تور مشهد از تهران

سفرآس ۲۴ به عنوان مجری معتبر تورهای داخلی و خارجی تور هوایی مشهد از تهران را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس مسافران قرار داده است. تور  مشهد با توجه به سلیقه و هزینه مختلف مسافران در انواع هتل های دو تا پنج ستاره برگزار می گردد و در دسته های ارزان و لاکچری قابل رزرو است. خدمات این تور شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و انواع خدمات تفریحی و رفاهی می شود. رزرو تمامی تور هوایی مشهد در ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت آنلاین و یا تلفنی امکان پذیر است.

لیست تور مشهد از تهران

ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۳۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۸۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۱,۹۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۸۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۷۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۹۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۰۹۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۴۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۳,۲۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۶۳۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۰۷۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۹۲۰,۰۰۰ تومان
ستاره هتل

تضمین بهترین قیمت

شروع قیمت هوایی از : ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

چند نکته برای انتخاب تور مشهد

تور مشهد از تهران؛ لذت سفر برای اهالی پایتخت

تهران شهر شلوغ ایران است. شهر پهناور و پر جمعیت کشور. اهالی پایتخت برای گذراندن حال و هوایی متفاوت می تواند از پایتختی دیگر در خراسان دیدن کنند. از مشهد؛ پایتخت معنوی ایران. تور مشهد از تهران از تورهای بسیار محبوب داخلی ایران است که سالانه  مسافران بسیاری را پا به جاده می کند. 

این تور پر مخاطب همه روزه با تنوعی متناسب با تعدد مسافران از طرف سایت های گردشگری در حال برگزاری است. تنوع این تور در زمینه های مختلفی است که یکی از آن ها به قیمت تور مربوط می شود. 

از آن جا که رزروکنندگان این تور دارای بودجه های مختلفی هستند این تور نیز با قیمت هایی متنوع ارائه می شود. این تنوع به سبب تغییر در فاکتورهایی است که قیمت تور را تعیین می کنند. فاکتورهایی چون زمان سفر، طول اقامت در این شهر، شیوه سفر (هوایی / زمینی)، کیفیت محل اقامت، میزان خدمات، و کیفیت پرواز. با توجه به این موارد شما می توانید تور مشهد از تهران را با قیمت ارزان، متوسط و گران تجربه کنید. 

یکی از گزینه های تأثیرگذار در قیمت تور هتلی است که برای اقامت در مشهد انتخاب می کنید. این شهر با توجه به حجم بالای مسافران خود دارای بیشترین تعداد هتل در کشور است. این هتل ها دارای کیفیت های مختلفی هستند و شامل انواع هتل های لوکس تا سوئیت های ارزان قیمت می شوند. هر کدام از این اقامتگاه ها با توجه به ویژگی های خاص خود برای دسته ای از مسافران قابل رزرو هستند. 

با رزرو تور مشهد از تهران در هتل های پنج ستاره اقامتی همراه با رفاه را نصیب خود می کنید ولی در عوض هزینه بیشتری می پردازید. هتل های چهار ستاره نیز به شما اقامتی مطلوب می دهند و اغلب دارای هزینه ای متوسط هستند. با انتخاب هتل های دو یا سه ستاره تور شما کم هزینه تر و در عوض کم کیفیت تر خواهد بود. البته تورهای رزروی در هتل های ارزان برای کسانی که بیشتر زمان خود را در گشت و گذار به سر می برند بسیار مناسب است.

اگر بخواهیم از چند هتل لاکچری در مشهد نام ببریم که اقامتی فوق العاده لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورند، باید از هتل مجلل درویشی، هتل بین المللی قصر، هتل قصر طلایی، هتل سی نور و هتل هما ۱ نام ببریم. 

هتل درویشی بی شک یکی از بهترین هتل های ایران است و تور مشهد از تهران هتل مجلل درویشی یکی از بهترین انتخاب های مسافران. این هتل با ایجاد فضایی زیبا و شیک و پر از امکامات رفاهی و تفریحی سفر شما را  به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل می کند. 

هتل مجلل درویشی

تور مشهد از تهران هتل بین المللی قصر نیز یکی از بهترین اقامت ها را در این شهر نصیب مسافران می کند. این هتل دارای انواع امکانات و خدمات مدرن است و از هتل های محبوب و پر مسافر مشهد محسوب می شود. تور مشهد از تهران هتل قصر طلایی از دیگر تورهای لاکچری برای اهالی پایتخت است که با مجموعه ای از امتیازات توانسته طرفدران بسیاری داشته باشد. 

اقامت در هتلی با طراحی های شیک، رستوران های مجلل، انوع امکانات تفریحی به ویژه مجموعه های آبی از ویژگی های تورهای لاکچری مشهد است. البته برای طرفداران سفرهای ارزان، انواع تورهای ارزان قیمت نیز در سایت های گردشگری گنجانده شده است. قرار گرفتن اقامتگاه هایی با تعداد ستاره های کمتر امکان رزرو تورهای ارزان قیمت را نیز برای مسافران فراهم کرده است. 

