سفرآس24

تور مشهد از اهواز

تور اهواز مشهد را با سفرآس ۲۴ ارزان تر و متنوع رزرو نمایید.  تور مشهد از اهواز هوایی و زمینی از دیگر تورهای پر از امکانات است که می توانید در سایت سفرآس ۲۴ رزرو کنید این تور که زیرمجموعه تور مشهد می باشد دارای امکانات گسترده، تفریحات ویژه و لذت بخش است. شما عزیزان می توانید که این تور فوق العاده را از طریق ما رزرو و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. همچنین قبل از رزرو از طریق کارشناسان ما راهنمایی خواهید شد تا سفری با نهایت لذت را تجربه کنید و روزهای خوشایندی را با ما پشت سر بگذارید.  رزرو تور هوایی مشهد در سایت سفرآس ۲۴ با تخفیف ویژه.

لیست قیمت تور مشهد از اهواز بر اساس هتل

ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۵۹۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۶۹۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۲۷۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۳۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۴,۶۳۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۳,۹۹۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۶۱۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۴۷۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۴۵۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۳۱۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۵,۵۸۳,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۳,۴۳۸,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۱۴۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
تضمین بهترین قیمت
شروع قیمت هوایی از : ۶,۲۹۵,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۴.۵/۵ - (۴ امتیاز)
سوالات متداول تور مشهد از اهواز
این تور به دو صورت زمینی با قطار و هوایی قابل رزرو است که هر کدام نرخ متفاوتی دارند. در حال حاضر مسافت طولانی بین اهواز تا مشهد تورهای هوایی را در این مسیر پر متقاضی تر کرده و خرید بلیط هواپیما مشهد مرسوم ترین شیوه سفر به این شهر است.
قیمت این تور بسیار متنوع است و از ارزان در هتل های دو ستاره تا لاکچری در هتل های پنج ستاره را شامل می شود. قیمت تمامی تورها در سایت سفرآس 24 برای شما قابل مشاهده است.
خدمات این تور در سایت سفرآس 24 شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و انواع خدمات تفریحی و رفاهی می شود. در این تور همچنین مبلغی را به عنوان آفر ویژه دریافت خواهید کرد و ترنفسر استقبال خواهید داشت.
این تور برای دو شب و سه روز اقامت در مشهد مقدس قابل رزرو است.
از آنجا که کیفیت هتل مهم ترین عامل مؤثر در نرخ تور است، شما می توانید انواع تورهای ارزان را در هتل های دو یا سه ستاره رزرو نمایید. تور هتل کوثر، تور هتل نسیم، تور هتل قدس و تور هتل ایران زمین از ارزان ترین تورهای قابل عرضه برای مسافران مشهد است.

تور اهواز مشهد : مرکز استان خوزستان، اهواز در کرانه رودخانه کارون، بزرگترین رودخانه و تنها آبراهه قابل کشتیرانی ساخته شده در ایران است. اهواز دارای آب و هوای بیابانی است و تابستان های گرم و زمستانهای کوتاه و معتدل را تجربه می کند.

اهواز یکی از گرم ترین شهرهای ایران است که دمای هوا در تابستان به ۴۵ تا گاهی ۵۰ درجه سانتیگراد می رسد و به قولی می توان تخم مرغ را در آسفالت نیمرو کرد.

این شهر اغلب در معرض طوفان شن و گرد و غبار است. این شهر به دلیل آب و هوای نا مساعد در تابستان اغلب مردم بومی را برای فرار از گرما به مناطق کوهستانی مانند مشهد می کشاند. بنابراین قیمت تور اهواز به مشهد ارزان قیمت و تور مشهد از اهواز لحظه آخری در این زمان افزایش زیادی می یابد.

اهواز سالانه هزاران بازدیدکننده را از نظر تجاری و تفریحی به خود جذب می کند این در حالی است که تابستان ها دافع مسافران و حتی مردم بومی است. پروازهای تهران به اهواز و تور مشهد از اهواز زیارتی و تور قسطی مشهد از اهواز اغلب در بیشترین درجه دمای این شهر رخ می دهند.
سفر آس ۲۴ می تواند به شما کمک کند تا با خیال راحت رزرو تور مشهد از اهواز را انجام دهید. با استفاده از سفر آس ۲۴ می توانید خطوط هوایی محبوب را با پرواز از اهواز مرور کنید. بهترین فصل سفر را بررسی کنید و قبل از رسیدن جاذبه های مشهد را مشاهده کنید.

چه چیزی در تور مشهد از اهواز زیارتی جذاب است؟

تور مشهد از اهواز
مشهد پایتخت ایران در زمان افشاریه بوده و امروزه دومین شهر بزرگ ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در شمال شرقی کشور واقع شده است. از آنجا که مشهد به عنوان مقبره امام رضا، هشتمین امام شیعه شناخته می شود، سالانه بیش از ۳۰ میلیون زائر ایرانی و حدود ۱ میلیون زائر خارجی از شهر و حرم امام رضا دیدن می کنند.

بنابراین تو مشهد از اهواز ارزان قیمت و رزرو تور مشهد از اهواز ارزان قیمت و قیمت تور اهواز به مشهد یا دیگر شهرها بسیار رونق دارد.

از نظر جغرافیایی، این شهر از شمال به شهرستان کلات، از شمال غرب به شهرستان درگز، از غرب به شهرستانهای چناران و نیشابور و از شرق به شهرستانهای سرخس و تربت جام منتهی می شود. در مورد ریشه نام شهر باید گفت که “مشهد” به معنی محل شهادت است.

امام رضا در سال ۲۰۲ هجری قمری توسط مأمون عباسی کشته شد و در آرامگاه هارون در سناباد به خاک سپرده شد.از آن زمان به شهر سناباد نوغان “مشهد” می گویند و در طول زمان گسترده شد، به ویژه در زمان شاه طهماسپ اول. مردم شهر توس نیز به مشهد مهاجرت کردند.
باید گفت که برای اولین بار این شهر توسط محمود غزنوی “مشهد” نامگذاری شد. امروزه مشهد یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران و خاورمیانه از نظر جذب گردشگر است که تور مشهد از اهواز زیارتی و دیگر شهرها در آن بسیار رونق دارد.

علاوه بر حرم امام رضا، تعداد زیادی مسجد بزرگ، قبور تاریخی، مدارس سنتی و بازار در مشهد وجود دارد که شما را مجاب به سفر و بازدید از شهر می کند.

تور مشهد از اهواز ارزان قیمت را از کجا بخرم ؟

تور مشهد از اهواز ارزان قیمت
با توجه به معاملات پروازی و قیمت تور مشهد از اهواز و جاذبه های هیجان انگیز که منتظر شما هستند تا در مشهد گشت بزنید، بهترین زمان برای رزرو پروازها و خرید تور مشهد از اهواز زیارتی و تور قسطی مشهد از اهواز اکنون است!

برنامه ریزی سفر و رزرو تور مشهد از اهواز زمانی آسان است که از سفر آس ۲۴ برای هماهنگی سفر خود استفاده کنید. چه پرواز یکطرفه، بدون توقف یا رفت و برگشت داشته باشید چه دو طرفه، در هر صورت پرواز مورد نیاز خود را با ما پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید پروازهای خود را به مقدار زیادی محدود کنید، اگر برنامه سفر شما نیاز به انعطاف دارد، به پرواز رفت و برگشت فکر کنید تا قیمت تور اهواز به مشهد مقرون به صرفه تر باشد.

رزرو پرواز یک طرفه به مشهد با ما می تواند منجر به نمایش لیست کامل پروازهای موجود و اتاق های هتل شود و سپس رزرو و قیمت تور مشهد از اهواز خود را سریع و آسان به صورت آنلاین و در حال حرکت چک کنید. لوازم جانبی سفر خود را بسته بندی کنید، لیست لوازم ضروری را تهیه کنید و پرواز خود را به مشهد همین امروز رزرو کنید!

تور مشهد از اهواز لحظه آخری

تور مشهد از اهواز لحظه آخری

با استفاده از سایت سفر آس ۲۴ برای مشاهده جاذبه های مشهد قبل از رسیدن، سفر خود را در تور مشهد از اهواز لحظه آخری برنامه ریزی کنید تا به طور ناگهانی در شهری شلوغ غافلگیر نشوید و سردر گم و بی هدف نباشید و فقط به صرف لحظه آخری بودن و ارزان بودن به این شهر سفر نکنید.

هنگامی که می دانید در مشهد باید چه کار کنید، می توانید از قبل تور مشهد از اهواز زیارتی را رزرو کرده و برای بهترین تجربه سفر ممکن آماده شوید.

برنامه ریزی آینده موثرترین راه برای اطمینان از عالی بودن کل تجربه سفر است. چه در انتخاب رستوران، چه در جستجوی بهترین مکان ها برای امتحان طعم های محلی و چه در یافتن خیره کننده ترین مناظر در شهر به کمک احتیاج دارید، سایت ما در تمام مراحل سفر در رزرو تور مشهد از اهواز همراه شماست.

اقامت در تور مشهد از اهواز ارزان قیمت چگونه است؟

اقامت در تور مشهد از اهواز ارزان قیمت

از آنجایی که مشهد یکی از شلوغ ترین شهرهای ایران است و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند، دارای هتل های خوب زیادی مانند هتل درویشی، هتل هما ۱، هتل پردیسان، هتل بین المللی قصر و هتل بین المللی قصر طلایی است که بسیار گران قیمت هستند.

مسلما هتل های پنج ستاره در زمان اوج سفرها گزینه ارزانی در رزرو تور مشهد از اهواز نیستند. هتل های سینور، خانه سبز، سروش و پارمیدا نیز هتل های خوب اما ارزان قیمت برای قیمت تور قسطی مشهد از اهواز هستند.

اگر ترجیح می دهید در هتل آپارتمان اقامت داشته باشید، هتل اسپینو و هتل پارسیان توریست توس انتخاب های خوبی برای شما هستند. اما لازم به ذکر است که قیمت آنها مانند هتل های سه ستاره است. قیمت تور اهواز به مشهد بااین گزینه ها مقرون به صرفه تر است. ما به شما توصیه می کنیم از شهرستان شاندیز در نزدیکی شهر که دارای رودخانه های زیبا و دیدنی است دیدن کنید.

همچنین می توانید صنایع دستی مانند ظروف سفالی، گلیم و لباس های خز سنتی را از مغازه های شاندیز خریداری کنید. مکان دیگری که در سفر به مشهد نباید از دست بدهید، طرقبه است که در ۱۵ کیلومتری شهر واقع شده است. این منطقه باستانی دیدنی با هوای خنک و دلپذیر است.

همچنین می توانید در تور مشهد از اهواز زیارتی از روستای عنبران در ۱ کیلومتری طرقبه دیدن کنید که دارای پوشش گیاهی عالی است و کل منطقه را معطر می کند.

در تور مشهد از اهواز لحظه آخری کجا غذا بخوریم ؟

رستوران مشهد در تور مشهد از اهواز

مشهد مانند دیگر شهرهای ایران غذاهای محلی خاص خود را دارد مانند: ششلیک، حلیم، کنگی (شوله)، دیگچه، چنگالی، اشکنه، سوپ شلغم، کوکو شیرین، چلو ماهیچه که پیدا کردن آنها در رستوران های شهر در تور مشهد از اهواز زیارتی بسیار دشوار است.

در شهر ما می توانید بهترین نوع ششلیک را در رستوران ارم شاندیز، خوشمزه ترین انواع حلیم و شله در رستوران بهارستان و بهترین نوع ماهیچه را در رستوران پسران کریم میل کنید.

بابا قدرت، معین درباری، باغ سالار و بام کوهسار از دیگر رستوران های خوب شهر هستند که قیمت تور مشهد از اهواز ارزان قیمت با حضور در انها کمی بیشتر خواهد شد. ما همچنین پیشنهادات ویژه ای برای شما داریم، اولین رستوران دیزی سید برای کسانی که دیزی را دوست دارند.
دومی محل خاکستر یاران گناباد برای کسانی که انواع مختلف خاکستر را دوست دارند، سومی پنیر چیلی است، رستوران پیتزا پیتزا و MeChef ایتالیایی برای کسانی که به خوردن فست فود و غذاهای خارجی علاقه دارند.

آخرین آنها رستوران سنتی داریوش و رستوران Blue Lantern برای کسانی است که مکانهای آرام سنتی را دوست دارند که در تور قسطی مشهد از اهواز نمی توان از آنها بی تفاوت عبور کرد.

همچنین برخی از رستوران های خوب در خارج از شهر وجود دارند که رستوران شاندیز در ۲۵ کیلومتری شهر واقع شده است و محبوب ترین و مجلل ترین رستوران است. چشم انداز زیبا و منوی کامل رستوران شاندیز آن را در بین گردشگران و زائران قیمت تور مشهد از اهواز زیارتی و قیمت تور اهواز به مشهد محبوب کرده است.

طرقبه و عنبران همچنین دارای رستوران های سنتی خوب مانند رستوران های بلبل عنبران، شبهای عنبران و کاریز هستند. مشهد کافه های زیادی دارد که ما بهترین آنها را به شما معرفی می کنیم: کافه قند، کافه ادن، کافه وانیل، کافی شاپ بیسکویت و کافه دیدار که دارای محیط های مناسب و منوهای خوب هستند.

سوغاتی در تور مشهد از اهواز لحظه آخری

سوغاتی زعفران در تور مشهد از اهواز

مشهد دارای سوغاتی های محبوبی مانند: زعفران، لبلی با کشمش، توربا، تسبیح، جواهرات عقیق و سجاده است که می توانید آنها را از بازار رضا نزدیک حرم امام رضا، مرکز خرید گوهرشاد و بازار مرکزی خریداری کنید.
اگر مراکز خرید مدرن را ترجیح می دهید، باید به خیابان سجاد مشهد بروید که بسیاری از مراکز خرید در آن هستند.

مرکز خرید آرمان، مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید ملل، مرکز خرید زیست خاور و مرکز گردشگری ویلاژ توریست از دیگر انتخاب های خوب هستند. جهت خرید در تور مشهد از اهواز ارزان قیمت به خیابان هایی مانند طلاب، پاساژ فردوسی و ۱۷ شهریور مراجعه کنید.

هتل‌های مشهد در تور مشهد از اهواز

مشهد به دلیل اینکه یک شهر زیارتی و سیاحتی بوده از هتل، اقامتگاه،زائرسرا و مسافرخانه های زیادی برخوردار است که درای تنوع و گوناگونی زیادی از لحاظ امکانات و قیمت است. یکی از نکات بسیار مهم در تور مشهد از اهواز انتخاب هتل است که متناسب با نوع تفریحات و مکان‌هایی که برای بازدید و گردش در نظر دارید، باید هتل و اقامتگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

نزدیک ترین هتلها به حرم امام رضا (ع)

زیارت حرم امام رضا یکی از دلایل عمده سفر به شهر مشهد است. از این رو انتخاب هتل در نزدیکی حرم، یکی از معیارهای اصلی بسیاری از مسافران است. در اطراف حرم اقامتگاه‌های بسیار زیادی وجود دارد البته با این موضوع را هم در نظر بگیرید که هتلهای نزدیک به حرم به طبع از قیمت بالاتری برخوردارند.

هتلهای لوکس اطراف حرم

در اطراف حرم از هتل‌های لوکس و گران قیمت می‌توان هتل الماس ۱ و ۲، هتل درویشی مشهد، هتل مدینه الرضا و هتل قصر طلایی مشهد را نام برد که کیفیت بسیار بالایی داشته و از امکانات رفاهی کاملی برخوردارند.

هتل های ارزان قیمت اطراف حرم

هتل جواد مشهد، هتل اترک و هتل ادریس مشهد از جمله هتل‌های نزدیک به حرم بوده که وضعیت نسبتا متوسطی دارد و در دسته هتل‌هایی با قیمت مناسب قرار می‌گیرند.

نکات مهم  در تور مشهد از اهواز که باید در نظر بگیرید

  • قبل از سفر وضعیت آب و هوایی را بررسی کنید.
  • قبل از سفر با دقت هتل مدنظر خود را انتخاب کنید و حتما رزرو نمایید.
  • اگر قصد استفاده از تور مشهد در ایام مذهبی خاص را دارید حتما از قبل برای خرید بلیط و رزرو هتل اقدام نمایید.
  • با توجه به مذهبی بودن شهر مشهد، حتما بایستی در حرم و نزدیکی آن از پوشش کامل چادر برخودار باشید.
  • اگر از هوای سرد فراری هستید، در زمستان به مشهد سفر نکنید چراکه هوای سرد و یخبندان‌های شدیدی دارد.

سفر به مشهد مقدس یکی از بهترین سفرهای گردشگری و زیارتی بوده و از داخل کشور و خارج کشور گردشگرها و زائران زیادی سالانه به این شهر مقدس سفر میکنند. تور هوایی مشهد از اهواز یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین تور های داخلی کشورمان میباشد. به روایتی دیگر استان خوزستان قدمگاه امام رضا(ع) در گذشته بوده است. و از طرفی دیگر استان خوزستان دروازه ورود زائران مشهد مقدس میباشد.

مشهد در استان خراسان رضوی به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا(ع) و جاذبه های گردشگری از جمله طبیعتی بکر و مجوعه های تفریحی و آبی فراوانی توجه گردشگران ایرانی و حتی خارجی را به خود جلب کرده است.

مشهد که به شهر بهشت نیز معروف میباشد سالانه بیش از 30 ملیون زائر ایرانی از آن بازدید میکنند. بهترین مکان های مشهد مقدس شامل: حرم مطهر امام رضا (ع)، غار مغان، دریاچه بزنگان، مقبره پیر پالان دوز و مجتمع آرمیتاژ گلشن میباشد. در ادامه گردشی در مشهد خواهیم داشت.

سفر با تور هوایی از اهواز؛ بهترین گزینه برای سفر

مردم استان خوزستان به ویژه اهواز تمایل زیادی برای سفر به مشهد به دلیل علاقه زیادشان به حرم امام رضا دارند و سالانه سفر ها و تور های گردشگری زیادی از اهواز به مشهد برگذار میشود.  علاوه بر گردشگری شهر مشهد امکانات پزشکی پیشرفته این شهر باعث شهرت آن شده است. به طوری که سالانه تعداد زیادی گردشگر برای استفاده از این امکانات پزشکی وسیع وارد این شهر میشوند.

شرکت های گردشگری زیادی در اهواز وجود دارد که تور های گردشگری از اهواز به مشهد را به فروش میرسانند. همانطور که میدانید شهر اهواز در غربی ترین نقطه ی کشور واقع شده میباشد و شهر مشهد مقدس در شمالی ترین نقطه ی شرق کشور واقع شده است. به همین دلیل باید به صورت تور هوایی مشهد از اهواز سفر کرد.

روش های دیگری از جمله تور های زمینی و ریلی برگزار میشود از جمله شرکت سفرآس 24 که تور هایی از اهواز به مشهد با قیمت مناسب با اتوبوس هواپیما و قطار نیز برگزار میکند؛ ولی بهترین راه پرواز با تور هوایی مشهد از اهواز میباشد که هم هزینه مناسب تری دارد و هم خستگی کمتری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

فرودگاه بین المللی شهر اهواز یکی از مهم ترین و پر رفت و آمد ترین فرودگاه ایران میباشد و پرواز های خارجی و داخلی زیادی در آن انجام میشود. بعد از رزرو تور هوایی مشهد از اهواز برای رسیدن به این فرودگاه باید سوار تاکسی های مخصوص خطی فرودگاه سوار بشوید. این تاکسی ها در چهارراه نادری و میدان چهار شیر حظور دارند.

خستگی سفر را از خود دور کنید!

در شهرزیبای اهواز بدلیل وجود فروگاه بین المللی و داخلی سفر به مشهد آسان وراحت تر کرده است. و مسافران به راحتی میتوانند از اهواز به مشهد مقدس سفر کنند، ولی یک مشکل بزرگ این است که قیمت سفر با هواپیما بسیار بالا است و بسیاری از افراد برای پرداخت آن به مشکل میخورند ولی شرکت های گردشگری مانند سفرآس 24  با راه اندازی تور های مختلف با قیمتی مناسب این مشکل را برطرف میکنند.

فاصله ی بسیار زیاد اهواز به مشهد باعث میشود که بیشتر مردم اهواز هوایی سفرکنند و تورهای هوایی رونق بیشتری داشته باشند. فاصله ی هوایی مشهد تا اهواز حدود 1150 کیلومتر رقم خورده است و تقریبا دو ساعت زمان سفر هوایی به مشهد زمان میبرد.

برای سفر به مشهد مقدس راه و روش های بسیار زیادی وجود دارد از جمله سفر با خودرو شخصی، قطار، اتوبوس و هواپیما که سریع ترین راه برای سفر، تور های هوایی است زیرا سفر با قطار یا اتوبوس از اهواز به مشهد حدود یک شبانه روز طول میکشد و بجز زمان تلف شده در مسیر، مسافران زمان زیادی برای استراحت بعد از مسیر نیاز دارند و فرصت زیارت، گشت و گذار و بازدید از مکان های دیدنی و تفریحی را از دست میدهند.

قیمت تور هوایی اهواز به مشهد پروازهای لحظه آخری بسیار ارزانتر است و همچنین این امکان را دارد که شما بتوانید برای تک تک لحظه های خود در مشهد مقدس برنامه ریزی کنید و سفری بسیار شگفت انگیز را تجربه خواهید کرد.

قیمت تور هوایی مشهد از اهواز

قیمت تور هوایی از مشهد به اهواز ممکن است برای گردشگران کمی گران تمام بشود اما تور های گردشگری بسیار زیادی از مشهد به اهواز وجود دارند که این هزینه ها را بسیار کاهش میدهند و باعث میشود سفری خاطرانگیز و به یاد ماندنی در کنار خانواده داشته باشید و لذت ببرید و دیگر لازم نیست نگران قیمت تور هوایی مشهد با هواپیما باشید.

رزرو تور هوایی مشهد از اهواز شیوه های گوناگونی دارد. برای رزرو تور هوایی مشهد از اهواز میتوانید از طریق تماس تلفنی ویا رزرو بصورت حضوری یا بصورت اینترنتی در سایت های معتبر ثبت نام کنید.

هرچند قیمت تور هوایی مشهد از اهواز با هواپیما ممکن است کمی گران تر از سفر های زمینی باشد ولی با خیال آسوده نگران خطرات جاده ای که شامل تصادفات و سانحه های دیگر است، نباشید و خستگی خیلی کمتری نسبت به سفر زمینی تجربه کنید همچنین تور هوایی مشهد از اهواز بهترین روش سفر برای افراد سالمند و مسن ناتوان کم توان و یا مسافرانی که به راحتی و آسایش سفر بسیار اهمیت میدهند.

از نظر قیمت تور هوایی مشهد از اهواز در زمان مناسبت های مذهبی بسیار گران تر از قبل میشود و اگر میخواهید هزینه های شما کاهش یابد باید در زمان هایی به غیر از مناسبت های مذهبی به این شهر مقدس سفر کنید که قیمت تور هوایی مشهد از اهواز با هواپیما شما کاهش بیابد.

جزئیات بیشتر از تور اهواز مشهد

  • فرودگاه مبدا از فرودگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و فرودگاه مقصد فرودگاه هاشمی نژاد مشهد مقدس میباشد.
  • مدت زمان پرواز از اهواز به مشهد دو ساعت میباشد.
  • ایرلاین های پوشش دهنده تور های هوایی مشهد از اهواز عبارتند از: ایران ایر، ایران ایرتور زاگرس، آتا، تابان، کاسپین و سپهران که از بهترین ایرلاین های ایران میباشند.
  • از نظر اب و هوایی بهترین زمان برای سفر با تور هوایی مشهد از اهواز فصل بهار میباشد ولی در فصول تابستان و زمستان هم مناسب است اما هوای زمستانی سرد و خشک و تابستان های گرم و افتابی این شهر باعث میشود مورد پسند گردشگران و زائران نباشد.
  • در مرحله بعد یکسری نکات بسیار ضروری میباشد که آموختن آنها در مشهد مقدس الزامی میباشد از جمله کد تلفن این شهر:051 میباشد. شماره فرودگاه:33400001 میباشد.برای آسان رزرو کردن تور هوایی مشهد از اهواز بهترین روش ورود به وبگاه اینترنتی رسپینا میباشد و این کار در کمترین زمان انجام میشود و در وقت شما صرفه جویی میشود.

هتل لوکس یا ارزان؟!

هتل های نزدیک حرم امام رضا (ع) یکی از مهم ترین بخش های سفر به مشهد مقدس است. از این رو بسیار از مسافران و زائران تورهوایی مشهد از اهواز تلاش میکنند که در هتل یا اقامتگاهی نزدیک حرم مطهر پیداکنند؛ البته باید در نظر داشته باشید فاصله هتل یا اقامتگاه نسبت به حرم باعث افزایش بسیار زیاد قیمت آن میشود.

هتل های ارزانتری هستند که در اطراف حرم مطهر هستند و فاصله کمی بیشتری دارند و از قیمت مناسب تری برخوردارند از جمله هتل جواد مشهد، هتل اترک و هتل ادریس از جمله این هتل ها هستند.

هتل های لوکسی هم در نزدیکی حرم وجود دارند از جمله هتل الماس 1 و 2، هتل درویشی مشهد، هتل مدینه الرضا و هتل قصر طلایی مشهد نیز از جمله هتل های لوکس اطراف حرم هستند که امکانات بسیار زیاد و لوکسی دارند و خدمات بسیار زیادی به زائران و مسافران میرسانند ولی قیمت آن ها نیز تا حد زیادی بیشتر از سایر هتل ها است که برای همه زائران مناسب نمیباشد.

البته بستگی به هزینه ای که در ثبت نام تور پرداخت میکنید هم دارد و هرچقدر هزینه بیشتر بپردازید کیفیت پرواز افزایش میابد و هتل لوکس تر و نزدیک تری نسبت به حرم برای شما رزرو میشود و حتی میتوانید روز های بیشتری را در این شهرمقدس سپری کنید و از سفر خود لذت ببرید.

به طور کلی میتوان گفت قیمت تور هوایی مشهد از اهواز با هواپیما بستگی به کیفیت آن دارد و اقامتگاه ها و هتل هایی که رزرو میشود و مدت اقامت بستگی دارد و هرچه مدت اقامت و کیفیت هتل یا اقامتگاه بیشتر باشد هزینه افزایش میابد.

روزانه حدود 2 یا نهایتا 3 پرواز از شهر مبدا اهواز به شهر مقصد مشهد مقدس میروند که این تعداد پرواز بستگی به تعداد متقاضیان سفر دارد و در ایام سال تعداد آنها کم یا زیاد میشود و در ایام مناسبت های مذهبی بسیار زیاد میشود و ممکن است گاهی به 4 پرواز هم برسد.

ساعت های پرواز تور هوایی مشهد از اهواز بیشتر از بعدظهر تا نیمه شب میباشد و حدودا دو ساعت در مسیر هستند که نسبت به تور های دیگر بسیار کم درد سر راحت و سریع تر انجام میشود.

در نهایت

اگر از مشهد مقدس بازدید کردید حتما از سوغاتی های بسیار خوب این شهر به سادگی عبور نکنید و اصلی ترین سوغاتی مشهد مقدس را که زعفران میباشد حتما امتحان کنید و سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید. اهوازی های عزیز، مشهد یکی از پر بازدید ترین شهر های ایران در حال حاضر میباشد پس فرصت را غنیمت شمارید و با تور هوایی مشهد از اهواز حتما این شهر مقدس و پر جاذبه را بازدید کنید!

تور مشهد همه روزه از مبادی مختلف توسط سفرآس 24 برگزار میگردد.

رزرو تور زمینی تور مشهد از اهواز

یکی از مزایای عمده سفر با تور بخصوص سفر با تور های زمینی،مانند رزرو تور زمینی مشهد از اهواز این است که مسافران لازم به متحمل شدن بسیاری از مسائل جزئی که اغلب اوقات لذت سفر را به کام آن ها تلخ می کند، نمی شود؛ امثال این مسائل نگران کننده: رزرو هتل یا محل اقامت مناسب از در هر زمینه از جمله: کیفیت خدمات ارائه دهنده هتل، نزدیکی محل آن به مراکز خرید، داخل شهر، بیمارستان ها و امثال این مکان های پر کاربرد، تهیه غذای مناسب و سالم در هر وعده غذایی، و….

اما توجه داشته باشید که در سفر های شخصی یا بدون تور، توجه و دقت لازم در هریک از این مسائل و هم چنین نمونه هایی از این قبیل بسیار ضروری است و در صورت تجربه نداشتن و یا انجام هر یک از آن ها به صورت نادرست ممکن است لذت سفر آن طور که باید به کام مسافر‌ یا تعداد افرادی که سفر بدون تور را برگزیده اند، خوش نیاید.

گرچه که ما لذت ها و خوشی های سفر های شخصی را انکار نمی کنیم اما این نکته نیز یکی از عواملی است که باعث جذب هر روزه بیشتر افراد به تور ها می شوند.

تور زمینی مشهد از اهواز

در رابطه با این تور لازم است که بدانید از کمترین قیمت تا قیمت های بالاتر از آن آماده ساختن اوقاتی هوش برای مسافران حرم امام رضا(ع) است.

در سفر تور زمینی مشهد از اهواز و یا تور زمینی از اهواز به مشهد، امکان دارد که سوالی ذهن شما را درگیر کند و نیز شما را از رزرو تور زمینی از اهواز به مشهد و یا بالعکس آن منصرف کند؛ این سوال ممکن است این باشد که: چرا باید این مسیر دور مشهد تا اهواز یا بالعکس آن را با دور زمینی تجربه کنم؟

تور مشهد از اهواز زمینی با قطارتور مشهد از اهواز زمینی با قطار

در این راستا شما نباید بدون آگاهی از مزایای و یا امکاناتی که در تور زمینی مشهد از اهواز و بالعکس آن وجود دارد، برای انتخاب چگونگی مسیر سفر خود، تصمیم گیری‌ نمایید.

در ادامه سفرآس ۲۴ ما به شما تفاوت ها و مزیت های سفر با تور زمینی در مقایسه با تور هوایی آشنا می کنیم، پس با ما همراه باشید.

لازم است که در سفر با تور زمینی مشهد از اهواز این نکته را خاطر نشان کنیم که اغلب این سفر با قطار انجام می شود که راحتی بسیار زیادی‌ در برابر شاید معایب اندکی از افراد که در سفر با تور زمینی از اهواز به مشهد اشاره می کنند، دارد.

برای روشن تر کردن مزیت های سفر با تور زمینی بهتر است که به نکاتی که در سفر با تور هوایی وجود دارند و رعایت آن ها برای همه الزامی و یکسان است اشاره کنیم:

در سفر های زمینی سفر با قطار طرفداران زیادی دارد و در واقع وسیله حمل و نقل راحتی برای مسافرت های طولانی زمینی محسوب می شود.

در سفر های با تور هوایی تنها وسیله حمل و نقل را همانطور که می دانید، هواپیما تشکیل می دهد که برای بسیاری از افراد که خطر و ریسک آن را نمی پسندند، گزینه مناسبی نیست و سفر با تور هوایی رابرای طی مسیر خود شان انتخاب نمی کنند؛ در این راستا به دنبال سفر با تور زمینی هستند که اگر قصد طی مسیر طولانی داخلی از شهری‌ در یک جهت جغرافیایی کشور به جهت دیگر جغرافیایی کشور داشته باشند مانند مشهد به اهواز، مطمئنا انتخاب آن ها تور زمینی مشهد از اهواز خواهد بود.

رزرو تور زمینی مشهد از اهواز

در باب رزرو تور زمینی مشهد از اهوازو قیمت تور زمینی مشهد از اهواز با قطار، باید یاد آوری کنیم که مزیت های زیادی را نصیب خود خواهید کرد و لذت سفر تان را مطمئنا دو چندان خواهید کرد چرا که در سفر با قطار نسبت با هواپیما شما لازم نیست دیگر کار هایی که رعایت آن ها در سفر با هواپیما الزامی است را رعایت کنید؛ از جمله:

در سفر های هوایی شما ملزم به پرداخت هزینه ای جداگانه در ازای اضافه شدن هر گرم بار به وسایل تان هستید.

رزرو تور زمینی مشهد از اهواز

رزرو تور زمینی مشهد از اهواز

در سفر های هوایی شما باید از تقریبا دو ساعت قبل از پرواز در خصوص انجام پروسه بررسی های مخصوص به سفر با تور های هوایی، در فرودگاه حاضر و آماده باشید که در واقع علاوه بر اتلاف وقت، باعث بی حوصلگی و خسته شدن شما و بخصوص فرزند شما می شود.

در سفر های هوایی تنها شما اجازه به همراه داشتن ۱۰۰ میلی لیتر مایعات را دارید.

موقعیت فرودگاه ها طوری هستند که در فاصله ای تقریبا دور از مرکز آن شهر قرار دارند و به همین خاطر مسافران تور های هوایی ملزم به پرداخت هزینه ای برای آماده شدن در فرودگاه هستند.

قیمت تور زمینی مشهد از اهواز با قطار

تور زمینی از اهواز به مشهد با قطار از کمترین قیمت و تا بالاترین قیمت هایی که طبق مصوبات شرکت های حمل و نقل انجام می دهند برای مسافران وجود دارد که اگر بخواهیم در اینجا کمترین قیمت تور زمینی مشهد از اهواز با قطار، از ۱,۱۵۰,۰۰۰ هزار تومان تا ۲,۲۴۵,۰۰۰ هزار تومان است که در مقایسه با تور های هوایی هم مزیت های زیادی و هم از قیمت پایین تری برخوردار است و نیز قیمت تور زمینی مشهد از اهواز با قطار، بدون خطر است.

در پایان

در راستای آگاهی شما از رزرو تور زمینی مشهد از اهواز و نیز قیمت تور زمینی مشهد از اهواز برای شما اطلاعاتی فراهم و بیان شد تا علاوه بر استفاده و کاربرد آن ها در سفر های خود برای مثال رزرو تور زمینی مشهد از اهواز یا دیگر نقاط کشور، آن ها را به افرادی که می دانید نیاز به آگاه شدن در زمینه قیمت تور زمینی مشهد از اهواز با قطار و رزرو آن دارند، به اشتراک بگذارید.

نظرات مسافران تور مشهد از اهواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .