تور هوایی مشهد از تهران

سفرآس 24 به عنوان مجری معتبر تورهای داخلی و خارجی تور هوایی مشهد از تهران را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس مسافران قرار داده است. تور  مشهد با توجه به سلیقه و هزینه مختلف مسافران در انواع هتل های دو تا پنج ستاره برگزار می گردد و در دسته های ارزان و لاکچری قابل رزرو است. خدمات این تور شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و انواع خدمات تفریحی و رفاهی می شود. رزرو تمامی تور هوایی مشهد در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین و یا تلفنی امکان پذیر است. 

لیست قیمت تورهای هوایی مشهد از تهران بر اساس هتل

نما هتل آراکس مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
ستاره هتل
نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2140000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1790000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2000000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سی نور مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2330000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کارن مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2010000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل هما مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2230000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل رفاه مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1950000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مدینه الرضا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2590000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل قدس مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1830000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل رز درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2400000 تومان
ستاره هتل
نما هتل ایران زمین مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1810000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل ستارگان مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1930000 تومان
ستاره هتل
نما هتل آپادانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2040000 تومان
ستاره هتل
نما هتل بین المللی قصر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2390000 تومان
ستاره هتل

تور های لاکچری مشهد از تهران هوایی

دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 2650000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 2460000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 2550000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 2400000 تومان

تور های ارزان قیمت مشهد از تهران هوایی

دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 2060000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1810000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1830000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1790000 تومان

تور های خانوادگی مشهد از تهران هوایی

دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 2160000 تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
دو شب و سه روز
از تهران
به مشهد
شروع قیمت از : 1950000 تومان

قیمت این تور تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد که زمان سفر و هتل انتخابی مهم ترین آنها هستند. این تور با توجه به فاکتورهای نامبرده قیمت های مختلفی دارد و انواع تورهای ارزان و لوکس را شامل می شود. قیمت تمام تورها را می توانید در سایت سفرآس 24 مشاهده کنید.

زمستان مناسب ترین زمان برای رزرو تور ارزان مشهد است. در این فصل علاوه بر اینکه کمبود مسافر هزینه تور را کاهش داده، هتل داران نیز تخفیفاتی ویژه برای مسافران در نظر می گیرند. سفرآس 24 با گنجاندن هتل های ارزان در لیست تور مشهد، فرصت سفر ارزان را برای مسافران فراهم نموده. لیست تمام تورهای ارزان مشهد در این سایت قابل مشاهده است.

بهترین زمان برای رزرو تور مشهد از تهران بهار و اوایل پاییز است. در این دو زمان هوای مشهد معتدل می شود و زمینه برای گردش و تفریح آماده است. البته اگر به تفریحات آبی فکر می کنید تور مشهد تابستان را از دست ندهید. به هر حال مشهد در تمام فصل ها مسافرپذیر است و هر در هر فصلی جاذبه ای برای دیدن دارد.

 مشهد شهری با امکانات مدرن تفریحی است که برای هر سلیقه ای تفریحی دارد. پارک های آبی از پر بازدید ترین جاذبه های این شهر هستند که مشهد را به مجهزترین شهر خاورمیانه ازنظر تفریحات آبی تبدیل کرده اند. شهر بازی پارک ملت، اتاق فرار، کارتینگ، بانجی جامپینگ، اسکی و پینت بال از دیگر تفریحات پر طرفدار در این شهر هستند.

مسافت تهران تا مشهد 730 کیلومتر است و پرواز در این مسیر یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول می کشد.

در ایران یکی از محبوب ترین سفرها تور هوایی مشهد از تهران است. هرچند تور زمینی و نوروزی مشهد نیز در کلیه شهرهای ایران محبوبیت خاص خود را دارد اما سهولت حمل و نقل هوایی و صرفه جویی در وقت و انرژی هر روز به میزان علاقمندان این تور می افزاید.

تور هوایی مشهد از تهران تمام فصول سال و حتی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی پر طرفدار است. از عید نوروز تا ایام شعبانیه و محرم و صفر این سفر در حال رزرو است. همه روزه قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما صدها بار رزرو می شود و این باعث نشده است که از محبوبیت آن کاسته شود.

این تور از فرودگاه مهرآباد تهران آغاز شده و ایرلاین های ایرانی زیادی با فرود در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد برای جابجایی مسافران اعلام آمادگی می کنند. وجود ایرلاین های متعدد در مسیر هوایی مشهد تهران و بلعکس موجب شده است که تور هوایی مشهد از تهران با طیف قیمت متفاوت برای تمام اقشار جامعه وجود داشته باشد.

برخی از آژانس های مسافرتی اقدام تهیه بسته های سفری از پیش تعیین شده برای مسافرانی کرده اند که برای سفر عجله دارند. برخی دیگر از آژانس ها نیز ترجیح می دهند بنابر خواسته مسافران با بودجه در نظر گرفته شده آنها هتل و پرواز را ترکیب کنند تا رضایت آنها را در قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما کسب نمایند.

همچنین تور هوایی مشهد از تهران که به صورت لحظه آخری رزرو میشود گاهی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و شاید گاهی گران قیمت اما با کیفیتی چند برابر حد تصور باشد.

رزرو تور هوایی مشهد از تهران

رزرو تور هوایی مشهد از تهران

اینکه چگونه می توان رزرو تور هوایی مشهد از تهران را با کمترین بودجه و بیشترین کیفیت انجام داد آگاهی خاص خود را می طلبد. ما در این متن به بخشی از این ترفندها اشاره خواهیم کرد. قبل از هر چیز بهتر است بدانیم اگر در سفر عجله داریم بهتر است تنها گزینه رزرو تور هوایی مشهد از تهران لحظه آخری یا همان کنسلی را مد نظر قرار دهیم که مقرون به صرفه تر است. یعنی اگر شخصیزدر همان تاریخ سفر شما مکان و پرواز خود را کنسل کرده است شما می توانید با نصف قیمت خریداری شده توسط او ، این تور را خریداری کنید.

حال فرض می کنیم که مسافر ما هیچ عجله ای برای رزرو تور مشهد از تهران ندارد اینجاست که می توان گزینه های بسیار زیادی را بررسی کرد. قبل از هرچیز زمانهای ارزان قیمت را بررسی می کنیم. زمان هایی مانند ایام خلوت که مسافر کمتری به شهر مشهد سفر میکند. اغلب ماههای مهر و آبان اگر مناسبت مذهبی خاصی وجود نداشته باشد خوش آب و هواترین و ارزانترین حالت رزرو تور هوایی مشهد از تهران است. اما همین زمان با مقارن شدن ایام مذهبی همچون محرم و صفر یا یکی از اعیاد مذهبی خاص میتواند گران قیمت تمام شود.

به طور کلی یک قانون برای رزرو تور هوایی مشهد از تهران یا هر مقصد دیگری وجود دارد. ایام تعطیلات آخر هفته که برای تفریح یا شرکت در مراسمی خاص رزرو میشوند گرانتر و شلوغ تر هستد و ایام وسط هفته در صورت نبود معاملات تجاری و تفریحی خاص ارزان قیمت هستند.

انتخاب هتل ها در تور هوایی مشهد از تهران

قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما

بعد از بررسی قیمت پروازها در ایرلاین های مختلف و ایام مختلف هفته و سال نوبت به انتخاب هتل های مقصد می رسد. رزرو تور هوایی مشهد از تهران با قیمت مقرون به صرفه تا حد زیادی به قیمت و کیفیت هتل نیز بستگی دارد. اینکه یک هتل پنج ستاره انتخاب کنیم یا سه ستاره بسیار متفاوت است و متفاوت تر از آن هنگامی است که یک خانه محلی را مد نظر قرار دهیم.

تنوع هتل ها در شهر مشهد محبوبیت قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما را برای گردشگران چندین برابر کرده است. موقعیت مکانی هتل ها در نقاط گوناگون شهری با دسترسی به مناطق تفریحی یا زیارتی و ایستگاههای مترو و اتوبوس، قیمت های متفاوت از ارزانترین حالت ها تا هتل های پنج ستاره با رستوران های گردان بر فراز بام مرتفع مسافران را مجاب می کند تا هر طور شده به این شهر سفر کنند.

برخی هتل های مشهد در تور هوایی مشهد از تهران به دلیل فاصله مکانی اندک با حرم امام رضا و بدون نیاز به خودرو باعث صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل درون شهری مز شوند و اشتیاق مسافران را برای حضور افزایش می دهند. هتل هایی مانند هتل الماس ۵ ستاره ، هتل صدر سه ستاره یا مهمان خانه های ارزان قیمت مجاور بازار رضا و حرم و بافت تاریخی شهر که بسیار فراوان هستند.

رزرو تور هوایی تهران از مشهد برای تفریح

تفریح در تور هوایی مشهد از تهران

اگر رزرو تور هوایی تهران از مشهد را برای تفریح مد نظر قرار می دهید بهترین زمان خلوت ترین زمان در این شهر است. در پاراگراف های قبلی نیز عنوان کردیم که ماههای مهر و آبان بهترین فرصت برای لذت بردن از جاذبه های شهر در زمانی ارزان است. در این زمان پارک های آبی بسیار خلوت بوده و می توان بدون دغدغه در آنها به تفریح پرداخت و از سرسرهرهای آبی، رودخانه و دریای مصنوعی و حمام آفتاب در شن لذت برد.

از دیگر تفریحات سالم و دوست داشتنی که می توان در قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما از آن لذت برد سفر به ییلاقات و حضور در رستوران های سر سبز اشاره کرد. رستوران های شاندیز و ابرده ، طرقبه و زشک که مرکز اصلی عرضه کباب شیشلیک معروف مشهد هستند.

در این مکان ها می توانید از غرفه های خیابانی نیز صبحانه، بلال، سوسیس، گردو تازه و میوه های نوبرانه را تهیه کنید و از طعم آنها در هوایی بی نظیر با بوی چوب سوخته و برگ درختان و نسیمی ملایم لذت ببرید. شک نکنید رزرو تور هوایی مشهد از تهران در پاییز علاوه بر زیبایی بسیار مقرون به صرفه است‌.

از دیگر تفریحات به یاد ماندنی در تور هوایی مشهد از تهران پاساژها و مال های زیبا با معماری منحصر به فرد هستند که به وفور یافت می شوند. مال هایی که ترکیبی هستند از مراکز تفریحی، فرهنگی، تجاری و رستوران ها و کافی شاپ هایی با چشموانداز وسیع از شهری شلوغ!

بازارهایی مانند آرمیتاژ، آلتون، اطلس، الماس شرق، پروما، کیان سنتر، ویلاژ توریست و …. که می توان ساعات زیادی را به فعالیت های مختلف در آنها پرداخت.

سینماهای لوکس و بروز مشهد نیز از دیگر تفریحات در این شهر محسوب می شوند. سینماهای کودک و وی آی پی با سالن های اختصاصی در ساعات های مختلف و حتی نیمه های شب از جمله سرگرمی های محبوب در این تور هستند که هیچ شخصی نمی تواند راجع به آنها کنجکاوی نکند.

علاوه بر سینماها می توان به پیست پاتیناژ شهرک پدیده مشهد نیز اشاره کرد که یکی از محبوب ترین تفریحات در شهر مشاد است و در ایران شهرت خاصی دارد. این پیست با وجود مربیان حرفه ای پاتیناژ مکان مناسبی برای یادگیری به همراه تفریح است.

رزرو تور هوایی مشهد از تهران برای زیارت

تور هوایی مشهد از تهران

اگر تنها برای زیارت تور هوایی مشهد از تهران را رزرو می کنید نیازی نیست تمام هتل های شهر را بررسی کنید. بهتر است نزدیک ترین آنها را در خیابان های مجاور حرم بررسی کنید.اگر به آرامش بیشتری نیاز دارید خیابان های شیرازی و آخوند خراسانی را پیشنهاد می کنم و اگر فاصله پیاده روی تا حرم را برای خرید و جنب و جوش مردم نی پسندید خیابان های امام رضا و نواب صفوی را پیشنهاد می کنم.

حال با توجه به بودجه خود می توانید خیابان های گران قیمت شیرازی و امام رضا را لنتخاب کنید و یا خیابان های ارزان نواب و طبرسی را مد نظر قرار دهید. بهترین هتلها برای زیارت اطراف حرم که به حیاط داخلی و گنبد و گلدسته چشم انداز دارند  هتل صدر، هتل مدینه الرضا، هتل امید، هتل های کوچه نوغان هستند.  

این هتل ها فاصله اندکی با حرم امام رضا دارند و صدای ادعیه حرم مطهر در آنها به گوش میرسد در عین حال به رستوران ها و بافت تاریخی ، بازارها نزدیک هستند. امنیت بسیار بالایی در تمام ساعات شبانه روز برای پیاده روی دارند. رزرو تور هوایی مشهد از تهران برای زیارت نزدیک به این خیابان ها بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

تور مشهد تخصص ماست . آسان و بی دغدغه سفر کنید با تیم پشتیبانی سفرآس24 .