تور مشهد از تهران هتل ایران زمین یک تور ارزان قیمت است که سفری به صرفه را نصیب مسافران خواهد کرد. از دیگر تور های ارزان قیمت مشهد می توان به تور مشهد هتل قدس، تور مشهد هتل نسیم و تور مشهد هتل کوثر اشاره کرد. با توجه به این تنوع تمام مسافران می توانند توری متناسب با شرایط خود را پیدا کنند و سفر به مشهد را به شیوه دلخواه تجربه نمایند. 

البته سفر ارزان را می توان با توجه به زمان سفر نیز تعیین کرد. شما در زمستان که حجم مسافران این شهر کم می شود می توانید شاهد عرضه تور مشهد ارزان قیمت باشید. تور مشهد لحظه آخری نیز می تواند سفری ارزان را نصیب مسافران کنند.

تور مشهد شما را مهمان جاذبه های بسیاری می کند. از زیارت تا تفریح و گردش. از آنجا که این شهر دارای جاذبه های فراوانی است ممکن است مدت زمان اقامت شما به اندازه بازدید از همه آن ها نباشد. بنابراین یک برنامه ریزی دقیق برای مشهد گردی پیش از سفر ضروری است. 

زیارت اولویت نخست مسافران این شهر است. از آن جا که اغلب هتل های مشهد در محدوده حرم قرار گرفته اند مسافران به راحتی می توانند در سریع ترین زمان ممکن از این جاذبه دیدن نمایند. اگر از مسافران تور مشهد از تهران هستید نباید از تفریحات این شهر غافل شوید. 

این شهر در سال های اخیر با احداث انواع مجموعه های ورزشی خود را در لیست مجهزترین شهرهای کشور از نظر تجهیزات تفریحی قرار داده است. 

محبوب ترین تفریحات مشهد را می توانید با حضور در مجموعه ها و مناطقی چون سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان، پارک ساحلی آفتاب، پارک ملت، بوستان جنگلی وکیل آباد، باشگاه پینت بال شوت ایکس، پارک کوهسنگی و شهر بازی هپی لند تجربه کنید. 

در این شهر برای خرید نیز فرصت های متنوعی را پیش رو دارید؛ از حضور در بازارهای سنتی تا بازدید از انواع مراکز خرید لوکس و مدرن با کالاهای برند. این شهر با فرصت های بسیار زیارتی و سیاحتی که سفر به آن را فراموش نخواهید کرد.

تور زمینی مشهد از تهران با قطار در سفرآس ۲۴ همراه با بهترین قیمت ها و منحصر به فرد ترین خدمات در اختیار مسافران قرار گرفته است. رزرو تور زمینی مشهد بسته ای کامل شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و رزرو انواع خدمات تفریحی و رفاهی است. شما برای رزرو این تور با توجه  به هتل انتخابی خود قیمت های متفاوتی خواهید پرداخت و تور خود را متناسب با شرایط خود رزرو خواهید کرد. رزرو این تور در تمام روزهای هفته به صورت آنلاین و تلفنی  امکان پذیر است.

از پایتخت سیاسی تا پایخت معنوی ایران با تور مشهد از تهران

این شهر یکی از کلان شهرهای ایران است که جمعیت زیاد مسافرانش را می توان از شلوغی های اطراف حرم مشاهده کرد. با توجه به تعداد بالای مسافران تورهای بسیار زیادی از مبادی مختلف به مقصد این شهر وجود دارد. تورهای مشهد همواره از تورهای پرطرفدار و مورد علاقه هستند که ظرفیت بالایی از مسافران این شهر را در لیست خود ثبت می کنند. 

این تورها که به صورت های زیارتی و سیاحتی انجام می گیرد متناسب با انگیزه مسافران مختلف این شهر است. با رزرو تور مشهد از تهران سفر خوبی را آغاز کنید. سفرآس ۲۴ با افتخار از شما دعوت می کند تا مسافر تور مشهد از تهران باشید.

کلان شهر مشهد| شهری زیارتی- سیاحتی

سفر به این شهر مقدس با انگیزه های مختلفی انجام می پذیرد. بیشتر مسافران این شهر را زائرانی تشکیل می دهند که به قصد زیارت وارد این شهر شده اند. برخی از مسافران نیز به هوای سیاحت و تفریح مسافرت خود را آغاز کرده اند. ترکیبی از انگیزه های زیارتی و سیاحتی نیز محرک خیلی ها برای سفر بوده است. 

در تور مشهد از تهران شما چند منظوره به این شهر سفر می کنید. هم از اماکن زیارتی بازدید می کنید و هم جاذبه های تاریخی را می بینید. تفریحات مهیج مشهد نیز در برنامه این تور ها گنجانده شده است.

به سمت پارک های آبی مشهد

یکی از مهیج ترین تفریحات مشهد را پارک های آبی این شهر تجربه خواهید کرد. تفریحات آبی در هر کجا که باشد یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین تفریحات است. سرسره های آهسته، سرسره موج، سرسره پیچشی، چاله فضایی، روخانه خروشان، استخر، سونا، جکوزی و بسیاری دیگر از تفریحات هیجان انگیز را در پارک های آبی این شهر امتحان کنید. 

سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان و پارک ساحلی آفتاب از پارک های آبی این شهر هستند. در تور مشهد از تهران حتماً از یکی از این پارک ها دیدن کنید. در غیر این صورت قطعاً پشیمان خواهید شد. 

به صرف غذاهای سنتی در تور مشهد از تهران

غذاهای سنتی و کهن هر شهر که نشان از اصالت آن شهر دارد همیشه پرطرفدار هستند. شهرهای ایران هر کدام غذاهای کهن مخصوص به خود را دارند. این شهر هم از این امر استثنا نیست. غذاهای سنتی این شهر بیشتر در مراسم مذهبی طبخ و به صورت نذری پخش می شود.

بعید است که به مشهر سفر کرده باشید اما نام شله مشهدی به گوش تان نخورده باشد. این غذا که با موادی چون حبوبات، گندم و گوشت تهیه می شود غذایی کامل و مقوی است. این غذا به خصوص در ایام محرم طبخ و بین مردم پخش می شود. 

آش لخشک یکی دیگر از غذاهای سنتی این شهر است که مواد و شیوه طبخ آن شبیه به آش رشته است.  ماده اصلی تهیه این غذا عدس است که منبعی کامل برای خون سازی است. یتیمچه، چنگالی، پلو مخلوط و کوکو شیرین از دیگر غذاهای مخصوص این شهر است که در تور مشهد از تهران می توانید طعم آنها را بچشید.

تور هوایی مشهد از تهران 

در ایران یکی از محبوب ترین سفرها تور هوایی مشهد از تهران است. هرچند تور زمینی و نوروزی مشهد نیز در کلیه شهرهای ایران محبوبیت خاص خود را دارد اما سهولت حمل و نقل هوایی و صرفه جویی در وقت و انرژی هر روز به میزان علاقمندان این تور می افزاید.

تور هوایی مشهد از تهران تمام فصول سال و حتی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی پر طرفدار است. از عید نوروز تا ایام شعبانیه و محرم و صفر این سفر در حال رزرو است. همه روزه قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما صدها بار رزرو می شود و این باعث نشده است که از محبوبیت آن کاسته شود.

این تور از فرودگاه مهرآباد تهران آغاز شده و ایرلاین های ایرانی زیادی با فرود در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد برای جابجایی مسافران اعلام آمادگی می کنند. وجود ایرلاین های متعدد در مسیر هوایی مشهد تهران و بلعکس موجب شده است که تور هوایی مشهد از تهران با طیف قیمت متفاوت برای تمام اقشار جامعه وجود داشته باشد.

برخی از آژانس های مسافرتی اقدام تهیه بسته های سفری از پیش تعیین شده برای مسافرانی کرده اند که برای سفر عجله دارند. برخی دیگر از آژانس ها نیز ترجیح می دهند بنابر خواسته مسافران با بودجه در نظر گرفته شده آنها هتل و پرواز را ترکیب کنند تا رضایت آنها را در قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما کسب نمایند.

همچنین تور هوایی مشهد از تهران که به صورت لحظه آخری رزرو میشود گاهی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و شاید گاهی گران قیمت اما با کیفیتی چند برابر حد تصور باشد.

رزرو تور هوایی مشهد از تهران

رزرو تور هوایی مشهد از تهران

اینکه چگونه می توان رزرو تور هوایی مشهد از تهران را با کمترین بودجه و بیشترین کیفیت انجام داد آگاهی خاص خود را می طلبد. ما در این متن به بخشی از این ترفندها اشاره خواهیم کرد. قبل از هر چیز بهتر است بدانیم اگر در سفر عجله داریم بهتر است تنها گزینه رزرو تور هوایی مشهد از تهران لحظه آخری یا همان کنسلی را مد نظر قرار دهیم که مقرون به صرفه تر است. یعنی اگر شخصیزدر همان تاریخ سفر شما مکان و پرواز خود را کنسل کرده است شما می توانید با نصف قیمت خریداری شده توسط او ، این تور را خریداری کنید.

حال فرض می کنیم که مسافر ما هیچ عجله ای برای رزرو تور مشهد از تهران ندارد اینجاست که می توان گزینه های بسیار زیادی را بررسی کرد. قبل از هرچیز زمانهای ارزان قیمت را بررسی می کنیم. زمان هایی مانند ایام خلوت که مسافر کمتری به شهر مشهد سفر میکند. اغلب ماههای مهر و آبان اگر مناسبت مذهبی خاصی وجود نداشته باشد خوش آب و هواترین و ارزانترین حالت رزرو تور هوایی مشهد از تهران است. اما همین زمان با مقارن شدن ایام مذهبی همچون محرم و صفر یا یکی از اعیاد مذهبی خاص میتواند گران قیمت تمام شود.

به طور کلی یک قانون برای رزرو تور هوایی مشهد از تهران یا هر مقصد دیگری وجود دارد. ایام تعطیلات آخر هفته که برای تفریح یا شرکت در مراسمی خاص رزرو میشوند گرانتر و شلوغ تر هستد و ایام وسط هفته در صورت نبود معاملات تجاری و تفریحی خاص ارزان قیمت هستند.

انتخاب هتل ها در تور هوایی مشهد از تهران

قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما

بعد از بررسی قیمت پروازها در ایرلاین های مختلف و ایام مختلف هفته و سال نوبت به انتخاب هتل های مقصد می رسد. رزرو تور هوایی مشهد از تهران با قیمت مقرون به صرفه تا حد زیادی به قیمت و کیفیت هتل نیز بستگی دارد. اینکه یک هتل پنج ستاره انتخاب کنیم یا سه ستاره بسیار متفاوت است و متفاوت تر از آن هنگامی است که یک خانه محلی را مد نظر قرار دهیم.

تنوع هتل ها در شهر مشهد محبوبیت قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما را برای گردشگران چندین برابر کرده است. موقعیت مکانی هتل ها در نقاط گوناگون شهری با دسترسی به مناطق تفریحی یا زیارتی و ایستگاههای مترو و اتوبوس، قیمت های متفاوت از ارزانترین حالت ها تا هتل های پنج ستاره با رستوران های گردان بر فراز بام مرتفع مسافران را مجاب می کند تا هر طور شده به این شهر سفر کنند.

برخی هتل های مشهد در تور هوایی مشهد از تهران به دلیل فاصله مکانی اندک با حرم امام رضا و بدون نیاز به خودرو باعث صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل درون شهری مز شوند و اشتیاق مسافران را برای حضور افزایش می دهند. هتل هایی مانند هتل الماس ۵ ستاره ، هتل صدر سه ستاره یا مهمان خانه های ارزان قیمت مجاور بازار رضا و حرم و بافت تاریخی شهر که بسیار فراوان هستند.

رزرو تور هوایی تهران از مشهد برای تفریح

تفریح در تور هوایی مشهد از تهران

اگر رزرو تور هوایی تهران از مشهد را برای تفریح مد نظر قرار می دهید بهترین زمان خلوت ترین زمان در این شهر است. در پاراگراف های قبلی نیز عنوان کردیم که ماههای مهر و آبان بهترین فرصت برای لذت بردن از جاذبه های شهر در زمانی ارزان است. در این زمان پارک های آبی بسیار خلوت بوده و می توان بدون دغدغه در آنها به تفریح پرداخت و از سرسرهرهای آبی، رودخانه و دریای مصنوعی و حمام آفتاب در شن لذت برد.

از دیگر تفریحات سالم و دوست داشتنی که می توان در قیمت تور هوایی مشهد از تهران با هواپیما از آن لذت برد سفر به ییلاقات و حضور در رستوران های سر سبز اشاره کرد. رستوران های شاندیز و ابرده ، طرقبه و زشک که مرکز اصلی عرضه کباب شیشلیک معروف مشهد هستند.

در این مکان ها می توانید از غرفه های خیابانی نیز صبحانه، بلال، سوسیس، گردو تازه و میوه های نوبرانه را تهیه کنید و از طعم آنها در هوایی بی نظیر با بوی چوب سوخته و برگ درختان و نسیمی ملایم لذت ببرید. شک نکنید رزرو تور هوایی مشهد از تهران در پاییز علاوه بر زیبایی بسیار مقرون به صرفه است‌.

از دیگر تفریحات به یاد ماندنی در تور هوایی مشهد از تهران پاساژها و مال های زیبا با معماری منحصر به فرد هستند که به وفور یافت می شوند. مال هایی که ترکیبی هستند از مراکز تفریحی، فرهنگی، تجاری و رستوران ها و کافی شاپ هایی با چشموانداز وسیع از شهری شلوغ!

بازارهایی مانند آرمیتاژ، آلتون، اطلس، الماس شرق، پروما، کیان سنتر، ویلاژ توریست و …. که می توان ساعات زیادی را به فعالیت های مختلف در آنها پرداخت.

سینماهای لوکس و بروز مشهد نیز از دیگر تفریحات در این شهر محسوب می شوند. سینماهای کودک و وی آی پی با سالن های اختصاصی در ساعات های مختلف و حتی نیمه های شب از جمله سرگرمی های محبوب در این تور هستند که هیچ شخصی نمی تواند راجع به آنها کنجکاوی نکند.

علاوه بر سینماها می توان به پیست پاتیناژ شهرک پدیده مشهد نیز اشاره کرد که یکی از محبوب ترین تفریحات در شهر مشاد است و در ایران شهرت خاصی دارد. این پیست با وجود مربیان حرفه ای پاتیناژ مکان مناسبی برای یادگیری به همراه تفریح است.

رزرو تور هوایی مشهد از تهران برای زیارت

تور هوایی مشهد از تهران

اگر تنها برای زیارت تور هوایی مشهد از تهران را رزرو می کنید نیازی نیست تمام هتل های شهر را بررسی کنید. بهتر است نزدیک ترین آنها را در خیابان های مجاور حرم بررسی کنید.اگر به آرامش بیشتری نیاز دارید خیابان های شیرازی و آخوند خراسانی را پیشنهاد می کنم و اگر فاصله پیاده روی تا حرم را برای خرید و جنب و جوش مردم نی پسندید خیابان های امام رضا و نواب صفوی را پیشنهاد می کنم.

حال با توجه به بودجه خود می توانید خیابان های گران قیمت شیرازی و امام رضا را لنتخاب کنید و یا خیابان های ارزان نواب و طبرسی را مد نظر قرار دهید. بهترین هتلها برای زیارت اطراف حرم که به حیاط داخلی و گنبد و گلدسته چشم انداز دارند  هتل صدر، هتل مدینه الرضا، هتل امید، هتل های کوچه نوغان هستند.  

این هتل ها فاصله اندکی با حرم امام رضا دارند و صدای ادعیه حرم مطهر در آنها به گوش میرسد در عین حال به رستوران ها و بافت تاریخی ، بازارها نزدیک هستند. امنیت بسیار بالایی در تمام ساعات شبانه روز برای پیاده روی دارند. رزرو تور هوایی مشهد از تهران برای زیارت نزدیک به این خیابان ها بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

تور مشهد تخصص ماست . آسان و بی دغدغه سفر کنید با تیم پشتیبانی سفرآس ۲۴ .

مکان های دیدنی مشهد که در تور هوایی مشهد از تهران نباید از دست دهید!

روستای پاژ

روستای پاژ زادگاه شاعر نامدار ایرانی فردوسی است. در جاده مشهد – کلات و ۱۵ کیلومتری مشهد است. بسیاری از کاشی های رنگارنگ با تراشه های سرامیکی روی یک تپه بسیار قدیمی در این زوستا یا مجاورت آن یافت می شود. این بنای تاریخی متعلق به قرون اولیه اسلامی نسبت به قرن دهم هجری قمری است.

کاخ ملک آباد

کاخ ملک آباد به مساحت ۱۳۸۷ متر مربع. در سالهای ۱۳۵۴-۱۳۵۵ هجری شمسی در باغ ملک آباد برپا شد. این محل به عنوان اقامتگاه شاه در سفرهایش به مشهد مورد استفاده قرار گرفت. موزه این کاخ پرتره ها، فرش ها و چینی های باشکوهی را به نمایش می گذارد.

موزه آستان قدس رضوی

موزه آستان قدس رضوی از سه موزه مرکزی، ملک آباد و گنجینه قرآن تشکیل شده است. در این موزه مجموعه ای از قرآن های ارزشمند و کهن، کتب قدیمی و نمونه های باستانی از صفحات قرآن مربوط به دوران اولیه اسلام به نمایش گذاشته شده است که بیشتر به خط کوفی است و روی پوستهای آهو نوشته شده است. کتیبه های طلایی که در این موزه به نمایش گذاشته شده به خط ثلث و نستعلیق نوشته علی رضا عباسی در دوره صفویه می باشد.

سایر آثار خوشنویسی خوشنویسانی چون استاد میرعماد، استاد احمد نیریزی و استاد کلهر در موزه موجود است. از دیگر موارد مورد توجه در این موزه منسوجات بافته شده با ارزش فراوانی است که قدمت آن به قرن ۱۱ تا ۱۳ هجری می رسد. و فرش ها و قالیچه هایی که مربوط به دوران صفویه است. حتما در تور هوایی مشهد از تهران از این موزه شگفت انگیز دیدن کنید.

پارک وکیل آباد

پارک وکیل آباد بخش بزرگی از روستای وکیل آباد را به خود اختصاص داده است. این منطقه بین شهر مشهد و طرقبه قرار دارد. این پارک از تعداد زیادی درخت، نهر و استخر تشکیل شده است که میتواند مکان مناسبی برای تفریح در کنار خانواده باشد.

تور زمینی مشهد از تهران

برای اطلاع از قیمت تور زمینی مشهد از تهران با قطار تنها کافیست این نام را در گوگل یا هر موتور جستجو دیگر یک بار سرچ کنید. بنابراین خواهید دید که صدها مورد سایت برای رزرو تور زمینی مشهد از تهران وجود دارد که می‌توانیم از آنها بازدید کنید.

 سایت هایی مثل سایت سفر با ما ۲۴، سایت‌علی‌بابا، الی گشت، جاباما، اقامت ۲۴  و سایت های بسیار دیگر از جمله مواردی است که همگی تور و بلیط پرواز و بلیت قطار و اتوبوس شهر مشهد را ارائه می دهند.

 در حال حاضر رزرو اینترنتی تور زمینی مشهد از تهران یکی از ساده ترین راه ها برای سفر به این شهر است. پیش از این برای رزرو اینترنتی افراد مجبور بودند به آژانس های مسافرتی داخل شهر مراجعه کنند اما در حال حاضر با وجود اینترنت و گوشی‌های هوشمند بسیار راحت در عرضه چند دقیقه می توانید رزرو تور زمینی مشهد از تهران را انجام دهید.

رزرو تور زمینی مشهد از تهران

رزرو تور زمینی مشهد از تهران

 قبل از اطلاع از قیمت تور زمینی مشهد از تهران با قطار بهتر است در سایت های مورد نظر تاریخ تور خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که در این زمان کیفیت و قیمت مورد نیاز شما ارائه شده است.

در برخی سایتها در قسمت فیلتر قیمت می‌توانید هنگام انتخاب تاریخ لیست قیمت های مختلف را نیز مشاهده کنید البته قیمت‌ها تنها در بخش پرواز، قطار و یا هتل فعال است و برای پک کامل تور این امکان کمتر موی سر از البته در سایت الی گشت برای گزینه تور این گزینه فعال شده است.

در سایت علی‌بابا نیز برخی از تورها مانند قیمت تور زمینی مشهد از تهران با قطار قیمت هتل به همراه قطار ذکر شده است و می توانید آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید البته در سایت سفر باما ۲۴ نیز این امکان وجود دارد.

تور زمینی مشهد از تهران با قطار

تور زمینی مشهد از تهران با قطار

قطارهایی که برای تور زمینی مشهد از تهران می توانید رزرو کنید بسیار زیاد هستند. قطارهای پنج ستاره ، چهارستاره و سه ستاره که به سالنی، اتوبوسی و کوپه ای تقسیم میشوند. همچنین قطارهای تندرو و معمولی نیز از دیگر گزینه های مد نظر در قیمت تور زمینی مشهد از تهران با قطار می باشد.

قطارهای تندرو سالنی اغلب فاقد پذیرایی مفصل هستند و زمان رسیدن به مقصد در مسیر تهران مشهد تقریبا ۷ ساعت می باشد. قطارهای تندرو کوپه ای پنج ستاره بسیار شیک و به همراه پذیرایی می باشند.

هرچند در تور زمینی می توان خرید بلیط اتوبوس را نیز مد نظر قرار داد اما قطارها امنیت بیشتری دارند و راحتتر هستند. بنابراین وقتی بین گزینه قطار و اتوبوس در سفر زمینی قرار میگیریم اغلب قطار را انتخاب میکنیم.

هتل ها در تور زمینی مشهد از تهران

هتل ها در تور مشهد

هتل ها در تور زمینی مشهد تهران بسیار متنوع هستند و در واقع این هتل انتخابی شماست که تعیین میکند مبلغ تور شما چقدر افزایش یا کاهش دارد. هتل های پنج ستاره مانند هتل قصر طلایی، هتل قصر بین المللی، هتل مجلل درویشی، هتل سی نور، هتل الماس، هتل مدینه الرضا در عین زیبایی و نزدیکی به حرم امکانات بسیار زیاد با کیفیت عالی را ارائه میدهند. این هتل ها اغلب با وجود مجموعه های آبی، اتاق های ورزشی، چندین رستوران و کافی شاپ، تورهای یک روزه تفریحی یک اقامت بی نظیر را به مسافران هدیه می دهند.

هتل های چهار ستاره

هتل های چهار ستاره در قیمت تور زمینی مشهد از تهران با قطار عموما طرفداران بیشتری دارند. هتل رفاه، هتل توریست توس، برخی هتل های الماس، هتل الغدیر، هتل عماد و بسیاری دیگر از جمله هتل های چهار ستاره پر طرفدار هستند که برخی از آنها امکاناتی هم تراز یک هتل پنج ستاره را ارائه می دهند. هتل رفاه با وجود موقعیت مکانی عالی نزدیک به حرم و بازار رضا و خیابان تهران و استخر بسیار عالی یکی از شناخته شده ترین این موارد می باشد.

هتل های سه ستاره

 اگر با قطار سه ستاره و سالنی و یا با اتوبوس سفر میکنیم هتلهای سه ستاره گزینه‌ای بهتر برای اقامت می باشد.  تعداد هتل های سه ستاره بسیار بیشتر از هتل های ۴ ستاره ۵ ستاره می باشد. هتل حلما، هتل آدینا، هتل حیات شرق، هتل نسیم و صدها مورد دیگر  هتل های نوساز و سه ستاره در نزدیک حرم می باشند‌.

این هتل های نوساز نسبت به هزینه پرداختی امکانات مناسبی را در بافت مرکزی شهر ارائه می دهند. در واقع رزرو این هتل ها با هزینه اندک کمک می‌کند تا در مکانی آراسته اقامت داشته باشید برای  و حمل و نقل بین شهری و درون شهری هزینه کمتری پرداخت کنید. پس در تور زمینی مشهد از تهران هتل های ستاره نیز بسیار حائز اهمیت هستند.

تفریحات تور زمینی مشهد از تهران

تفریحات تور مشهد

در تور زمینی مشهد از تهران تفریحات زیادی وجود دارد که می توانید برخی از آنها را امتحان کنید. بازی های گروهی و مهیج مثل پینت بال، بادی جامپینگ چالیدره، زیپ لاین چالیدره و مجموعه های آبی و پاساژها، تونل باد واقع در بلوار سپاد، کافه بازی های فکر در اقصی نقاط شهر که مرکز وقت گذرانی جوانان هستند.

حضور در مجموعه های آبی و پارک های مهیج آبی سرپوشیده در تور زمینی مشهد از تهران نیز بسیار توصیه میشود. این پارکها نسبت به تهران هزینه خیلی کمتری دارند و قدیمی تر هستند‌. ساعات زیادی را میتوان در دریای مصنوعی، رودخانه های مصنوعی و سرسرهای مهیج آبی سپری کرد.

سینماها و پارک ها

سینماهای پنج بعدی و بازی های سینمایی شبیه سازی شده در پاساژها از دیگر تفریحات دوست داشتنی در شهر مشهد هستند. همچنین سینماهای مجلل و وی آی پی و کودک در طبقات بالایی برخی مال ها توصیه می شوند. سینما اطلس، آرمیتاژ و گلشن و … از جمله این موارد هستند.

پارک های سرپوشیده و روباز با ماشین های مهیج نیز به نظر جالب می رسند. پارک خورشید، پارک سرزمین عجایب، پارک کوهسر و … می توان در این مجموعه ها بولینگ و بیلیارد را امتحان کرد. بازی های شانسی، توپی، گروهی و تماشای تئاتر و شرکت در موزیک زنده از جمله موارد در این پارک ها می باشد.

کارتینگ نیز از دیگر تفریحاتی است که می توانید در تور زمینی مشهد از تهران امتحان کنید. باشگاههای اسب سواری و پیست های مسابقات موتور نیز شاید برای تفریح مناسب باشند.

ییلاقات و رستوران ها

سفر به ییلاقات سرسبز مشهد با وجود آب و هوایی متفاوت نیز برای بسیاری افراد دوست داشتنی است. بیشتر رستوران های باغ مانند در این مناطق حضور دارند. همچنین شاید بد نباشد با کرایه یه باغ ویلا استخردار و با امکانات بازی چند روزی را به دور از هیاهو بگذرانید.

در ییلاق شاندیز شهرک پدیده با وجود المان های متحرک و خاص و معماری فوق العاده به همراه پیست پاتیناژ و رستوران معلق یکی از بهترین مکان ها برای تفریح و خرید و عکاسی می باشد.

در ییلاق طرقبه نیز بازارهای صنایع دستی رنگارنگ، فروشگاههای بستنی و کباب در اطراف خیابان ها آن را به مکانی بی نظیر تبدیل کرده است. بعد از طرقبه می توان به ییلاق عنبران و جاغرق و زشک و کنگ اشاره کرد. بازدید از روستای ۶۰۰ ساله کنگ را از دست ندهید. اینجا یک خانه بومگردی منتظر حضور شما در هوایی بینظیر است. در این روستای پلکانی سنگ فرش می توانید به باغ های آلبالو و گیلاس و سیب و گردو بروید. کندوهای عسل را مشاهده کنید و از کوههای مرتفع اطراف لذت ببرید.

قایق رانی و ماهیگیری

اگر علاقمند به تفریحات آرام هستید به شما تبریک می گوییم در تور زمینی مشهد از تهران می توانید قایق رانی و ماهیگیری را نیز تجربه کنید. به سد چالیدره، بند گلستان و یا کارده و طرق سفر کنید و این موارد را امتحان کنید. البته بهترین مکان برای تجربه قایق رانی گروهی یا فردی رفتن به چالیدره است. در این مکان می توانید از تله سیژ بر روی دریاچه با وزش باد لذت ببرید. پس سفر به چالیدره را در تور زمینی مشهد از تهران فراموش نکنید.

طرقبه؛ تفریحی در دل طبیعت

این همسایه مشهد دارای آب و هوای مطبوعی است که در حاشیه این شهرقرار گرفته است. در غرب آن کوه های بینالود و در شمال آن کوه های تخت رستم قرار دارد. طرقبه دارای جاذبه های طبیعی چشم نوازی مانند چشمه های پر آب و جنگل های پوشیده  از سرسبزی است. امکان ندارد با تور زمینی مشهد از تهران به این شهر بیایید و دیدن طرقبه را از دست دهید!

روستای شاهان گرماب

روستای شاهان گرماب در ۱۴۴ کیلومتری مشهد قرار دارد. و در قسمت جنوب شرقی آن واقع شده است. این چشمه آب گرم سرشار از مواد معدنی است و برای درمان عفونت های پوستی، زخم های مزمن بیماری های روماتیسمی مزمن، آرتروز و غیره مفید است. با رفتن به این روستا به یک تفریح درمانی میروید!

تفرجگاه کوهسنگی

این پارک یکی از زیباترین نقاط مشهد است و در حاشیه جنوبی شهر واقع شده است. در جلوی این تپه یک خانه تابستانی با یک استخر بزرگ قرار دارد. این استخر ۱۰۰ متر طول دارد. این استخر از آبهای قنات  منطقه گناباد تغذیه می شود. در کنار آن مسیرهای سنگفرش این پارک درختانی وجود دارد که زیبایی این منطقه را می‌افزاید و به دالان بهشت نیز معروف است.

رودخانه کشف رود

رودخانه کشف رود در ۲۴۰ کیلومتری مشهد است و از رشته کوه های هزار مسجد و بینالود سرچشمه می گیرد که از این دره می گذرد. جنوب شرقی قوچان این دره را از دره اترک جدا می کند.

حدود ۹۰۰ روستا در اطراف این دره قرار دارند. در طول پاییز عشایر ساکن اینجا از محیط اطراف خود نهایت استفاده را می برند. زیبایی این پدیده طبیعی چیزی نیست که بتوانید از خیر دیدن آن در سفر تور زمینی مشهد از تهران از آن بگذرید!

نتیجه گیری

تور زمینی مشهد از تهران

 سفر اگر متناسب با بودجه اشخاص باشد بسیار دلچسب است. تور زمینی مشهد از تهران سفری امن و در عین حال ارزانتر از سفر هوایی می باشد. بنابراین بهتر است با یک برنامه ریزی دقیق در این سفر تفریحات مورد نیاز خود را انتخاب کنید و بر حسب بودجه خود یک و یا چند مورد از آنها را انتخاب کنید تا بهترین خاطرات را در سفر خود کسب نمایید. 

همچنین انتخاب هتلی مناسب با بودجه شما در عین حال نوساز و زیبا و نزدیک به جاذبه های شهری در آرامش سفر نقش مهمی دارد. بنابراین با گرفتن مشاوره از کارشناسان رزرو هتل و قطار می توانید بخواهید مناسب ترین ها را با شرایط شما در اختیارتان قرار دهند.

از آنها بخواهید توضیحات تکمیلی را راجع به زمان های خاص برای بهره مندی از تخفیف بیشتر به شما ارائه بدهند. همچنین بخواهید تا در صورت رزرو گروهی در صورت امکان شرایط ویژه ای را برایتان در نظر بگیرند.

در غیر این صورت می توانید از کرایه خانه های شخصی و مستقل به صورت موقت بهره مند شوید که البته برخی از سایت ها این رزرو را پشتیبانی می کنند این بدان معناست که شما میتوانید با تعداد نفرات بالا مبلغ کمتری پرداخت کنید و همگی در یک مکان در جوار هم اقامت داشته باشید و نیاز به رزرو چندین اتاق نیست. سایت های زیادی فقط در این زمینه فعالیت می نمایند.

سوالات متداول تور مشهد از تهران هوایی و زمینی با قطار

قیمت این تور تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد که زمان سفر و هتل انتخابی مهم ترین آنها هستند. این تور با توجه به فاکتورهای نامبرده قیمت های مختلفی دارد و انواع تورهای ارزان و لوکس را شامل می شود. قیمت تمام تورها را می توانید در سایت سفرآس ۲۴ مشاهده کنید.

زمستان مناسب ترین زمان برای رزرو تور ارزان مشهد است. در این فصل علاوه بر اینکه کمبود مسافر هزینه تور را کاهش داده، هتل داران نیز تخفیفاتی ویژه برای مسافران در نظر می گیرند. سفرآس ۲۴ با گنجاندن هتل های ارزان در لیست تور مشهد، فرصت سفر ارزان را برای مسافران فراهم نموده. لیست تمام تورهای ارزان مشهد در این سایت قابل مشاهده است.

بهترین زمان برای رزرو تور مشهد از تهران بهار و اوایل پاییز است. در این دو زمان هوای مشهد معتدل می شود و زمینه برای گردش و تفریح آماده است. البته اگر به تفریحات آبی فکر می کنید تور مشهد تابستان را از دست ندهید. به هر حال مشهد در تمام فصل ها مسافرپذیر است و هر در هر فصلی جاذبه ای برای دیدن دارد.

 مشهد شهری با امکانات مدرن تفریحی است که برای هر سلیقه ای تفریحی دارد. پارک های آبی از پر بازدید ترین جاذبه های این شهر هستند که مشهد را به مجهزترین شهر خاورمیانه ازنظر تفریحات آبی تبدیل کرده اند. شهر بازی پارک ملت، اتاق فرار، کارتینگ، بانجی جامپینگ، اسکی و پینت بال از دیگر تفریحات پر طرفدار در این شهر هستند.

مسافت تهران تا مشهد ۷۳۰ کیلومتر است و پرواز در این مسیر یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول می کشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *