رزرو تور مشهد از اصفهان

تور مشهد از اصفهان را با سفرآس 24 با بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ها تجربه خواهید کرد. این سایت تور های خود را به صورت بسته ای کامل از رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت و انواع خدمات تفریح و رفاهی برای مسافران در دسترس قرار داده است. شما برای انتخاب تور مشهد می توانید در تمامی روزهای هفته اقدام نمایید و تور خود را با توجه به شرایط خود با قیمتی دلخواه رزرو کنید. تضمین قیمت و کیفیت ارمغان سفرآس 24 برای مسافرن این تور است.

تور های هوایی مشهد از اصفهان

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2420000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2790000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2159000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2280000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2250000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 2870000 تومان
ستاره هتل

تور های زمینی مشهد از اصفهان با قطار

نمای هتل کیانا مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1420000 تومان
ستاره هتل
نما هتل قصر طلایی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1710000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل کوثر مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1050000 تومان
ستاره هتل
هتل نسیم مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1140000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل سهند مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1070000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل مجلل درویشی مشهد
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1880000 تومان
ستاره هتل

تور های لاکچری مشهد از اصفهان

دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2890000 تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2860000 تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2870000 تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2790000 تومان

تور های ارزان قیمت مشهد از اصفهان

دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2380000 تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2120000 تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2280000 تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2159000 تومان

تور های خانوادگی مشهد از اصفهان

دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : تماس تلفنی تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2470000 تومان
دو شب و سه روز
از اصفهان
به مشهد
شروع قیمت از : 2380000 تومان

تور مشهد از اصفهان ؛ گشتی در قطب زیارت ایران

رزرو تور هوایی مشهد از اصفهان

تور مشهد در لیست پر طرفدارترین تورهای داخلی ایران قرار دارد که در سال های اخیر مسافران بسیاری از آن استقبال کرده اند. با توجه به چنین استقبالی اکنون تور مشهد مبادی مختلفی را در کشور مورد پوشش قرار داده و از شهرهای گوناگون برگزار می شود. یکی از پر مخاطب ترین تورهای مشهد، تور مشهد از اصفهان است که سایت های مختلفی آن را ارائه می دهند. این تور از بهترین انتخاب های اهالی اصفهان است که  مسافران خود را مهمان یکی از بهترین مقاصد توریستی کشور می کند. 

مهمان شهری که با توجه به قابلیت های بالای خود در جذب گردشگر عنوان پربازدیدترین شهر ایران را از آن خود کرده و به پایتخت معنوی ایران بدل شده است. انواع جاذبه هایی که در تور مشهد از اصفهان پیش روی مسافران قرار دارد را می توان به زیارت، تفریح، خرید و گردش دسته بندی کرد. هر کدام از این  نوع جاذبه ها خود می توانند شامل موارد زیادی باشند که تعداد آن ها نشان از قابلیت های بالای مشهد در جذب گردشگر دارد. 

تور مشهد سفری چند منظوره است که با انگیزه های مختلفی برای مسافران قابل رزرو می باشد. زیارت یکی از اصلی ترین انگیزه های سفر به مشهد است که باید برای آن سهمی ویژه قائل شد. این شهر، شهری زیارتی است و به عنوان قطب اصلی گردشگری زیارتی ایران مسافران خود را مهمان پر بازدیدترین جاذبه مذهبی کشور می کند. وجود پر برکت حرم امام رضا(ع) بازدید حدود سی میلیون مسافر در طول سال را برای این شهر به ارمغان آورده است. البته این شهر به جز حرم دارای جاذبه های مذهبی دیگری نیز هست که اغلب آن ها به سبب ویژگی های خاصی چون معماری اصیل و قدمت ساخت در دسته جاذبه های تاریخی نیز قرار می گیرند.

تورهای مشهد با توجه به مخاطبان بالای خود اکنون به صورتی متنوع  به صورت مستمر در حال برگزاری هستند. تنوع قیمت تور مشهد از اصفهان سبب شده مسافران با هزینه های متفاوتی بتوانند تور خود را رزرو کنند. سایت های گردشگری تور این شهر را در هتل های گوناگون با قیمت های مختلف برگزار می کنند. در این سایت ها مسافران می توانند شاهد تورهایی با قیمت های مختلف باشند و با توجه به انتخاب خود سفری دلخواه را تجربه کنند. 

