سفرآس24

تور هتل مجلل درویشی مشهد

تور مشهد هتل مجلل درویشی : شهر زیبای مشهد که همواره از مقاصد پر بازدید گردشگری ایران بوده که در سال های اخیر بسیار بیشتر از قبل مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. این شهر که به سبب وجود بارگاه منور امام رضا (ع) به عنوان مهم ترین جاذبه زیارتی در کشور از سال ها پیش یکی از قطب های اصلی توریستی بوده اکنون با وجود فراهم آمدن انواع امکانات رفاهی و تفریحی بیش از پیش مطرح شده است. تور مشهد هتل مجلل درویشی بهترین تور مشهد است.

خدمات تور هتل مجلل درویشی مشهد

مدت اقامت: دو شب و سه روز

قیمت تور هتل مجلل درویشی مشهد

قیمت هوایی

تور مشهد هتل مجلل درویشی از تهران

5,660,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از اصفهان

6,160,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از تبریز

6,550,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از کرمانشاه

6,460,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از شیراز

6,567,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از اهواز

6,455,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از یزد

5,460,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از آبادان

6,586,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از بوشهر

6,476,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از ساری

5,460,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از کرمان

5,784,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از ارومیه

6,438,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از رشت

5,824,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از بندر عباس

6,686,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از گرگان

4,933,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از زاهدان

5,802,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از ایلام

6,460,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از اردبیل

5,860,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از نوشهر

5,541,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از قم

5,675,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی از همدان

5,675,000 تومان

تور مشهد هتل مجلل درویشی

تور مشهد هتل مجلل درویشی

تور مشهد هتل مجلل درویشی : مشهد شهر پهناوری است که اصلی ترین قطب گردشگری زیارتی کشور محسوب می شود و عنوان پایتخت معنوی ایران را از آن خود کرده است. این شهر به برکت وجود بارگاه منور رضوی توانسته پر بازدیدترین شهر ایران باشد که در هر سه سال چیزی در حدود کل جمعیت ایران را در خود جای می دهد. هرچند جنبه مذهبی دارد اما تفریحات شاد و مهیج در کنار هتل های لاکچری و رستوران های با کیفیت این مکان را برای هر مسافری وسوسه کننده می نماید.

اصلی ترین انگیزه سفر به این شهر زیارت و حضور در حرم مطهر رضوی است به همین سبب تورهای مشهد عنوان تورهای زیارتی را پیدا کرده اند و بیشتر آنها در هتل های محدوده حرم برگزار می شوند. شما نیز اگر می خواهید یک سفر خوب به این شهر داشته باشید می توانید از خدمات سایت سفر آس ۲۴ بهره مند شوید. سفر آس ۲۴ به عنوان مرکز رسمی رزرواسیون تور و هتل در ایران تور مشهد را در بهترین شرایط و همراه با مناسب ترین قیمت ها در دسترس مسافران قرار داده است.

امروزه این شهر را می توان در لیست مقاصد سیاحتی کشور نیز مشاهده کرد که مدرن ترین و بهترین تجهیزات تفریحی و ورزشی را در خود جای داده است. با توجه به تمام این نکات اکنون می توانید شاهد برگزاری تور مشهد هتل مجلل درویشی از اصفهان و یا حتی سایر شهر های ایران از سوی آژانس های مسافرتی و سایت های گردشگری باشید که این تور را به صورتی متنوع و مداوم ارائه می دهند.

با رزرو تور مشهد هتل مجلل درویشی مشهد می توانید به جاذبه های واقع در خیابان تهران دسترسی راحت داشته باشید. جاذبه های مانند بازار فرش جاده ابریشم، خانه پدری آیت الله خامنه ای، کوچه زیبای سرشور با لوسرهای بزرگ، بازارهای سنتی، کاروانسرای عزیز الله اف یا عباسقلی خان، موزه مردم شناسی یا حمام شاه عباسی، خانه یهودیان و …. 

تور مشهد را از مبادی مختلف مانند تور مشهد از ساری می توانید تهیه کنید.

تور مشهد هتل مجلل درویشی از تهران

تور مشهد هتل مجلل درویشی از تهران از پر مخاطب ترین تورهای داخلی است که با توجه به داشتن مخاطب در سراسر کشور در دسترس اهالی شهرهای مختلف قرار گرفته است. این تور برای اهالی تهران با قیمت هایی متنوع و خدماتی قابل توجه در سایت سفرآس ۲۴ در دسترس قرار گرفته. تور مشهد هتل درویشی هوایی از تهران از تورهای پر عرضه در این سایت است که دارای تنوع در قیمت و اقامتگاه می باشد.

این هتل دارای امکانات عالی در اتاق ها و سوئیت ها و همچنین رستوران های متعددی است که اقامتی لذت بخش را ارائه می دهند. شما می توانید هر نیم ساعت یکبار از سرویس رفت و برگشت هتل تا حرم استفاده کنید

از ویژگی های تورهای این سایت تنوع در قیمت است که به کیفیت هتل های برگزاری تور بر می گردد. شما در این سایت می توانید با توجه به شرایط خود و با در نظر گرفتن بودجه خود انواع تورهای لاکچری، متوسط و ارزان قیمت را انتخاب کنید و در هر صورت با توجه به موقعیت هتل های قرار گرفته در لیست تورها از سفری لذت بخش بهره مند باشید. هتل های قرار گرفته در تورهای مشهد اغلب در نزدیکی حرم و همچنین مترو قرار دارند که این امر دسترسی شما را به انواع جاذبه های شهر مشهد فراهم می کند.

تور مشهد هتل مجلل درویشی از تهران یا تور مشهد هتل مجلل درویشی از تبریز یا تور مشهد هتل مجلل درویشی از شیراز و یا شهرهای دیگر برای شب گردی تا صبح بسیار توصیه می شود. چرا که این هتل در خیابان پر تردد امام رضا (خیابان تهران سابق) قرار دارد و مردم و مسافران تا نماز صبح در آن به خرید و پیاده روی مشغول هستند. 

شما می توانید تور خود را به صورت لاکچری و یا ارزان قیمت رزرو کنید و متناسب با بودجه خود قیمت تورتان را تنظیم کنید. تور مشهد هتل مجلل درویشی هوایی از تهران یک تور لاکچری در یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های کشور است. رزرو این تور که به صورت هوایی انجام می شود در هفت روز هفته در دسترس مسافران قرار دارد.

نه تنها از ایران بلکه از سراسر جهان ، به ویژه کشورهای عربی راهی مشهد شده اند. تبریز یکی از مبادی مسافران مشهد با تور مشهد از تبریز سفر آس ۲۴ است.

سفرآس۲۴ و رزرو تور مشهد هتل مجلل درویشی از تبریز 

تور مشهد هتل مجلل درویشی
تور مشهد از تبریز هتل مجلل درویشی

اکنون تور مشهد در سایت سفرآس ۲۴ با مناسب ترین قیمت ها و در بهترین کیفیت ها ارائه شده است . تور مشهد به راحتی به صورت تلفنی و یا آنلاین قابل رزرو است. تور مشهد از تبریز از تورهای پر مسافر این سایت است که در هتل های مختلفی برگزار می گردد. تور مشهد از تبریز هتل مجلل درویشی یک تور لاکچری با اقامت در یکی از لوکس ترین هتل های مشهد است.

تور مشهد هتل مجلل درویشی از شیراز

تور مشهد از شیراز هتل درویشی یکی از لوکس ترین تورهای ارائه شده در این سایت است که اقامتی بی نظیر را نصیب مسافران خود می کند. مدت اقامت این تور دو شب و سه روز است و برای راحتی بیشتر مسافران به صورت هوایی انجام می شود. برای رزرو این تور لاکچری می توانید در تمام روزهای هفته به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام نمایید.

چه کارهایی با رزرو تور هتل مجلل درویشی مشهد ممکن است؟

در تور مشهد هتل مجلل درویشی ۵ ستاره محبوب مشهد می توانم غذاهای محلی را امتحان کنم؟

کسانی که دوست دارند غذاهای محلی را امتحان کنند، بهتر است در هتل مجلل درویشی اقامت کنند. در نزدیکی این هتل ۵ ستاره رستوران های معروف زیادی وجود دارد که غذاهای محلی سرو می کنند.

از بین تمامی هتل های ۵ ستاره مشهد، کدام آیا هتل درویشی بالاترین امتیاز کاربران را دارد؟

هنگام سفر به مشهد برای اولین بار، بسیاری از مسافران برای انتخاب یک هتل ۵ ستاره و برای اقامت سردر گم می شوند. طبق داده های ما هتل مجلل درویشی از هتل های ۵ ستاره محبوب و با کیفیت بالا هستند. رتبه بندی ما برای هتل ها، آنها را به انتخاب های خوبی برای سفر شما تبدیل می کند.

تور مشهد را از مبادی مختلف مانند تور مشهد از اصفهان می توانید تهیه کنید.

درباره خدمات و امکانات تور مشهد هتل درویشی

هتل مجلل درویشی مشهد یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های نه تنها مشهد بلکه کل ایران است. این هتل که در سال ۱۳۹۰ در این شهر به بهره برداری رسید بلافاصله به یکی از پر مخاطب ترین اقامتگاه های مشهد تبدیل گردید. ساختمان این هتل در حاشیه خیابان امام رضا (ع) بنا شده و حدود یک کیلومتر تا حرم فاصله دارد. همچنین این هتل میزبان تور مشهد هتل مجلل درویشی هوایی از تهران است.

هتل مجلل پنج ستاره درویشی در خیابان امام رضا یا خیابان تهران شهر مشهد واقع شده است. تنها هتل اتریوم مشهد است. این هتل ۲۳ طبقه شامل ۲۲۳ اتاق می باشد. این هتل علاوه بر ارائه اتاق‌های مجلل، پنت‌هاوس‌ها و سوئیت‌های دوبلکس، امکاناتی مانند سونا، اتاق بخار، جکوزی، حمام ترکی، سالن بدنسازی و سوئیت دوش ماساژ ارائه می‌دهد که انواع خدمات اسپا و ماساژ پوست و مو را ارائه می‌دهد. این هتل همچنین شامل بازار سنتی، روف گاردن، هلی‌پد، رستوران آتریوم، رستوران متنوع خارجی و ایرانی، فست فود، کافی شاپ و … می‌باشد.

استخر برای مسافران تور مشهد هتل مجلل درویشی
استخر هتل مجلل درویشی مشهد

ساختمان هتل درویشی در ۲۳ طبقه طراحی شده و دارای ۲۲۳ باب اتاق می باشد که با انواع تجهیزات رفاهی مجهز شده اند. تنوع بالا در واحدهای اقامتی یکی از ویژگی های این هتل است.

در تور مشهد هتل مجلل درویشی هوایی از تهران انواع اتاق های اکونومی، استاندارد، کوئین، اسپا، امپریال، دوبلکس های پرزیدنتال، هند، عرب، چین، مصر، ایران باستان و ایران اسلام همگی به صورت vip واحدهای اقامتی این هتل را تشکیل می دهند. این هتل دارای انواع امکانات تفریحی و ورزشی است که  زمین ورزشی، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، تجهیزات بدنسازی، سونا، ماساژ، جکوزی و گیم نت از مهم ترین آنها به شمار می آیند.

امکانات غذاخوری این هتل نیز شامل یک کافی شاپ، یک چایخانه سنتی و رستورانی شیک با ظرفیت ۴۰۰ نفر است. مهمانان این هتل همچنین می توانند از خدمات بیزینس روم و سالن اجتماعات با تجهیزات کافی بهره مند باشند.

اتاق های مختلف هتل دریشی شامل اتاق های دو تخته استاندارد دو نفره، اتاق های سه تخته برای یک خانواده سه نفره و اتاق های چهار تخته برای یک خانواده چهار نفره می باشد. همچنین دارای یک سوئیت امپراتوری، یک اتاق اسپا، و یک ملکه است. اتاق و… به همین دلیل به این هتل مجلل درویشی می گویند.

اما سوئیت های زیبا و متفاوت هتل مجلل درویشی حال و هوای خاص دیگری دارند، سوئیت امپراتوری، اتاق اسپا، اتاق ملکه و… که معماری و رنگبندی خارق العاده ای دارند. به همین دلیل است که بر خلاف نامش که درویشی است به ان یک هتل لاکچری می گویند. رستوران اتریوم هتل دوریشی در طبقه همکف با نخل های مصنوعی دارد که مکانی شبیه به باغ های منطقه جنوب را تداعی می کند، رستوران ارغوان در طبقات بالای هتل، رستوران روباز هتل در کنار حوض آبی به نام بارکا و سپس رستوران روف گاردن. حالا نوبت به صبحانه در هتل می رسد با من همراه باشید.

تعریف صبحانه قاره ای

صبحانه قاره ای یک وعده صبحانه سبک است که معمولاً از شیرینی ها و محصولات پخته شده، میوه ها، نان تست و قهوه تشکیل شده است. این غذا معمولاً به‌سبک بوفه سرو می‌شود و از صبحانه اروپایی الگوبرداری می‌شود، شبیه آنچه در فرانسه یا مدیترانه از آن لذت می‌برید. صبحانه های قاره ای بر سادگی تاکید دارند و بر روی غذاهایی تمرکز می کنند که به راحتی می توان آنها را ذخیره کرد. در تور مشهد هتل مجلل درویشی از تهران یا تور مشهد هتل مجلل درویشی از تبریز یا تور مشهد هتل مجلل درویشی از شیراز یا شهرهای دیگر می توانید از صبحانه قاره ای خود در اتاق یا رستوران لذت ببرید. 

تور مشهد را از مبادی مختلف مانند تور مشهد از تبریز می توانید تهیه کنید.

از کجا رزرو تور هتل مجلل درویشی مشهد را انجام دهم ؟

رزرو هتل در مشهد یا رزرو تور هتل هتل مجلل درویشی مشهد از طریق وبسایت یا اپلیکیشن سفر آس ۲۴، آسان و بدون دردسر است. اگر می خواهید در بهترین هتل مشهد اقامت کنید ، سایت ما اینجاست تا به شما کمک کند. مشهد شهر بزرگی نیست. هنگام سفر به اینجا، می توانید در هتل های اطراف مرکز شهر اقامت کنید. مشهد شهری آرام است. مطمئناً در طول بازدید خود احساس آرامش خواهید کرد.همه روزه مسافرانی از سراسر جهان برای شروع تعطیلات و سفرهای کاری خود در مشهد وارد فرودگاه بین المللی مشهد (فرودگاه شهید هاشمی نژاد) می شوند .اگرچه مشهد شهر بزرگی نیست، اما هنوز هم هتل هایی با ارزش پول شما وجود دارد. هتل های محلی منحصر به فرد در مشهد حسی منحصر به فرد و با طراوت را برای مهمانان به ارمغان می آورد. هتل مجلل درویشی یکی از محبوب ترین هتل های مشهد است. اگر هنوز مطمئن نیستید، سفر آس ۲۴ رزرو تور هتل مجلل درویشی مشهد را به شما پیشنهاد می کند.برای سفرهای کوتاه و گشت های نیم روزه در مشهد ، مقبره نادر شاه گزینه خوبی است. از معروف ترین جاذبه های محلی می توان به حرم امام رضا اشاره کرد.

سوالات متداول تور مشهد هتل مجلل درویشی

۴.۶/۵ - (۲۲ امتیاز)

سوالات متداول تور هتل مجلل درویشی مشهد

فاصله هتل تا حرم امام رضا (ع) حدودا 15 دقیقه است.
انواع اتاق های اکونومی، استاندارد، کوئین، اسپا، امپریال، دوبلکس های پرزیدنتال، هند، عرب، چین، مصر، ایران باستان و ایران اسلام همگی به صورت vip واحدهای اقامتی این هتل را تشکیل می دهند.
این هتل دارای انواع امکانات تفریحی و ورزشی است که  زمین ورزشی، سالن ورزشی، سالن بیلیارد، تجهیزات بدنسازی، سونا، ماساژ، جکوزی و گیم نت از مهم ترین آنها به شمار می آیند.
هزینه برای اقامت کودکان کمتر از 2 سال رایگان است . برای کودکان 2 الی 12 سال در صورت عدم استفاده از سرویس و صبحانه، نیم بها و بالای 12 سال نفر اضافه محاسبه می گردد.

نظرات مسافران تورهتل مجلل درویشی مشهد

4 پاسخ

  1. من به همراه همسرم به مدت دو شب در این هتل اقامت داشتم که از اقامتم خیلی راضی هستم هتل امکانات خیلی خوبی داشت کیفیت غذاهاش خوب بود پرسنل کاملا مودبی داشت رسیدگیشون و نظافت اتاق‌ها خیلی خوب بود هر روز اتاق نظافت می‌شد هر روز ملحفه و حوله‌ها تعویض می‌شد خدمات روم سروس خیلی خوب بود برای همسرم پکیج تولد گرفتم نسبت به هزینه‌ای که کردم خیلی عالی بود در کل من از اقامتم در این هتل خیلی راضی هستم .

  2. خیلی هتل تاپی بود واقعا از اقامت در این هتل لذت بردم .
    تمام پرتوکل های کرونایی رعایت میشد.
    هه جا تمیز بود.
    رفتار پرسنل و امکانات هتل هم عالی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برای رزرو تور هتل مجلل درویشی
cover-order