سفرآس24

تور کیش از رشت

تور کیش از رشت با هتل های مختلف کیش . قیمت های مناسب و تضمینی با تخفیف های ویژه قابل رزرو میباشد . ما برای هر نفر آفر ویژه یک میلیونی تفریحات کیش را در نظر گرفته ایم. تور رشت کیش یکی از پرطرفدارترین تورهای فرآس 24 در تور کیش است.

رزرو تور کیش از رشت
رزرو تور کیش از رشت

رزرو تور کیش از رشت بر اساس هتل

ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۹۳۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۵,۱۲۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۸۲۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۵/۵ - (۱ امتیاز)
سوالات متداول تور کیش از رشت
تور کیش از رشت به پارامترهایی چون زمان سفر، کیفیت اقامتگاه انتخابی، مدت زمان اقامت، شیوه سفر و خدمات تور بستگی دارد . در حال حاضر این تور در سه دسته ارزان، اکونومی و لوکس برگزار می گردد.
هتل ترنج ، هتل داریوش، هتل کوروش، هتل مارینا پارک و هتل ارم از بهترین هتل های جزیره هستند که تورهای لوکس در آنها برگزار می شود.

بهترین برنامه ریزی برای تور کیش از رشت

تور کیش از رشت
تور کیش از رشت

بی شک کیش یکی از برترین مقاصد گردشگری در ایران است که سالانه مسافران بسیاری را در خود جای می دهد. این جزیره حتی توانسته برای توریست های خارجی نیز جذاب باشد. جزیره جنوبی ایران با انواع تفریحات مهیج و دیدنی های جذاب مکانی برای گذراندن اوقاتی خوش و پر خاطره است.

تور کیش به عنوان بهترین و ارزان ترین روش سفر به این جزیره اکنون از مبادی گوناگون کشور برگزار می شود که رشت یکی از پر تردد ترین آنهاست. اهالی این شهر زیبا می توانند تور کیش از رشت را در هر فصلی از سال رزرو کنند و با توجه به کیفیت تور انتخابی خود قیمتی متفاوت بپردازند.

قیمت تور رشت کیش

قیمت تور کیش تنوع فراوانی دارد. در واقع این تور در سه دسته ارزان قیمت، اکونومی و لاکچری برگزار می گردد و با بودجه های مختلف قابل تنظیم می باشد. این تور با توجه به فاکتورهای متعددی چون زمان سفر، هتل انتخابی برای اقامت، مدت زمان اقامت، شیوه سفر (زمینی/ هوایی) و خدمات تور قیمت های مختلفی پیدا می کند.

هزینه های سفر به کیش

هر سفری هزینه هایی دارد که برآورد آنها پیش از سفر ضروری است. اگر از مسافران حرفه ای کیش هستید حتماً با این هزینه ها آشنایی دارید، اما اگر تور کیش از رشت، اولین سفرتان به این جزیره است، بهتر است موارد زیر را به عنوان هزینه های سفرتان در نظر بگیرید.

هزینه هتل

در حالی که اغلب افراد خرید بلیط را اولین گام برای رزرو تور کیش از رشت می دانند، رزرو هتل بر آن مقدم است. چرا که شما هنگامی می توانید با خیال راحت بلیط خود را خریداری نمایید که خیالتان از محل اقامت راحت باشد.

در صورتی که بعد از خرید بلیط هتل مناسب خود را پیدا نکنید، باید بلیط را پس داده و با توجه به سیاست های شرکت هواپیمایی مشمول جریمه شوید. پس در تور کیش از رشت قبل از هر اقدامی به رزرو یک هتل متناسب با بودجه و سلیقه خود بپردازید. هزینه اقامت از مهم ترین هزینه های سفر به کیش است.

هزینه بلیط

پس از انتخاب و رزرو هتل باید بلیط خود را خریداری کنید که این مورد نیز هزینه قابل توجهی دارد. البته بسته به اینکه بخواهید از مسیر هوایی یا زمینی سفر کنید، قیمت های مختلفی را پرداخت خواهید کرد. همچنین با خرید تور کیش از رشت لحظه آخری قیمت بلیط شما کاهش پیدا می کند. در این مورد نیز امکان تنظیم بودجه با قیمت تور وجود دارد. شما می توانید متناسب با بودجه خود تور کیش از رشت ارزان را به صورت زمینی و یا تورهای هوایی را رزرو نمایید.

هزینه تفریحات و دیدنی ها در تور کیش از رشت

تفریحات کیش در تور رشت کیش
تفریحات کیش

با هر انگیزه ای وارد این جزیره شده باشید، قسمتی از سفر شما به دیدن جاذبه ها و انجام تفریحات می گذرد. پس باید مقداری پول برای آن کنار بگذارید. توجه داشته باشید که در کیش تفریحات دارای تنوع هستند و شما با توجه به بودجه خود می توانید تفریحات مناسبی را انتخاب کنید. قبل از همه چیز با یک جستجوی ساده از قیمت بلیط تفریحات و دیدنی ها مطلع شوید و سپس برنامه سیاحتی خود را در تور کیش از رشت بچینید.

هزینه خورد و خوراک

هزینه خورد و خوراک از مهم ترین هزینه های سفر است. اغلب هتل های کیش صبحانه را به صورت خودکار در رزرو اتاق قرار داده اند. برخی از هتل ها نیز یک وعده غذایی به جز صبحانه را به شما رائه می دهند. در هتل های کمی نیز رزرو اتاق ها فولبرد است و تمام وعده های غذایی همزمان با رزرو هتل برای مهمانان ثبت می شود. در تور کیش از رشت، هنگام انتخاب هتل باید به خدمات غذایی آن توجه داشته باشید و قیمت سفر خود را با توجه به آن تنظیم کنید.

هزینه خرید و سوغاتی

خرید یکی از غیر قابل اجتناب ترین بخش های سفر است. شما حتی اگر نخواهید به سمت بازار بروید، جاذبه های مراکز خرید شما را به سمت خود می کشانند. ساختمان هایی لوکس که انواع اجناس برند را در معرض نمایش می گذارند از یک سو و بازارهایی که کالاهایی ارزان قیمت را به نسبت دیگر شهرها عرضه می کنند از سویی دیگر نمی گذارند شما دست خالی از تور کیش از رشت برگردید. پس هزینه خرید را نیز هنگام چیدن برنامه و برآورد هزینه های سفر در نظر بگیرید.

زمان مناسب سفر به کیش

تمام مسافران به دنبال بهترین زمان برای رزرو تور کیش از رشت هستند. خوشبختانه تور رشت به کیش در تمام فصل ها برگزار می گردد و شما محدودیت زمانی ندارید. با این حال می توانید با توجه به انگیزه خود از سفر یک زمان ایده آل را انتخاب کنید. شما می توانید با انتخاب یک زمان مناسب هزینه های سفر خود را کاهش دهید.

کیش در بهار

تور کیش از رشت
جزیره کیش

بهار و به ویژه تعطیلات نوروز از بهترین زمان ها برای خرید تور کیش از رشت است. در این زمان آب و هوا ملایم است و رطوبت کمتری در هوای جزیره وجود دارد. در این زمان محبوبیت سفر سبب می شود که تورها با افزایش قیمت روبرو شوند و به ویژه در تعطیلات هزینه رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما نیز صعودی شود. تور کیش از رشت لحظه آخری در فصل بهار طرفداران بسیاری دارد.

کیش در تابستان

تابستان جزیره اوج گرمی خود را تجربه می کند. هوای شرجی جزیره شاید خیلی از افراد را از خرید تور کیش از رشت منصرف کند. از طرف دیگر تفریحات آبی و شنا بازار رزرو تور را داغ می کند. برگزاری انواع جشنواره ها و شرکت در قرعه کشی های مختلف نیز این فصل را برای سفر پر طرفدار کرده است.

کیش در پاییز

آب و هوای جزیره در پاییز کمی غیر قابل پیش بینی است. گاهی رطوبت تا 60 درجه می رسد و گاهی باران می بارد. در این فصل این جشنواره های پاییزی هستند که مسافر را به تور کیش از رشت ترغیب می کنند. در روز کیش که مصادف است با 20 آبان ماه می توانید بسیاری از اجناس را با تخفیف پنجاه درصدی خریداری کنید. در این زمان هزینه رزرو هتل ها نیز پایین تر است. فصل پاییز و تابستان از بهترین زمان ها برای رزرو تور کیش از رشت ارزان هستند.

کیش در زمستان

روزهای بارانی ویژگی زمستان در تور کیش از رشت است. در این فصل اگر چه تفریحات دریایی و آفتاب گرفتن سخت می شود، اما آب و هوایی معتدل به ویژه اسفند ماه را به بهترین زمان برای رزرو تور کیش از رشت تبدیل می کند. کسانی که از آب و های گرم و شرجی تابستان وحشت دارند، در این فصل سفر خوبی را تجربه خواهند کرد.

مسیر زمینی تور رشت کیش

این یک سوال مهم است: «آیا تور رشت به کیش به صورت زمینی هم برگزار می شود؟». تمام تورهای کیش به دو صورت هوایی و زمینی برگزار می شوند اما این فاصله مبدأ تا مقصد است که اولویت نوع سفر را تعیین می کند. فاصله رشت تا کیش بسیار طولانی است و به همین دلیل تور کیش از رشت زمینی در این مسیر به سختی پیدا می شوند. شما برای سفرهای زمینی می توانید مبدأ خود را تغییر دهید.

مسیر هوایی تور رشت کیش

رزرو تور کیش از رشت هوایی برای سفر از رشت به کیش از رایج ترین سفرهای این مسیر است. تور هوایی در بیشتر روزهای هفته (در اغلب موارد یک شنبه و چهار شنبه) برگزار می شود. بیشتر پروازهای این مسیر در دست شرکت های هواپیمایی ایران ایرتور و کیش ایر است. فاصله هوایی این دو شهر 1260 کیلومتر است و طی کردن آن دو ساعت و ربع زمان می برد. بلیط هواپیما در این مسیر در اغلب مورارد سیستمی است.

کدام هتل های کیش را رزرو کنیم؟

هتل تور کیش از رشت خود را با توجه به سلیقه و بودجه تان انتخاب کنید. خوشبختانه کیش هتل های متنوعی دارد که در دسته های لاکچری تا ارزان قیمت قرار گرفته اند. از نظر موقعیت مکانی نیز شما می توانید هتل های ساحلی و یا مرکز شهر را انتخاب کنید.

آنچه مهم است تفاوت قیمت این هتل ها با یکدیگر می باشد. در این جزیره می توانید هتل هایی را رزرو کنید که هزینه اقامت در آنها شبی 15 میلیون است و همین طور می توانید به سراغ هتل هایی بروید که با شبی 500 هزار تومان قابل رزرو می باشند. این اختلاف قیمت در تور کیش از رشت اگر در چند شب اقامت محاسبه شود، اختلافی قابل توجه را نشان خواهد داد.

هتل دریایی ترنج، هتل داریوش، هتل پانوراما، هتل بین المللی کیش، هتل کوروش و هتل مارینا پارک جزو بهترین و گران ترین هتل های این جزیره هستند. هتل تعطیلات، هتل فانوس و هتل ستاره نیز از هتل هایی هستند که نام آنها را در لیست تور کیش ارزان خواهید دید.

تورهای قیمت مناسب برای اهالی رشت

بحث قیمت همواره مسأله برانگیزترین چیزی است که در تور کیش از رشت مطرح است. با توجه با اینکه اغلب افراد با این مسأله روبرو هستند راهکارهای مختلفی برای کاهش هزینه های سفر ارائه می شود که رزرو تور ارزان و رزرو تور لحظه آخری از مهم ترین آنها به شمار می آیند.

تور کیش از رشت ارزان

تورهای کیش در سه رنج قیمت برگزار می شوند: تور لاکچری، تور اکونومی و تور ارزان قیمت. اگر می خواهید با هزینه ای پایین به این جزیره سفر کنید، می توانید تور ارزان قیمت را انتخاب نمایید. تور کیش ارزان در هتل های دو یا سه ستاره برگزار می شوند.

البته به جز انتخاب نوع اقامتگاه راه های دیگری نیز برای کاهش هزینه سفر وجود دارد. یکی از بهترین راهکارها انتخاب یک زمان کم طرفدار برای سفر است. در این زمان ها ضمن اینکه قیمت بلیط ارزان است، هتل ها نیز با کاهش قیمت روبرو می شوند و حتی هزینه بلیط تفریحات نیز کمی سقوط می کند.

تور کیش از رشت لحظه آخری

تور کیش از رشت لحظه آخری

اگر بتوانید تور خود را به صورت لحظه آخری رزرو کنید، سفری ارزان را تجربه خواهید کرد. تور لحظه آخری به آن تور کیش از رشت اطلاق می شود که در زمانی نزدیک به پرواز هواپیما ارائه می شوند. زمانی که حرکت هواپیما نزدیک شده و هنوز ظرفیت تکمیل نیست، شرکت های هواپیمایی قیمت بلیط را کاهش می دهند تا مسافر جذب کنند. در این هنگام قیمت تور رشت به کیش نیز کاهش پیدا می کند و شما می توانید سفری ارزان تر را تجربه کنید.

برای پیدا کردن این گونه تورها باید قیمت تور را به صورت پیاپی رصد کنید. یک نکته مهم در این میان وجود دارد. تور لحظه آخری در برخی موارد نه تنها ارزان تر نیست، بلکه گران ترین تور کیش از رشت می باشد. در واقع در زمان های پر طرفدار برای سفر هر چه به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط افزایش پیدا می کند و تورها نیز افزایشی پیش می روند. در این گونه مواقع شما تور لحظه آخری را به عنوان گران ترین تور رزرو می کنید. پس قیمت این نوع تور به زمان سفر بستگی دارد.

نظرات مسافران تور کیش از رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .