سفرآس24

تور کیش از گرگان

تور کیش از گرگان همه روزه از سوی سفرآس ۲۴ با بهترین قیمت و کیفیت قابل رزرو میابشد . ما برای مسافران جزیره آفر ویژه یک میلیون تومانی برای تفریحات جزیره در نظر گرفته ایم. همواره تور گرگان کیش یکی از پر فروش ترین تورهای ما در دسته تور کیش است.

قیمت تور کیش از گرگان

ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
آفر یک میلیونی تفریحات
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
۴/۵ - (۱ امتیاز)
سوالات متداول تور کیش از گرگان
بهترین زمان برای تهیه بلیط ارزان قیمت گرگان کیش فصل پاییز و تابستان هست.
پروازهای گرگان کیش در روز های سه شنبه و جمعه انجام می‌شود.
هزینه بلیط هواپیما گرگان کیش به صورت کامل ثابت نیست و عوامل متعددی از جمله فصل سفر، تاریخ پرواز، کلاس سفر و  ایرلاین متغیر می گردد.

رزرو تور کیش از گرگان

تور کیش از گرگان : کیش به دلیل شرایط جغرافیایی و منطقه ای دارای آب و هوای بسیار گرم است. در واقع تابستان های این جزیره بسیار طولانی است و گاهی تا 95 درصد نیز می رسد. در کیش به جز در زمستان و به صورت رگبار باران به ندرت شاهد بارش بود. بنابراین می توان گفت بهترین ماه برای سفر و اقامت در کیش بین دی تا اردیبهشت است که می توان از سرمای سایر نقاط کشور فرار کرد و به هوای خنک کیش پناه برد. بنابراین دمای هوای کیش و گرگان برای رزرو تور گرگان کیش یا تور لحظه آخری کیش از گرگان تفاوت زیادی دارد و این باید قابل توجه مسافران باشد.

تور کیش از گرگان, تور گرگان کیش

نکته جالب در مورد آب و هوای کیش این است که اکسیژن موجود در جزیره خالص است که حتی برخی از بیماران ریوی نیز نیازی به استفاده از کپسول ها ندارند و این ویژگی تنها در پنج نقطه در سراسر جهان وجود دارد. بعد از تصمیم گیری برای رفتن به جزیره بهتر است قیمت تور کیش از گرگان را بررسی کنیم. با من در سفر آس 24 همراه باشید.

متوسط سالانه این جزیره زیبا حدود 24 درجه سانتیگراد است. بیشتر پوشش گیاهی جزیره از درختان خرما تشکیل شده است، درخت بومی ایرانی کهور، اکالیپتوس، اقاقیا و آلبیزیا لببک هستند. بیشتر پوشش گیاهی و درختان این منطقه در برابر گرما و کم آبی مقاوم هستند. اگر در تور گرگان کیش یا تور لحظه آخری کیش از گرگان از خشکی تفاوت اقلیمی رنج میبرید بهتر است فصل های خنک سال را برای سفر انتخاب کنید.

مردم محلی کیش

جمعیت دائمی این جزیره حدود 5000 نفر است که به آنها کیشوند می گویند. اکثریت ساکنان جزیره بومی هستند که در محله های خود در شهر زندگی قدیمی می کنند. بیشتر مردم بومی با ماهیگیری، دریانوردی و پرورش حیوانات زندگی می کنند و در گذشته نزدیک صید مروارید در میان آنها رونق داشته است.

چگونه به کیش برویم

راحت ترین راه برای رسیدن به کیش یا حتی تور لحظه آخری کیش از گرگان با هواپیما است. تقریباً همه فرودگاه های کشور پروازهای متعددی به مقصد روزانه کیش دارند، مخصوصاً در فصول پرکار. از تهران می توانید در کمتر از 2 ساعت به کیش برسید. اما اگر قصد دارید از راه زمینی به کیش بروید، کمی فرق می کند.

ابتدا با قطار، اتوبوس یا ماشین به یکی از بنادر بندرعباس، بندر گناوه یا بندر خارک بروید. حالا اگر ماشین همراهتان نیست، می‌توان کشتی‌هایی را سوار شوید که دائماً به کیش سفر می‌کنند، اما اگر با ماشین شخصی خود به جزیره بروید، باید از کشتی استفاده کنید. اگر با ماشین شخصی وارد کیش می شوید باید برخی از قوانین را بدانید. ابتدا باید تمام مدارک شناسایی را به همراه داشته باشید. شما اگر توریست هستید فقط می توانید 7 روز در کیش بمانید، موتور سواری ممنوع است و هیچ راننده ای بوق نمی زند.

قیمت تور کیش از گرگان

هزینه سفر به کیش از گرگان نسبت به ماهها و فصل های خلوت یا شلوغ سفری حتی در روزهایی خاص بیشتر یا می تواند کمتر باشد. همچنین تعداد نفرات و یا سبک سفر می تواند در قیمت تور کیش از گرگان تاثیر چشمگیری داشته باشد. به عنوان مثال جمعیت گروهی به دلیل هزینه های اقامتی که بین افراد تقسیم می شود بسیار به صرفه تر از سفر شخصی است.

همچنین اگر با ماشین شخصی به صورت گروهی سفر کنید به مراتب قیمت تور کیش از گرگان کاهش می یابد. حال می خواهیم باز هم قیمت را کاهش دهیم بهتر است فصل تابستان را انتخاب کنیم. آیا باز هم می توان قیمت را کاهش داد؟ بله ! بهتر است یکی از ایم عزداری عمومی را برای سفر به این جزیره در فصل تابستان را انتخاب کنید. اما اگر تعداد اعضای خانواده بالا باشد و هر کدام یک بلیط رفت و برگشت به کیش خریداری کنند قطعا هزینه سفر افزایش می یابد.

آب و هوای جزیره کیش

هتل داریوش در تور کیش از گرگان
هتل داریوش کیش

اطلاعات ابر بررسی شده از ایستگاه سینوپتیک جزیره کیش از سال 1979 تا 2010 بیان می کند که: کیش به طور کلی گرم و آرام با آب و هوای نیمه گرمسیری است حالا برای رزرو تور لحظه آخری کیش از گرگان بهتر تصمیم خواهید گرفت. نتایج آمارهای سازمان هواشناسی کشور به شرح زیر است:

  • میزان بار سالانه 169 میلی‌متر
  • ، حدود 10 سال «27.1 و حداقل 11 درجه سانتی‌گراد» میانگین
  • سرعت باد در ده سال: 7.8 کیلومتر در ساعت
  • ماه‌های پرباران: بهمن
  • ماه های بدون باران: تیر و مرداد
  • گرم ترین ماه: مرداد
  • سردترین ماه: بهمن
  • جهت باد: جنوب غربی – غرب

خوب است بدانید قیمت تور کیش از گرگان یا تور گرگان کیش در فصول گرم بسیار اندک است.

بعد از بررسی قیمت تور کیش از گرگان جزیره کیش کیلومتری از آن به عنوان مروارید  خلیج فارس یاد می شود، یکی از جزیره های زیبا و گردشگری ایران است که در شمال شرقی  خلیج فارس  در حدود 17 مایلی (10.2 مایلی) ساحل جنوبی واقع شده است. سرزمین اصلی ایران کیش با مساحت 90 کیلومتر مربع (36 مایل مربع)، به عنوان یک مکان زیبا در زیبا و خلیج فارس شناخته شده است. جزیره کیش در مقایسه با سایر نقاط ایران قوانین آرامتری دارد. ساکنان کیش شبیه به تمام نقاط ایران رفتاری دوستانه و مهمان نواز دارند. بنابراین از رزرو تور لحظه آخری کیش از  گرگان پشیمان نخواهید شد.

فرودگاه جزیره کیش

اگر قصد رزرو تور گرگان کیش با بررسی قیمت تور کیش از گرگان را دارید با من در سفر آس ۲۴ همراه باشید. جزیره کیش یکی از زیباترین و اصلی ترین مقاصد گردشگری ایران است، اما همیشه اینطور نبوده است! بنابراین تور لحظه آخری کیش از گرگان را از دست ندهید. در واقع تا سال 1970 جزیره تنها جزیره دورافتاده در جنوب کشور بود که شکل خاصی نداشت. در سال 1970، هیئتی متشکل از اهداف ایرانی و آمریکایی به دستور محمدرضا شاه پهلوی از این جزیره دیدن کردند و در مورد گسترش آن به یک مقصد سفر گفتگو کردند.

زیبایی‌های جزیره‌ای که در آن زمان هنوز دست نخورده بود، پتانسیل زیادی برای تبدیل آن به یک مقصد گردشگری داشت. بر اساس این رویه، ساخت و ساز و زیباسازی در آنجا آغاز شد تا سرانجام در سال 1356 فرودگاه کیش به طور رسمی افتتاح شد. همچنین در سال 1373  فرودگاه جزیره کیش  برای راه اندازی پروازهای شبانه به جزایر کیش به چراغ های شب مجهز شد. حالا هر روزه تور گرگان کیش و سایر شهرهای ایران به همین دلیل افزایش یافته است.

فرودگاه کیش 9 میلیون متر مربع مساحت دارد. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا 31 متر است. این فرودگاه دارای چهار ترمینال مجزا است. مساحت پایانه های داخلی 9500 متر مربع و مساحت پایانه های خارجی 4000 متر مربع است. فرودگاه کیش دارای دو باند موازی به طول 3650 متر و عرض 45 متر است.

پارک موضوعی آبی اقیانوس

پارک آبی اوشن کیش تور کیش از گرگان
پارک آبی اوشن کیش

اختصاصی ترین پارک آبی روباز ایران به مناسبت سالگرد جمهوری ایران در جزیره کیش افتتاح شد. در تور کیش از گرگان این پارک را در لیست تفریح خود قرار دهید.

تجهیزات Ocean Park در زمره پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات و لوازم بازی در جهان قرار دارند که توسط شرکت کانادایی White Water West، ارائه دهنده برجسته بازی های پارک آبی در جهان، حمایت مالی شده و بخشی از آن از بلژیک خریداری شده است. پذیرش روزانه 3300 نفر را دارد. بهتر است بعد از بررسی قیمت تور کیش از گرگان قیمت بلیطاین پارک را هم بررسی کنید.

در سال 1031 هجری قمری، نایب السلطنه شاه عباس، امام قلی خان، تمامی جزایر خلیج فارس را به همراه بحرین تصرف کرد. سپس کیش دوباره به عنوان یکی از جزایر ایرانی شناخته شد.

جزیره کیش در سال 1361 به عنوان اولین منطقه آزاد اقتصادی ایران انتخاب شد و هم اکنون یکی از فعال ترین مناطق آزاد کشور است. یکی از اهداف کیش توسعه صنعت و بازرگانی در منطقه است. علاوه بر جاذبه های تاریخی، این جزیره به هتل ها و مراکز تفریحی متعددی مجهز شده است.  قیمت تور کیش از گرگان در سالهای گذشته به همین دلیل افزایش داشته است.

جاذبه های جزیره در تور کیش از گرگان

در ادامه به برخی از مهم ترین جاذبه های جزیره کیش اشاره می کنیم.

حریره

شهر  حریره  که در شمال جزیره قرار دارد مربوط به قرن دهم تا پنجم هجری قمری است. خرابه های باقی مانده از این شهر به عنوان یک مرکز تجاری مهم در دوران رونق مالی جزیره عمل می کرد. مساحت کل این شهر باستانی 120 زمین است که شامل خرابه‌های خانه‌های ثروتمند، مسجد جامع و حمام عمومی است که در بخش‌های مرکزی شهر قدیمی قابل بازدید است.

در انتهای شمالی خرابه ها، در نزدیکی یک ساحل صخره ای بلند، می توان بقایای دیوارها، چاه های عمیق و کانال های آب را مشاهده کرد که بازدیدکنندگان از این مکان را به خود جلب می کنند. در تور گرگان به کیش از این شهر دیدن کنید.

کاریز

کاریز  یا  قنات  کیش با  قدمت بیش از 2500 سال پیش در واقع یک کانال آب زیرزمینی است که به عنوان جاذبه تاریخی جزیره شناخته می شود. این قنات حدود 16 متر عمق زیر زمین دارد و سقف آن برای محافظت در برابر گرما با صدف و مرجان پوشیده شده است. در سال 1373 بازارچه ای سنتی با هدف ارائه صنایع دستی سنتی نقاط مختلف ایران در محل راه اندازی شد.

کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی یکی از جاذبه های کشتی گردشگری جزیره در آگوست 1966 در نزدیکی روستای باغو به گل نشسته است. در تور کیش از گرگان  دیدن از این کشتی را فراموش نکنید. این کشتی توسط ویلیام همیلتون در گلاسکو اسکاتلند در سال 1943 ساخته شد.طول کشتی یونانی 136 متر و وزن آن است. 7061 متریک تن. گفته می شود که علت غرق شدن این کشتی هنوز مشخص نیست. در تور گرگان به کیش بازدید از آن رویایی ترین خاطره شما در هنگام غروب آفتاب خواهد بود.

ساحل مرجانی

پارک ساحلی مرجان (ساحل مرجان) واقع در نزدیکی بازار مرجان یکی از زیباترین دیدنی های کیش به شماره می رود و بازار مرجان ها را به دریا پیوند می دهد. صخره مرجانی کیش دارای مرجان های زیبا، صدف های رنگارنگ، حلزون ها و صخره های دریایی است.

پارک دلفین ها

پارک دلفین ها در حدود 100 زمین در جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد. این مجموعه شامل فضای سبز با انواع گونه های گیاهی، باغ پرندگان و اولین دلفیناریوم ایران است. این دلفیناریوم محل زندگی انواع پستانداران دریایی از جمله دلفین ها، شیرهای دریایی شمالی و جنوبی، گربه های دریایی شمالی، پنگوئن ها و غیره است. در تور گرگان به کیش یا کیش از گرگان بازدید از آن را در برنامه خود قرار دهید.

نظرات مسافران تور کیش از گرگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر تورهای سفرآس 24

سفرآس 24 مجری تور های داخلی و خارجی است. تور های داخلی شامل مشهد ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قشم و کیش … و تور های خارجی به هر نقطه از دنیا که بخواهید .

انتخاب تور مناسب برای سفر به شهر های مختلف ایران و جهان بهترین گزینه برای سفر می باشد . علاوه بر قیمت مناسب تورها ، پشتیبانی مسافر خیال وی را از سفر خود راحت میکند. با ما همراه باشید .