تور مشهد از کرمانشاه

تور مشهد از کرمانشاه در سایت سفرآس 24 با تنوعی مطلوب از نظر قیمت و خدمات در دسترس اهالی این شهر قرار گرفته است. شما می توانید این تور را همراه با خدماتی فوق العاده در این سایت رزرو نمایید و یک سفر منحصر به فرد به شهر مشهد را نصیب خود کنید.  این سایت با ارائه مناسب ترین و متنوع ترین قیمت ها توانسته امکان سفر به این شهر را برای تمام افراد فراهم کند. تور مشهد از شهر کرمانشاه در تمام روزهای هفته برای رزرو در دسترس مسافران قرار دارد.

تور های هوایی مشهد از کرمانشاه

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2700000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 3100000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2460000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2540000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2610000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 3160000 تومان
ستاره هتل

تور های زمینی مشهد از کرمانشاه با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 210000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1550000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 880000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 900000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1080000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1650000 تومان
ستاره هتل

تور مشهد از کرمانشاه؛ به سوی شهر زیارت و تفریح

مشهد از مهم ترین قطب های گردشگری در ایران است که سالانه میزبان حدود سی میلیون گردشگر از ایران و جای جای جهان می باشد. با توجه به جذابیت هایی که در این شهر وجود دارد، این تور مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص داده است. این تور به ویژه در سال های اخیر با تنوعی که به خود اختصاص داده و با توجه به خدماتی که انواع سایت ها برای آن در نظر گرفته اند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. 

تور مشهد با توجه به پر متقاضی بودن در تمام ایران، از شهرهای مختلف برگزار می شود و برای اهالی تمام نقاط کشور در دسترس قرار گرفته است. یکی از مبادی قرار گرفته در این تور، کرمانشاه است که متقاضیان بسیاری را به خود اختصاص داده است. تور مشهد از کرمانشاه از تورهایی است که با تنوع بالا در دسترس مسافران قرار دارد. این تور در چهار فصل سال برگزار می شود و سالانه مسافران بسیاری را راهی این شهر می کند. 

حرم امام رضا

تنوع در نظر گرفته شده در این تور فرصت مناسبی را در اختیار مسافران قرار داده تا تور دلخواه خود را با توجه به شرایط خود رزرو نمایند. تور مشهد از کرمانشاه با تأثیر از گزینه هایی چون طول مدت اقامت، زمان سفر، کیفیت هتل محل اقامت، زمینی یا هوایی بودن سفر، میزان خدمات و کیفیت پرواز به تورهای مختلفی قابل تقسیم است. بنابراین مسافران این امکان را دارند تا با تغییر هر کدام از این گزینه ها را تور را متناسب با بودجه و سلیقه خود تنظیم کنند. 

از آنجا که قیمت تور مشهد از کرمانشاه یکی از اساسی ترین مسائل پیش روی مسافران است، این تور در این زمینه نیز بسیار متنوع ارائه شده. گنجاندن انواع تور مشهد از کرمانشاه ارزان قیمت در لیست این تور می تواند برای طرفداران سفرهای ارزان قابل توجه باشد.

قیمت تور مشهد از کرمانشاه می تواند بسیار متفاوت باشد. از جمله عوامل مهمی که رقم تور را بالا و پایین می برند کیفیت هتل محل اقامت مسافران است. این تور در اقامتگاه های مختلفی از هتل های پنج ستاره و لوکس تا هتل های یک ستاره و انواع هتل آپارتمان ها قابل رزرو است. تنوع اقامتگاه ها سبب شده شما در لیست این تور انواع تورهای ارزان قیمت تا لاکچری را مشاهده کنید. 

بررسی هتل های مشهد

تور مشهد از کرمانشاه هتل مجلل درویشی یکی از بهترین تورهای ارائه شده برای مسافران اهل کرمانشاه است. هتل درویشی از لوکس ترین هتل های احداث شده در این شهر است که حتی در کل کشور نیز نمونه آن کم یافت می شود. این تور در هتل مجلل درویشی قطعاً یکی از بهترین انتخاب های مسافران برای سفری لاکچری است. یکی دیگر از تورهای لاکچری تور مشهد از کرمانشاه هتل بین المللی قصر است. 

این هتل نیز در لیست بهترین و پر امکانات ترین اقامتگاه های این شهر قرار دارد که اقامتی بی نظیر را نصیب مسافران می کند. تور مشهد از کرمانشاه هتل قصر طلایی نیز می تواند با توجه به امکانات و خدمات ارائه شده در این هتل بسیار با کیفیت باشد.

از دیگر تورهای لاکچری می توان به تور مشهد از کرمانشاه هتل سی نور، تور مشهد از کرمانشاه هتل هما 1 و تور مشهد از کرمانشاه هتل مدینه الرضا اشاره کرد. لیست تور مشهد از کرمانشاه تورهای ارزان قیمت را نیز در خود جای داده است. تورهایی که در هتل هایی با تعداد ستاره های کمتر برگزار می شوند و دارای هزینه کمتری هستند. 

تور مشهد از کرمانشاه در هتل کوثر از این تورهاست که با وجود ارزان بودن، به سبب موقیعت مکانی مناسب هتل بسیار پر طرفدار است. از دیگر تورهای ارزان قیمت می توان به تور مشهد از کرمانشاه هتل نسیم، تور مشهد از کرمانشاه هتل ایران زمین و تور مشهد از کرمانشاه هتل قدس اشاره کرد. تنوع قیمت تور سبب شده مسافران با خیال راحت برای رزرو اقدام کنند. البته شیوه سفر نیز در قیمت تور مؤثر خواهد بود. 

تور مشهد از کرمانشاه ارزان تر است ولی مدت زمان آن ممکن است خسته کننده باشد. تور مشهد از کرمانشاه بصورت پروازی بسیار راحت است و در  عوض هزینه بالاتری دارد.

این تور به صورت مستمر و در چهار فصل سال ارائه می شود و زمان مناسب سفر به مشهد را مسافران انتخاب می کنند. بهترین زمان برای رزرو این تور دو ماه بهار و پاییز است که این شهر دارای آب و هوایی مطبوع و متعادل است. تور بهاره مشهد از کرمانشاه توری پر طرفدار است که به ویژ در تعطیلات نوروز متقاضیان بسیاری دارد. این تقاضای بسیار در افزایش قیمت این تور مؤثر بوده و همچنین قیمت تفریحات و اجاره هتل ها را تحت تأثیر قرار می دهد. 

تور تابستانه مشهد از کرمانشاه اگر چه از نظر آب و هوایی چندان محبوب نیست اما تعطیلات مدارس و دانشگاه ها آن را پر طرفدار کرده است. این تور همچنین برای کسانی که قصد استفاده از تفریحات آبی این شهر را دارند مناسب است. تور پاییزه مشهد از کرمانشاه از تورهای مطلوبی است که به سبب آب و هوای مطبوع مشهد در پاییز به خصوص در اوایل آن توصیه می شود. 

تور زمستانه مشهد از کرمانشاه از کم طرفدارترین تورها است که به سبب آب و هوای سرد در این فصل متقاضی بالایی ندارد. این آب و هوای سرد در برخی روزها حتی سبب تعطیلی بعضی از مجموعه های تفریحی این شهر نیز می شود. البته کسانی که به دنبال سفر ارزان هستند باید زمستان را یک فرصت ویژه بدانند. زیرا در این فصل می توانند شاهد عرضه تور ارزان قیمت مشهد از کرمانشاه باشند. 

سفر به این شهر یکی از سفرهای چند منظوره است که فرصت های بسیاری را در اختیار مسافرانش قرار می دهد. جاذبه های این شهر که به دسته های زیارتی، تفریحی، تجاری، تاریخی و غیره تقسیم می شوند فرصت هایی ناب را برای مسافران این شهر به ارمغان می آورند.

 تور مشهد از کرمانشاه| حضور در شهری زیارتی – سیاحی

این کلان شهر از تمام نقاط کشور طرفداران خاص خودش را جذب کرده است. شمال و جنوب و شرق و غرب ندارد. مسافران این شهر برای حضور در بارگاه منور هشتمین امام از چهار جهت جغرافیایی راهی شمال شرق ایران می شوند. 

البته دایره مسافران این شهر را باید کمی وسیع تر از این دانست. شاید شما هم حجم مسافران غیر ایرانی را در کوچه پس کوچه های این شهر دیده باشید. این شهر در خارج از مرزهای ایران نیز توانسته تورسیت ها را جذب خود کند.در میان مسافران این شهر کرد زبانان عزیز کرمانشاهی بخش عظیمی از مسافران را تشکیل می دهند. بنابراین تور مشهد از کرمانشاه در میان تورهای این شهر گنجانده شده است.

مشهد را بیشتر بشناسید

کسانی که تنها اسم این شهر را شنیده اند آن را شهری زیارتی می دانند. وجود آرامگاه امام رضا (ع) به عنوان پر بازدیدترین مکان این شهر آن را به مقصدی مقدس و زیارتی بدل کرده است. اما اگر بیشتر با این شهر آشنا شوید خواهید دانست که این شهر برای مقاصد تفریحی و سیاحتی نیز شرایط ویژه ای را فراهم کرده است. 

این شهر به برکت حضور امام هشتم (ع) توانسته بهترین امکانات را برای مهمانانش فراهم کند. امکاناتی که شاید در هیچ جای کشور نبینید. شاید برایتان جالب باشد که این شهر با وجود چهار پارک آبی بزرگ جایگاه نخست را در خاورمیانه به خود اختصاص داده است. اگر می خواهید این شهر را بیشتر بشناسید تور مشهد فرصت مناسبی برای شماست.

بارگاه مطهر رضوی؛ مجموعه ای زیارتی –  سیاحتی

حرم مطهر رضوی را می توان خورشید آسمان این شهر دانست. خورشیدی که بهره گیری از انوارش سالانه میلیون ها نفر را راهی جاده های این شهر می کند. لحظه های حضور در صحن های حرم از آرامش بخش ترین لحظات زندگی شما می شود. روزانه مراسم مذهبی و تربیتی متنوعی در این مکان مقدس برگزار می شود که می توانید از آنها بهترین استفاده را ببرید.

این مجموعه که کانون آن را آرامگاه امام رضا (ع) تشکیل می دهد مجموعه ای از امکانات را شامل می شود. مجموعه ای که با داشتن  مسجد، موزه، کتابخانه، مهمان سرا و دیگر بناها توانسته یک مجموعه ی کامل باشد. حرم دارای ورودی های متعددی در تمام جهات خود می باشد که با توجه به هتل اقامت خود می توانید ورودی نزدیک تر را انتخاب کنید. در تور مشهد از کرمانشاه نوبت های زیادی را می توانید در حرم حضور پیدا کنید.

مراسم جاروکشی در حرم را حتماً ببینید

با توجه به مذهبی بودن این شهر همواره شاهد برگزاری مراسم های خاص در آن هستیم. بسیاری از مراسم های سنتی –  مذهبی در حرم اجرا می شوند که دیدن آنها حس بی نظیری به انسان می دهد.  یکی از این مراسم ها مراسم جارو کشی در حرم است. جارو کشی نمایشی نمادین است که توسط خادمان امام رضا (ع) اجرا می شود. 

در این مراسم دربانان لباس خدمت به تن می کنند و با جاروهای دسته بلندی در صحن های خاصی از حرم  رو به قبله می ایستند. یکی از این دربانان اشعاری را در مدح ائمه ی معصومین و امام رضا (ع) زمزمه می کند و بقیه نیز آن را تکرار می کنند. دعای دسته جمعی خاتمه دهنده ی این مراسم است. این مراسم ساده و صمیمی همواره نگاه زائران امام رضا (ع) را به خود جلب می کند. 

تفریح در شهری زیارتی

رزرو تور هوایی مشهد از تهران

در این تور حتماً زمانی را برای بازدید از تفریحات متنوع و جذاب اختصاص دهید. پر مسافر بودن این شهر سبب شده اماکن تفریحی بسیاری در این شهر بنا شود. یکی از بزرگ ترین پارک های کشور را می توانید در شهر مشهد ببینید. پارک ملت در شهربازی خود هیجانی وصف ناپذیر را به شما هدیه می دهد. اگر گشتی در این پارک بزنید می توانید مسافران زیادی را ببینید که غذای خود را در زیر سایه ی درختان این پارک نوش جان می کنند.

در شهر بازی این پارک نیز صف های طولانی را مشاهده می کنید که برای دریافت بلیط بازی های مهیج تشکیل شده است. این پارک وسیع بزرگ ترین چرخ و فلک خاورمیانه را به خود اختصاص داده است. بلیط اسکای فلایر، اسکیت بورد، ترن هوایی، آکروجت فضایی، تاپ اسپین و کشتی  دوبل و بسیاری دیگر از بازی های پر هیجان را در تور مشهد از کرمانشاه می توانید تهیه کنید.

لذت خرید در بازارهای اطراف حرم

خرید را می توان بخش لاینفکی از مسافرت دانست. بازار گردی حتی برای بعضی از مسافران انگیزه اصلی مسافرت محسوب می شود. خرید در این شهر با وجود بازارهای متنوع آن لذتی دیگر دارد. همواره اطراف حرم را مملو از افرادی می بیند که مشغول بازدید از بازارها ی متنوع هستند. در واقع پر بازدید بودن حرم و قرار گرفتن اغلب هتل های این شهر در محدوده ی حرم سبب شده بازارهای متنوعی نیز در این مکان ها احداث شود. 

بازارهایی که کالاهای متنوع و پرزرق و برق را روبروی نگاه مسافران ردیف کرده اند. یکی از مهم ترین بازارهای اطراف حرم بازار بزرگ و سرپوشیده ی امام رضا (ع) است. این بازار کهن و پر سابقه را مسافران قدیمی این شهر نیز خوب می شناسند. بازاری که غرفه های متعددی را در خود جای داده است تا انواع سوغاتی و کالاهای متنوع را به مشتریان خود عرضه کند. این بازار مسیر کوتاهی تا حرم دارد و هنگام برگشتن از حرم می توانید به راحتی از آن بازدید نمایید.

از دیگر مراکز خرید خوب این شهر، مرکز هفده شهریور است. در این مرکز انواع مجتمع های تجاری را می توانید ببینید که سر به آسمان کشیده اند. این مرکز همواره شلوغ و پر مشتری است. هنگام خستگی در این بازارها می توانید انواع نوشیدنی و دسر را در جای جای این مرکز خریداری و نوش جان کنید.

رزرو تور مشهد از کرمانشاه

تور مشهد از کرمانشاه را می توانید به صورت هوایی یا زمینی رزرو کنید. البته قیمت این تورها با یکدیگر متفاوت است. در تور هوایی سه شب و چهار روز و در تور زمینی دو شب و سه روز در این شهر اقامت خواهید داشت. به هر حال سفر هوایی می تواند برای شما بسیار راحت تر باشد. ضمن اینکه در هر دو تور از ترنسفر استقبال رایگان برخوردار خواهید بود.

انواع تفریحات آبی پیش روی مسافران تور مشهد از کرمانشاه

موج های آبی مشهد

این شهر، شهری فوق العاده برای تفریح و لذت بردن است. در این شهر می تواند بهترین لحظات خود را با حضور در اماکن تفریحی و توریستی سپری کنید. پارک های مختلف، موزه های قدیمی، بناهای تاریخی، شهربازی های مهیج و فضاهای سبز بی نظیر بخشی از دیدنی های شهر است. شما هر نوع سلیقه ای که داشته باشید می توانید در این شهر تفریح خود را پیدا کنید. 

یکی از تفریحات مهیج و پر نشاط این شهر در پارک های آبی مشهد در دسترس شماست. این شهر دارای 4 پارک آبی بزرگ است که آن را به یکی از مجهزترین شهرها از نظر این نوع تفریحات بدل کرده است. انواع بازی های آبی هیجان انگیز در تور مشهد از کرمانشاه پیش روی مسافران عزیز است.

سرزمین موج های آبی به عنوان نخستین پارک آبی در ایران شهری بزرگ است که حضور در آن لذتی فوق تصور را به شما تزریق می کند. با حضور در این پارک انواع بازی های پر هیجان را امتحان می کنید. در پارک آبی ایرانیان برای نخستین بار امکانات موج سواری با تخته فراهم شده است. رودخانه، موج سواری، سینمای پنج بعدی، انواع سرسره ها، رستوران و کافی شاپ در پارک آبی ایرانیان در انتظار شماست. 

سرزمین موج های خروشان با مساحتی 60000 متر مربعی بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده ی جهان است. در این سرزمین بازی های مهیج و امکاناتی چون سرسره سقوط آزاد، غار نمک، ترامپولین، جویس شاپ، سالن ماساژ، جکوزی و حمام ترکی در دسترس شماست. پارک ساحلی آفتاب بزرگ ترین پارک آبی طبقاتی جهان است. در این پارک برای نخستین بار در خاورمیانه استخر نمک اسپوتا با خواص درمانی احداث شده است. با این اوصاف لحظات نابی در این پارک ها در انتظار شماست. در تور مشهد از کرمانشاه از حضور در دنیای آبی لذت می برید.

حضور در مراکز مهم شهر مشهد

شاید برای بسیار ی از مسافران این شهر قابل توجه و خوشایند باشد که بیش از نود در صد هتل های مشهد در خیابان های اطراف حرم قرار گرفته اند. این امکان سبب شده دسترسی به بارگاه مطهر رضوی برای مسافران به آسانی میسر شود. به هر حال این شهر، شهری زیارتی است و اغلب مسافران، حضور در حرم را اولویت نخست برنامه سفر به مشهد خود قرار داده اند. اما حضور در اقامتگاه های اطراف حرم دسترسی های دیگر ی را نیز برای مسافران فراهم کرده است. قرار گرفتن انواع جاذبه ها و مراکز خرید در اطراف این مکان مقدس این منطقه را به مجموعه ای کامل در نظر مسافران بدل کرده است. 

شما در این منطقه اول از همه به پربازدیدترین مکان یعنی حرم امام رضا (ع) دسترسی دارید. جایی که سالانه میلیون ها مسافر را از سراسر ایران و خارج از کشور به مشهد فرا می خواند. پس از آن بازدید از بازارهای متعدد اطراف حرم چون بازار رضا، بازار غدیر، بازار کوثر، مجتمع تجاری امید، مرکز هفده شهریور، بازار مرکزی و بسیاری دیگر از مراکز برای شما فراهم است.

برای لذت بردن از انواع جاذبه ها نیز می توانید سری به باغ موزه نادری و پارک های قرار گرفته در خیابان های نزدیک حرم بزنید. اما یکی از مهم ترین امکانات این منطقه برای مشهد گردی وجود ایستگاه مترو در خیابان امام (ع) رضاست. این قطار که در جای جای این شهر دارای ایستگاه است امکان گردش در این شهر را به راحتی برای شما فراهم می کند.  بنابراین مسافران دسترسی آسانی به مراکز مهم در سطح شهر خواهند اشت. 

پارک وکیل آباد و پارک بزرگ ملت از اماکن دیدنی این شهر هستند که به راحتی با استفاده از مترو می توانید در آنها حضور پیدا کنید.  همچنین امکان رفتن به بسیاری از مراکز مهم تجاری، تفریحی و درمانی این شهر با استفاده از این ایستگاه فراهم است. بنابراین در تور مشهد از کرمانشاه مسافران مشکلی برای تردد در سطح شهر نخواهند داشت.

وسایل حمل و نقل عمومی در شهر مشهد

این شهر جاذبه های گوناگون است و مسافران برای بازدید از این جاذبه ها نیازمند انواع وسایل نقلیه هستند. وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر کار رفتن به مراکز مهم را بسیار ساده کرده است. از آنجا که پیدا کردن جای پارک یکی از معضلات اصلی سفرهای دورن شهری است، استفاده از این وسایل حتی برای کسانی که با خودروی شخصی سفر کرده اند نیز بهترین راه است. برای رفت و آمد در سطح شهر مشهد می توانید از تاکسی، اتوبوس های درون شهری و مترو و اسنپ استفاده کنید.

اتوبوس های دورن شهری که مسیرهای زیادی را پوشش می دهند یکی از بهترین راه ها برای جابجایی در سطح شهر است. ایستگاه های خطوط اتوبوس رانی که با فاصله ی کمی از هم قرار گرفته اند امکان رفتن به نقاط مختلف شهر را برای مسافران ساده می کند. هزینه ی پایین این اتوبوس ها یکی از مزیت های استفاده از آنهاست. 

همچنین اتوبوس های بی آر تی این شهر فضای راحت تری را برای سفرهای درون شهری فراهم کرده اند. شما با دانلود اپلیکیشن های مختلفی که مسیر این اتوبوس ها را نشان می دهد می توانید به راحتی از آنها برای رفتن به تمامی مراکز شهر مشهد استفاده کنید. 

قطار شهری یکی از بهترین راه ها برای کسانی است که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن دراماکن گردشگری مشهد حضور پیدا کنند. متروی مشهد که از سال 1389 افتتاح شده است اکنون به یکی از اصلی ترین وسایل نقلیه ی این شهر تبدیل شده. این قطار دارای دو خط است که مسیرهای زیادی را پوشش می دهد. 

از مهم ترین مراکزی که در نزدیکی خود مجهز به ایستگاه مترو هستند می توان به حرم، پارک ملت، پارک وکیل آباد، دانشگاه های این شهر و بسیاری از مراکز خرید این شهر اشاره کرد.

اسنپ مشهد نیز یکی از بهترین امکاناتی است که در عصر بازارهای دیجیتال برای سفرهای دورن شهری ایجاد شده است. برای کسانی که از مسیر اتوبوس ها و مترو آگاهی ندارند اسنپ بهترین راه سفر است. و البته ما برای مسافران تور مشهد از کرمانشاه راهنمای خوبی برای سفر در مشهد خواهیم بود.

خانه ملک، یادگاری قاجاری

بازدید از مناطق تاریخی یکی از لذت بخش ترین قسمت های سفر بسیاری از گردشگران است. در مشهد شما شاهد بسیاری از این بناهای تاریخی هستید که از ایران گذشته برای شما داستان می گویند. این داستان های قدیمی شما را با مردمان گذشته ی ایران آشنا می کند. خانه ملک مشهد نیز از این دست بناهاست. این مکان از اموال وقفی حاج حسین آقا ملک است که در خیابان امام خمینی مشهد واقع شده. 

این بنا که اکنون اسمش در بین  آثار ملی ثبت شده است با تلفیقی از معماری ایرانی و اروپایی نمایی جذاب را به نمایش می گذارد. کاشی های فیروزه ای، سقف های مشبک، گچبری های زیبا و تزینات خانه ملک نشان از هنر ماندگار  ایرانی دارد. در این خانه با تابلو ها و سازه هایی مواجه هستیدکه این مکان را به موزه شبیه کرده است. بازدید از خانه ملک که یادگار دوران قاجار است می تواند در برنامه ی تور مشهد از کرمانشاه شما گنجانده شود.

دشت ارغوان مشهد؛ یک منظره بی نظیر برای عکس هایی فوق العاده

مناظر طبیعی و بکر همیشه برای گردشگران جذاب و دیدنی است. این تور با حضور در جاذبه های طبیعی این شهر بسیار جذاب خواهد شد. در این شهر شما می توانید برای لذت بردن از آب و هوایی مطبوع و دیدن تماشایی ترین تصویرها سری به دشت ارغوان مشهد بزنید. تالابی کوچک که درختچه های ارغوان را در همسایگی خود جای داده است اکنون مکانی است که بومی ها را در روزهای تعطیل مهمان خود می کند. 

شما اگر از فرودین تا اواسط این ماه به دیدن این دشت بروید شاهد گل دادن این درخت ها هستید. انتهای بهار زمانی است که درخت های ارغوان را پر از گل های زیبا خواهید دید.

دشت ارغوان یک مکان فوق العاده برای صرف ناهار و گردش است. برای رفتن به این دشت بعد از میدان دوم طرقبه هنگامی که دوراهی جاغرق را دیدید باید به سمت تابلوی دره ارغوان حرکت کنید. این دشت حدود هفت کیلومتر از طرقبه فاصله دارد. رزرو این تور در بهار می تواند بهترین فرصت برای حضور در دشت ارغوان باشد.

سوغاتی هایی که از مشهد به کرمانشاه می برید

یکی از قسمت های سفر شما که برای دیگران بیش از خودتان جذاب است خرید سوغاتی است. البته این قسمت برای خود شما هم می تواند بسیار دوست داشتنی و جذاب باشد. به خصوص با تنوعی که در سوغاتی ها و بازارهای این شهر مشاهده خواهید کرد سفر شما لذت بخش تر خواهد شد. سوغاتی های این شهر در انواع مختلف خوراکی، زیورآلات و دیگر لوازم قابل تهیه است. 

زعفران، زرشک، نقل و نبات، نخودچی کشمش از جمله سوغاتی های خوراکی این شهر است. شما انواعی از زیورآلات بخصوص زیوآلاتی که با فیروزه نیشابور تزیین شده اند را نیز می توانید از این شهر خریداری کنید. مهر و سجاده و تسبیح از مهم ترین سوغاتی های معنوی این شهر است که در اغلب بازارهای اطراف حرم یافت می شود. عطر و گلیم نیز از دیگر سوغاتی های پرطرفدار کلان شهر مشهد هستند. 

با این حساب شما با چمدانی پر از سوغاتی مشهد را ترک خواهید کرد. شما با رجوع به بازار رضا در تور مشهد می توانید سوغاتی های بسیاری را در دسترس داشته باشید.

به صرفه ترین روش ها برای سفر به مشهد

اگر بخواهیم به دنبال سفری ارزان و به صرفه به این شهر باشیم بهترین روش این است که از زمان های خلوتی این شهر مطلع شویم. این شهر، شهری پر مسافر است اما تحت تأثیر برخی عوامل روزهای خلوت هم به خود می بیند. یکی از ایامی که مشهد با کاهش مسافر روبروست فصل زمستان است. 

در این فصل سردی هوای این شهر سبب کاهش ورود مسافر می شود. بخشی از این کاهش مربوط به تعطیلی برخی قسمت های پارک ها و اماکن تفریحی در هنگام سرماو یخ بندان می شود.

بنابراین در این ایام می توانید فرصت رزرو تور مشهد ارزان قیمت را پیش رو داشته باشید. در این فصل اگر چه تفریحات آبی این شهر به نسبت روزهای گرم تابستان زیاد دلچسب نیست اما شما از مزایای دیگری بهره مند خواهید بود.  یکی از این مزایا کاهش قیمت اقامتگاه های این شهر است. در فصل زمستان و دیگر ایامی که مسافران کم هستند، هتل ها و مهمانپذیرهای این شهر با قیمت کمتری قابل رزرو خواهند بود. 

از دیگر زمان هایی که این شهر را کمی خلوت تر می بینید فصل امتحانات محصلان است که در این روزها نیز می توانید سفری مطلوب را به این شهر تجربه کنید.  

رزرو تور لحظه آخری؛ فرصتی دیگر برای سفری مناسب

شاید بارها نام تور لحظه آخری را شنیده باشید اما دقیقاً ندانید که به چه معناست. در واقع این تور به این خاطر نام لحظه آخری را به خود گرفته که زمان عرضه آن لحظات آخر یا لحظات نزدیک به پرواز است. در واقع هنگامی که پرواز نزدیک است اما ظرفیت تور تکمیل نیست وقت عرضه این تورهاست. لغو سفر توسط مسافران و یا دلایلی دیگر سبب می شود ظرفیت پرواز تکمیل نشود و آژانس های مسافرتی به دنبال راهی برای پر کردن این ظرفیت باشند. 

بنابراین با پایین  آوردن قیمت سعی در جذب مسافر دارند. البته در تور مشهد  به دلیل پر طرفدار بودن ممکن است کمتر فرصت پیدا کردن چنین توری را داشته باشید ولی به هر حال می توانید سایت های مختلف را برای ارائه این تور چک کنید. 

کیفیت این تور با دیگر تورها یکسان است و تنها ایراد آن فرصت کم برای آماده شدن است. زیرا این تورها زمانی عرضه می شود که پرواز نزدیک است و شما باید در زمانی کوتاه برای سفر آماده شوید.

بهترین مناطق برای گشت و گذار

اگر چه اغلب هتل های شهر دارای رستوران هایی اختصاصی و مجهز هستند و هر چند رستوران های بسیاری در سطح این شهر پذیرای مسافران هستند، اما برخی ها ترجیح می دهند برای صرف ناهار یا عصرانه مهمان فضایی سرسبز شوند. در این شهر پارک های بسیاری وجود دارد که چنین فضایی را برای مسافران مهیا کرده است.

شما می توانید برای گردش مهمان پارک ملت باشید. اگر چه بخش اعظمی از محبوبیت این پارک به سبب وجود شهربازی مجهز آن است اما کم نیستند افرادی که این مکان را برای دورهمی و صرف عصرانه ای دلچسب انتخاب می کنند. پارک وکیل آباد نیز می تواند بهترین فضا را برای گفت و شنودهای دوستانه و خانوادگی در اختیار شما قرار دهد. 

شما بعد از دورهمی در این مکان می توانید از باغ وحش وکیل آباد نیز در همان نزدیکی دیدن نمایید. اگر می خواهید مهمان فضایی پر از شکوفه های رنگی باشید دشت ارغوان مناسب ترین مکان است. صرف ناهار زیر درختچه های ارغوان لذتی فوق العاده را نصیب شما خواهد کرد.

پارک کوهسنگی ؛ فضایی دلنشین برای گردش

پارک کوهسنگی از دیگر مناطقی است که می توانید برای گردش و صرف یک وعده غذایی روی آن حساب کنید. این پارک از جمله پارک های قدیمی این شهر است که به سبب وجود دو کوه مشرف بر شهر به این نام مشهور گشته. شما این پارک را در جنوب غربی این کلان شهر خواهید دید. 

وجود یک استخر بزرگ در این مکان هنگامی که با تصاویر کوه و فضای سبز یکجا در برابر دیدگان شما قرار می گیرد می تواند عکس های شما را ماندگار کند. شما می توانید در این از این مجموعه که از بزرگ ترین پارک های این شهر محسوب می شود دیدن نمایید.

پارک جنگلی طرق ؛ بوستانی بزرگ با انواع گونه های گیاهی 

این پارک دارای انواع مختلفی از درختان زیباست که منظره ای چشم نواز را روبروی چشمان شما قرار می دهد. این پارک که اکنون به پارک غدیر مشهور شده دارای سکوهایی برای برپایی چادر مسافرتی نیز می باشد. وجود فضایی به عنوان زمین بازی کودکان این پارک را بسیار جذاب ساخته است. علاقه مندان به ورزش می توانند انواع تجهیزات بدنسازی را در این مکان در اختیار داشته باشند.

معروف ترین بازارها و مراکز خرید

یکی از جذاب ترین قسمت های هر سفری حضور در بازار و خرید کردن است. این شهر پر مسافر انواعی از مراکز خرید از سنتی تا مدرن را در خود جای داده تا پاسخگوی نیاز مسافرانش باشد. شما در اطراف حرم می توانید شاهد مراکز بسیاری باشید که همواره با حجم بالای بازدیدکنندگان روبرو هستند. یکی از این مراکز همواره پر ازدحام مرکز هفده شهریور است.

مرکز هفده شهریور، جایگاه انواع پاساژها و مجتمع های تجاری

مرکز خرید هفده شهریور با انواع پاساژها و مجتمع های تجاری یکی از مراکز فوق العاده متنوع برای خرید اقلام گوناگون است. با حضور در این بازار می توانید شاهد حجم زیادی از گردشگران باشید که از نقاط مختلف کشور این منطقه را برای خرید انتخاب کرده اند. 

این حجم بالای بازدیدکننده هم نشان از تنوع مجتمع ها دارد و هم از تنوع قیمت ها و کالاها. پاساژهای آسمان، قائم، آسیا و افشار از جمله مجتمع های معروف این مرکز پر بازدید هستند. شما می توانید در این مرکز به اقلام مختلف خوراکی، پوشاک، کیف و کفش، زیور آلات، ساعت و غیره دسترسی داشته باشید.

بهترین رستوران ها در سطح شهر مشهد

مسافران همواره قسمتی از زمان خود را باید صرف جستجو برای رستورانی مناسب با سلیقه خود کنند. رستورانی که علاوه بر غذایی با کیفیت تنوع غذایی را نیز مد نظر قرار داده باشد. محیط تمیز و دلباز یک رستوران نیز می تواند برای مسافران اهمیت بسزایی داشته باشد. اگر پیش از رزرو تور مشهد با رستوران های این شهر آشنا شوید قطعاً استفاده بهتری از فرصت خود خواهید برد. رستوران پسران کریم مطمئناً یکی از رستوران های برتر در این شهر است.

رستوران پسران کریم؛ طعمی متفاوت از غذاهایی آشنا

رستوران پسران کریم از جمله رستوران های معروف این شهر است که بیشتر به خاطر طعم چلو ماهیچه هایش زبانزد است. این مجموعه از رستوران های پر قدمت محسوب می شود که اکنون دارای شعبه های زیادی در این شهر است. استفاده از سالم ترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای طبخ غذا سبب شده افراد زیادی جذب این رستوران شوند. شما طعم غذای این رستوران را تا مدت ها فراموش نخواهید کرد. در این رستوران امکان رزرو آنلاین نیز برای شما فراهم شده است.

با چه وسیله ای تور مشهد از کرمانشاه را امتحان کنیم بهتر است؟

شما مقصد سفر خود مشهد را انتخاب کرده اید. اکنون باید بدانید که چگونه می‌خواهید به آنجا برسید و چه وسیله حمل و نقلی برای شما مناسب تر است؟

با هواپیما پرواز کنید

هواپیماها به معنای واقعی کلمه شما را سریعتر از هر شکل دیگری از سفر به نقاط مختلف کشور منتقل می کنند. با توجه به این واقعیت، هواپیماها در میان گران ترین نوع حمل و نقل قرار دارند. مزایای اصلی پرواز صرفه جویی در زمان رسیدن به مشهد از کرمانشاه است. بسیاری از ما فقط چند روز تا یک هفته برای تعطیلات فرصت داریم، یعنی زمان ما برای رسیدن به مقصد محدود است.

خوشبختانه هواپیماها سفر را برای هر سبک زندگی مناسب می کنند، از جمله کسانی که فقط یک آخر هفته یا یک هفته برای سفر دارند و میتوان گفت بهترین راه برای سفر با تور مشهد از کرمانشاه است.

سوار قطار شوید

قطارها جزو انواع محدود حمل‌ونقل هستند به این معنا که فقط می‌توانند روی ریل حرکت کنند، اما میتوانند مسیرهای زیادی را بپیمایند!

با قطارها نیازی نیست نگران خطر رانندگی، پر کردن بنزین، برخورد با ترافیک یا تمیز شدن صندلی خود باشید؛ میتوانید با خیالی راحت و در امنیت کامل از کرمانشاه به مشهد و یا بلعکس بروید.

سوار اتوبوس شوید

اتوبوس یکی از ارزان ترین انواع حمل و نقل برای رفتن به مشهد است. آنها برای مسافت های کوتاه و طولانی عالی هستند. لازم نیست در صف‌های طولانی، نقاط بازرسی امنیتی منتظر بمانید، و می‌توانید چمدان‌های خود را نزدیک خود نگه دارید. بسیاری از اتوبوس ها پریز برق و وای فای رایگان نیز ارائه می دهند.

حتی اگر کمی ترافیک در جاده انتظار شما را میکشد، شما راننده نخواهید بود و به سرگرمی های نامحدود دسترسی خواهید داشت. تا زمانی زمان صرف شده برای سفر به مشهد در حمل و نقل برای شما اهمیتی ندارد و محدودیت زمان ندارید، اتوبوس ها روشی عالی برای سفر ارزان هستند.

4.6/5 - (39 امتیاز)