تور مشهد از ساری

رزرو تور مشهد از ساری با هتل های مختلف . تنوع در قیمت و هتل . تور مشهد با قیمت مناسب و هتل های ارزان و تور مشهد از ساری در هتل های لاکچری ، همه در سایت سفرآس 24 قابل رزرو است .

تور مشهد هتل جهان
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هتل جوارالملک
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
هتل ضیافت الزهرا
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
هتل فدک الزهرا
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
تور مشهد هتل فیروزه
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۴۰,۰۰۰ تومان
تور مشهد هتل گوهر
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان
نما هتل الماس نوین مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۷۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۵۲۰,۰۰۰ تومان
هتل نسیم مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۲۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۹۸۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
نما هتل الماس۲ مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل الماس۱ مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل عماد مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۴۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
نما هتل علمدار مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل ادریس مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل انقلاب مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۸۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل هلیا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۹۴۰,۰۰۰ تومان
نما هتل آبشار مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۹۰۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد از ساری؛ سفر به پایتخت معنوی ایران

مشهد پایتخت معنوی ایران و دومین شهر مذهبی جهان است. این شهر از مهم ترین مقاصد گردشگری کشور محسوب می شود که شمار مسافران آن در سال به بالای بیست میلیون نفر می رسد. حرم امام رضا (ع) به عنوان اصلی ترین جاذبه این شهر همواره مملو از جمعت زائرانی است که از سراسر کشور برای پابوسی امام هشتم (ع) راهی شمال شرق کشور شده اند.

تور مشهد از ساری با هواپیما و قطار با توجه به پر طرفدار بودن به صورت مستمر از سوی شرکت های گردشگری برگزار می گردد و اهالی شهرهای مختلف می توانند به این تورها دسترسی داشته باشند. تور مشهد از ساری هوایی و زمینی از تورهایی هستند که در تمام فصل های سال ارائه می گردد و با توجه به تنوع در قیمت در دسته های تور لوکس، تور ارزان قیمت و تور اکونومی قابل رزرو است.

مشهد را چقدر می شناسید؟

مشهد یکی از معروف ترین شهر های ایران است که بیشتر ما ایرانی ها سفر به آن را تجربه کرده ایم. این شهر مرکز استان خراسان رضوی است و در شمال شرقی کشور قرار گرفته. پایتخت معنوی ایران، دومین شهر مذهبی جهان، پر مسافرترین مقصد توریستی کشور، شهر مجهز خاورمیانه از نظر مجموعه های آبی و رکوردار کشور از نظر تعداد اقامتگاه، عنوان هایی است که می توان برای مشهد الرضا در نظر گرفت.

مشهد در نگاه نخست شهری مذهبی است که مهم ترین انگیزه مسافران تور مشهد از ساری برای قدم گذاشتن در آن زیارت محسوب می شود. نگاهی دقیق تر و به روز تر به این شهر نشان می دهد که این مقصد از نظر جاذبه های تفریحی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. در واقع با توجه به شمار بالای گردشگران مشهد، تصمیم بر استفاده از تمام ظرفیت های این شهر در قالب جاذبه های توریستی گرفته شد و نتیجه آن تبدیل شدن مشهد به یک شهر بزرگ زیارتی – تفریحی بود. اگر در قرن پانزدهم تور مشهد از ساری با قطار را رزرو کنید، فرصت های بسیاری برای سیر و سیاحت دارید که زیارت، تفریح و خرید از مهم ترین آنها هستند.

آنچه در مشهد خواهید دید

شمار مکان های دیدنی و تفریحی در تور مشهد از ساری زمینی و هوایی بسیار است. این مکان ها را در قالب انواع پارک های جنگلی و شهری، مجموعه های آبی، مراکز خرید سنتی و مدرن و مناطق طبیعی خواهید دید. 

  • انواع جاذبه های مذهبی در قالب امامزاده و آرامگاه

مشهد علاوه بر حرم امام رضا (ع) دارای انواع مکان های مذهبی است که زیارتگاه مسافران هستند. بارگاه منور رضوی مکانی برای رسیدن به آرامش است. با رزرو تور مشهد از ساری در این مکان علاوه بر زیارت می توانید انواع فعایت های فرهنگی و آموزشی را پیگیری کنید. همچنین می توانید  از مسجد گوهرشاد دیدن کنید که معماری دوره تیموری را به نمایش می گذارد. مقبره پیر پالان دوز، آرامگاه خواجه ابا صلت، آرامگاه خواجه ربیع، آستان مبارک امامزادگان سید ناصر و یاسر و گنبد خشتی معروف ترین مکان های زیارتی در شهر مشهد هستند.

  • چهار پارک آبی با مهیج ترین آیتم ها

مشهد دارای چهار مجموعه آبی با نام های پارک آبی ایرانیان، سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های درخشان و پارک ساحلی آفتاب است. از این نظر می توان این شهر را رکورد دار مجموعه های آبی در کشور دانست. این مجموعه با توجه به مجهز بودن به انواع وسایل مدرن تفریحی از قبیل سرسره های سرعتی تا آهسته برای تمام مسافران قابل استفاده هستند.

  • پارک ملت مشهد با یک شهربازی کاملاً مدرن

نام پارک ملت به عنوان معروف ترین پارک مشهد به گوش تمام مسافران خورده است. بوستانی وسیع با انوع درخت ها که هوایی تازه را برای تنفس در اختیار گردشگران تور مشهد از ساری قرار می دهد. در این پارک فقط شاهد سرسره و تاب نخواهید بود، بلکه می توانید در انواع مکان های فرهنگی حضور پیدا کنید و فرصت انجام بازی هایی چون فوتبال و والیبال و تنیس را در زمین های مخصوص داشته باشید. مهم ترین قسمت این پارک، شهر بازی آن است که به انواع وسایل بازی مدرن مجهز شده و یک روز کاملاً شاد را برای مهمانان امام رضا (ع) رقم می زند.

  • جنگل جیغ با رازهای مگو

مشهد یک جنگل به نام جنگل جیغ دارد که بسیاری از مسافران تور مشهد از ساری با قطار فدک و دیگر تورها به خاطر ترس قید دیدنش را می زنند. شب هنگام از این جنگل صداهایی بلند می شود که شبیه جیغ یک زن است. عده ای می گویند این صدا متعلق به زنی نفرین شده است و عده ای دیگر آن را صدای ارواح و اجنه می دانند. برخی افراد نیز اعتقاد دارند این صداها مربوط به نوعی جیرجیرک است. به هر صورت، اکنون جنگل جیغ از محبوب ترین مکان های دیدنی مشهد است که می توانید در تور لحظه آخری مشهد از ساری از آن دیدن کنید.

  • مراکز خرید پر زرق و برق

مشهد شهری با بازارهای پر زرق و برق است که همه روزه از هیاهوی مسافران تور مشهد از ساری پر می شوند. نمی توان به مشهد پا گذاشت و دست خالی برگشت. به ویژه اینکه این شهر سوغاتی های جالب توجهی دارد. انواع صنایع دستی، تسبیح و مهر و سجاده و سوغاتی های خوراکی چون زرشک و زعفران و نخود در این شهر مشتریان فراوان دارند و بازارهای زیادی آنها را ارائه می دهند.

خرید پوشاک نیز در مشهد بسیار پر طرفدار است. چرا که در این شهر اجناس قیمت مناسب وجود دارد. همچینن این شهر دارای انواع تولیدی است که کالاهای خود را به صورت کلی و ارزان عرضه می کنند. عاشقان خریدهای برند نیز با ورود به بازارهای لوکس این شهر فرصت های خوبی برای خرید خواهند داشت.

  • پارک جنگلی وکیل آباد و باغ وحش

پارک جنگلی وکیل آباد از دیدنی ترین مناطق طبیعی در تور مشهد از ساری با قطار است. این جنگل با انواع درختان و رودخانه ها و کوه ها شما را به یک گردش جانانه دعوت می کند. آلاچیق های این باغ مکان مناسبی برای خوردن ناهار در دل طبیعت هستند. در کنار این پارک یک باغ وحش قرار گرفته که جذابیت بالایی برای گردشگران دارد. در این باغ وحش انواع پرندگان، خزندگان و پستانداران نگهداری می شوند و شما می توانید در تور مشهد از ساری از آنها دیدن کنید، به آنها غذا بدهید و در کنارشان عکس بگیرید.

قیمت تور مشهد از ساری هوایی و زمینی

هزینه سفر به مشهد با توجه به عوامل مختلفی تغییر پذیر است و تور مشهد دارای تنوع قیمت بالایی است. از مهم ترین عواملی که روی قیمت تور تأثیر می گذارند، زمان سفر، اقامتگاه رزرو شده، شیوه سفر (تور مشهد از ساری با هواپیما، تور مشهد از ساری زمینی)، کیفیت پرواز و خدمات تور از جمله این عوامل هستند. بنابراین این قیمت با انتخاب های شما قابل تغییر است. به طور مثال شما می توانید هتلی ارزان قیمت برای اقامت انتخاب کنید تا قیمت تورتان کمتر شود. به همین ترتیب هر کدام از عوامل تأثیر خود را روی هزینه سفر و خرید تور خواهند گذاشت. تور مشهد به طور کلی در سه دسته قابل رزرو است: تور لوکس، تور اکونومی، تور مشهد ارزان قیمت.

  • تورهای ارزان

تور مشهد از ساری ارزان در هتل های یک تا دو ستاره برگزار می گردند و به علت امکانات محدود، قیمت پایینی دارند. در واقع در این گونه هتل ها اگر چه انواع امکانات ضروری را در اختیار دارید، اما از فضاهای تفریحی و ورزشی برخوردار نمی باشد.

  • تورهای اکونومی

تور مشهد از ساری اکونومی یا اقتصادی تورهایی هستند که بین تورهای لوکس و ارزان قیمت قرار دارند و از نظر کیفیت نیز حد وسط هستند. این تورها معمولاً در هتل های سه ستاره برگزار می شوند. هتل هایی که از نظر امکانات رفاهی مطلوب هستند، اما امکانات تفریحی و ورزشی آنها چندان زیاد نیست.

  • تورهای لاکچری

بهترین تورها که به تورهای لاکچری یا لوکس معروف هستند، در هتل های پنج و یا چهار ستاره برگزار می شوند. هتل هایی با ساختمان های مجلل و اتاق هایی لوکس که بهترین تجهیزات و امکانات را در خود جای داده اند. این هتل ها دارای رستوران ها و کافی شاپ ها و انواع سالن های ورزشی هستند که زمینه را برای رفاه هر چه بیشتر مهمانان فراهم می آورند.

زمان مناسب برای خرید تور مشهد

زمان سفر نقش بسیار مهمی در کیفیت آن دارد. در واقع زمان از چند نظر می تواند کیفیت سفر را تحت تأثیر خود قرار دهد. نخست اینکه زمان های خوش آب و هوا لذت شما را در سفر به اوج می رساند. دوم اینکه قیمت تور مشهد از ساری در زمان های مختلف سال یکسان نیست. بنابراین در برخی زمان ها با افزایش قیمت تور و در برخی زمان ها با کاهش آن روبرو هستید. این قیمت نیز برای مسافران مهم است.

در زمان سفر به مشهد به یک نکته مهم توجه داشته باشید. اوج سفر در این شهر به مناسبت های مذهبی پیوند خورده است. تعطیلات نیز سفر به این شهر را پر طرفدار می کند. حالا به سراغ بهترین زمان ها می رویم. اگر می خواهید زمانی خوش آب و هوا به مشهد سفر کنید، بهار و اوایل پاییز را انتخاب کنید. اگر سفر ارزان می خواهید سفر خود را به زمستان موکول کنید.

رزرو تور ارزان قیمت مشهد

تور مشهد از ساری با قطار و هواپیما را می توانید به صورت ارزان قیمت رزرو کنید. این تور در زمان هایی که سفر به این شهر طرفدار چندانی ندارد، با قیمت کمتری ارائه می شود. بنابراین برای داشتن سفری مقرون به صرفه به زمان سفر خود توجه داشته باشید.

شما همچنین می توانید تور  مشهد از ساری خود را به صورت لحظه آخری رزرو کنید. تور لحظه آخری مشهد از ساری زمانی عرضه می شود که ظرفیت پرواز تکمیل نیست و زمان حرکت نزدیک شده. در این زمان تورها با کاهش قیمت عرضه می شوند تا صندلی های خالی پر شود. بدین ترتیب شما می توانید یک تور ارزان رزرو کنید.

در مورد تورهای لحظه آخری به این نکته توجه داشته باشید که در این نوع تور با محدودیت هایی برای سفر مواجه هستید . مثلاً امکان رزرو هتل های لوکس و یا دلخواه در این تور وجود ندارد. همچنین ممکن است صندلی دلخواه شما پر شده باشد. پس شما باید محدودیت های تور مشهد از ساری ارزان را بپذیرید.

تور مشهد از ساری زمینی

تور مشهد از ساری را می توانید به صورت زمینی و هوایی رزرو کنید. تور زمینی مشهد از ساری با قطار بهترین تور زمینی است که با قطارهای مختلف برگزار می شود. تور مشهد از ساری با قطار فدک و انواع قطارهای ۶ و ۴ تخته قابل رزرو هستند. مدت زمان تور قطار ساری به مشهد ۱۶ ساعت است.

تور مشهد از ساری هوایی

تور مشهد از ساری هوایی از پر طرفدارترین تورهای داخلی است که در تمام فصل ها برگزار می شود. مدت زمان پرواز از فرودگاه ساری تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد یک تا یک ساعت و ربع است. البته عواملی چون آب و هوا ممکن است این زمان را تغییر دهد.

۴/۵ - (۱ امتیاز)