سفرآس24

تور کیش از ساری

تور کیش از ساری در چهار فصل سال در سایت سفرآس ۲۴ در دسترس مسافران قرار دارد. این تور همراه با بهترین قیمت ها و برترین کیفیت عرضه شده است. قیمت تور ساری کیش متنوع است و شامل تورهای لاکچری تا ارزان قیمت می شود. آفر یک میلیون تومان تفریحات کیش شامل تمامی تور کیش است. برای رزرو بهترین تور ساری به کیش می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیست قیمت تور کیش از ساری

تور های لاکچری کیش از ساری

تور کیش از ساری توری پر طرفدار برای اهالی شمال کشور است که با توجه به شرایط مختلف مسافران در سایت سفرآس ۲۴ بسیار متنوع ارائه شده. علاقه مندان به سفرهای لوکس می توانند این تور را به صورت لاکچری و در هتل هایی با بهترین کیفت رزرو کنند. در لیست تور کیش از ساری هتل های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که با توجه به تعداد ستاره های خود سفرهایی با کیفیت های متنوع را نصیب مسافران می کنند. 

اقامت در هتل های لوکس و پنج ستاره جزیره تورهای لاکچری را برای شما به ارمغان می آورند. این هتل ها با توجه به ساختمان های جذاب خود و داشتن انواع خدمات و امکانات تفریحی اکنون در لیست جاذبه های کیش قرار گرفه اند. برای رزرو تور لاکچری کیش از ساری می توانید در تمام روزهای هفته به صورت آنلاین و یا تلفنی اقدام کنید. خرید این تور با توجه به کیفیت بالای خود می تواند یکی از بهترین  تجربه های مسافرتی شما باشد.

تور های ارزان قیمت کیش از ساری

سفر ارزان همواره محبوب و پر طرفدار است. این امر سبب شده در لیست تورهای کیش انواع تورهای ارزان قیمت نیز برای مسافران در نظر گرفته شود. ما در سایت سفرآس ۲۴ با هدف فراهم کردن سفری آسان برای همه علاقه مندان به کیش گردی، لیستی متنوع از این تورها را برای رزرو در دسترس قرار داده ایم. 

تور کیش از ساری ارزان قیمت با اقامت در هتل های دو یا سه ستاره کیش برگزار می شوند و از لحاظ کیفی دارای شرایط مطلوبی هستند. هتل های قرار گرفته در لیست رزرو تور ارزان قیمت کیش از ساری دارای انواع امکانات رفاهی و اقامتی هستند و تمام تجهیزات ضروری برای یک اقامت خوب را در خود فراهم آورده ند. خرید این تور در سایت سفر آس ۲۴ در تمام ایام سال و در تمام روزهای هفته در دسترس مسافران قرار دارد.

تور های خانوادگی کیش از ساری

اهالی سفرهای خانوادگی می توانند در سایت سفرآس ۲۴ انواع تورهای مورد علاقه خود را مشاهده کنند. ما با هدف فراهم آوردن سفری آسان در کنار خانواده عرضه این نوع تورها را در دستور کار خود قرار داده ایم. تور های خانوادگی این سایت در هتل هایی با تعداد ستاره های مختلف برگزار می شوند. این امر امکان خرید تور خانوادگی کیش از ساری با قیمت های مختلف را برای مسافران فراهم کرده است.

شما می توانید این تورها را با قیمت بالا در هتل های پنج ستاره و یا با قیمت پایین تر در هتل های دو یا سه ستاره رزرو نمایید. هتل هایی که برای اقامت در این دسته از تورها انتخاب شده اند اغلب دارای واحدهای اقامتی با ظرفیت های بالا هستند و از فضایی راحت و دلباز برخوردارند. رزرو تور کیش از ساری خانوادگی در تمام ساعات شبانه روز به صورت آنلاین برای مسافران امکان پذیر است. 

ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
شروع قیمت از : ۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۳.۹/۵ - (۱۴ امتیاز)
سوالات متداول تور کیش از ساری
تور کیش از ساری به پارامترهایی چون زمان سفر، کیفیت اقامتگاه انتخابی، مدت زمان اقامت، شیوه سفر و خدمات تور بستگی دارد . در حال حاضر این تور در سه دسته ارزان، اکونومی و لوکس برگزار می گردد.
هتل ترنج ، هتل داریوش، هتل کوروش، هتل مارینا پارک و هتل ارم از بهترین هتل های جزیره هستند که تورهای لوکس در آنها برگزار می شود. هتل پانیذ و رویان قائم از هتل های ارزان کیش است .

تور ساری کیش

تور کیش از ساری توری پر طرفدار و پر مسافر است که به صورت مستمر در حال برگزاری است. با توجه به اینکه ساری خود یکی از مقاصد گردشگری ایران است که دارای جاذبه های دریایی است ممکن است محبوبیت این تور عجیب به نظر برسد. اما ساکنان شهرهای شمالی ایران همواره به دنبال نفس کشیدن در آب و هوایی دیگر و تفریح در آب هایی متفاوت کیش را انتخاب می کنند.

تور ساری کیش به صورتی متنوع در تمام فصل های سال از سوی سایت های مختلف گردشگری ارائه می شود. شما در هر زمانی که تصمیم به سفر گرفتید می توانید لیست متنوعی از تورهای کیش را در دسترس داشته باشید. با این حال انتخاب زمان مناسب سفر به کیش به شرایط و انگیزه شما از سفر بستگی دارد.

تور کیش از ساری؛ سفری از شمال تا جنوب

تور کیش از ساری یک تور پر طرفدار است که به ویژه در نوروز بسیار پر مسافر می شود. کیش در این روزها فضای پر ازدحامی را تجربه می کند که همین امر سبب بالا رفتن قیمت تور، بلیط تفریحات و اجاره هتل ها می شود.

فصل زمستان یکی از بهترین زمان ها برای رزرو تور کیش از ساری است. تور زمستانه کیش از ساری به سبب آب و هوای مطبوع کیش در این فصل طرفدران بسیاری دارد.

سفر به جزیره در پاییز به سبب آب و هوای مطبوع وعرضه تخفیفات ویژه همواره پر طرفدار است و تور پاییزه کیش از ساری دارای رزروکنندگان بسیاری است. تابستان هم که از بهترین فرصت ها برای مسافرت است بسیاری از افراد را به رزرو تور تابستانه کیش از ساری ترغیب می کند.

رزرو تور کیش از ساری
رزرو تور کیش از ساری

کیش اگر چه در تابستان گرم ترین روزهای خود را می گذراند، اما با انواع جشنواره های تابستانی گردشگران را به خود جذب کرده است. در هر صورت تور کیش در تمام فصل ها قابل رزرو است و در هر فصلی نیز فرصت هایی ویژه را پیش روی مسافران قرار می دهد. بنابراین این شما هستید که زمان مناسب را با توجه به شرایط خود انتخاب می کنید.

تور ساری به کیش به دو شیوه زمینی و هوایی برای مسافران در دسترس قرار دارد. این تور قرار است مسافران را از شمال کشور به جنوب کشور برساند. این مسیر طولانی تور هوایی را مرجح می کند. فاصله بین ساری تا کیش حدود 1786 است و طی کردن آن با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت  حدود 18 ساعت طول می کشد. اگر تور زمینی کیش از ساری را انتخاب کرده باشید مدت زمان زیادی را در راه خواهید بود.

بنابراین باید برای این زمان برنامه خاصی در نظر بگیرید. از مزیت های این سفر ارزان تر بودن نسبت به سفر هوایی است که سفری ارزان قیمت را نصیب مسافران می کند. لذت بردن از زیبایی های مسیر را نیز می توان به این مزیت اضافه کرد. فاصله هوایی ساری تا کیش 1114 است و با پرواز مستقیم از فرودگاه بین المللی ساری تا فرودگاه کیش یک ساعت و پنجاه دقیقه به طول می انجامد. البته شرایط آب و هوایی ممکن است این زمان را جابجا کند.

این سفر بسیار راحت و کم دردسر و البته بسیار پر هزینه خواهد بود. این تور به صورت چارتری، سیستمی، اکونومی و بیزینس در دسترس مسافران قرار دارد و با توجه به نوع پرواز دارای کیفیت های مختلفی است. البته شما می توانید با خودروی شخصی نیز مسیر ساری تا کیش را طی کنید ولی مدت زمان زیاد در مسیر بودن و خستگی ناشی از آن این سفر را کمی کم طرفدار کرده است. به هر حال با هر شیوه ای که به این شهر سفر کنید یکی از بهترین مسافرت های خود را تجربه خواهید کرد.

تور کیش با توجه به هتل های مختلفی که در این جزیره وجود دارد دارای تنوع بی شماری است. کیش دارای هتل های مختلفی است که برای مسافران گوناگون قابل انتخاب هستند. در واقع قیمت تور کیش از ساری تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد که یکی از آن ها کیفیت محل اقامت است. شما هم می توانید این تور را در هتل های پنج ستاره به صورت لاکچری رزرو کنید و هزینه بالایی برای تور بپردازید و هم می توانید اقامت در هتل های دو یا سه ستاره کیش را انتخاب کنید و تور خود را با قیمت کمتری رزرو کنید.

از جمله تورهای لاکچری برای مسافران تور کیش از ساری هتل داریوش است که اقامت در هتلی پنج ستاره با فضایی خاص و امکاناتی فوق العاده را پیشنهاد می دهد. تور کیش از ساری هتل ترنج نیز یک تور فوق العاده لاکچری است که در اولین هتل دریایی خاورمیانه با اتاق های کف شیشه ای و نماهای جذاب دریایی برای شما قابل رزرو است.

هتل ترنج تور کیش از ساری
هتل ترنج

اگر قرار است بیشتر زمان سفر شما به بازدید از جاذبه های کیش بگذرد می توانید هتل های ارزان تر را نیز انتخاب کنید تا تور شما قیمت مناسب تری داشته باشد. تور کیش از ساری هتل فانوس از جمله تورهایی است که در دسته ارزان قیمت قرار گرفته و با هزینه ای مناسب برای مسافران قابل رزرو است. تور کیش از ساری در هتل پانیذ نیز برای مسافران با قیمتی پایین در دسترس قرار گرفته است. نکته ای که باید در انتخاب هتل به آن دقت داشته باشید، موقعیت مکانی است.

موقعیت مکانی هتل می تواند شما را به جاذبه های مورد علاقه تان نزدیک کند و فرصت بیشتری را برای کیش گردی در اختیار شما قرار دهد. کیش دارای انواع جاذبه های تفریحی، تجاری، طبیعی، تاریخی و دیدنی است که بهتر است برای بازدید از آن ها برنامه ای ویژه بچینید. رزرو تور کیش از ساری در هر هتل و به هر نوعی که رزرو شود یکی از بهترین تجربه های مسافرتی شما خواهد بود.

سفر از بالا به پایین با رزرو تور کیش از ساری

ساکنان شمال ایران بارها  ساحل را دیده اند اما در دریای خزر. در تور کیش از ساری تجربه ای متفاوت از دریا و ساحل خلیج فارس نصیب این عزیزان خواهد شد. در این تور شما از جاذبه های جزیره دیدن می کنید، از تفریحات مهیج لذت می برید، در هتل هایی بی نظیر اقامت دارید و در آب و هوایی مطبوع نفس می کشید. این همه امکان تور کیش را به یکی از تورهای پرطرفدار و محبوب در بین گردشگران بدل کرده است. این محبوبیت سبب شده رزرو تورهای کیش در زمان های گوناگون و از مبادی مختلف کشور انجام گیرد.

کیش؛ دنیایی سراسر جذبه

چه چیزی کیش را به جزیره محبوب و دوست داشتنی گردشگران بدل کرده است؟ این سوالی است که مسافران کیش پاسخ آن را خوب می دانند. هر کس یک بار به این جزیره زیبا سفر کرده باشد قطعاً برنامه سفر بعدی به کیش را خواهد چید. انواع جاذبه های توریستی و تفریحی این جزیره را به مکانی بدل کرده که سالانه میلیون ها مسافر را جذب خود می کند و صدها پرواز را به خود اختصاص می دهد. مسافرانی نیز که با خودروهای شخصی به مقصد کیش راهی می شوند کم نیستند.

خیلی از افراد نیز سفر با تور کیش را انتخاب می کنند.

تورهای کیش، تورهای پرطرفدار

سفر با کیش را می توانید به روش های مختلفی تجربه کنید. سفرهای شخصی، سفر های گروهی، سفرهای خانوادگی و سفرهای زمینی یا هوایی. در میان تمام روش های سفر، رزرو تور برای سفر شیوه بسیار مناسبی است. سفر با تور به طور کلی پر طرفدار است اما در این میان تورهای کیش جذابیت های خاصی دارند.

در تور کیش از ساری علاوه بر بازدید از جاذبه های بی شمار شهر کیش با انواع تفریحات هیجان انگیز لذتی فوق العاده را به دست خواهید آورد. تخفیفاتی که این تورها برای مسافران خود در نظر گرفته اند نیز بسیار قابل توجه است.

رزرو تور کیش از ساری

کیش در تمام کشور طرفدار دارد و پروازهای به مقصد کیش از نقاط مختلف کشور انجام می گیرد. این جزیره حتی پای توریست های خارجی را نیز به خود باز کرده است. این امر سبب شده تور کیش از مبادی مختلف داخل کشور  و خارج از کشور عرضه شود. تور کیش از ساری در زمان های مختلف سال عرضه می شود. البته با توجه به آب و هوای کیش بهترین زمان برای سفر در اوایل فصل پاییز تا اویل فصل بهار است.

شما می توانید با توجه به برنامه شغلی و تحصیلی خود زمان مناسب را انتخاب کنید. با توجه به پرطرفدار بودن کیش این تورها خیلی زود تکمیل می شوند. بنابراین لازم است در زمان مناسب برای رزرو تور کیش از ساری اقدام کنید.

عوامل موثر بر قیمت تور کیش از ساری

هزینه یکی از اساسی ترین و مهم ترین  مسائل هر سفری است. شما با در نظر گرفتن عوامل مختلف می توانید هزینه های  تور کیش از ساری را برآورد کنید. بخشی از این قیمت به هتلی که در آن اقامت خواهید داشت بستگی دارد. ایرلاین تور نیز تأثیر مهمی روی هزینه تور خواهد گذاشت. خدماتی که در تور دریافت می کنید و مدت اقامت شما نیز از دیگر عوامل تأثیرگذار هستند. با وجود تمام اینها امکان رزرو تور لحظه آخری کیش برای شما کاهش هزینه ها را در پی خواهد داشت. شما باید در لحظات آخر مراقب عرضه این تورها باشید.

انتخاب اقامتگاه؛ از فاکتورهای تعیین کننده قیمت تور

یکی از مهم ترین عواملی که سبب تفاوت قیمت تورهای مختلف می شود کیفیت اقامتگاه است. تعداد ستاره های هتل می تواند قیمت تور شما را کاهش یا افزایش دهد. با این حساب شما می توانید با انتخاب هتل ارزان تر امکان رزرو تورهای ارزان قیمت را داشته باشید. خوشبختانه کیش دارای اقامتگاه های متنوعی است.

در این شهر می توانید هم هتل های لوکس و پنج ستاره را ببینید و هم هتل های ارزان قیمت. شما پیش از همه باید هدف خود را از انتخاب اقامتگاه تعیین کنید. آیا فقط می خواهید برای رفع خستگی و خواب در هتل باشید و یا اینکه با انگیزه کاری به کیش سفر کرده اید و بیشتر زمان شما در هتل می گذرد؟ انگیزه شما از سفر می تواند روی انتخاب اقامتگاه مناسب برای شما تأثیر گذار باشد.

در لیست تور کیش از ساری شما نام اقامتگاه های مختلفی را خواهید دید. هتل های پنج ستاره در لیست تورهای لاکچری کیش و هتل های دو یا سه ستاره در لیست تورهای ارزان قیمت کیش. در هتل های پنج ستاره علاوه بر امکانات اقامتی به بسیاری از تجهیزات و مجموعه های تفریحی نیز دسترسی خواهید داشت.

هتل های دو یا سه ستاره می توانند اقامت مطلوبی را برای شما به ارمغان بیاوند اما چندان مجهز به امکانات تفریحی نیستند. هنگام انتخاب اقامتگاه بهتر است موقعیت آن را نیز چک کنید. موقعیت مکانی یک هتل و فاصله آن تا جاذبه های شهر نیز می تواند در هزینه های سفر شما مؤثر باشد.

زمان سفر؛ از عوامل تعیین کننده هزینه های سفر

زمان همواره از مسائل مهم سفر است. همه ما به دنبال بهترین زمان سفر به کیش هستیم، چرا که می خواهیم بهترین لحظات را در این جزیره داشته باشیم .اما نگاه همه به زمان خوب یکسان نیست. در واقع زمان خوب برای سفر به این جزیره از سوی مسافران مختلف تعاریف گوناگونی دارد. برخی از مسافران بهترین زمان را زمان خوش آب و هوا بودن کیش می دانند. برخی بهترین زمان را وقتی می دانند که در کیش برنامه های بهتری در اختیار داشته باشند.

برخی نیز به دنبال زمانی برای لذت بردن از تفریحات دریایی هستند. یکی از تأثیراتی که زمان های مختلف در سفر ما می گذارند تفاوت در  هزینه هاست. زمان رزرو تور کیش می تواند در افزایش یا کاهش قیمت آن مؤثر باشد.

در این مورد باید به یاد داشته باشید که زمان اوج مسافرت به یک شهر بدترین زمان سفر به آن شهر از نظر هزینه هاست. در این زمان تورهای کیش با افزایش قیمت روبرو می شوند و اجاره هتل ها نیز بالاتر می رود. بنابراین اگر می خواهید سفر شما ارزان تمام شود صبر کنید حجم مسافران کیش کم شود. این جزیره در تعطیلات نوروز و مناسبات خاص و همچنین تعطیلات تابستان بسیار شلوغ می شود.

در این زمان ها نباید انتظار سفر ارزان به جزیره را داشته باشید. ماه های مهر و اسفند و روزهای بعد تعطیلات نوروز زمان مناسبی برای سفر به جزیره از نظر قیمت است. رزرو تور کیش ارزان قیمت در این ایام دور از دسترس نخواهد بود.

تور ساری کیش
جزیره کیش

لاکچری ترین هتل های کیش در تور کیش از ساری

لیست تورکیش از ساری تورهای متنوعی را از نظر قیمت و کیفیت در خود گنجانده است. این لیست شامل انواع تورهای لاکچری است که در بهترین هتل های جزیره برگزار می شوند. انتخاب مقصدی چون کیش خود تضمین کننده یک سفر لاکچری است. حال اگر اقامت در یک هتل لوکس را نیز به همراه داشته باشد یکی از بهترین سفرهای شما را رقم خواهد زد. تور های لاکچری کیش در هتل های پنج ستاره برگزار می شوند و شامل بهترین خدمات تفریحی هستند.

در هتل های پنج ستاره و لوکس کیش علاوه بر اینکه از بهترین امکانت رفاهی وتفریحی برخوردار هستید، می توانید فضایی شیک و دیدنی را نیز پیش چشم داشته باشید. این هتل ها معمولاً دارای رستوران هایی مجلل هستند که با منوهای متنوع از مهمانان پذیرایی می کند. سرو انواع غذاهای بین المللی از ویژگی های این رستوران هاست. اگر چه قیمت این تورها بالاست اما کیفیت سفر شما را به میزان بسیاری تحت تأثیر قرار خواهند داد.

وجود امکاناتی چون سالن همایش، بیزینس روم و اتاق کنفرانس در این اقامتگاه ها نیز می تواند برای کسانی که با انگیزه های کاری پا به کیش گذاشته اند قابل توجه باشد.

تور کیش از ساری هتل ترنج

تور کیش از ساری هتل ترنج  یکی از تورهای لاکچری برای اهالی این شهر است. این تور با توجه به محبوبیت خود دارای مخاطبان بسیاری است. به همین دلیل سایت های گوناگونی این تور را برگزار می کنند و شما می توانید در هر زمانی تصمیم به سفر گرفتید این تور را در دسترس داشته باشید. البته این محبوبیت سبب تکمیل سریع  ظرفیت این تور می شود. بنابراین برای رزرو تور کیش هتل ترنج باید خیلی زود اقدام کنید.

هتل ترنج یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های احداث شده در کیش است که افتتاح آن مژده ای خوش برای مهمانان جزیره بود. این هتل به عنوان اولین هتل دریایی در خاورمیانه شناخته می شود که موقیعت مکانی جذابیت های بسیاری را برای آن  به همراه داشته است. با انتخاب این هتل آب های زلال خلیج فارس زیر پای شماست و شما در اتاق های خود که دارای کف شیشه ای هستند می توانید اقامتی هیجان انگیز را تجربه کنید.

پنجره های رو به دریا نیز چشم اندازی خاص را برای مهمانان این هتل به ارمغان خواهد آورد. بی شک یکی از لذت های اقامت شما در این هتل صرف غذا و نوشیدنی همزمان با نظاره دریاست. این هتل انواع امکانات رفاهی و تفریحی را برای مهمانان خود در نظر گرفته تا سفر را برای گردشگران به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل کند.

تور کیش از ساری هتل داریوش

تور کیش هتل داریوش را در لیست تمام تورهای سایت های گردشگری خواهید دید. چرا که این تور یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین تورهای گردشگران به ویژه توریست های خارجی است. هتل داریوش از بهترین هتل های پنج ستاره در کیش است که فضایی خاص را برای مهمانان این جزیره فراهم کرده است. طراحی جالب هتل داریوش یکی از اصلی ترین دلیل تمایز این هتل با دیگر هتل هاست.

ساختمانی که با الهام از بناهای ایران باستان و سازه های هخامنشی بنا شده و شما را در مکانی شبیه به قصرهای هخامنشی وارد می کند. ورود شما به درون هتل با ادای احترام سربازان هخامنشی همراه می شود که نمادهای آنان در پله های ورودی به چشم می خورد. انواع نقوش سنگی و تندیس های سر حیوانات نیز در باستانی پنداشتن این بنا بی تأثیر نخواهد بود. جالب توجه است که در این فضای باستانی مدرن ترین امکانات گنجانده شده است و شما سنت و مدرنیته را یکجا تجربه می کنید.

هتل داریوش برای مهمانان خود بهترین امکانات رفاهی و تفریحی را در نظر گرفته تا اقامت آنان را به رؤیا شبیه سازد. واحدهای اقامتی با نمای رو به دریا و رو به باغ بهترین اقامت را برای شما به همراه خواهد آرود. چشم انداز دریایی این هتل نیز چیزی نیست که بتوانید از آن بگذرید. تمام این خصوصیات تور کیش از ساری هتل داریوش را به توری لاکچری تبدیل کرده اند.

تور کیش از ساری هتل کوروش

هتل کوروش یکی از مجلل ترین هتل های کیش است که در لیست تورهای لاکچری کیش قرار گرفته. این هتل از اقامتگاه های تازه تأسیس جزیره محسوب می شود که در سال 1397 افتتتاح شده. ساختمان هتل کوروش در میدان پردیس کیش واقع شده و از نظر دسترسی به مراکز مهم شهر دارای موقعیت مناسبی است. در این هتل می توانید به راحتی ساحل نیلگون خلیج فارس و همچنین مراکز خرید پردیس یک و پردیس دو را در دسترس داشته باشید.

ساختمان این هتل در 16 طبقه بنا شده و دارای 198 باب اتاق می شود. واحدهای اقامتی این هتل شامل اتاق های دو تخته دبل استاندارد، دو تخته سمت دریا، سه تخته استاندارد، سه تخته سمت دریا و سوئیت های دو نفره رو به جزیره می شود.

واحدهای اقامتی این هتل با دکوراسیونی شیک و همراه با لوازمی چون شبکه پخش فیلم، یخچال، مبلمان، دراور، چای ساز، رخت آویز، کمد لباس، صندوق امانات ، لوازم بهداشتی و غیره در اختیار مهمانان قرار می گیرد. در این اتاق ها همچنین می توانید با پرداخت هزینه از اینترنت برخوردار باشید.  در هتل کوروش می توانید به انواع امکانات رفاهی و تفریحی دسترسی داشته باشید که آتلیه، فروشگاه، فضای سبز، استخر، جکوزی و سونا از مهم ترین آن ها می باشد.

در امکانات غذا و نوشیدنی این هتل نیز شاهد یک کافی شاپ مجهز و یک رستوران ایرانی خواهید بود. هتل کوروش کیش توانسته با مجموعه ای از امتیازات چون موقعیت مکانی، امکانات و خدمات و همچنین قیمت رضایت مهمانان خود را جلب کند.

هتل کوروش در تور کیش از ساری
هتل کوروش

تورهای ارزان قیمت تور کیش از ساری

شاید نخواهید کیش را لاکچری تجربه کنید! مسأله ای نیست. برای شما نیز فرصت های دلخواه و رزرو تورهای ارزان قیمت در دسترس قرار گرفته است. در واقع تنوع تورهای کیش امکان سفر را برای طیف گسترده ای از مسافران فراهم کرده است. کسانی که می خواهند سفر ارزان به این جزیره را تجربه کنند می توانند به دنبال رزرو انواع تورهای ارزان قیمت کیش در سایت های گردشگری باشند.

این تورها در هتل های دو ستاره کیش و گاهی هم در هتل های سه ستاره این جزیره برگزار می شوند. هتل هایی که به تمامی لوازم ضروری برای اقامت مجهز هستند، اما چون هتل های لوکس دارای امکانات تفریحی خاصی نیستند. از آنجاکه کیش دارای جاذبه های بسیاری از نوع تفریحی، گردشی و تجاری است، قطعاً بیشتر زمان مسافران در خارج از هتل خواهد گذشت. بنابراین این تورها می توانند گزینه های مناسبی برای مسافران باشند.

تورهای ارزان قیمت در سایت سفر آس 24 با وجود هزینه پایین شامل انواع خدمات تفریحی می شوند.  خدماتی که زمینه انجام بسیاری از تفریحات کیش را برای مسافران فراهم می آورند. برای داشتن سفری ارزان همچنین می توانید در این سایت رزرو تورکیش از ساری لحظه آخری را در دسترس داشته باشید. از جمله تورهای ارزان قیمت کیش می توان به تور کیش هتل فانوس، تور کیش هتل گامبرون، تور کیش هتل رویان قائم، تور کیش هتل پارسیان و تور کیش هتل تعطیلات اشاره کرد.

تور کیش از ساری هتل هتل رویان قائم

تور کیش هتل رویان قائم از جمله تورهای ارزان قیمت قرار گرفته در لیست تور کیش است. هتل رویان قائم از جمله هتل های سه ستاره و ارزان کیش است که سال 1376 افتتاح و در سال 1397 بازسازی شده است. این هتل در بلوار ساحل واقع شده است و از نظر دسترسی به بازار و دریا موقعیت مناسبی را داراست. ساختمان هتل رویان قائم درست در مقابل بازار زیتون قرار گرفته که از بازارهای معروف و پربازدید جزیره است.

این هتل همچنین تا بازارهای سارینا و مروارید فاصله کوتاهی دارد و برای خرید فرصت های خوبی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. واحدهای اقامتی این هتل به صورت اتاق های دو تا چهار تخته در کیفیت های لوکس، معمولی و جهت دریا برای رزرو در اختیار مهمانان قرار دارند. انواع تجهیزات اقامتی چون یخچال، مبلمان، دراور، رخت آویز، کمد لباس و لوازم بهداشتی در اتاق های هتل تعبیه شده است.

در اتاق های این هتل همچنین با پرداخت هزینه می توانید از اینترنت بهره مند باشید. این هتل به آسانسور، پارکینگ، آتلیه، لاندری، وسایل بدنسازی و بسیاری دیگر از امکانات رفاهی مجهز است و دارای فضای سبز نیز می باشد. کافی شاپ، چایخانه سنتی و رستوران از دیگر امکانات این هتل سه ستاره است. در رستوران این هتل انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی، دریایی و فست فود سرو می شود. برای داشتن سفری ارزان به کیش تور کیش از ساری هتل رویان قائم یکی از بهترین انتخاب هاست.

تور کیش از ساری هتل گامبرون

یکی از تورهای ارزان قیمت کیش از ساری، تور کیش هتل گامبرون است. این هتل سه ستاره در سال 1395 به بهره برداری رسیده است و در دسته هتل های ارزان قیمت جزیره کیش قرار دارد. این هتل دارای دسترسی مناسبی به دریا و بازارهای معروف کیش است و از این جهت می تواند اقامتی مطلوب را برای مسافران جزیره فراهم آورد. در این هتل می توانید به راحتی به بازارهایی چون ونوس، مریم و مروارید دسترسی داشته باشید و از خریدی متنوع لذت ببرید.

هتل گامبرون دارای دو ساختمان اقامتی است که در مجموع 160 باب اتاق و سوئیت را در خود جای داده اند. مهمانان این هتل برای اقامت می توانند اتاق های دو تا چهار تخته و سوئیت های جونیور و رویال چهار نفره را انتخاب کنند. این واحدهای اقامتی به لوازمی از قبیل مبلمان، دراور، رخت آویز، کمد لباس، تلویزیون، یخچال، سیتم اعلام حریق و لوازم بهداشتی مجهز شده اند. در این اتاق ها همچنین صبحانه را دریافت خواهید کرد.

از جمله امکانات قرار گرفته در این هتل می توان به آتلیه، آرایشگاه، پارکینگ، فروشگاه، پارک کودک، تاکسی سرویس، سالن بیلیارد، اتاق چمدان و لاندری اشاره کرد. در این هتل همچنین می توانید از خدمات اینترنت و کرایه اتومبیل بدون راننده استفاده کنید. کافی شاپ، چایخانه سنتی و رستوران از دیگر امکانات این هتل سه ستاره است. هتل گامبرون کیش بهترین امتیازهای خود را از جهت موقعیت مکانی و قیمت کسب کرده است.

تور کیش از ساری هتل فانوس

هتل فانوس کیش از هتل های دو ستاره این جزیره است که در لیست تورهای ارزان قیمت کیش گنجانده شده. این هتل پر قدمت در سال 1376 به بهره برداری رسیده و در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفته است. ساختمان هتل فانوس در خیابان میرمهنای کیش واقع شده و از نظر دسترس به بازار و اسکله عرب ها و همچنین شهر زیر زمینی کاریز کیش که از جاذبه های تاریخی جزیره محسوب می شود دارای موقعیت مناسبی است. در ساختمان دو طبقه این هتل 40 واحد اقامتی با امکانات مختلف رفاهی قرار گرفته است. شما در این هتل می توانید مهمان اتاق های یک تا سه تخته باشید.

از امکانات اتاق های هتل می توان به یخچال، مبلمان، کمد لباس، تلویزیون، سیتم اطفاء حریق، آباژور و  لوازم بهداشتی اشاره کرد. در هتل فانوس همچنین از امکانات مختلفی چون صندوق امانات، کافی شاپ، چایخانه سنتی، صرافی، فضای سبز، زمین ورزشی، سالن بیلیارد، آرایشگاه، پارکینگ و دیگر تجهیزات برخوردار خواهید بود.

لیست خدمات هتل نیز مواردی چون گشت نیمروزی، خدمات خانه داری، خدمات تور و کرایه اتومبیل بدون راننده را در بر می گیرد. این هتل دارای دو رستوران است که یکی از آن ها به صورت سنتی طراحی شده و در فضای باز قرار دارد. در این دو رستوران غذاهای متنوعی سرو می شوند. هتل فانوس کیش از نظر قیمت بسیار مورد رضایت مهمانان خود بوده است.

هتل فانوس در تور کیش از ساری
هتل فانوس

جاذبه هایی که در تور کیش از ساری خواهید دید

در تور کیش از ساری امکان بازدید از جاذبه های بسیاری برای شما فراهم است. یکی از ضروریات سفر شما آشنایی با انواع این جاذبه ها برای داشتن برنامه ای بهتر است. جاذبه های مختلف تاریخی و توریستی و تفریحی در این جزیره می تواند مقصد شما باشد. کشتی خوالا اف که که در کیش به گل نشست و تلاش ها برای نجات آن فایده ای نداشت اکنون به یکی از قاب های زیبای جزیره برای عکس های شما بدل شده.

پیشنهاد می کنم غروب را برای بازدید از این جاذبه انتخاب کنید. این کشتی در هنگام غروب بسیار دیدنی تر است. در شهر زیر زمینی کاریز کیش و شهر باستانی حریره فضایی کهن را در عصری جدید نظاره می کنید.

کشتی یونانی کیش؛ تصویری زیبا از یک کشتی به گل نشسته

کشتی یونانی یکی از جاذبه های پر بازدید در کیش است که سرگذشتی جالب و شنیدنی دارد. این کشتی سال ها پیش در نزدیکی روستای باغو به گل نشست و برای همیشه همان جا ساکن شد.  افسانه هایی که برای این کشتی ساخته اند مردم را بیشتر جذب این جاذبه کرده است. داستانی رمانتیک که کشتی یونانی را متعلق به مردی عاشق پیشه می دانند که عاشق دختری در روستای باغو شد و پس از آن نتوانست از باغو و از کیش دلکن شود.

حالا این کشتی به گل نشسته یکی از بی نظیر ترین منظره های کیش را ساخته که همواره مسافران از آن به عنوان تصویر زمینه عکس های خود استفاده می کنند. هنگام غروب که آفتاب در پشت این کشتی نهان می شود بهترین زمان برای سرزدن به این کشتی است.

مجموعه درخت سبز؛ شاخه هایی که ضریح شدند

مجموعه درخت سبز یکی از جاذبه های طبیعی در کیش است که در کنار یکی از کهن ترین درخت های لور یا انجیر معابد تشکیل شده است. این درخت حدود 500 تا 600 سال عمر دارد و شکل عجیب رویش جذابیت خاصی به آن بخشیده است. شاخه های این درخت رشد می کنند و پس از آویزان شدن به زمین فرو می روند. پس از مدتی همین شاخه ها خود به تنه تبدیل می شوند و این روند ادامه پیدا می کند تا درختی بسیار تنومند شکل می گیرد.

مردمان جزیره که این درخت را به نوعی مقدس می پندارند، برای گرفتن حاجت نخ هایی را به شاخه های آن بسته اند. در کنار این جاذبه می توانید از شهر تاریخی حریره نیز دیدن نمایید.

شهر زیر زمینی کاریز کیش؛ شهری کهن با سقف های مرجانی

یکی از جاذبه های تاریخی کیش منطقه ای با قدمت 2500 ساله به نام شهر زیر زمینی کاریز کیش است. در این شهر شما می توانید مهمان عمق 16 متری زمین شوید و از فضاهایی زیبا و شگفت آور دیدن کنید. از سقف هایی که با وجود فسیل آبزیان و مرجان ها دارای طراحی طبیعی هستند. آب و هوای مطبوع و خنک این شهر به ویژه برای مسافران تور تابستانه کیش از ساری بسیار لذت بخش خواهد بود.

این جاذبه با قدمتی که دارد می تواند نمایان گر هنر ایرانیان در قرن ها پیش باشد. در این مکان می توانید از سنگواره هایی با قدمت 270 تا 570 میلیون سال دیدن کنید و زیر سقف هایی پوشیده از مرجان و صدف قدم بزنید. بازدید از این جاذبه با قیمتی بسیار ارزان در دسترس تمام مسافران تور کیش قرار دارد.

شهر زیر زمینی کاریز در تور کیش از ساری
شهر زیر زمینی کاریز

شهر باستانی حریره؛ جاذبه ای با قدمت 800 سال

شهر باستانی حریره با قدمیت 800 ساله از دیگر جاذبه های تاریخی کیش است. این شهر با وجود انواع بناهای سنتی جذاب بسیار پر بازدید واقع شده. در این شهر می توانید شاهد انواع جاذبه های کهن و زیبا باشید که یادگار ایرانیان قدیم هستند. خانه اعیانی یک از جاذبه های پر بازدید این شهر است که یک خانه با قسمت های مختلفی چون خانه شمالی، خانه جنوبی، اتاق شاه نشین، حوضچه و انبار است.

مسجد این شهر نیز به سبب سبک خاص معماری بسیار پر بازدید است. این مسجد بدون سقف است و ستون های شکسته آن اکنون نیز قابل مشاهده است. یک حمام قدیمی با قسمت هایی چون سربینه، خزینه و اتاق دلاک ها نیز در این شهر واقع شده که بسیار دیدنی است. بازدید از این شهر پر جاذبه به تمامی مسافران تور کیش از ساری توصیه می شود.

تجربه دنیایی متفاوت در تور کیش از ساری

جزیره مر جانی کیش شما را به دیدن دنیایی متفاوت و خاص دعوت می کند. دنیای جذاب زیر آب در این جزیره دوست داشتنی شما را مهمان خود می کند. تفریحات آبی و دریایی جزیره کیش بسیار وسوسه انگیز هستند. تیوب سواری روی آب های خلیج فارس، دیدن انواع گونه های جانوران دریایی سوار بر اسکوتر زیر دریایی، بالارفتن تا ارتفاعات بالای جزیره با چتر پاراسل و معلق ماندن بین دریا و هوا با فلای بورد. تمام این تفریحات مفرح در تور کیش در انتظار شماست. در تور کیش از تهران نیز می توانید تمام این تفریحات را نصیب خود کنید.

از کیش دست پر بر می گردید

بسیار سخت است که از بازارهای متنوع و پر نقش و نگار کیش دست خالی برگردید. در منطقه آزاد تجاری- صنعتی کیش فرصت خوبی برای تجارت و خرید فراهم شده است. جزیره ای که زمانی مرکز عمده تجارت مروارید بوده است اکنون برندهای مختلف و معروف را در بازارهای متنوع خود عرضه می کند.

قبل از خرید از بازارهای کیش لازم است از قیمت کالاها در شهر خود با خبر باشید. در غیر این صورت ممکن است کالاهای مورد نیاز خود را گران تر بخرید زیرا تمام کالاها در کیش لزوماً ارزان تر نیست.  اگر بازار خاصی را برای بازدید مد نظر دارید بهتر است هتل های اطراف آن را رزرو کنید.

اقامت شما در تور کیش از ساری

هتل های مختلف کیش با کیفیت های مختلف پذیرای شما در این جزیره خواهند بود. هتل های کیش عموماً خدماتی اضافه تر از خدمات اقامتی ارائه می دهند. در هتل های پنج ستاره کیش شما با دنیایی از جاذبه و تفریح روبرو می شوید. تفریحات و جاذبه هایی که شاید شما را به ماندن در هتل ترغیب کنند. هتل ترنج کیش، هتل داریوش کیش، هتل پانوراما کیش و بسیاری دیگر از هتل های فوق العاده در صورت خالی بودن ظرفیت می تواند در لیست رزرو شما در تور کیش از ساری قرار گیرد.

سفر به جزیره هندورابی در تور کیش از ساری

اگر دوست دارید در سفر به جزیره ی کیش از دیدن جزیره ای دیگر نیز بهره مند شوید خود را به اسکله ی ماهیگیری کیش برسانید. شما با قایق هایی که در این اسکله وجود دارد می توانید خود را به جزیره ای بکر و زیبا برسانید. شما می توانید مسافر جزیره ی هندورابی باشید.

شنیدن اسم این جزیره نمی تواند شما را در پیدا کردن مکان آن راهنمایی کند. این جزیره از جزایر خلیج فارس و از توابع کیش است و محل قرار گرفتن آن بین جزیره لاوان و کیش می باشد. این جزیره که جمعیت اندکی را در خود جای داده در سال 1389 به منطقه آزاد کیش پیوست. ساکنان این جزیره که به زبان فارسی و عربی سخن می گویند عرب تبار هستند. در این جزیره ی زیبا مناطق بکر و دست نخورده  و بناهای تاریخی، انواع جاذبه ها را به وجود آورده است.

در روستای هندورابی خانه هایی را خواهید دید که از سنگ و گچ و مرجان ساخته شده است. با قدم  زدن روی شن های نرم سواحل این جزیره می توانید به آرامشی بی نظیر برسید. مسجد و قبرستان نیز از دیگر جاذبه های این جزیره ی دوست داشتنی است.

جزیره هندورابی تور کیش از ساری
جزیره هندورابی

اوج هیجان و ترس؛ سوار بر چتر پاراسل کیش

دلایل محبوبیت جزیره ی کیش گوناگون است اما تفریحات کیش یکی از اصلی ترین آنهاست. تفریحات کیش پای بسیاری از گردشگران را به جزیره مرجانی خلیج فارس باز کرده است. این تفریحات پر طرفدار یکی از جاذبه های اصلی این جزیره محسوب می شوند. تفریحاتی که شما را مهمان دنیای زیر آب، روی آب، آسمان و دریا می کنند.

به خاطر داشته باشید که هزینه ی این تفریحات در ایام شلوغی جزیره افزایش پیدا می کند. بنابراین برای کاهش هزینه ها زمان تور کیش از ساری را در نظر داشته باشید.

یکی از لذت بخش ترین تفریحات کیش را با چتری رنگارنگ تجربه خواهید کرد؛ در پاراسل کیش. مسافر کیش باشی و پاراسل را امتحان نکنی، دست خالی برگشته ای. این ورزش مفرح و مهیج شما را جایی بین آسمان و زمین معلق نگه می دارد تا لذتی توصیف ناپذیر را تقدیمتان کند. شما سوار بر چتری رنگارنگ می شوید.

سپس با حرکت قایق موتوری که با طنابی به شما وصل شده به سرعت کشیده می شوید و پرواز در آسمان جزیره را تا ارتفاع 200 متری تجربه می کنید. حالا آسمان کیش زیر پای شماست. ترس از این ارتفاع می تواند هیجان شما را چند برابر کند. برای انجام این تفریح جذاب می توانید به کلوپ های پاراسل کیش مراجعه کنید.

با هتل های کیش بیشتر آشنا شوید

همان طور که در لیست بالای این صفحه مشاهده می کنید، هتل های مختلفی برای رزرو تور کیش از ساری در اختیار شما قرار دارد. از هتل های پنج ستاره و لوکسی چون ترنج و داریوش تا هتل های دو ستاره چون فانوس و پانیذ. شما می توانید لیست قیمت های تور هر هتل را نیز در همین صفحه مشاهده کنید.

هتل های مختلف کیش با توجه به تعداد ستاره های خود می توانند امکانات مختلفی را برای اقامت در اختیار شما بگذارند. توجه داشته باشید که برخی هتل های کیش به مراکز تفریحی نزدیک اند و برخی دیگر به مراکز خرید. بنابراین قبل از رزرو تور کیش موقعیت مکانی هتل مورد نظر خود را چک کنید. اگر بازدید از منطقه خاصی را در نظر دارید با انتخاب هتلی نزدیک به آن می توانید کار ساده تری برای برنامه های تفریحی و گردشی خود داشته باشید.

رزرو هتل پیش از سفر نیز از دیگر نکاتی است که با توجه به پرگردشگر بودن این شهر باید مد نظر داشته باشید. همچنین برخی از هتل ها دارای امکانات و خدمات خاصی هستند که باید آنها را هم در نظر داشت. با کسب اطلاع از شرایط هتل های کیش پیش از رزرو تور کیش از ساری اقامت بهتری را نصیب خود کنید.

رزرو تورکیش ارزان قیمت و تور کیش لحظه آخری

اغلب مسافران به دنبال راه هایی هستند تا سفر به جزیره را به صورت کم هزینه تری برای خود فراهم کنند. از آنجا که قیمت تور کیش تحت تأثیر عوامل مختلف قرار دارد قیمت رزرو تور کیش شما با شیوه های مختلفی می تواند کاهش پیدا کند. انتخاب هتل ارزان تر و رزرو تور زمینی می تواند راهکار مناسبی برای کاهش هزینه سفر شما شود. همچنین شما می توانید بلیط تفریحات کیش را از سایت های مخصوص با تخفیف خریداری کنید تا سفر اقتصادی تری داشته باشید.

یکی از بهترین راهکارها برای کاهش قیمت تور کیش جستجو برای رزرو تور ارزان قیمت است. این جزیره با تمام جذابیت هایش در مواقعی خاص تحت تأثیر عوامل مختلف کمی خلوت تر می شود. شما در این ایام می توانید در پی جستجوی تور کیش از ساری ارزان قیمت برآیید. همچنین شما می توانید جستجو برای رزرو تور کیش لحظه آخری را نیز امتحان کنید. توجه داشته باشید که این تور از لحاظ کیفی تفاوتی با تورهای دیگر ندارد و شما فقط قیمت کمتری برای رزرو می پردازید.

هیجان شب های کیش

هنگامی که به جزیره قدم گذاشتید شب و روز برای شما یکسان می شود. شما به همان اندازه که در روزهای کیش فرصت استفاده از انواع تفریحات را دارید در شب نیز از لذت هایی فوق العاده برخوردار خواهید بود. در اینجا به شما چند تفریح شبانه در کیش را معرفی می کنیم.

هنگامی که کم کم خورشید آسمان جزیره را ترک می کند می توانید به سراغ تماشای کشتی یونانی بروید و از منظره بی نظیر آن لذت ببرید. پس از آن می توانید به گشت با کشتی های جزیره مشغول شوید. شما می توانید شام تان را نیز سوار بر این کشتی ها میل کنید. این کشتی ها پس از غروب گشت خود را شروع می کنند. از دیگر لذت هایی که در شب جزیره نصیب شما می شود جنگ های شبانه کیش است.

جنگ شبانه تور ساری کیش
جنگ شبانه کیش

در کیش سالن های مختلفی وجود دارد که در آنها جشن های متفاوتی برگزار می شود. آیتم های مختلف چون استندآپ کمدی، نمایش، تقلید صدا و موسیقی را می توانید در این جنگ های شبانه شاهد باشید. اگر تور کیش از تبریز را رزرو کرده اید می توانید لذتی فوق العاده را با حضور در این جنگ ها نصیب خود کنید.

چگونگی سفرهای درون شهری در کیش

مسافران جزیره کیش یکی از بهترین مقاصد را برای گردش و تفریح انتخاب کرده اند. اکنون باید برای بازدید از جاذبه های متنوع و متعددی که در این جزیره پیش رو دارند نیز بهترین روش را انتخاب کنند. روشی که با توجه به خواسته های مسافران متفاوت است.

برخی ها تمایل دارند ارزان ترین روش را انتخاب کنند و برخی در پی سریع ترین راه هستند تا فرصت خود را برای کیش گردی از دست ندهند. برخی دیگر نیز دوست دارند از لذت بیشتری برخوردار باشند. انواع وسایل حمل و نقل در کیش برای هر کدام از این عزیزان پاسخی مناسب دارد.

کیش شهر چندان بزرگ و پهناوری نیست و وسایل حمل و نقل آن را مینی بوس، تاکسی، تاکسی های اینترنتی و خودروهای قابل اجاره شکل می دهد. اگر به دنبال یکی از روش های به صرفه برای سفرهای درون شهری جزیره هستید پیشنهاد ما مینی بوس است. مینی بوس های کیش در اغلب مناطق پربازدید این جزیره ایستگاه دارند و شما به راحتی می توانید برای گشت در کیش از آنها استفاده کنید.

راهنمای خدمات تاکسی در تور کیش

تاکسی همیشه یکی از بهترین و راحت ترین امکانات برای سفرهای درون شهری است. در جزیره کیش نیز شما این امکان را در اختیار خواهید داشت. در کیش شما با تاکسی های سفید و تاکسی های زرد مواجه هستید. هنگامی که با خانواده یا دوستان می خواهید به گشت و گذار بپردازید بهتر است تاکسی های سفید را به صورت دربست کرایه کنید.

در غیر این صورت می توانید از تاکسی های زرد که مشهور به تاکسی های خطی هستند استفاده نمایید. به هر حال این تاکسی ها که اغلب به تاکسی متر مجهز هستند  شما را به هر نقطه از کیش که مقصد شماست خواهند رساند.

با توجه به حضور پر رنگ اینترنت در دنیای معاصر امروزه استفاده از تاکسی های اینترنتی نیز رواج بسیار یافته است. شما با نصب اپلیکیشن این تاکسی ها می توانید از امکان دیگری برای سفرهای درون شهری در کیش استفاده کنید. این تاکسی ها دارای مزایای بسیاری هستند که ارزان تر و راحت تر بودن بخشی از آنهاست. با وجود این امکانات شما می توانید در تور کیش فرصت های بسیاری را برای بازدید از انواع جاذبه های جزیره در اختیار داشته  باشید.

ورود به کیش با خودروی شخصی یا تور کیش از ساری

در میان تمام راه هایی که برای سفر به جزیره وجود دارد سفر با خودروی شخصی تمایل خیلی از مسافران است. این مسافران ترجیح داده اند در هر شهری که دوست دارند توقف کنند و از مناطق گردشگری مسیر بهره مند شوند. و همچنین دوست دارند بسیار راحت و سریع به گردش در کیش بپردازند و به سراغ انواع مناطق توریستی جزیره بروند. البته این عزیزان باید بدانند که تمام خودروها اجازه ورود به کیش را ندارند.

به طور مثال ورود برخی خودروها چون کامیون و اتوبوس و ون و … در بازه زمانی خاصی ممنوع است.
ضمن اینکه در این سفر شما باید هزینه شناور و ورودی را در نظر داشته باشید. به طور کلی این هزینه ها ممکن است با هزینه های تور هوایی یکسان باشد. از معایب این سفر می توان به خستگی به سبب طولانی بودن مسیر نام برد. البته برای کسانی که از راه های دورتر مسافر جزیره می شوند این خستگی بیشتر است.

همچنین ممکن است به دلیل نا آشنایی از مسیر سر در گم شوید. به هر حال شما با تور کیش از تهران سفر راحت تری را تجربه خواهید کرد.

شرایط اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو تور کیش از ساری
اجاره خودرو

امکان دیگری که برای کیش گردی در اختیار شماست اجاره خودرو بدون راننده است. امکانی که لذت بخش ترین روش را برای گردش در جزیره تقدیم شما می کند. شما می توانید با وسایل عمومی به کیش سفر کنید اما برای کیش گردی خودتان راننده خودتان باشید. در این صورت در سریع ترین زمان می توانید مقصد مورد نظر خود را پیش رو داشته باشید.

اینکه سوار بر چه خودرویی باشید در اختیار خود شماست.چه بخواهید کیش را با خودرویی لوکس و مدل بالا دور بزنید و چه بخواهد اتومبیلی ارزان تر اجاره کنید تا فقط راحت تر بتوانید به سیر و سیاحت بپردازید. در هر صورت آنچه نیاز دارید چک به مبلغ خودرو، گواهینامه و مدرک شناسی معتبر است.

حتی اگر چک در اختیار نداشتید می توانید مبلغی را به عنوان ودیعه در اختیار شرکت بگذارید. االبته این مبلغ پس از تحویل خودرو به شما بازگرداننده خواهد شد. شما برای رسیدن به خودروی دلخواه تان بهتر است قبل از حضور در جزیره خودروی درخواستی خود را رزرو کنید. شما امکان اجاره خودرو بدون راننده را در میان خدمات اغلب هتل های کیش مشاهده خواهید کرد.

پر طرفدارترین تفریحات کیش از نظر مسافران

اگر در تور کیش خود فرصت انجام تمامی تفریحات جزیره را ندارید بهتر است با توجه به تجربه مسافران بهترین تفریحات را انتخاب کنید. پیش از همه باید بدانید کیش دارای انواع مختلفی از تفریحات دریایی و غیر دریایی است. پس از اینکه بین این دو دست به انتخاب زدید حالا نوبت این است که تفریح متناسب با سلیقه و هزینه خود را انتخاب کنید و در برنامه تور کیش خود بگنجانید.

در این جزیره تفریحات آبی نه تنها بسیار پر طرفدار و محبوب هستند بلکه امروزه به یکی از دلایل اصلی رزرو تور کیش بدل شده اند. تفریحاتی که شما را در فضایی متفاوت  به دیدن نمایش هایی جذاب دعوت می کنند.

دنیای زیر آب می تواند برای بسیاری از مسافران جذاب و شگفت آور باشد. اگر انجام این تفریحات را به خاطر ترس کنار گذاشته اید بهتر است بدانید این ورزش ها با رعایت کامل تمام استانداردها انجام می شود و جای هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد. ضمن اینکه کیش برای اغلب ورزش های آبی یک مرحله آموزشی در نظر گرفته است که برای مبتدی ها بسیار مفید خواهد بود. با این حساب رزرو تور کیش از شیراز بدون انجام تفریحات کیش چندان جذاب نخواهد بود.

مجموعه سافاری کیش؛ مجموعه ای متنوع از تفریحات

مجموعه پارس سافاری کیش یکی از مجموعه هایی است که با فراهم آوردن انواع تفریحات و سرگرمی ها توانسته جذابیت زیادی برای گردشگران داشته باشد.

در این مجموعه شما با آیتم های متنوعی روبرو هستید که آفرود، پینت بال، تور باگی، بانجی شوتینگ، زورب بال، شتر سواری، کارتینگ، هرم مومیایی و موتور دریفت از آنها هستند. انواع تفریحاتی که در این مجموعه فراهم شده است سبب شده سافاری کیش به یکی از محبوب ترین قسمت های سفر به جزیره بدل شود.

یکی از نکات جالب این مجموعه این است که سن و سال نمی شناسد. کودک، جوان، میان سال، خانم و آقا همه می توانند از تفریحات متناسب با خود بهره مند شوند. تور صحرا یکی از قسمت های جذاب و دوست داشتنی این مجموعه است. شما می توانید لذت شتر سواری و صحرا نوردی را در این مجموعه در کنار گشت در صحرا با موتور تجربه کنید.

سافاری
سافاری

انتخاب با خود شماست که شتر را برای گشت و گذار انتخاب کنید یا خودروهای شاسی بلند چون لندکروز یا اف جی کروز. به هر حال حضور در مجموعه پارس سافاری کیش می توان بهترین خاطره شما باشد.

شاتل سواری؛ یک تفریح مهیج در تور کیش از ساری

شاتل سواری تفریحی است که تجربه آن یکی از خاطرات به یادماندنی تور کیش تان را شکل خواهد داد. در این بازی جذاب شما کافی است بر تیوپی سوار شوید که با طناب به قایقی تندرو متصل است. هنگام حرکت قایق تیوپ شما با سرعت روی آب کشیده می شود و در این هنگام شما با هیجانی فوق العاده روبرو خواهید شد.

این قایق هر چقدر بیشتر سرعت بگیرد شما هیجان بالاتری را تجربه خواهید کرد. البته این سرعت زیاد ممکن است شما را به داخل آب پرتاب کند پس حتماً شنا بلد باشید. به هرحال این سقوط دوست داشتنی از جذاب ترین قسمت های این تفریح است.

اسکوتر زیر دریایی کیش؛ گشتی در زیر آب

اسکوتر دریایی
اسکوتر دریایی

سفر به کیش برای مسافران اهل هیجان سفر به زیردریا را در پی خواهد داشت. به جایی که شما بدون نیاز به تجربه غواصی مهمان دنیای زیر آب می شوید. پس از سوار شدن بر این اسکوتر پیشرفته زیبایی های دریایی جزیره روبروی شما قرار می گیرد. این تفریح مدرن و جذاب کاری با شما می کند که به دنبال رزرو تور کیش بعدی خود خواهید بود.

چگونه در کیش جا به جا شویم؟

اگرچه جزیره کیش چندان بزرگ نیست، اما اطلاعات حمل و نقل در این جزیره برای هر گردشگری در تور کیش از ساری ضروری است. از این رو در این راهنمای سفر به جزیره کیش شما را با روش های مختلف حرکت در جزیره کیش آشنا می کنیم. در هر صورت می توانید ماشین شخصی با راننده کرایه کنید یا از تاکسی استفاده کنید.

با تاکسی در کیش بگردید

می توانید با تاکسی در جزیره کیش بگردید و از جاذبه های آن دیدن کنید. برای این منظور شما دو گزینه دارید؛ تاکسی خطی زرد، تاکسی سفید به نام دربست. تاکسی ها معمولاً برای محاسبه کرایه از تاکسی متر استفاده می کنند. میتوان گفت به طور کل هزینه جا به جایی در کیش گران تر از سایر شهرهای کشور است.

از مینی بوس استفاد کنید

یکی دیگر از وسایل حمل و نقل عمومی در جزیره کیش مینی بوس است که میتوانید در سفر تور کیش از ساری از آن استفاده کنید. این سرویس حمل و نقل عمومی دارای دو خط مجزا است که حدود 50 ایستگاه دارد که محدوده اصلی جزیره کیش را پوشش می دهد. به علاوه، مینی بوس ها ارزان تر از تاکسی هستند.

با ماشین شخصی با راننده در کیش بگردید

اگرچه اجاره ماشین شخصی با راننده گران ترین گزینه برای رفت و آمد در جزیره کیش است، اما سریع ترین و راحت ترین انتخاب است. اما هزینه کرایه خودرو در جزیره کیش نسبت به سایر نقاط ایران بیشتر است. برای شما هزینه کرایه خودروی سدان شخصی با راننده از حدود 800000 تومان در روز شروع می شود.

با قایق های تفریحی زیبایی های جزیره را ببینید

شما می توانید سوار بر کشتی تفریحی یا قایق تفریحی از زیبایی های جزیره کیش دیدن کنید. بر این اساس، می توانید یک شام عاشقانه در یک کشتی تفریحی میل کنید یا از هیجان در یک قایق کف شیشه ای لذت ببرید که می توانید صخره های مرجانی رنگارنگ را از میان آنها ببینید.

نظرات مسافران تور کیش از ساری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .