تور مشهد از شیراز

تور مشهد از شیراز یکی دیگر از تورهای پر امکانات ارائه شده در سایت سفرآس ۲۴ می باشد که شما عزیزان می توانید آن را با قیمت فوق العاده رزرو و از خدمات مربوط به آن استفاده کنید. تور مشهد مختص سخت پسندان تهیه و تنظیم شده و دارای آپشن های فراوانی برای انتخاب است پس می تواند انتظارات شما را در بالاترین حد نیز برآورده و به شما تجربه خارق العاده ای را هدیه دهد. با ما همراه باشید صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و تور مورد نظر خود را انتخاب کنید و لذت ببرید.

تور های هوایی مشهد از شیراز

لابی هتل آراکس مشهد
ستاره هتل
نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سهند مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۰۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سی نور مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کارن مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۲۶۰,۰۰۰ تومان

تور های زمینی مشهد از شیراز با قطار

لابی هتل آراکس مشهد
ستاره هتل
تماس تلفنی
نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سهند مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۵۳۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سی نور مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کارن مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

تور های لاکچری مشهد از شیراز

نمای هتل مجلل درویشی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۵,۰۶۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۴,۵۸۰,۰۰۰ تومان
نما هتل الماس۲ مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۵,۰۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل رز درویشی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۴,۷۴۰,۰۰۰ تومان

تور های ارزان قیمت مشهد از شیراز

هتل نسیم مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۱۲۰,۰۰۰ تومان
نما هتل ایران زمین مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۲۸۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل قدس مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۲۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان

تور های خانوادگی مشهد از شیراز

نما هتل الماس نوین مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان
نما هتل اترک مشهد
ستاره هتل
تور مشهد هتل رفاه
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۴۴۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد از شیراز؛ زیارت و تفریح در کنار هم

تور مشهد از شیراز

تور مشهد از شیراز یکی از تورهای پر متقاضی است که به صورت مداوم از سوی سایت های گردشگری در حال برگزاری است. اهالی شیراز که خود ساکن یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین مقاصد توریستی کشور هستند از مخاطبان اصلی این تور محسوب می شوند. تور مشهد از شیراز با توجه به تقاضای بالای مخاطبان از عرضه بالایی برخوردار است و در تنوعی بی نظیر ارائه می شود. 

شما در هر فصلی از سال که تصمیم به سفر گرفتید می توانید این تور  را به صورت دلخواه خود رزرو نمایید و برای سفری زیارتی – سیاحتی به پایتخت معنوی ایران آماده شوید. مشهد همواره شاهد حضور میلیون ها مسافر از جای جای ایران و جهان است و تورهای مشهد در چهار فصل برگزار می شود. با این حال شما می توانید با توجه به شرایط خود بهترین زمان سفر به مشهد را انتخاب کنید. 

اگر در بهار تصمیم به سفر دارید یکی از بهترین زمان ها را انتخاب کرده اید. این شهر در بهار دارای آب و هوای مطبوعی است که آمار رزرو تور بهاره مشهد از شیراز را بالا می برد.  البته تعطیلات نوروز یکی از زمان های شلوغی مشهد است که سفری پر هزینه را نصیب شما می کند. 

مشهد در فصل تابستان آب و هوایی گرم و سوزان را تجربه می کند. البته اگر از مسافران تور تابستانه مشهد از شیراز هستید می توانید شهریور شاهد آب و هوای مطبوع تری در این شهر باشید. 

پاییز از دیگر فصل های مناسب برای سفر به مشهد است. رزرو تور پاییزه مشهد از شیراز یکی از مناسب ترین انتخاب ها هم از نظر آب و هوایی و هم از نظر خلوتی است. زمستان در این شهر شاهد آب و هوای سرد و در برخی روزها یخبندان خواهید بود. در این فصل آمار مسافرت به این شهر کاهش پیدا می کند که همین امر عرضه تور مشهد از شیراز ارزان قیمت را در پی دارد.

تور مشهد از شیراز در سایت های مختلف هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی برگزار می شود. شیراز در جنوب کشور واقع شده است و این شهر در شمال شرق. این فاصله سبب شده تور مشهد از شیراز طرفداران بیشتری داشته باشد. مسیر شیراز- مشهد اغلب دارای دو پرواز در صبح و عصر است. البته روزهای پرمسافر ممکن است سه پرواز در این مسیر انجام شود. 

پرواز از فرودگاه شهید دستغیب شیراز تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد حدود یک ساعت و نیم طول می کشد. در این مسیر پروازهای چارتری هم پیدا می شود. تور زمینی خود به صورت تور مشهد از شیراز با قطار و تور مشهد از شیراز با اتوبوس و خودروی شخصی قابل تقسیم است. فاصله ریلی حدود ۲۲ تا ۲۴ ساعت است که زمان زیادی است. تور مشهد از شیراز با اتوبوس نیز حدود ۱۶ ساعت به طول خواهد انجامید. 

سفر هوایی بسیار راحت تر از سفر زمینی است ولی هزینه بالاتری دارد. سفر زمینی نیز با توجه به ارزان تر بودن که از مهم ترین ویژگی های آن محسوب می شود دارای طرفداران بسیاری است. در این سفر می توانید از مناظر راه نیز لذت ببرید. اگر می خواهید قیمت کمتری برای پرواز بپردازید می توانید منتظر عرضه تور مشهد از شیراز لحظه آخری باشید. این تور زمانی عرضه می شود که برخی مسافران سفر خود را لغو کرده اند و ظرفیت پرواز تکمیل نشده است. 

در چنین شرایطی شرکت های هواپیمایی با پایین آوردن قیمت بلیط اقدام به جذب مسافر می کنند و شما می توانید از این فرصت برای داشتن سفری ارزان تر استفاده نمایید. البته قیمت تور مشهد از شیراز تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد که زمان سفر، کیفیت هتل محل اقامت، خدمات تور، شیوه سفر به صورت هوایی یا زمینی و کیفیت پرواز از مهم ترین آن ها می باشند.

تور این شهر با توجه به برگزاری در هتل هایی با کیفیت های گوناگون دارای قیمت های متنوعی نیز می باشد. این شهر انواع اقامتگاه از هتل های پنج ستاره تا سوئیت های ارزان قیمت را در خود جای داده است. به همین سبب شما در لیست این تور هم شاهد تورهای ارزان قیمت هستید و هم تورهای لاکچری که هر کدام طرفداران خاص خودشان را دارند. 

مسافرانی که به دنبال سفری لاکچری هستند می توانند هتل های پنج ستاره چون هتل مجلل درویشی، هتل سی نور، هتل بین المللی قصر، هتل قصر طلایی، هتل مدینه الرضا و هتل هما ۱ را انتخاب کنند. 

تور مشهد از شیراز هتل مجلل درویشی از لاکچری ترین تورهایی است که هزینه بالای آن ارزش اقامت در یکی از شیک ترین و پر امکانات ترین هتل های کشور را دارد. تور مشهد از شیراز هتل بین المللی قصر نیز با توجه به کیفیت بالای خود همواره پر طرفدار است.

 تور مشهد هتل مدینه الرضا، تور مشهد هتل قصر طلایی، تور مشهد هتل سی نور و تور مشهد هتل هما ۱ از دیگر تورهای لاکچری هستند که بهترین اقامت را برای مسافران به ارمغان می آورند.  برای رزرو این تورهای محبوب باید خیلی زود اقدام کنید. تورهای ارزان تری نیز در لیست تور مشهد از شیراز قرار دارند که سفری اقتصادی را نصیب مسافران می کنند. 

تور مشهد از شیراز هتل ایران زمین، تور مشهد از شیراز هتل کوثر، تور مشهد از شیراز هتل نسیم از جمله تورهای ارزان قیمت برای اهالی شیراز است.  نکته ای که مسافران این تور باید به آن توجه داشته باشند فرصت های متنوعی است که در این شهر برای زیارت و سیاحت وجود دارد. این شهر اگر چه به عنوان شهری زیارتی شناخته می شود، اما دارای انواع جاذبه های تفریحی است که می توانند برای مسافران قابل توجه باشند. 

سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان، شهر بازی پارک ملت، بوستان جنگلی وکیل آباد، باغ وحش و پارک کوهسنگی از مهم ترین جاذبه های تفریحی این شهر محسوب می شوند. تور مشهد از شیراز یک فرصت بی نظیر برای زیارت و سیاحت است.

تور مشهد از شیراز؛ فرصتی مناسب برای سفری دوست داشتنی

حرم امام رضا

این شهر به عنوان دومین شهر پهناور ایران سالانه با حضور مسافران به جمعیتی چند برابر خود می رسد. شما همواره این شهر را پر ازدحام و شلوغ می بینید. مسافران این شهر از سراسر ایران و کشورهای دیگر با طی کردن کیلومترها مسافت مهمان امام هشتم (ع) می شوند.  

با توجه به شمار زیاد متقاضیان سفر به مشهد تورهای بسیاری برای این شهر از مبادی مختلف کشور در نظر گرفته شده است. تورهای این شهر یکی از پرطرفدارترین و پر متقاضی ترین تورهای داخلی است. تور مشهد از شیراز برای شما فرصت مناسبی است تا سفری دوست داشتنی به پایتخت معنوی ایرن را آغاز کنید.

مشهد؛ زیارت، تفریح، خرید

مهم ترین و اصلی ترین دلیل پر بازدید بودن این شهر را باید در قرار داشتن آرامگاه امام رضا (ع) در این شهر دانست. اغلب مسافران به هوای زیارت در بارگاه منور رضوی بار سفر را می بندند. حضور در این مکان معنوی آرامشی وصف ناپذیر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

آرامشی که برای لحظاتی شما را از دنیای زمینی و دغدغه های آن جدا می کند. اما این شهر، شهری است که برای سیاحت و تفریح نیز فرصت ویژه ای را در اختیار مهمانانش قرار می دهد. 

انواع جاذبه های زیارتی، تفریحی، تاریخی و توریستی در این شهر در انتظار رزرو کنندگان تور مشهد از شیراز است. بنابراین شما در این شهر هم زیارت می کنید و هم تفریح، هم از بازارهای متنوع بازدید می کنید و هم اوج هیجان را در اماکن تفریحی تجربه خواهید کرد. 

فصل های مشهد گردی

گردش نه فصل خاصی دارد و نه زمان خاصی را می طلبد. شما هر زمان که مهمان این شهر شوید درب های آن را به روی خود باز می بینید. اما شما می توانید با توجه به انگیزه ی خود برای سفر زمان های خاصی را برای رزرو تور مشهد برگزینید.شاید دوست داشته باشید در مناسبت های خاص مذهبی در این شهر حضور داشته باشید. در این صورت باید با جمعیت زیاد مسافران این شهر در این ایام کنار بیایید. 

این شهر در ایام خاصی چون اعیاد مذهبی، ماه محرم به خصوص تاسوعا و عاشورا و شب های قدر بیشترین حجم مسافر را دارد. در تعطیلات نیز این شهر با افزایش چشم گیر مسافران روبرو می شود. افراد بسیاری دوست دارند لحظه ی تحویل سال را در بارگاه منور رضوی حضور داشته باشند. اگر خوستار قدم زدن در شهری خلوت هستید بهتر است اوایل هفته و فصل زمستان را انتخاب کنید.

گردش در تور مشهد از شیراز

این کلان شهر اگر چه به عنوان مقصدی زیارتی شناخته می شود اما فرصت های مناسبی برای گردش و تفریح نیز در آن وجود دارد. با توجه به پر مسافر بودن این شهر مدیران آن سعی کرده اند با فراهم آوردن انواع جاذبه ها و امکانات تفریحی پاسخگوی نیازهای این حجم از مسافر باشند. جاذبه های این شهر انواع مختلفی از اماکن زیارتی، تاریخی، گردشی، پارک های آبی، شهربازی و  غیره را در بر می گیرد. 

تمام این جاذبه ها را می توانید در تور مشهد از شیراز در اختیار داشته باشید. با توجه به تنوع این جاذبه ها بهتر است پیش از سفر لیست این اماکن را تهیه کنید و برنامه ی مناسبی بچینید. در این برنامه مدت زمان حضورتان در این شهر را در این تور به خاطر داشته باشید.

اوج هیجان را در اماکن تفریحی تجربه کنید

یکی از هیجان انگیزترین و مفرح ترین تفریحات این شهر را با حضور در پارک های آبی این شهر تجربه خواهید کرد. ورزش ها و تفریحات آبی به طور کلی پر طرفدار و محبوب هستند. در این شهر پارک های آبی متنوعی احداث شده است که در سراسر این شهر پراکنده اند. 

وجود چهار پارک آبی بزرگ این شهر را به داشتن رتبه اول در خاورمیانه رسانده است. برای مسافران این شهر فرصت انجام انواع بازی های شاد و مفرح در این پارک ها فراهم شده است.

سرزمین موج های آبی نخستین  و بزرگ ترین پارک آبی ایران است.  این مجموعه با دارا بودن دو فاز برای آقایان و بانوان توانسته فرصت مناسبی را در اختیار مسافران تور مشهد از شیراز قرار دهد. در این پارک با انواع بازی و تفریح لحظات خود را مفرح می کنید.

 سرسره های آهسته، پیچشی، موج، تویسر، استخر برکه، استخر کودکان، ماساژ و حمام ترکی و انواع بازی های مهیج دیگر در این پارک در انتظار شماست.  اگر می خواهید هیجان بیشتری را حس کنید وکمی ترس را وارد بدنتان کنید سراغ چاله فضایی بروید.

پارک آبی ایرانیان، سرزمین موج های خروشان و پارک ساحلی آفتاب از دیگر پارک های آبی این شهر است.  پارک های سرپوشیده ی این شهر در سانس های مختلف برای بانوان و آقایان قابل استفاده است.

قیمت تور مشهد از شیراز

به طور کلی هزینه ی سفر با تور در اغلب موارد کمتر از روش های دیگر چون سفرهای شخصی است. بنابراین برای کسانی که به دنبال سفرهای اقتصادی هستند رزرو این تور بهترین راه است. البته بسته به اینکه شما چه زمانی به رزرو تور می پردازید این قیمت متفاوت است. 

در دوران شلوغی چون تعطیلات نوروز و مناسبات خاص مذهبی نباید انتظار عرضه ی تور ارزان قیمت را داشته باشید. ضمن اینکه مسئولیت بسیاری از کارها در سفر با تور از عهده ی شما برداشته می شود. 

در این تور شما دو شب و سه رزو در این شهر هستید. صبحانه و ترانسفر استقبال رایگان از خدمات این تور برای مسافران است. شما می توانید قیمت تور شیراز از مشهد را در همین صفحه مشاهده کنید.

تور لحظه آخری مشهد از شیراز

شیراز

شما می توانید برای کاهش هزینه های سفر خود منتظر عرضه ی تور لحظه آخری مشهد از شیراز باشید. این تورها زمانی عرضه می شوند که ظرفیت تور در زمان پرواز تکمیل نشده باشد. بنابراین در این زمان ها شما تور را با قیمت مناسب تری می توانید رزرو کنید. 

البته پر مسافر بودن این شهر به خصوص در تعطیلات و ایام خاص سبب شده ظرفیت پروازها همواره تکمیل باشد. بنابراین شما کمتر در این مسیر شاهد تور لحظه آخری هستید. به هر حال اگر به دنبال رزرو این تور هستید باید همواره سایت های عرضه ی این تور را چک کنید.

پیشنهادهای ما برای رزرو کنندگان تور مشهد از شیراز

در این شهر می توان روزهای زیادی را سپری کرد و هر روز با جاذبه های جدید مواجه شد. این تور را حتماً باید با یک برنامه ی دقیق آغاز کنید. لازم است لیستی از انواع جاذبه های این شهر تهیه کنید و برنامه ی هر روز حضورتان را در این شهر مشخص کنید. 

به هر حال شاید مدت زمان اقامت به شما اجازه بازدید از تمام دیدنی های این شهر را ندهد. پس بهتر است با توجه به علاقه ی خود اولویت ها را در لیست خود تیک بزنید. در اینجا برای رزرو کنندگان این تور یک پیشنهاد ویژه داریم.

سرزمین موج های آبی را از دست ندهید:

سرزمین موج های آبی

کمتر کسی پیدا می شود که بازی در آب را دوست نداشته باشد. با توجه به همین محبوبیتِ تفریحات آبی است که در این شهر ۴ پارک آبی بزرگ احداث شده است. سرزمین موج های آبی نخستین و بزرگ ترین پارک آبی ایران و یکی از بزرگ ترین پارک های آبی سرپوشیده در خاورمیانه  است. 

سرزمین موج های آبی شهری است که ۸۵۰۰  متر مربع مساحت دارد. این شهر دارای امکانات متعددی چون سرسره، استخر، رودخانه، چاله فضایی، سونا، جکوزی، ماساژ، حمام ترکی، فروشگاه، رستوران و کافی شاپ است.

شما به هر میزان که هیجان بخواهید می توانید در این سرزمین به دست بیاورید. اگر خواستار آرامش هستید می توانید سرسره های آهسته را امتحان کنید و اگر اوج هیجان را می خواهید به سمت چاله فضایی بروید. در چاله فضایی می توانید تپش های قلب خود را بشنوید. 

اگر می خواهید تفریح را با دوستان خود تجربه کنید به سراغ سرسره جت موج بروید. در این بازی مهیج شما در گروه های چهار نفره سوار بر تیوپ می شوید و از سرسره ای ۳۰۰ متری پایین می روید. رزرو کنندگان تور مشهد از شیراز در این مجموعه اوج هیجان و نشاط را به دست می آورند.

بازارگردی با رزرو تور مشهد از شیراز

بازارهای همیشه پر مشتری این شهر نشان می دهد که خرید یکی از اصلی ترین برنامه های مسافران تور مشهد است. مسافرانی که چه برای خرید لوزم مورد نیاز خود و چه برای خرید سوغاتی بازار به بازار این شهر را دور می زنند و مراکز تجاری مختلف را زیر پا می گذارند. 

در این شهر پر گردشگر انواع بازارها از سنتی تا مدرن، از قیمت بالا تا  ارزان قیمت و از مجتمع های سر به فلک کشیده تا بازارچه هایی در فضای باز جای گرفته اند. شما می توانید بسیاری از این مراکز را در اطراف حرم به عنوان پربازدیدترین نقطه ی کلان شهر مشهد مشاهده کنید.

اگر می خواهید سوغاتی بخرید و دوست دارید خریدتان را از بازاری با کالاهای متنوع انجام دهید بازار رضا در دسترس شماست. در این بازار غرفه های متعددی وجود دارد که هر کدام انواع کالا و سوغاتی را عرضه می کنند. این بازار کالاهای خود را با کیفیت های متفاوت و قیمت های گوناگون ارائه می دهد. مسیر این بازار سبب شده همواره شاهد حضور بسیاری از گردشگران باشد. این بازار سرپوشیده در نزدیکی حرم مطهر قرار دارد و همین امر دسترسی به آن را آسان کرده است. 

از این بازار تا مرکز هفده شهریور راه درازی ندارید. شما هنگامی که به انتهای این بازار رسیدید این مرکز را در پیش دارید. در این مرکز پاساژها و مجتمع های گوناگونی احداث شده است که اقلام مورد نیاز را به مسافران عرضه می کنند. 

این مرکز نیز همواره با جمعیتی انبوه از مسافران روبرو است. از پوشاک گرفته تا خوراکی و لوازم خانگی را در این مرکز می توانید تهیه کنید. هنگام خستگی می توانید انواع نوشیدنی و دسر را نیز از این مرکز خریداری و نوش جان کنید. تور مشهد از شیراز را با حضور در بازارهای این شهر دلچسب تر کنید.

دیدن نمایش جذاب حیوانات در باغ وحش وکیل آباد 

حیوانات وحشی همان اندازه که ترسناک هستند جذاب نیز هستند. دیدن حرکات و بازی های آنها می تواند زیباترین و مهیج ترین نمایشی باشد که تا کنون دیده اید. این نمایش که برای شما از پشت میله های محکم باغ وحش ها اجرا می شود شما را با دنیایی از شگفتی روبرو خواهد کرد. 

شاید از دیدن یک شیر یا ببر یا گراز در جنگل  وحشت کنید اما در باغ وحش با خیالی آسوده در کنار این حیوانات وحشی خواهید بود و به آنها غذا خواهید داد. با بازدید از باغ وحش وکیل آباد می توانید تماشاگر صحنه های جذابی از رفتارهای حیوانات مختلف باشید. در این باغ حس ترس و هیجان را با هم تجربه خواهید کرد.

باغ وحش وکیل آباد یکی از دیدنی ترین جاذبه های شهر این شهر است که مسافران را پای نمایش های جذاب حیوانات می نشاند. این باغ وحش که تنهاترین باغ وحش استان خراسان رضوی است، در سال ۱۳۳۹ افتتاح شده است. در این مکان انواع پستانداران، خزندگان، آبزیان و پرندگان نگهداری می شوند. 

پلنگ و شیر آفریقایی، ببر بنگال، کفتار، شتر لاما، شامپانزه، گوسفند بربر، خرس و گونه های بسیاری از جانداران را در پشت میله قفس های این باغ خواهید دید. همچنین در این باغ وحش بخش هایی مجزا برای حیوانات تاکسیدرمی شده و خزندگان احداث شده است. هیجان این باغ وحش با مسابقه هایی که جایزه های ویژه برای برندگان خود دارند بیشتر می شود.

این باغ وحش در مجموعه ی پارک جنگلی وکیل آباد ساخته شده است. شما در این مکان نه تنها از باغ وحش دیدن می کنید بلکه می توانید فضایی خوش آب و هوا و مفرح را برای تفریح در اختیار داشته باشید. پارک وکیل آباد در کنار این باغ وحش قرار دارد و طبیعت زیبای آن بهترین مکان برای گردش است. بازید از مجموعه ی پارک وکیل آباد برای مسافران تور مشهد از شیراز بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

مشهد زیر پای مسافران این تور

در این کلان شهر فرصت های بسیار زیادی برای سیر و سیاحت پیش روی شماست. امکان بازدید از تمام جاذبه های زیارتی، گردشگری و تفریحی برای شما در این شهر به راحتی امکان پذیر خواهد بود. این دسترسی با توجه به فراهم بودن انواع وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر برای شما میسر است.

 اتوبوس، مترو و اسنپ از بهترین وسایل سفرهای درون شهری در این شهر هستند. در این شهر اتوبوس های درون شهری بسیاری از مسیرها را پوشش می دهند. همچنین فاصله ی ایستگاه اتوبوس ها نزدیک و امکان رفتن به تمام نقاط شهر برای شما فراهم است. 

متروی این شهر نیز برای رفتن به بسیاری از مراکز مهم این شهر گزینه ی مناسبی است. با نصب اسنپ نیز می توانید از یکی از بهترین امکان ها برای عبور و مرور در شهر استفاده کنید. با استفاده از این امکانات در تور مشهد از شیراز می توانید این شهر را زیر پا بگذارید.

بازدید از جاذبه های مذهبی

این شهر به عنوان یک شهر مذهبی و زیارتی از جاذبه های مذهبی بسیاری برخوردار است. حرم مطهر رضوی به عنوان مهم ترین جاذبه زیارتی این شهر، این شهر را به پایتخت معنوی ایران نامبردار کرده است. اما علاوه بر حرم می توانید در این شهر برای زیارت مکان های دیگری را نیز در اختیار داشته باشید.

یکی از این جاذبه ها را می توانید در خود حرم ببینید. مسجد گوهرشاد به عنوان یکی از بناهای تاریخی ایران از قابلیت های بسیاری برای جذب گردشگر برخوردار است. این مسجد یادگار دوران تیموریان است که در زمان شاهرخ و به دستورر همسر او بیگم گوهر شاد ساخته شده. 

این مسجد نشانه های بسیاری از معماری اصیل ایرانی را پیش چشم شما می آورد. درب های این مسجد در شبانه روز باز است و شما می توانید هنگام حضور در حرم از این مسجد نیز بازدید کنید.

آرامگاه خواجه ربیع از دیگر جاذبه های مذهبی این شهر است. این آرامگاه به دستور شاه عباس صفوی و به پیشنهاد شیخ بهایی ساخته شده است. در این آرامگاه می توانید شاهد معماری دوران صفوی باشید. استفاده از کاشی های فیروزه ای و نقاشی های زیبا این آرامگاه را بسیار چشم نواز کرده است.

آرامگاه پیر پالان دوز

آرامگاه پیرپالان دوز

این آرامگاه از دیگر اماکن زیارتی در کلان شهر مشهد است. این مقبره که در گوشه شرقی بارگاه منور رضوی قرار گرفته از بناهای دوران صفویه است. این بنا که در آثار ملی ایران نیز ثبت شده است متعلق به یکی از عرفای قرن دهم هجری یعنی محمد کارندهی معروف به محمد عارف عباسی است. آرامگاه پیر پالان دوز دارای چهار ضلع و یک گنبد و ایوان بسیار زیباست. کاشی کاری هایی با رنگ فیروزه ای زیبایی خاصی به این مقبره بخشیده است. 

همچنین داخل بقعه می توانید شاهد نقاشی های زیبایی از دوران صفوی باشد. لازم به ذکر است که این بنا در سال های اخیر مورد مرمت قرار گرفته است. اکنون این آرامگاه توسعه یافته و حیاط و رواق هایی نیز بر آن افزوده شده است. 

شما پس از زیارت امام هشتم (ع) می توانید سری هم به این آرامگاه بزنید و علاوه بر زیارت از دیدن معماری اصیل ایرانی نیز بهره مند شوید. این مقبره در بیرون ورودی خیابان نواب صفوی واقع شده است و با توجه به نوشته های مسیر به راحتی آن را پیدا خواهید کرد.

کدام هتل های مشهد را انتخاب کنیم؟

تنوع هتل های این شهر سبب شده شما انتخابی آزادانه برای اقامت در این شهر دوست داشتنی داشته باشید. این تنوع را هم در قیمت و هم در امکانات این اقامتگاه ها خواهید دید. همچنین این هتل ها با توجه به موقعیت مکانی خود نیز متنوع هستند و شامل هتل هایی در محدوده حرم و یا هتل هایی دورتر اما در اماکن کم ازدحام می شوند. در هنگام رزرو تور مشهد شما لیست متنوعی از این هتل ها را برای انتخاب پیش رو خواهید داشت. 

هتل هایی که با امکانات و تسهیلات رفاهی و ورزشی شما را مهمان می کنند و مهمانپذیرهایی که با امکاناتی در حد نیاز امکان اقامتی راحت را برای شما فراهم می آورند.

جالب است بدانید بیشترین اقامتگاه های این شهر در یکی از خیابان های منتهی به حرم قرار گرفته است. این امر به سبب انگیزه زیارتی اغلب گردشگران این شهر است که به راحتی بیشتر مسافران انجامیده. آنچه  برای داشتن اقامتی راحت تر به شما کمک می کند اطلاع از شرایط هتل های مشهد پیش از رزرو تور است. شما می توانید با مراجعه به سایت هتلو از موقعیت مکانی و امکانات هتل های مشهد اطلاع پیدا کنید.

اقامت در هتل های لوکس مشهد

این شهر نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشورها نیز گردشگران بسیاری را جذب خود کرده است. با توجه به تقاضای زیاد سفر به مشهد و بین المللی بودن این مقصد شاهد احداث هتل هایی مجلل و لوکس در این شهر هستیم. هتل هایی که مجموعه ای از امکانات تفریحی و رفاهی را برای مسافران فراهم می آورند. در این قسمت به معرفی چند هتل در این شهر خواهیم پرداخت.

هتل مجلل درویشی؛ اقامتی به یادماندنی 

هتل مجلل درویشی همان طور که از نامش پیداست نه تنها یکی از بهترین هتل های مشهد بلکه یکی از فوق العاده ترین هتل ها در کل کشور است. این هتل در یکی از بهترین موقعیت ها از نظر دسترسی به حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. اتاق های شیک با امکانات متنوع، مجموعه آبی با خدمات ماساژ و اسپا، انواع سالن های ورزشی و امکانات غذا و نوشیدنی فوق العاده بخشی از خدمات این هتل مجلل است. از خدمات مهم این هتل اجاره خودرو بدون راننده است که لذت مشهد گردی را برای شما چندین برابر خواهد کرد.

هتل قصر طلایی؛ طرحی چشم نواز و فضایی مجلل

هتل قصر طلایی شما را مهمان فضایی مجلل و لوکس خواهد کرد که با انواع امکانات رفاهی مجهز شده است. این هتل را در یکی از بهترین موقعیت های مشهد از نظر دسترسی به حرم و مراکز مهم شهر خواهید دید. ساختمان بلند بالای این هتل با طراحی بی نظیر و چشم نواز خیابان اما رضا (ع) را زینت بخشیده است. امکانات متعدد آن نیز مهمانان را از انتخاب خود راضی خواهد نمود. این هتل در نزدیکی اتوبوس های بی آرتی قرار گرفته که برای مشهد گردی مسافران فرصتی ویژه است.

هتل الماس ۲ مشهد؛ اتاق هایی مجلل در ساختمانی لوکس

هتل الماس ۲ مشهد از هتل های نوساز این شهر است که انتظار مسافران برای اقامتی مورد پسند را برآورده می سازد. ساختمان این هتل که با ترکیبی از سبک های ایران باستان، ترکی، روسی، رومی، عربی و آفریقایی طراحی شده هر نگاهی را به خود خیره می کند. اتاق هایی با طرح یاقوت، برلیان، الماس که شما را به اقامتی دلنشین فرا می خواند و تجهیزاتی مدرن که امکان اقامتی مرفه را برای شما فراهم می آورد.

هتل های ارزان قیمت در مشهد

کلان شهر مشهد دارای مسافران بی شماری است که با انگیزه ها و هزینه های متفاوت سفر خود را شروع کرده اند. با توجه به این امر در این شهر هتل های متنوعی از نظر کیفیت احداث شده است. در واقع شما هر نوع اقامتگاهی که بخواهید در این شهر خواهید یافت. 

اگر بخواهید در هتل هایی با قیمت مناسب اقامت داشته باشید این امکان برای شما به راحتی فراهم می شود. این هتل ها گاه به سبب موقعیت مکانی خود آنقدر ارزشمند هستند که امکانات پایین آنها نسبت به هتل های پنج ستاره به چشم نمی آید.

 در لیست رزرو تور مشهد شما علاوه بر هتل های لوکس بسیاری از هتل های دو یا سه ستاره را نیز خواهید دید. هتل کوثر، هتل قدس، هتل علمدار، هتل آپارتمان آراکس از جمله هتل های دو یا سه ستاره این شهر هستند. شما با انتخاب این هتل ها برای اقامت اگر چه قیمت پایین تری می پردازید اما از اقامتی با کیفیت بهره مند می شوید. همچنین مشهد دارای مهمانپذیرهای بسیاری در اطراف حرم است که با قیمتی پایین اجاره داده می شوند.

مهمانپذیر علمدار؛ موقعیتی مطلوب برای زیارت و خرید

مهمانپذیر علمدار مشهد از جمله اقامتگاه های نوساز این شهر است که در محدوه حرم بنا شده. این هتل با ارائه امکانات و خدمات مناسب و مجهز بودن به رستوران توانسته شرایط مطلوبی را برای اقامت مسافران مشهد فراهم کند. دسترسی آسان به بسیاری از بازارهای مشهد از مزایای این هتل برای اهالی خرید است. این هتل برای کسانی که در پی اقامتی ارزان در مکانی نزدیک به حرم هستند یک گزینه فوق العاده است.

هتل قدس؛ در چند قدمی بارگاه منور رضوی

هتل قدس مشهد در یکی از بهترین موقیعت های این شهر از جهت دسترسی به حرم مطهر قرار گرفته است. ساختمان این هتل در مقابل یکی از ورودی های پر رفت و آمد حرم یعنی باب الجواد واقع شده است. از این جهت این هتل برای زائران یک فرصت ویژه خواهد بود. 

دیدن چشم انداز حرم از ساختمان هتل می تواند حس خوشایندی برای مهمانان ایجاد کند. اتاق های این هتل با امکانات لازم تجهیز شده اند و در فضای هتل نیز خدمات مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد.

تور مشهد از شیراز را با چه خدماتی رزرو می کنید؟

تور مشهد از شیراز به عنوان توری محبوب هموراه با ظرفیتی تکمیل به سمت مقصد حرکت می کند. در این تور شما از خدمات بسیاری بهره مند هستید که شما را به رزرو تور مشهد ترغیب خواهد کرد. در سایت سفرآس ۲۴ شما می توانید به راحتی به رزرو این تور بپردازید. همانطور که در صفحه داخلی این تور مشاهده می کنید هتل هایی بسیاری برای رزرو لیست شده اند که دارای کیفیت های مختلف هستند.

شما در این لیست هم هتل های پنج ستاره چون هتل قصر طلایی و هتل مجلل درویشی را خواهید دید و هم هتل های دو ستاره چون هتل قدس و هتل ادریس. شما با توجه به هتل انتخابی خود می توانید شاهد قیمت های مختلفی باشید. 

شما در این تور که به صورت هوایی برگزار می شود به مدت دو شب و سه روز مقیم خواهید بود و می توانید در این فرصت به بسیاری از جاذبه های این شهر سر بزنید. ترنسفر استقبال فرودگاهی رایگان از دیگر خدمات این تور برای مسافران مشهد است.

چگونه سفر تور مشهد از شیراز ارزان تر با صرفه جویی در خورد و خوراک داشته باشیم؟

اجازه ندهید غذا بودجه سفر شما را خراب کند، بیشتر پس انداز کنید، بیشتر تفریح کنید! هزینه های سفر می تواند به سرعت افزایش یابد. یکی از رایج ترین هزینه هایی که به سفر کمک می کند، خرید غذا است. راه‌های زیادی برای کاهش هزینه‌هایی که برای خرید غذا به میان می‌آید وجود دارد.

 یک وعده غذایی را با شریک سفر خود به اشتراک بگذارید

مانند همه مسافران، ما دوست داریم هر از گاهی در رستوران ها غذا بخوریم. لذت بردن از غذاهای محلی و لذت بردن از غذاهای جدید تنها یکی از تجربیات هیجان انگیز سفر به مشهد با آن رستوران های رنگارنگش  است. برای صرفه جویی در هزینه ها میتوانید غذاهای اصلی ای را که در رستوران های مختلف میخورید با شریک سفر خود تقسیم کنید. با به اشتراک گذاشتن یک ظرف، در نیمی از هزینه را صرفه‌جویی کنید و در عین حال از امتحان کردن رستوران های مشهد هم بهره مند شوید.

 محدود کردن غذا خوردن در بیرون از منزل

اگر با بودجه کمی به سفر تور مشهد از شیراز میروید، باید محدودیتی برای چند بار غذا خوردن در یک روز تعیین کنید. اگر به طور مداوم ۲ تا ۳ بار در روز غذا می خورید، قیمت رستوران ها میتواند هزینه های سفر شما را بالا ببرد. میتوانید مقداری مواد غذایی با خودتان ببرید و در شهر مقصدتان آشپزی کنید.

به فروشگاه مواد غذایی محلی مراجعه کنید

به خواربارفروشی های محلی نگاه کنید و مواد غذایی تهیه کنید تا در طول روز بتوانید آشپزی کنید. بسته به محل اقامت یا نحوه سفر شما بر نوع غذایی که می خرید تأثیر می گذارد. اگر به آشپزخانه دسترسی دارید، گزینه های بیشتری برای انتخاب دارید زیرا واقعاً می توانید آشپزی کنید. اگر آشپزخانه ندارید، خرید غذاهای بدون پخت بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

چیزهایی مانند ساندویچ سرد، سالاد ماکارونی یا سیب زمینی از پیش پخته شده، کنسرو ماهی تن، سالاد تن ماهی و غیره از مواردی است که میتواند به کاهش هزینه های سفر شما کمک کند.

 

۴.۷/۵ - (۶۹ امتیاز)

2 پاسخ

  1. این هتل یکی از بهترین هتل های مشهد و یا حتی ایران است و خدمات و امکانات ویژه ای دارد .
   در این هتل انواع خدمات و امکانات رفاهی و تفریحی در دسترس مهمانان قرار گرفته که کتابخانه، مرکز خرید، استخر، سونا، ماساژ، سالن بدنسازی، رستوران بام، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، آرایشگاه و کافی شاپ از مهم ترین آنها هستند. این هتل دارای پنج رستوران با منوهای متنوع است که همگی در فضایی شیک و دلباز پذیرای مهمانان خواهند بود.

   پیشنهاد میکنم از طریق لینک زیر اطلاعات کامل این هتل رو بررسی نمایید و از امکاناتش مطلع شوید .
   اطلاعات کامل تور مشهد هتل قصر طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.