تور هوایی مشهد از یزد

تور هوایی مشهد از یزد را در سایت سفرآس 24 متناسب با شرایط ویژه خود و در دسته های متنوع رزرو کنید تا بهترین سفر را نصیب خود نمایید. ما با در نظر گرفتن شرایط مالی متفاوت مسافران این تور را در قالب بودجه های مختلف تنظیم کرده و امکان رزرو انواع تور هوایی مشهد را به شکل ارزان تا لاکچری فراهم آورده ایم. خدمات تمامی تورها شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و خدمات به روز شده تفریحی – رفاهی می شود و در هر تور فارغ از قیمت آن آفرهای ویژه نقدی نیز قابل دریافت است. رزرو این تور در تمام روزهای هفته از طریق تلفنی و یا به صورت آنلاین در دسترس مسافران قرار دارد.

تور مشهد از یزد هتل آبشار

2شب و 3 روز
شروع قیمت از : 2350000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل هما مشهد

تور مشهد از یزد هتل هما

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2850000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل هلیا مشهد

تور مشهد از یزد هتل هلیا

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2350000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد

تور مشهد از یزد هتل نسیم

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2410000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مدینه الرضا مشهد

تور مشهد از یزد هتل مدینه الرضا

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 3190000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد

تور مشهد از یزد هتل مجلل درویشی

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 3070000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد

تور مشهد از یزد هتل کوثر

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2350000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کیانا مشهد

تور مشهد از یزد هتل کیانا

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2620000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کارن مشهد

تور مشهد از یزد هتل کارن

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2510000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد

تور مشهد از یزد هتل قصر طلایی

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2990000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل قدس مشهد

تور مشهد از یزد هتل قدس

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2340000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل عماد مشهد

تور مشهد از یزد هتل عماد

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
ستاره هتل
نما هتل علمدار مشهد

تور مشهد از یزد هتل علمدار

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2290000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سی نور مشهد

تور مشهد از یزد هتل سی نور

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2590000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد

تور مشهد از یزد هتل سهند

دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2420000 تومان
ستاره هتل

دلیل ارائه تورهای هوایی با نرخ های متفاوت کیفیت هتل انتخابی است. از آنجا که هتل های مختلفی از دو تا سه ستاره برای اقامت در این تور انتخاب شده اند، هر کدام نرخ متفاوتی را بر تور تحمیل می کنند. تورهای لاکچری در هتل های چهار وپنج ستاره و تورهای ارزان در هتل های دو و سه ستاره مشهد قابل رزرو هستند.

مشهد و یزد در فاصله 687 کیلومتری از هم قرار گرفته اند و در صورت انتخاب تور هوایی مدت زمان سفر بین آنها حدوداً یک ساعت و ربع طول خواهد کشید.

اغلب هتل های تور مشهد در نزدیکی حرم واقع شده اند. هتل ایران زمین با 800 کیلومتر، هتل قصر طلایی با 1و828 کیلومتر، هتل الماس دو با 1و200 کیلومتر و هتل کوثر با 616 کیلومتر از نزدیک ترین هتل ها به حرم در تور مشهد هستند. ضمن اینکه تمام هتل های لوکس مشهد دارای سرویس ویژه حرم می باشند.

برای پیدا کردن این تور علاوه بر این که می توانید سایت سفر آس 24 را به صورت مرتب برای تورهای تخفیف خورده چک کنید، می توانید از راهنمایی کارشناسان سایت درباره زمان عرضه این تور استفاده نمایید.

هتل های مشهد با توجه به کیفیت و تعداد ستاره های خود خدمات متنوعی را ارائه می دهند. در هتل های پنج ستاره این شهر علاوه بر انواع امکانات تفریحی و رفاهی، صبحانه رایگان و خدمات ترنسفر رفت و برگشت را نیز دریافت خواهید کرد.

تور هوایی مشهد از یزد جزء محبوب ترین تورهایی است که همه روزه از سوی شرکت های مسافرتی برگزار می گردد و در تمام فصل های سال قابل رزرو است. شهر مشهد با محوریت زیارت و با پیشرفت به سمت پوشش نیازهای متنوع گردشگران در حال حاضر پر مسافرترین شهر کشور محسوب می شود و نه تنها در ایران که در بسیاری از کشورهای خارجی نیز به عنوان مقصدی پر جاذبه مطرح است.

زیارت به عنوان اصلی ترین انگیزه پرداخت قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما در کنار خرید در انواع بازارهای سنتی و مدرن، تفریحات مهیج آبی و غیر آبی، استفاده از خدمات درمانی و اقامت در لوکس ترین هتل های کشور، پایتخت معنوی ایران را به یک مقصد چند منظوره بدل کرده که طیف گسترده ای از نیازهای گردشگران را پاسخگوست.

از سرزمین خشت خام تا شهر گنبد خشتی

تور هوایی مشهد از یزد

شهر یزد یکی از برترین مقاصد مسافرتی کشور است که به برکت بافت تاریخی و حال و هوای سنتی خود در فهرست یونسکو نیز ثبت شده. اهالی این شهر در فضای خانه های تاریخی با دیوارهای بلند و دالان های طویل و در کنار بادگیرها و حوض های آبی بزرگ شده اند  و چون کویر سرزمین شان صبور و مقاوم بار آمده اند.

یکی از ویژگی های مهم شهر یزد وجهه پر رنگ مذهبی آن است که لقب دارالمومنین یا دارالعباده را برای آن به ارمغان آورده و اهالی این شهر را از علاقه مندان به امام رضا (ع) قرار داده است. سفر به مشهد از محبوب ترین سفرها در بین مردم یزد است که آمار بالای رزرو تور هوایی مشهد از یزد به وضوح آن را نشان می دهد.

چرا تور هوایی مشهد مقدس از یزد؟

تور هوایی مشهد مقدس از یزد

تور مشهد از مبدأ یزد به صورتی متنوع و در دو دسته کلی زمینی و هوایی قابل رزرو است. انتخاب هر کدام از این روش ها بیش از همه به شرایط مالی مسافران بستگی دارد. در هر صورت باید بدانید پرواز یکی از پر طرفدارترین روش ها برای رزرو تور است که سرعت و راحتی مهم ترین مزیت های آن می باشد.

فاصله یزد تا مشهد 690 کیلومتر است و پرواز در این مسیر حدوداً یک ساعت و 20 دقیقه طول خواهد کشید یعنی زمانی کمتر از یک فیلم سینمایی! با تهیه بلیط هواپیما در وقت خود صرفه جوی خواهید کرد و زمان بیشتری را برای سیر و سیاحت در پایتخت معنوی ایران در اختیار خواهید داشت. ضمن اینکه با خرید تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری می توانید امکان سفری ارزان را نیز نصیب خود کنید.

ایرلاین های یزد به مشهد؛ از محبوب ترین تا ارزان ترین

هواپیمایی پویا یزد مشهد

در این مسیر ایرلاین های زیادی پرواز دارند که محبوب ترین ترین آنها آسمان و کاسپین هستند. از ارزان ترین ایرلاین های این مسیر نیز می توان به هواپیمایی پویا و آسمان اشاره کرد. پرواز مشهد- یزد در هفت روز هفته از فرودگاه شهید صدوقی انجام می شود و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد به مقصد می نشیند. رزرو تور هوایی مشهد از یزد نیز در تمام روزها امکان پذیر است.

انواع بلیط هواپیما مشهد

انواع بلیط هواپیما مشهد

قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما با توجه به نوع بلیط متفاوت است. بلیط هواپیما به طور کلی به دو دسته سیستمی و چارتر تقسیم می شود و هر کدام از این دو بلیط دارای مزایا و معایب خاص خود هستد. در مسیر یزد به مشهد هر کدام از این دو بلیط قابل رزرو است و شما می توانید با توجه به برنامه ریزی خود برای سفر یکی از این دو را انتخاب کنید.

بلیط سیستمی و سفر بدون استرس

خرید بلیط سیستمی بهترین راه برای شروع یک سفر برنامه ریزی شده و بدون استرس است. این بلیط توسط خود شرکت های هواپیمایی به فروش می رسد و دارای نرخ ثابت است. با تهیه این نوع بلیط امکان لغو سفر و استرداد بخشی از پول وجود دارد.

در این بلیط همچنین کودکان و بزرگسالان نرخ های متفاوتی دارند که این امر را می توان یکی از مهم ترین مزیت های بلیط سیستمی دانست. امکان رزرو بلیط سیستمی از مدت ها قبل از سفر وجود دارد و همین امر سبب می شود برنامه ریزی برای تور هوایی مشهد مقدس از یزد را دقیق تر انجام دهید.

بلیط چارتر و شانس سفر ارزان

به محض شنیدن نام بلیط چارتر بسیاری از مسافران تور هوایی مشهد از یزد آن را بلیطی ارزان تصور می کنند و همواره به دنبال عرضه این گونه بلیط هستند تا سفر خود را با قیمتی مناسب شروع نمایند. این تصور چندان هم اشتباه نیست اما برای تمام زمان ها صدق نمی کند.

در واقع آژانس های مسافرتی با خرید بلیط سیاست فروش را در دست می گیرند و بنابر تقاضای خریدار در هر زمانی نرخ متفاوتی را ارائه می دهند. در پرواز چارتر امکان لغو بلیط وجود ندارد و بهای بلیط برای کودک و بزرگسال یکسان است. قیمت این بلیط معمولاً درساعات نزدیک به پرواز کم شده به صورت تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری قابل رزرو است.

بهترین زمان برای گردش در پایتخت معنوی ایران

پارک ملت مشهد

وقتی یک مقصد فوق العاده در پیش است تمام زمان ها یعنی بهترین زمان سفر! و این چیزی است که مشهد را در 365 روز سال پر مسافر کرده و سبب شده هر لحظه یک هواپیما در فرودگاه شهید هاشمی نژاد فرود بیاید. با این وجود برخی افراد دوست دارند سفر خود را به زمانی موکول کنند که  نه نیاز به کاپشن باشد و نه در پیراهن گرمشان شود.

این افراد باید روی تور هوایی مشهد از یزد بهار و پاییز دست بگذارند. بهار به ویژه در اردیبهشت و پاییز به ویژه تا نیمه های آبان بهترین شرایط آب و هوایی در این شهر حکمفرماست و مسافران بیشترین لذت را از مشهد گردی خواهند برد.

قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما

قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما

از آنجا که عوامل متعددی در تعیین قیمت تور مؤثر هستند و هر کدام از این عوامل می توانند تغییر پذیر باشند هیچ نرخ ثابتی برای این تور وجود ندارد. کیفیت ایرلاین، کلاس پروازی و کیفیت هتل سه فاکتور اصلی در تعیین قیمت تور هستند و در نتیجه این انتخاب های شماست که یک نرخ خاص را بر تور تحمیل می کند. در حال حاضر این تور با توجه به کیفیت هتل انتخابی در دو گونه ارزان قیمت و لاکچری در دسترس مسافران قرار دارد.

پر طرفدارترین تورهای مشهد؛ انتخاب با شماست!

تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری

تور هوایی مشهد مقدس از یزد به وفور از سوی آژانس های مسافرتی عرضه می شود، اما در این میان برخی از تورها با استقبال گسترده تری مواجه هستند. این تورها معمولاً  ارزان ترین تورها هستند که به صورت لحظه آخری و ارزان قیمت عرضه می شوند.

تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری

تور لحظه آخری به توری اطلاق می شود که در آخرین ساعات پرواز هواپیما ارائه می شود و دلیل عرضه آن تکمیل نشدن ظرفیت پرواز است. در این لحظه برای پر کردن صندلی های خالی قیمت بلیط ارزان می شود و کسانی که مدام قیمت ها را رصد می کنند می توانند با خرید بلیط ارزان شده هزینه شروع سفر  خود را کاهش دهند.

اگر چه بسیاری از افراد تصور می کنند تور لحظه آخری توری بی کیفیت است، امّا این تصور کاملا اشتباه است. زیرا تفاوت تور هوایی مشهد از یزد معمولی و لحظه آخری در زمان عرضه بلیط است نه در کیفیت سفر.

تور مشهد از یزد ارزان قیمت

انتخاب یک زمان نه چندان پر متقاضی برای سفر شانس شما را برای رزرو تور ارزان افزایش می دهد. با توجه به شرایط آب و هوایی مشهد زمستان بهترین فصل برای رزرو تورهای ارزان قیمت است. در این زمان حتی هتلداران مشهد نیز برای مسافران تخفیفاتی ویژه در نظر می گیرند تا ظرفیت اتاق های خود را تکمیل کنند. با این تفاسیر اگر ترسی از هوای سرد و بارش باران و برف ندارید تور زمستان بهترین انتخاب برای شماست.

خدمات تور هوایی مشهد از یزد

خدمات تور هوایی مشهد از یزد

خدمات این تور با توجه به قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما در آژانس های مسافرتی مختلف بسیار متنوع است و از رزرو بلیط تا انواع خدمات تفریحی را در بر می گیرد. سایت سفرآس 24 با سال ها تجربه در زمینه برگزاری تور های داخلی و خارجی تور مشهد را در متنوع ترین قیمت ها و بهترین خدمات همراه با آفر ویژه در دسترس مسافران قرار داده است.

در این سایت می توانید تور خود را از بین انواع تورهای ارزان تا لاکچری در هتل های دو تا پنج ستاره رزرو کنید و در واقع سفرتان را متناسب با شرایط مالی خودتان تنظیم کنید. خدمات این سایت برای مسافران تور هوایی مشهد از یزد شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، انواع خدمات تفریحی – رفاهی و آفر ویژه نقدی می شود.

تورهای لاکچری مشهد از یزد هوایی

تورهای لاکچری مشهد از یزد

بسیاری از افراد دوست دارند همیشه بهترین ها را تجربه کنند. این افراد هنگام رزرو تور هوایی مشهد مقدس از یزد روی تورهای لاکچری دست می گذارند تا بهترین تجربه ها را برای خود رقم بزنند. در لیست زیر لوکس ترین تورهای مشهد را در پنج ستاره های اطراف حرم مشاهده می کنید.

  • تور هتل مجلل درویشی
  • تور هتل رز درویشی
  • تور هتل قصر طلایی
  • تور هتل الماس 2

تورهای ارزان قیمت مشهد از یزد هوایی

تورهای ارزان قیمت مشهد از یزد هوایی

برخی افراد ترجیح می دهند تور خود را ارزان رزرو کنند  و یک سفر کاملاً  اقتصادی را نصیب خود نمایند. این افراد به جز رزرو تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری می توانند روی تورهای ارزان قیمت دست بگذارند و از لیست زیر یک مورد را انتخاب نمایند.

  • تور هتل ایران زمین
  • تور هتل کوثر
  • تور هتل قدس
  • تور هتل نسیم
  • تور هتل گوهر

دست خالی از تور هوایی مشهد از یزد بازنگردید!

 خرید سوغاتی یکی از مواردی است که رواج زیادی بین مردم کشورمان دارد. نمیشود به شهری زیارتی سفر کرد و هدیه ای تبرک برای آشنایان و یا دوستان خود نبرد. با توجه به اینکه مشهد یک شهر توریستی است، تنوع سوغاتی های مشهد نیز بسیار زیاد و متنوع است. از بهترین سوغاتی های مشهد، زعفران و زرشک و خشکبار گرفته تا فیروزه، انگشتر و سنگ های زینتی، مهر و تسبیح، جانماز، گلیم و فرش، عطر و… که واقعا جوابگوی هر سلیقه و بودجه ای است.

به همین دلیل امکان ندارد کسی از مشهد برگردد و سوغات مشهد را برای خانواده و نزدیکان خود نیاورد. مشهد به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) به عنوان پایتخت معنوی ایران شناخته می شود و سالانه پذیرای هزاران گردشگر خارجی از کشورهای عربی است. از آنجایی که بخش بزرگی از بودجه شهر از فروش سوغاتی تامین می‌شود، کیفیت آن‌ها دائما نظارت می‌شود.

البته در این بین ممکن است با موارد تقلبی به خصوص در مورد زعفران، فیروزه و سنگ های زینتی که از کشورهای همسایه (چین) وارد می شود در تور هوایی مشهد از یزد مواجه شوید. تنها توصیه ما به شما برای حل این مشکل این است که قبل از خرید از اعتبار فروشگاه مطمئن شوید.

درباره سوغات مشهد بیشتر بدانید

باید بدانید که سوغات مشهد تنها به ادویه، زعفران، زرشک، نبات، مهر و تسبیح، عطر و نبات محدود نمی شود و در مشهد می توانید سنگ فیروزه و فرآورده های ساخته شده با آن، انواع گلیم و فرش را با بهترین کیفیت بیابید. به سراغ صنایع دستی عشایری مشهد مخصوصا در روستاهای مشهد بروید، دیگ سنگی، ترشی مشهدی یا سالاد مشهدی را حتما بخرید و این بار با یک سوغاتی جدید از مشهد به محل زندگی خود بازگردید.

چند پیشنهاد برای مسافران امام رضا (ع)

دعای کمیل حرم امام رضا

شک نکنید با خرید این تور به یکی از بهترین مقاصد آسیا قدم گذاشته اید که همه جور جاذبه را در دل خود جای داده است. از شب نشینی در حرم و گرفتن حاجت روبروی پنجره فولاد تا پیچ خوردن در سرسره های سرعتی و سقوط آزاد! زیارت، تفریح، خرید و استفاده از خدمات پزشکی را می توان مهم ترین جاذبه های تور هوایی مشهد از یزد به شما آورد.

شب های جمعه و کمیل خوانی در حرم

حرم مطهر رضوی به عنوان اصلی ترین جاذبه مشهد در تمام ساعات شبانه روز حضور عاشقانه زائران را شاهد است. اما شب های جمعه حال و هوای حرم بسیار خاص و ویژه می شود. هنگامی که صدای دعای کمیل در صحن جامع رضوی می پیچد و گریه هایی از سر نیاز به گرفتن حاجت و اشک شوق ختم می شوند. این همان چیزی است که قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما را از ارزش مادی به سمت ارزش معنوی سوق می دهد.

از سرسره بازی تا سقوط آزاد در پارک های آبی

مشهد از نظر مجتمع های آبی مجهزترین شهر خاورمیانه است و این یک شانس بزرگ برای مسافران این شهر محسوب می شود. پارک های آبی این شهر با انواع وسایل مدرن و لوکس مجهز شده اند تا حس های متناقضی از آرامش تا هیجان را به بازدیدکنندگان تزریق کنند. هر دوز از هیجان را که می خواهید می توانید در سرسره های آرام تا سرعتی و مارپیچی امتحان کنید و اگر می خواهید نفس تان در سینه حبس شود می توانید سری به چاله فضایی بزنید.

غذا دادن به حیوانات بامزه در باغ وحش وکیل آباد

اگر عاشق حیوانات بامزه هستید و یا دوست دارید وحشی ترین حیوانات جنگل را در پشت میله ببینید، حتماً بخشی از فرصت تور هوایی مشهد از یزد را به بازدید از  پارک وکیل آباد اختصاص دهید. غرش شیرها و زوزه گرگ ها هنگامی که با آواز دلنشین پرندگان ترکیب می شود یک موسیقی فوق العاده را در فضا پخش می کند که بسیار شنیدنی است.

اوج طپش قلب در پارک بزرگ ملت

بزرگ ترین شهربازی کشور را در تور هوایی مشهد مقدس از یزد  ببینید و مهیج ترین تفریحات را در پارک ملت امتحان کنید. در شهر بازی بزرگ پارک ملت انواع وسایل بازی جذاب چون اسکای فلایر، اسکیت بورد، ترن هوایی، آکروجت فضایی، تاب گردان، تاب اسپین، کشتی دوبل، سورتمه، گردباد و دهها بازی دیگر  تعبیه شده تا بازدیدکنندگان تمام هیجان خود را فریاد بزنند و تا مدت ها پس از آن با انرژی کارهای خود را انجام دهند.

سخن پایانی

رزرو تور هوایی مشهد از یزد

رزرو تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری و معمولی در سایت سفرآس 24 یک فرصت خاص برای دسترسی به همه نوع جاذبه در یک تور است. از زیارت و حاجت گرفتن تا تفریح و خرید در انواع بازارهای لوکس و ارزان تا درمان شدن در بهترین بیمارستان های کشور و اقامت در هتل هایی که خود یک شهر توریستی محسوب می شوند.

پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و تور هوایی مشهد از یزد خود را به هر گونه ای که دوست دارید از ارزان تا لاکچری و در هر فصلی که مایل هستید از بهار تا زمستان رزرو نمایید.

4.5/5 - (4 امتیاز)