سفرآس24

تور مشهد از ساری

رزرو تور مشهد از ساری با هتل های مختلف . تنوع در قیمت و هتل . تور مشهد با قیمت مناسب و هتل های ارزان و تور مشهد از ساری در هتل های لاکچری ، همه در سایت سفرآس 24 قابل رزرو است. همین حالا می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و تور ساری مشهد را با امکانات و بودجه دلخواه خود انتخاب کنید.

ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۳۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۶۹۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۰۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۳۸۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۴/۵ - (۲ امتیاز)
سوالات متداول تور مشهد از ساری
اغلب هتل های تور مشهد از ساری در نزدیکی حرم واقع شده اند. هتل ایران زمین ، هتل قصر طلایی با ، هتل الماس دو با  و هتل کوثر از نزدیک ترین هتل ها به حرم در تور مشهد هستند. ضمن اینکه تمام هتل های لوکس مشهد دارای سرویس ویژه حرم می باشند.
دلیل ارائه تورها با نرخ های متفاوت کیفیت هتل انتخابی است. از آنجا که هتل های مختلفی از دو تا سه ستاره برای اقامت در این تور انتخاب شده اند، هر کدام نرخ متفاوتی را بر تور تحمیل می کنند. تورهای لاکچری در هتل های چهار وپنج ستاره و تورهای ارزان در هتل های دو و سه ستاره مشهد قابل رزرو هستند.

تور ساری مشهد

رزرو تور مشهد از ساری

تور ساری از مشهد از جمله تور های بسیار پرطرفدار است که از در منطقه شمالی کشور انجام می شود.

تور مشهد از ساری : مشهد پایتخت معنوی ایران و دومین شهر مذهبی جهان است. این شهر از مهم ترین مقاصد گردشگری کشور محسوب می شود که شمار مسافران آن در سال به بالای بیست میلیون نفر می رسد. حرم امام رضا (ع) به عنوان اصلی ترین جاذبه این شهر همواره مملو از جمعت زائرانی است که از سراسر کشور برای پابوسی امام هشتم (ع) راهی شمال شرق کشور شده اند.

تور ساری از مشهد به روش های مختلفی قابل اجرا است.

تور مشهد از ساری با هواپیما و قطار با توجه به پر طرفدار بودن به صورت مستمر از سوی شرکت های گردشگری برگزار می گردد و اهالی شهرهای مختلف می توانند به این تورها دسترسی داشته باشند. تور مشهد از ساری هوایی و زمینی از تورهایی هستند که در تمام فصل های سال ارائه می گردد و با توجه به تنوع در قیمت در دسته های تور لوکس، تور ارزان قیمت و تور اکونومی قابل رزرو است. تور ساری به مشهد به صورت ریلی و هوایی هم برگزار می شود.

مشهد را چقدر می شناسید؟

مشهد یکی از معروف ترین شهر های ایران است که بیشتر ما ایرانی ها سفر به آن را تجربه کرده ایم. این شهر مرکز استان خراسان رضوی است و در شمال شرقی کشور قرار گرفته. پایتخت معنوی ایران، دومین شهر مذهبی جهان، پر مسافرترین مقصد توریستی کشور، شهر مجهز خاورمیانه از نظر مجموعه های آبی و رکوردار کشور از نظر تعداد اقامتگاه، عنوان هایی است که می توان برای مشهد الرضا در نظر گرفت.

مشهد در نگاه نخست شهری مذهبی است که مهم ترین انگیزه مسافران تور مشهد از ساری برای قدم گذاشتن در آن زیارت محسوب می شود. نگاهی دقیق تر و به روز تر به این شهر نشان می دهد که این مقصد از نظر جاذبه های تفریحی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

در واقع با توجه به شمار بالای گردشگران مشهد، تصمیم بر استفاده از تمام ظرفیت های این شهر در قالب جاذبه های توریستی گرفته شد و نتیجه آن تبدیل شدن مشهد به یک شهر بزرگ زیارتی – تفریحی بود. اگر در قرن پانزدهم تور مشهد از ساری با قطار را رزرو کنید، فرصت های بسیاری برای سیر و سیاحت دارید که زیارت، تفریح و خرید از مهم ترین آنها هستند.

آنچه در مشهد خواهید دید

رزرو تور مشهد از ساری

تور ساری به مشهد جز محبوبترین تورها در میان شمالی های عزیز است. تور مشهد با قطار از ساری به صورت رفت و برگشتی خریداری می‌شود و این تورها هتل های بسیار خوبی را در نظر می گیرند.

شمار مکان های دیدنی و تفریحی در تور مشهد از ساری زمینی و هوایی بسیار است. این مکان ها را در قالب انواع پارک های جنگلی و شهری، مجموعه های آبی، مراکز خرید سنتی و مدرن و مناطق طبیعی خواهید دید.

تور ساری به مشهد خدمات ویژه ای را برای هموطنان شمالی به همراه دارد. تور مشهد با قطار از ساری جز ارزانترین تور هایی هست که ارائه می‌شود و همچنین که می‌دانید قطارها و نسبت به حمل و نقل جاده‌ای و هوایی ایمن تر هستند.

  • انواع جاذبه های مذهبی در قالب امامزاده و آرامگاه

مشهد علاوه بر حرم امام رضا (ع) دارای انواع مکان های مذهبی است که زیارتگاه مسافران هستند. بارگاه منور رضوی مکانی برای رسیدن به آرامش است. با رزرو تور مشهد از ساری در این مکان علاوه بر زیارت می توانید انواع فعایت های فرهنگی و آموزشی را پیگیری کنید. همچنین می توانید  از مسجد گوهرشاد دیدن کنید که معماری دوره تیموری را به نمایش می گذارد.

مقبره پیر پالان دوز، آرامگاه خواجه ابا صلت، آرامگاه خواجه ربیع، آستان مبارک امامزادگان سید ناصر و یاسر و گنبد خشتی معروف ترین مکان های زیارتی در شهر مشهد هستند.

  • چهار پارک آبی با مهیج ترین آیتم ها

پارک آبی تور ساری مشهد

مشهد دارای چهار مجموعه آبی با نام های پارک آبی ایرانیان، سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های درخشان و پارک ساحلی آفتاب است. از این نظر می توان این شهر را رکورد دار مجموعه های آبی در کشور دانست. این مجموعه با توجه به مجهز بودن به انواع وسایل مدرن تفریحی از قبیل سرسره های سرعتی تا آهسته برای تمام مسافران قابل استفاده هستند.

  • پارک ملت مشهد با یک شهربازی کاملاً مدرن

نام پارک ملت به عنوان معروف ترین پارک مشهد به گوش تمام مسافران خورده است. بوستانی وسیع با انوع درخت ها که هوایی تازه را برای تنفس در اختیار گردشگران تور مشهد از ساری قرار می دهد.

در این پارک فقط شاهد سرسره و تاب نخواهید بود، بلکه می توانید در انواع مکان های فرهنگی حضور پیدا کنید و فرصت انجام بازی هایی چون فوتبال و والیبال و تنیس را در زمین های مخصوص داشته باشید. مهم ترین قسمت این پارک، شهر بازی آن است که به انواع وسایل بازی مدرن مجهز شده و یک روز کاملاً شاد را برای مهمانان امام رضا (ع) رقم می زند.

  • جنگل جیغ با رازهای مگو

مشهد یک جنگل به نام جنگل جیغ دارد که بسیاری از مسافران تور مشهد از ساری با قطار فدک و دیگر تورها به خاطر ترس قید دیدنش را می زنند. شب هنگام از این جنگل صداهایی بلند می شود که شبیه جیغ یک زن است. عده ای می گویند این صدا متعلق به زنی نفرین شده است و عده ای دیگر آن را صدای ارواح و اجنه می دانند.

برخی افراد نیز اعتقاد دارند این صداها مربوط به نوعی جیرجیرک است. به هر صورت، اکنون جنگل جیغ از محبوب ترین مکان های دیدنی مشهد است که می توانید در تور لحظه آخری مشهد از ساری از آن دیدن کنید.

  • مراکز خرید پر زرق و برق

مشهد شهری با بازارهای پر زرق و برق است که همه روزه از هیاهوی مسافران تور مشهد از ساری پر می شوند. نمی توان به مشهد پا گذاشت و دست خالی برگشت. به ویژه اینکه این شهر سوغاتی های جالب توجهی دارد. انواع صنایع دستی، تسبیح و مهر و سجاده و سوغاتی های خوراکی چون زرشک و زعفران و نخود در این شهر مشتریان فراوان دارند و بازارهای زیادی آنها را ارائه می دهند.

خرید پوشاک نیز در مشهد بسیار پر طرفدار است. چرا که در این شهر اجناس قیمت مناسب وجود دارد. همچینن این شهر دارای انواع تولیدی است که کالاهای خود را به صورت کلی و ارزان عرضه می کنند. عاشقان خریدهای برند نیز با ورود به بازارهای لوکس این شهر فرصت های خوبی برای خرید خواهند داشت.

  • پارک جنگلی وکیل آباد و باغ وحش

پارک جنگلی وکیل آباد از دیدنی ترین مناطق طبیعی در تور مشهد از ساری با قطار است. این جنگل با انواع درختان و رودخانه ها و کوه ها شما را به یک گردش جانانه دعوت می کند. آلاچیق های این باغ مکان مناسبی برای خوردن ناهار در دل طبیعت هستند. در کنار این پارک یک باغ وحش قرار گرفته که جذابیت بالایی برای گردشگران دارد.

در این باغ وحش انواع پرندگان، خزندگان و پستانداران نگهداری می شوند و شما می توانید در تور مشهد از ساری از آنها دیدن کنید، به آنها غذا بدهید و در کنارشان عکس بگیرید.

قیمت تور مشهد از ساری هوایی و زمینی

تور هوایی ساری به مشهد خدمات بسیار مطلوبی را در طول سفر به مسافران عزیز ارائه می دهد.

تور مشهد از ساری هوایی

تور هوایی ساری به مشهد با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه سفر به مشهد با توجه به عوامل مختلفی تغییر پذیر است و تور مشهد دارای تنوع قیمت بالایی است. از مهم ترین عواملی که روی قیمت تور تأثیر می گذارند، زمان سفر، اقامتگاه رزرو شده، شیوه سفر (تور مشهد از ساری با هواپیما، تور مشهد از ساری زمینی)، کیفیت پرواز و خدمات تور از جمله این عوامل هستند.

تور هوایی ساری به مشهد از جمله تورهای بسیار پرطرفدار است که راحتی سفر را برای مسافران به ارمغان می آورد. راحتی سفر یکی از مسائلی است که در این تور به ان اهمیت زیادی داده می شود.

بنابراین این قیمت با انتخاب های شما قابل تغییر است. به طور مثال شما می توانید هتلی ارزان قیمت برای اقامت انتخاب کنید تا قیمت تورتان کمتر شود. به همین ترتیب هر کدام از عوامل تأثیر خود را روی هزینه سفر و خرید تور خواهند گذاشت. تور مشهد به طور کلی در سه دسته قابل رزرو است: تور لوکس، تور اکونومی، تور مشهد ارزان قیمت. تور هوایی ساری به مشهد نسبت به مسافت طولانی که بین این دو شهر وجود دارد در کمترین ساعت شما را به شهر مقدس مشهد می رساند.

  • تورهای ارزان

تور مشهد از ساری ارزان در هتل های یک تا دو ستاره برگزار می گردند و به علت امکانات محدود، قیمت پایینی دارند. تور ساری به مشهد با قطار از شرکت‌های ریلی مختلف قابل اجراست. در واقع در این گونه هتل ها اگر چه انواع امکانات ضروری را در اختیار دارید، اما از فضاهای تفریحی و ورزشی برخوردار نمی باشد. تور ساری به مشهد با قطار هم قابل اجرا هست و امکانات بسیار خوبی را به مسافران و زائران امام رضا علیه السلام عرضه می کنند.

  • تورهای اکونومی

تور مشهد از ساری اکونومی یا اقتصادی تورهایی هستند که بین تورهای لوکس و ارزان قیمت قرار دارند و از نظر کیفیت نیز حد وسط هستند. این تورها معمولاً در هتل های سه ستاره برگزار می شوند. هتل هایی که از نظر امکانات رفاهی مطلوب هستند، اما امکانات تفریحی و ورزشی آنها چندان زیاد نیست. تور ساری به مشهد با قطار مدل های مختلفی دارد مثلاً شما میتوانید در زمان رزرو کوپه های ۴ تخته یا شش تخته را با توجه به تعداد نفرات تان انتخاب کنید.
تور ساری در بین انواع تور ها بسیار پر طرفدار است و علاقمندان زیادی را به خود جذب نموده است.

  • تورهای لاکچری

تور مشهد از ساری با هواپیما جز بهترین تور هایی است که می توانید ان را خریداری کنید.زیرا امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

بهترین تورها که به تورهای لاکچری یا لوکس معروف هستند، در هتل های پنج و یا چهار ستاره برگزار می شوند. هتل هایی با ساختمان های مجلل و اتاق هایی لوکس که بهترین تجهیزات و امکانات را در خود جای داده اند. تور مشهد با قطار از ساری طرفداران زیادی دارد و معمولاً به واسطه قطار ۴ ستاره و ۴ تخته امید به صورت رفت و برگشت اجرا می شود. این هتل ها دارای رستوران ها و کافی شاپ ها و انواع سالن های ورزشی هستند که زمینه را برای رفاه هر چه بیشتر مهمانان فراهم می آورند. تور مشهد از ساری با هواپیما به واسطه شرکت های هوای مختلف برگزار می شود. این تور ها در همه فصول برگزار می شوند و شما می توانید در همه ماه های سال از ان استفاده کنید.

زمان مناسب برای خرید تور ساری مشهد

تور هوایی مشهد از ساری

تور مشهد از ساری با هواپیما در ساعت های مختلف از شبانه روز قابل اجرا است به همین دلیل با توجه به ساعت دلخواه تان می توانید تور را رزرو کنید.

زمان سفر نقش بسیار مهمی در کیفیت آن دارد. در واقع زمان از چند نظر می تواند کیفیت سفر را تحت تأثیر خود قرار دهد. نخست اینکه زمان های خوش آب و هوا لذت شما را در سفر به اوج می رساند. تور ساری مشهد به عنوان بهترین تور های ارائه شده در کل کشور و شناخته شده است و این امر به دلیل و خدمات بسیار بی نظیری است که برای مسافران مازندرانی اتخاذ شده است. دوم اینکه قیمت تور مشهد از ساری در زمان های مختلف سال یکسان نیست. بنابراین در برخی زمان ها با افزایش قیمت تور و در برخی زمان ها با کاهش آن روبرو هستید. این قیمت نیز برای مسافران مهم است. تور هوایی مشهد از ساری جز لوکس ترین تورهای ارائه شده برای هموطنان شمالی است. تور هوایی انواع و اقسام مختلفی دارد بهتر است برای انتخاب بهترین تور با کارشناسان این بخش تماس بگیرید و توری هیجان انگیز را انتخاب کنید.

در زمان سفر به مشهد به یک نکته مهم توجه داشته باشید. اوج سفر در این شهر به مناسبت های مذهبی پیوند خورده است. تعطیلات نیز سفر به این شهر را پر طرفدار می کند. حالا به سراغ بهترین زمان ها می رویم. اگر می خواهید زمانی خوش آب و هوا به مشهد سفر کنید، بهار و اوایل پاییز را انتخاب کنید. اگر سفر ارزان می خواهید سفر خود را به زمستان موکول کنید.

رزرو تور ارزان قیمت ساری مشهد

تور هوایی مشهد از ساری به صورت لحظه آخری و چارتر هم قابل خریداری هستند. با استفاده از این تور می توانید سفری پر خاصره را تجربه کنید.

تور مشهد از ساری با قطار و هواپیما را می توانید به صورت ارزان قیمت رزرو کنید. این تور در زمان هایی که سفر به این شهر طرفدار چندانی ندارد، با قیمت کمتری ارائه می شود. بنابراین برای داشتن سفری مقرون به صرفه به زمان سفر خود توجه داشته باشید. تور هوایی مشهد از ساری معمولاً بهترین اقامتگاه ها را برای مسافران در نظر می‌گیرد.

شما همچنین می توانید تور  مشهد از ساری خود را به صورت لحظه آخری رزرو کنید. تور لحظه آخری مشهد از ساری زمانی عرضه می شود که ظرفیت پرواز تکمیل نیست و زمان حرکت نزدیک شده. در این زمان تورها با کاهش قیمت عرضه می شوند تا صندلی های خالی پر شود. بدین ترتیب شما می توانید یک تور ارزان رزرو کنید. تور ساری مشهد به واسطه شرکتهای مسافرتی مختلف برگزار می‌شود که در میان همه آنها باید شرکتی را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد.

در مورد تورهای لحظه آخری به این نکته توجه داشته باشید که در این نوع تور با محدودیت هایی برای سفر مواجه هستید . مثلاً امکان رزرو هتل های لوکس و یا دلخواه در این تور وجود ندارد. تور ساری مشهد به واسطه خطوط زمینی و هوایی برگزار می شود که مسافران می توانند با توجه به شرایط و بودجه شان تور مورد نظر را خریداری کنند. همچنین ممکن است صندلی دلخواه شما پر شده باشد. پس شما باید محدودیت های تور مشهد از ساری ارزان را بپذیرید.

تور مشهد از ساری زمینی

تور مشهد از ساری با اتوبوس هم جز پرطرفدارترین تورهای است که بین این خطوط فعالیت می کند.

تور مشهد از ساری زمینی

تور مشهد از ساری به اتوبوس نسبت به تور های ریلی و هوایی ارزان قیمت تر است.

تور مشهد از ساری را می توانید به صورت زمینی و هوایی رزرو کنید. تور زمینی مشهد از ساری با قطار بهترین تور زمینی است که با قطارهای مختلف برگزار می شود. تور ساری مشهد در چه صورت همه روز قابل انتخاب است و شما مسافران عزیز می توانید با توجه به شرایط تان انتخاب کنید. تور مشهد از ساری با قطار فدک و انواع قطارهای 6 و 4 تخته قابل رزرو هستند. مدت زمان تور قطار ساری به مشهد 16 ساعت است. تور مشهد از ساری با اتوبوس تقریباً به ۷ ساعت زمان لازم دارد البته شرایط ترافیک جاده ای را هم باید در نظر بگیرید.

تور مشهد از ساری هوایی

تور مشهد از ساری هوایی از پر طرفدارترین تورهای داخلی است که در تمام فصل ها برگزار می شود. مدت زمان پرواز از فرودگاه ساری تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد یک تا یک ساعت و ربع است. البته عواملی چون آب و هوا ممکن است این زمان را تغییر دهد.

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .
انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

نظرات مسافران تور مشهد از ساری

2 پاسخ

  1. سلام من از ساری رفتم مشهد دی ماه تردید داشتم برای انتخاب محل اقامت به پیشنهاد و مشاوره های عالی مشاوران سایت سفر آس در هتل الماس ۲ اقامت داشتیم با خانواده، هتل واقعا عالی بود، به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما از مشاوره ها استفاده کنن تا سفر خوبی رو تجربه کنن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *