تور زمینی مشهد

در بازه های زمانی مختلف، مسافران زیادی ترجیح می دهند با تور زمینی مشهد سفر کنند. عمده ترین دلیلی که زائران را به سفر زمینی تشویق می کند، هزینه ی مناسب تر آن نسبت به تورهای هوایی است. لازم به ذکر است سفر با قطار به سفرهای جاده ای ارجحیت دارد. چرا که امنیت سفر ریلی در تور مشهد به طور واضح بسیار بیشتر از سفر با اتوبوس خواهد بود.

پیشنهاد ما رزرو تور زمینی مشهد از سایت سفرآس ۲۴ ، است. می دانیم در این روزها، تجربه ی سفری با خدمات مورد قبول، بالاتر از توان اقتصادی اغلب هموطنان می باشد. با سفرآس می توانید از آفرهای ویژه ای برخوردار شده، سفری دلچسب و در عین حال اکونومی را تجربه کنید. علاوه بر این، کارشناسان توانمند و حرفه ای ما در تمامی دقایق سفر همراه و پشتیبان ۲۴ ساعته ی شما خواهند بود.

تور مشهد از تهران زمینی با قطار

نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۸۸۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۳۶۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل الماس۱ مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۱۶۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سی نور مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد از اصفهان زمینی با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۹۶۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان
هتل نسیم مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تور مشهد از شیراز زمینی با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۳,۰۷۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان
هتل نسیم مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۶۱۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کیانا مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۶۳۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کوثر مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان
هتل نسیم مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت از : ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد

مشهد، شهر زیارتی و زیباست که در هر زمانی مهمانان بسیاری از هر نقطه ی ایران و کشورهای مسلمان همسایه می پذیرد. پایتخت نشین ها از جمله هم وطنانی هستند که ارادت ویژه ای به آقا علی ابن موسی الرضا دارند. به همین دلیل تور مشهد از تهران همیشه جزء پرطرفدارترین تورها در آژانس های گردشگری بوده است.

چه تور هوایی را انتخاب کنید و چه تور زمینی، بهتر است از کیفیت خدماتی که ارائه می شود و درستی اطلاعاتی که دریافت خواهید کرد، مطمئن باشید. من پیشنهاد می دهم که با رزرو تور زمینی مشهد از تهران با قطار از سایت سفرآس۲۴، از پشتیبانی شبانه روزی کارشناسان توانمند و دلسوز ما برخوردار شوید. علاوه بر این می توانید از صحت و دقیق بودن اطلاعتی که دریافت می کنید کاملا اطمینان داشته باشید.

تور زمینی مشهد از تهران

مسافران پایتخت معمولا با توجه به شرایط خود و مواردی که در سفر برای آن ها مهم است، زمینی و یا هوایی بودن سفر خود را انتخاب می کنند. سفر زمینی مزیت هایی دارد که از آن جمله می توان به گذشتن از کنار مناظر زیبای مسیر و لذت بردن از آن ها اشاره کرد.

علاوه بر این، همانطور که بر هیچ کس پوشیده نیست، تور زمینی مشهد با قطار به مراتب هزینه ی کمتری از تور هوایی در بر خواهد داشت و از میان وسایل نقلیه ی مهیا برای سفر زمینی، قطار مناسب ترین گزینه است. از آن جایی که در سفر ریلی، پدیده ی ناخوشایندی به اسم تصادف وجود ندارد، می توانید از امنیت سفرتان نیز مطمئن باشید. در صورتی که سفرآس ۲۴ را انتخاب کنید، ما در تمام سفر همراه شما خواهیم بود.

بعد از رسیدن به شهر بهشت و اسکان در هتلی که رزرو کرده اید، می توانید با استفاده از امکاناتی که برای شهروندان و البته زائران در نظر گرفته شده، لذت ببرید. از مکان های پرطرفداری که در این شهر برای گذران اوقات فراغت ساخته شده، شهربازی های آن است که دقیقه های هیجان انگیزی برای شما رقم خواهد زد. به علت وسعت این شهر، به توضیح مختصری از چند شهربازی هیجان انگیز شهر بسنده کرده ایم.

شهر بازی و شهر مشاغل کارالند

شهر بازی کارالند مشهد

کارالند برای کودکان ۳ تا ۱۲ سال طراحی شده و از جذاب ترین مراکز علمی کودکان محسوب می شود. شهر مشاغل کارالند برای بزرگسالان هم بسیار هیجان انگیز خواهد بود. شاید جالب باشد بدانید که این شهر کوچک را کودکان اداره می کنند. 

حضور در مجموعه ی کارالند این فرصت را برای فرزند دلبند شما فراهم می کند که مشاغل مختلف را از نزدیک لمس کنند و شما می توانید متوجه زوایای پنهان ذهن و استعدادهای نهفته ای در وجود آن ها بشوید. کودک شما می تواند در خصوص شغل مورد علاقه اش آموزش های منحصر به فردی ببیند. پیداست که این بازی مهیج و عملی در حافظه و خاطر فرزند شما باقی خواهد ماند.

آدرس کارالند: بلوار هفت تیر- برج آرمیتاژ- طبقه ی سوم

هلیوم پارک

هلیوم پارک اولین پارک پرشی ایران است که در عین هیجان، این امکان را برای کودکان و نوجوانان فراهم کرده تا در محیطی امن و سالم، طعم بازی های پرشی را بچشند.

 ۲ سالن ۱۵۰۰ متری در طبقه های چهارم و پنجم برج مروارید گوهر، برای این امر احداث شده و بزرگسالان هم می توانند هیجان استفاده از امکانات این پارک را تجربه کنند. از بازی هایی که در پارک هلیوم خواهید دید می توان به فری جامپینگ، نینجا کورس، بسکتبال ترامپولین، ژیمناستیک، والیبال ترامپولین، صخره نوردی، ایربگ، نینجا کورس، فایتینگ، صخره نوردی، بیلیارد با پا، دوج بال، فوتبال حبابی، و کیک بال اشاره کرد.

آدرس هلیوم پارک: بلوار جانباز- بین جانباز ۵ و ۷- برج مروارید گوهر

کلوپ پاندا

کلوپ پاندا نیز از سری مجموعه های تخصصی و سرپوشیده ی کودکان است که در سال ۱۳۹۰ ساخته شد. این مجموعه بیشتر روی ورزش تمرکز کرده است. از ایستگاه های ورزشی مختلفی که برای آن تهیه شده موارد ذیل را میتوانیم نام ببریم:

ترامپولین، اتومبیل رانی، ورزشهای توپی، پلهای معلق، تیرو کمان، دیواره صخره نوردی، بازی های ورزشی سنتی، قایق رانی، فوتبال دستی، دارت.

آدرس کلوپ پاندا: کوی آب و برق- نبش صیاد شیرازی ۱۸

پیست اسکی پدیده شاندیز

پیستی برای ورزش زمستانی اسکی به وسعت ۱۶۰۰ مترمربع در منطقه ی ییلاقی شاندیز احداث شده است. طراحی این مجموعه را که اولین پیست اسکی روی یخ در ایران محسوب می شود، یک شرکت هلندی بر عهده گرفت. پیست اسکی روی یخ پاتیناژ به گونه ای ساخته شده که برای تمامی کودکان و بزرگسالان به راحتی قابل استفاده باشد.

آدرس پیست اسکی: شاندیز مشهد- شهر رویایی پدیده شاندیز- بلوک پنجم- مرکز تعطیلات سرگرمی

پاراموتور شاندیز

اکثر کسانی که به هیجان و ماجراجویی علاقه مند هستند، این محل را برای تفریح انتخاب می کنند. پاراگلایدر یا پاراموتور حسی منحصر به فرد از معلق بودن در هوا را به شما هدیه خواهد داد. بهتر است با یک دوربین عکاسی مناسب این لحظات زیبا را ثبت کنید.

آدرس پاراموتور شاندیز: میدان ولیعصر شاندیز

تونل باد صبا 

از تفریحات جذاب دیگری که در این شهر خواهید دید، تونل باد صبا است. لذت سقوط آزاد از هواپیما را در شرایطی شبیه سازی شده و امن در این مکان تجربه خواهید کرد. گفتنی است که چتربازان و سقوط آزاد کاران حرفه ای نیز در تونل باد صبا مشهد آموزش می بینند. این محل اولین و تنها تونل باد در ایران است.

آدرس تونل باد صبا: آخر بلوار خیام شمالی- میدان بهارستان- کوچه ی بهارستان ۳- روبروی مرکز خرید الماس شرق.

شهربازی هپی لند

هپی لند را می توان از پیشرفته ترین شهربازی های مشهد دانست. حدود۵۰ بازی با ابزارها و وسایل پیشرفته در این مجموعه خواهید دید که علاوه بر به وجود آوردن محیطی شاد برای کودکان از امنیت خوبی نیز برخوردار است. ا بازی های محبوب در شهربازی هپی لند عبارتند از: هلیکوپتر، سینما هفت بعدی، پلی استیشن، بیلیارد، سیمیلاتور، دربی، صخره نوردی، کاروس، قطار، ماشین کوبنده، دارت، فوتبال دستی، تیر و کمان، ایکس باکس.

به جز سرگرمی های نام برده، وسایل مهیج و جذاب دیگری نیز در هپی لند خواهید دید!

آدرس شهربازی هپی لند: مشهد- مجتمع تجاری آرمیتاژ

اتاق فرار مشهد

اتاق فرار از بازی های جالب و مهیجی است که در چند سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. استراتژی بازی به این صورت است که با دوستان خود وارد یک اتاق خواهید شد. معمایی برای شما طرح خواهد شد که در زمان معین باید موفق به حل آن بشوید. در صورت لزوم می توانید از مدیر بازی نیز کمک بگیرید. و در آخر! به یاد داشته باشید که معمای گفته شده فقط توسط ذهن شما و بدون نیاز به زور حل خواهد شد.

آدرس اتاق فرار: بلوار سجاد- خیابان امین- نبش کوچه ی امین ۴

آنچه از نظر گذراندید، نمونه ی کوچکی از محل های تفریحی این شهر است. با سفر به شهر بهشت خود را به گردشی تکرار نشدنی مهمان کنید. به محض اینکه تصمیمتان برای سفر قطعی شد، با مراجعه به سایت سفرآس ۲۴ و رزرو تور زمینی مشهد، یا تور هوایی مشهد، خود را برای روزهایی دوست داشتنی و پرهیجان آماده کنید. ما در تمامی لحظات پشتیبان و همراه شایسته ی شما خواهیم بود.

امروزه وقتی مردم برای سفر برنامه ریزی می کنند، اولین گزینه به سفرهای هوایی فکر میکنند. با این حال، بسیاری از مسافران باتجربه بر این باورند که افراد هنگام سوار شدن به یک پرواز، ماجراجویی را از دست می دهند. چند دهه پیش، سفر با هواپیما مهیج و جدید بود اما امروزه دیگر اینطور نیست و عده زیادی برای سفر به مشهد، تور زمینی مشهد را ترجیح میدهند.

چرا سفر با تور زمینی مشهد؟

ما معتقدیم که سفر زمینی بسیار سرگرم کننده تر است. اما اگر به دنبال چرایی آن هستید ادامه مطلب را بخوانید.

مسیر خوش منظره

 وقتی با هواپیما سفر می کنید چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد. وقتی از پنجره به بیرون نگاه می کنید، تنها بستری بی پایان از ابرها و زمین دوردست را خواهید دید. هیچ چیز هیجان انگیز خاصی در مورد آن وجود ندارد. سفر زمینی امکانات بیشتری دارد. می توانید مسیری خوش منظره را طی کنید و از زیبایی های طبیعت لذت ببرید و شهرهای مختلف را که از کنار شما عبور می کنند تماشا کنید.

اگر رانندگی نمی کنید، تجربه بهتری است. این مورد یکی از بهترین مزایای خدمات حمل و نقل زمینی و سفر با تور زمینی است. می توانید آرام شوید و به سادگی استرس را رها کنید. همچنین می توانید در هر شهر جالبی که ممکن است در طول سفر با آن روبرو شوید توقف کنید.

سرگرمی

 اگر با تعدادی از دوستانتان سفر می کنید، رفتن از راه زمینی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. می‌توانید با دوستانتان خوش بگذرانید، بازی کنید، و حتی آواز بخوانید. این بسیار سرگرم کننده تر از صرف دو یا سه ساعت تلاش برای گذراندن زمان با خواندن کتاب یا گوش دادن به موسیقی در هواپیما است. شما نمی توانید در پرواز به اندازه زمانی که از طریق خدمات حمل و نقل زمینی سفر می کنید، پرهیاهو باشید.

آسانتر و کمتر استرس زا

 بدون شک، سفر روی زمین بسیار کمتر از سفر با پرواز استرس زا است. شما مجبور نیستید با نوسان نرخ پرواز، صف های طولانی تحویل فرودگاه، گم شدن چمدان، رزرو بیش از حد، کنسلی و غیره دست و پنجه نرم کنید. لازم نیست نگران باشید که یک ساعت زودتر به فرودگاه برسید و وقت خود را تلف کنید. خدمات حمل و نقل زمینی هیچ یک از این دردسرها را ندارند زیرا توصیه می کنند فقط نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس باشد.

۴/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.