان را برآورد کنید و سپس لیست اماکن تفریحی را برای خود لیست کنید.

رزرو هتل

هتل مورد نظر خود را پیش از سفر رزرو کنید: درست است که جزیره ی کیش دارای هتل های بسیاری است اما به همان اندازه پر گردشگر نیز هست. بنابراین شلوغی این جزیره ممکن است سبب تکمیل ظرفیت هتل ها شود. پس بهتر است پیش از سفر هتل خود را رزرو کنید. البته در صورت سفر با تور کیش از اصفهان همراه با رزرو تور رزرو هتل را هم خواهید داشت.

هتل های مختلفی در لیست این تور گنجانده شده که می توانید متناسب با شرایط اقتصادی و سلیقه ی خود رزرو خود را انجام دهید.

برنامه ریزی سفر

برای بازدید از انواع جاذبه ها برنامه ریزی کنید: از آنجا که جاذبه های فراوانی در جزیره پیش پای شماست بنابراین باید از هزینه و نوع آنها اطلاع کسب کنید. پس از آن بهترین ها را متناسب با سلیقه ی خود انتخاب کنید.

سفرهای درون شهری در جزیره

جاذبه های کیش و تفریحات کیش فراوان اند و در سراسر جزیره پراکنده اند. باید برنامه ای بریزید تا از فرصت حضورخود در کیش بهترین بهره را ببرید.کیش شهری است که 90 کیلومتر مربع مساحت دارد بنابراین آنقدرها پهناور نیست که در آن نیازی به مترو و یا اتوبوس های بی آر تی احساس کنید.

در این شهر شما مهمان تاکسی و مینی بوس هستید. تاکسی های زرد و سفید و مینی بوس در این شهر انجام سفرهای درون شهری را بر عهده دارند.

اما یکی از مهم ترین خدماتی که برای گشت و گذار در کیش در اختیار شماست «اجاره خودرو بدون راننده » است. با این امکان شما می توانید در کیش سوار بر خودروهایی لوکس و گران قیمت جزیره گردی کنید. البته اگر می خواهید سفر به صرفه تری داشته باشید می توانید از خودروهای ارزان تر نیز بهره مند شوید.

شرایط استفاده از این خودروها بسیار آسان است و بین شما و شرکت اجاره دهنده قراردادی بسته می شود که همه نکات در آن ذکر شده. شما می توانید این امکان را در لیست خدمات اغلب هتل های کیش مشاهده کنید.

شرایط اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در تور کیش از اصفهان

هنگامی که لیست امکانات و خدمات هتل های کیش را چک می کنید به امکان اجاره خودرو در کیش بر می خورید. این امکان را در اغلب هتل های کیش دریافت خواهید کرد. با استفاده از این امکان شما می توانید برای کیش گردی از خودرویی که کاملاً در اختیار شماست استفاده کنید.  شرایط کرایه این خودروها برای مسافران بسیار آسان است و شما با مبلغی چک و یا ودیعه می توانید آنها را رنت کنید.

شما به یک کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی و چکی به اندازه قیمت خودرویی که کرایه می کنید نیاز دارید. ضمن اینکه می توانید به جای چک مبلغی را به صورت نقدی پرداخت کنید. مقدار این مبلغ به نوع خودروی اجاره ای بستگی دارد.

این خودروها شامل انواع گوناگونی از خوروهای لوکس یا ارزان تر می شوند و شما آنها را بدون راننده تحویل می گیرید. اگر در کیش قصد اجاره خودرو دارید بهتر است از قبل آن را را رزرو کنید زیرا ممکن است خودروی درخواستی شما در زمان حضورتان در کیش موجود نباشد. نکته دیگر اینکه اگر برای بلند مدت خودرو را اجاره کنید از تخفیفاتی نیز برخوردار خواهید شد.

در لیست اغلب هتل هایی که در تور کیش از تهران گنجانده شده این امکان را خواهید دید.

چه خدماتی در تور کیش از اصفهان ارائه می شود؟

سفر با تور کیش یکی از مطمئن ترین و به صرفه ترین روش هایی است که می توان برای سفر به این جزیره انتخاب کرد. یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام رزرو تور باید به آن دقت داشته باشید خدمات و تعهداتی است که به شما ارائه خواهد شد. عموماً رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت بر عهده تور است. اما در برخی تورها  علاوه بر این از خدمات و امکاناتی دیگر برخوردار خواهید بود.

در سایت سفرآس 24 می توانید بهترین تورها را از نظر تنوع، قیمت و خدمات مشاهده کنید.

تور کیش از اصفهان از جمله تورهای پرطرفداری است که در این سایت ارائه می شود. هنگام باز کردن لیست این تور شما با تنوعی بی نظیر از هتل های کیش روبرو خواهید شد. تنوعی که دست شما را برای انتخاب محل اقامت چه از نظر قیمت و چه از نظر سلیقه کاملاً باز می گذارد. در این لیست می توانید هم هتل های پنج ستاره کیش را رزرو کنید و هم هتل های ارزان تر و دو یا سه ستاره را انتخاب کنید.

خدمات تفریحی تور کیش از اصفهان

سایت سفرآس 24 تمام تورهای کیش خود را با خدمات ویژه تفریحی همراه ساخته تا سفر لذت بخش تری را برای شما رقم بزند. خدمات این سایت برای تور کیش از اصفهان شامل ورودی بسیاری از مراکز تفریحی است که زمینه انجام بسیاری از تفریحات جذاب جزیره را برای مسافران فراهم می کند. ورودی مجموعه سافاری با ترنسفر یکی از خدمات این تور است.

در این مجموعه می توانید انواع آیتم های تفریحی مهیج را در دسترس داشته باشید. تورهای صحرا با شتر و موتور باگی و خودروهای ویژه از آیتم های جذاب این مجموعه است. این سایت برای آیتم های قلعه وحشت و سینما شش بعدی تخیفیات ویژه در نظر گرفته است. ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر از دیگر خدمات تفریحی در نظر گرفته شده برای رزرو کنندگان این تور است.

با رزرو این تور همچنین از ورودی شهر بازی هایلند برخوردار خواهید شد. این شهربازی از مدرن ترین و مجهزترین مجموعه های تفریحی کیش است که دارای آیتم های متنوعی چون سالن گیم نت، اتاق فرار، سینما هفت بعدی، سیمیلاتور، رودخانه وحشی، چرخ و فلک، سورتمه و ماشین های ضربتی آبی و برقی  می شود. گشت طبیعت گردی به صورت vip از دیگر خدماتی است که با رزرو این تور از آن بهره مند می شود.

ورودی رستوران موزیکال همراه با ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا و همچنین ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منوی غذای گرم دیگر خدمات این تور است. با این خدمات می توانید مطمئن باشید که بهترین تور کیش از اصفهان را رزرو کرده اید.

رزرو هتل های لوکس

از آنجا که کیش یک منطقه گردشگری بین المللی است تعداد بسیار زیادی از اقامتگاه های آن را هتل های پنج ستاره و لوکس تشکیل می دهند. هتل هایی که علاوه بر اقامتی راحت زمینه بسیاری از تفریحات و سرگرمی ها را نیز برای مهمانان فراهم می آورند. این هتل ها با بهترین امکانات غذا و نوشیدنی و رستوران هایی با منویی متنوع نیز توانسته اند رضایت مهمانان را جلب کنند.

در ادامه به معرفی چند هتل پنج ستاره در کیش خواهیم پرداخت که می تواند شما را به لذتی فوق العاده بدل کند.

 هتل ترنج کیش؛ سکونتی رویایی در جزیره

هتل ترنج کیش را می توان یکی از فوق العاده ترین هتل های جزیره دانست که عنوان اولین هتل دریایی خاورمیانه را یدک می کشد. این هتل با طرح بته جقه بر روی آب های خلیج فارس بنا شده است و این طرح زیبا خود یکی از جاذبه های کیش را پیش چشم شما به نمایش می گذارد. انواع امکانات ورزشی و تفریحی از مزایای اقامت در این هتل دریایی است.

رزرو تور کیش هتل ترنج شما را مهمان یکی از بهترین اقامتگاه های جزیره خواهد کرد.

هتل داریوش؛ تلفیقی از سنت و مدرنیته

هتل داریوش کیش از دیگر هتل های پنج ستاره و لوکس جزیره است که طرفداران زیادی دارد. طرفدارانی که یا جذب فضای سنتی این هتل که یادآور تخت جمشید و ایران باستان است شده اند و یا امکانات رفاهی و تجهیزات مدرن آن برایشان قابل توجه بوده است. شاید هم لوکیشن مطلوب این هتل است که سبب محبوبیت این هتل شده.

لوکیشنی که با نزدیکی به مراکز تجاری و ساحل هم برای اهالی خرید مطلوب است و هم برای عاشقان ساحل گردی. مطمئناً امکانات ورزشی این هتل چون سالن بدنسازی و استخر نیز در جذب مسافران کیش بی تأثیر نبوده است.
هتل پانوراما؛ ساختمانی خوش نما با امکاناتی بی نظیر

هتل پانوراما کیش یکی از نوسازترین

اقامتگاه های کیش است که با نوید به اقامتی بی نظیر در این جزیره افتتاح شده. اتاق هایی با چیدمان شیک و فضایی پر از امکانات و خدمات و تسهیلات ارمغان این هتل برای مسافران جزیره مرجانی کیش است. رستورانی با منویی متنوع از غذاهای سنتی و فست فود، ایرانی و فرنگی، دریایی و گیاهی می تواند هر سلیقه ای را راضی کند.

اقامت در هتل های ارزان قیمت تور کیش از اصفهان

کیش برای مسافرانی که می خواهند سفری ارزان تر را تجربه کنند نیز اقامتگاه هایی را در نظر گرفته است. هتل هایی دو یا سه ستاره که با وجود امکانات مطلوبِ اقامتی دارای قیمتی معقول و مناسب هستند. برای افرادی که بیشتر وقت خود را صرف بازدید از جاذبه های کیش می کنند و مدت زمان زیادی را در هتل سکونت ندارند این اقامتگاه ها گزینه بسیار مناسبی هستند.

در ادامه شما را با تعدادی از این هتل ها آشنا خواهیم کرد.

هتل پانیذ کیش؛ اقامتی مطلوب در موقعیتی مناسب

هتل پانیذ کیش از جمله هتل های دو ستاره جزیره است که در سال 1394 مورد بازسازی قرارگرفته تا از مهمانان خود را در شرایطی مناسب تر پذیرایی کند. این هتل با وجود ارزان قیمت بودن از نظر موقعیت مکانی بسیار برای مهمانان قابل توجه خواهد بود. شما با اقامت در این هتل نه تنها به سواحل دسترسی خوبی دارید بلکه در نزدیکی بسیاری از مراکز تجاری جزیره نیز قرار گرفته اید.

تجهیزات مناسب چون رستوران، کافی شاپ، فضای سبز و بسیاری دیگر از خدمات را در این هتل دریافت خواهید کرد.

هتل ستاره کیش؛ دسترسی آسان به ساحل خلیج

هتل ستاره کیش از هتل های پرقدمت و بازسازی شده جزیره است که در موقعیتی مناسب پذیرای مسافران کیش است. اقامت در این هتل به سبب دسترسی آسان به ساحل خلیج فارس و مراکز خرید می تواند بسیار مورد پسند مسافران باشد. اتاق های هتل با تجهیزات کامل و فضای هتل نیز با امکاناتی مطلوب در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

این هتل تا کیبل اسکی تنها 500 متر فاصله دارد که می تواند برای مهمانان جالب توجه باشد.

هتل خاتم کیش؛ موقعیتی مناسب و امکاناتی مطلوب

هتل خاتم کیش از دیگر هتل های دو ستاره جزیره است که با سال ها تجربه در عرصه هتلداری میزبانی از مسافران جزیره را بر عهده گرفته. با بازسازی ساختمان هتل در سال 1396 شرایط مطلوب تری برای اقامت مسافران مهیا شده است. دسترسی به بازار و ساحل خلیج فارس از مزایای اقامت در این هتل است. این مجتمع برای کسانی که به دنبال هتلی قیمت مناسب در مکانی مطلوب هستند گزینه مناسبی است.

با رزرو تور کیش در هتلی ارزان قیمت می توانید از هزینه های سفر خود بکاهید.

سوار بر کشتی و گشت در کیش

یکی از قسمت های جالب تور کیش گشت و گذار در جزیره است و یکی از قسمت های جالب کیش گردی دریا گردی است. به جز تفریحاتی که شما را زیر آب می برند شما می توانید روی آب هم تفریحات جذابی را امتحان کنید. یکی از این تفریحات گشت با کشتی های تفریحی کیش است. این کشتی ها که شما را به دور زدن در آب های خلیج دعوت می کنند مجموعه ای از برنامه های جذاب را برای شما تدارک دیده اند.

کار این کشتی ها فقط دور دادن شما نیست بلکه لذتی بیش از این نصیب تان می کنند. اجرای موسیقی زنده توسط گروه موزیک می تواند شما را به آرامشی محض برساند. سالن مسافری و عرشه از قسمت های این کشتی های تفریحی است که برای مسافران قابل استفاده خواهد بود. شما یک غرفه عکاسی را نیز در این کشتی های گشتی خواهید دید. پس یادتان نرود خاطرات خود را ثبت کنید.

قسمت جذاب این گشت ها صرف ناهار و یا شام روی کشتی است. شما می توانید در تور کیش خود طعم گشت با کشتی را امتحان کنید.

بهترین مراکز خرید در جزیره مرجانی کیش

جزیره کیش از قابلیت های بسیاری برای جذب گردشگر و توریست از سراسر دنیا برخوردار است. یکی از قابلیت های مهم این جزیره مراکز خرید آن هستند که در جای جای کیش به عنوان منطقه آزاد تجاری بنا شده اند. در کیش شما بسیاری از مراکز تجاری را مشاهده خواهید کرد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند.

شما برای بازدید هم می توانید مراکز تجاری مدرن و لوکس با انواع تفریحات و امکانات را انتخاب کنید و هم می توانید در بازارهایی با قیمت مناسب کالای خود را خریداری نمایید. آنچه مهم است آشنایی با این مراکز قبل از سفر است.

مرکز خرید دامون؛  خریدی همراه با اسکیت بازی

این مرکز که دارای 98 غرفه تجاری و 10 غرفه خدماتی است یکی از مراکز معروف جزیره محسوب می شود. آنچه در این مرکز در اختیار دارید انواع خوراک، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، زیورآلات، وسایل الکترونیکی و دیگر اقلام است. آنچه مرکز خرید دامون را بیش از همه جذاب می کند وجود یکی پیست اسکیت روی یخ در طبقه دوم این مجتمع است.

آهنگ های دلنشین پیانوی این مجموعه نیز در احساس رضایت شما بی تأثیر نخواهد بود.

مرکز تجاری کیش؛ فرصت قرعه کشی های شبانه

مرکز تجاری کیش یکی از بزرگ ترین و مجهزترین مراکز خرید در این جزیره است که توانسته نظر مسافران را به خود جلب کند. این مرکز در سال 1379 در زمینی به وسعت 11 هزار متر مربع فعالیت خود را آغاز کرد. در این بازار چهار طبقه نزدیک به 480 واحد تجاری مشغول به فعالیت هستند. فضای جذاب و مجلل این مرکز سبب شده حتی مسافرانی که قصد خرید ندارند نیز از قدم زدن در این مجموعه لذت ببرند.

تنوع محصولات ارائه شده در این بازار یکی از عمده ترین دلایل محبوبیت آن است که سبب شده مسافران درکمترین زمان به انواع اقلام مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. محصولات ارائه شده در این بازار شامل انواع پوشاک، لوازم آرایشی، لوازم خانگی، کیف و کفش، مواد خوراکی، مکمل های غذایی، ساعت و عینک می شود.

در این بازار می توانید شاهد حضور انواع برندهای معتبر داخلی و خارجی باشید که کیفیت اجناس این مرکز را تضمین می کنند. یکی از قسمت های جذاب حضور در این مرکز مربوط به برنامه های طنزی است که در این بازار برگزار می شود. در پایان این برنامه ها می توانید شاهد قرعه کشی های شبانه با جوایز ارزنده نیز باشید.

 مرکز خرید سارینا؛ یک مجموعه کامل تجاری – تفریحی

مرکز خرید سارینا از بازارهای پر بازدید جزیره کیش است که توانسته در بین گردشگران این جزیره طرفداران بسیاری پیدا کند. شعبه اول این بازار در 10 طبقه طراحی گردیده و شامل 218 واحد تجاری است. ساختمان این هتل در زمینی به مساحت 5292 بنا شده و دارای محصولات متنوعی است که انواع اقلام مورد نیاز مسافران را در بر می گیرد.

در این بازار می توانید حضور انواع برندهای معتبر را مشاهده کنید که در تمامی غرفه ها در دسترس شما قرار دارند. اجناس ارائه شده در این بازار شامل انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، مواد خوراکی، لوازم برقی، کیف و کفش، لوازم خانگی و غیره می شود. شعبه دوم این مرکز خرید در میدان امیر کبیر احداث شده و در مقابل دیگر بازار معروف جزیره یعنی مرکز خرید مروارید قرار دارد.

این مجموعه دارای هشت طبقه است که سه طبقه آن به پارکینگ اختصاص یافته است. در این بازار می توانید انواع پوشاک، طلا و جواهرات و لوازم آرایشی مارک دار را در دسترس داشته باشید. مرکز خرید سارینا به انواع امکانات رفاهی و جانبی نیز مجهز شده است تا مسافران فضای راحت تری را برای خرید در دسترس داشته باشند.

کافی شاپ، رستوران، شهر بازی، سالن های ورزشی، سینما چند بعدی، سالن ماساژ و فود کرت از امکانات قرار گرفته در این مرکز خرید است. در این مرکز می توانید ساعت ها به خرید بپردازید بدون اینکه ذره ای احساس خستگی کنید.

به عنوان یک مسافر، قطعاً دوست دارید از قبل برای تعطیلات خود و در مورد مقصد رویایی خود، جزیره زیبای کیش برنامه ریزی کنید. چه به تنهایی یا به صورت گروهی سفر کنید، برنامه ریزی از قبل بهترین راه برای صرفه جویی در زمان و ایجاد تجربه سفر تور کیش از اصفهان فراموش نشدنی ای است. برخی می‌گویند برنامه‌ریزی سفر وقت‌گیر است، زیرا شامل عوامل زیادی مانند کجا رفتن، نحوه رفتن، چه چیزی برای دیدن و بسیاری موارد دیگر است. از بستن چمدان ها تا رزرو یک تور مناسب و امن، چیزهای بی شماری برای برنامه ریزی سفر وجود دارد.

 زمان سفر به کیش را انتخاب کنید

شما باید همه عوامل را در نظر بگیرید، یعنی با چه کسی سفر می کنید، چقدر وقت دارید، چه ترجیحاتی دارید، چه زمانی به کیش بهتر است بروید و چه فصلی را برای اقامت در این جزیره ترجیح می دهید. همه عوامل فوق به شما کمک می کند زمان سفر تور کیش از اصفهان خود را برای تعطیلات بعدی تعیین کنید. شما باید فصلی را برای سفر به کیش انتخاب کنید که به شما امکان می دهد خاطره ای شیرین را بسازید.

 نحوه حمل و نقل را انتخاب کنید و بلیط ها را رزرو کنید

پس از تصمیم گیری در مورد زمان سفر به این جزیره زیبا، باید نوع حمل و نقل را انتخاب کرده و بلیط را از قبل رزرو کنید. پرواز یا قطار یا ماشین هر آنچه که ترجیح می دهید، فقط تحقیق کنید و با توجه به بودجه خود آن را رزرو کنید. اگر بازه زمانی محدودی برای تعطیلات خود دارید، بهتر است یک پرواز را با کمی هزینه اضافی از سایت های معتبری همچون سفرآس 24 رزرو کنید.

 اقامتگاه خود را رزرو کنید

محل اقامت شما در جزیره یکی از مهم ترین هزینه هایی است که باید در نظر گرفته شود. مکانی که شب خود را در آن می گذرانید واقعاً مهم است. شما می توانید ارزان ترین محل اقامت را پیدا کنید و یا در هتلی لوکس سفر خود را بگذرانید. چندین هتل، آپارتمان، مهمانخانه و استراحتگاه لوکس را در نظر بگیرید البته بهتر است برای راحتی بیشتر در سفر با یک تور مطمئن سفر کنید تا تمامی کارهای اقامت شما با توجه به بودجه تان برای شما ترتیب داده شود!

نظرات مسافران تور کیش از اصفهان

2 پاسخ

 1. سلام
  از اصفهان امکانش هست که با قطار به کیش رفت ؟ و اینکه هزینه تور کیش از اصفهان حدودا چقدر میشه؟ لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام علی عزیز
   بله میشه با قطار به کیش رفت باید به بندرعباس با قطار و از بندر با کشتی به جزیره سفر کنید .
   هزینه تور هم بستگی به مدت اقامت و هتل اقامت تون و…. بستگی داره.
   خدمات سفر آس برای تفریح به جزیره فقط هواپیما هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .