تور مشهد از قم

تور مشهد از قم با قطار همه روزه انجام میگیرد. برای سفر از قم به مشهد شما می توانید تور مشهد را از سفرآس24 با تنوع در اقامتگاه ها و هتل های مختلف رزرو نمایید . تور زمینی مشهد از قم با قطار از ایستگاه راه آهن قم و تور هوایی مشهد از قم از فرودگاه مهرآباد تهران برگزار میگردد.

تور مشهد از قم را بر اساس هتل انتخاب کنید

تور مشهد هتل آفاق

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۲۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۴۲۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

تور مشهد هتل سایه

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نمای هتل سارینا مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۱۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نما هتل آپادانا مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نمای هتل انقلاب مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۹۴۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نما هتل قصر طلایی مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۶۲۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نمای هتل مجلل درویشی مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۴۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نمای هتل سی نور مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۶۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۱۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نما هتل الماس۲ مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نمای هتل الماس۱ مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۸۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

نمای هتل کیانا مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۱۴۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

هتل جوارالملک

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۷۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۶۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

هتل فدک الزهرا

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

تور مشهد هتل برین

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۹۸۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

هتل آدینا

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۶۶۰,۰۰۰ تومان

تورهای هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد .

تور مشهد از قم و چیزهایی که باید بدانید

تور مشهد از قم

همانطور که میدانید با وجود اینکه مشهد و قم هر دو شهرهای مذهبی در ایران هستند برنامه تردد میان این دو شهر بسیار بالا می باشد. همچنین وجود دو حرم امام رضا علیه السلام در مشهد مقدس و حرم حضرت معصومه علیه السلام خواهر امام رضا در شهر قم باعث شده از مسافران و زائران زیادی برای زیارت بین این دو شهر سفر داشته باشند. به همین دلیل در سالهای جاری قیمت تور مشهد از قم با قطار فدک بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

علاوه بر این وجود حوزه های علمی بسیاری که در شهرهای قم و مشهد فعال هستند باعث شده است که طلبه های جوان زیادی برای آموختن و کسب علم به این دو شهر سفر نمایند. سالها پیش زمانی که قطارها و هواپیماها در این مسیر تردد نداشتند قیمت تور مشهد از قم با اتوبوس بسیار رواج داشت البته هنوز هم این نوع سفر رواج دارد.

تور مشهد از قم با هواپیما وجود ندارد!

تور مشهد از قم هوایی

قابل ذکر است که اگر قصد رزرو تور مشهد از قم هوایی را دارید فرودگاه قم هنوز راه اندازی نشده است و سالیان درازی است که برای افتتاح آن مسائل و مشکلاتی وجود دارد. اما فرودگاه  مهرآباد تهران فاصله زیادی با این شهر ندارد بنابراین افرادی که قصد سفر هوایی و یا رزرو تور مشهد از قم با هواپیما را دارند میتوانند بلیط تهران را خریداری نمایند. از آنجا با تاکسی هایی که به سمت قم حرکت می کند به این شهر سفر کنند.

سفر با هواپیما و رزرو تور مشهد از قم هوایی بسیار کوتاه و دلنشین است زیرا زمان زیادی را برای تردد در مسیر بین شهری صرف نمیکنید و علاوه بر این خستگی زیادی بر تن شما نمی ماند از این رو بلیط هواپیما تهران مشهد و بالعکس بسیار رزرو می شود.

اگر هزینه رزرو بلیط هواپیما مشهد تهران برای مسافران و بالعکس بالا باشد و یا مسافران ترجیح دهند که مقصد و مبدا دقیقا همان قاطی باشد که می خواهند بهتر است گزینه رزرو تور اقساطی مشهد از قم با قطار  را انتخاب نمایند این طور هرچند زمان بیشتری را برای تردد بین شهری می طلبد اما درست در مبدا و مقصد مورد تقاضا زائران توقف خواهد داشت.

تور مشهد از قم با قطار

تور مشهد از قم زمینی با قطار

خوشبختانه در سال‌های اخیر کمتر قیمت تور مشهد از قم با اتوبوس مورد توجه قرار می گیرد. تعداد قطارهای با کیفیت در مسیر مشهد و قم بسیار افزایش یافته است. هر نوع قطاری که مسافران تقاضا داشته باشند در این مسیر فعالیت دارد قطارهایی همچون قطار سالنی، قطار اتوبوسی رجا، قطار های سه ستاره  ۶ تخته و یا ۴تخته، قطار های ۴ ستاره ۴ تخته و شش تخته، قطارهای ۵ ستاره ۴ تخته! البته در کنار این موضوع همچنان تور مشهد از قم هوایی و تور مشهد از قم با هواپیما مد نظر مسافران قرار دارد.

مد نظر داشته باشید که قطارهای اتوبوسی سالنی و قطارهای سه ستاره اغلب فاقد رستوران هستند البته این بدان معنا نیست که شما نمی توانید در قطار سفارش غذا و یا چای نسکافه داشته باشید. جای نگرانی نیست و در قطار های ۳ ستاره و سالنی و اتوبوسی نیز پذیرایی چای و غذا وجود دارد تنها نمی توان در رستوران ساعاتی را سپری کرد و تمام ساعات باید در کوپه و یا صندلی خود زمانتان را بگذرانید.

در قطارهای چهار ستاره و پنج ستاره کمی متفاوت تر سفر خواهیم کرد. در این نوع قطارها تلویزیون برای دیدن فیلم ها،  انیمیشن و شنیدن موزیک دیدن نقشه ها و خواندن کتاب های الکترونیک وجود دارد و بنابراین زمان زیادی از شما صرف سرگرمی های بصری خواهد شد. همچنین وجود رستوران در این نوع قطار ها می تواند زمان زیادی را  صرف سرگرمی هایی برای خوردن و آشامیدن و دورهمی های دوستانه نماید. بنابراین تور مشهد از قم با قطار فدک بسیار دلنشین خواهد بود.

با توجه به آنچه عنوان شد به نظر می رسد سفر با قطار های ۴ ستاره با رستوران و سرگرمی های صوتی و تصویری بسیار لذت‌بخش‌تر از سفر با قطار های سه ستاره باشد اما به هر حال حاضر مواقعی می تواند قطار هایی با قیمت مناسب تر و ستاره های کمتر یا حتی تور اقساطی مشهد از قم استفاده نمود.

چگونه تور مشهد از قم ارزان رزرو کنیم؟

بله این اصلی ترین سوال برای قشر متوسط جامعه است. با وجود شرایط اقتصادی کنونی هر شخصی ترجیح می‌دهد به گونه‌ای سفر نماید که برای وی مقرون به صرفه و البته با کیفیت باشد. شاید کمی عجیب به نظر برسد که چطور می توانید چیز را ارزان و البته با کیفیت خریداری نمود. البته این کاری بسیار دشوار است و شرایط خاص خود را دارد و افرادی که سالهای زیادی از در این زمینه فعالیت داشتند می توانند به راحتی هر دو گزینه را در یک گزینه برای شما قرار دهند‌.

برای اینکه بهتر بدانیم چگونه باید عمل کنیم با من  در سفر آس ۲۴ همراه باشید. البته توقع رزرو تور مشهد از قم هوایی ارزان را اصلا نداشته باشید. البته شاید بتوانید تور اقساطی مشهد از قم را مد نظر قرار دهید تا کمی مشکل حل شود.

تورهای مطمئن زیادی وجود دارد مانند تور مشهد از قم با قطار فدک یا حتی تور مشهد از قم ارزان که می توان از انواع آژانس های مسافرتی و سایت های فروش بلیط و یا تور  خریداری نمود. اما برای خرید تور و بلیط از این سایت ها و آژانس ها باید بسیار ریز بین و نکته بین باشید. من تلاش می کنم شما در عین لذت بردن از خواندن این متن مطالب مفیدی را برای سفرهای بعدی و آتی خود بیاموزید.

در یک دورهمی بزرگ شرکت کنید

افراد کمی هستند که تورهای گروهی را رزرو می کنند. برخی حتی قیمت تور مشهد از قم با اتوبوس اندک را برای سفری شادتر انتخاب می کنند. تورهای گروهی مزیت ها و البته معایب مخصوص به خود را دارد. هزینه تورهای گروهی بسیار کمتر از تور های آماده انفرادی می باشد. اگر فردی برون گرا هستید تورهای گروهی برای شما بسیار جذاب است و اگر فردی درونگرا هستید با یک فاجعه روبرو خواهید شد.

بنابراین قبل از رزرو تورهای گروهی یا تور مشهد از قم ارزان ابتدا با خود بسنجید که شما و افراد خانواده شما درونگرا هستید و یا برونگرا ! می توانید زندگی و یا فعالیت های گروهی را بپذیرید یا خیر!  آیا قصد دارید که با هم گروهی های خود در تور مشهد از قم به صورت گروهی به حرم امام رضا بروید و یا حتی در بازارها و مال های بزرگ و یا پارک های آبی وقت بگذرانید یا خیر؟

به هر حال باز هم اگر علاقه‌ای به تور های گروهی ندارید می توانید یکی از تورهای آماده انفرادی را رزرو نمایید. همچنین به خاطر داشته باشید تور اقساطی مشهد از قم را می توانید در هر دو حالت گروهی و انفرادی رزرو نمایید.

دورهمی را  برای تور مشهد از قم ارزان فراموش کنید

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که رزرو تور انفرادی و گروهی زمانی توصیه میشود که افراد علاقه زیادی به کارهای هماهنگی و یا رزرو هتل ها و مسائل پرداختی و اقامتی و غیره ندارند. همچنین ممکن است علاقه ای به پرداخت هزینه مازاد برای حمل و نقل و نگهداری چمدان ها و غیره نیز نداشته باشد بنابراین رزرو تو در این زمینه به آنها کمک زیادی خواهد کرد.

شاید افرادی هم در زمینه سفر تازه کار باشند و ترجیح دهند در چند نوبت اول از رزرو تور مشهد از قم با هواپیما استفاده نمایند. افرادی مانند توریست های خارجی که نه زبان کشور مقصد را می دانند و نه آشنایی با محیط دارند. هچنین افرادی که سن بالایی دارند و نمی تواند تمام کارها و مسئولیت ها را بر عهده گگیرند

رزرو  تور مشهد از قم از کجا بهتر است؟

تور قم به مشهد

قبل از هر چیز بیخیال تور مشهد از قم هوایی یا تور مشهد از قم با هواپیما باشید و با یک آژانس مسافرتی تماس بگیرید. اگر این روش به نظر شما قدیمی و کهنه شده است می توانی چند سایت را بررسی کنیم قیمت بلیط ها و هتل ها را چک نمایید و آنگاه با قیمتی که آژانس ها به شما می دهند مقایسه کنید. دقت نمایید که برخی از سایت ها و آژانس های مسافرتی تنها خدمات اقامت در یک هتل یا مهمانخانه به همراه خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند.

شما در واقع در تور مشهد از قم ارزان خدمات گشت های روزانه و یا نیمروزی را دریافت نمی کنید و هزینه آنها را به صورت جداگانه پرداخت خواهید نمود. با این روش شما آزادانه می توانید تصمیم بگیرید که برای گشت‌های نیمروزی از مترو یا اتوبوس ها و تاکسی استفاده نمایید یا پیاده روی را ترجیح می دهید و یا اینکه از دشت های روزانه هتل ها به صورت خصوصی استفاده کنید. همچنین شایع ترجیح دهید که از ترانسفر هتل برای اقامت به حرم امام رضا استفاده نمایید و این ور شما هیچ هزینه ای در بر ندارد.

اگر این مدل از رزرو تور را نمی‌پسندید می‌توانید در همین زمان رزرو اولیه از آژانس یا سایت مربوطه بخواهید که گشت‌های نیمروزی و یا روزانه خود را برای شما در تور مورد نظر محسوب نمایند. بنابراین مهم است که قبل از رزرو تو سایت ها و آژانس های مختلفی را بررسی نمایید و آن سایت و آژانس را که بیشترین خدمات را به شما ارائه میدهد انتخاب نمایید.

آژانس ها و یا سایت هایی را که تمامی خدمات مسافرتی را ارائه میدهند اعم از اقامت، حمل و نقل، گشت های روزانه و سرگرمی هایی در سفر، یا حتی تور مشهد از قم با اتوبوس، آژانس های مادر یا کارگزار نام دارد این نوع از آژانس ها و سایت های مسافرتی به سایت ها و آژانس های دیگر وابسته نیستند و تمام مسئولیت های سفر را به تنهایی پذیرفته اند. اما سایت ها و آژانس هایی که تنها بخشی از خدمات را ارائه می دهند و برای سایر خدمات هزینه جدا از شما میگیرد سایت های شناور و یا آژانس های شناور سفر نام دارند.

مزایا و معایب استفاده از تور مشهد از قم

همیشه استفاده از تور و پرداخت تمام هزینه های آن به یک سایت یا آژانس در مقابل گرفتن تمام خدمات لذت بخش نیست زیرا این نوع سفر محدودیت های خاص خود را نیز به دنبال دارد. محدودیت هایی مانند زمان اقامت یعنی شما  نمی توانیم تصمیم بگیرید که یک یا دو روز اضافه در شهری بمانید. حتی شاید نتوانید هتل خود را به محله مورد علاقه خود انتقال دهید. شاید وقتی در هتل محل اقامت خود حضور یافتید تازه بفهمید که اینجا مکان مورد علاقه شما نیست اما از آنجا که هزینه را پرداخت کرده اید دیگر توانایی جابجایی آن را ندارید.

همچنین باید تحت برنامه تور عمل و قیمت تور مشهد از قم را بپذیرید نمایید. یعنی نمی توانیم به صورت فردی تصمیم بگیرید که فردای خود را چه ساعتی است خواب بیدار شوید تا به شما بیشتر خوش بگذرد  لحظه سهل انگاری می تواند شما را از دیدن دیدنی های شهر باز دارد و زمان بازگشت فرا رسد.

همچنین از آنجا که وقت شما تنگ است نمی توانید مدت زیادی را صرف صحبت با مردم محلی نمایید و از غذاهای محلی آنها گویش ویژه آنها و دیگر دیدنیهای منطقه لذت ببرید.

اما صبر داشته باشید تمام این ها با مزیت های رزرو یک تور  برابری نمیکند زیرا رزرو تور دغدغه محل اقامت و حمل و نقل و تغذیه و گشت و گذار شما را از بین خواهد برد. شما دیگر درگیر فکر راجع به اینکه چگونه از یک نقطه به نقطه دیگر جابجا می شوید نیستید. احتمال گم شدن شما در شهر بسیار کاهش می یابد. زمان رسیدن به هتل محل اقامت تو بسیار کاسته می شود. دیگر از کمبود اطلاعات راجع به یک محیط جدید ترس نخواهید داشت. شاید با افراد جدیدی در یک طور گروهی آشنا شوید که در محل کار و یا زندگی شما مفید باشند.  به هر حال نمی توان منکر این مزیت های دوست داشتنی شد.

با خیال آسوده تور مشهد از قم را رزرو کنید

چه برای تجارت یا تفریح سفر کنید چه با تور مشهد از قم با قطار فدک یا اتوبوس، در اینجا چند نکته برای حفظ امنیت خود و خانواده آورده شده است.

مدارک خود را نزد خود نگه دارید اسناد مهم خود را همیشه در سفر نگه دارید. گذرنامه، گواهینامه رانندگی، ویزا و برنامه سفر خود را قبل از رفتن اسکن کنید، آنها را در مکانی امن ذخیره کنید و یک کپی را برای یکی از دوستان یا اعضای خانواده بگذارید.

فقط در صورت آشنایی با منطقه، ماشین اجاره کنید، در غیر این صورت، فقط از تاکسی ها یا حتی تور مشهد از قم با اتوبوس استفاده کنید. بیمه نامه خودرو و الزامات کشور را بشناسید.

قرار گرفتن در معرض شلوغی را به حداقل برسانید عاقلانه است که مدت زمانی را که در صف ها، فروشگاه های عمومی و مناطق شلوغ مانند جاذبه های گردشگری و حمل و نقل عمومی می گذرانید به حداقل برسانید. حتی در تور مشهد از قم با قطار فدک نیز باید به سختی مواظب گوشی و کیف و پول خود باشید.

اشیای قیمتی خود را در خانه بگذارید. احتمالاً هنگام سفر به جواهرات و ساعت‌های زیبای خود نیاز ندارید. شاید بهتر باشد آنها را در خانه رها کنید، بنابراین خطر از دست دادن آنها یا تبدیل شدن به هدف مجرمان را ندارید.

از دستگاه‌های خودپرداز فقط در مکان‌های امن استفاده کنید. حتماً قبل از رفتن با ارائه‌دهندگان کارت اعتباری خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که می‌توانید هنگام سفر از کارت‌های خود استفاده کنید. از قبل برنامه‌ریزی کنید تا بدانید به چه مقدار پول نیاز دارید – تا در نهایت زیاد پول نگیرید.

سوالات متداول تور مشهد از قم

اولا تور هوایی مشهد از قم از فرودگاه مهر آباد تهران برگزار می گردد . قیمت این تور به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که زمان سفر و هتل انتخابی مهم ترین آنها هستند. شما میتوانید انواع تورهای ارزان و لوکس را رزرو نمایید . کلیه قیمتهارا می توانید در سایت سفرآس ۲۴ مشاهده کنید.

زمستان مناسب ترین زمان برای رزرو تور ارزان مشهد است. در این فصل علاوه بر اینکه کمبود مسافر هزینه تور را کاهش داده، هتل داران نیز تخفیفاتی ویژه برای مسافران در نظر می گیرند. سفرآس ۲۴ با گنجاندن هتل های ارزان در لیست تور مشهد، فرصت سفر ارزان را برای مسافران فراهم نموده. لیست تمام تورهای ارزان مشهد در این سایت قابل مشاهده است.

بهترین زمان برای رزرو تور مشهد از تهران بهار و اوایل پاییز است. در این دو زمان هوای مشهد معتدل می شود و زمینه برای گردش و تفریح آماده است. البته اگر به تفریحات آبی فکر می کنید تور مشهد تابستان را از دست ندهید. به هر حال مشهد در تمام فصل ها مسافرپذیر است و هر در هر فصلی جاذبه ای برای دیدن دارد.

۴.۶/۵ - (۵ امتیاز)

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

4 پاسخ

 1. سلام ممنون از سفر اس ۲۴ که کمک می کنند در رزرو تور و از همه ی تور ها قیمتشون مناسب تره و تلاش می کنند شبانه روز که ما راحت ترین سفر را داشته باشیم با تشکر از سفر اس ۲۴

  1. جناب پارسا زحمتکش خوشحالیم میزبان شما بودیم ، و خوشحال تر هستیم که رضایت داشتید بابت خدمات ما
   امیدواریم به زودی برنامه ریزی سفر آینده شما رو داشته باشیم .

   ما برگزار کننده تور کیش ، تور مشهد ، تور قشم و تورهای خارجی هستیم .

   باتشکر

  1. جناب آقای طاها نورسته عزیز
   اکثر هتل های ۵ ستاره مشهد سرویس ترنسفر استقبال دارند.

   اما سفرآس۲۴ به منظور رضایت مسافران برای تمامی هتل های مشهد ترنسفر استقبال در نظر دارد . فرقی نمی کند شما تور مشهد از قم و یا از هر شهر دیگری رزرو نمایید و یا حتی سفر شما زمینی با قطار یا هوایی باشد ، خدمات ترنسفر استقبال توسط تیم پشتیبانی سفرآس۲۴ ارائه می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *