سفرآس24

تور مشهد از رشت

تور رشت مشهد : یک شهر پر از جاذبه در انتظار شماست. مقصدی برای کسب ناب ترین تجربه ها. مشهد دومین شهر زیارتی جهان است و پایتخت معنوی ایران زمین. این شهر سالانه بیش از 25 میلیون مسافر دارد. این یعنی پایتخت معنوی ایران پر مسافرترین شهر کشور است.تور مشهد به صورت پیوسته و فارغ از فصل و ماه و روز برگزار می شوند. شما می توانید تور رشت از مشهد را همین حالا آنلاین رزرو کنید.

ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
تماس تلفنی
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۵۲۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۵,۲۶۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۵۶۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۱۶۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۱۶۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۵۶۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۵,۱۶۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۷۶۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۵,۰۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۵۲۴,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۴/۵ - (۱ امتیاز)
سوالات متداول تور مشهد از رشت
 مسافران سوالاتی از قبیل اینکه تور مسافرتی مشهد از رشت به چه طریق قابل رزرو شدن هست سوالاتی می پرسند. باید در نظر داشته باشید که بعد از توافقات انجام شده بر سر قیمت تور زمینی مشهد که با استفاده از اتوبوس و قطار انجام میشود در میان کارشناسان فروشگاه مسافرین محترم این توافقنامه امضا می شود.  بعد از آن مدارک مورد نیاز را که شامل کد ملی اسامی دقیق مسافران هستند به واسطه واتساپ تلگرام برای کارشناسان فروش ارسال می شود  و در صورت مورد تایید بودن شماره کارت بانکی، آژانس برای شما کد را  ارسال می‌شود مبلغ را واریز میکنید و برای شما خریداری می شود.
استان گیلان به خراسان رضوی از طریق راه ریلی بسیار نزدیک است به راحتی می توانید از رشت تا مشهد را در مدت زمان ۱۷ ساعت با قطار طی کنید.
در همه هتل های جهان تحویل اتاق برای مسافران هوایی ساعت ۲ بعد از ظهر است و  تخلیه آن توسط مسافر ان معمولاً در ساعت ۱۲ ظهر انجام میشود.
مسافرانی  که با تور رشت به مشهد سفر دارند  به عنوان تور زیارتی ثبت نام می کنند در زمان تهیه تور و ثبت‌نام می‌توانند خدمات ویژه‌ای را از آژانس توافق کنند تا بتوانند به عنوان یک راهنمایی مجرب و محلی در شهر مشهد همراه با مسافران رشت همگام شوند و از تمامی مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری بی نظیر دیدن داشته باشند . 

تور مشهد از رشت با هواپیما در مقایسه با تورهای زمینی گران تر است. تور هوایی مشهد از رشت معمولاً مشتریان دائمی خود را دارد که تنها می توانند به صورت آنلاین از خدمات بسیار زیاد این تورها بهره‌مند شود.

رزور تور مشهد از رشت

تور رشت مشهد از جمله تورهای بسیار پرطرفداری هست که به صورت های مختلف قابل اجرا است و تور مشهد از رشت با هواپیما تمامی امکانات و خدمات رفاهی را به مسافران ارائه می دهد تور هوایی مشهد از رشت با برخی از هتل های بسیار لوکس در شهر مقدس مشهد قرارداد دارند ارزانترین تور هوایی رشت به مشهد معمولاً تور هایی هستند که به صورت دقیقه ۹۰ عرضه می‌شود. تور مشهد با قطار از رشت اقامتگاه های ویژه را برای مسافران در شهر مقدس مشهد در نظر می‌گیرد.

تور مشهد از رشت

تور مشهد از رشت با هواپیما بسیار پرطرفدار است و این امر به دلیل راحتی سفر است. ارزانترین تور هوایی رشت به مشهد خدمات بی نظیر را به مسافران عرضه می کند.

تورهای مشهد با توجه به متفاوت بودن کیفیت دارای تتنوع در قیمت هستند و با بودجه مسافران به راحتی سازگار می شوند. تور رشت به مشهد با قطار حدوداً یک ساعت و نیم زمان برای پیمودن مسیر لازم دارد. تور مشهد از رشت هوایی و زمینی یکی از تورهای محبوب داخلی است که اهالی شمال را به مقصدی پر جاذبه فرا می خواند. تور مشهد از رشت با هواپیما امکانات ویژه ای در اختیار مسافران قرار می دهند. ارزانترین تور هوایی رشت به مشهد و خدمات خوبی را به مسافران عرضه می کند رشتی ها که خود در یکی از برترین مقاصد گردشگری ایران زندگی می کند، از طرفداران سفر به مشهد مقدس هستند. بنابراین این تور به صورت مرتب ارائه می شود. تور مشهد از رشت با هواپیما کیفیت خیلی خوبی را برای هموطنان رشتی در نظر گرفته است. تور هوایی مشهد از رشت معمولاً دارای خدماتی مثل صبحانه ناهار و شام رایگان است که در هتل های ۱تا ۴ ستاره ارائه می شود

تور مشهد از رشت چگونه مقصدی است؟

تور رشت به مشهد از جمله تورهای بسیار پرطرفداری هست که به صورت های مختلف قابل اجراست. تور مشهد از رشت با هواپیما معمولاً جز تورهای بسیار شلوغ است. تور هوایی مشهد از رشت با مجوز رسمی از سمت سازمان گردشگری توانسته است رضایت مسافرین زیادی را کسب کند

تور مشهد از رشت بیش از همه به جنبه مذهب پیوند خورده است. چرا که مهم ترین جاذبه زیارتی کشور در شهر مشهد قرار گرفته. حرم امام رضا (ع) در دل این شهر سالانه میزبان میلیون ها زائر است. مکانی برای حرف های عاشقانه با خدا و رسیدن به آرامش محض. قطعاً در دنیای پر هیاهوی امروزه نیاز به یک نیروی ماروائی دارید. اینجا همان جایی است که دوباره سرشار از انرژی مثبت برای زندگی می شوید.

با تمام این ها نباید مشهد را تنها یک شهر زیارتی دانست. در این مقصد هزاران فرصت گردشگری در اختیار شماست. حتی زیارت نیز به حرم امام رضا (ع) محدود نمی شود و ده ها مکان مقدس دیگر در این مکان جایگاه زیارت است. این جا تفریح نیز در مدرن ترین و مهیج ترین شکل خود قابل امتحان است. مراکز خرید نیز در انواع سنتی تا لوکس و مدرن برای گردشگران جذاب خواهند بود. با هم به مرور محبوب ترین و معروف ترین جاذبه های تور مشهد از رشت با قطار فدک و سایر وسایل نقلیه می پردازیم.

محبوب ترین جاذبه های مشهد در تور رشت مشهد

جاذبه های زیارتی؛ از حرم تا مقبره پیر پالان دوز

پیر پالان دوز تور رشت مشهد

شهرهای ایران به داشتن جاذبه های زیارتی چون آرامگاه و امامزاده معروف هستند. در تور مشهد از رشت نیز می توانید علاوه بر حرم امام رضا (ع) از انواع این مکان ها دیدن نمایید. از مقبره مردی پالان دوز که عارفی بدون مکتب است تا  مسجد گوهرشاد که با داستانی عاشقانه پیوند خورده. از مهم ترین جاذبه های زیارتی مشهد می توان به مسجد گوهر شاد، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد خشتی، آستان امامزادگان سید ناصر و سید یاسر، مقبره پیر پالان دوز، آرامگاه خواجه اباصلت هروی و آرامگاه خواجه مراد اشاره کرد.

پارک های آبی با تجهیزات مدرن

جالب است بدانید که مشهد در مجموعه های آبی حرف اول را در خاورمیانه می زند و مسافران تور مشهد از رشت ارزان فرصت خوبی برای تفریح را خواهند داشت. در این شهر که به شهری زیارتی معروف است، چهار پارک آبی قرار گرفته که با تجهیزات مدرن پیش روی گردشگران قرار دارند.

سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان و پارک ساحلی آفتاب در تور مشهد از رشت با قطار و هواپیما منتظر گردشگران هستند. در این پارک ها می توانید هر میزان از هیجان را که می خواهید تجربه کنید. عاشقان هیجان به سمت سرسره های سرعتی و کسانی که هیجان کمتری می خواهند به طرف سرسره های آهسته حرکت کنند.

مناطق تفریحی برای گردش

این شهر دارای انواع مناظر طبیعی و جاهای دیدنی است که برای یک روز گردشی در تور مشهد از رشت فوق العاده هستند. بوستان ملت به عنوان یکی از بزرگ ترین پارک های ایران از گردشگران مشهد پذیرایی می کند. این پارک دارای محوطه ای وسیع و سرسبز است که صدای پرندگان در آن می پیچد. شهر بازی این بوستان از جذاب ترین بخش های آن است که انواع وسایل بازی مدرن را در خود جای داده.

طرقبه و شاندیز از دیگر مکان های دیدنی و توریستی این شهر است. جایی برای دل دادن به طبیعت و تنفس در هوایی تازه. دشت ارغوان را در تور مشهد بهار می بیند. درخت هایی با گل های بنفش رنگ که سایه خود را روی سر گردشگران می گسترانند.

مراکز خرید لوکس و ارزان

خرید بخش جدا نشدنی سفر است. در مشهد این بخش بسیار جذاب است. چرا که در این شهر صدها مرکز خرید را می بینید که شما را به بازدید از خود وسوسه می کنند. از بازارهای سنتی تا مراکز لوکس که برندهای معتبر داخلی و خارجی را عرضه می کنند. بسیاری از این مراکز خرید در نزدیکی حرم واقع شده اند تا مسافران تور مشهد از رشت برای بازدید از آنها کار راحت تری در پیش داشته باشند.

بازار رضا مشهد تور مشهد از رشت

بازار رضا از معروف ترین بازارهای این شهر است که در چند قدمی حرم مطهر رضوی قرار گرفته و از قدیمی ترین مراکز خرید این شهر محسوب می شود. مرکز خرید هفده شهریور دیگر مجموعه تجاری مشهد است که خود از انواع پاساژهای ارزان و گران تشکیل شده است. مرکز خرید پروما، مجتمع تجاری آلتون، مرکز خرید وصال و مجتمع تجاری الماس شرق از دیگر مراکز تجاری معروف در این شهر هستند. با رزرو تور لحظه آخری مشهد از رشت فرصت بیشتری برای خرید دارید.

قیمت تور مشهد از رشت و عوامل مؤثر در آن

تور رشت به مشهد از طریق هوایی و زمینی برگزار می شود. ارزانترین تور هوایی رشت به مشهد هتل هایی را در اختیار مسافران قرار می دهد که نسبت به قیمتی که دارند باکیفیت هستند. تور هوایی رشت به مشهد از بهترین تورهای هوایی است که از مبدا رشت انجام می شود.

تور مشهد دارای تنوع در قیمت است و این امر به سبب تأثیر پذیری تور از فاکتورهای متعدد می باشد. تور هوایی رشت به مشهد با دارا بودن شرکت های هوایی مختلف دست مسافران را برای رزرو باز نگه می دارد. از مهم ترین فاکتورهایی که قیمت تور را تعیین می کنند می توان به زمان سفر، کیفیت هتل انتخابی، خدمات تور، شیوه سفر و کلاس پروازی اشاره کرد. در ادامه هر کدام از این عوامل را بررسی خواهیم کرد.

تور رشت به مشهد با قطار مدلهای مختلفی دارد مثلا اگر قطار پنج ستاره فدک را انتخاب کنید صبحانه هم داده می‌شود و جزو قطار های بسیار خوب است. تور مشهد از رشت لحظه آخری هیچ تفاوتی با تور استاندارد ندارد و تنها به لحاظ قیمتی مقرون به صرفه تر است و شامل تخفیف شده است. تور رشت به مشهد با قطار نسبت به تورهای هوایی ارزان قیمت تر است تور رشت به مشهد با قطار معمولاً توسط شرکت‌های ریلی مختلفی همچون قطار فدک انجام میشود.

زمان سفر

زمان سفر عاملی مهم در هزینه رزرو تور مشهد از رشت است. توضیح آنکه هر چه تقاضا برای سفر بالا باشد، قیمت هتل ها و بلیت افزایش پیدا می کند. این امر تأثیر خود را در قیمت تور نشان می دهد. به همین دلیل است که می بینید تورهای نوروز با قیمتی حداقل دوبرابری نسبت به دیگر تورها عرضه می شوند.

کیفیت هتل انتخابی

از عوامل مهم دیگر که در قیمت تور مؤثر است، کیفیت هتل انتخابی برای اقامت در مشهد است. خوشبختانه این شهر از نظر تعداد اقامتگاه ها در کشور رکورد دار است. این رکورد از نظر تنوع نیز به سود مهمانان این شهر تمام می شود. گردشگران می توانند با توجه به بودجه خود در هتلی با تعداد ستاره های مشخص اقامت داشته باشند.

شیوه سفر

شیوه سفر به مشهد نیز اهمیت بالایی دارد. تور مشهد از رشت با هواپیما و زمینی برگزار می شود. تورهای زمینی نیز در چند دسته قابل رزرو هستند. شما می توانید تور مشهد از رشت با قطار را انتخاب کنید و یا با اتوبوس که هر کدام از این ها هزینه متفاوتی دارند. آنچه مسلم است قیمت پایین تور مشهد از رشت زمینی به نسبت تور مشهد از رشت هوایی است.

تور لحظه آخری رشت به مشهد که به آن تور دقیقه نودی هم گفته می شود زمانی عرضه می گردد که چیزی تا ساعت حرکت باقی نمانده است.

خدمات تور

تور رشت به مشهد با قطار به واسطه مسیر ریلی که بین رشت و مشهد قرار دارد اجرا می شود.
تور مشهد از رشت لحظه آخری و به صورت کاملاً شانسی در اختیار مسافران قرار می گیرند برای دریافت این مدل از تورها بهتر است به صورت روزانه در وبسایت را مورد بررسی قرار دهید.
ارزانترین تور هوایی رشت به مشهد معمولاً در هتل های دو تا سه ستاره قرار دارند تور مشهد هوایی از رشت این امکان را به زائرین امام رضا علیه السلام می دهد تا سفری راحت داشته باشند.

تور مشهد از رشت خود را از کدام شرکت گردشگری خریداری کرده اید؟ پاسخ به این سوال در خدمات دریافتی شما تأثیر می گذارد. این خدمات نیز در قیمت تور نقش دارند. رزرو هتل و رزرو بلیت رفت و برگشت از اصلی ترین خدمات تور مشهد است. این خدمات با توجه به سایتی که تور را از آن خریده اید متفاوت خواهد بود.

تور رشت به مشهد هوایی طرفداران بسیار زیادی دارد ارزانترین تور هوایی رشت به مشهد امکانات بی نظیر را برای مسافران در نظر گرفته است و به واسطه چندین شرکت هواپیمایی مختلف قابل اجرا است.
تور رشت به مشهد با هواپیما از محبوبترین تور های انتخابی به واسطه مسافران است. تور مشهد هوایی رشت یکی از سریع ترین گزینه ها برای مسافران است.

به عنوان مثال برخی سایت ها ترنسفر رفت و برگشت و آفرهای تفریحی را نیز در خدمات خود گنجانده اند. بدون شک خدمات بیشتر یک تور با هزینه بالای آن در ارتباط است. پس در هنگام رزرو تور به این مسأله نیز دقت کنید. تور مشهد هوایی از رشت فاصله ۸۹۵ کیلومتری را در یک ساعت و نیم طی می کند. تور لحظه آخری رشت به مشهد معمولاً با ۴۰ درصد تخفیف روبرو میشود.

چگونه تور رشت مشهد خود را ارزان رزرو کنیم؟

تور رشت به مشهد با هواپیما یکی از بهترین تورهای برگزار شده در کشور است تور هوایی رشت به مشهد امکانات گسترده ای را در اختیار مسافران قرار می دهد . تور مشهد هوایی از رشت جزو تور های گران قیمت کشور است.

فاکتورهای تعیین کننده قیمت تور را بر شمردیم. حال می توانیم راهکارهای رزرو یک تور ارزان قیمت را ارائه دهیم. اول از همه به سراغ فاکتور زمان می رویم. تورهای مشهد در زمان تعطیلات و مناسبات مذهبی پر تقاضاست. بنابراین نباید در این زمان انتظار رزرو تور مشهد از رشت ارزان را داشته باشید. برای رزرو تور ارزان باید هتل های دو یا سه ستاره را انتخاب کنید.

تور رشت به مشهد امکانات زیادی را برای مسافران فراهم می کند. تور هوایی رشت به مشهد بهترین هتل ها را برای اقامت مسافران در نظر می‌گیرد. تور لحظه آخری رشت به مشهد از تور هایی هست که به راحتی در اختیار افراد قرار نمی گیرد و برای دریافت این مدل تور ها باید به صورت مکرر وب سایت را مورد بررسی قرار دهید.

با رزرو تورهای زمینی مانند تور مشهد از رشت با قطار فدک هم می توانید قیمت تور مشهد از رشت خود را پایین بیاورید و در نهایت سفری مقرون به صرفه را برای خود رقم بزنید. نکته آخر اینکه با رزرو تور لحظه آخری مشهد از رشت، سفر ارزان تری نصیب شما می شود.

تور رشت به مشهد تمامی امکاناتی را که مسافران در نظر دارند در اختیار ایشان قرار می دهد. تور مشهد از رشت لحظه آخری در مقایسه با تورهای استاندارد هیچگونه کمبود امکاناتی نخواهند داشت. تور قطار رشت به مشهد نسبت به تور هوایی اقتصادی است و راحتی را برای مسافران به ارمغان می آورد.

تورهای ارزان مشهد

تور رشت مشهد از جمله تورهای بسیار پرتردد است تور رشت مشهد اگر با اتوبوس انجام شود حدوداً ۱۵ ساعت زمان لازم دارد.

تورهای ارزان مشهد در هتل های دو، یک و گاهی سه ستاره برگزار می شوند. این هتل ها بر خلاف هتل های لوکس امکانات تفریحی چندانی ندارند، اما نیازهای اساسی مسافران را پوشش می دهند. در ادامه چند تور ارزان قیمت مشهد را معرفی خواهیم کرد.

تور رشت به مشهد را به صورت ریلی هم اجرا می‌شود و این تور زیبایی های خودش را دارد و تور مشهد از رشت لحظه آخری از جمله تور هایی هست که طرفداران زیادی دارد. تور مشهد از رشت لحظه آخری قیمت نسبتاً مناسبی در مقایسه با تورهای استاندارد دارد. تور رشت مشهد به دو صورت هوایی و زمینی اجرا می شود که هر کدام از این روش ها طرفداران خود را دارد.

تور هتل نسیم

هتل نسیم مشهد اقامتگاهی یک ستاره با قیمت مناسب است که در سال 1394 به بهره برداری رسیده. این هتل در خیابان امام رضا (ع) قرار دارد و از مهم ترین امتیازات آن علاوه بر قیمت مناسب، نزدیکی به حرم مطهر رضوی است. در این هتل مهمان اتاق های دو تا چهار تخته فولبرد و معمولی خواهید بود.

تور هتل ایران زمین

هتل ایران زمین در سال 1393 در چند قدمی بارگاه منور رضوی بازگشایی شد.این هتل با قیمت مناسب خود توانست به زودی به اقامتگاهی پر طرفدار تبدیل شود. هتل نامبرده با چنین امتیازاتی در اغلب تورهای مشهد گنجانده شده و انتخاب خوبی برای سفرهای ارزان است.

تور هتل کوثر

هتل دو ستاره کوثر اقامتگاهی ارزان قیمت در تور مشهد از رشت است که در سال 1374 به بهره برداری رسیده. این هتل پر قدمت در نزدیکی حرم امام رضا (ع) قرار گرفته و برای زائران از مناسب ترین گزینه های اقامتی است. در این هتل می توانید واحد اقامتی خود را از بین اتاق های یک تا پنج تخته و آپارتمان های چهار و هفت نفره رزرو نمایید.

تور هتل قدس

تور قطار رشت به مشهد با کوپه های مختلف پنج نفره و چهار نفره عرضه می شود و میتوانید هتل قدس را برای اقامتتان انتخاب کنید. تور مشهد با قطار از رشت باعث شده است که محبوبیت این نوع تور بالا برود و نسبت به دیگر تورها ارزان قیمت تر شود.

هتل قدس با دو ویژگی موقعیت مکانی فوق العاده مطلوب و قیمت مناسب توانسته به اقامتگاهی محبوب بدل شود. این هتل دو ستاره در میدان بیت المقدس قرار گرفته و فاصله کوتاهی تا بارگاه منور رضوی دارد. این هتل سال 1354 افتتاح و در سال 1395 بازسازی شده است و اکنون با اتاق های دو و سه تخته پذیرای مسافران است. تور مشهد با قطار از رشت فرصت خیلی خوبی را برای مسافران فراهم می کنند تا بتوانند به راحتی خود را به مشهد برسانند.

تورهای لاکچری رشت مشهد

تور رشت به مشهد با هواپیما فرصتی استثنایی برای هم وطنان گیلانی عزیز هست که بتوانند به سمت آستان ملکوتی امام هشتم علیه السلام سفر کنند.

هتل های لوکس چهار و پنج ستاره محل برگزاری تورهای لاکچری هستند. هتل هایی با ساختمان های مجلل و انواع امکانات رفاهی و تفریحی. لیست زیر نشان دهنده معروف ترین تورهای لوکس است که می توانید در تور مشهد از رشت با قطار انتخاب کنید. تور رشت به مشهد با هواپیما معمولاً از آن دسته تور هایی هست که در تمامی فصول سال پرطرفدار می باشد.

تور هتل مجلل درویشی

تور مشهد هتل درویشی

مجلل ترین هتل مشهد هتل درویشی است. این اقامتگاه در بین تمام اقامتگاه های کشور نیز جایگاه ویژه ای دارد. ساختمانی مرتفع در خیابان امام رضا (ع) که مدرن ترین تجهیزات را در فضایی لوکس تقدیم گردشگران می کند. در این هتل علاوه بر امکانات ضروری برای اقامت به فضاهای ورزشی و تفریحی نیز دسترسی دارید. تور مشهد از رشت در این هتل اتفاقی خاص برای شما رقم می زند.

تور هتل قصر طلایی

هتل قصر طلایی یک اقامتگاه پنج ستاره با ساختمانی مجلل در خیابان امام رضا (ع) است. هتل قصر دارای یک معماری منحصر به فرد است که در اتاق های آن نمود خاصی پیدا کرده. البته واحدهای اقامتی این هتل از نظر کیفیت یکسان نیستند و در قیمت های اکونومی و لاکچری طراحی گردیده اند. ظرفیت اتاق های هتل یک تا چهار نفر است. در این هتل نیز از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی برخوردار هستید. به یاد داشته باشید که شانس رزرو هتل های لوکس در تور لحظه آخری مشهد از رشت کمتر است.

تور هتل بین المللی قصر

از دیگر اقامتگاه های لاکچری مشهد هتل بین المللی قصر است که در سال 1356 ساخته شده و از پر قدمت ترین هتل های این شهر به شمار می رود. این هتل دارای ساختمانی با معماری ویژه و اتاق هایی لوکس است که به انواع امکانات رفاهی مجهز شده اند. امکانات تفریحی این هتل نیز بی نظیر است. این هتل، تور مشهد از رشت با هواپیما را به یک خاطره ماندگار بدل می کند.

تور هتل الماس 2

هتل الماس دو از دیگر پنج ستاره های پایتخت است که در لیست تور مشهد از رشت هوایی و تور مشهد از رشت زمینی گنجانده شده. هتلی که سال 1395 افتتاح شد و خیلی زود با ساختمان جذاب و چشم نواز خود دل مسافران را ربود. انواع اتاق ها با سبک های خاص ترکی، رومی، آفریقایی، عربی، ایران باستان و … در این هتل قابل رزرو هستند.

تور قطار رشت به مشهد با توجه به فاصله ای که بین این دو شهر وجود دارد مقرون به صرفه است. تور قطار رشت به مشهد از ایستگاه راه آهن شهر رشت تا ایستگاه راه آهن مشهد حدوداً ۱۵ ساعت به طول می انجامد.

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .
انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

نظرات مسافران تور مشهد از رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *