تور آنتالیا

مکس رویال بلک گلف ریزورت

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 74995000 تومان
ستاره هتل

رگنوم کرایا گلف اند اسپا ریزورت

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 53995000 تومان
ستاره هتل

ریکسوس پرمیوم بلک

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 42995000 تومان
ستاره هتل

لندآف لجند کینگدام هتل

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 40995000 تومان
ستاره هتل

کالیستا لاکچری ریزورت

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 36995000 تومان
ستاره هتل

ریکسوس سانگیت

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 33995000 تومان
ستاره هتل

تیتانیک مردان پلاس

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 29995000 تومان
ستاره هتل

ریکسوس داون تاون آنتالیا

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 26995000 تومان
ستاره هتل

سوسسی لاکچری ریزورت

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 23995000 تومان
ستاره هتل

سوئنو هتل دلوکس بلک

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 23995000 تومان
ستاره هتل

رویال سگونوس

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 22995000 تومان
ستاره هتل

بلیس دلوکس هتل

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 21995000 تومان
ستاره هتل

تایتانیک دلوکس گلف بلک

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 20995000 تومان
ستاره هتل

آی سی هتل گرین پالاس

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 19995000 تومان
ستاره هتل

تایتانیک بیچ لارا

6 شب / 7 روز
شروع قیمت از : 19995000 تومان
ستاره هتل

تور آنتالیا تفریحات زیادی را برای همه ارائه می دهد. اگر می خواهید از گشت و گذار لذت ببرید، با سفرآس 24 مجموعه ای جذاب از جاذبه های گردشگری پیدا خواهید کرد تا شما را مشغول کند. شهر قدیمی پر پیچ و خم پر از مکانهای تاریخی مملوء است، همچنین که شهر کاملاً مناسب است تا به عنوان پایگاه شما برای گشت و گذار در مناطق دور دست شهر نیز مد نظر گرفته شود، جایی که ده ها ویرانه تاریخی بزرگ در انتظار شما هستند.

هر چند این همه تاریخ در تور آنتالیا نیست. این شهر همچنین مکانی عالی برای وقت گذرانی شما در سواحل ماسه سفید و ساحل فیروزه ای ترکیه است. دوستداران ساحل و علاقه مندان به تاریخ هر دو با سفر به اینجا راضی خواهند بود. سفر خود را با لیست برترین جاذبه های گردشگری برنامه ریزی کنید. همچنین ببینید که باید کجا در این شهر اقامت کنید. توجه کنید که برخی از مشاغل ممکن است به دلیل کرونا ویروس و مسائل بهداشتی و ایمنی جهانی به طور موقت در این شهر غیر فعال باشند.

آنتالیا بزرگترین شهر ساحل مدیترانه ای شگفت انگیز ترکیه است، جایی که می توانید ترکیبی کامل از تجربه تابستانی و فرهنگ سنتی ترکیه را در آن پیدا کنید. همچنین بزرگترین تفریحگاه بین المللی دریایی در ترکیه است. اگر قصد  رزرو یک سفر به یاد ماندنی را دارید بهتر است قیمت تور آنتالیا تابستان را ارزیابی کنید. احتمالاً نمی توانید تصمیم بگیرید که در سواحل شگفت انگیز ماسه سفید احاطه شده با طبیعت زیبا شنا کنید یا در تجربه خرید بی نظیر در بازارها و مغازه های ترکیه غرق شوید.

این بدان معنا نیست که با رزرو تور آنتالیا با پرواز ایرانی  ارزان نمی توان از تفریحات ارزان لذت نبرد زیرا این شهر دارای اماکن تاریخی زیادی مانند حمام رومی، کلیسای بیزانسی، دیوارهای شهر باستانی و بسیاری دیگر است. قسمت شمالی کالیچی بیشتر دارای مغازه ها و رستورانهای توریستی است که در خیابان های باریک و پیچ پیچ قرار گرفته اند. همچنین فراموش نکنید که جدا از سواحل شگفت انگیز، می توانید از آکوالند مجموعه ای بزرگ از پارک آبی و پارک ساحلی با هم نیز دیدن کنید.

تور آنتالیا برای سفر چقدر امن است؟

تور آنتالیا

بازدید از این شهر و رزرو تور آنتالیا با پرواز ایرانی امن است. باید توجه داشته باشید که نقاط توریستی، رستوران ها، مغازه ها و وسایل حمل و نقل عمومی مکان هایی هستند که بیشتر سرقت ها و جیب بری ها در آنها رخ می دهد و جنایات خشونت آمیزی نیز در اینجا وجود دارد، هر چند متداول نیستند.

خطر حمل و نقل و تاکسی نیز در این شهر بسیار پایین است. به طور کلی، حمل و نقل در تور آنتالیا از شیراز و سایر شهرهای ایران نسبتاً ایمن و قابل اعتماد است، اگرچه اگر ماشین کرایه کرده و یا با ماشین خود به صورت زمینی سفر کرده اید و رانندگی می کنید، باید به خاطر داشته باشید که رانندگان محلی در این کشور بی پروا هستند و تمایل دارند قوانین و علائم راهنمایی و رانندگی را نادیده بگیرند.

خطر دزدی در تور آنتالیا با پرواز ایرانی

خطر جیب برها متوسط است پس حتی اگر با تور رایگان آنتالیا به اینجا سفر می کنید مواظب مقدار کم پولتان نیز باشید.در مورد جیب بری، این یک نگرانی مکرر در خیابانهای شهر و سایر گردشگرانی است که تور ترکیه آنتالیا را رزرو کرده اند با اینکه اینجا مقصدی محبوب برای گردشگران است، بنابراین مراقب باشید و کیف های خود را محکم در کنار خود نگه دارید. در نزدیکی سواحل و مکان های شلوغ چشم به وسایل خود داشته باشید و لحظه ای از آنها غافل نشوید.

آدم ربایی و گروگان گیری اصلاً در تور آنتالیا هرمس رایج نیست، اما به شما توصیه می شود از مناطق تاریک و متروک دوری کنید و از نوشیدنی ها یا غذاهای ناخواسته از افرادی که نمی شناسید، استفاده نکنید. به هر حال رعایت برخی از نکات در سفر به کشورها و شهرهای ناشناس الزامی است.

خطر بلایای طبیعی در تور آنتالیا

این خطر به صورت متوسط امکان دارد اتفاق بیفتد زیرا علاوه بر اینکه اینجا یک منطقه زلزله خیز است و زمین لرزه هایی در ترکیه رخ داده است، خشکسالی های شدید باعث کمبود آب لوله کشی در برخی از مناطق این کشور شده است. همچنین در فصل تابستان ممکن است با خطراتی مانند گرمازدگی شدید یا آفتاب سوختگی های درجه بالا مواجه شوید. خطر سونامی و سیل و یا بادهای شدید موسمی نیز در این منطقه وجود دارد. بنابراین توصیه می شود قبل از رزرو و چک کردن قیمت تور آنتالیا تابستان حتما به گزارشات هواشناسی این شهر در ماه آینده توجه کنید.

خطر تروریسم در تور آنتالیا

خطر تروریسم در این شهر با توجه به اخبار بین المللی بسیار بالاست. تروریسم بزرگترین نگرانی برای گردشگران است، زیرا در سالهای اخیر در ترکیه فعال بوده است. گروههایی مثل داعش و مبارزان با داعش و گروههای مبارز با جمعیت ترک یا کرد از این نوع هستند. آخرین حمله تروریستی در ژانویه 2017 رخ داد. به همین دلیل است که شما باید در اطراف ترکیه از محیط اطراف خود آگاه باشید و هرگز مراقبت خود را فراموش نکنید. بنابراین سعی کنید زمان رزرو تور آنتالیا با پرواز ایرانی را با دقت بررسی کنید تا از وضعیت امن منطقه مطمئن شوید.

خطر کلاهبرداری در تور ترکیه آنتالیا

کلاهبرداری رایج در تور رایگان آنتالیا این است که مردم محلی با گردشگران دوست می شوند، آنها را برای نوشیدنی یا شام بیرون می آورند و سپس انتظار دارند که گردشگر هزینه آن را بپردازد و این منصفانه نیست. رانندگان تاکسی ممکن است سعی کنند شما را فریب دهند تا هزینه بیشتری بپردازند و اطلاعات اشتباه در مورد قیمت سواری به شما بدهند. البته این یک کلاهبرداری در فرهنگ ایرانی محسوب نمی شود و به نوعی چانه زنی می باشد اما در بین گردشگران اروپایی و آمریکایی به نوعی کلاهبرداری تمام عیار است.

خطر برای مسافران زن در تور رایگان آنتالیا

اگر زنی هستید که به تنهایی سفر می کند و البته تور آنتالیا با پرواز ایرانی را انتخاب کرده اید، باید از پیاده روی تنها پس از تاریکی هوا در این شهر اجتناب کنید. گزارش هایی از تجاوز جنسی و توهین لفظی در سواحل این شهر به ویژه به مردم آسیایی انجام شده است.

این موارد حتی در صورت همراهی گروهی با زنان دیگر ممکن است رخ دهد. از رفتن به مناطق خلوت یا کم نور خودداری کنید. اما واقعاً تور آنتالیا چقدر امن است؟ بازدید از این شهر بسیار امن است، با میزان جنایت کم و شاخص ایمن 74.5. با این وجود، شما باید اقدامات احتیاطی استاندارد را مانند سایر شهرها انجام دهید.

توصیه دیگری که ممکن است در این شهر و رزرو تور آنتالیا از شیراز و دیگر شهرهای ایران زمینی مفید واقع شود این است که هنگام رانندگی باید تمام اقدامات احتیاطی را انجام دهید، زیرا رانندگان این شهر می توانند بی احتیاط بوده و علائم راهنمایی و رانندگی را کاملاً نادیده بگیرند و معمولاً باعث حوادث رانندگی می شوند. جدا از این مورد، حمل و نقل عمدتا در ترکیه ایمن است و کاملاً خوب انجام می شود.

اطلاعات مفید راجع به تور رایگان آنتالیا

تور ترکیه آنتالیا

ویزا یکی از مهم ترین موارد در این نوع تور است حتی اگر به رایگان به این شهر سفر می کنید ناچار هستید ویزا بگیرید. برخی از اتباع برای ورود به ترکیه نیاز به ویزا دارند، اما قبل از سفر به ترکیه می توان آنها را به صورت آنلاین در http://www.evisa.gov.tr/ خریداری کرد. مطمئن شوید گذرنامه شما حداقل شش ماه از تاریخ ورود شما به ترکیه معتبر است. اگر از وضعیت ویزای خود مطمئن نیستید از سایت های مربوطه دیدن کنید که به شما اطلاع می دهد آیا بر اساس ملیت و کشوری که می خواهید از آن سفر کنید به ویزا نیاز دارید یا خیر.

واحد پول رایج در این شهر

واحد پول رایج در این شهر لیر است که واحد پول رسمی در ترکیه است. دستگاه های خودپرداز در سراسر کشور ترکیه برای دریافت لیر گسترده هستند و کارت های اعتباری به طور گسترده در اکثر موسسات پذیرفته می شود. بنابراین حتی اگر تور آنتالیا با پرواز ایرانی را رزرو کرده اید بهتر است پول خود را پیش از پرواز به لیر تبدیل نمایید.

آب و هوا در این شهر چگونه است؟

خط ساحلی هم مرز با دریای اژه و دریای مدیترانه دارای آب و هوای مدیترانه ای تابستانی گرم است که با تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل و مرطوب مشخص می شود. ماه های تابستان از ژوئن تا سپتامبر بسیار گرم است. بنابراین قیمت تور آنتالیا تابستان بسیار کمتر از زمستان است زیرا گرمای بیش از حد هوا در این زمان گردشگران را کلافه می کند و تفریحات در زمان روز را تباه می سازد.

همچنین هتل های خالی از جمعیت رقابت بیشتری برای فروش دارند. تابستان هرچند برای فعالیت های دریایی و شنا و غواصی و حضور در پارک های آبی بسیار جذاب است اما حتما باید از ضدآفتاب ها استفاده کرد و در سایه پناه گرفت.

قیمت تور آنتالیا تابستان بسیار مقرون به صرفه است هرچند ترجیح دهید در زمستان به این شهر سفر کنید اما باید بدانید حتی رزرو تور آنتالیا با پرواز ایرانی در تابستان بسیار ارزان و حتی باور نکردنی می باشد. از این رو شاید چک کردن قیمت هتل ها و پروازها در این زمان وسوسه برانگیز باشد.

فرودگاه آنتالیا یک فرودگاه بین المللی در آنتالیا است که در 13 کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر  واقع شده است. بیمه مسافرتی مانند هر جای دیگری در این سفر نیز وجود دارد، توصیه می کنیم هنگام سفر به این شهر از بیمه مسافرتی استفاده کنید، زیرا نه تنها مشکلات پزشکی، بلکه سرقت و از دست دادن اشیای قیمتی را نیز شامل می شود.

دیدنی های تور ترکیه آنتالیا

قیمت تور آنتالیا تابستان

محله کالیچی

محله کالیچی یا Kaleiçi پیچ ​​و خم زیبایی برای قدم زدن دارد عمارتهای عثمانی با روکش سفید و سقف قرمز در خیابانهای سنگ فرش قرار دارد، که هم اکنون دارای تعدادی هتل بوتیک، سوغات فروشی، گالریهای هنری و رستورانها است. اگرچه این مکان بیشتر برای تنفس در محیط قدیمی است، اما جاذبه های گردشگری کوچک زیادی نیز برای کسانی که در تور آنتالیا هرمس می خواهند از آنجا دیدن کنند وجود دارد.

بندر قدیمی

بندر قدیمی برای دیدن عالی به نظر می رسد اگر در تور آنتالیا هرمس این دیدنی را فراموش کرده اید سریع آن را پیدا کنید و از آن دیدن نمایید. این میدان در حفره ای میان صخره ها واقع شده است و دسته ای زیبا از بوتیک ها، کافه های زیبا، بازارها و قایق های تفریحی آرام در اینجا واقع است همچنین چشم اندازی زیبا از مدیترانه درخشان را دارد. تصور اینکه این مکان زمانی مرکز اصلی اقتصادی شهر بوده دشوار است، اما از قرن دوم تا اواسط قرن بیستم، این بندر اصلی بوده و تجارت و رفاه را برای شهر و اطراف به ارمغان آورده است.

این روزها ، شما برای خرید به اینجا می آیید و در حالی که قهوه را می نوشید ، خورشید را در دریا تماشا می کنید ، یا می توانید با یکی از قایق های تفریحی متعدد برای شنا ، گشت و گذار و حوله خود را بر روی یک کشتی به دریای مدیترانه بروید.

موزه در تور آنتالیا هرمس

اگر به تاریخ ترکیه علاقه دارید، این موزه عالی را از دست ندهید. نمایشگاه های خیره کننده در اینجا بهترین یافته ها را از محل حفاری در سواحل ترکیه به نمایش می گذارد. حتی بهتر از این، این موزه به شیوه ای مثال زدنی به نمایش گذاشته می شود و درک تاریخ غنی (و نسبتاً پیچیده) ترکیه را آسان می کند. بخش بزرگ باستان شناسی نمایش هایی از عصر برنز تا بیزانس را با تأکید ویژه بر ویرانه های منطقه مجاور ارائه می دهد. اگر وقت شما کم است، برای گالری هایی که موزاییک های Seleukeia ، نقره ای از Aspendos و مجسمه های الوهیت از Perge در نظر گرفته اند، یک لیدر تهیه کنید .

مناره ییولی (مناره فلوت)

برجسته ترین نقطه دیدنی در تور آنتالیا از شیراز یا شهرهای دیگر ایران مناره ییولی (مناره فلوت) است که توسط سلطان سلجوقی علاءالدین کیکوباد (36-1129) ساخته شده است. مناره نمونه ای از معماری سلجوقیان است، با پایه ای مربع شکل که بر روی آن یک طبل هشت ضلعی قرار دارد و دارای گالری مخروطی در بالای آن است. مسجد متصل به آن در قرن 14 هنوز هم در حال استفاده است. مناره درست در کنار دروازه ورودی به شهر قدیمی قرار دارد. روبروی مناره، برج ساعت متعلق به دوران عثمانی قرار دارد، در حالی که در نزدیکی آن مقبره هایی متعلق به قرن 14 وجود دارد.

دروازه هادریان

دروازه هادریان یکی از اصلی ترین (و چشمگیرترین) دروازه های ورودی به منطقه کالیچی است. اگر تور لحظه آخری آنتالیا را رزرو کرده اید به این مکان مراجعه کنید. امتداد قابل توجهی از هلنی و دیوار شهر روم در سمت شرقی شهر قدیمی حفظ شده است، و دروازه هادریان قابل توجه ترین این بخش بود. این دروازه مرمری سه طاقی که به افتخار بازدید از سال 130 پس از میلاد توسط خود امپراتور هادریان ساخته شده است، با برج های برجسته، با تزئینات مجسمه ای زیبا تزئین شده است. همانطور که در طاق ها قدم می زنید، به سقف نگاه کنید تا بهترین کنده کاری های مرمت شده را مشاهده کنید.

قلعه رومی (هیدیرلیک کالسی)

این برج استوانه ای 14 متری که در قرن دوم ساخته شده است، بندر قدیمی را از بالا در حاشیه پارک Karaalioglu قابل رویت می کند . هیچ کس کاملاً مطمئن نیست که عملکرد اصلی آن چه بوده است، اما اکثر آنها موافقند که به عنوان برج مراقبت یا فانوس دریایی در بندر شلوغ عمل می کرد. در حال حاضر یک مکان فوق العاده برای تماشای غروب خورشید یا مشاهده آن چشم انداز بسیار مهم پانوراما در منطقه بندر قدیمی است.

اینجا مکانی آرام و مملو از گل برای رهایی از خیابان های شهر است. همانطور که مردم محلی این کار را انجام می دهند عمل کنید و هنگام غروب به تفرجگاه بیایید. اگر بعد از گشت و گذار نیاز به استراحت دارید کافه های عالی نیز در این نزدیکی هستند. پس در تور آنتالیا هرمس این دیدنی را از دست ندهید.

آسپندوس

دلیل اصلی بازدید علاقمندان به تاریخ از این شهر این است که یک روز به آسپندوس، در 47 کیلومتری شرق، سفر کنند. این محوطه باستانی محل تئاتر رومی است که تصور می شود بهترین تماشاخانه جهان و یکی از برترین جاذبه های گردشگری ترکیه است. روزهای شکوه این شهر خیره کننده و باستانی در قرون دوم و سوم بود، زمانی که بیشتر ویرانه هایی که امروزه به چشم می خورد ساخته شد. بنابراین حتی در تور رایگان آنتالیا دیدن از آن را فراموش نکنید.

به غیر از سالن تئاتر، که به طور کامل بازسازی شده است و می تواند 15000 نفر را در خود جای دهد، قسمت اعظم بقیه مکان هنوز ویرانه است و احتمالاً فقط برای پرشورترین بازدیدکنندگان جالب است. اگر وقت شما کم است اما مشتاق هستید تا جایی که می توانید در نقاط دیدنی منطقه دیدن کنید.

ورزشگاه پرژ

ورزشگاه وسیع و پر آواز پرژ، معابد نیمه ویران شده و آگورای ستون دار بزرگ با فضایی زیبا ترکیب شده است که در تور لحظه آخری آنتالیا می توان از آن بازدید کرد. این شهر زمانی پایتخت پامفیلیای باستان بود که تحت حکومت یونان و سپس روم شکوفا شد. ویرانه های اینجا، در حدود 17 کیلومتری شرق شهر، در ساحل فیروزه ای ترکیه حفظ شده اند، اما این بدان معناست که جمعیت کمتری را به خود جلب می کند و باعث می شود بازدیدکنندگان بتوانند با خیال راحت خیابان های طولانی با ستون و معابد نیمه فرو ریخته را کاوش کنند. حمام رومی، دروازه هلنی و آکروپلیس در این مکان به خصوص جالب توجه است.

روستای المپوس و کیمیرا

روستاهای نزدیک دوقلوی المپوس و چیارالی، در حدود 84 کیلومتری جنوب غربی شهر، در قطعه ای از ساحل دوست داشتنی در نزدیکی ویرانه های رویش یافته شهر باستانی لیمیا، المپوس قرار دارند. علاوه بر ویرانه ها، جاذبه مشهور اینجا کیمیرا است، شعله ای ابدی که به طور طبیعی پدیدار می شود و از صخره سنگی بالا بیرون می زند.

در بین گردشگران کوله پشتی به دوش جوان محبوب است و شهرت شب زنده داری دارد هر دو روستا برای کسانی که به دنبال تعطیلات ساحلی و دور از اقامتگاه های توریستی عمداً ترکیه هستند مناسب است.بنابراین در تور آنتالیا از شیراز زمینی و حتی شهرهای دیگر ایران این دو روستا را مد نظر قرار دهید.

ساحل لارا

در جنوب مرکز شهر ساحل لارا به دلیل ماسه سفید نرم و امکانات خوب مناسب خانواده، با پشتوانه کافه ها و رستوران ها و فعالیت های فراوان، از اجاره جت اسکی گرفته تا تختخواب مخصوص کسانی که می خواهند به منطقه سفر کنند، مشهور است.

دریا، صندلی ها و چترهای آفتابی را می توان به راحتی اجاره داد این راهی برای اشخاصی است که نمی خواهند هیچ کاری سخت تر از تماشای اشعه خورشید انجام دهند. این منطقه جایی است که تعداد زیادی استراحتگاه ساحلی در آن واقع شده است، بنابراین توجه داشته باشید که در اوج ماه های تابستان، این ساحل می تواند کلافه کننده شود. این منطقه برای کاهش قیمت تور آنتالیا تابستان مناسب است.  

غار کاراین (کاراین مگاراسی)

غار کارائین، در حدود 27 کیلومتری شمال غربی در نزدیکی دسمالتی، محل سکونت انسانهای ماقبل تاریخ بوده و یافته هایی از دوران پارینه سنگی اولیه و میانی به دست آمده است. یافته های کاوش شده در اینجا شامل استخوان و دندان متعلق به انسان نوسنگی است. بنابراین در تور لحظه آخری آنتالیا می توان از آن بازدید کرد.

برخی از یافته ها در موزه کوچک اما به طرز چشمگیری جامع در محل نمایش داده می شود. غارهای وسیع و طاق نما در اینجا فرصت خوبی برای غارنوردی آسان ارائه می دهند و در بین خانواده های محلی که از شهر فاصله دارند بسیار محبوب است. اگر می توانید، سعی کنید یک روز هفته، زمانی که مشغله کمتری دارید به این منطقه بیایید. اگر ماشین کرایه ای دارید، غار و موزه همراه با چشمه های کارستی کمی دورتر از شمال یک سفر خوب را به ارمغان می آورد.

هتل های آنتالیا برای اقامت

تور لحظه آخری آنتالیا

اگر برای اولین بار است که تور لحظه آخری آنتالیا را رزرو و از این شهر دیدن می کنید، بهترین منطقه برای اقامت به اهداف گشت و گذار شما بستگی دارد. اگر تمرکز اصلی شما جذب فضای تاریخی شهر است، درکالیچی، شهر قدیمی، با کوچه های سنگ فرش شده و عمارت های سفید رنگ عثمانی، مستقر شوید. اگر آفتاب، ماسه و دریا در اولویت شما هستند، شهر تفریحی ساحلی لارا، با استراحتگاه های مجلل و فراگیر، بهترین پایگاه را تشکیل می دهد. از اینجا، شهر قدیمی حدود 30 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

هتلهای مجلل

در ساحل لارا، هتل آسکا لارا ریزورت اسپا Aska Lara Resort & Spa  یک اقامتگاه پنج ستاره خانوادگی با استخرهای متعدد است. آبگرم مجلل ؛ و یک منطقه تفریحی کامل با یک پارک سرسره آبی، خطوط زیپ لاین و دیوار صعود یا صخره نوردی برای خوشحال نگه داشتن مسافران جوان. بنابراین در تور ترکیه آنتالیا این هتل را مد نظر قرار دهید.

محل عالی برای تعطیلات خانوادگی مجلل و راحت، هتل دلفین امپریالDelphin Imperial ، همچنین در ساحل لارا، اتاقهای بزرگ مدرن با بالکن از چوب بلوند ارائه می دهد. زمین های وسیع با زمین تنیس و استخرهای متعدد، بنابراین همیشه فضایی برای آفتاب گرفتن وجود دارد. باشگاه آبگرم و تعداد زیادی غذاخوری برای اعضای کوچکتر خانواده های مسافر، فضاهای بازی مجهز و سرسره های آبی وجود دارد. این هتل نیز در تور ترکیه آنتالیا بی نظیر است.

برای اقامت همه جانبه، هتل لیبرتی لارا Liberty Hotels Lara یکی دیگر از گزینه های ساحلی مناسب خانواده است که به خاطر رستوران های عالی، اتاقهای معاصر و انبوه استخرهایش معروف است. بچه ها می توانند سرسره های آبی را مد نظر قرار دهند، در اتاق بازی، بازی کنند، یا در فعالیت های باشگاه کودکان شرکت کنند، در حالی که بزرگسالان می توانند به آبگرم بپردازند یا در زمین ها تنیس بازی کنند.