تور مشهد هتل سهند

( 3 ستاره )

خانه » تور » تور مشهد » هتل سهند

هتل سهند خدمات گشت نیمروزی و ترنسفر رفت و برگشت با هزینه را برای مهمانان تور مشهد ارائه می دهد. با این وجود سفرآس 24 ترنسفر استقبال را به صورت رایگان برای شما در نظر دارد

خدمات تور مشهد هتل سهند

تور مشهد هتل سهند را با قیمت تضمینی و پشتیبانی 24 ساعته سفرآس24 رزرو نمایید.

قیمت تور مشهد هتل سهند

قیمت زمینیقیمت هوایی

تور مشهد هتل سهند از تهران

1,660,000 تومان 2,710,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از اصفهان

1,810,000 تومان 3,090,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از تبریز

1,660,000 تومان 3,340,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از کرمانشاه

1,860,000 تومان 3,660,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از شیراز

1,980,000 تومان 3,590,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از اهواز

1,960,000 تومان 3,690,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از یزد

1,660,000 تومان 2,970,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از آبادان

تماس تلفنی 3,590,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از بوشهر

تماس تلفنی 3,570,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از ساری

1,610,000 تومان 2,800,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از کرمان

1,800,000 تومان 3,170,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از ارومیه

2,020,000 تومانتماس تلفنی

تور مشهد هتل سهند از رشت

1,980,000 تومان 3,200,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از بندر عباس

1,960,000 تومان 3,870,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از گرگان

تماس تلفنی 2,510,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از زاهدان

تماس تلفنی 3,180,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از ایلام

تماس تلفنی 3,720,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از اردبیل

تماس تلفنی 3,160,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از نوشهر

تماس تلفنی 2,980,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از قم

1,720,000 تومان 2,730,000 تومان

تور مشهد هتل سهند از همدان

1,720,000 تومانتماس تلفنی

تور مشهد هتل سهند از تهران

تور مشهد هتل سهند هوایی از تهران

تور مشهد از تهران هتل سهند به عنوان توری پر طرفدار و پر مخاطب همواره با استقبال گردشگران روبرو بوده و اکنون نیز از اصلی ترین تورهای داخلی در ایران محسوب می گردد. با توجه به آمار مسافران این تور که روز به روز بیشتر می شود اکنون تور هوایی مشهد از تهران همه روزه از سوی شرکت های گردشگری در حال برگزاری است.

شما می توانید برای رزرو این تور از خدمات سایت سفرآس ۲۴ که لیستی از بهترین تورهای مشهد را ارائه داده بهره مند شوید. این سایت تورهای خود را از مبادی مختلف کشور برگزار می کند و برای اهالی تمام شهرهای ایران تورهایی متنوع را در دسترس قرار داده است.

هموطنان عزیز تهرانی می توانند با مراجعه به صفحه داخلی رزرو تور مشهد هتل سهند هوایی از تهران در این سایت شاهد تورهای مختلفی باشند که هر کدام در یکی از هتل های مشهد برگزار می گردد. این هتل ها که از پنج ستاره تا دو ستاره را در بر می گیرند قیمت های مختلفی را برای تور تعیین می کنند و برای مسافرانی با بودجه های مختلف قابل رزرو می باشند.

تور مشهد هتل سهند  از جمله تورهای ارزان قیمت در هتلی سه ستاره است که در دسترس اهالی این شهر قرار گرفته. این تور که به صورت هوایی انجام می شود دو شب و سه روز اقامت را برای مسافران در نظر گرفته است. با توجه به موقعیت مکانی هتل سهند، دسترسی راحت به حرم و بازارهای مشهد از جمله ویژگی های این تور است.

برای رزرو این تور می توانید در تمام روزهای هفته به صورت تلفنی و یا آنلاین اقدام نمایید.

رستوران هتل سهند مشهد
رستوران هتل سهند مشهد

تور مشهد از اصفهان هتل سهند

می توانند با مراجعه به سایت سفر آس ۲۴ لیستی از بهترین تورهای مشهد از اصفهان را در اختیار داشته باشند. اهالی این شهر می توانند انواع تورها را از ارزان قیمت تا لاکچری برای رزرو در دسترس داشته باشند.

تور مشهد از اصفهان هتل سهند توری با قیمت مناسب است که در هتلی سه ستاره برگزار می شود. این تور در تمام روزهای هفته به صورت تلفنی و یا آنلاین قابل رزرو می باشد.

تور مشهد از تبریز هتل سهند

سایت سفر آس ۲۴ به عنوان مجری تورهای داخلی و خارجی، انواع تورهای مشهد را با مناسب ترین قیمت ها، بهترین کیفیت ها و فوق العاده ترین خدمات در دسترس مسافران قرار داده است.

رزرو تور مشهد از تبریز هتل سهند با قیمت عالی و خدمات ویژه .

تور مشهد از تبریز از تورهای عرضه شده در این سایت است که با توجه به مخاطبان بسیار خود در تمام ایام سال برگزار می شود. این تور هم به صورت لاکچری و در هتل های لوکس و هم به صورت ارزان قمیت و در هتل های دو یا سه ستاره در دسترس مسافران قرار دارد.

تور مشهد از شیراز هتل سهند

مسافران اهل شیراز نیز می تواند در این سایت از میان انواع تورهای لاکچری تا ارزان قیمت به دنبال تور مورد نظر خود باشند. تور مشهد از شیراز هتل سهند از تورهایی است که با قیمت مناسب در دسترس اهالی شیراز قرار گرفته است. این تور برای اقامت در هتلی سه ستاره به مدت دو شب و سه روز قابل رزرو می باشد.

تور مشهد از بندر عباس هتل سهند ،تور مشهد از رشت هتل سهند، تور مشهد از گرگان هتل سهند ، تور مشهد از زاهدان هتل سهند، تور مشهد از اردبیل هتل سهند ، تور مشهد از آبادان هتل سهند ،تور مشهد از ساری هتل سهند ، تور مشهد از بوشهر هتل سهند، تور مشهد از یزد هتل سهند ، تور مشهد از نوشهر هتل سهند و تور مشهد از کرمان هتل سهند هم اکنون در سایت سفرآس ۲۴ قابل رزرو است .

تور مشهد از کرمانشاه هتل سهند مشهد را برای اقامتی به یاد ماندنی به گردشگران پیشنهاد می‌دهد. این هتل در آبان ماه ۱۳۹۱ افتتاح شد و با ۶ طبقه و ۶۰ اتاق آماده‌ی پذیرایی از مهمانان بارگاه مقدس امام هشتم شده است.

مسافران اهل شیراز نیز می تواند در این سایت از میان انواع تورهای لاکچری تا ارزان قیمت به دنبال تور مورد نظر خود باشند. تور مشهد از شیراز در هتل سهند از تورهایی است که با قیمت مناسب در دسترس اهالی شیراز قرار گرفته است. این تور برای اقامت در هتلی سه ستاره به مدت دو شب و سه روز قابل رزرو می باشد.

درباره هتل سهند

نما هتل سهند مشهد
نما هتل سهند مشهد

هتل سهند مشهد در سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از هتل های سه ستاره با کیفیت در این شهر افتتاح گردید و در سال ۱۳۹۷ مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در خیابان امام رضا (ع) قرار گرفته و میزبان تور مشهد هتل سهند هوایی از تهران می باشد که حدود یک کیلومتر با حرم مطهر رضوی فاصله دارد. دسترسی مناسب به بازارهایی چون بازار رضا و مرکز هفده شهریور با توجه به موقعیت مکانی از مزایای اقامت در این هتل است.

ساختمان هتل سهند در ۷ طبقه طراحی شده و ۶۰ باب اتاق در ظرفیت های مختلف را در خود جای داده است. واحدهای اقامتی این هتل شامل اتاق های دو تا چهار نفره و اتاق کانکت های پنج نفره می شود که برخی از آنها به صورت فولبرد قابل رزرو هستند.

لیست امکانات اتاق های هتل شامل تجهیزاتی چون یخچال، تلویزیون، مبلمان، دراور، چای ساز، رخت آویز، لوازم بهداشتی و دیگر لوازم ضروری می شود. از جمله امکانات و خدمات هتل نیز می توان به پارک کودک، چایخانه سنتی، کافی شاپ، صرافی، تاکسی سرویس، لاندری و پارکینگ اشاره کرد.

هتل سهند مشهد به رستورانی دلباز نیز مجهز است که با ظرفیت ۱۲۰ نفر در طبقه منفی یک قرار گرفته.

رستوران‌های هتل سهند

تور مشهد از کرمانشاه هتل سهند رستورانی ویژه برای شما آماده کرده که متنوع‌ترین غذاهای ایرانی و فرنگی را با درجه‌ی کیفیت بالا ارائه می‌دهد. نهار و شام در این هتل به صورت سلف سرویس اراده می‌شود و مسافران می‌توانند دامنه‌ی انتخاب گسترده‌تری داشته باشند؛ و از غذا لذت ببرند.
رستورانی با خوراکی‌های خوشمزه و متعدد، کافی‌شاپی لاکشری بر روی بام هتل که در کنار آن قهوه‌خانه‌ی اصیلی طراحی شده، از جمله مواردی است که هتل سهند را به اقامت‌گاهی بسیار دوست‌داشتنی در نظر مسافران تبدیل کرده است. تمیزی رستوران هتل، و همچنین وجود پرسنل آزموده و آراسته‌ی هتل سهند، در زیباتر کردن لحظه‌های سفر شما نقش بسزایی خواهند داشت.

این هتل در فاصله مناسبی تا حرم قرار گرفته است .

به طوری که زائران با ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پیاده روی به ورودی حرم می رسند.

لیست امکانات اتاق های هتل شامل تجهیزاتی چون یخچال، تلویزیون، مبلمان، دراور، چای ساز، رخت آویز، لوازم بهداشتی و دیگر لوازم ضروری می شود. از جمله امکانات و خدمات هتل نیز می توان به پارک کودک، چایخانه سنتی، کافی شاپ، صرافی، تاکسی سرویس، لاندری و پارکینگ اشاره کرد.

واحدهای اقامتی این هتل شامل اتاق های دو تا چهار نفره و اتاق کانکت های پنج نفره می شود که برخی از آنها به صورت فولبرد قابل رزرو هستند.

آدرس : مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۲، کوچه کربلا

۵/۵ - (۱ امتیاز)

سایر تورهای پیشنهادی مشهد

نما هتل آبشار مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : 2,270,000 تومان
شروع قیمت زمینی از : 1,220,000 تومان
تور مشهد هتل سایه
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : 2,150,000 تومان
شروع قیمت زمینی از : 1,100,000 تومان
نمای هتل ایران مشهد
ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : 2,930,000 تومان
شروع قیمت زمینی از : 1,880,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

cover-order