تور مشهد از رشت

یک شهر پر از جاذبه در انتظار شماست. مقصدی برای کسب ناب ترین تجربه ها. مشهد دومین شهر زیارتی جهان است و پایتخت معنوی ایران زمین. این شهر سالانه بیش از 25 میلیون مسافر دارد. این یعنی پایتخت معنوی ایران پر مسافرترین شهر کشور است. تورهای مشهد به صورت پیوسته و فارغ از فصل و ماه و روز برگزار می شوند.

ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۷۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۴۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۹۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۴,۱۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۸۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۲۶۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۴۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۸۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۲۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد از رشت؛ سفر به دیدنی ترین شهر ایران

تور مشهد از رشت

تورهای مشهد با توجه به متفاوت بودن کیفیت دارای تتنوع در قیمت هستند و با بودجه مسافران به راحتی سازگار می شوند. تور مشهد از رشت هوایی و زمینی یکی از تورهای محبوب داخلی است که اهالی شمال را به مقصدی پر جاذبه فرا می خواند. رشتی ها که خود در یکی از برترین مقاصد گردشگری ایران زندگی می کند، از طرفداران سفر به مشهد مقدس هستند. بنابراین این تور به صورت مرتب ارائه می شود.

مشهد چگونه مقصدی است؟

تور مشهد از رشت بیش از همه به جنبه مذهب پیوند خورده است. چرا که مهم ترین جاذبه زیارتی کشور در شهر مشهد قرار گرفته. حرم امام رضا (ع) در دل این شهر سالانه میزبان میلیون ها زائر است. مکانی برای حرف های عاشقانه با خدا و رسیدن به آرامش محض. قطعاً در دنیای پر هیاهوی امروزه نیاز به یک نیروی ماروائی دارید. اینجا همان جایی است که دوباره سرشار از انرژی مثبت برای زندگی می شوید.

با تمام این ها نباید مشهد را تنها یک شهر زیارتی دانست. در این مقصد هزاران فرصت گردشگری در اختیار شماست. حتی زیارت نیز به حرم امام رضا (ع) محدود نمی شود و ده ها مکان مقدس دیگر در این مکان جایگاه زیارت است. این جا تفریح نیز در مدرن ترین و مهیج ترین شکل خود قابل امتحان است. مراکز خرید نیز در انواع سنتی تا لوکس و مدرن برای گردشگران جذاب خواهند بود. با هم به مرور محبوب ترین و معروف ترین جاذبه های تور مشهد از رشت با قطار فدک و سایر وسایل نقلیه می پردازیم.

محبوب ترین جاذبه های مشهد

جاذبه های زیارتی؛ از حرم تا مقبره پیر پالان دوز

پیر پالان دوز

شهرهای ایران به داشتن جاذبه های زیارتی چون آرامگاه و امامزاده معروف هستند. در تور مشهد از رشت نیز می توانید علاوه بر حرم امام رضا (ع) از انواع این مکان ها دیدن نمایید. از مقبره مردی پالان دوز که عارفی بدون مکتب است تا  مسجد گوهرشاد که با داستانی عاشقانه پیوند خورده. از مهم ترین جاذبه های زیارتی مشهد می توان به مسجد گوهر شاد، آرامگاه خواجه ربیع، گنبد خشتی، آستان امامزادگان سید ناصر و سید یاسر، مقبره پیر پالان دوز، آرامگاه خواجه اباصلت هروی و آرامگاه خواجه مراد اشاره کرد.

پارک های آبی با تجهیزات مدرن

جالب است بدانید که مشهد در مجموعه های آبی حرف اول را در خاورمیانه می زند و مسافران تور مشهد از رشت ارزان فرصت خوبی برای تفریح را خواهند داشت. در این شهر که به شهری زیارتی معروف است، چهار پارک آبی قرار گرفته که با تجهیزات مدرن پیش روی گردشگران قرار دارند.

سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان و پارک ساحلی آفتاب در تور مشهد از رشت با قطار و هواپیما منتظر گردشگران هستند. در این پارک ها می توانید هر میزان از هیجان را که می خواهید تجربه کنید. عاشقان هیجان به سمت سرسره های سرعتی و کسانی که هیجان کمتری می خواهند به طرف سرسره های آهسته حرکت کنند.

مناطق تفریحی برای گردش

این شهر دارای انواع مناظر طبیعی و جاهای دیدنی است که برای یک روز گردشی در تور مشهد از رشت فوق العاده هستند. بوستان ملت به عنوان یکی از بزرگ ترین پارک های ایران از گردشگران مشهد پذیرایی می کند. این پارک دارای محوطه ای وسیع و سرسبز است که صدای پرندگان در آن می پیچد. شهر بازی این بوستان از جذاب ترین بخش های آن است که انواع وسایل بازی مدرن را در خود جای داده.

طرقبه و شاندیز از دیگر مکان های دیدنی و توریستی این شهر است. جایی برای دل دادن به طبیعت و تنفس در هوایی تازه. دشت ارغوان را در تور مشهد بهار می بیند. درخت هایی با گل های بنفش رنگ که سایه خود را روی سر گردشگران می گسترانند.

مراکز خرید لوکس و ارزان

خرید بخش جدا نشدنی سفر است. در مشهد این بخش بسیار جذاب است. چرا که در این شهر صدها مرکز خرید را می بینید که شما را به بازدید از خود وسوسه می کنند. از بازارهای سنتی تا مراکز لوکس که برندهای معتبر داخلی و خارجی را عرضه می کنند. بسیاری از این مراکز خرید در نزدیکی حرم واقع شده اند تا مسافران تور مشهد از رشت برای بازدید از آنها کار راحت تری در پیش داشته باشند.

بازار رضا مشهد

بازار رضا از معروف ترین بازارهای این شهر است که در چند قدمی حرم مطهر رضوی قرار گرفته و از قدیمی ترین مراکز خرید این شهر محسوب می شود. مرکز خرید هفده شهریور دیگر مجموعه تجاری مشهد است که خود از انواع پاساژهای ارزان و گران تشکیل شده است. مرکز خرید پروما، مجتمع تجاری آلتون، مرکز خرید وصال و مجتمع تجاری الماس شرق از دیگر مراکز تجاری معروف در این شهر هستند. با رزرو تور لحظه آخری مشهد از رشت فرصت بیشتری برای خرید دارید.

قیمت تور مشهد از رشت و عوامل مؤثر در آن

تور مشهد دارای تنوع در قیمت است و این امر به سبب تأثیر پذیری تور از فاکتورهای متعدد می باشد. از مهم ترین فاکتورهایی که قیمت تور را تعیین می کنند می توان به زمان سفر، کیفیت هتل انتخابی، خدمات تور، شیوه سفر و کلاس پروازی اشاره کرد. در ادامه هر کدام از این عوامل را بررسی خواهیم کرد.

زمان سفر

زمان سفر عاملی مهم در هزینه رزرو تور مشهد از رشت است. توضیح آنکه هر چه تقاضا برای سفر بالا باشد، قیمت هتل ها و بلیت افزایش پیدا می کند. این امر تأثیر خود را در قیمت تور نشان می دهد. به همین دلیل است که می بینید تورهای نوروز با قیمتی حداقل دوبرابری نسبت به دیگر تورها عرضه می شوند.

کیفیت هتل انتخابی

از عوامل مهم دیگر که در قیمت تور مؤثر است، کیفیت هتل انتخابی برای اقامت در مشهد است. خوشبختانه این شهر از نظر تعداد اقامتگاه ها در کشور رکورد دار است. این رکورد از نظر تنوع نیز به سود مهمانان این شهر تمام می شود. گردشگران می توانند با توجه به بودجه خود در هتلی با تعداد ستاره های مشخص اقامت داشته باشند.

شیوه سفر

شیوه سفر به مشهد نیز اهمیت بالایی دارد. تور مشهد از رشت با هواپیما و زمینی برگزار می شود. تورهای زمینی نیز در چند دسته قابل رزرو هستند. شما می توانید تور مشهد از رشت با قطار را انتخاب کنید و یا با اتوبوس که هر کدام از این ها هزینه متفاوتی دارند. آنچه مسلم است قیمت پایین تور مشهد از رشت زمینی به نسبت تور مشهد از رشت هوایی است.

خدمات تور

تور مشهد از رشت خود را از کدام شرکت گردشگری خریداری کرده اید؟ پاسخ به این سوال در خدمات دریافتی شما تأثیر می گذارد. این خدمات نیز در قیمت تور نقش دارند. رزرو هتل و رزرو بلیت رفت و برگشت از اصلی ترین خدمات تور مشهد است. این خدمات با توجه به سایتی که تور را از آن خریده اید متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال برخی سایت ها ترنسفر رفت و برگشت و آفرهای تفریحی را نیز در خدمات خود گنجانده اند. بدون شک خدمات بیشتر یک تور با هزینه بالای آن در ارتباط است. پس در هنگام رزرو تور به این مسأله نیز دقت کنید.

چگونه تور خود را ارزان رزرو کنیم؟

فاکتورهای تعیین کننده قیمت تور را بر شمردیم. حال می توانیم راهکارهای رزرو یک تور ارزان قیمت را ارائه دهیم. اول از همه به سراغ فاکتور زمان می رویم. تورهای مشهد در زمان تعطیلات و مناسبات مذهبی پر تقاضاست. بنابراین نباید در این زمان انتظار رزرو تور مشهد از رشت ارزان را داشته باشید. برای رزرو تور ارزان باید هتل های دو یا سه ستاره را انتخاب کنید.

با رزرو تورهای زمینی مانند تور مشهد از رشت با قطار فدک هم می توانید قیمت تور مشهد از رشت خود را پایین بیاورید و در نهایت سفری مقرون به صرفه را برای خود رقم بزنید. نکته آخر اینکه با رزرو تور لحظه آخری مشهد از رشت، سفر ارزان تری نصیب شما می شود.

تورهای ارزان مشهد

تورهای ارزان مشهد در هتل های دو، یک و گاهی سه ستاره برگزار می شوند. این هتل ها بر خلاف هتل های لوکس امکانات تفریحی چندانی ندارند، اما نیازهای اساسی مسافران را پوشش می دهند. در ادامه چند تور ارزان قیمت مشهد را معرفی خواهیم کرد.

تور هتل نسیم

هتل نسیم مشهد اقامتگاهی یک ستاره با قیمت مناسب است که در سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسیده. این هتل در خیابان امام رضا (ع) قرار دارد و از مهم ترین امتیازات آن علاوه بر قیمت مناسب، نزدیکی به حرم مطهر رضوی است. در این هتل مهمان اتاق های دو تا چهار تخته فولبرد و معمولی خواهید بود.

تور هتل ایران زمین

هتل ایران زمین در سال ۱۳۹۳ در چند قدمی بارگاه منور رضوی بازگشایی شد.این هتل با قیمت مناسب خود توانست به زودی به اقامتگاهی پر طرفدار تبدیل شود. هتل نامبرده با چنین امتیازاتی در اغلب تورهای مشهد گنجانده شده و انتخاب خوبی برای سفرهای ارزان است.

تور هتل کوثر

هتل دو ستاره کوثر اقامتگاهی ارزان قیمت در تور مشهد از رشت است که در سال ۱۳۷۴ به بهره برداری رسیده. این هتل پر قدمت در نزدیکی حرم امام رضا (ع) قرار گرفته و برای زائران از مناسب ترین گزینه های اقامتی است. در این هتل می توانید واحد اقامتی خود را از بین اتاق های یک تا پنج تخته و آپارتمان های چهار و هفت نفره رزرو نمایید.

تور هتل قدس

هتل قدس با دو ویژگی موقعیت مکانی فوق العاده مطلوب و قیمت مناسب توانسته به اقامتگاهی محبوب بدل شود. این هتل دو ستاره در میدان بیت المقدس قرار گرفته و فاصله کوتاهی تا بارگاه منور رضوی دارد. این هتل سال ۱۳۵۴ افتتاح و در سال ۱۳۹۵ بازسازی شده است و اکنون با اتاق های دو و سه تخته پذیرای مسافران است.

تورهای لاکچری مشهد

هتل های لوکس چهار و پنج ستاره محل برگزاری تورهای لاکچری هستند. هتل هایی با ساختمان های مجلل و انواع امکانات رفاهی و تفریحی. لیست زیر نشان دهنده معروف ترین تورهای لوکس است که می توانید در تور مشهد از رشت با قطار انتخاب کنید.

تور هتل مجلل درویشی

تور مشهد هتل درویشی

مجلل ترین هتل مشهد هتل درویشی است. این اقامتگاه در بین تمام اقامتگاه های کشور نیز جایگاه ویژه ای دارد. ساختمانی مرتفع در خیابان امام رضا (ع) که مدرن ترین تجهیزات را در فضایی لوکس تقدیم گردشگران می کند. در این هتل علاوه بر امکانات ضروری برای اقامت به فضاهای ورزشی و تفریحی نیز دسترسی دارید. تور مشهد از رشت در این هتل اتفاقی خاص برای شما رقم می زند.

تور هتل قصر طلایی

هتل قصر طلایی یک اقامتگاه پنج ستاره با ساختمانی مجلل در خیابان امام رضا (ع) است. هتل قصر دارای یک معماری منحصر به فرد است که در اتاق های آن نمود خاصی پیدا کرده. البته واحدهای اقامتی این هتل از نظر کیفیت یکسان نیستند و در قیمت های اکونومی و لاکچری طراحی گردیده اند. ظرفیت اتاق های هتل یک تا چهار نفر است. در این هتل نیز از بهترین امکانات رفاهی و تفریحی برخوردار هستید. به یاد داشته باشید که شانس رزرو هتل های لوکس در تور لحظه آخری مشهد از رشت کمتر است.

تور هتل بین المللی قصر

از دیگر اقامتگاه های لاکچری مشهد هتل بین المللی قصر است که در سال ۱۳۵۶ ساخته شده و از پر قدمت ترین هتل های این شهر به شمار می رود. این هتل دارای ساختمانی با معماری ویژه و اتاق هایی لوکس است که به انواع امکانات رفاهی مجهز شده اند. امکانات تفریحی این هتل نیز بی نظیر است. این هتل، تور مشهد از رشت با هواپیما را به یک خاطره ماندگار بدل می کند.

تور هتل الماس ۲

هتل الماس دو از دیگر پنج ستاره های پایتخت است که در لیست تور مشهد از رشت هوایی و تور مشهد از رشت زمینی گنجانده شده. هتلی که سال ۱۳۹۵ افتتاح شد و خیلی زود با ساختمان جذاب و چشم نواز خود دل مسافران را ربود. انواع اتاق ها با سبک های خاص ترکی، رومی، آفریقایی، عربی، ایران باستان و … در این هتل قابل رزرو هستند.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *