تور زمینی مشهد با قطار

در بازه های زمانی مختلف، مسافران زیادی ترجیح می دهند با تور زمینی مشهد سفر کنند. عمده ترین دلیلی که زائران را به سفر زمینی تشویق می کند، هزینه ی مناسب تر آن نسبت به تورهای هوایی است. لازم به ذکر است سفر با قطار به سفرهای جاده ای ارجحیت دارد. چرا که امنیت سفر ریلی در تور مشهد به طور واضح بسیار بیشتر از سفر با اتوبوس خواهد بود. 

پیشنهاد ما رزرو تور زمینی مشهد از سایت سفرآس 24 ، است. می دانیم در این روزها، تجربه ی سفری با خدمات مورد قبول، بالاتر از توان اقتصادی اغلب هموطنان می باشد. با سفرآس می توانید از آفرهای ویژه ای برخوردار شده، سفری دلچسب و در عین حال اکونومی را تجربه کنید. علاوه بر این، کارشناسان توانمند و حرفه ای ما در تمامی دقایق سفر همراه و پشتیبان 24 ساعته ی شما خواهند بود.

تور زمینی مشهد از تهران با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1000000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1380000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 840000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 870000 تومان
ستاره هتل

تور زمینی مشهد از اصفهان با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 610000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 910000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 450000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 480000 تومان
ستاره هتل

تور زمینی مشهد از تبریز با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1000000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1300000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 840000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 770000 تومان
ستاره هتل

تور زمینی مشهد از کرمانشاه با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 930000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1250000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 780000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 800000 تومان
ستاره هتل

تور زمینی مشهد از شیراز با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1060000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1350000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 890000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 920000 تومان
ستاره هتل

تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد

مشهد، شهر زیارتی و زیباست که در هر زمانی مهمانان بسیاری از هر نقطه ی ایران و کشورهای مسلمان همسایه می پذیرد. پایتخت نشین ها از جمله هم وطنانی هستند که ارادت ویژه ای به آقا علی ابن موسی الرضا دارند. به همین دلیل تور مشهد از تهران همیشه جزء پرطرفدارترین تورها در آژانس های گردشگری بوده است.

چه تور هوایی را انتخاب کنید و چه تور زمینی، بهتر است از کیفیت خدماتی که ارائه می شود و درستی اطلاعاتی که دریافت خواهید کرد، مطمئن باشید. من پیشنهاد می دهم که با رزرو تور زمینی مشهد از تهران با قطار از سایت سفرآس24، از پشتیبانی شبانه روزی کارشناسان توانمند و دلسوز ما برخوردار شوید. علاوه بر این می توانید از صحت و دقیق بودن اطلاعتی که دریافت می کنید کاملا اطمینان داشته باشید.

تور زمینی مشهد از تهران

مسافران پایتخت معمولا با توجه به شرایط خود و مواردی که در سفر برای آن ها مهم است، زمینی و یا هوایی بودن سفر خود را انتخاب می کنند. سفر زمینی مزیت هایی دارد که از آن جمله می توان به گذشتن از کنار مناظر زیبای مسیر و لذت بردن از آن ها اشاره کرد.

علاوه بر این، همانطور که بر هیچ کس پوشیده نیست، تور زمینی مشهد با قطار به مراتب هزینه ی کمتری از تور هوایی در بر خواهد داشت و از میان وسایل نقلیه ی مهیا برای سفر زمینی، قطار مناسب ترین گزینه است. از آن جایی که در سفر ریلی، پدیده ی ناخوشایندی به اسم تصادف وجود ندارد، می توانید از امنیت سفرتان نیز مطمئن باشید. در صورتی که سفرآس 24 را انتخاب کنید، ما در تمام سفر همراه شما خواهیم بود.

بعد از رسیدن به شهر بهشت و اسکان در هتلی که رزرو کرده اید، می توانید با استفاده از امکاناتی که برای شهروندان و البته زائران در نظر گرفته شده، لذت ببرید. از مکان های پرطرفداری که در این شهر برای گذران اوقات فراغت ساخته شده، شهربازی های آن است که دقیقه های هیجان انگیزی برای شما رقم خواهد زد. به علت وسعت این شهر، به توضیح مختصری از چند شهربازی هیجان انگیز شهر بسنده کرده ایم.

شهر بازی و شهر مشاغل کارالند

شهر بازی کارالند مشهد

کارالند برای کودکان 3 تا 12 سال طراحی شده و از جذاب ترین مراکز علمی کودکان محسوب می شود. شهر مشاغل کارالند برای بزرگسالان هم بسیار هیجان انگیز خواهد بود. شاید جالب باشد بدانید که این شهر کوچک را کودکان اداره می کنند. 

حضور در مجموعه ی کارالند این فرصت را برای فرزند دلبند شما فراهم می کند که مشاغل مختلف را از نزدیک لمس کنند و شما می توانید متوجه زوایای پنهان ذهن و استعدادهای نهفته ای در وجود آن ها بشوید. کودک شما می تواند در خصوص شغل مورد علاقه اش آموزش های منحصر به فردی ببیند. پیداست که این بازی مهیج و عملی در حافظه و خاطر فرزند شما باقی خواهد ماند.

آدرس کارالند: بلوار هفت تیر- برج آرمیتاژ- طبقه ی سوم

هلیوم پارک

هلیوم پارک اولین پارک پرشی ایران است که در عین هیجان، این امکان را برای کودکان و نوجوانان فراهم کرده تا در محیطی امن و سالم، طعم بازی های پرشی را بچشند.

 2 سالن 1500 متری در طبقه های چهارم و پنجم برج مروارید گوهر، برای این امر احداث شده و بزرگسالان هم می توانند هیجان استفاده از امکانات این پارک را تجربه کنند. از بازی هایی که در پارک هلیوم خواهید دید می توان به فری جامپینگ، نینجا کورس، بسکتبال ترامپولین، ژیمناستیک، والیبال ترامپولین، صخره نوردی، ایربگ، نینجا کورس، فایتینگ، صخره نوردی، بیلیارد با پا، دوج بال، فوتبال حبابی، و کیک بال اشاره کرد.

آدرس هلیوم پارک: بلوار جانباز- بین جانباز 5 و 7- برج مروارید گوهر

کلوپ پاندا

کلوپ پاندا نیز از سری مجموعه های تخصصی و سرپوشیده ی کودکان است که در سال 1390 ساخته شد. این مجموعه بیشتر روی ورزش تمرکز کرده است. از ایستگاه های ورزشی مختلفی که برای آن تهیه شده موارد ذیل را میتوانیم نام ببریم:

ترامپولین، اتومبیل رانی، ورزشهای توپی، پلهای معلق، تیرو کمان، دیواره صخره نوردی، بازی های ورزشی سنتی، قایق رانی، فوتبال دستی، دارت.

آدرس کلوپ پاندا: کوی آب و برق- نبش صیاد شیرازی 18

پیست اسکی پدیده شاندیز

پیستی برای ورزش زمستانی اسکی به وسعت 1600 مترمربع در منطقه ی ییلاقی شاندیز احداث شده است. طراحی این مجموعه را که اولین پیست اسکی روی یخ در ایران محسوب می شود، یک شرکت هلندی بر عهده گرفت. پیست اسکی روی یخ پاتیناژ به گونه ای ساخته شده که برای تمامی کودکان و بزرگسالان به راحتی قابل استفاده باشد.

آدرس پیست اسکی: شاندیز مشهد- شهر رویایی پدیده شاندیز- بلوک پنجم- مرکز تعطیلات سرگرمی

پاراموتور شاندیز

اکثر کسانی که به هیجان و ماجراجویی علاقه مند هستند، این محل را برای تفریح انتخاب می کنند. پاراگلایدر یا پاراموتور حسی منحصر به فرد از معلق بودن در هوا را به شما هدیه خواهد داد. بهتر است با یک دوربین عکاسی مناسب این لحظات زیبا را ثبت کنید.

آدرس پاراموتور شاندیز: میدان ولیعصر شاندیز

تونل باد صبا 

از تفریحات جذاب دیگری که در این شهر خواهید دید، تونل باد صبا است. لذت سقوط آزاد از هواپیما را در شرایطی شبیه سازی شده و امن در این مکان تجربه خواهید کرد. گفتنی است که چتربازان و سقوط آزاد کاران حرفه ای نیز در تونل باد صبا مشهد آموزش می بینند. این محل اولین و تنها تونل باد در ایران است.

آدرس تونل باد صبا: آخر بلوار خیام شمالی- میدان بهارستان- کوچه ی بهارستان 3- روبروی مرکز خرید الماس شرق.

شهربازی هپی لند

هپی لند را می توان از پیشرفته ترین شهربازی های مشهد دانست. حدود50 بازی با ابزارها و وسایل پیشرفته در این مجموعه خواهید دید که علاوه بر به وجود آوردن محیطی شاد برای کودکان از امنیت خوبی نیز برخوردار است. ا بازی های محبوب در شهربازی هپی لند عبارتند از: هلیکوپتر، سینما هفت بعدی، پلی استیشن، بیلیارد، سیمیلاتور، دربی، صخره نوردی، کاروس، قطار، ماشین کوبنده، دارت، فوتبال دستی، تیر و کمان، ایکس باکس.

به جز سرگرمی های نام برده، وسایل مهیج و جذاب دیگری نیز در هپی لند خواهید دید!

آدرس شهربازی هپی لند: مشهد- مجتمع تجاری آرمیتاژ

اتاق فرار مشهد

اتاق فرار از بازی های جالب و مهیجی است که در چند سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. استراتژی بازی به این صورت است که با دوستان خود وارد یک اتاق خواهید شد. معمایی برای شما طرح خواهد شد که در زمان معین باید موفق به حل آن بشوید. در صورت لزوم می توانید از مدیر بازی نیز کمک بگیرید. و در آخر! به یاد داشته باشید که معمای گفته شده فقط توسط ذهن شما و بدون نیاز به زور حل خواهد شد.

آدرس اتاق فرار: بلوار سجاد- خیابان امین- نبش کوچه ی امین 4

آنچه از نظر گذراندید، نمونه ی کوچکی از محل های تفریحی این شهر است. با سفر به شهر بهشت خود را به گردشی تکرار نشدنی مهمان کنید. به محض اینکه تصمیمتان برای سفر قطعی شد، با مراجعه به سایت سفرآس24 و رزرو تور زمینی مشهد، یا تور هوایی مشهد، خود را برای روزهایی دوست داشتنی و پرهیجان آماده کنید. ما در تمامی لحظات پشتیبان و همراه شایسته ی شما خواهیم بود.

4/5 - (5 امتیاز)