تور مشهد از شیراز

تور مشهد از شیراز یکی دیگر از تورهای پر امکانات ارائه شده در سایت سفرآس ۲۴ می باشد که شما عزیزان می توانید آن را با قیمت فوق العاده رزرو و از خدمات مربوط به آن استفاده کنید. تور مشهد مختص سخت پسندان تهیه و تنظیم شده و دارای آپشن های فراوانی برای انتخاب است پس می تواند انتظارات شما را در بالاترین حد نیز برآورده و به شما تجربه خارق العاده ای را هدیه دهد. با ما همراه باشید صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و تور مورد نظر خود را انتخاب کنید و لذت ببرید.

تور مشهد از شیراز هوایی + زمینی

ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۰۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۴۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۹۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۴,۲۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۴,۴۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۴,۲۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۲۶۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۷۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۶۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۶۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۲۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۱۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۲۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۶۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول تور مشهد از شیراز

قیمت تورهای زمینی از شیراز به نوع قطار و ستاره هتل  انتخابی بستگی دارد . کافیه در سایت ما هتل ها و قیمت های مختلف تور رو بررسی کنید 

سایت سفر آس ۲۴ با توجه به شرایط مختلف مسافران تورهای خود را با نرخ های متفاوت ارائه می کند. در این سایت می توانید انواع تورهای ارزان را در هتل های دو یا سه ستاره و با همان خدمات تورهای لاکچری رزرو نمایید. دقت داشته باشید قیمت تورها در دوران تعطیلات بالاتر است.

 تور های زمینی مشهد از شیراز توسط تیم پشتیبانی سفرآس ۲۴ ترنسفر و استقبال دارد . 

اکثر هتل ها در مشهد فولبرد هستند. اما برخی از هتل های ۵ ستاره به روی برخی از اتاق های خود خدمات فولبرد ارائه می کنند .

همزمان با رزرو تور مشهد، بلیط رفت و برگشت و هتل نیز برای شما رزرو خواهد شد و علاوه بر آن انواع خدمات تفریحی و رفاهی در پکیج مسافرتی شما قرار خواهد گرفت. 

انواع هتل ها با تعداد ستاره های مختلف در لیست تور مشهد قرار گرفته اند. شما بنابر سلیقه و هزینه خود می توانید هر کدام از این هتل ها را انتخاب نمایید. هتل مجلل درویشی، هتل رز درویشی، هتل الماس ۲ و هتل قصر طلایی از هتل های لاکچری و هتل ایران زمین، هتل قدس، هتل نسیم و هتل کوثر از هتل های ارزان قیمت قابل رزرو در تور مشهد هستند.

تور مشهد از شیراز؛ زیارت و تفریح در کنار هم

تور مشهد از شیراز

تور مشهد از شیراز یکی از تورهای پر متقاضی است که به صورت مداوم از سوی سایت های گردشگری در حال برگزاری است. اهالی شیراز که خود ساکن یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین مقاصد توریستی کشور هستند از مخاطبان اصلی این تور محسوب می شوند. تور مشهد از شیراز با توجه به تقاضای بالای مخاطبان از عرضه بالایی برخوردار است و در تنوعی بی نظیر ارائه می شود. 

شما در هر فصلی از سال که تصمیم به سفر گرفتید می توانید این تور  را به صورت دلخواه خود رزرو نمایید و برای سفری زیارتی – سیاحتی به پایتخت معنوی ایران آماده شوید. مشهد همواره شاهد حضور میلیون ها مسافر از جای جای ایران و جهان است و تورهای مشهد در چهار فصل برگزار می شود. با این حال شما می توانید با توجه به شرایط خود بهترین زمان سفر به مشهد را انتخاب کنید. 

اگر در بهار تصمیم به سفر دارید یکی از بهترین زمان ها را انتخاب کرده اید. این شهر در بهار دارای آب و هوای مطبوعی است که آمار رزرو تور بهاره مشهد از شیراز را بالا می برد.  البته تعطیلات نوروز یکی از زمان های شلوغی مشهد است که سفری پر هزینه را نصیب شما می کند. 

مشهد در فصل تابستان آب و هوایی گرم و سوزان را تجربه می کند. البته اگر از مسافران تور تابستانه مشهد از شیراز هستید می توانید شهریور شاهد آب و هوای مطبوع تری در این شهر باشید. 

پاییز از دیگر فصل های مناسب برای سفر به مشهد است. رزرو تور پاییزه مشهد از شیراز یکی از مناسب ترین انتخاب ها هم از نظر آب و هوایی و هم از نظر خلوتی است. زمستان در این شهر شاهد آب و هوای سرد و در برخی روزها یخبندان خواهید بود. در این فصل آمار مسافرت به این شهر کاهش پیدا می کند که همین امر عرضه تور مشهد از شیراز ارزان قیمت را در پی دارد.

تور مشهد از شیراز در سایت های مختلف هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی برگزار می شود. شیراز در جنوب کشور واقع شده است و این شهر در شمال شرق. این فاصله سبب شده تور مشهد از شیراز طرفداران بیشتری داشته باشد. مسیر شیراز- مشهد اغلب دارای دو پرواز در صبح و عصر است. البته روزهای پرمسافر ممکن است سه پرواز در این مسیر انجام شود. 

پرواز از فرودگاه شهید دستغیب شیراز تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد حدود یک ساعت و نیم طول می کشد. در این مسیر پروازهای چارتری هم پیدا می شود. تور زمینی خود به صورت تور مشهد از شیراز با قطار و تور مشهد از شیراز با اتوبوس و خودروی شخصی قابل تقسیم است. فاصله ریلی حدود ۲۲ تا ۲۴ ساعت است که زمان زیادی است. تور مشهد از شیراز با اتوبوس نیز حدود ۱۶ ساعت به طول خواهد انجامید. 

سفر هوایی بسیار راحت تر از سفر زمینی است ولی هزینه بالاتری دارد. سفر زمینی نیز با توجه به ارزان تر بودن که از مهم ترین ویژگی های آن محسوب می شود دارای طرفداران بسیاری است. در این سفر می توانید از مناظر راه نیز لذت ببرید. اگر می خواهید قیمت کمتری برای پرواز بپردازید می توانید منتظر عرضه تور مشهد از شیراز لحظه آخری باشید. این تور زمانی عرضه می شود که برخی مسافران سفر خود را لغو کرده اند و ظرفیت پرواز تکمیل نشده است. 

در چنین شرایطی شرکت های هواپیمایی با پایین آوردن قیمت بلیط اقدام به جذب مسافر می کنند و شما می توانید از این فرصت برای داشتن سفری ارزان تر استفاده نمایید. البته قیمت تور مشهد از شیراز تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد که زمان سفر، کیفیت هتل محل اقامت، خدمات تور، شیوه سفر به صورت هوایی یا زمینی و کیفیت پرواز از مهم ترین آن ها می باشند.

تور این شهر با توجه به برگزاری در هتل هایی با کیفیت های گوناگون دارای قیمت های متنوعی نیز می باشد. این شهر انواع اقامتگاه از هتل های پنج ستاره تا سوئیت های ارزان قیمت را در خود جای داده است. به همین سبب شما در لیست این تور هم شاهد تورهای ارزان قیمت هستید و هم تورهای لاکچری که هر کدام طرفداران خاص خودشان را دارند. 

مسافرانی که به دنبال سفری لاکچری هستند می توانند هتل های پنج ستاره چون هتل مجلل درویشی، هتل سی نور، هتل بین المللی قصر، هتل قصر طلایی، هتل مدینه الرضا و هتل هما ۱ را انتخاب کنند. 

تور مشهد از شیراز هتل مجلل درویشی از لاکچری ترین تورهایی است که هزینه بالای آن ارزش اقامت در یکی از شیک ترین و پر امکانات ترین هتل های کشور را دارد. تور مشهد از شیراز هتل بین المللی قصر نیز با توجه به کیفیت بالای خود همواره پر طرفدار است.

 تور مشهد هتل مدینه الرضا، تور مشهد هتل قصر طلایی، تور مشهد هتل سی نور و تور مشهد هتل هما ۱ از دیگر تورهای لاکچری هستند که بهترین اقامت را برای مسافران به ارمغان می آورند.  برای رزرو این تورهای محبوب باید خیلی زود اقدام کنید. تورهای ارزان تری نیز در لیست تور مشهد از شیراز قرار دارند که سفری اقتصادی را نصیب مسافران می کنند. 

تور مشهد از شیراز هتل ایران زمین، تور مشهد از شیراز هتل کوثر، تور مشهد از شیراز هتل نسیم از جمله تورهای ارزان قیمت برای اهالی شیراز است.  نکته ای که مسافران این تور باید به آن توجه داشته باشند فرصت های متنوعی است که در این شهر برای زیارت و سیاحت وجود دارد. این شهر اگر چه به عنوان شهری زیارتی شناخته می شود، اما دارای انواع جاذبه های تفریحی است که می توانند برای مسافران قابل توجه باشند. 

سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان، شهر بازی پارک ملت، بوستان جنگلی وکیل آباد، باغ وحش و پارک کوهسنگی از مهم ترین جاذبه های تفریحی این شهر محسوب می شوند. تور مشهد از شیراز یک فرصت بی نظیر برای زیارت و سیاحت است.

تور مشهد از شیراز؛ فرصتی مناسب برای سفری دوست داشتنی

حرم امام رضا

این شهر به عنوان دومین شهر پهناور ایران سالانه با حضور مسافران به جمعیتی چند برابر خود می رسد. شما همواره این شهر را پر ازدحام و شلوغ می بینید. مسافران این شهر از سراسر ایران و کشورهای دیگر با طی کردن کیلومترها مسافت مهمان امام هشتم (ع) می شوند.  

با توجه به شمار زیاد متقاضیان سفر به مشهد تورهای بسیاری برای این شهر از مبادی مختلف کشور در نظر گرفته شده است. تورهای این شهر یکی از پرطرفدارترین و پر متقاضی ترین تورهای داخلی است. تور مشهد از شیراز برای شما فرصت مناسبی است تا سفری دوست داشتنی به پایتخت معنوی ایرن را آغاز کنید.

مشهد؛ زیارت، تفریح، خرید

مهم ترین و اصلی ترین دلیل پر بازدید بودن این شهر را باید در قرار داشتن آرامگاه امام رضا (ع) در این شهر دانست. اغلب مسافران به هوای زیارت در بارگاه منور رضوی بار سفر را می بندند. حضور در این مکان معنوی آرامشی وصف ناپذیر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

آرامشی که برای لحظاتی شما را از دنیای زمینی و دغدغه های آن جدا می کند. اما این شهر، شهری است که برای سیاحت و تفریح نیز فرصت ویژه ای را در اختیار مهمانانش قرار می دهد. 

انواع جاذبه های زیارتی، تفریحی، تاریخی و توریستی در این شهر در انتظار رزرو کنندگان تور مشهد از شیراز است. بنابراین شما در این شهر هم زیارت می کنید و هم تفریح، هم از بازارهای متنوع بازدید می کنید و هم اوج هیجان را در اماکن تفریحی تجربه خواهید کرد. 

فصل های مشهد گردی

گردش نه فصل خاصی دارد و نه زمان خاصی را می طلبد. شما هر زمان که مهمان این شهر شوید درب های آن را به روی خود باز می بینید. اما شما می توانید با توجه به انگیزه ی خود برای سفر زمان های خاصی را برای رزرو تور مشهد برگزینید.شاید دوست داشته باشید در مناسبت های خاص مذهبی در این شهر حضور داشته باشید. در این صورت باید با جمعیت زیاد مسافران این شهر در این ایام کنار بیایید. 

این شهر در ایام خاصی چون اعیاد مذهبی، ماه محرم به خصوص تاسوعا و عاشورا و شب های قدر بیشترین حجم مسافر را دارد. در تعطیلات نیز این شهر با افزایش چشم گیر مسافران روبرو می شود. افراد بسیاری دوست دارند لحظه ی تحویل سال را در بارگاه منور رضوی حضور داشته باشند. اگر خوستار قدم زدن در شهری خلوت هستید بهتر است اوایل هفته و فصل زمستان را انتخاب کنید.

گردش در تور مشهد از شیراز

این کلان شهر اگر چه به عنوان مقصدی زیارتی شناخته می شود اما فرصت های مناسبی برای گردش و تفریح نیز در آن وجود دارد. با توجه به پر مسافر بودن این شهر مدیران آن سعی کرده اند با فراهم آوردن انواع جاذبه ها و امکانات تفریحی پاسخگوی نیازهای این حجم از مسافر باشند. جاذبه های این شهر انواع مختلفی از اماکن زیارتی، تاریخی، گردشی، پارک های آبی، شهربازی و  غیره را در بر می گیرد. 

تمام این جاذبه ها را می توانید در تور مشهد از شیراز در اختیار داشته باشید. با توجه به تنوع این جاذبه ها بهتر است پیش از سفر لیست این اماکن را تهیه کنید و برنامه ی مناسبی بچینید. در این برنامه مدت زمان حضورتان در این شهر را در این تور به خاطر داشته باشید.

اوج هیجان را در اماکن تفریحی تجربه کنید

یکی از هیجان انگیزترین و مفرح ترین تفریحات این شهر را با حضور در پارک های آبی این شهر تجربه خواهید کرد. ورزش ها و تفریحات آبی به طور کلی پر طرفدار و محبوب هستند. در این شهر پارک های آبی متنوعی احداث شده است که در سراسر این شهر پراکنده اند. 

وجود چهار پارک آبی بزرگ این شهر را به داشتن رتبه اول در خاورمیانه رسانده است. برای مسافران این شهر فرصت انجام انواع بازی های شاد و مفرح در این پارک ها فراهم شده است.

سرزمین موج های آبی نخستین  و بزرگ ترین پارک آبی ایران است.  این مجموعه با دارا بودن دو فاز برای آقایان و بانوان توانسته فرصت مناسبی را در اختیار مسافران تور مشهد از شیراز قرار دهد. در این پارک با انواع بازی و تفریح لحظات خود را مفرح می کنید.

 سرسره های آهسته، پیچشی، موج، تویسر، استخر برکه، استخر کودکان، ماساژ و حمام ترکی و انواع بازی های مهیج دیگر در این پارک در انتظار شماست.  اگر می خواهید هیجان بیشتری را حس کنید وکمی ترس را وارد بدنتان کنید سراغ چاله فضایی بروید.

پارک آبی ایرانیان، سرزمین موج های خروشان و پارک ساحلی آفتاب از دیگر پارک های آبی این شهر است.  پارک های سرپوشیده ی این شهر در سانس های مختلف برای بانوان و آقایان قابل استفاده است.

قیمت تور مشهد از شیراز

به طور کلی هزینه ی سفر با تور در اغلب موارد کمتر از روش های دیگر چون سفرهای شخصی است. بنابراین برای کسانی که به دنبال سفرهای اقتصادی هستند رزرو این تور بهترین راه است. البته بسته به اینکه شما چه زمانی به رزرو تور می پردازید این قیمت متفاوت است. 

در دوران شلوغی چون تعطیلات نوروز و مناسبات خاص مذهبی نباید انتظار عرضه ی تور ارزان قیمت را داشته باشید. ضمن اینکه مسئولیت بسیاری از کارها در سفر با تور از عهده ی شما برداشته می شود. 

در این تور شما دو شب و سه رزو در این شهر هستید. صبحانه و ترانسفر استقبال رایگان از خدمات این تور برای مسافران است. شما می توانید قیمت تور شیراز از مشهد را در همین صفحه مشاهده کنید.

تور لحظه آخری مشهد از شیراز

شیراز

شما می توانید برای کاهش هزینه های سفر خود منتظر عرضه ی تور لحظه آخری مشهد از شیراز باشید. این تورها زمانی عرضه می شوند که ظرفیت تور در زمان پرواز تکمیل نشده باشد. بنابراین در این زمان ها شما تور را با قیمت مناسب تری می توانید رزرو کنید. 

البته پر مسافر بودن این شهر به خصوص در تعطیلات و ایام خاص سبب شده ظرفیت پروازها همواره تکمیل باشد. بنابراین شما کمتر در این مسیر شاهد تور لحظه آخری هستید. به هر حال اگر به دنبال رزرو این تور هستید باید همواره سایت های عرضه ی این تور را چک کنید.

پیشنهادهای ما برای رزرو کنندگان تور مشهد از شیراز

در این شهر می توان روزهای زیادی را سپری کرد و هر روز با جاذبه های جدید مواجه شد. این تور را حتماً باید با یک برنامه ی دقیق آغاز کنید. لازم است لیستی از انواع جاذبه های این شهر تهیه کنید و برنامه ی هر روز حضورتان را در این شهر مشخص کنید. 

به هر حال شاید مدت زمان اقامت به شما اجازه بازدید از تمام دیدنی های این شهر را ندهد. پس بهتر است با توجه به علاقه ی خود اولویت ها را در لیست خود تیک بزنید. در اینجا برای رزرو کنندگان این تور یک پیشنهاد ویژه داریم.

سرزمین موج های آبی را از دست ندهید:

سرزمین موج های آبی

کمتر کسی پیدا می شود که بازی در آب را دوست نداشته باشد. با توجه به همین محبوبیتِ تفریحات آبی است که در این شهر ۴ پارک آبی بزرگ احداث شده است. سرزمین موج های آبی نخستین و بزرگ ترین پارک آبی ایران و یکی از بزرگ ترین پارک های آبی سرپوشیده در خاورمیانه  است. 

سرزمین موج های آبی شهری است که ۸۵۰۰  متر مربع مساحت دارد. این شهر دارای امکانات متعددی چون سرسره، استخر، رودخانه، چاله فضایی، سونا، جکوزی، ماساژ، حمام ترکی، فروشگاه، رستوران و کافی شاپ است.

شما به هر میزان که هیجان بخواهید می توانید در این سرزمین به دست بیاورید. اگر خواستار آرامش هستید می توانید سرسره های آهسته را امتحان کنید و اگر اوج هیجان را می خواهید به سمت چاله فضایی بروید. در چاله فضایی می توانید تپش های قلب خود را بشنوید. 

اگر می خواهید تفریح را با دوستان خود تجربه کنید به سراغ سرسره جت موج بروید. در این بازی مهیج شما در گروه های چهار نفره سوار بر تیوپ می شوید و از سرسره ای ۳۰۰ متری پایین می روید. رزرو کنندگان تور مشهد از شیراز در این مجموعه اوج هیجان و نشاط را به دست می آورند.

بازارگردی با رزرو تور مشهد از شیراز

بازارهای همیشه پر مشتری این شهر نشان می دهد که خرید یکی از اصلی ترین برنامه های مسافران تور مشهد است. مسافرانی که چه برای خرید لوزم مورد نیاز خود و چه برای خرید سوغاتی بازار به بازار این شهر را دور می زنند و مراکز تجاری مختلف را زیر پا می گذارند. 

در این شهر پر گردشگر انواع بازارها از سنتی تا مدرن، از قیمت بالا تا  ارزان قیمت و از مجتمع های سر به فلک کشیده تا بازارچه هایی در فضای باز جای گرفته اند. شما می توانید بسیاری از این مراکز را در اطراف حرم به عنوان پربازدیدترین نقطه ی کلان شهر مشهد مشاهده کنید.

اگر می خواهید سوغاتی بخرید و دوست دارید خریدتان را از بازاری با کالاهای متنوع انجام دهید بازار رضا در دسترس شماست. در این بازار غرفه های متعددی وجود دارد که هر کدام انواع کالا و سوغاتی را عرضه می کنند. این بازار کالاهای خود را با کیفیت های متفاوت و قیمت های گوناگون ارائه می دهد. مسیر این بازار سبب شده همواره شاهد حضور بسیاری از گردشگران باشد. این بازار سرپوشیده در نزدیکی حرم مطهر قرار دارد و همین امر دسترسی به آن را آسان کرده است. 

از این بازار تا مرکز هفده شهریور راه درازی ندارید. شما هنگامی که به انتهای این بازار رسیدید این مرکز را در پیش دارید. در این مرکز پاساژها و مجتمع های گوناگونی احداث شده است که اقلام مورد نیاز را به مسافران عرضه می کنند. 

این مرکز نیز همواره با جمعیتی انبوه از مسافران روبرو است. از پوشاک گرفته تا خوراکی و لوازم خانگی را در این مرکز می توانید تهیه کنید. هنگام خستگی می توانید انواع نوشیدنی و دسر را نیز از این مرکز خریداری و نوش جان کنید. تور مشهد از شیراز را با حضور در بازارهای این شهر دلچسب تر کنید.

دیدن نمایش جذاب حیوانات در باغ وحش وکیل آباد 

حیوانات وحشی همان اندازه که ترسناک هستند جذاب نیز هستند. دیدن حرکات و بازی های آنها می تواند زیباترین و مهیج ترین نمایشی باشد که تا کنون دیده اید. این نمایش که برای شما از پشت میله های محکم باغ وحش ها اجرا می شود شما را با دنیایی از شگفتی روبرو خواهد کرد. 

شاید از دیدن یک شیر یا ببر یا گراز در جنگل  وحشت کنید اما در باغ وحش با خیالی آسوده در کنار این حیوانات وحشی خواهید بود و به آنها غذا خواهید داد. با بازدید از باغ وحش وکیل آباد می توانید تماشاگر صحنه های جذابی از رفتارهای حیوانات مختلف باشید. در این باغ حس ترس و هیجان را با هم تجربه خواهید کرد.

باغ وحش وکیل آباد یکی از دیدنی ترین جاذبه های شهر این شهر است که مسافران را پای نمایش های جذاب حیوانات می نشاند. این باغ وحش که تنهاترین باغ وحش استان خراسان رضوی است، در سال ۱۳۳۹ افتتاح شده است. در این مکان انواع پستانداران، خزندگان، آبزیان و پرندگان نگهداری می شوند. 

پلنگ و شیر آفریقایی، ببر بنگال، کفتار، شتر لاما، شامپانزه، گوسفند بربر، خرس و گونه های بسیاری از جانداران را در پشت میله قفس های این باغ خواهید دید. همچنین در این باغ وحش بخش هایی مجزا برای حیوانات تاکسیدرمی شده و خزندگان احداث شده است. هیجان این باغ وحش با مسابقه هایی که جایزه های ویژه برای برندگان خود دارند بیشتر می شود.

این باغ وحش در مجموعه ی پارک جنگلی وکیل آباد ساخته شده است. شما در این مکان نه تنها از باغ وحش دیدن می کنید بلکه می توانید فضایی خوش آب و هوا و مفرح را برای تفریح در اختیار داشته باشید. پارک وکیل آباد در کنار این باغ وحش قرار دارد و طبیعت زیبای آن بهترین مکان برای گردش است. بازید از مجموعه ی پارک وکیل آباد برای مسافران تور مشهد از شیراز بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

مشهد یکی از جذاب ترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری در ایران است که تورهای آن همواره پر متقاضی و پر مسافر هستند. قیمت تور زمینی مشهد از شیراز با قطار به عنوان یکی از ارزان ترین و پر جاذبه ترین سفرها بین دو  مقصد پرتردد کشور، سال هاست که از سوی اهالی شیراز مورد استقبال واقع شده و به همین جهت به صورت مداوم در حال برگزاری است.

برای دسترسی به بهترین تور مشهد از هر نقطه از کشور و رزرو تور زمینی مشهد از شیراز می توانید به سایت سفر آس ۲۴ مراجعه نمایید.

تور مشهد را بطلبید!

رزرو تور زمینی مشهد از شیراز

مشهد یکی از پر قدمت ترین مقاصد توریستی ایران است که در زمینه جذب مسافر گوی سبقت را از تمام مقاصد کشور ربوده و همواره پر متقاضی ترین تورها را به خود اختصاص داده است. تور زمینی مشهد از شیراز اکنون یکی از تورهای مسافرپذیر این شهر است.

 مشهدالرضا از زمانی که میزبان پیکر پاک امام هشتم (ع) شد، همواره پرترددترین مسیرها را به خود اختصاص داده است. چه از زمانی که خیل زائران با پای پیاده، شتر و اسب روزهایی طولانی را برای رسیدن به دروازه های آن پشت سر می گذاشتند و چه اکنون که پروازهای مشهد در کمتر از ساعتی مسافران را در فرودگاه شهید دستغیب به زمین می نشانند.

رقم ۳۰ میلیون گردشگر در سال یک رکورد برای گردشگری کشور محسوب می شود که به لطف وجود مشهدالرضا و به برکت حضور امام هشتم نصیب ایران شده. قیمت تور زمینی مشهد از شیراز با قطار در حال حاضر جاذبه های متنوعی را در خود جای داده و مشهد کماکان صدرنشین مقاصد توریستی ایران است.

بهترین زمان سفر به مشهد

قیمت تور زمینی مشهد از شیراز با قطار

برای سفر به شهری زیارتی چون مشهد می توان سه بازه زمانی مناسب را تعریف کرد. این سه بازه بر اساس آب و هوا، هزینه سفر و مناسبات خاص تعیین می شود.

بر اساس آب و هوا

مشهد با وجود تأثیرپذیری از اقلیم های مختلف دارای آب و هوایی متنوع است، اما به طور کلی طبیعتی سرد و خشک دارد. زمستان های این شهر با دمای حداقلی ۲۳ درجه زیر صفر و تابستان های آن با حداقل دمای ۴۳ درجه بالای صفر فصل های مناسبی برای خرید تور زمینی مشهد از شیراز  نیستند.

 با توجه به چنین شرایطی بهترین زمان سفر به مشهد اوایل پاییز و اوایل بهار است. دراین دو زمان رزرو تور زمینی مشهد از شیراز شما را با هوایی معتدل و مطلوب برای گردشی لذت بخش مواجه می سازد.  

بر اساس قیمت

تور مشهد در فصل زمستان به سبب سردی بیش از حد هوا ارزان تر از دیگر زمان هاست. در این فصل همچنین تقاضای کم برای اقامت قیمت هتل ها را تحت تأثیر قرار می دهد و شما می توانید با قیمتی مناسب در هتلی خوب اقامت داشته باشید. در این زمان شانس خریدهای ارزن با تخفیفات ویژه  را نیز می توانید پیدا کنید. قیمت تور زمینی مشهد از شیراز با قطار در نوروز از تورهای پر متقاضی و گران این شهر محسوب می شود.

بر اساس مناسبات خاص

مشهد شهری مذهبی است و با توجه به این امر می توان یک تقویم خاص سفر برای آن تنظیم کرد. در واقع پیک سفر به مشهد را باید مربوط به زمان های خاصی چون اعیاد و عزاداری ها دانست.

دهه اول محرم به ویژه تاسوعا و عاشورا، اربعین، شهادت و ولادت امام رضا (ع)، شب های قدر و نیمه شعبان مشهد اوج مسافرپذیری خود را تجربه می کند و بالتبع این تقاضای بالا قیمت تور را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. تور زمینی مشهد از شیراز در این ایام دارای حال و هوایی خاص  و دیدنی است و بازار پخت آش های نذری در آن  داغ داغ. 

انواع تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد از شیراز با قطار

تور مشهد همه روزه به دو صورت هوایی و زمینی برگزار می گردد و با توجه به متقاضیان بالا از مبادی مختلف کشور نیز قابل رزرو است. از آنجا که نرخ بلیط هواپیما مشهد به نسبت قطار و اتوبوس بالاست ترجیح بسیاری از مسافران سفر زمینی است. تور زمینی به سبب قیمت مناسب و امنیت سفر طرفداران بسیاری دارد. رزرو تورزمینی مشهد از شیراز به صورت سفر ریلی و جاده ای در دسترس است و دارای قیمت های متفاوت می باشد.

 تور زمینی مشهد از شیراز با قطار

فاصله شیراز تا شهر مشهد حدوداً ۵۰۰ کیلومتر است که این مسیر با قطار تقریباً ۲۴ ساعت طول خواهد کشید. خط راه آهن شیراز- مشهد یکی از پرترددترین مسیرهای ریلی در کشور است و قطارهای مختلفی در آن حرکت دارند. مهم ترین ایستگاه های این مسیر فریمان، تربیت حیدریه، بشرویه، بجستان، عباس آباد، سیستان، شهرضا و مرودشت هستند.

 میانگین قیمت بلیط قطار شیراز مشهد در حال حاضر ۳۰۰ هزار تومان است و تحت تأثیر فاکتور زمان افزایش و کاهش پیدا می کند. در این مسیر بلیط لحظه آخری مشهد و بلیط چارتر نیز قابل رزرو است.

تور زمینی مشهد از شیراز با اتوبوس

تور زمینی مشهد با اتوبوس نیز ارائه می شود و به سبب قیمت پایین تر و زمان کمتر از سفر ریلی برای بسیاری از مسافران انتخاب اول است.  در حال حاضر میانگین نرخ بلیط اتوبوس در این مسیر ۲۷۰۰۰۰ تومان است و مدت زمان سفر حدوداً ۱۶ ساعت.

قیمت تور زمینی مشهد از شیراز

قیمت تور زمینی مشهد از شیراز

تور زمینی مشهد به دو صورت لاکچری و ارزان برگزار می گردد و در همین دو دسته نیز داری تنوع قیمت است. قیمت هر کدام از این تورها با توجه به زمان سفر نیز متغیر است. پیش از این درباره زمان سفر سخن گفتیم و همچنین به  تأثیر نوع وسیله بر هزینه اشاره کردیم. اینک به تفاوت قیمت تور زمینی مشهد از شیراز با قطار بر اساس هتل انتخابی می پردازیم. تور مشهد بر اساس کیفیت هتل انتخابی به دو دسته لوکس و ارزان قیمت تقسیم می شود.

تور های لاکچری در هتل های پنج ستاره مشهد با مدرن ترین امکانات اقامتی، رفاهی و تفریحی برگزار می شود و تورهای ارزان در هتل های دو یا سه ستاره با امکانات اقامتی متوسط. رزرو تور زمینی مشهد از شیراز در هتل های متنوعی قابل انجام است.

تور های لوکس

 • تور هتل درویشی
 • تور هتل الماس ۲
 • تور هتل رز درویشی
 • تور هتل قصر طلایی

تورهای ارزان

فرصت های توریستی در تور زمینی مشهد از شیراز

فرصت های توریستی در تور زمینی مشهد از شیراز

مشهد مهم ترین قطب زیارتی در کشور است و اغلب تورهای مشهد عنوان تور زیارتی دارند. با این حال نباید سفر به این شهر را محدود به زیارت دانست و از دیگر فرصت های آن غافل شد. در حال حاضر پایتخت معنوی ایران فرصت های بسیاری را برای مسافران خود فراهم کرده و خود را از یک شهر تک ساحتی به مقصدی چند منظوره مبدل ساخته است. در ادامه مهم ترین فرصت هایی که مسافران تور مشهد از شیراز خواهند داشت را معرفی می کنیم.

زیارت

قابلیت های زیارتی در این شهر به قدری پر رنگ است که تمام ظرفیت های آن را تحت تأثیر خود قرار داده و تور زمینی مشهد از شیراز را در نظر همه توری زیارتی جلوه داده است. این قابلیت زیارتی حتی در عنوان و لقب این شهر (محل شهادت، پایتخت معنوی ایران)  نیز به وضوح قابل مشاهده است.

بی شک حرم امام رضا (ع) پربازدیدترین جاذبه این شهر است که حضور در آن در برنامه تمام مسافران گنجانده شده.  این مکان مقدس در بیست و چهار ساعت شبانه روز پذیرای زائران است و با برگزاری انواع برنامه های مذهبی حالا به یک نهاد فرهنگی – مذهبی نیز بدل شده.

البته جاذبه های مذهبی در مشهد به حرم خلاصه نمی شود و انواع مساجد و آرامگاه ها را در بر می گیرد که همگی در تور زمینی مشهد از شیراز قابل دسترسی هستند.

جاذبه های زیارتی مشهد

 • حرم امام رضا (ع)
 • مقبره پیر پالان دوز
 • گنبد سبز
 • مسجد جامع گوهرشاد
 • آرامگاه خواجه ربیع
 • آرامگاه خواجه اباصلت
 • آرامگاه خواجه مراد

جاذبه های یاد شده همگی به سبب قدمت و نوع معماری در زمره آثار تاریخی این شهر نیز قرار می گیرند.

تفریح

در سال هایی نه چندان دور رزرو تور زمینی مشهد از شیراز به گشتی در بازار رضا و دوری در پارک های اطراف آن ختم می شد. اما امروزه همه چیز تغییر کرده است. اکنون صنعت توریسم این شهر از انحصار جاذبه های مذهبی بیرون آمده و در دسته های متنوعی جای گرفته است. در حال حاضر یکی از مهم ترین انگیزه های مسافران تور زمینی  مشهد از شیراز پس از زیارت تفریح است.

مشهد با داشتن چهار پارک آبی در زمینه این گونه تفریحات حرف اول را در خاورمیانه می زند. پارک ملت این شهر نیز با وسعتی بیش از ۷۰ هکتار، یکی از بزرگترین شهربازی های کشور را در خود جای داده و با مدرن ترین و مهیج ترین  تفریحات از مسافران خود پذیرایی می کند.

 پینت بال، اتاق فرار، کارتینگ، بانجی جامپینگ، اسکی، پاراگلایدر، زیپ لاین، تله کابین و پیست های موتور سواری و اتومبیل رانی ازدیگر تفریحاتی هستند که مسافران می توانند آنها را در برنامه تور مشهد خود بگنجانند.

محبوب ترین تفریحات تور زمینی مشهد از شیراز

 • شهر بازی پارک ملت
 • باشگاه پینت بال شوت ایکس
 • سرزمین موجهای آبی
 • پارک آبی ایرانیان
 • سرزمین موجهای خروشان
 • پارک ساحلی آفتاب

بازارگردی

بازدید از انواع مراکز خرید و مجتمع های تجاری یکی از فرصت های تور مشهد است که اتفاقاً بسیار هم پرطرفدار واقع شده. از آنجا که در مشهد تولیدی های بسیاری فعالیت می کنند این شهر به مکانی برای فروش های عمده تبدیل شده و آمار انگیزه های تجاری برای سفر بالا رفته است. در این شهر همه نوع بازار از سنتی تا مدرن  و گران تا ارزان را خواهید یافت. با توجه به تنوع بازارهای این شهر مسافران قیمت تور زمینی مشهد از شیراز با قطار دست پر این مقصد را ترک خواهند کرد.

مراکز خرید لوکس

 • مرکز خرید الماس شرق
 • مرکز خرید پروما
 • مجتمع وصال
 • برج تجاری آلتون
 • مرکز خرید آرمیتاژ

مراکز خرید ارزان قیمت

 • بازار رضا
 • بازار مولوی
 • بازار امین
 • مرکز خرید آرمان
 • بازار روس ها
 • مرکز خرید فردوسی

لذت بخش ترین بخش سفر به مشهد؛ خرید سوغاتی

یکی از قسمت های سفر با تور زمینی مشهد از شیراز بازدید از مکان های مختلف ، مربوط به خرید سوغاتی است. مشهد به عنوان یکی از اصلی ترین شهرهای مذهبی ایران سوغاتی های خاص خود را دارد که شامل مواد خوراکی تا صنایع دستی هستند. اما در عین حال، همه آنها ارزشمند هستند. سوغات مشهد با هر جای دیگری متفاوت است. آنها فقط مواد خوراکی ساده یا چیزهایی نیستند. عده ای از مردم آنها را مبارک می دانند که به آن «متبرک» می گویند. بنابراین مردم عاشق دریافت سوغاتی از مشهد هستند.

طلای سرخ

زعفران به طلای سرخ نیز معروف است که یکی از اصلی ترین سوغاتی های مشهد است. ارزشمند و گران است و به صورت گرمی فروخته می شود. از آنجایی که در مشهد به وفور یافت می شود، نسبت شهرهای دیگر قیمت آن ارزان تر است. استان خراسان ۷۵ درصد زعفران کل کشور را تامین می کند.

زرشک سوغاتی مشهد

ایران بزرگترین کشور تولید کننده این میوه محسوب می شود. در داخل ایران، خراسان جنوبی قطب تولید این میوه است. شهر قاین در ۱۰۰ کیلومتری مشهد نیز مرکز اصلی تولید این گیاه است. این میوه خشک شده و برای مصارف پخت و پز استفاده می شود که میتوانید به عنوان سوغاتی از سفر تور زمینی مشهد از شیراز خود آن را خریداری کنید.

آجیل و میوه های خشک

آجیل و خشکبار نیز در اکثر مغازه های نزدیک حرم مطهر موجود است. اغلب مردم عادت دارند از مهمانان خود با آجیل و چای پذیرایی کنند. جشن سال نو نیز زمانی است که خانواده ها سفره هفت سین را با آن تزیین می کنند. آجیل شامل مواردی مانند نخود و کشمش، تخمه آفتابگردان، توت خشک، انجیر خشک، فندق، پسته، عناب و آلو و غیره است.

شیرینی، آب نبات و نبات معروف

نبات یکی از سوغاتی های شیرین مشهد است. برای شیرین کردن انواع چای استفاده می شود. طعم نبات انواع مختلفی دارد. رایج ترین آنها طعم دار زعفران است.

سخن پایانی

تور زمینی مشهد از شیراز

رزرو تور زمینی مشهد از شیراز یک فرصت خوب برای زیارت،گردش و تفریح در شهری پهناور و پر جاذبه است. سفر آس ۲۴ به عنوان مجری تور زمینی مشهد از شیراز این تور را در دسته های ارزان، لاکچری و خانوادگی در دسترس مسافران قرار داده و برای هر کدام از تورها خدماتی ویژه در نظر گرفته است. برای خرید تور خود می توانید در تمام ساعات شبانه روز از خدمات رزرو آنلاین این سایت بهره مند شوید.

تور هوایی مشهد از شیراز یکی از پرطرفدارترین تورهای ایران بعد از تور هوایی مشهد از تهران و اصفهان و تبریز می باشد. فرودگاه شیراز یک فرودگاه بین المللی می باشد و بعد از آن فرودگاه مشهد نیز یک فرودگاه بین المللی دیگر بنابراین رزرو پرواز های شیراز و مشهد یکی از  بهترین و دقیق ترین رزروهاست. به دلیل مسافت زیادی که بین شهرهای شیراز و مشهد وجود دارد رزرو تور هوایی مشهد از شیراز بسیار دلچسب تر از رزرو زمینی آن می باشد.

چگونگی رزرو تور هوایی مشهد از شیراز

تور هوایی مشهد از شیراز

همانطور که در متن های قبلی ذکر کردیم برای رزرو تور هوایی مشهد از شیراز و یا هر شهر دیگر می توانید به سایت های فروش بلیط و هتل مراجعه کنید. علاوه بر سایت های فروش بلیط و هتل ها می‌توانید به آژانس های مسافرتی شهر مبدا نیز مراجعه کنید.

آژانس های مسافرتی به خوبی می‌دانند که در چه زمانی و چه تاریخی بهتر است قیمت تور هوایی مشهد از شیراز با هواپیما را رزرو نمایند که قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتری داشته باشد.  اما اگر شما همچنان برای سفر به مشهد عجله دارید و به طور ناگهانی تصمیم به سفر گرفته بهتر از بین پروازها و هتل های پیشنهادی سایت ها را که جای خالی دارند انتخاب کنید. البته جای نگرانی نیست تعداد هتلهای مشهد به قدری زیاد است که شما در هر زمانی می توانید بهترین را انتخاب کنید.

رزرو تور هوایی مشهد از شیراز در تعطیلات

رزرو تور هوایی مشهد از شیراز در تعطیلات

رزرو تور هوایی مشهد از شیراز در تعطیلات اغلب گران تر از ایام عادی می باشد این تعطیلات حتی اگر در ایام خاص قرار گرفته باشند قیمتی بسیار بالاتر دارد. بنابراین بهتر است برای سفر به مشهد روزهای را انتخاب کنید که در تعطیلات نیستند و یا اگر در تعطیلات هستند مصادف با ایام خاص مانند اعیاد مذهبی و عزاداری های عمومی نباشد.

اعیاد خاص مانند اعیاد شعبانیه، عید غدیر و تولد امام رضا علیه السلام می باشد. همچنین عزاداری های عمومی همچون ماه محرم و صفر  یکی از شلوغ ترین روزها برای سفر به مشهد و البته یکی از گرانترین روزهایی است که می‌توانید رزرو نمایید.

 رزرو تور هوایی مشهد از شیراز در زمان‌های خلوت مانند ماههای  مهر و آبان که مدارس و دانشگاه‌ها شروع به فعالیت می‌کند بسیار مقرون به صرفه می باشد در این ماهها شهر مشهد بسیار خلوت بوده و هتل ها کمترین رزرو را دارد همچنین پروازها کمترین صندلی خود را به فروش می‌رسانند بنابراین برای انتخاب از بین هتل ها و ایرلاین ها شما می توانید بهترین قیمت را رزرو کنید.

در ماه‌های خلوت شما می توانید با خیال راحت و بدون شانه به شانه شدن با مسافران دیگر به پاساژ ها و مال های بزرگ بروید و از هوای مجموعه لذت ببرید می توانید به پارک های آبی مراجعه کنید و در صف بازی ها ساعت ها انتظار نکشید.

می‌توانیم برای زیارت به حرم امام رضا به روی و در صفحه شلوغ ضریح امام رضا قرار نگیرید. می توانید از هوای مطبوع شهر در پاییز همچون بهار از لذت ببرید این هوا کمتر در زمستان و تابستان نصیبتان خواهد شد.

خیابان های مشهور در تور هوایی مشهد از شیراز

قیمت تور هوایی مشهد از شیراز با هواپیما

اگر  به مشهد سفر می کنید بهتر است از خیابان های زیبای آن نیز دیدن کنید هرچند دیدن از خیابانها کمی برای افراد مسن و معلول سخت است اما ارزشش را دارد. به خیابان امام رضا یا همان تهران سابق بروید در آن قدم بگذارید خیابان شبانه‌روزی فعال است فروشگاه های آن تا بامداد فعالیت می‌کند و امنیت در این خیابان بیداد می‌کند این خیابان در امتداد حرم مطهر امام رضا علیه السلام قرار دارد و شما می توانید با پیاده روی نرم به حرم برسید. 

فست فودها، رستورانها، فروشگاههای چرم فروشی، فروشگاه زیورالات و عسل فروشی و هتل‌های بسیار از جمله چیزهایی هستند که در خیابان امام رضا مشاهده خواهید کرد.

در قیمت تور هوایی مشهد از شیراز با هواپیما بهتر است در خیابان امام رضا سراغ موزه مردم شناسی یا حمام مهدی قلی بیک را بگیرید این حمام پیش از این حمام شاه عباسی نام داشت در حال حاضر به یک موزه بزرگ تبدیل شده است همچنین در خیابان امام رضا می توانید به باغ خونی مراجعه کنید. باغ خون یکی از بزرگترین باغ های خاورمیانه در طول حکومت قاجار بوده است.

همچنین کوچه فرش فروشهای یکی از قدیمی‌ترین کوچه های بازرگانی در راه ابریشم بوده است با مراجعه به این کوچه همچنان می توانید فرش های دستباف را خرید و فروش کنید و از بافت سنتی آن نیز لذت ببرید.

کوچه سرشور نیز روبروی کوچه فرش فروشها قرار دارد کوچه سرشور معروفترین کوچه در شهر مشهد است و اغلب مملو از مسافران است در این کوچه خانه آیت‌الله خامنه‌ای قرار گرفته است و می‌توانید از آن نیز بازدید کنید.

خیابان شیرازی

این خیابان نیز یکی از شلوغ ترین خیابان های شهر برای بازدید می‌باشد و نیز مملو از هتل‌ها و آثار تاریخی برای گردشگران است.

 هم چنین رستوران ها فست فودها پاساژ ها و ایستگاه مترو و اتوبوس نیز در ایران موجود است.  این خیابان محل گذره هیات مذهبی و  پخش زنده بازی ها و خوراکی های خیابانی در ایام عید و عزاداری های عمومی می باشد.

 آرامگاه نادرشاه افشار و موزه نادر شاه نیز در این خیابان قرار دارد و خانه قدیمی  که پیش از این کنسولگری امریکا و روسیه بود نیز همین خیابان واقع شده است و می توانید از آن بازدید کنید.

خیابان احمد آباد

این خیابان با وجود دور بودن از حرم مطهر امام رضا علیه السلام یکی از زیباترین خیابان های ایران است که فروشگاه های برند در آن قرار دارد. همیشه جنب و جوش در آب برقرار است بسیار لوکس  و پرتردد ست با اینکه از حرم مطهر فاصله دارد اما ایستگاه های مترو و اتوبوس های بی آر تی به طور مستقیم به هر نقطه دسترسی دارند بنابراین دسترسی است را با احمد آباد به حرم امام رضا بسیار آسان است.

هتل فرید سه ستاره و دیگر هتل هایی در خیابان احمدآباد وجود دارد که در قیمت تور هوایی مشهد از شیراز با هواپیما می توانید آنها را رزرو کنید خیابان در طرح ترافیک قرار ندارد و یکی از بهترین مکان برای مراجعه به بهترین کافی شاپ ها و رستوران ها و مال های زیبا محسوب می‌شود همچنین بیمارستان‌ها و خیابان دکترهای مجتمع پزشکان در نزدیکی خیابان واقع شدند.

خیابان نواب صفوی

 این خیابان بافت تاریخ و کهنه مشهد را در بر دارد البته در سال‌های اخیر بازسازی شده و هتل های پنج ستاره بسیار معروفی در آن ساخته شده است.  بازارهای بسیار لوکس در خیابان نواب صفوی به چشم می خورد  هرچند که آنها عمده‌فروش هستند اما طرفداران خاص خود را دارد. این خیابان به حرم مطهر امام رضا منتهی می شود و گزینه بسیار عالی برای اقامت در قیمت تور هوایی مشهد از شیراز با هواپیما می باشد.

خیابان نواب صفوی دارای بافت تاریخی منحصر به فرد میباشد بازار عباسقلی خان و عزیزالله اف که متعلق به یک شخص یهودی بوده است.  همچنین خانه توکلی ها و یا خیابان که قبلا مرکز تجمع مردم مشهد برای برگزاری نماز جمعه و یا مراسمهای خاص بوده است. خانه کودکان نیز در این منطقه قرار دارد و می‌توان از آن بازدید کرد. 

خیابان سجاد

 خیابان با فاصله زیادی دارد اما به دلیل منتهی شدن به پارک بزرگ شهر یکی از زیباترین خیابان ها محسوب شود. این خیابان مرکز مد مشهد شناخته میشود. بسیار زیبا و پر تردد است اما قیمت اجناس در این خیابان کمی بالاتر از سایر خیابان های شهر است. هتلی برای اقامت در این خیابان وجود ندارد اما ارزش قدم زدن دارد. بعد از اتمام خیابان سجاد می توانید به پارک ملت بروید و از دریاچه مصنوعی و رودخانه آن، پارک شادی آن لذت ببرید.

خیابان راهنمایی

این خیابان یکی از مراکز خرید قدیمی محسوب میشود و یک برج بزرگ به نام سلمان نیز برای خرید در آن ساخته شده است. خیابان راهنمایی مرکز لباس و کفش و کیف است. یک دانشگاه نیز در خیابان وجود دارد. در اغلب ساعات شبانه روز پر تردد و بانشاط است. کافی شاپ ها، فست فودها، قهوه فروش ها و آبمیوه و بستنی فروش ها در این خیابان حضور دارند.

خیابان جنت

این خیابان سنگ فرش یکی از مراکز خرید قدیمی است. علاوه بر مرکز خرید یک مدرسه تاریخی به نام مدرسه مستوفی وجود دارد که در حال حاضر فرهنگ سرای شهر اسرائیل فرهنگسرا در ایام خاص موسیقی زنده برگزار می‌شود گاهی شاهنامه خوانی و نمایش های خنده دار یا تئاترهای جدی برگزار می شود علاوه بر این تورهای یک روزه تاریخی و گردشگری نیز برگزار می شود بازدید از مدرسه موستوفی در ساعات اداری رایگان میباشد.

همچنین باغ ملی و خانه ملک نزدیک همین کوچه قرار دارد که همگی از وقفیات ملک برای عموم مردم هستند. این خیابان به خیابان دانشگاه و هتل شیراز منتهی میشود. خیابان دانشگاه با وجود سینماها و مراکز خرید و برج آلتون و هتلها نیز بسیار محبوب گردشگران است.

۴.۴/۵ - (۷ امتیاز)

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *