سفرآس24

تور هتل کوثر مشهد

تور مشهد هتل کوثر مشهد یکی از هتل های دوستاره و خوش موقعیت این شهر است که در سال ۱۳۹۶ به بهره برداری رسیده. این هتل در میدان بیت المقدس (فلکه آب) بنا شده و دارای مسیری کوتاه تا بارگاه منور رضوی است. شما با انتخاب تور مشهد و انتخاب هتل کوثر در چند قدمی حرم سکونت دارید و به بسیاری از بازارهای مشهد چون بازار رضا و مرکز خرید هفده شهریور نیز نزدیک هستید.

خدمات تور هتل کوثر مشهد

مدت اقامت: دو شب و سه روز

قیمت تور هتل کوثر مشهد

قیمت هوایی

تور مشهد هتل کوثر از تهران

4,140,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از اصفهان

4,640,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از تبریز

5,030,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از کرمانشاه

4,940,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از شیراز

5,047,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از اهواز

4,935,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از یزد

3,940,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از آبادان

5,066,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از بوشهر

4,956,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از ساری

3,940,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از کرمان

4,264,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از ارومیه

4,918,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از رشت

4,304,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از بندر عباس

5,166,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از گرگان

3,413,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از زاهدان

4,282,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از ایلام

4,940,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از اردبیل

4,340,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از نوشهر

4,021,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از قم

4,155,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر از همدان

4,155,000 تومان

تور مشهد هتل کوثر هوایی از تهران

تور مشهد هتل کوثر هوایی از تهران

مشهد یکی از شهرهای توریست پذیر در ایران است که توانسته نام خود را به عنوان قطب اصلی گردشگری زیارتی در این کشور مطرح کند. این شهر از زمانی که پیکر مطهر امام رضا (ع) را در خود جای داد تا کنون همواره مورد توجه مسافران بوده است و روز به روز بیشتر بر قابلیت های توریستی خود افزوده است. در ادامه اطلاعاتی درباره تور مشهد هتل کوثر را می توانید مشاهده کنید.

ما در سایت سفرآس ۲۴ برای انتخاب بهتر شما تور مشهد از تهران را برای رزرو قرار دادیم .

قابلیت های موجود در این شهر همگی تبدیل به فرصت هایی شده اند که در طول سال میلیون ها مسافر را از ایران و دنیا به شمال شرق کشور می کشانند. شما اکنون می توانید با انگیزه های مختلفی به این شهر سفر کنید. در واقع اگر چه اصلی ترین انگیزه مسافران این شهر را زیارت تشکیل می دهد اما مسافران فرصت های بی شمار دیگری را نیز در اختیار خواهند داشت.

انواع جاذبه های تفریحی، سیاحتی، تجاری و تحصیلی را می توان در توریست پذیری این شهر مؤثر دانست.

در حال حاضر شهر مشهد انواع امکانات تفریحی و سیاحتی را در خود جای داده و به یکی از قطب های سفرهای سیاحتی بدل شده است. با توجه به این نکات تور مشهد هتل کوثر هوایی از تهران به عنوان یکی از به صرفه ترین راه ها برای سفر به این شهر مورد استقبال بسیاری از طرف مسافران  قرار گرفته است.

این تور اکنون به صورت همه روزه در حال برگزاری است و مبادی مختلف کشور را پوشش داده است. تهران یکی از شهرهای قرار گرفته در مبادی تور مشهد هتل کوثر هوایی از تهران است که همواره مسافران زیادی را راهی این شهر می کند. این تور با توجه به تنوع در اقامتگاه های مشهد بسیار متنوع است و با قیمت های گوناگونی قابل رزرو می باشد.

تور مشهد هتل کوثر هوایی از تهران توری ارزان قیمت است که اقامت در هتلی دو ستاره را به مسافران پیشنهاد می دهد.

سایت سفر آس ۲۴ با سال ها تجربه در حوزه برگزاری تورهای داخلی برای تور مشهد هتل های متنوعی را در لیست خود قرار داده است. کارشناسان این تور با آگاهی از کم و کیف تمام اقامتگاه های مشهد توانسته اند لیستی متنوع را برای مسافران در دسترس قرار دهند تا هر مسافری بتواند تور دلخواه خود را پیدا کند.

اهالی شهر زیبای شیراز می توانند با مراجعه به این سایت تور مشهد از شیراز را با تنوع در قیمت و اقامتگاه مشاهده و با توجه به شرایط خود یکی را رزرو کنند. یکی از تورهای ارزان قیمت برای سفری به صرفه تور مشهد از شیراز در هتل کوثر است. این تور در هتلی دو ستاره برگزار می شود ومدت اقامت آن دو شب و سه روز می باشد.

تور مشهد از تبریز

اهالی تبریز نیز تورهای متنوعی را برای سفر به این شهر در اختیار دارند که با تنوع در قیمت و محل اقامت و دیگر عوامل ارائه شده است. اهالی این شهر برای داشتن سفری به صرفه می توانند تور مشهد از تبریز هتل کوثر را انتخاب کنند که در دسته تورهای ارزان قیمت قرار دارد. این تور به صورت هوایی و زمینی با قطار انجام می شود و دو شب و سه روز مدت اقامت آن است. سایر تور مشهد از تبریز را با این طور مقایسه کنید .

درباره امکانات و خدمات تور مشهد هتل کوثر

تور مشهد در سفر آس ۲۴ برای اهالی شهرهای مختلف ایران در دسترس قرار گرفته و دارای مناسب ترین قیمت هاست. این تور هم به صورت لاکچری و هم به صورت ارزان قیمت برای مسافران قابل رزرو می باشد. اهالی شهر زیبای اصفهان برای داشتن سفری به صرفه می توانند تور مشهد هتل کوثر از اصفهان را که توری ارزان قیمت است انتخاب کنند و برای دو شب و سه روز مهمان شهر زیبای مشهد باشند.

ساختمان این هتل دارای ۳ طبقه و ۵۹ واحد اقامتی است که به صورت اتاق های یک تا چهار تخته و آپارتمان های پنج و هفت نفره با کیفیت های مختلف در اختیار مهمانان قرار می گیرند. برخی از واحدهای اقامتی این هتل به صورت فولبرد قابل رزرو هستند.

هتل کوثر امکانات و خدماتی چون پارکینگ، اتاق بازی، کافی شاپ، چایخانه سنتی، فروشگاه، لابی مجهز به اینترنت و تلویزیون و لاندری را در دسترس مهمانان خود قرار داده است. در این هتل همچنین خدمات ترنسفر رفت و برگشت با پرداخت هزینه ارائه می شود.

رستوران هتل کوثر  ۱۴۰ نفر ظرفیت دارد و با منویی متنوع از غذاهای ایرانی، دریایی و فست فود از مهمانان پذیرایی می کند. هتل کوثر مشهد از جهت موقعیت مکانی و قیمت توانسته برای مسافران تور مشهد هتل کوثر هوایی از تهران مورد رضایت باشد.

رزرو تور مشهد با تضمین بهترین قیمت در سفرآس۲۴.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

سوالات متداول تور هتل کوثر مشهد

زائران محترم با 5 دقیقه پیاده روی از این هتل به حرم امام رضا (ع) می رسند.
هتل کوثر امکانات و خدماتی چون پارکینگ، اتاق بازی، کافی شاپ، چایخانه سنتی، فروشگاه، لابی مجهز به اینترنت و تلویزیون و لاندری را در دسترس مهمانان خود قرار داده است. در این هتل همچنین خدمات ترنسفر رفت و برگشت با پرداخت هزینه ارائه می شود.
ساختمان این هتل دارای 3 طبقه و 59 واحد اقامتی است که به صورت اتاق های یک تا چهار تخته و آپارتمان های پنج و هفت نفره با کیفیت های مختلف در اختیار مهمانان قرار می گیرند. برخی از واحدهای اقامتی این هتل به صورت فولبرد قابل رزرو هستند.
کودکان کمتر از 4 سال رایگان و کودکان 4 الی 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس ، نیم بها محاسبه می شود.

نظرات مسافران تورهتل کوثر مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برای رزرو تور هتل کوثر
cover-order