تور مشهد از یزد

تور مشهد از یزد را در سایت سفرآس ۲۴ متناسب با شرایط ویژه خود و در دسته های متنوع رزرو کنید تا بهترین سفر را نصیب خود نمایید. ما با در نظر گرفتن شرایط مالی متفاوت مسافران این تور را در قالب بودجه های مختلف تنظیم کرده و امکان رزرو انواع تور هوایی مشهد را به شکل ارزان تا لاکچری فراهم آورده ایم. خدمات تمامی تورها شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و خدمات به روز شده تفریحی – رفاهی می شود و در هر تور فارغ از قیمت آن آفرهای ویژه نقدی نیز قابل دریافت است. رزرو تور مشهد در تمام روزهای هفته از طریق تلفنی و یا به صورت آنلاین در دسترس مسافران قرار دارد.

شما میتوانید تور مشهد از یزد بر اساس هتل را انتخاب کنید

تور مشهد هتل آفاق

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۴۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
تور مشهد هتل سایه

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۰۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سارینا مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۲۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان
نما هتل آپادانا مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل انقلاب مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۱,۹۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۸۸۰,۰۰۰ تومان
نما هتل قصر طلایی مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۶۲۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل مجلل درویشی مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۸۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل سی نور مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۸۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
نما هتل الماس۲ مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۸۱۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل الماس۱ مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۹۴۰,۰۰۰ تومان
نمای هتل کیانا مشهد

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۳,۱۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان
هتل جوارالملک

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۸۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
هتل فدک الزهرا

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۵۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان
تور مشهد هتل برین

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۹۲۰,۰۰۰ تومان
هتل آدینا

تضمین بهترین قیمت

ستاره هتل
شروع قیمت هوایی از : ۲,۶۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت زمینی از : ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول تور مشهد از یزد

دلیل ارائه تورهای هوایی با نرخ های متفاوت کیفیت هتل انتخابی است. از آنجا که هتل های مختلفی از دو تا سه ستاره برای اقامت در این تور انتخاب شده اند، هر کدام نرخ متفاوتی را بر تور تحمیل می کنند. تورهای لاکچری در هتل های چهار وپنج ستاره و تورهای ارزان در هتل های دو و سه ستاره مشهد قابل رزرو هستند.

هتل های مشهد با توجه به کیفیت و تعداد ستاره های خود خدمات متنوعی را ارائه می دهند. در هتل های پنج ستاره این شهر علاوه بر انواع امکانات تفریحی و رفاهی، صبحانه رایگان و خدمات ترنسفر رفت و برگشت را نیز دریافت خواهید کرد.

مشهد و یزد در فاصله ۶۸۷ کیلومتری از هم قرار گرفته اند و در صورت انتخاب تور هوایی مدت زمان سفر بین آنها حدوداً یک ساعت و ربع طول خواهد کشید.

برای پیدا کردن این تور علاوه بر این که می توانید سایت سفر آس ۲۴ را به صورت مرتب برای تورهای تخفیف خورده چک کنید، می توانید از راهنمایی کارشناسان سایت درباره زمان عرضه این تور استفاده نمایید.

اغلب هتل های تور مشهد در نزدیکی حرم واقع شده اند. هتل ایران زمین با ۸۰۰ کیلومتر، هتل قصر طلایی با ۱و۸۲۸ کیلومتر، هتل الماس دو با ۱و۲۰۰ کیلومتر و هتل کوثر با ۶۱۶ کیلومتر از نزدیک ترین هتل ها به حرم در تور مشهد هستند. ضمن اینکه تمام هتل های لوکس مشهد دارای سرویس ویژه حرم می باشند.

از نظر شیوه سفر نیز تنوع این تور بسیار است و انواع روش های زمینی و هوایی را در بر می گیرد. از آنجا که اهالی یزد از طرفداران همیشگی سفر به مشهد هستند و رزرو تور مشهد یزد از تورهای پر طرفدار در سایت سفرآس ۲۴ است، در مطلب پیش رو مهم ترین نکاتی که باید در رزرو تور به آن توجه داشته باشید را بیان خواهیم کرد.

رازهایی که تور از یزد به مشهد را نایاب کرده!

تور مشهد از یزد

به دنبال تور می گردید اما تمام ظرفیت ها تکمیل شده؟! نمی دانید چرا؟ من به شما خواهم گفت! مشهد شهری است که سفر به آن از گذشته تا کنون پرطرفدار بوده و با وجود تحولاتی که در طول تاریخ به خود دیده در میزان مسافرپذیری آن  تغییری ایجاد نشده. مهم ترین عاملی که این شهر را به مسافرپذیرترین مقصد کشور بدل کرده وجود حرم مطهر امام رضا (ع) است که مهم ترین جاذبه گردشگری در کل کشور محسوب می شود.

بدون اغراق باید گفت بیش از نود درصد مسافران این شهر با انگیزه زیارت تور مشهد از یزد ارزان را رزرو می کنند و حتی کسانی هم که با انگیزه های دیگر وارد این شهر می شوند در طول سفر زمانی ویژه را به زیارت اختصاص می دهند.

با این وجود پایتخت معنوی ایران از گذشته تا کنون تحولات بسیاری را از سرگذرانده و سفر به این شهر در دوره کنونی بسیار متفاوت تر از پیش است. پر متقاضی بودن سفر زیارتی به این شهر سبب شده تا زمینه برای ایجاد دیگر جاذبه های توریستی نیز  فراهم شود و مشهد گام به گام به یک مقصد چند منظوره تبدیل گردد.

اکنون با رزرو تور مشهد از یزد همزمان با زیارت می توانید از متنوع ترین مراکز خرید دیدن نمایید، در بهترین مجموعه های تفریحی گردش کنید، در لوکس ترین هتل ها اقامت داشته باشید و در مدرن ترین رستوران ها غذا بخورید.

تور مسافرتی یزد مشهد فرصتی مناسب برای زائران و دوستداران یزدی آقا امام رضا ع می باشد.

راه دارالعباده تا مشهد را چگونه طی کنیم؟

تور مشهد از یزد ارزان

برای سفر در این مسیر راه های بسیاری پیش پای شماست. از به دست گرفتن فرمان خودروی شخصی تا نشستن بر روی صندلی هواپیما. اینکه کدام یک از روش ها برای تور مشهد از مبدأ یزد بهتر است دقیقاً به شرایط و اولویت های شما بستگی دارد.

خودروی شخصی و گذر از دو مسیر جذاب

اگر علاقه مند به سفرهای شخصی هستید و در دسته افراد پر حوصله و خستگی ناپذیر قرار دارید و اگر قیمت تور مشهد از یزد برای شما چندان مهم نیست،  این گزینه می تواند برای شما مناسب باشد. در این روش دو مسیر را پیش روخواهید داشت:

 • یزد- طبس- تربیت حیدریه. مشهد (فاصله: ۹۰۶ کیلومتر، مدت سفر: ۱۰ ساعت و نیم)
 • یزد. طبس- سبزوار- مشهد (فاصله: ۹۳۵ کیلومتر، مدت سفر: ۱۱ ساعت و ۲۰ دقیقه)

این دو مسیر از نظر زمانی تفاوت چندانی با هم ندارند و اختلاف آنها کمتر از یک ساعت است. پس اگر به باقلوا و قطاب طبس علاقه مند هستید و دوست دارید سینی های مسی با طرح مینیاتوری خریداری کنید و همچنین اگر به بازدید از انواع جاذبه های تاریخی تمایل دارید و دوست دارید طعم کلوچه زنجبیلی سبزوار را بچشید هر کدام از این دو مسیر شما را به آرزویتان می رساند. البته در صورت پیدا کردن تور مشهد از یزد لحظه آخری حتماً این روش را کنار بگذارید.

حتی اگر به صورت زمینی و با خودروی شخصی به مشهد سفر می کنید تور مسافرتی یزد مشهد را با هتل مناسب رزرو نمایید.

تهیه بلیط اتوبوس برای افراد با حوصله

اتوبوس انتخاب دیگر شما برای رسیدن به پایتخت معنوی ایران است. با انتخاب این وسیله نقلیه شما ۹۰۷ کیلومتر مسیر را پیش رو دارید که ۱۱ ساعت جاده نوردی را نصیب شما می کند. 

شرکت های مسافربری ایمن سفر، جهان گشت مهر، گیتی نورد، ایران پیما و رویال سفر در این مسیر حرکت دارند و اتوبوس های vip سفر راحتی را نصیب شما خواهند کرد. تور مشهد از یزد با اتوبوس علارغم مسیر طولانی و شاید خسته کننده ، با زیارت امام رضا التیام می یابد .

سفر ریلی با قطارهای vip 

قطار یکی از پر طرفدارترین وسایل نقلیه است که بلیط آن در تور مشهد از یزد نیز قابل خریداری می باشد. در حال حاضر قطار بن ریل غزال شرکت رجا تنها قطار فعال در این مسیر است که روز در میان حرکت دارد. وجود نمایشگر برای پخش فیلم و موسیقی و بسته پذیرایی رایگان و امکان سفارش غذا همزمان با خرید بلیط از مزیت های سفر با قطار غزال است.

با خرید تور مشهد از یزد با قطار ، ۱۴ ساعت در مسیر خواهید بود و از ایستگاه های بافق، طبس وتربیت حیدریه گذر خواهید کرد. تور مشهد یزد قطار برای کسانی که فرصت کافی برای سفر دارند مناسب است.

پرواز؛ سریع، راحت و لذت بخش

اگر زمان برای شما بسیار ارزشمند است و مشکلی با هزینه بالا ندارید تور از یزد به مشهد به صورت هوایی بهترین انتخاب است. در این مسیر معمولاً سه پرواز در هفته وجود دارد که مبدأ تمام آنها فرودگاه شهید صدوقی یزد است. فاصله این دو شهر ۶۸۷ کیلومتر است و پرواز در این مسیر یک ساعت و ربع طول خواهد کشید. شرکت های هواپیمایی آسمان و ایران ایر در این مسیر فعالیت دارند.

تور مشهد از یزد با هواپیما بهترین انتخاب برای سفر به مشهد از یزد می باشد .

رزرو تور و شروع سفر تنها با یک کلیک

در دنیای جدید باید روش های جدید را برای سفر انتخاب کرد. رزرو تور یکی از مدرن ترین و بهترین شیوه های سفر است که علاوه بر دردسر کمتر در اغلب موارد هزینه پایین تری را نیز به همراه خواهد داشت. با انتخاب این روش مقدمات سفر تنها با یک کلیک انجام می شود و شما از زمان خود استفاده بهتری خواهید برد.

مزیت دیگر سفر با تور استفاده از تجربه کارشناسان مجرب است که برای انتخاب هتل و خریداری بلیط بهترین پیشنهادها را متناسب با شرایط مالی شما در اختیارتان می گذارند. سفر آس ۲۴ با در نظر گرفتن شرایط متفاوت مسافران از نظر هزینه و علایق تورهای خود را به صورتی متنوع و در دسته های تور مشهد از یزد ارزان تا لاکچری در دسترس قرار داده و برای تمام آنها خدمات ویژه ای را لحاظ کرده است.

تور هوایی مشهد از یزد جزء محبوب ترین تورهایی است که همه روزه از سوی شرکت های مسافرتی برگزار می گردد و در تمام فصل های سال قابل رزرو است. شهر مشهد با محوریت زیارت و با پیشرفت به سمت پوشش نیازهای متنوع گردشگران در حال حاضر پر مسافرترین شهر کشور محسوب می شود و نه تنها در ایران که در بسیاری از کشورهای خارجی نیز به عنوان مقصدی پر جاذبه مطرح است.

زیارت به عنوان اصلی ترین انگیزه پرداخت قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما در کنار خرید در انواع بازارهای سنتی و مدرن، تفریحات مهیج آبی و غیر آبی، استفاده از خدمات درمانی و اقامت در لوکس ترین هتل های کشور، پایتخت معنوی ایران را به یک مقصد چند منظوره بدل کرده که طیف گسترده ای از نیازهای گردشگران را پاسخگوست.

از سرزمین خشت خام تا شهر گنبد خشتی

تور هوایی مشهد از یزد

شهر یزد یکی از برترین مقاصد مسافرتی کشور است که به برکت بافت تاریخی و حال و هوای سنتی خود در فهرست یونسکو نیز ثبت شده. اهالی این شهر در فضای خانه های تاریخی با دیوارهای بلند و دالان های طویل و در کنار بادگیرها و حوض های آبی بزرگ شده اند  و چون کویر سرزمین شان صبور و مقاوم بار آمده اند.

یکی از ویژگی های مهم شهر یزد وجهه پر رنگ مذهبی آن است که لقب دارالمومنین یا دارالعباده را برای آن به ارمغان آورده و اهالی این شهر را از علاقه مندان به امام رضا (ع) قرار داده است. سفر به مشهد از محبوب ترین سفرها در بین مردم یزد است که آمار بالای رزرو تور هوایی مشهد از یزد به وضوح آن را نشان می دهد.

چرا تور هوایی مشهد مقدس از یزد؟

تور هوایی مشهد مقدس از یزد

تور مشهد از مبدأ یزد به صورتی متنوع و در دو دسته کلی زمینی و هوایی قابل رزرو است. انتخاب هر کدام از این روش ها بیش از همه به شرایط مالی مسافران بستگی دارد. در هر صورت باید بدانید پرواز یکی از پر طرفدارترین روش ها برای رزرو تور است که سرعت و راحتی مهم ترین مزیت های آن می باشد.

فاصله یزد تا مشهد ۶۹۰ کیلومتر است و پرواز در این مسیر حدوداً یک ساعت و ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید یعنی زمانی کمتر از یک فیلم سینمایی! با تهیه بلیط هواپیما در وقت خود صرفه جوی خواهید کرد و زمان بیشتری را برای سیر و سیاحت در پایتخت معنوی ایران در اختیار خواهید داشت. ضمن اینکه با خرید تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری می توانید امکان سفری ارزان را نیز نصیب خود کنید.

ایرلاین های یزد به مشهد؛ از محبوب ترین تا ارزان ترین

هواپیمایی پویا یزد مشهد

در این مسیر ایرلاین های زیادی پرواز دارند که محبوب ترین ترین آنها آسمان و کاسپین هستند. از ارزان ترین ایرلاین های این مسیر نیز می توان به هواپیمایی پویا و آسمان اشاره کرد. پرواز مشهد- یزد در هفت روز هفته از فرودگاه شهید صدوقی انجام می شود و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد به مقصد می نشیند. رزرو تور هوایی مشهد از یزد نیز در تمام روزها امکان پذیر است.

انواع بلیط هواپیما مشهد

انواع بلیط هواپیما مشهد

قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما با توجه به نوع بلیط متفاوت است. بلیط هواپیما به طور کلی به دو دسته سیستمی و چارتر تقسیم می شود و هر کدام از این دو بلیط دارای مزایا و معایب خاص خود هستد. در مسیر یزد به مشهد هر کدام از این دو بلیط قابل رزرو است و شما می توانید با توجه به برنامه ریزی خود برای سفر یکی از این دو را انتخاب کنید.

بلیط سیستمی و سفر بدون استرس

خرید بلیط سیستمی بهترین راه برای شروع یک سفر برنامه ریزی شده و بدون استرس است. این بلیط توسط خود شرکت های هواپیمایی به فروش می رسد و دارای نرخ ثابت است. با تهیه این نوع بلیط امکان لغو سفر و استرداد بخشی از پول وجود دارد.

در این بلیط همچنین کودکان و بزرگسالان نرخ های متفاوتی دارند که این امر را می توان یکی از مهم ترین مزیت های بلیط سیستمی دانست. امکان رزرو بلیط سیستمی از مدت ها قبل از سفر وجود دارد و همین امر سبب می شود برنامه ریزی برای تور هوایی مشهد مقدس از یزد را دقیق تر انجام دهید.

بلیط چارتر و شانس سفر ارزان

به محض شنیدن نام بلیط چارتر بسیاری از مسافران تور هوایی مشهد از یزد آن را بلیطی ارزان تصور می کنند و همواره به دنبال عرضه این گونه بلیط هستند تا سفر خود را با قیمتی مناسب شروع نمایند. این تصور چندان هم اشتباه نیست اما برای تمام زمان ها صدق نمی کند.

در واقع آژانس های مسافرتی با خرید بلیط سیاست فروش را در دست می گیرند و بنابر تقاضای خریدار در هر زمانی نرخ متفاوتی را ارائه می دهند. در پرواز چارتر امکان لغو بلیط وجود ندارد و بهای بلیط برای کودک و بزرگسال یکسان است. قیمت این بلیط معمولاً درساعات نزدیک به پرواز کم شده به صورت تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری قابل رزرو است.

تور مشهد از یزد ارزان

تورهای ارزان قیمت در هتل های دو یا سه ستاره با امکانات متوسط قابل رزرو هستند و از نظر خدمات با تورهای لاکچری تفاوت چندانی ندارند. این هتل ها اغلب در نزدیکی حرم قرار دارند و تمامی امکانات اقامتی مسافران را در خود جای داده اند. انتخاب این تورها به شدت روی قیمت تور مشهد از یزد تأثیر گذار است.

بهترین زمان برای گردش در پایتخت معنوی ایران

پارک ملت مشهد

وقتی یک مقصد فوق العاده در پیش است تمام زمان ها یعنی بهترین زمان سفر! و این چیزی است که مشهد را در ۳۶۵ روز سال پر مسافر کرده و سبب شده هر لحظه یک هواپیما در فرودگاه شهید هاشمی نژاد فرود بیاید. با این وجود برخی افراد دوست دارند سفر خود را به زمانی موکول کنند که  نه نیاز به کاپشن باشد و نه در پیراهن گرمشان شود.

این افراد باید روی تور هوایی مشهد از یزد بهار و پاییز دست بگذارند. بهار به ویژه در اردیبهشت و پاییز به ویژه تا نیمه های آبان بهترین شرایط آب و هوایی در این شهر حکمفرماست و مسافران بیشترین لذت را از مشهد گردی خواهند برد.

قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما

قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما

از آنجا که عوامل متعددی در تعیین قیمت تور مؤثر هستند و هر کدام از این عوامل می توانند تغییر پذیر باشند هیچ نرخ ثابتی برای این تور وجود ندارد. کیفیت ایرلاین، کلاس پروازی و کیفیت هتل سه فاکتور اصلی در تعیین قیمت تور هستند و در نتیجه این انتخاب های شماست که یک نرخ خاص را بر تور تحمیل می کند. در حال حاضر این تور با توجه به کیفیت هتل انتخابی در دو گونه ارزان قیمت و لاکچری در دسترس مسافران قرار دارد.

پر طرفدارترین تورهای مشهد؛ انتخاب با شماست!

تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری

تور هوایی مشهد مقدس از یزد به وفور از سوی آژانس های مسافرتی عرضه می شود، اما در این میان برخی از تورها با استقبال گسترده تری مواجه هستند. این تورها معمولاً  ارزان ترین تورها هستند که به صورت لحظه آخری و ارزان قیمت عرضه می شوند.

تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری

تور لحظه آخری به توری اطلاق می شود که در آخرین ساعات پرواز هواپیما ارائه می شود و دلیل عرضه آن تکمیل نشدن ظرفیت پرواز است. در این لحظه برای پر کردن صندلی های خالی قیمت بلیط ارزان می شود و کسانی که مدام قیمت ها را رصد می کنند می توانند با خرید بلیط ارزان شده هزینه شروع سفر  خود را کاهش دهند.

اگر چه بسیاری از افراد تصور می کنند تور لحظه آخری توری بی کیفیت است، امّا این تصور کاملا اشتباه است. زیرا تفاوت تور هوایی مشهد از یزد معمولی و لحظه آخری در زمان عرضه بلیط است نه در کیفیت سفر.

تور مشهد از یزد ارزان قیمت

انتخاب یک زمان نه چندان پر متقاضی برای سفر شانس شما را برای رزرو تور ارزان افزایش می دهد. با توجه به شرایط آب و هوایی مشهد زمستان بهترین فصل برای رزرو تورهای ارزان قیمت است. در این زمان حتی هتلداران مشهد نیز برای مسافران تخفیفاتی ویژه در نظر می گیرند تا ظرفیت اتاق های خود را تکمیل کنند. با این تفاسیر اگر ترسی از هوای سرد و بارش باران و برف ندارید تور زمستان بهترین انتخاب برای شماست.

خدمات تور هوایی مشهد از یزد

خدمات تور هوایی مشهد از یزد

خدمات این تور با توجه به قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما در آژانس های مسافرتی مختلف بسیار متنوع است و از رزرو بلیط تا انواع خدمات تفریحی را در بر می گیرد. سایت سفرآس ۲۴ با سال ها تجربه در زمینه برگزاری تور های داخلی و خارجی تور مشهد را در متنوع ترین قیمت ها و بهترین خدمات همراه با آفر ویژه در دسترس مسافران قرار داده است.

در این سایت می توانید تور خود را از بین انواع تورهای ارزان تا لاکچری در هتل های دو تا پنج ستاره رزرو کنید و در واقع سفرتان را متناسب با شرایط مالی خودتان تنظیم کنید. خدمات این سایت برای مسافران تور هوایی مشهد از یزد شامل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، انواع خدمات تفریحی – رفاهی و آفر ویژه نقدی می شود.

تورهای لاکچری مشهد از یزد هوایی

تورهای لاکچری مشهد از یزد

بسیاری از افراد دوست دارند همیشه بهترین ها را تجربه کنند. این افراد هنگام رزرو تور هوایی مشهد مقدس از یزد روی تورهای لاکچری دست می گذارند تا بهترین تجربه ها را برای خود رقم بزنند. در لیست زیر لوکس ترین تورهای مشهد را در پنج ستاره های اطراف حرم مشاهده می کنید.

 • تور هتل مجلل درویشی
 • تور هتل رز درویشی
 • تور هتل قصر طلایی
 • تور هتل الماس ۲

تورهای ارزان قیمت مشهد از یزد هوایی

تورهای ارزان قیمت مشهد از یزد هوایی

برخی افراد ترجیح می دهند تور خود را ارزان رزرو کنند  و یک سفر کاملاً  اقتصادی را نصیب خود نمایند. این افراد به جز رزرو تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری می توانند روی تورهای ارزان قیمت دست بگذارند و از لیست زیر یک مورد را انتخاب نمایند.

 • تور هتل ایران زمین
 • تور هتل کوثر
 • تور هتل قدس
 • تور هتل نسیم
 • تور هتل گوهر

همه گزینه های رزرو تور زمینی مشهد از یزد را کاوش کنید

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور و ایران ایر ۳ بار در هفته از مشهد به یزد پرواز می کنند. از طرف دیگر، شرکت حمل و نقل ریلی رجا ۴ بار در هفته از ایستگاه مشهد به یزد قطار را اداره می کند و این مسیر ۱۴ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می کشد. نتیجه میگیریم تور مسافرتی یزد به مشهد با قطار رونق بیشتری دارد. تور مشهد از یزد با قطار گزینه روی میز شماست .

رزرو تور زمینی مشهد از یزد و بهترین هتل ها

متل ها و هتل های اطراف حرم فراوان هستند. با قدم زدن در خارج از حرم، می توانید متل های کوچک دنج را در هر جهت مشاهده کنید. این متل های اقتصادی بهترین اتاق های ارزان قیمت را به بازدیدکنندگان کشورهای همسایه یا زائران داخلی که مایل به اقامت در پیاده روی حرم مطهر هستند ارائه می دهند.

شما می توانید هتل های مشهد را به راحتی از طریق سفر آس ۲۴ رزرو کنید. در مشهد، قیمت اتاق ها لزوماً بر اساس کیفیت خدمات یک هتل و یا لوکس بودن اتاق های آن افزایش نمی یابد. داشتن چشم انداز خوب بر حرم و نزدیک بودن به آن باعث می شود که هتل ها بیشتر و البته گران تر شوند.

تور یزد به مشهد با قطار ، سفری مطمئن برای زیارت آستان قدس رضوی است .

دست خالی از تور یزد مشهد با قطار بازنگردید!

خرید سوغاتی یکی از مواردی است که رواج زیادی بین مردم کشورمان دارد. نمیشود به شهری زیارتی سفر کرد و هدیه ای تبرک برای آشنایان و یا دوستان خود نبرد. با توجه به اینکه مشهد یک شهر توریستی است، تنوع سوغاتی های مشهد نیز بسیار زیاد و متنوع است. از بهترین سوغاتی های مشهد، زعفران و زرشک و خشکبار گرفته تا فیروزه، انگشتر و سنگ های زینتی، مهر و تسبیح، جانماز، گلیم و فرش، عطر و… که واقعا جوابگوی هر سلیقه و بودجه ای است.

به همین دلیل امکان ندارد کسی از مشهد برگردد و سوغات مشهد را برای خانواده و نزدیکان خود نیاورد. مشهد به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) به عنوان پایتخت معنوی ایران شناخته می شود و سالانه پذیرای هزاران گردشگر خارجی از کشورهای عربی است. از آنجایی که بخش بزرگی از بودجه شهر از فروش سوغاتی تامین می‌شود، کیفیت آن‌ها دائما نظارت می‌شود.

البته در این بین ممکن است با موارد تقلبی به خصوص در مورد زعفران، فیروزه و سنگ های زینتی که از کشورهای همسایه (چین) وارد می شود در تور یزد مشهد با قطار مواجه شوید. تنها توصیه ما به شما برای حل این مشکل این است که قبل از خرید از اعتبار فروشگاه مطمئن شوید.

درباره سوغات مشهد بیشتر بدانید

باید بدانید که سوغات مشهد تنها به ادویه، زعفران، زرشک، نبات، مهر و تسبیح، عطر و نبات محدود نمی شود و در مشهد می توانید سنگ فیروزه و فرآورده های ساخته شده با آن، انواع گلیم و فرش را با بهترین کیفیت بیابید. به سراغ صنایع دستی عشایری مشهد مخصوصا در روستاهای مشهد بروید، دیگ سنگی، ترشی مشهدی یا سالاد مشهدی را حتما بخرید و این بار با یک سوغاتی جدید از مشهد به محل زندگی خود بازگردید.

چند پیشنهاد برای مسافران امام رضا (ع)

دعای کمیل حرم امام رضا

شک نکنید با خرید این تور به یکی از بهترین مقاصد آسیا قدم گذاشته اید که همه جور جاذبه را در دل خود جای داده است. از شب نشینی در حرم و گرفتن حاجت روبروی پنجره فولاد تا پیچ خوردن در سرسره های سرعتی و سقوط آزاد! زیارت، تفریح، خرید و استفاده از خدمات پزشکی را می توان مهم ترین جاذبه های تور هوایی مشهد از یزد به شما آورد.

شب های جمعه و کمیل خوانی در حرم

حرم مطهر رضوی به عنوان اصلی ترین جاذبه مشهد در تمام ساعات شبانه روز حضور عاشقانه زائران را شاهد است. اما شب های جمعه حال و هوای حرم بسیار خاص و ویژه می شود. هنگامی که صدای دعای کمیل در صحن جامع رضوی می پیچد و گریه هایی از سر نیاز به گرفتن حاجت و اشک شوق ختم می شوند. این همان چیزی است که قیمت تور هوایی مشهد از یزد با هواپیما را از ارزش مادی به سمت ارزش معنوی سوق می دهد.

از سرسره بازی تا سقوط آزاد در پارک های آبی

مشهد از نظر مجتمع های آبی مجهزترین شهر خاورمیانه است و این یک شانس بزرگ برای مسافران این شهر محسوب می شود. پارک های آبی این شهر با انواع وسایل مدرن و لوکس مجهز شده اند تا حس های متناقضی از آرامش تا هیجان را به بازدیدکنندگان تزریق کنند. هر دوز از هیجان را که می خواهید می توانید در سرسره های آرام تا سرعتی و مارپیچی امتحان کنید و اگر می خواهید نفس تان در سینه حبس شود می توانید سری به چاله فضایی بزنید.

غذا دادن به حیوانات بامزه در باغ وحش وکیل آباد

اگر عاشق حیوانات بامزه هستید و یا دوست دارید وحشی ترین حیوانات جنگل را در پشت میله ببینید، حتماً بخشی از فرصت تور هوایی مشهد از یزد را به بازدید از  پارک وکیل آباد اختصاص دهید. غرش شیرها و زوزه گرگ ها هنگامی که با آواز دلنشین پرندگان ترکیب می شود یک موسیقی فوق العاده را در فضا پخش می کند که بسیار شنیدنی است.

اوج طپش قلب در پارک بزرگ ملت

بزرگ ترین شهربازی کشور را در تور هوایی مشهد مقدس از یزد  ببینید و مهیج ترین تفریحات را در پارک ملت امتحان کنید. در شهر بازی بزرگ پارک ملت انواع وسایل بازی جذاب چون اسکای فلایر، اسکیت بورد، ترن هوایی، آکروجت فضایی، تاب گردان، تاب اسپین، کشتی دوبل، سورتمه، گردباد و دهها بازی دیگر  تعبیه شده تا بازدیدکنندگان تمام هیجان خود را فریاد بزنند و تا مدت ها پس از آن با انرژی کارهای خود را انجام دهند.

سخن پایانی

رزرو تور هوایی مشهد از یزد

رزرو تور هوایی مشهد از یزد لحظه آخری و معمولی در سایت سفرآس ۲۴ یک فرصت خاص برای دسترسی به همه نوع جاذبه در یک تور است. از زیارت و حاجت گرفتن تا تفریح و خرید در انواع بازارهای لوکس و ارزان تا درمان شدن در بهترین بیمارستان های کشور و اقامت در هتل هایی که خود یک شهر توریستی محسوب می شوند.

پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و تور هوایی مشهد از یزد خود را به هر گونه ای که دوست دارید از ارزان تا لاکچری و در هر فصلی که مایل هستید از بهار تا زمستان رزرو نمایید.

رزرو تور مشهد با قیمت عالی فقط در سایت سفرآس۲۴ امکان پذیر است . ما گارانتی بهترین خدمات و قیمت را داریم .

تور مشهد با قطار از یزد  با بهترین قیمت و تخفیفات ویژه ارائه میگردد .

۴.۶/۵ - (۵ امتیاز)

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .

4 پاسخ

 1. سلام ما برای هفته آینده تور مشهد از یزد می خواستیم . هتلی که می خوام داخل لیستتون نیست چه جوری می تونم استعلام بگیرم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *