تور زمینی مشهد

در بازه های زمانی مختلف، مسافران زیادی ترجیح می دهند با تور زمینی مشهد سفر کنند. عمده ترین دلیلی که زائران را به سفر زمینی تشویق می کند، هزینه ی مناسب تر آن نسبت به تورهای هوایی است. لازم به ذکر است سفر با قطار به سفرهای جاده ای ارجحیت دارد. چرا که امنیت سفر ریلی در تور مشهد به طور واضح بسیار بیشتر از سفر با اتوبوس خواهد بود.

پیشنهاد ما رزرو تور زمینی مشهد از سایت سفرآس ۲۴ ، است. می دانیم در این روزها، تجربه ی سفری با خدمات مورد قبول، بالاتر از توان اقتصادی اغلب هموطنان می باشد. با سفرآس می توانید از آفرهای ویژه ای برخوردار شده، سفری دلچسب و در عین حال اکونومی را تجربه کنید. علاوه بر این، کارشناسان توانمند و حرفه ای ما در تمامی دقایق سفر همراه و پشتیبان ۲۴ ساعته ی شما خواهند بود.

تور زمینی مشهد از تهران با قطار

تور مشهد هتل آفاق
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
تور مشهد هتل سایه
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سارینا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان
نما هتل آپادانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل انقلاب مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۸۸۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان
تور زمینی مشهد
تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد از اصفهان با قطار

نمای هتل سهند مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۱۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل هما مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۲,۶۱۰,۰۰۰ تومان
نما هتل آرمان مشهد
ستاره هتل
تماس تلفنی
نما هتل علمدار مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل عماد مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل ادریس مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان
تور زمینی مشهد
تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد از شیراز با قطار

نمای هتل سارینا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان
هتل آدینا
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل مدینه الرضا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تور مشهد هتل فیروزه
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
نما تور مشهد هتل آراد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۲,۴۲۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل جواد مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
نما تور مشهد هتل ایزد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
نما هتل آرمان مشهد
ستاره هتل
تماس تلفنی
هتل نسیم مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سی نور مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل آپارتمان بشری مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان
نما تور مشهد هتل هرند
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۸۹۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل هلیا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان
نما تور مشهد هتل حریرستان
ستاره هتل
تماس تلفنی
نمای هتل رز درویشی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۹۰,۰۰۰ تومان

ویدئوی تور زمینی مشهد با قطار زندگی

تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد

مشهد، شهر زیارتی و زیباست که در هر زمانی مهمانان بسیاری از هر نقطه ی ایران و کشورهای مسلمان همسایه می پذیرد. پایتخت نشین ها از جمله هم وطنانی هستند که ارادت ویژه ای به آقا علی ابن موسی الرضا دارند. به همین دلیل تور مشهد از تهران همیشه جزء پرطرفدارترین تورها در آژانس های گردشگری بوده است.

چه تور هوایی را انتخاب کنید و چه تور زمینی، بهتر است از کیفیت خدماتی که ارائه می شود و درستی اطلاعاتی که دریافت خواهید کرد، مطمئن باشید. من پیشنهاد می دهم که با رزرو تور زمینی مشهد از تهران با قطار از سایت سفرآس۲۴، از پشتیبانی شبانه روزی کارشناسان توانمند و دلسوز ما برخوردار شوید. علاوه بر این می توانید از صحت و دقیق بودن اطلاعتی که دریافت می کنید کاملا اطمینان داشته باشید.

تور زمینی مشهد از تهران

مسافران پایتخت معمولا با توجه به شرایط خود و مواردی که در سفر برای آن ها مهم است، زمینی و یا هوایی بودن سفر خود را انتخاب می کنند. سفر زمینی مزیت هایی دارد که از آن جمله می توان به گذشتن از کنار مناظر زیبای مسیر و لذت بردن از آن ها اشاره کرد.

علاوه بر این، همانطور که بر هیچ کس پوشیده نیست، تور زمینی مشهد با قطار به مراتب هزینه ی کمتری از تور هوایی در بر خواهد داشت و از میان وسایل نقلیه ی مهیا برای سفر زمینی، قطار مناسب ترین گزینه است. از آن جایی که در سفر ریلی، پدیده ی ناخوشایندی به اسم تصادف وجود ندارد، می توانید از امنیت سفرتان نیز مطمئن باشید. در صورتی که سفرآس ۲۴ را انتخاب کنید، ما در تمام سفر همراه شما خواهیم بود.

بعد از رسیدن به شهر بهشت و اسکان در هتلی که رزرو کرده اید، می توانید با استفاده از امکاناتی که برای شهروندان و البته زائران در نظر گرفته شده، لذت ببرید. از مکان های پرطرفداری که در این شهر برای گذران اوقات فراغت ساخته شده، شهربازی های آن است که دقیقه های هیجان انگیزی برای شما رقم خواهد زد. به علت وسعت این شهر، به توضیح مختصری از چند شهربازی هیجان انگیز شهر بسنده کرده ایم.

شهر بازی و شهر مشاغل کارالند

شهر بازی کارالند مشهد

کارالند برای کودکان ۳ تا ۱۲ سال طراحی شده و از جذاب ترین مراکز علمی کودکان محسوب می شود. شهر مشاغل کارالند برای بزرگسالان هم بسیار هیجان انگیز خواهد بود. شاید جالب باشد بدانید که این شهر کوچک را کودکان اداره می کنند. 

حضور در مجموعه ی کارالند این فرصت را برای فرزند دلبند شما فراهم می کند که مشاغل مختلف را از نزدیک لمس کنند و شما می توانید متوجه زوایای پنهان ذهن و استعدادهای نهفته ای در وجود آن ها بشوید. کودک شما می تواند در خصوص شغل مورد علاقه اش آموزش های منحصر به فردی ببیند. پیداست که این بازی مهیج و عملی در حافظه و خاطر فرزند شما باقی خواهد ماند.

آدرس کارالند: بلوار هفت تیر- برج آرمیتاژ- طبقه ی سوم

هلیوم پارک

هلیوم پارک اولین پارک پرشی ایران است که در عین هیجان، این امکان را برای کودکان و نوجوانان فراهم کرده تا در محیطی امن و سالم، طعم بازی های پرشی را بچشند.

 ۲ سالن ۱۵۰۰ متری در طبقه های چهارم و پنجم برج مروارید گوهر، برای این امر احداث شده و بزرگسالان هم می توانند هیجان استفاده از امکانات این پارک را تجربه کنند. از بازی هایی که در پارک هلیوم خواهید دید می توان به فری جامپینگ، نینجا کورس، بسکتبال ترامپولین، ژیمناستیک، والیبال ترامپولین، صخره نوردی، ایربگ، نینجا کورس، فایتینگ، صخره نوردی، بیلیارد با پا، دوج بال، فوتبال حبابی، و کیک بال اشاره کرد.

آدرس هلیوم پارک: بلوار جانباز- بین جانباز ۵ و ۷- برج مروارید گوهر

کلوپ پاندا

کلوپ پاندا نیز از سری مجموعه های تخصصی و سرپوشیده ی کودکان است که در سال ۱۳۹۰ ساخته شد. این مجموعه بیشتر روی ورزش تمرکز کرده است. از ایستگاه های ورزشی مختلفی که برای آن تهیه شده موارد ذیل را میتوانیم نام ببریم:

ترامپولین، اتومبیل رانی، ورزشهای توپی، پلهای معلق، تیرو کمان، دیواره صخره نوردی، بازی های ورزشی سنتی، قایق رانی، فوتبال دستی، دارت.

آدرس کلوپ پاندا: کوی آب و برق- نبش صیاد شیرازی ۱۸

پیست اسکی پدیده شاندیز

پیستی برای ورزش زمستانی اسکی به وسعت ۱۶۰۰ مترمربع در منطقه ی ییلاقی شاندیز احداث شده است. طراحی این مجموعه را که اولین پیست اسکی روی یخ در ایران محسوب می شود، یک شرکت هلندی بر عهده گرفت. پیست اسکی روی یخ پاتیناژ به گونه ای ساخته شده که برای تمامی کودکان و بزرگسالان به راحتی قابل استفاده باشد.

آدرس پیست اسکی: شاندیز مشهد- شهر رویایی پدیده شاندیز- بلوک پنجم- مرکز تعطیلات سرگرمی

پاراموتور شاندیز

اکثر کسانی که به هیجان و ماجراجویی علاقه مند هستند، این محل را برای تفریح انتخاب می کنند. پاراگلایدر یا پاراموتور حسی منحصر به فرد از معلق بودن در هوا را به شما هدیه خواهد داد. بهتر است با یک دوربین عکاسی مناسب این لحظات زیبا را ثبت کنید.

آدرس پاراموتور شاندیز: میدان ولیعصر شاندیز

تونل باد صبا 

از تفریحات جذاب دیگری که در این شهر خواهید دید، تونل باد صبا است. لذت سقوط آزاد از هواپیما را در شرایطی شبیه سازی شده و امن در این مکان تجربه خواهید کرد. گفتنی است که چتربازان و سقوط آزاد کاران حرفه ای نیز در تونل باد صبا مشهد آموزش می بینند. این محل اولین و تنها تونل باد در ایران است.

آدرس تونل باد صبا: آخر بلوار خیام شمالی- میدان بهارستان- کوچه ی بهارستان ۳- روبروی مرکز خرید الماس شرق.

شهربازی هپی لند

هپی لند را می توان از پیشرفته ترین شهربازی های مشهد دانست. حدود۵۰ بازی با ابزارها و وسایل پیشرفته در این مجموعه خواهید دید که علاوه بر به وجود آوردن محیطی شاد برای کودکان از امنیت خوبی نیز برخوردار است. ا بازی های محبوب در شهربازی هپی لند عبارتند از: هلیکوپتر، سینما هفت بعدی، پلی استیشن، بیلیارد، سیمیلاتور، دربی، صخره نوردی، کاروس، قطار، ماشین کوبنده، دارت، فوتبال دستی، تیر و کمان، ایکس باکس.

به جز سرگرمی های نام برده، وسایل مهیج و جذاب دیگری نیز در هپی لند خواهید دید!

آدرس شهربازی هپی لند: مشهد- مجتمع تجاری آرمیتاژ

اتاق فرار مشهد

اتاق فرار از بازی های جالب و مهیجی است که در چند سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. استراتژی بازی به این صورت است که با دوستان خود وارد یک اتاق خواهید شد. معمایی برای شما طرح خواهد شد که در زمان معین باید موفق به حل آن بشوید. در صورت لزوم می توانید از مدیر بازی نیز کمک بگیرید. و در آخر! به یاد داشته باشید که معمای گفته شده فقط توسط ذهن شما و بدون نیاز به زور حل خواهد شد.

آدرس اتاق فرار: بلوار سجاد- خیابان امین- نبش کوچه ی امین ۴

آنچه از نظر گذراندید، نمونه ی کوچکی از محل های تفریحی این شهر است. با سفر به شهر بهشت خود را به گردشی تکرار نشدنی مهمان کنید. به محض اینکه تصمیمتان برای سفر قطعی شد، با مراجعه به سایت سفرآس ۲۴ و رزرو تور زمینی مشهد، یا تور هوایی مشهد، خود را برای روزهایی دوست داشتنی و پرهیجان آماده کنید. ما در تمامی لحظات پشتیبان و همراه شایسته ی شما خواهیم بود.

امروزه وقتی مردم برای سفر برنامه ریزی می کنند، اولین گزینه به سفرهای هوایی فکر میکنند. با این حال، بسیاری از مسافران باتجربه بر این باورند که افراد هنگام سوار شدن به یک پرواز، ماجراجویی را از دست می دهند. چند دهه پیش، سفر با هواپیما مهیج و جدید بود اما امروزه دیگر اینطور نیست و عده زیادی برای سفر به مشهد، تور زمینی مشهد را ترجیح میدهند.

چرا سفر با تور زمینی مشهد؟

ما معتقدیم که سفر زمینی بسیار سرگرم کننده تر است. اما اگر به دنبال چرایی آن هستید ادامه مطلب را بخوانید.

مسیر خوش منظره

 وقتی با هواپیما سفر می کنید چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد. وقتی از پنجره به بیرون نگاه می کنید، تنها بستری بی پایان از ابرها و زمین دوردست را خواهید دید. هیچ چیز هیجان انگیز خاصی در مورد آن وجود ندارد. سفر زمینی امکانات بیشتری دارد. می توانید مسیری خوش منظره را طی کنید و از زیبایی های طبیعت لذت ببرید و شهرهای مختلف را که از کنار شما عبور می کنند تماشا کنید.

اگر رانندگی نمی کنید، تجربه بهتری است. این مورد یکی از بهترین مزایای خدمات حمل و نقل زمینی و سفر با تور زمینی است. می توانید آرام شوید و به سادگی استرس را رها کنید. همچنین می توانید در هر شهر جالبی که ممکن است در طول سفر با آن روبرو شوید توقف کنید.

سرگرمی

 اگر با تعدادی از دوستانتان سفر می کنید، رفتن از راه زمینی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. می‌توانید با دوستانتان خوش بگذرانید، بازی کنید، و حتی آواز بخوانید. این بسیار سرگرم کننده تر از صرف دو یا سه ساعت تلاش برای گذراندن زمان با خواندن کتاب یا گوش دادن به موسیقی در هواپیما است. شما نمی توانید در پرواز به اندازه زمانی که از طریق خدمات حمل و نقل زمینی سفر می کنید، پرهیاهو باشید.

آسانتر و کمتر استرس زا

 بدون شک، سفر روی زمین بسیار کمتر از سفر با پرواز استرس زا است. شما مجبور نیستید با نوسان نرخ پرواز، صف های طولانی تحویل فرودگاه، گم شدن چمدان، رزرو بیش از حد، کنسلی و غیره دست و پنجه نرم کنید. لازم نیست نگران باشید که یک ساعت زودتر به فرودگاه برسید و وقت خود را تلف کنید. خدمات حمل و نقل زمینی هیچ یک از این دردسرها را ندارند زیرا توصیه می کنند فقط نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس باشد.

سوالات متداول تور مشهد زمینی

این تور، نسبت به تورهای هوایی هزینه کمتری دارد. اگر می‌خواهید با تور مشهد زمینی به این شهر سفر کنید، باید بدانید قیمت این تور به عوامل مختلفی مثل نوع وسیله نقلیه (تور مشهد با قطار یا تور مشهد با اتوبوس)، تعداد روز و شب‌های اقامت، محل اقامت (هتل آپارتمان، هتل در مشهد، اقامتگاه و…)، تعداد وعده‌های غذایی (صبحانه، نهار، شام و…)، برنامه تفریحی و… بستگی دارد. حتی انتخاب قطار هم قیمت متفاوتی را به همراه دارد .

کافیه به سایت سفرآس ۲۴ مراجعه کنید ، کلیه هتل ها از ۵ ستاره تا ۲ ستاره جهت رزرو در سایت موجود است . مشاوران ما در سفرآس ۲۴ آماده پشتیبانی از شما هستند . هتل های ۲ ستاره با قطار های معمولی ارزان ترین تورهای مشهد هستند.
شماره تماس جهت پشتیبانی تور زمینی مشهد : ۹۱۰۱۵۵۷۷-۰۲۱

۴/۵ - (۵ امتیاز)

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *