رزرو تور مشهد از تبریز

تور مشهد از تبریز همراه با بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ها در سایت سفرآس 24 برای مسافران ارائه شده است. اهالی تبریز می توانند تور مشهد مورد نظر خود را همراه با انوع خدمات ویژه رزرو نمایند. سفرآس 24 با هدف فراهم آوردن امکان سفر برای تمام افراد تورهای خود را در  طیفی گسترده از تورهای ارزان قیمت تا لاکچری برگزار می کند. شما می توانید این تور ها را به صورت دلخواه خود در تمام روزهای هفته رزرو نمایید.

تور های هوایی مشهد از تبریز

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2530000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2780000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2190000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2270000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2340000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2890000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1300000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1690000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 940000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 870000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1030000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1670000 تومان
ستاره هتل

تور های لاکچری مشهد از تبریز

دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2990000 تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 3050000 تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2890000 تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2780000 تومان

تور های ارزان قیمت مشهد از تبریز

دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2180000 تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2270000 تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2270000 تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2190000 تومان

تور های خانوادگی مشهد از تبریز

دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2590000 تومان
دو شب و سه روز
از تبریز
به مشهد
شروع قیمت از : 2570000 تومان

تور مشهد از تبریز زیارت و سیاحت در یک تور

شهر مشهد

سفر به شهر مشهد همواره جذاب و پر طرفدار است. این شهر با قابلیت های فراوان خود در جذب گردشگر توانسته به پربازدیدترین شهر کشور بدل شود. به همین سبب تور مشهد به عنوان یکی از پر مخاطب ترین تورهای داخلی به صورت مستمر برگزار می شود. تور مشهد از تبریز از جمله تورهای پر مسافری است که فرصت های متعددی را نصیب مهمانان خود می کند. 

از زیارت در حرم مطهر رضوی و رسیدن به آرامشی محض گرفته تا حضور در مجموعه های آبی با انواع آیتم های مهیج. با توجه به تنوع فرصت ها در این شهر آمار مسافران نیز بالا رفته و این امر برگزاری مستمر تور مشهد را در پی داشته است. در حال حاضر اهالی تبریز می توانند تور مشهد از تبریز را در هر فصلی از سال که دوست دارند رزرو کنند. اما با توجه به شرایط مختلف این شهر در فصل های مختلف توجه به برخی نکات ضروری است. 

این شهر در تابستان به خصوص اواسط آن دارای آب و هوایی به شدت گرم با آفتابی سوزان است. کسانی که تور مشهد از تبریز تابستان را رزرو می کنند می توانند از فرصت غروب و شب برای مشهد گردی استفاده کنند. زمستان این شهر سرد و در برخی روزها یخبندان است. زمستان با اینکه فصل خوبی برای مسافرت به این شهر نیست به سبب عرضه تور مشهد از تبریز مورد توجه بسیاری از مسافران قرار گرفته است. 

یکی از بهترین زمان ها برای سفر به مشهد بهار به خصوص تا اول خرداد است. در این فصل دارای آب و هوایی مطبوع است. به همین دلیل رزرو تور مشهد از تبریز بهار بسیار پر طرفدار است. یکی دیگر از زمان های مناسب برای سفر به مشهد از نظر آب و هوایی پاییز به خصوص ماه مهر است. رزرو تور مشهد از تبریز پاییز به سبب شروع مدارس می تواند شما را مهمان مشهدی نسبتاً خلوت کند.

تور مشهد از تبریز از تورهایی است که هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی برگزار می شود. فاصله این دو شهر حدود 1500 کیلومتر است. با توجه به این فاصله ترجیح با این تور است. روزانه دو پرواز از تبریز به مشهد در نوبت های صبح و عصر انجام می شود. البته برخی مناسبات خاص می تواند این زمان ها را جابجا کند. 

در این تور شما در فرودگاه بین المللی شهید مدنی سوار هواپیما می شوید و پس از گذشت حدود یک ساعت و چهل دقیقه در فرودگاه شهید هاشمی نژاد این شهر به زمین می نشینید. تور مشهد بسیار راحت است اما هزینه بالایی دارد. در تور زمینی شما بسته به اینکه اتوبوس و یا قطار را انتخاب کنید مسیرهای متفاوتی را پیش رو خواهید داشت. این تور بسیار طولانی است و ممکن است برای برخی مسافران خسته کننده باشد.

تور مشهد از تبریز با قطار 25 ساعت طول می کشد. البته ارزان تر بودن سفر با قطار سبب شده رزرو تور مشهد تبریز نیز طرفدران خاص خودش را داشته باشد. یکی از راهکارهای کاهش هزینه سفر جستجو برای رزرو تور لحظه آخری مشهد از تبریز است. 

برخی اوقات به دلایلی خاص مسافران سفر خود را کنسل می کنند و شرکت های هواپیمایی برای تکمیل ظرفیت پرواز، بلیط را با قیمت پایین تری عرضه می کنند. این امر سبب می شود شما سفر ارزان تری را تجربه کنید و از کیفیتی همسان با دیگر تورها بهره مند باشید. تنها عیب این تور لحظه آخری در زمان کم شما برای آماده شدن است. 

همچنین این تورها عموماً ساعات خوبی برای پرواز ندارند.  البته انتخاب زمان خلوت برای سفر به مشهد نیز می تواند شانس پیدا کردن تور مشهد از تبریز ارزان قیمت را بالا ببرد.

یکی از مسائلی که در کیفیت سفر شما بسیار تأثیر گذار است، هتلی است که برای اقامت انتخاب می کنید. البته کیفیت هتل در قیمت تور نیز بسیار مؤثر است. این تور در هتل های مختلف این شهر از پنج ستاره تا دو  ستاره  برگزار می شود. با توجه به این کیفیت مسافران می توانند تور خود را به صورت لاکچری و یا ارزان قیمت رزرو کنند و قیمتی متناسب با بودجه خود برای سفر بپردازند. 

اگر علاقه مند به تورهای لاکچری هستید حتماً نام هتل مجلل درویشی را به یاد داشته باشید. این هتل از بهترین اقامتگاه های کشور است که در فضایی لوکس با انواع امکانات رفاهی و تفریحی مدرن از مهمانان خود پذیرایی می کند. تور مشهد از تبریز هتل مجلل درویشی می تواند بهترین تجربه مسافرتی شما را رقم بزند. از دیگر تورهای لوکس پسندان تور مشهد از تبریز هتل هما 1 است که شما را مهمان هتلی پنج ستاره و شیک با بهترین خدمات و امکانات می کند.

تور مشهد از تبریز هتل بین المللی قصر، تور مشهد از تبریز هتل مدینه الرضا و تور مشهد از تبریز هتل قصر طلایی از دیگر تورهای لاکچری برای مسافران تبریزی است. البته لیست تور مشهد از تورهای ارزان قیمت که در هتل های دو یا سه ستاره برگزار می شوند نیز خالی نیست. تور مشهد از تبریز هتل کوثر، تور مشهد از تبریز هتل ایران زمین، تور مشهد از تبریز هتل نسیم از جمله تورهای ارزان قیمت هستند. 

نکته ای که باید در مورد انتخاب هتل به آن دقت کنید موقعیت مکانی است. موقعیت مکانی خوب موقعیتی است که دسترسی شما را به جاذبه های مورد علاقه تان به راحتی فراهم کند.  این شهر دارای انواع جاذبه های زیارتی و سیاحتی است که فرصت های متعددی را پیش روی مسافران قرار می دهند. فرصت هایی که همگی در تور  مشهد گنجانده شده اند.

دعوت از تبریز

رزرو تور مشهد از تبریز

این شهر  یکی از مقاصد مهم گردشگری ایران است که در سراسر کشور طرفداران بسیاری دارد. این شهر همواره شاهد حضور مسافران مختلف از جای جای ایران است. حضور غیر ایرانی ها به خصوص اهالی کشور های عربی نیز در این شهر بسیار چشم گیر  و مشهود است. 

از مهمانان همیشگی این شهر اهالی تبریز هستند که مسافتی طولانی را به هوای زیارت بارگاه مطهر رضوی طی می کنند. تبریزی ها با سفر به مشهد می توانند حال و هوایی متفاوت را تجربه کنند.  شما می توانید سفر به این شهر را با تور مشهد از تبریز تجربه کنید. سفرآس 24 افتخار دارد که شما را در این مسیر همراهی کند.

مبدأ، تبریز؛ مقصد، مشهد

تبریز شهری در شمال غربی و این شهر، شهری در شمال شرقی است. این تفاوت موقعیت جغرافیایی سبب وجود آب و هوایی متفاوت در این دو شهر شده است. بنابراین عوض کردن آب و هوا یکی از مزیت های سفر تبریز به مشهد است. تور مشهد از تبریز یکی از پرطرفدارترین تورهای داخلی است و تبریزی ها از زائران همیشگی بارگاه منور رضوی هستند.

مشهد؛ شهری برای همه  

شهری که حتی نامش را وامدار آرامگاه امام هشتم (ع) است از برکت وجود این آرامگاه اکنون به یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری ایران بدل شده است.  این شهر زیارتی و سیاحتی توانسته از سراسر ایران جمعیت بسیاری را به سمت خود روانه کند. یکی از عوامل این محبوبیت این است که این شهر مقصدی است که می توانید در آن هم زیارت کنید و هم تفریح. 

انواع جاذبه های تاریخی این شهر نیز بسیار جالب توجه است. تمام این جاذبه ها سبب شده در میان مسافران این شهر هر قشری را مشاهده کنید. عرضه تورهای این شهر از مبادی مختلف نیز به همین دلیل است.

سیر و سیاحت

برای سیر و ساحت در این شهر وقت کافی بگذارید. این شهر فرصت های بسیاری را برای گردش در اختیار شما قرار می دهد. جاذبه های تاریخی این شهر یکی از اصلی ترین جاذبه های این شهر است. خانه ملک شما را با معماری دوران قاجار آشنا می کند. نمای کهن و سنتی این خانه حسی زیبا برای شما به ارمغان می آورد. پنجره های چوبی، آجر کاری های ظریف، سقف های مشبک و منبت کاری شده  نگاه شما را در این بنای تاریخی مجذوب خود می کند.

دشت ارغوان ، تالابی که با درختچه های ارغوان زینت یافته است و در اواخر فصل بهار گل های شکوفا شده اش تصویری زیبا را مقابل چشمان شما قرار می دهد. شما می توانید ناهار خود را در زیر سایه درختان این باغ نوش جان کنید.

تور مشهد از تبریز؛ هوایی

شیوه های بسیاری برای سفر به این شهر پیش پای شما قرار دارد. می توانید راه زمینی را انتخاب کنید و یا از طریق هواپیما مسافرت کنید. بسیاری از مسافران تمایل دارند به صورت هوایی سفر کنند. آنها خواهان سفری راحت هستند و می دانند که هزینه بیشتری را پرداخت خواهند کرد.  

تورهای هوایی مشهد در لیست رزرو این عزیزان قرار دارد. شما در فرودگاه شهید مدنی تبریز سوار هواپیما می شوید و پس از حدود یک ساعت و 40 دقیقه در فرودگاه این فرودگاه به زمین خواهید نشست. البته شرایط آب و هوایی ممکن است این مدت زمان را کمی تغییر دهد.

تور مشهد از تبریز؛ زمینی

تورهای زمینی تبریز به مشهد می تواند با اتوبوس، قطار و یا خودروی شخصی انجام شود. ترجیح بسیاری از مسافران رزرو تور زمینی مشهد از تبریز است. در تور زمینی از تبریز راهی ایستگاه راه آهن تبریز می شوید. این ایستگاه در غرب این شهر واقع شده است. شما با استفاده از بی آر تی ها یا تاکسی های مسیر ایستگاه می توانید نخستین گام سفرتان را برای حضور در این شهر بردارید.

برنامه های تور مشهد از تبریز

حرم امام رضا

این شهر شهری است که جاذبه های گوناگونی را در خود جای داده است. بنابراین با توجه به این جاذبه ها برنامه های جذاب و متنوعی برای شما در تور مشهد از تبریز در نظر گرفته شده است. انواع برنامه های زیارتی، تفریحی و گردشی در این تور برای مسافران تدارک دیده شده. از آنجا که جاذبه های این شهر بسیار متنوع و متعدد است شما زمان زیادی لازم دارید تا بتوانید از تمامی این اماکن بازدید کنید. 

با تجربه هایی که کارشناسان تور دارند می توانند برنامه ریزی دقیق تری برای شما داشته باشند. بنابراین خدمات تور مشهد از تبریز سبب شده با بهترین برنامه بیشترین استفاده را ببرید.

چگونه سفری ارزان تر در تور مشهد از تبریز داشته باشیم؟

اولین چیزی که باید برای آن هزینه کنید بدون شک محلی برای اقامت است. اگر اقامتگاه شما هتل آپارتمان باشد میتوانید در هزینه های سفر تور مشهد از تبریز خود تا حذ زیادی صرفه جویی کنید.

هتل آپارتمان اسپینو، هتلی تازه وارد در مشهد

این هتل در مقایسه با سایر هتل آپارتمان های مشهد که دارای 37 اتاق در 8 طبقه است، یکی از تازه واردها می باشد. هتل آپارتمان اسپینو به زیبایی طراحی شده و اکثر امکانات مورد نیاز در آن فراهم شده است. کافی شاپ طبقه ششم علاوه بر نوشیدنی های مختلف غذاهای ایرانی و بین المللی سرو می کند. در ادامه به برخی از خدمات این هتل اشاره می کنیم.

اینترنت، سونا و جکوزی، لابی، تاکسی سرویس، یخچال، سیستم سرمایشی و گرمایشی، آسانسور و سیستم صوتی و تصویری.

آدرس: مشهد، خیابان هفتاد شهریور، ابتدای خیابان اونسوری

هتل آپارتمان اسپینو

یکی از هتل آپارتمان هایی است که مردم معمولا آن را به یکدیگر توصیه می کنند. خیلی نزدیک به حرم مطهر است، تقریباً 10 دقیقه با آن فاصله دارد. جاهای دیدنی شهر نیز در همین نزدیکی است. این هتل آپارتمان به دلیل رفتار خوب کارکنان شناخته شده است. برخی از خدمات این هتل شامل: جعبه کمک های اولیه، امکانات ویژه برای افراد دارای محدودیت جسمانی، کافی شاپ، خودپرداز، تورهای غیر رایگان، تلویزیون ال سی دی، اتاق جلسه، خدمات اتاق خوابگاه میباشد.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، پلاک ۸، نبش چهارراه سوم

هتل آپارتمان فاخر یکی از هتل های زیبای مشهد

تا حرم امام رضا 3 کیلومتر فاصله دارد و تا آنجا فقط 30 دقیقه پیاده روی لازم دارد. دارای 50 اتاق با ظرفیت 240 نفر در 10 طبقه است. هتل آپارتمان فاخر تازه وارد است و در سال 1395 افتتاح شده است که تهویه مطبوع، لابی، کافی شاپ، سالن کنفرانس، پارکینگ، لاندری، رستوران و صبحانه رایگان برخی از امکانات این عتل آپارتمان است.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، پلاک ۴۸، نبش چهارراه اول

اقامت در هتل های مشهد؛ هتل های لوکس یا هتل های ارزان قیمت

این کلان شهر بیشترین تعداد هتل های کشور را به خود اختصاص داده است. در این شهر هتل هایی با کیفیت های مختلف می توانید مشاهده کنید. هتل هایی لوکس با بهترین امکانات رفاهی و مجهزترین اتاق ها و با کیفیت ترین رستوران ها و هتل هایی ارزان قیمت با امکاناتی در حد برطرف کردن نیازهای ضروری و در حد اقامتی راحت. شما با توجه به سلیقه و پول خود می توانید از میان هتل های بی شمار این شهر دست به انتخاب بزنید.

با رزرو تور مشهد از تبریز عموماً هتل اقامت شما نیز رزرو می شود. اما اگر به صورت شخصی به این شهر سفر می کنید توجه داشته باشید که پیش از سفر حتما هتل خود را رزرو کنید. زیرا این شهر همیشه شلوغ و پر گردشگر است و احتمال خالی بودن هتل های آن بسیار کم است. امکان رزرو آنلاین هتل های این شهر در سایت هتلو برای تمامی شما عزیزان فراهم آمده است.

در تور مشهد از تبریز چقدر هزینه می کنیم؟

پارک کوهسنگی

آنچه در مورد هزینه ی سفر باید بدانید این است که طول سفر، کیفیت هتل محل اقامت، خدمات تور و زمان سفر از مهم ترین عوامل تعیین کننده ی قیمت تور مشهد از تبریز است. در واقع هزینه ای که برای این سفر می کنید تا حدود زیادی به خود شما بستگی دارد. 

اگر می خواهید سفر شما ارزان تر تمام شود تور زمینی مشهد را انتخاب و هتل های ارزان قیمت را رزرو کنید. و اگر خواهان اقامت و سفری راحت هستید و هزینه برایتان مهم نیست می توانید با تور هوایی مشهد راهی این شهر شوید و مهمان هتل های لوکس و پنج ستاره ی این شهر باشید.

در تور مشهد از تبریز حتماً طعم غذاهای سنتی این شهر را بچشید

غذاهای سنتی هر سرزمین بخشی از فرهنگ و تمدن و چگونگی زندگی آن را نشان می دهد. خراسان سرزمینی است که گذشته ی درخشان آن همواره پیش چشمان آیندگان است. این شهر با حفظ غذاهای سنتی خود نگه دارنده ی بخشی از میراث گذشتگان است. در این شهر انواع غذاهای سنتی و خوش طعم طبخ می شود.  البته با توجه به موقعیت این شهر اغلب این غذاها در مراسم خاص مذهبی تهیه می شوند و به عنوان نذر بین مردم پخش می شوند.

شله مشهدی؛ غذای مخصوص مشهدی ها

شله مشهدی یک آش خوش طعم و لذیذ است که بیشتر در محرم طبخ می شود. برنج، انواع حبوبات و گوشت مواد این غذای خوشمزه را تشکیل می دهد. قدمت این غذا را به زمان مغول ها می رسانند. زمانی که مردم هر چه داشتند  داخل دیگ های بزرگ می ریختند و می پختند. پخت این غذا  کمی سخت است بنابراین بیشتر در مراسم های خاص و توسط سرآشپز های ماهر طبخ می شود. این غذا در فهرست آثار معنوی ایران ثبت شده است. اگر در زمستانی سرد مسافر تور مشهد از تبریز بودید حتماً این غذا را امتحان کنید.

طعم شیشلیک و آش لخشک را بچشید

شیشلیک کبابی است که از گوشت بره تهیه می شود. شیشلیک غذایی تقریباً گران است اما اغلب مسافران این شهر خوردن آن را تجربه کرده اند. آش لخشک از دیگر غذاهای سنتی این شهر است. ماده اصلی این آش عدس است و این غذا برای خونسازی بسیار مفید است. کوکو شیرین، یتیمچه، پلو مخلوط و رشته پلو از دیگر غذاهایی است که در این شهر می توانید طعم آن را بچشید. البته لیست این غذاها بسیار متنوع است. بنابراین با توجه با ذائقه ی خود غذای مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید.

مناسب ترین زمان برای رزرو تور مشهد از تبریز

اگر به دنبال قدم زدن در شهری خلوت هستید شاید هیچ گاه به این خواسته ی خود نرسید. این شهر در تمام ایام سال میزبان مسافران بی شمار است. اما حضور این همه مسافر و ازدحام حال و هویی خاص به این شهر می بخشد. مسافرانی از جای جای کشور که با لهجه های مختلف مشغول خرید از بازارهای اطراف حرم هستند. مسافرانی که با همان لهجه صمیمی خود روبروی پنجره فولاد مشغول راز و نیاز می شوند.

با این حال این شهر پر مسافر را در برخی ایام سال شلوغ تر و در برخی اوقات کمی خلوت تر خواهید دید. این شهر، شهری مذهبی است بنابراین مناسبات خاص مذهبی سبب شلوغ شدن جاده های منتهی به این شهر می شود. حضور زائران در ایام محرم به خصوص در دو روز تاسوعا و عاشورا جمعیت این شهر را چند برابر می کند. شما در این ایام با ازدحام عجیبی در مسیرهای منتهی به بارگاه منور رضوی روبرو می شوید. 

به طوری که رفتن به حرم شاید برایتان امکان پذیر نباشد. اعیاد مختلف نیز در شلوغ شدن این شهر تأثیر زیادی می گذارد. به هر حال اگر به دنبال انتخاب مناسبت خاصی برای سفر نیستید بهتر است در زمان های دیگری مسافر تور مشهد از تبریز باشید.

همچنین مسافران این شهر در ایام تعطیلات نوروز و آخر هفته ها چند برابر می شوند. بنابراین اگر به دنبال شهری خلوت تر هستید بهتر است اوایل هفته و روزهای غیر تعطیل را برای سفر انتخاب کنید.  زمستان خشک و سرد این شهر نیز کمی از شلوغی آن کم می کند بنابراین اگر با سرمای هوا مشکلی ندارید می توانید در این فصل هم شهر را کمی خلوت تر ببینید. 

با این تفاسیر شما می توانید زمان رزرو تور مشهد از تبریز خود را با توجه به انگیزه و اولویت های خود تعیین کنید.

یکی از بهترین اماکن تفریحی مشهد؛ ویژه مسافران تور مشهد از تبریز

مشغله های روزانه خستگی طاقت فرسایی را برای ما به همراه می آورد. اگر در این میان لحظاتی را به تفریح و گردش اختصاص ندهیم بی شک به زودی انواع بیماری های روحی و روانی سراغمان خواهد آمد. پس تفریح و گردش را جدی بگیرید و حتماً آن را در برنامه های ماهانه ی خود بگنجانید. 

مسافران تور مشهد از تبریز در این شهر می توانند انواع تفریحات لذت بخش را تجربه کنند و برای لحظاتی دغدغه های خود را به باد فراموشی بسپارند. انواع مکان های تفریحی در این شهر همواره پذیرای مسافران و گردشگران است.

یکی از بهترین اماکن تفریحی این شهر، پارک ملت است. پارکی وسیع، دلباز و سرسبز که همواره با حضور بازدیدکنندگان بومی و غیربومی غرق در نشاط و زندگی است. برای کسانی که می خواهند هیجانی فوق العاده را تجربه کنند این پارک یکی از بهترین گزینه هاست. اگر روزی به این پارک سر بزنید خواهید دید جمعیت زیادی را که غذای خود را به همراه خانواده در خنکای این پارک نوش جان می کنند. 

 همچنین خواهید دید افرادی را که از این مکان برای انواع ورزش ها چون والیبال، تنیس روی میز، پیاده روی و شنا استفاده می کنند. همین طور فضای امن این پارک افراد بسیاری را بر آن داشته تا جهت قدم زدن و قرارهای دوستانه پارک ملت را انتخاب کنند.

جذاب ترین قسمت این پارک را در شهربازی بزرگ آن خواهید دید. شلوغی صف ورودی این شهر بازی نشان از جذابیت بالای آن دارد. در این مکان انواع بازی های مفرح چون اسکای فلایر، اسکیت بورد، ترن هوایی، آکروجت فضایی، تاپ اسپین، کشتی دوبل را تجربه خواهید کرد. این بازی ها آنقدر هیجان  شما را بالا می برد که صدای فریاد شما در پارک خواهد پیچید. مسافران تور مشهد از تبریز می توانند با سوار شدن در یکی از ایستگاه های مترو به راحتی در نزدیکی این پارک پیاده شوند.

بازدید از منطقه شگفت انگیز غار بیمار آب در تور مشهد از تبریز

شاید در میان جاذبه های این شهر کمتر نام این غار را شنیده باشد. اما باید بدانید که غار بیمار آب این شهر یکی از مکان های جذاب این شهر است. غاری که با قدرت آب در فرسایش سنگ و صخره ها ایجاد شده. این غار که داستان آن با افسانه های تاریخی پیوند خورده اکنون برای خیلی ها مکانی شگفت انگیز است. 

می گویند در این غار اژدهایی است که کارش محافظت از غار  است. بعضی هم می گویند این غار محل زندگی جنیان است. و شاید بشنوید که این غار جای آدم خوارهاست و هر کس وارد آن شود دیگر بر نخواهد گشت.

شاید تمام این افسانه ها با توجه به راه صعب العبور این غار درست شده باشد. زیرا مسیر سخت این غار سبب شده  بسیاری از مناطق آن بکر و دست نخوره و در هاله ای از ابهام باقی بماند. در مسیر این غار حوضچه ها و مسیرهای آبی بسیاری وجود دارد که در جذابیت آن تأثیر بسزایی گذاشته است. اگر خواستید در تور مشهد از تبریز سری به این غار بزنید یادتان باشد تجهیزات کامل غارنوردی همراه داشته باشید.

رزرو تور مشهد از تبریز به روشی ارزان تر

تور مشهد از تبریز حرم امام رضا

اگر به دنبال سفری ارزان به به این شهر هستید ما می توانیم به شما پیشنهادهایی بدهیم. پیش از همه باید بدانید که این شهر در ایامی خاص با افزایش چشم گیر مسافر روبرو می شود. ایامی چون اعیاد مذهبی، شهادت امام رضا (ع)، دهه اول محرم، شب های قدر و تعطیلات نوروزی مشهد به خصوص حرم را در  اوج شلوغی و ازدحام خواهید دید. 

در این زمان قیمت تور مشهد نیز متناسب با تقاضای بالا افزایش پیدا می کند. بنابراین برای داشتن سفری کم هزینه تر بهتر است این زمان ها را انتخاب نکنید.

بر عکس این حالت زمانی است که این شهر تحت تأثیر عوامل گوناگون با کاهش گردشگر روبروست. در هنگام خلوتی این شهر می توانید شانس بسیار بالایی برای رزرو تور ارزان قیمت پیدا کنید.  همچنین در این ایام از شانس دیگری نیز برخوردار هستید. 

ممکن است مسافرها سفر خود را لغو کنند و یا به هر دلیل دیگری ظرفیت تور تکمیل نشده باشد. بنابراین بلیط ها با قیمت کمتری به فروش برسد. شما در این زمان با رزرو تور مشهد لحظه آخری می توانید شانس سفری به صرفه تر را داشته باشید.

چگونه تور مشهد از تبریز را رزرو کنیم؟

در سال های اخیر با توجه به حجم بالای متقاضیان سفر به این شهر شاهد برگزاری تورهای مختلف از طرف سایت های گردشگری و آژانس های مسافرتی گوناگون هستیم. امروزه فراهم آمدن امکان رزرو آنلاین تور مشهد کار شما را برای سفر به این شهر بسیار راحت کرده است. کافی است سایت سفرآس 24 را باز کنید و رزرو تور مشهد از تبریز را جستجو کنید. 

در صفحه داخلی این تور خواهید دید که لیست تورهای بسیاری گنجانده شده. تورهایی که قیمت آنها با توجه به هتل انتخابی شما متفاوت خواهد بود. شما می توانید با توجه به سلیقه و هزینه خود رزرو تور مشهد از تبریز را انجام دهید. دقت داشته باشید که این هزینه در زمان های مختلف یکسان نیست.

در این تور که به صورت هوایی انجام می گیرد مدت اقامت شما در این شهر دو شب و سه روز خواهد بود. از خدماتی که دراین تور دریافت می کنید ترنسفر استقبال فرودگاهی رایگان است. این امکان را می توانید هنگام رزرو این تور نیز مشاهده کنید.

چه زمان تور مشهد از تبریز را ارزان تر رزرو کنیم؟

مسافران همواره در پی بهترین فرصت برای سیر و سفر هستند. گاهی گردشگران تمایل دارند زمانی را انتخاب کنند که سفرشان کمی ارزان تر تمام شود. برای این منظور باید به دنبال زمان هایی خاصی بگردیم که حجم مسافر کم می شود. 

با وجود اینکه در این شهر هیچ گاه شاهد خلوتی نخواهیم بود اما در برخی فصل ها و زمان ها می توانیم این شهر را کمی خلوت تر بینیم. یکی از این زمان ها فصل زمستان است. این شهر در این فصل بسیار سرد می شود و این سردی هوا تأثیر زیادی در کاهش ورود مسافران دارد.

این فصل بهترین فرصت برای رزرو این تور است. از دیگر مزایایی که با سفر در این زمان نصیب خود می کنید کاهش قیمت هتل های مشهد است. با کمبود مسافر اقامتگاه های مشهد با تخفیف قیمت سعی در جذب مسافر دارند و شما می توانید از این فرصت استفاده کنید. همچنین خلوتی شهر سبب می شود برای رفت و آمد نیز کار شما آسان تر باشد. زیرا مترو و اتوبوس ها در این فصل خلوت تر هستند.

تور لحظه آخری مشهد

از دیگر فرصت هایی که برای داشتن سفری ارزان تر پیش روی شماست لحظات نزدیک به پرواز است. در این زمان ممکن است به دلایلی مختلف مسافران سفر خود را کنسل کنند و یا به هر دلیل دیگری ظرفیت پرواز تکمیل نشود. بنابراین آژانس های مسافرتی با پایین آوردن قیمت تور سعی در تکمیل ظرفیت خود دارند. 

راهکار آنها برای جذب مسافر عرضه تور مشهد لحظه آخری است که به نفع کسانی خواهد بود که منتظر سفری ارزان تر هستند. 

در زمان های خلوتی شانس پیدا کردن این تورها بیشتر است. بنابراین باید به یاد داشته باشید که سایت های مختلف را برای پیدا کردن این تورها چک کنید.

تور لحظه آخری از نظر کیفیت با دیگر تورها یکسان است و کیفیت پایین تور لحظه آخری به هیچ وجه درست نیست. از معایب این تور می توان به غیرمنتظره بودن زمان سفر اشاره کرد. یعنی شما ممکن است این تور را زمانی رزرو کنید که پروازتان نزدیک است و باید هر چه سریع تر چمدان خود را ببندید.

به هر حال برای رزرو این تور به صورت ارزان تر باید منتظر چنین فرصت هایی باشید.

گردش در شب در تور مشهد از تبریز

اگر رزرو تور خود را برای فصل تابستان گذاشته باشید حتماً شب های این شهر را به یاد خواهید داشت. شب هایی که نشانی از خلوتی و خاموشی ندارد؛ شب هایی روشن. بارگاهی که تا صبح باز است و زائرانی که تا سحر مشغول راز و نیاز مقابل ضریح و پنجره فولاد هستند. 

بازارهایی که تا پاسی از شب هنوز با حجمی از بازدیدکنندگان روبرو هستند و پارک هایی که دورهمی های شبانه مسافران را پذیرا شده اند.

با این حساب یکی از بهترین لحظات شما در این شهر می تواند شب هنگام باشد. با توجه به باز بودن ورودی های حرم به صورت 24 ساعته بنابراین اطراف این مکان مقدس را در هیچ ساعتی خلوت نخواهید دید. 

شما حتی در نیمه شب نیز می توانید با امنیتی دلپذیر در مکان های دور حرم به گردش مشغول باشید. این شب ها به خصوص برای کسانی که در فصل های گرم سال به این شهر سفر کرده اند بسیار مطلوب است. شما حتی می توانید بسیاری از تفریحات این شهر را شباهنگام و زیر نور ماه تجربه کنید.

امکاناتی راحت برای سفرهای درون شهری

این شهر جاذبه فراوان دارد و شما برای بازدید ازآنها نیاز به فرصت بسیار دارید. اگر با انواع وسایل حمل و نقل در این شهر آشنا باشید بهتر می توانید از فرصت تور خود استفاده کنید. این شهر پهناور دارای وسایل عمومی متعددی است که کار سفرهای درون شهری را برای مسافران بسیار راحت کرده است. یکی از ارزان ترین و راحت ترین راه ها برای گردش در این شهر استفاده از اتوبوس ها ست. 

اتوبوس های این شهر که در جای جای این شهر دارای ایستگاه هستند دسترسی به مراکز مهم شهر را به راحتی فراهم می آورند. ایستگاه های این اتوبوس ها نزدیک به هم هستند و شما تا مقصد مورد نظر خود چندان پیاده روی نخواهید داشت.

ایستگاه قطار شهری از مهم ترین امکانات این شهر است که امکان جابجایی سریع شما در سطح شهر را فراهم می آورند. این شهر دارای دو خط مترو است که سراسر شهر را پوشش داده اند. شما در اطراف حرم نیز می توانید چند ایستگاه مترو چون ایستگاه بسیج و ایستگاه هفده شهریور را مشاهده کنید.

تاکسی های اینترنتی، خدماتی متناسب با دنیای امروز

مترو و اتوبوس با وجود تمام مزایا ممکن است به سبب سرعت کم و یا شلوغی بیش از حد چندان برای شما خوشایند نباشند. در این صورت بهتر است از تاکسی استفاده کنید. تاکسی ها همیشه یکی از راحت ترین وسایل برای عبور و مرور در سطح شهر هستند. 

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری شاهد حضور انواع تاکسی هایی هستیم که به صورت اینترنتی مشغول ارائه خدمات هستند. تاکسی هایی که با نصب اپلیکیشن هایی مخصوص می توانند بهترین راه را برای سفرهای درون شهری پیش پای شما بگذارند.

 این شهر نیز به عنوان یکی از مقاصد بین المللی گردشگری انواع این خدمات را ارائه می دهد. کافی است اپلیکیشن های مخصوص را روی گوشی خود نصب کنید. شما در این اپلیکیشن ها به راحتی می توانید با درج مقصد و مبدا تاکسی خود را کرایه کنید. این تاکسی ها به سبب ارزان تر بودن امروزه بسیار مورد توجه هستند. 

همچنین می توان آنها را یکی از سریع ترین راه ها برای رسیدن به مقصد مورد نظر خود دانست. اسنپ و تبسی از معروف ترین برنامه هایی هستند که برای دریافت خدمات تاکسی اینترنتی می توانید از آنها استفاده کنید.

رستوران های مشهد برای رزروکنندگان تور مشهد از تبریز

از جمله امکاناتی که با توجه به پربازدید بودن در این شهر فراهم شده است انواع رستوران های متنوع و متعدد است. شما در این شهر می توانید انواعی از رستوران های سنتی، مدرن، ساندویچی، فلافلی و غیره را مشاهده کنید که دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. 

البته شما تقریباً در تمام هتل های خوب رستورانی اختصاصی را خواهید دید اما هنگام خروج از اقامتگاه نیز می توانید در هر نقطه از شهر مهمان رستورانی مجهز باشید. در این قسمت با بهترین رستوران های که رزرو تور مشهد از تبریز را جذاب تر می کنند آشنا خواهید شد.

رستوران معین درباری؛ رستورانی کهن با تجربه ای دراز مدت

شلوغی همیشگی این رستوران نشان از محبوبیت آن دارد. تجربه ای که حاصل سال ها فعالیت در عرصه مهمانداری است سبب شده این رستوران به یکی از پرطرفدار ترین رستوران های شهر بدل شود. منوی این رستوران متنوع است و شما می توانید انواعی از غذاهای اصیل و سنتی ایرانی را سفارش دهید و در فضای دلباز این رستوران نوش جان کنید. دو شعبه این رستوران در نوفل لوشاتو و شاندیز پذیرای شما خواهند بود.

4.2/5 - (4 امتیاز)