رزرو هتل | رزرو تور | سفر آس 24رزرو هتل | رزرو تور | سفر آس 24

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو هتل | رزرو تور | سفر آس 24رزرو هتل | رزرو تور | سفر آس 24
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد از کرمانشاه (هوایی)

تور مشهد از کرمانشاه ( هوایی ) ، پشتیبانی ۲۴ ساعته ، همراه با تخفیف و تضمین کیفیت سفر با سفر آس ۲۴ .
تورهای مشهد از اصفهان در تمامی ایام هفته قابل رزرو میباشد.

تور کیش از تهران ارزان

مشاهده و رزرو تور

تور کیش از تهران لوکس

مشاهده و رزرو تور

تور کیش از تهران لحظه آخری

مشاهده و رزرو تور
ویژه بهمن ماه ۹۹

تور مشهد از اصفهان

Arow

تور مشهد هتل کیانا

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل قصر طلایی

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل کوثر

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
پشتیبان : محمد احمدی

تور مشهد هتل نسیم

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل سهند

۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی

۲,۱۲۰,۰۰۰ تومان
نیاز به مشاوره دارید ، کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند 🙂

تور مشهد هتل الماس ۱

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل سی نور

۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل کارن

۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل هما

۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل الماس ۲

۲,۱۸۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل رفاه

تور مشهد هتل مدینه الرضا

۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل قدس

۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل رز درویشی

۲,۱۳۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل ایران زمین

۱,۶۳۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل آپارتمان ستارگان

تور مشهد هتل آپادانا

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل بین المللی قصر

۲,۱۴۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل الماس نوین

۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل اترک

تور مشهد هتل سارینا

۱,۷۱۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل جواد

۱,۹۱۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل ایران

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل آرمان

۲,۲۲۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل آپارتمان بشری

۲,۰۷۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل عماد

تور مشهد هتل آبشار

۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل هلیا

۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل انقلاب

۱,۶۱۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل ادریس

۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل علمدار

۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد هتل آپارتمان آراکس

تور مشهد از کرمانشاه؛ حضور در شهری زیارتی – سیاحی

کلان شهر مشهد از تمام نقاط کشور طرفداران خاص خودش را جذب کرده است. شمال و جنوب و شرق و غرب ندارد. مسافران این شهر برای حضور در بارگاه منور هشتمین امام از چهار جهت جغرافیایی راهی شمال شرق ایران می شوند. البته دایره مسافران این شهر را باید کمی وسیع تر از این دانست. شاید شما هم حجم مسافران غیر ایرانی را در کوچه پس کوچه های مشهد دیده باشید. این شهر در خارج از مرزهای ایران نیز توانسته تورسیت ها را جذب خود کند.در میان مسافران این شهر کرد زبانان عزیز کرمانشاهی بخش عظیمی از مسافران را تشکیل می دهند. بنابراین تور مشهد از کرمانشاه در میان تورهای مشهد ما گنجانده شده است.

مشهد را بیشتر بشناسید

کسانی که تنها اسم مشهد را شنیده اند آن را شهری زیارتی می دانند. وجود آرامگاه امام رضا (ع) به عنوان پر بازدیدترین مکان این شهر آن را به مقصدی مقدس و زیارتی بدل کرده است. اما اگر بیشتر با این شهر آشنا شوید خواهید دانست که این شهر برای مقاصد تفریحی و سیاحتی نیز شرایط ویژه ای را فراهم کرده است. این شهر به برکت حضور امام هشتم (ع) توانسته بهترین امکانات را برای مهمانانش فراهم کند. امکاناتی که شاید در هیچ جای کشور نبینید. شاید برایتان جالب باشد که این شهر با وجود چهار پارک آبی بزرگ جایگاه نخست را در خاورمیانه به خود اختصاص داده است. اگر می خواهید مشهد را بیشتر بشناسید تور مشهد از کرمانشاه فرصت مناسبی برای شماست.

بارگاه مطهر رضوی؛ مجموعه ای زیارتی –  سیاحتی

حرم مطهر رضوی را می توان خورشید آسمان مشهد دانست. خورشیدی که بهره گیری از انوارش سالانه میلیون ها نفر را  راهی جاده های مشهد می کند. لحظه های حضور در صحن های حرم از آرامش بخش ترین لحظات زندگی شما می شود. روزانه مراسم مذهبی و تربیتی متنوعی در این مکان مقدس برگزار می شود که می توانید از آنها بهترین استفاده را ببرید.

این مجموعه که کانون آن را آرامگاه امام رضا (ع) تشکیل می دهد مجموعه ای از امکانات را شامل می شود. مجموعه ای که با داشتن  مسجد، موزه، کتابخانه، مهمان سرا و دیگر بناها توانسته یک مجموعه ی کامل باشد. حرم دارای ورودی های متعددی در تمام جهات خود می باشد که با توجه به هتل اقامت خود می توانید ورودی نزدیک تر را انتخاب کنید. در تور مشهد از کرمانشاه نوبت های زیادی را می توانید در حرم حضور پیدا کنید.

مراسم جاروکشی در حرم را حتماً ببینید

با توجه به مذهبی بودن شهر مشهد همواره شاهد برگزاری مراسم های خاص در آن هستیم. بسیاری از مراسم های سنتی –  مذهبی در حرم اجرا می شوند که دیدن آنها حس بی نظیری به انسان می دهد.  یکی از این مراسم ها مراسم جارو کشی در حرم است. جارو کشی نمایشی نمادین است که توسط خادمان امام رضا (ع) اجرا می شود. در این مراسم دربانان لباس خدمت به تن می کنند و با جاروهای دسته بلندی در صحن های خاصی از حرم  رو به قبله می ایستند. یکی از این دربانان اشعاری را در مدح ائمه ی معصومین و امام رضا (ع) زمزمه می کند و بقیه نیز آن را تکرار می کنند. دعای دسته جمعی خاتمه دهنده ی این مراسم است. این مراسم ساده و صمیمی همواره نگاه زائران امام رضا (ع) را به خود جلب می کند. 

تفریح در شهری زیارتی

در تور مشهد حتماً زمانی را برای بازدید از تفریحات متنوع و جذاب اختصاص دهید. پر مسافر بودن این شهر سبب شده اماکن تفریحی بسیاری در این شهر بنا شود. یکی از بزرگ ترین پارک های کشور را می توانید در شهر مشهد ببینید. پارک ملت در شهربازی خود هیجانی وصف ناپذیر را به شما هدیه می دهد. اگر گشتی در این پارک بزنید می توانید مسافران زیادی را ببینید که غذای خود را در زیر سایه ی درختان این پارک نوش جان می کنند.

در شهر بازی این پارک نیز صف های طولانی را مشاهده می کنید که برای دریافت بلیط بازی های مهیج تشکیل شده است. این پارک وسیع بزرگ ترین چرخ و فلک خاورمیانه را به خود اختصاص داده است. بلیط اسکای فلایر، اسکیت بورد، ترن هوایی، آکروجت فضایی، تاپ اسپین و کشتی  دوبل و بسیاری دیگر از بازی های پر هیجان را در تور مشهد از کرمانشاه می توانید تهیه کنید.

لذت خرید در بازارهای اطراف حرم

خرید را می توان بخش لاینفکی از مسافرت دانست. بازار گردی حتی برای بعضی از مسافران انگیزه اصلی مسافرت محسوب می شود. خرید در مشهد با وجود بازارهای متنوع آن لذتی دیگر دارد. همواره اطراف حرم را مملو از افرادی می بیند که مشغول بازدید از بازارها ی متنوع هستند. در واقع پر بازدید بودن حرم و قرار گرفتن اغلب هتل های مشهد در محدوده ی حرم سبب شده بازارهای متنوعی نیز در این مکان ها احداث شود.  بازارهایی که کالاهای متنوع و پرزرق و برق را روبروی نگاه مسافران ردیف کرده اند. یکی از مهم ترین بازارهای اطراف حرم بازار بزرگ و سرپوشیده ی امام رضا (ع) است. این بازار کهن و پر سابقه را مسافران قدیمی این شهر نیز خوب می شناسند. بازاری که غرفه های متعددی را در خود جای داده است تا انواع سوغاتی و کالاهای متنوع را به مشتریان خود عرضه کند. این بازار مسیر کوتاهی تا حرم دارد و هنگام برگشتن از حرم می توانید به راحتی از آن بازدید نمایید.

از دیگر مراکز خرید خوب مشهد مرکز هفده شهریور است. در این مرکز انواع مجتمع های تجاری را می توانید ببینید که سر به آسمان کشیده اند. این مرکز همواره شلوغ و پر مشتری است. هنگام خستگی در این بازارها می توانید انواع نوشیدنی و دسر را در جای جای این مرکز خریداری و نوش جان کنید.

رزرو تور مشهد از کرمانشاه

تور مشهد از کرمانشاه را می توانید به صورت هوایی یا زمینی رزرو کنید. البته قیمت این تورها با یکدیگر متفاوت است. در تور هوایی سه شب و چهار روز و در تور زمینی دو شب و سه روز در مشهد اقامت خواهید داشت. به هر حال سفر هوایی می تواند برای شما بسیار راحت تر باشد. ضمن اینکه در هر دو تور از ترنسفر استقبال رایگان برخوردار خواهید بود.

انواع تفریحات آبی پیش روی مسافران تور مشهد از کرمانشاه

مشهد شهری فوق العاده برای تفریح و لذت بردن است. در این شهر می تواند بهترین لحظات خود را با حضور در اماکن تفریحی و توریستی سپری کنید. پارک های مختلف، موزه های قدیمی، بناهای تاریخی، شهربازی های مهیج و فضاهای سبز بی نظیر بخشی از دیدنی های شهر مشهد است. شما هر نوع سلیقه ای که داشته باشید می توانید در این شهر تفریح خود را پیدا کنید. یکی از تفریحات مهیج و پر نشاط این شهر در پارک های آبی مشهد در دسترس شماست. مشهد دارای ۴ پارک آبی بزرگ است که آن را به یکی از مجهزترین شهرها از نظر این نوع تفریحات بدل کرده است. انواع بازی های آبی هیجان انگیز در تور مشهد از کرمانشاه پیش روی مسافران عزیز است.

سرزمین موج های آبی به عنوان نخستین پارک آبی در ایران شهری بزرگ است که حضور در آن لذتی فوق تصور را به شما تزریق می کند. با حضور در این پارک انواع بازی های پر هیجان را امتحان می کنید. در پارک آبی ایرانیان برای نخستین بار امکانات موج سواری با تخته فراهم شده است. رودخانه، موج سواری، سینمای پنج بعدی، انواع سرسره ها، رستوران و کافی شاپ در پارک آبی ایرانیان در انتظار شماست. سرزمین موج های خروشان مشهد با مساحتی ۶۰۰۰۰ متر مربعی بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده ی جهان است. در این سرزمین بازی های مهیج و امکاناتی چون سرسره سقوط آزاد، غار نمک، ترامپولین، جویس شاپ، سالن ماساژ، جکوزی و حمام ترکی در دسترس شماست. پارک ساحلی آفتاب مشهد بزرگ ترین پارک آبی طبقاتی جهان است. در این پارک برای نخستین بار در خاورمیانه استخر نمک اسپوتا با خواص درمانی احداث شده است. با این اوصاف لحظات نابی در این پارک ها در انتظار شماست. در تور مشهد از کرمانشاه از حضور در دنیای آبی لذت می برید.

حضور در مراکز مهم شهر مشهد

 

 

 

 

شاید برای بسیار ی از مسافران این شهر قابل توجه و خوشایند باشد که بیش از نود در صد هتل های مشهد در خیابان های اطراف حرم قرار گرفته اند. این امکان سبب شده دسترسی به بارگاه مطهر رضوی برای مسافران به آسانی میسر شود. به هر حال مشهد شهری زیارتی است و اغلب مسافران، حضور در حرم را اولویت نخست برنامه سفر به مشهد خود قرار داده اند. اما حضور در اقامتگاه های اطراف حرم دسترسی های دیگر ی را نیز برای مسافران فراهم کرده است. قرار گرفتن انواع جاذبه ها و مراکز خرید در اطراف این مکان مقدس این منطقه را به مجموعه ای کامل در نظر مسافران بدل کرده است. 

شما در این منطقه اول از همه به پربازدیدترین مکان مشهد یعنی حرم امام رضا (ع) دسترسی دارید. جایی که سالانه میلیون ها مسافر را از سراسر ایران و خارج از کشور به مشهد فرا می خواند. پس از آن بازدید از بازارهای متعدد اطراف حرم چون بازار رضا، بازار غدیر، بازار کوثر، مجتمع تجاری امید، مرکز هفده شهریور، بازار مرکزی و بسیاری دیگر از مراکز برای شما فراهم است.

برای لذت بردن از انواع جاذبه ها نیز می توانید سری به باغ موزه نادری و پارک های قرار گرفته در خیابان های نزدیک حرم بزنید. اما یکی از مهم ترین امکانات این منطقه برای مشهد گردی وجود ایستگاه مترو در خیابان امام (ع) رضاست. این قطار که در جای جای مشهد دارای ایستگاه است امکان گردش در شهر مشهد را به راحتی برای شما فراهم می کند.  بنابراین مسافران دسترسی آسانی به مراکز مهم در سطح شهر خواهند اشت. 

پارک وکیل آباد و پارک بزرگ ملت از اماکن دیدنی این شهر هستند که به راحتی با استفاده از مترو می توانید در آنها حضور پیدا کنید.  همچنین امکان رفتن به بسیاری از مراکز مهم تجاری، تفریحی و درمانی مشهد با استفاده از این ایستگاه فراهم است. بنابراین در تور مشهد از کرمانشاه مسافران مشکلی برای تردد در سطح شهر نخواهند داشت.

وسایل حمل و نقل عمومی در شهر مشهد

مشهد شهر جاذبه های گوناگون است و مسافران برای بازدید از این جاذبه ها نیازمند انواع وسایل نقلیه هستند. وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر کار رفتن به مراکز مهم را بسیار ساده کرده است. از آنجا که پیدا کردن جای پارک یکی از معضلات اصلی سفرهای دورن شهری است، استفاده از این وسایل حتی برای کسانی که با خودروی شخصی سفر کرده اند نیز بهترین راه است. برای رفت و آمد در سطح شهر مشهد می توانید از تاکسی، اتوبوس های درون شهری و مترو و اسنپ استفاده کنید.

اتوبوس های دورن شهری مشهد که مسیرهای زیادی را پوشش می دهند یکی از بهترین راه ها برای جابجایی در سطح شهر است. ایستگاه های خطوط اتوبوس رانی که با فاصله ی کمی از هم قرار گرفته اند امکان رفتن به نقاط مختلف شهر را برای مسافران ساده می کند. هزینه ی پایین این اتوبوس ها یکی از مزیت های استفاده از آنهاست. همچنین اتوبوس های بی آر تی این شهر فضای راحت تری را برای سفرهای درون شهری فراهم کرده اند. شما با دانلود اپلیکیشن های مختلفی که مسیر این اتوبوس ها را نشان می دهد می توانید به راحتی از آنها برای رفتن به تمامی مراکز شهر مشهد استفاده کنید. 

قطار شهری یکی از بهترین راه ها برای کسانی است که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن دراماکن گردشگری مشهد حضور پیدا کنند. متروی مشهد که از سال ۱۳۸۹ افتتاح شده است اکنون به یکی از اصلی ترین وسایل نقلیه ی این شهر تبدیل شده. این قطار دارای دو خط است که مسیرهای زیادی را پوشش می دهد. از مهم ترین مراکزی که در نزدیکی خود مجهز به ایستگاه مترو هستند می توان به حرم، پارک ملت، پارک وکیل آباد، دانشگاه های مشهد و بسیاری از مراکز خرید این شهر اشاره کرد.

اسنپ مشهد نیز یکی از بهترین امکاناتی است که در عصر بازارهای دیجیتال برای سفرهای دورن شهری ایجاد شده است. برای کسانی که از مسیر اتوبوس ها و مترو آگاهی ندارند اسنپ بهترین راه سفر است. و البته ما برای مسافران تور مشهد از کرمانشاه راهنمای خوبی برای سفر در مشهد خواهیم بود.

خانه  ملک، یادگاری قاجاری

بازدید از مناطق تاریخی یکی از لذت بخش ترین قسمت های سفر بسیاری از گردشگران است. در مشهد شما شاهد بسیاری از این بناهای تاریخی هستید که از ایران گذشته برای شما داستان می گویند. این داستان های قدیمی شما را با مردمان گذشته ی ایران آشنا می کند. خانه ملک مشهد نیز از این دست بناهاست. این مکان از اموال وقفی حاج حسین آقا ملک است که در خیابان امام خمینی مشهد واقع شده. این بنا که اکنون اسمش در بین  آثار ملی ثبت شده است با تلفیقی از معماری ایرانی و اروپایی نمایی جذاب را به نمایش می گذارد. کاشی های فیروزه ای، سقف های مشبک، گچبری های زیبا و تزینات خانه ملک نشان از هنر ماندگار  ایرانی دارد. در این خانه با تابلو ها و سازه هایی مواجه هستیدکه این مکان را به موزه شبیه کرده است. بازدید از خانه ملک که یادگار دوران قاجار است می تواند در برنامه ی تور مشهد از کرمانشاه شما گنجانده شود.

دشت ارغوان مشهد؛ یک منظره بی نظیر برای عکس هایی فوق العاده

مناظر طبیعی و بکر همیشه برای گردشگران جذاب و دیدنی است. تور مشهد با حضور در جاذبه های طبیعی این شهر بسیار جذاب خواهد شد. در مشهد شما می توانید برای لذت بردن از آب و هوایی مطبوع و دیدن تماشایی ترین تصویرها سری به دشت ارغوان این شهر بزنید. تالابی کوچک که درختچه های ارغوان را در همسایگی خود جای داده است اکنون مکانی است که مشهدی ها را در روزهای تعطیل مهمان خود می کند. شما اگر از فرودین تا اواسط این ماه به دیدن این دشت بروید شاهد گل دادن این درخت ها هستید. انتهای بهار زمانی است که درخت های ارغوان را پر از گل های زیبا خواهید دید.

دشت ارغوان یک مکان فوق العاده برای صرف ناهار و گردش است. برای رفتن به این دشت بعد از میدان دوم طرقبه هنگامی که دوراهی جاغرق را دیدید باید به سمت تابلوی دره ارغوان حرکت کنید. این دشت حدود هفت کیلومتر از طرقبه فاصله دارد.  رزرو تور مشهد در بهار می تواند بهترین فرصت برای حضور در دشت ارغوان باشد.

سوغاتی هایی که از مشهد به کرمانشاه می برید

یکی از قسمت های سفر شما که برای دیگران بیش از خودتان جذاب است خرید سوغاتی است. البته این قسمت برای خود شما هم می تواند بسیار دوست داشتنی و جذاب باشد. به خصوص با تنوعی که در سوغاتی ها و بازارهای مشهد مشاهده خواهید کرد سفر شما لذت بخش تر خواهد شد. سوغاتی های این شهر در انواع مختلف خوراکی، زیورآلات و دیگر لوازم قابل تهیه است. زعفران، زرشک، نقل و نبات، نخودچی کشمش از جمله سوغاتی های خوراکی این شهر است. شما انواعی از زیورآلات بخصوص زیوآلاتی که با فیروزه نیشابور تزیین شده اند را نیز می توانید از این شهر خریداری کنید. مهر و سجاده و تسبیح از مهم ترین سوغاتی های معنوی این شهر است که در اغلب بازارهای اطراف حرم یافت می شود. عطر و گلیم نیز از دیگر سوغاتی های پرطرفدار کلان شهر مشهد هستند. با این حساب شما با چمدانی پر از سوغاتی مشهد را ترک خواهید کرد. شما با رجوع به بازار رضا در تور مشهد از شیراز می توانید سوغاتی های بسیاری را در دسترس داشته باشید.

به صرفه ترین روش ها برای سفر به مشهد

اگر بخواهیم به دنبال سفری ارزان و به صرفه به مشهد باشیم بهترین روش این است که از زمان های خلوتی این شهر مطلع شویم. مشهد شهری پر مسافر است اما تحت تأثیر برخی عوامل روزهای خلوت هم به خود می بیند. یکی از ایامی که مشهد با کاهش مسافر روبروست فصل زمستان است. در این فصل سردی هوای مشهد سبب کاهش ورود مسافر می شود. بخشی از این کاهش مربوط به تعطیلی برخی قسمت های پارک ها و اماکن تفریحی در هنگام سرماو یخ بندان می شود.

بنابراین در این ایام می توانید فرصت رزرو تور مشهد ارزان قیمت را پیش رو داشته باشید. در این فصل اگر چه تفریحات آبی مشهد به نسبت روزهای گرم تابستان زیاد دلچسب نیست اما شما از مزایای دیگری بهره مند خواهید بود.  یکی از این مزایا کاهش قیمت اقامتگاه های این شهر است. در فصل زمستان و دیگر ایامی که مسافران کم هستند، هتل ها و مهمانپذیرهای این شهر با قیمت کمتری قابل رزرو خواهند بود. از دیگر زمان هایی که این شهر را کمی خلوت تر می بینید فصل امتحانات محصلان است که در این روزها نیز می توانید سفری مطلوب را به این شهر تجربه کنید.  

رزرو تور لحظه آخری؛ فرصتی دیگر برای سفری مناسب

شاید بارها نام تور لحظه آخری را شنیده باشید اما دقیقاً ندانید که به چه معناست. در واقع این تور به این خاطر نام لحظه آخری را به خود گرفته که زمان عرضه آن لحظات آخر یا لحظات نزدیک به پرواز است. در واقع هنگامی که پرواز نزدیک است اما ظرفیت تور تکمیل نیست وقت عرضه این تورهاست. لغو سفر توسط مسافران و یا دلایلی دیگر سبب می شود ظرفیت پرواز تکمیل نشود و آژانس های مسافرتی به دنبال راهی برای پر کردن این ظرفیت باشند. بنابراین با پایین  آوردن قیمت سعی در جذب مسافر دارند. البته در تور مشهد  به دلیل پر طرفدار بودن ممکن است کمتر فرصت پیدا کردن چنین توری را داشته باشید ولی به هر حال می توانید سایت های مختلف را برای ارائه این تور چک کنید. کیفیت این تور با دیگر تورها یکسان است و تنها ایراد آن فرصت کم برای آماده شدن است. زیرا این تورها زمانی عرضه می شود که پرواز نزدیک است و شما باید در زمانی کوتاه برای سفر آماده شوید.

بهترین مناطق مشهد برای گشت و گذار

اگر چه اغلب هتل های شهر مشهد دارای رستوران هایی اختصاصی و مجهز هستند و هر چند رستوران های بسیاری در سطح این شهر پذیرای مسافران هستند، اما برخی ها ترجیح می دهند برای صرف ناهار یا عصرانه مهمان فضایی سرسبز شوند. در این شهر پارک های بسیاری وجود دارد که چنین فضایی را برای مسافران مهیا کرده است.

شما می توانید برای گردش مهمان پارک ملت باشید. اگر چه بخش اعظمی از محبوبیت این پارک به سبب وجود شهربازی مجهز آن است اما کم نیستند افرادی که این مکان را برای دورهمی و صرف عصرانه ای دلچسب انتخاب می کنند. پارک وکیل آباد نیز می تواند بهترین فضا را برای گفت و شنودهای دوستانه و خانوادگی در اختیار شما قرار دهد. شما بعد از دورهمی در این مکان می توانید از باغ وحش وکیل آباد نیز در همان نزدیکی دیدن نمایید. اگر می خواهید مهمان فضایی پر از شکوفه های رنگی باشید دشت ارغوان مناسب ترین مکان است. صرف ناهار زیر درختچه های ارغوان لذتی فوق العاده را نصیب شما خواهد کرد.

پارک کوهسنگی مشهد؛ فضایی دلنشین برای گردش

پارک کوهسنگی از دیگر مناطقی است که می توانید برای گردش و صرف یک وعده غذایی روی آن حساب کنید. این پارک از جمله پارک های قدیمی مشهد است که به سبب وجود دو کوه مشرف بر شهر به این نام مشهور گشته. شما این پارک را در جنوب غربی کلان شهر مشهد خواهید دید. وجود یک استخر بزرگ در این مکان هنگامی که با تصاویر کوه و فضای سبز یکجا در برابر دیدگان شما قرار می گیرد می تواند عکس های شما را ماندگار کند. شما می توانید در تور مشهد از اصفهان از این مجموعه که از بزرگ ترین پارک های مشهد محسوب می شود دیدن نمایید.

پارک جنگلی طرق مشهد؛ بوستانی بزرگ با انواع گونه های گیاهی 

این پارک دارای انواع مختلفی از درختان زیباست که منظره ای چشم نواز را روبروی چشمان شما قرار می دهد. این پارک که اکنون به پارک غدیر مشهور شده دارای سکوهایی برای برپایی چادر مسافرتی نیز می باشد. وجود فضایی به عنوان زمین بازی کودکان این پارک را بسیار جذاب ساخته است. علاقه مندان به ورزش می توانند انواع تجهیزات بدنسازی را در این مکان در اختیار داشته باشند.

معروف ترین بازارها و مراکز خرید در مشهد

یکی از جذاب ترین قسمت های هر سفری حضور در بازار و خرید کردن است. شهر پر مسافر مشهد انواعی از مراکز خرید از سنتی تا مدرن را در خود جای داده تا پاسخگوی نیاز مسافرانش باشد. شما در اطراف حرم می توانید شاهد مراکز بسیاری باشید که همواره با حجم بالای بازدیدکنندگان روبرو هستند. یکی از این مراکز همواره پر ازدحام مرکز هفده شهریور است.

مرکز هفده شهریور، جایگاه انواع پاساژها و مجتمع های تجاری

مرکز خرید هفده شهریور با انواع پاساژها و مجتمع های تجاری یکی از مراکز فوق العاده متنوع برای خرید اقلام گوناگون است. با حضور در این بازار می توانید شاهد حجم زیادی از گردشگران باشید که از نقاط مختلف کشور این منطقه را برای خرید انتخاب کرده اند. این حجم بالای بازدیدکننده هم نشان از تنوع مجتمع ها دارد و هم از تنوع قیمت ها و کالاها. پاساژهای آسمان، قائم، آسیا و افشار از جمله مجتمع های معروف این مرکز پر بازدید هستند. شما می توانید در این مرکز به اقلام مختلف خوراکی، پوشاک، کیف و کفش، زیور آلات، ساعت و غیره دسترسی داشته باشید.

بهترین رستوران ها در سطح شهر مشهد

مسافران همواره قسمتی از زمان خود را باید صرف جستجو برای رستورانی مناسب با سلیقه خود کنند. رستورانی که علاوه بر غذایی با کیفیت تنوع غذایی را نیز مد نظر قرار داده باشد. محیط تمیز و دلباز یک رستوران نیز می تواند برای مسافران اهمیت بسزایی داشته باشد. اگر پیش از رزرو تور مشهد با رستوران های این شهر آشنا شوید قطعاً استفاده بهتری از فرصت تور مشهد خود خواهید برد. رستوران پسران کریم مطمئناً یکی از رستوران های برتر در شهر مشهد است.

رستوران پسران کریم؛ طعمی متفاوت از غذاهایی آشنا

رستوران پسران کریم مشهد از جمله رستوران های معروف این شهر است که بیشتر به خاطر طعم چلو ماهیچه هایش زبانزد است. این مجموعه از رستوران های پر قدمت مشهد محسوب می شود که اکنون دارای شعبه های زیادی در این شهر است. استفاده از سالم ترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای طبخ غذا سبب شده افراد زیادی جذب این رستوران شوند. شما طعم غذای این رستوران را تا مدت ها فراموش نخواهید کرد. در این رستوران امکان رزرو آنلاین نیز برای شما فراهم شده است.

 

تماس سریع 02128423479
تماس جهت مشاوره رایگان