لیست تور مشهد انواع هتل های پنج ستاره و دو یا سه ستاره را در خود جای داده و تورهای خود را به صورت لاکچری تا ارزان قیمت ارائه می دهند. از جمله تورهای لاکچری مشهد می توان به تور مشهد از اصفهان هتل مجلل درویشی اشاره کرد. توری که شما در یکی از بهترین هتل های کشور مقیم می کند و فضایی مفرح و مرفه را در اختیار شما قرار می دهد. برای اهالی سفرهای لاکچری تور مشهد از اصفهان هتل بین المللی قصر نیز یکی از بهترین انتخاب هاست.  

این تور نیز در دسته تورهای لاکچری قرار دارد و در هتلی با انواع امکانات رفاهی و تفریحی برگزار می گردد. تور مشهد از اصفهان هتل سی نور نیز با پیشنهاد اقامت در هتلی پنج ستاره در یکی از بهترین موقعیت های این شهر شما را برای رزرو ترغیب می کند. برای مسافرانی که به دنبال تورهای ارزان قیمت هستند نیز در سایت های گردشگری پیشنهادات خوبی قرار گرفته. یکی از این پیشنهادات رزرو تور مشهد از اصفهان هتل کوثر است. 

این تور در هتلی دو ستاره برگزار می شود و مزیت آن اقامت در چند قدمی حرم است. تور مشهد از اصفهان هتل ایران زمین نیز از دیگر تورهای ارزان قیمتی است که برای رزرو در دسترس مسافران قرار گرفته. اگر می خواهید ارزان تر این سفر کنید می توانید هر کدام از این تورها را در زمانی رزرو کنید که این شهر کم مسافر است. تور مشهد ارزان قیمت در چنین زمانی در دسترس شما قرار دارد. همچنین می توانید سایت های گردشگری را به دنبال تور مشهد لحظه آخری نیز جستجو کنید. البته تعداد کم پروازهای اصفهان به مشهد شانس پیدا کردن تور ارزان قیمت را به شدت پایین برده است.

همانطور که می دانید تور مشهد در تمام ایام سال برگزار می شود و این شهر در تمام فصل ها مسافر پذیر است. با این حال شما می توانید با توجه به شرایط خود و همچنین انگیزه خود از سفر بهترین زمان سفر به مشهد را انتخاب کنید. اگر به دنبال سفر به مشهد در بهترین آب و هوا هستید می توانید روی تور بهاره مشهد و تور پاییزه مشهد دست بگذارید. بهار به خصوص در فصل اردیبهشت و پاییز به ویژه در ماه مهر از بهترین زمان های سفر به این شهر از نظر آب و هوایی هستند.  

این شهر دارای زمستان های سرد و تابستان های به شدت گرم است. اگر چه سردی هوای زمستان طبیعتاً باید حجم مسافرن را کم می کند اما عرضه تور با قیمت ارزان تر و کاهش قیمت تفریحات و اجاره هتل ها مسافران بسیاری را در این فصل راهی این شهر می کند. تورهای مشهد با توجه به زمینی یا هوایی بودن نیز می توانند صورت های متنوعی داشته باشند. در حال حاضر تور مشهد به هر دو صورت هوایی و زمینی برگزار می شود. 

تور زمینی بستگی به اینکه از کدام مسیر و با چه وسیله ای (قطار، اتوبوس، خودروی شخصی) انجام شود متفاوت خواهد بود. بهترین مسیر اصفهان به مشهد از اصفهان- قم- گرمسار- سمنان- مشهد می گذرد. در سفر هوایی شما حدود یک ساعت و نیم در مسیر خواهید بود. مهم ترین مزیت سفر هوایی راحتی در مسیر و مهم ترین مزیت تور زمینی ارزان تمام شدن آن است. 

تور مشهد از اصفهان؛ برای سفر آماده شوید

سالانه تقاضای بسیاری از سوی اهالی شهرهای مختلف کشور برای سفر به پایتخت معنوی ایران وجود دارد. این تقاضا سبب شده تورهای زیادی از مبادی مختلف کشور برای این مقصد در نظر گرفته شود. این شهر نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشورها نیز توانسته جذب کننده گردشگران بسیاری باشد. شما هر روز می توانید  شاهد هواپیما، قطار و اتوبوس هایی باشید که مسافران خود را در این کلان شهر پیاده می کنند. 

در تور مشهد شما سفری آسان و به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد. با توجه به علاقه اصفهانی ها به این سفر تور مشهد از اصفهان نیز از تورهایی است که در زمان های مختلف عرضه می شود. با رزرو تور مشهد از اصفهان علاوه بر زیارت می توانید از انواع جاذبه ها و تفریحات این شهر نیز لذت ببرید.

مشهد؛ هم زیارت و هم سیاحت

این شهر را عموماً به عنوان شهری زیارتی می شناسیم. گویا نام این شهر با واژه ی زیارت پیوندی عمیق خورده است.  شهری که سالانه مسافران بسیاری را از جای جای ایران و سایر نقاط دنیا به حضور در خود فرا می خواند. وجود بارگاه منور رضوی سبب شده این شهر به پایتخت معنوی ایران نامگذاری شود. 

اما باد بدانید که این شهر را به عنوان مقصدی سیاحتی نیز می توانید انتخاب کنید. جاذبه های فراوانی در این شهر وجود دارد که می توانید از آنها دیدن کنید. انواع جاذبه های متنوع تفریحی، تاریخی و توریستی در این کلان شهر منتظر ورود شما هستند. بنابراین در تور مشهد از اصفهان هم زیارت می کنید هم سیاحت.

بارگاه مطهر رضوی؛ پربازدیدترین نقطه مشهد

اغلب مسافران این شهر را زائران امام هشتم (ع) تشکیل می دهند.کسانی که مسافت ها راه را برای زیارت و قرار گرفتن روبری پنجره فولاد حرم پشت سر می گذارند. خواندن زیارت نامه در روبروی ضریح یکی از آرامش بخش ترین لحظات مسافران این شهر است. کانون این مکان مقدس آرامگاه امام هشتم (ع) است اما مسجد، آرامگاه، رواق، موزه و کتابخانه های مختلف نیز در آن قرار گرفته اند. 

در تور مشهد از اصفهان در نوبت های بسیاری به این مکان مقدس مشرف خواهید شد. برای حضور بیشتر در بارگاه منور رضوی بهتر است در هتل های محدوده ی حرم اقامت داشته باشید. به جز حرم  اماکن مهم دیگری نیز در این شهر مقدس بنا شده است که امکان بازدید از آنها برای شما فراهم است. در ادامه با چندی از این اماکن آشنا می شوید.

بازدید از اماکن دیدنی مشهد در تور مشهد از اصفهان

به جز حرم مطهر رضوی که حضور در آن در برنامه ی تمام مسافران مشهد قرار دارد، اماکن دیدنی بسیاری در این شهر وجود دارد. کوه سنگی یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین اماکن گردشگری این شهر و یکی از پربازدیدترین منطقه این شهر است. در این پارک زیبا و سرسبز مجموعه ای از امکانات رفاهی و تفریحی برای شما فراهم شده است که لحظات شما را مفرح خواهد کرد. قرار گرفتن آرامگاه شاعر نامدار ایران یعنی فردوسی نیز جذبه خاصی به شهر مشهد بخشیده است. 

این مکان در 20 کیلومتری این شهر قرار گرفته است و پس از حرم پربازدیدترین منطقه این شهر است. پیش از رزرو تور مشهد از اصفهان بهتر است اماکن دیدنی این شهر را بیشتر بشناسید.

راه های مسافرت از اصفهان به مشهد

مسیر های زیادی می تواند پیش پای مسافران تور مشهد از اصفهان قرار گیرد.  مسیرهای زیاد، چه از نظر انتخاب مسیر و چه از نظر نوع وسیله نقلیه. شما برای رسیدن به این شهر از مسیری می گذرید که عبور از اصفهان، نائین، خور، بردسکن، نیشابور و مشهد را در بر می گیرد. شما می توانید وسایل نقلیه گوناگون چون خودروی شخصی، اتوبوس، قطار و هواپیما را برای سفر خود انتخاب کنید. این روش ها از نظر هزینه و طول مسیر با یکدیگر متفاوت هستند. 

به هر حال یکی از بهترین راه سفر برای شما رزرو تور مشهد از اصفهان است. شما می توانید بسته به شرایط و سلیقه ی خود این تور را به صورت زمینی یا هوایی رزرو کنید.

رزرو تور مشهد از اصفهان؛ بهترین راه سفر

پر گردشگر بودن این شهر سبب شده تورهای مشهد نیز همه روزه از نقاط مختلف کشور عرضه شود. تورهای مشهد که همواره از نظر ظرفیتی تکمیل هستند نشان می دهد که این شهرتوانسته  مسافران زیادی را به خودش جذب کند. در میان تمام روش های سفر به مشهد رزرو تورهای مشهد یکی از به صرفه ترین و بهترین روش هاست. شما با رزو تور مشهد از اصفهان سفری مطمئن و راحت را تجربه خواهید کرد. در این تور شما 2 شب و سه روز در مشهد اقامت خواهید داشت و از ترانسفر استقبال فرودگاهی رایگان نیز برخوردار هستید.

تفریحات مشهد در تور مشهد از اصفهان

چالیدره مشهد

در گذشته تفریح در این شهر به دور زدن در بازارهای اطراف حرم خلاصه می شد. کمی بعد تر می توانستی در پارک های آبی این شهر لحظات مفرحی را سپری کنی و اکنون این شهر مجموعه ای متنوع از امکانات تفریحی را برای مسافرانش تدارک دیده است.  پارک ملت که یکی از بزرگ ترین شهربازی های روباز ایران را در خود جای داده است محیطی است برای برخورداری از آرامش در زیر سایه درختان و مکانی برای کسب هیجان با مدرن ترین وسایل تفریحی. 

مجموعه تفریحی چالیدره با آب و هوایی دلچسب می تواند بهترین مکان برای داشتن روزی مفرح باشد. در چالیدره می توانید سوار بر تله کابین گشتی در آسمان بزنید و لذت قایق سواری را بچشید. بانجی جامپینگ، ماهیگیری در سد و زیپ لاین از دیگر امکانات فراهم آمده در این مجموعه است.

هزینه ی سفر در تور مشهد از اصفهان

هزینه های سفر شما در تور مشهد بسته به گزینه های مختلف متغیر است. این گزینه ها مربوط به هوایی یا زمینی بودن سفر، کیفیت هتل محل اقامت،  خدمات تور و طول سفر شماست. به هر حال یادتان باشد که هر چقدر هزینه کنید به همان اندازه از خدمات و امکانات بهره مند خواهید شد. شما در همین صفحه می توانید شاهد قیمت این تور باشید. ضمن آنکه با رزرو تور لحظه آخری می توانید قیمتی مناسب تر برای سفر بپردازید و از خدماتی چون دیگر تورها بهره مند شوید.

اقامت اصفهانی ها در بهترین هتل های مشهد

حجم مسافران این شهر که بیشتر آنها را زائران بارگاه مطهر رضوی تشکیل می دهد سبب شده این شهر دارای بیشترین تعداد هتل در کشور باشد. با توجه به تمایل اغلب مسافران این شهر به دسترسی آسان به حرم، اغلب این هتل ها در محدوده ی حرم احداث شده اند.  بیش از نود درصد هتل های این شهر را در خیابان دور و دراز امام رضا (ع) خواهید دید. هتل هایی با تعداد ستاره های متفاوت برای هر نوع سلیقه و هزینه ای. 

فقط به خاطر داشته باشید که حجم بالای مسافران این شهر احتمال خالی بودن هتل را بسیار پایین می آورد. بنابراین لازم است که شما هتل مورد نظر خود را پیش از سفر انتخاب و رزرو کنید. امکان رزرو آنلاین هتل های مشهد در سایت هتلو برای شما فراهم شده است.

شما یکی از مجلل ترین و مجهزترین هتل های کشور را در این شهر خواهید دید. ساختمانی مرتفع و لوکس با طراحی بی نظیر که زینت بخش حاشیه خیابان امام رضا (ع) شده است. در این هتل از مجهز ترین امکانات و بهترین خدمات برخوردار خواهید بود. مجموعه ی آبی این هتل با خدمات ویژه چون اسپا و ماساژ این هتل را به مکانی فوق العاده برای اقامت در تور مشهد از اصفهان بدل کرده است. در این هتل هر چقدر هزینه کنید پشیمان نخواهید شد.

از دیگر هتل های پنج ستاره و لوکس مشهد هتل قصر طلایی است. این هتل در یکی از خیابان های منتهی به حرم قرار گرفته است. به جز موقعیت مکانی مناسب، این هتل از نظر امکانات رفاهی نیز توانسته نظر مسافران را جلب کند. یکی از بهترین قسمت های اقامت در این هتل حضور در رستوران های متنوع و مجهز این هتل است. در این هتل 5 رستوران را در اختیار خواهید داشت که هر کدام با منویی متنوع شما را پای میزهای خود خواهند نشاند.

بدون سر زدن به پارک های آبی به شهر خود برنگردید

اگر چه زیارت اصلی ترین انگیزه ی مسافران تور مشهد است اما توصیه ی ما به تمام مسافران این شهر این است که این شهر را به عنوان شهری تفریحی نیز تجربه کنند. این شهر با توچه به پرگردشگر بودن خود بهترین و مفرح ترین تفریحات را نیز در خود جای داده است. به طوری که اکنون تفریح نیز به یکی از انگیزه های مهم گردشگران این شهر بدل شده است. شهری که 4 پارک آبی بزرگ را در خود جای داده است مکان مناسبی برای به دست آوردن نشاط و هیجان و شادی است.

این شهر، شهری دریایی نیست اما پارک های آبی این شهر آن به بهترین مکان برای تجربه ی مفرح ترین تفریحات آبی بدل کرده است. هیجانی که در این پارک ها وجود دارد سبب شده مسافران مشهد سرزدن به آنها را جزء اولویت های برنامه های تور مشهد خود قرار دهند. صف های طولانی که برای دریافت بلیط این پارک ها تشکیل می شود می تواند نشان گر جذابیت آنها باشد.

امکانات زیادی در این پارک ها قرار دارد که زمینه ی انجام انواع بازی های مفرح و مهیج را فراهم کرده است. در سرزمین موج های آبی انواع سرسره ها را با توجه به مقدار هیجانی که دوست دارید امتحان می کنید. از سرسره های آهسته گرفته تا سرسره های سرعتی و پیچشی و سقوط آزاد.  در سرزمین آبی ایرانیان لذت موج سواری را می چشید و با اسکی روی آب هیجانی دوست داشتنی را کسب می کنید. 

سرزمین موج های خروشان شما را مهمان غار نمک، ترامپولین و دریاچه ای متلاطم می کند. در پارک ساحلی آفتاب نیز با سرسره چاله فضایی اوج هیجان را تجربه می کنید. سرزدن به این پارک های آبی قطعاً مسافران تور اصفهان از مشهد را با هیجانی لذت بخش روبرو می کند.

گشتی در شاندیز در تور مشهد از اصفهان

این شهر زیبا از جهت مناطق توریستی و گردشگری بسیار غنی است. مناطق طبیعی بکر و سرسبز این شهر همواره یکی از جذاب ترین و پربازدید ترن مناطق آن است.  یکی از این مناطق پر طرفدار منطقه ی شاندیز است که اگر چه مدت هاست از این شهر جدا شده اما هنوز هم با نام مشهد شناخته می شود. اغلب مسافران تور مشهد روزی را به سیر و سیاحت در این منطقه ی فوق العاده جذاب اختصاص می دهند.  

این منطقه پرطرفدار در 38 کیلومتری این شهر و در یکی از خوش آب و هواترین مناطق این شهر واقع شده است. شهر شاندیز که در دوران پیش از اسلام منطقه ای مسکونی بوده است اکنون به یکی از جاذبه های اصلی گردشگری بدل شده. این منطقه همواره مملو از جمعیت بسیار مسافران است.

در این شهر جاذبه های فراوانی برای گردش و تفریح وجود دارد. رودهای خروشان، باغ های سرسبز، موزه، کوه و هر آنچه که از یک طبیعت بکر و دست نخورده انتظار دارید را در این شهر خواهید دید. عاشقان کوهپیمایی می توانند مهمان روستای خادر در  یک کیلومتری این شهر باشند. این شهر که بین دو رودخانه قرار گرفته است یکی از بهترین اماکن برای کوهپیمایی و لذت بردن از آب و هوایی مطبوع است. 

در این شهر درخت چناری را خوهید دید که تنه ی بزرگ آن جایگاه مغازه های مختلف شده است. این درخت 2700 ساله نیز یکی از دیدنی ترین جاذبه های شاندیز است.

منطقه ی ییلاقی شاندیز در زمستان بسیار سرد و در تابستان دارای آب و هوایی مطبوع و خنک است. بنابراین بهترین زمان سفر به این شهر بهار و تابستان است.توصیه می کنم اگر به این شهر رفتید حتماً طعم شیشلیک شاندیز را نیز بچشید.طعم این غذای بین المللی تا مدت ها در دهان شما خواهد ماند. مسافران تور مشهد از اصفهان یکی از زیباترین روزهای خود را در منطقه ییلاقی این شهر سپری خواهند کرد.

بازدید از قدیمی ترین پارک این شهر در تور مشهد از اصفهان

پارک جنگلی وکیل آباد از قدیمی ترین و بزرگ ترین پارک های این شهر است. این مجموعه یکی از پر بازدیدترین مکان های تفریحی و گردشی این شهر است که در شمال غربی این شهر واقع شده. پارکی جنگلی با پوشش درخت های سرو و چنار و کاج که گردش در آن تفریحی فوق العاده است. در کنار این پارک یک باغ وحش نیز قرار گرفته است که این مکان را برای شما به مجموعه ای چند منظوره بدل می کند. 

شما می توانید ناهار را روی تخت های بزرگ این پارک میل کنید. سپس برای گرفتن عکس می توانید کنار نهرها و درختان را انتخاب کنید. پس از آن سری به باغ وحش بزنید و از نمایش جذاب و دیدنی انواع مختلف گونه های جانوری لذت ببرید. بازدید از این مجموعه به تمامی مسافران تور مشهد از اصفهان توصیه می شود.

رفت و آمدی آسان در شهر مشهد

در این شهر جاذبه های توریستی فراوانی وجود دارد که سر زدن به همه آنها ممکن است در برنامه تور مشهد شما قرار بگیرد. با انواع وسایل حمل و نقل درون شهری که در مشهد فراهم شده این برنامه دور از دسترس نیست. در این شهر می توانید از خدمات قطار شهری بهره مند شوید. این قطار در حال حاضر شامل دو خط است. خط اول از سمت جنوب به سمت شمال شرق شهر می رود و خط دوم نیز از طبرسی تا میدان شهدا. 

برای استفاده از این امکان کافی است من کارت مشهد را از ایستگاه های این قطار خریداری کنید. به این ترتیب می توانید سفرهای درون شهری ارزانی داشته باشید.

خطوط اتوبوس رانی این شهر نیز سراسر مشهد را تحت پوشش قرار داده اند و امکان بازدید از تمامی مراکز مهم شهر را برای شما به راحتی فراهم می آورند. فاصله ایستگاه های این اتوبوس ها به هم نزدیک است و شما تا مرکز مورد نظر خود پیاده روی چندانی نخواهید داشت. ضمن اینکه راه اندازی خطوط بی آر تی امکان بهتری برای سفرهای درون شهری در این شهر فراهم کرده است.

بهترین زمان رزرو تور مشهد از اصفهان از نظرقیمت

تور هوایی نوروز مشهد

اگر به دنبال بهترین فرصت برای رزرو تور مشهد هستید و اگر بهترین فرصت از نظر شما زمان ارزان تر بودن سفر است ایام خلوتی این شهر بهترین فرصت است. این کلان شهر به عنوان یکی از مهم ترین و بهترین مقاصد گردشگری ایران از قابلیت های بسیاری برای جذب گردشگر برخوردار است. این قابلیت ها مشهد را به یکی از پربازدید ترین مناطق کشور تبدیل کرده. با این حال مشهد نیز در زمان هایی خاص و با توجه به شرایطی خاص حجم مسافران خود را از دست می دهد.

در این زمان ها شما با رزرو تور مشهد ارزان قیمت شانس یک سفر ارزان را نصیب خود کرده اید.  باید بدانید تعطیلات به خصوص تعطیلات نوروز و مناسبات مذهبی از رزوهای اوج مسافرپذیری این شهر است بنابراین این زمان به دنبال رزرو چنین توری نباشید. شما همچنین می توانید با رزرو تور مشهد لحظه آخری سفر به مشهد را با قیمت مناسب تری تجربه کنید. برای رزرو تور مشهد از اصفهان و داشتن سفری ارزان تر زمستان زمان مناسبی است.

سینماهای مشهد؛ تفریحی برای اهالی فیلم

فیلم دیدن به خصوص اگر روی پرده سینما باشد یکی از لذت بخش ترین تفریحات زندگی است. این شهر به عنوان یکی از کلان شهر های ایران و به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری این کشور دارای سینماهای متعددی است. مسافران علاقه مند می توانند به راحتی به این سینماها دسترسی داشته باشند. سینما آفریقا، سینما هویزه و سینما قدس از جمله پر قدمت ترین سینماهای این شهر هستند. سینما آفریقا در میدان شریعتی که از جمله خیابان های پر عبور و مرور این شهر است واقع شده و شما به راحتی با مترو به آن دسترسی خواهید داشت.

 سینما هویزه به عنوان یکی از بزرگ ترن و مدرن ترین سینماهای کشور در خیابان دانشگاه واقع شده است. سینما قدس نیز که در قدیم با نام آریا شناخته می شد در خیابان پاسداران قرار گرفته است. این سینما برای مهمانان هتل جم مشهد به راحتی قابل دسترسی است. سینما سیمرغ در میدان مادر، سینما اطلس در میدان حافظ، سینما پیروزی در بلوار پیروزی، سینما گلشن در هفت تیر و پردیس سینمایی ویلاژ توریست در بلوار امام رضا از دیگر سینماهای این شهر هستند.

بهترین زمان سفر به مشهد از نظر آب و هوا

برخی از مسافران تمایل دارند روزهای سفر خود را با توجه به بهترین آب و هوا انتخاب کنند. اگر بخواهیم تور مشهد را در بهترین آب و هوای این شهر رزرو کنیم اوایل پاییز و بهار بهترین زمان است. این شهر در زمستان بسیار سرد است و امکان انجام بسیاری از تفریحات را از شما خواهد گرفت.  اگر چه در این فصل به دلیل کاهش مسافر شاهد کاهش قیمت تور و هتل ها خواهید بود ولی هوایی سرد را نیز باید تحمل کنید. البته تمام روزهای زمستان به این صورت نیست و شاید در اوایل زمستان و یا اواخر آن بتوانید سفر خوبی به این شهر داشته باشید.

تابستان نیز به خصوص مرداد ماه یکی از زمان های گرم مشهد است و ممکن است برخی روزها تحمل این گرما آزار دهنده باشد. اگر چه تفریحات آبی در این فصل بسیار دوست داشتنی تر خواهد بود. به هر حال شما هر زمانی را که برای رزرو تور مشهد خود انتخاب کنید از مزایایی ویژه برخوردار خواهید بود. بنابراین بهتر است با توجه به اولویت های خود زمان مناسب را انتخاب کنید.

گردشگران از مشهد چه می گویند؟

کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که به این شهر سفر نکرده باشد و یا آرزوی سفر به این شهر را نداشته باشد. شما حتی می توانید شاهد مسافرانی باشید که سالی یک بار این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. مسافرانی که به بهانه های مختلف چون مناسبات مذهبی و تعطیلات چمدان خود را می بندند تا راهی مقصدی بی نظیر باشند. 

اغلب مسافران این شهر را کسانی تشکیل می دهند که زیارت و حضور در حرم مطهر رضوی انگیزه اصلی آنان از سفر به این شهر است. هنگامی که از مسافران این شهر در مورد این شهر سوال می شود شور زیارت پاسخ اول آنهاست.

در حرم می توانید لحظاتی را تجربه کنید که شاید جزء بهترین و دوست داشتنی ترین لحظات زندگی تان باشد. جمعه شب ها هنگامی که صدای دعای کمیل در صحن آزادی می پیچد خود را نزدیک به دنیایی دیگر حس می کنید. دنیایی که آرامشی بی نظیر و لذتی فوق تصور را به روح و جسم شما تقدیم می کند. گردشگران این شهر حضور در حرم را از بهترین قسمت های تور مشهد خود می دانند.

سوغاتی های مشهد؛ رهاورد سفر شما برای دیگران

سوغات مشهد

هنگامی که چمدان ها را می بندید تا سفر خود را آغاز کنید حتما با این جمله مواجه می شوید که: «سوغاتی یادتان نرود». در واقع سوغاتی یکی از بخش های جدا نشدنی سفر به مشهد است. در این شهر شما از تنوعی بالا برای خرید سوغاتی برخوردار هستید. شما سوغاتی های این شهر را در انواع مختلف خوارکی، زیورآلات، صنایع دستی و دیگر لوازم خواهید دید.

یکی از مهم ترین سوغاتی های این شهر مهر و تسبیح و سجاده است. سوغاتی هایی که با تبرک شدن در حرم امام رضا (ع) ارزش بیشتری پیدا می کنند. سوغاتی های خوراکی این شهر شامل زرشک و زعفران، جیلی بیلی و نقل و نبات می شود. شما می توانید عطر را نیز به عنوان سوغاتی تهیه کنید. 

انواع زیورآلاتی که با فیروزه نیشابور تزیین شده اند از دیگر سوغاتی های این شهر هستند. تهیه این سوغاتی ها اصلاً کار سختی نیست. شما تقریباً به هر بازاری در اطراف حرم سر بزنید این سوغاتی ها را خواهید دید. شما رزرو تور مشهد را با خرید سوغاتی برای دیگران نیز لذت بخش می کنید.

بهترین و محبوب ترین مراکز خرید مشهد

حجم زیاد گردشگر در هر یک از مقاصد گردشگری حجم بالای امکانات را می طلبد. این شهر نیز به عنوان شهری پر مخاطب و پر مسافر به مدرن ترین و بهترین امکانات مجهز شده است. یکی از امکانات این شهر که بسیار مورد توجه مسافران است وجود انواع مراکز تجاری است. 

در این شهر هم می توانید شاهد بازارهای سنتی و پر قدمت باشید و هم مجتمع هایی با جدیدترین تجهیزات را ببینید.

بازار رضا، بازاری محبوب در مکانی مطلوب

 بازار رضا یکی از بازارهای بزرگ و معروف این شهر است که همواره با حجم بالایی از گردشگر مواجه است. این بازار هم به سبب موقعیت مکانی فوق العاده خود توانسته پر طرفدار باشد و هم به خاطر بافت سنتی و تنوع محصولات. در این بازار غرفه های متعددی وجود دارد که کالاهای متنوعی را به نمایش می گذارند. 

انواع کالا و سوغاتی های این شهر چون زرشک و زعفران، مهر و سجاده، نقل و نبات و زیورآلات در این بازار ارائه می شود. از آنجا که این بازار در نزدیکی حرم قرار گرفته است می تواند به راحتی برای مسافران این شهر قابل دسترسی باشد.

شهر بازی پارک ملت؛ اوج هیجان در تفریحات مشهد

پارک ملت مشهد

شما در این شهر می توانید انواع تفریحات جذاب و هیجان انگیز را امتحان کنید. تفریحاتی که شما را می ترسانند، آرام می کنند، می خندانند، هیجان زده می کنند و خلاصه ماموریت شان این است تا شما را با احساساتی متفاوت و گاهاً متناقض روبرو کنند. شما کافی است سراغی از پارک ملت این شهر بگیرید. آنگاه در این پارک به سمت شهر بازی حرکت کنید. 

اولین حس شما سردرگمی بین این همه انتخاب جذاب خواهد بود. در این مجموعه که از جمله شهربازی های مجهز و بزرگ نه تنها این شهر بلکه کل کشور است می توانید لحظاتی فوق العاده را برای خود رقم بزنید.

این مجموعه را با داشتن آیتم های متنوع و فراوان می توان یکی از کامل ترین شهر بازی های کشور نامید. پرواز و چرخش در آسمان، تاب خوردن به شکل چرخشی، کشتی سواری، چرخیدن با سرعتی فوق تصور و بسیاری دیگر از بازی های مهیج ارمغان پارک ملت برای مسافران است. دسترسی به این پارک بسیار راحت است زیرا در نزدیکی این پارک یک پایانه قرار گرفته که جایگاه اتوبوس های بسیاری است. همچنین پارک ملت دارای ایستگاه قطار شهری نیز می باشد.

سفر با تور مشهد از اصفهان چه چیزهایی را به شما اضافه میکند؟!

سفر برای سلامتی مفید است، پس هم اکنون مکانی را انتخاب کنید و چمدان های خود را ببندید. به یاد داشته باشید، شما فقط یک بار زندگی می کنید، بنابراین سفر به مکان های مختلف را شروع کنید و تجربیاتی را که زندگی را تغییر می دهد، بدست آورید. چه مقصدی بهتر از مشهد؟! تقریبا تمام ایرانیاین آرزو یک بار سفر کردن به این شهر معنوی تفریحی را دارند.

تحمل شما را در برابر عدم قطعیت افزایش می دهد

در حین سفر، در موقعیت هایی گیر افتاده اید که همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود. چنین موقعیت هایی به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که با عدم قطعیت های زندگی کنار بیایید.

 اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد

قرار گرفتن در جایی که کسی را نمی شناسید به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس و حضور ذهن را به دست آورید. توانایی کنار آمدن با موانع را توسعه خواهید داد که از شما یک فرد با اعتماد به نفس می سازد.

آموزش زندگی واقعی را به شما می دهد

ملاقات با افراد مختلف از فرهنگ‌ها و جوامع گسترده، تحصیلاتی را فراهم می‌کند که در یک مدرسه، یا دانشگاه به دست آوردن آن غیرممکن است. هیچ جایگزینی برای تجربه واقعی وجود ندارد.

اگر با دوستان و اعضای خانواده سفر می‌کنید، سفر به شما کمک می‌کند پیوندهای قوی‌تری ایجاد کنید و خاطره بسازید. همچنین می‌توانید با ایجاد آلبوم‌های عکس یا اشتراک‌گذاری عکس‌ها در رسانه‌های اجتماعی، خاطرات یک عمر خود را ذخیره کنید.

به شما کمک می کند تا از آن لذت ببرید

مهم نیست چقدر جوان یا بزرگ هستید، همیشه زمانی وجود دارد که کودک درون شما می خواهد کمی تفریح ​​کند. وقتی به مکان‌هایی مانند هتل‌های لوکس مشهد و یا تفریحگاه های آن سفر می‌کنید، اصلاً برایتان مهم نیست که چه کار می‌کنید و فقط می‌توانید از هنجار رهایی پیدا کنید.

به شما کمک می کند خودتان را بشناسید

در حین سفر با تور مشهد از اصفهان، ممکن است در موقعیت هایی گیر بیفتید که معمولاً در زندگی روزمره خود تجربه نمی کنید. این می تواند به شما کمک کند خود و نحوه واکنش خود را به چنین شرایطی درک کنید و شما را برای موقعیت های مشابه آینده آماده کند.

4.5/5 - (11 امتیاز)