سفرآس24

تور ترکیه

تورهای آنتالیای ترکیه

ستاره هتل
ترنسفر رفت و برگشت
تماس تلفنی
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
ترنسفر رفت و برگشت
شروع قیمت از تهران : ۸۵,۹۴۰,۰۰۰ تومان
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
ترنسفر رفت و برگشت
شروع قیمت از تهران : ۶۵,۶۶۰,۰۰۰ تومان
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
ترنسفر رفت و برگشت
شروع قیمت از تهران : ۶۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است

تورهای استانبول ترکیه

ستاره هتل
گشت شهری با ناهار​
تماس تلفنی
تماس تلفنی
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
گشت شهری با ناهار​
شروع قیمت از تهران : ۷۹,۹۴۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت از مشهد : ۸۵,۹۴۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
گشت شهری با ناهار​
شروع قیمت از تهران : ۵۹,۶۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت از مشهد : ۶۵,۶۶۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است
ستاره هتل
گشت شهری با ناهار​
شروع قیمت از تهران : ۵۵,۷۶۰,۰۰۰ تومان
شروع قیمت از مشهد : ۶۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان
این تور با مدت اقامت دلخواه شما قابل برگزاری است

انتخاب مقصدی لوکس و ارزان برای بسیاری از ما به رزرو تور ترکیه ختم می شود. این کشور که در همسایگی ایران قرار گرفته اگر چه نسبت به دیگر کشورها هزینه پایین تری را برای سفر می طلبد، اما به اندازه تمام مقاصد مسافرتی دنیا لوکس و جذاب است.

ترکیه با توجه به موقعیت جغرافیایی خود کشوری آسیایی- اروپایی محسوب می شود که گردش در آن سیری متفاوت در دو قاره بزرگ جهان را به ارمغان می آورد. با سفر آس ۲۴ همراه باشید تا بیش از پیش با این کشور و جاذبه های آن و همچنین شیوه رزرو بهترین تور ترکیه استانبول آشنا شوید.

در این مقاله همچنین فاکتورهای مؤثر بر نرخ تورهای مختلف چون قیمت تور ترکیه از مشهد را معرفی خواهیم کرد.

برای یک سفر لوکس و ارزان آماده شوید!

تور ترکیه

کشوری که در دو قاره با فرهنگ های متفاوت گسترده شده و از هر سو با دریا محاصره گشته بی شک در دنیای گردشگری حرف های زیادی برای گفتن دارد. حرف هایی از جنس غواصی و شنا و ساحل گردی، از جنس افامه نماز در مساجدی کهن با معماری شگفت، از جنس اقامت در  هتل های لوکس و رویاگون، حرف هایی از خرید در بازارهای پر زرق و برق و رنگارنگ و حرف هایی از جنس کباب ترکی های استانبول.

نیازی نیست کتاب های تاریخی را ورق بزنید! جاذبه های این کشور تاریخش را با صدای بلند فریاد می زنند و نشان می دهند که چگونه کلیساهای روم اکنون نام مسجد را به خود گرفته اند و همانطور که هنوز نقش هایی از انجیل را بر تن خود دارند، مناره هایی برای اذان نیز بر پا کرده اند.

 هنگامی که خیابان های شهر مساجد مملو از جمعیت رقاصانی شاد می شود ترکیه فرهنگ متکثر خود را به رخ می کشد و ثابت می کند که دین و دنیا را در کنار هم باید داشت.

شیوه های سفر به ترکیه

قیمت تور ترکیه

در حالی که اغلب تورهای خارجی تنها به صورت هوایی قابل رزرو هستند، تور ترکیه به سبب هم مرزی با ایران به صورت زمینی نیز برگزار می شود.  این امر را می توان یکی از مزیت های تورهای این کشور دانست که زمینه را برای سفرهای ارزان فراهم می کند. قیمت تور ترکیه هرمس به صورت زمینی و هوایی را می توانید در سایت این آژانس مسافرتی ببینید.

تور ترکیه زمینی

قیمت تور ترکیه زمینی سبب شده خیلی ها قید پرواز بر بلندای کوه های آناتولی و دریای مرمره را بزنند. به همین جهت سفر به ترکیه به صورت زمینی در ایران بسیار مرسوم است و از شیوه های پرطرفدار مسافران محسوب می شود.  

به هر حال جالب است که بتوانید با قطار و حتی اتوبوس به یک کشور خارجی سفر کنید. این یعنی یک سفر لوکس و در عین حال ارزان. البته زمان سفر نیز در این میان مؤثر است. به طور مثال قیمت تور ترکیه تابستان به علت متقاضیان بالا گران است، اما در زمستان کاهش پیدا می کند.

نرخ تور زمینی بسیار پایین تر از تور هوایی است و به همین سبب تقاضا برای آن بالاست. این تور بویژه برای شهرهای نزدیک به ایران چون وان بسیار رایج است. پایین بودن قیمت تور ترکیه آنتالیا به صورت زمینی سبب شده گردشگران به این شیوه سفر علاقه نشان دهند. 

مبدأ تور قطار ترکیه تهران است و در شهرهایی چون تبریز نیز مسافرگیری دارد. سفر با اتوبوس نیز برای مناطق نزدیک به ایران از  اغلب شهرهای آذربایجان غربی انجام می شود. هزینه تور ترکیه بسته به مبدأ و زمان سفر متفاوت خواهد بود. همچنین هر چه انتخاب مقصد شما به سمت غرب ترکیه نزدیک شود قیمت تور بالا خواهد رفت. به همین جهت قیمت تور وان ترکیه به سبب نزدیکی به ایران ارزان تر از باقی تورهای ترکیه است.

تور ترکیه هوایی

پروازهای ترکیه از اغلب شهرهای کشور چون تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز انجام می شود و تور هوایی به ویژه از شهرهای شرقی ایران بسیار پرطرفدار است. قیمت این تور با توجه به عواملی چون کلاس پروازی، مبدأ و زمان سفر متفاوت خواهد بود و همچنین با توجه به هتل انتخابی به انواع لوکس، اکونومی و ارزان قیمت دسته بندی می شود. با انتخاب بلیط چارتر می توانید تور ترکیه ارزان را نیز در دسترس داشته باشید.

فرودگاه تهران پرواز به اغلب شهرهای توریستی ترکیه را پوشش داده و در صورت عدم ارائه مقصد انتخابی شما در شهر خودتان باید نخست به تهران سفر کنید. البته شانس برخوردن به قیمت تور لحظه آخری ترکیه در مسیر تهران به سبب تقاضای بالا کم است.

 فاصله هوایی تهران تا استانبول ۲۰۴۱ کیلومتر است و  مدت زمان پرواز دو نیم تا سه ساعت طول خواهد کشید. اطلس گلوبال، ترکیش، قشم ایر، قطر ایرویز، ماهان، هواپیمایی امارات و هواپیمایی بین المللی اوکراین مهم ترین ایرلاین هایی هستند که در مسیر تور ترکیه پرواز می کنند.

کی چمدان ها را ببندیم؟

تور ترکیه ارزان

اگر از تأثیر زمان سفر بر کیفیت آن آگاه باشید، قطعاً تمام تلاش خود را برای انتخاب بهترین زمان رزرو تور ترکیه استانبول خواهید کرد. شرایط آب و هوایی و قیمت تور ترکیه از تبریز و دیگر شهرهای بزرگ  از مهم ترین عوامل تعیین کننده در انتخاب بهترین تور هستند.

 در واقع زمان خوب رزرو تور یا به زمان ارزان سفر اطلاق می شود یا به زمانی که بهترین آب و هوا در مقصد حکم فرما باشد. در ادامه تور مورد نظر را در فصل های مختلف سال با توجه به دو فاکتور نامبرده بررسی خواهیم کرد.

البته باید توجه داشته باشید که مناطق مختلف این کشور در فصلهای مختلف دارای آب و هوایی متفاوت است. ما در این بخش آب و هوای استانبول را به عنوان مسافرپذیرترین شهر ترکیه بررسی خواهیم کرد.

شما در مقالات دیگر ما که به تورهای مختلف اختصاص داده شده می توانید  از آب و هوای مقصد انتخابی خود مطلع شوید. اهالی پایتخت معنوی ایران می توانند با توجه به قیمت تور ترکیه از مشهد زمستان را فصل مناسب سفر بدانند.

تور ترکیه بهار

گل لاله و درخت یهودا نشانه های آمدن بهار به استانبول زیبا هستند. در این زمان از حجم بارش های زمستانی  کاسته شده و هوا رو به اعتدال می رود. بهار در این شهر بسیار دل انگیز و دوست داشتنی است و همین امر سبب شده رزرو تور استانبول نوروز صدر نشین تمام تورها باشد.

 علاوه بر آب و هوای مطلوب، تعطیلات عید و برگزاری فستیوال های مختلف  این تور را به تور محبوب ایرانیان بدل کرده است. با توجه به هزینه های بالای سفر نوروزی قیمت تور ترکیه زمینی در این ایام به صرفه تر است.

خب! با این همه تعریف از تور بهار باید انتظار افزایش قیمت تور ترکیه  در این زمان را داشته باشید. بنابراین اگر به دنبال تور ارزان هستید نوروز را به کلی فراموش کنید. چرا که در این زمان قیمت تور ترکیه از تهران به اوج می رسد.

تور ترکیه تابستان

تعطیلات تابستان، این فصل گرم را به زمانی پر متقاضی برای رزرو تور بدل کرده است. میانگین دمای استانبول در این فصل ۲۸ درجه سانتیگراد است و فرار از این گرما مردم را به سمت رزرو تورهای دریاگردی با کشتی سوق می دهد. جشنواره های تابستانه نیز با پیشنهادهای وسوسه انگیز و تخفیفات ویژه  نمی گذارند کسی قید تور تابستان را بزند. قیمت تور ترکیه از اصفهان در این زمان افزایش پیدا می کند.

اگر منتظر اطلاع از قیمت تور ترکیه تابستان هستید، باید بدانید که هنوز هم قیمت ها بالاست، چرا که تقاضای بالا برای سفر خیال هتلدارن و آژانس های مسافرتی را  از پر شدن ظرفیت ها راحت نموده و آنها را از کاهش هزینه ها برای جذب مشتری بی نیاز کرده است. قیمت تور ترکیه آنتالیا در این فصل گران تر از زمستان است.

تور ترکیه پاییز

پاییز فصل سرگردان و بی اعتدال استانبول است. گاه سرد می شود، گاه گرم، گاه باران می بارد و گاه خشک است. به طور کلی در این فصل گرمای تابستان رخت بربسته و سرمای زمستان هنوز فرصت ظهور پیدا نکرده. مدارس هم باز شده و برخی افراد حتی با وجود پایین بودن قیمت تور ترکیه از شیراز در این فصل با محدودیت زمانی مواجه هستند.

 با این تفاسیر برای کسانی که ترکیه را معتدل و خلوت می خواهند پاییز بهترین فصل است. در این فصل همچنین هزینه تور ترکیه سیر کاهشی پیدا می کند و فرصت رزرو تور ترکیه ارزان بیشتر می شود.

تور ترکیه زمستان

کسانی که دور نوروز را به خاطر هزینه های بالا خط کشیده بودند حالا فرصت پیدا می کنند که ترکیه گردی را با قیمتی مناسب شروع کنند. در این فصل استانبول بسیار سرد است و میانگین دما به ۸ درجه می رسد. بارش برف و باران نیز پای مسافران بسیاری را از این کشور می برد. پایین بودن قیمت تور لحظه آخری ترکیه زمستان را برای بسیاری از مسافران به زمان مناسب سفر تبدیل کرده است. 

 با این وجود اگر مشکلی با هوای سرد و برف و باران ندارید، این فصل را انتخاب کنید و سفری ارزان را برای خود رقم بزنید. اما اگر از برف و سرما گریزان هستید چمدان ها را باز کنید و صبر کنید تا بوی بهار استانبول به مشام برسد.

چگونه به اطراف ترکیه برویم؟

رفت و آمد در ترکیه آسان است. اگر زمان زیادی در اختیار دارید، می توانید از اتوبوس هایی استفاده کنید که حدود ۲۵۰ تا ۵۴۰ هزار تومان در هر مسیر هستند و از آن ها برای جا به جا شدن در بین شهرهای ترکیه استفاده کنید؛ با این حال، اگر زودتر از موعد اقدام کنید، می توانید پروازهایی را با قیمت مناسب تر در هر طرف در ترکیه رزرو کنید.

هواپیما احتمالا بهترین راه برای سفر به شهرهای مختلف ترکیه در تور ترکیه است زیرا در زمان و انرژی صرفه جویی می کنید. برای هر مسافری تجربه یک شبه در اتوبوس ناراحت کننده است و نمی توانند بخوابند بنابر این ترجیحا با هواپیما جا به جا شوید، حتی قطارهایی وجود دارند که از برخی نقاط کشور ترکیه عبور می کنند. در داخل شهرها، حمل و نقل عمومی بهترین گزینه برای شما است.

در تور ترکیه مراقب کلاهبردارها باشید!

استانبول به دلیل زیبایی تاریخی که دارد یکی از پربازدیدترین شهرهای ترکیه است. و درست مانند هر شهر توریستی دیگری، اینجا نیز کلاهبرداری های توریستی دارد. اگرچه مردم ترکیه بسیار دوستانه هستند، اما همیشه بهتر است در مورد کلاهبرداری ها حواس خود را جمع تر کنید. شناخته شده ترین آنها کلاهبرداری در تاکسی ها، جیب بری و پرداخت بیشتر پول به دلیل توریست بودن است.

تاکسی ها معمولا مسیر طولانی تری را طی می کنند تا شما را به مقصد نهایی برسانند تا پول بیشتری بپردازید. برای جلوگیری از آن می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید یا اگر مجبور به استفاده از تاکسی هستید، می توانید از پذیرش هتل یا هاستل خود بخواهید که برای شما تاکسی بگیرد. البته هنگامی که با تور سفر میکنید این نگرانی تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.

برای جلوگیری از جیب بری، باید مراقب وسایل خود باشید. اگر در اطراف جمعیت هستید، کیف خود را جلوی خود یا جایی که می توانید آن را ببینید نگه دارید.

کدام تور ترکیه؟

تور ترکیه استانبول

تورهایی که شما را به همسایه پر جاذبه ایران می رسانند کم نیستند. استانبول،آنتالیا، ازمیر، آنکارا، کوش آداسی، وان و ده ها شهر دیگر در این کشور می توانند مقصد شما باشند. برای انتخاب مقصدی متناسب با انگیزه خود بهتر است با هر کدام از این تورها آشنا شوید. برای رزرو تورهای ارزان می توانید قیمت تور ترکیه هرمس را در زمان های مختلف چک کنید.

تور ترکیه استانبول

استانبول یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه است که با جاذبه های بی شمار خود از شهرت آنکارا به عنوان پایتخت کاسته و حالا بسیاری از گردشگران تور ترکیه را با نام تور استانبول می شناسند. این شهر در کنار دریای مرمره قرار گرفته و دارای دو بخش در آسیا و اروپا است و همین امر زمینه حضور فرهنگ های مختلف، جشن های متعدد و خوراک های متنوع را در آن فراهم کرده.

مذهب غالب در این شهر تسنن است که نشانه های آن به وضوح در مساجدی که پنج بار اذان استانبول را پخش می کنند قابل دیدن است. در این شهر همچنین می توانید قصرهای با شکوهی را ببینید که روزگار فرمانروایی سلاطین عثمانی را یادآوری می کنند.

علاوه بر بناهای تاریخی ذکر شده، جاذبه های طبیعی این شهر نیز به ویژه در بخش ساحلی بسیار دیدنی است و تفریحات زیادی را تقدیم مسافران می کند. قیمت تور ترکیه به مقصد استانبول را می توانید با انتخاب سفر زمینی کاهش دهید و از تمام این جاذبه ها دیدن نمایید.

 تمام این جاذبه ها در کنار هم به این شهر شهرت بین المللی بخشیدند و  استانبول را به سومین شهر توریستی جهان در سال ۲۰۱۰ تبدیل کردند. با توجه به پایین بودن قیمت تور ترکیه زمینی تمام این دیدنی ها به راحتی در دسترس شما هستند.

جاذبه های استانبولی

 • موزه ایاصوفیه
 • قصر توپکاپی
 • مسجد آبی
 • برج گالاتا
 • کلیسای چورا
 • ساحل بورک
 • ساحل دالیا
 • ساحل ترو بلو

تور آنکارا

آنکارا پایتخت ترکیه و دومین شهر بزرگ این کشور است. این شهر که قدمتش به هزاران سال پیش از میلاد می رسد، اکنون تمام جلوه های یک شهر مدرن را در خود جای داده و با ترکیب سنت و مدرنیته یک تناقض آشکار را به نمایش می گذارد.

قلعه ها و مساجد کهن در کنار برج ها و رستوران های بین المللی نشان می دهند این شهر نه از تاریخ خود دل کنده و نه از تحولات دنیای مدرن جا مانده.هزینه این تور نسبت به قیمت تور ترکیه آنتالیا کمی ارزان تر است و همین زمینه مسافرپذیر بودن آن را فراهم کرده. البته قیمت تور ترکیه تابستان برای این شهر نسبت به دیگر زمان ها افزایش خواهد داشت.

برای بازدید از این شهر علاوه بر خرید بلیط هواپیما آنکارا می توانید تور آنکارا قطار را نیز رزرو کنید و از طریق خط ریلی تهران – آنکارا راهی سفر شوید. این قطار در برخی شهرهای آذربایجان غربی نیز مسافرگیری دارد. اوایل اردیبهشت تا اوایل مهر مناسب ترین زمان برای رزرو تور ترکیه آنکاراست

جاذبه های آنکارا

 • قلعه آنکارا
 • مسجد قوجاتپه
 • برج آتاکوله
 • منطقه اولوس
 • دریاچه موگان
 • معبد آگوستوس

اهالی اصفهان با مشاهده قیمت تور ترکیه از تبریز در فصل های مختلف می توانند بازدید از این جاذبه ها را به فصل های ارزان موکول کنند.

تور وان

شهرت شهرهای توریستی اغلب در گرو یکی از مکان های دیدنی آنهاست. در واقع تصور ما از یک جاذبه گردشگری همواره به صورت یک مکان است. حال چه در قالب برج و قلعه و چه به شکل جنگل و دریا. با رزرو تور وان این تصور شما به کلی دگرگون می شود. چرا که شهر وان محبوب ترین جاذبه خود را در قالب چشمان گربه ای تقدیم مسافران می کند.

در این شهر گربه های پشمالو با یک چشم زرد و یک چشم آبی بار صنعت توریسم را به دوش می کشند. شهرت گربه های وانی حالا به جایی رسیده که خانه گربه های وان یکی از پربازدیدترین جاذبه های تور ترکیه ارزان است. البته جاذبه های این منطقه در انحصار گربه ها نیست و شماری از آثار باستانی چون قلعه و کلیسا و جاذبه های طبیعی چون دریاچه و پارک را در بر می گیرد.

 در سال های اخیر سفر به وان به سبب پایین بودن هزینه تور ترکیه و خریدهای ارزان بسیار مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته و این شهر به یکی از مقاصد اصلی مسافران ایرانی تبدیل شده است. قیمت تور وان ترکیه به سبب فاصله کوتاه این شهر تا آذربایجان بسیار پایین تر از تور ترکیه استانبول است. قیمت تور لحظه آخری ترکیه نیز سبب کاهش در صدی از هزینه های سفر خواهد شد.

جاذبه های وان

 • خانه گربه های وان
 • دریاچه وان
 • قلعه وان
 • موزه وان
 • کلیسای مقدس
 • جزیره آختامار

قیمت تور ترکیه از تهران هر چقدر که باشد به دیدن این جاذبه های می ارزد.

تور کوش آداسی

کوش آداسی از شهرهای ساحلی استان آیدین است که سالانه گردشگران زیادی را به بهانه گرفتن آفتاب، تفریحات دریایی، ساحل گردی و دیدن آثار باستانی از مرزهای خود عبور می دهد. این شهر حتی در نوروز هم با وجود بالا بودن قیمت تور ترکیه از اصفهان پر طرفدار است.

این منطقه پر قدمت در بخش غربی ترکیه واقع شده و دریای اژه را در کنار خود دارد. شهر ازمیر به عنوان یکی از توریستی ترین شهرهای آسیا در کنار این منطقه واقع شده و می تواند به عنوان مقصد دیگر شما در تور ترکیه مورد بازدید قرار گیرد.

این شهر دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد و اواخر اسفند تا نیمه های خرداد بهترین زمان برای رزرو تور کوش آداسی است. پایین بودن قیمت تور ترکیه زمینی سبب شده بسیاری از مسافران این سفر را با قطار تهران – ترکیه شروع کنند.

از آنجا که این شهر فرودگاه ندارد، بنابراین در سفر هوایی شما باید ابتدا خود را به فرودگاه ازمیر برسانید که در فاصله ۹۵ کیلومتری این شهر قرار گرفته است. پس از آن می توانید با قطار، کشتی، تاکسی و یا اتوبوس وارد کوش آداسی شوید.

پیشنهاد می کنم برای کسب هیجان و لذت بیشتر  و ارزان تر شدن قیمت تور ترکیه سفر دریایی به این شهر را از دست ندهید. اهالی شیراز می توانند آخرین قیمت تور ترکیه از شیراز را در سفرآس ۲۴ مشاهده نمایند.

جاذبه های کوش آداسی

 • جزیره کبوتر
 • خانه مریم مقدس
 • ساحل کادینلار دنیزی
 • شبه جزیره دیلک
 • شهر تاریخی پریه نه
 • شهر میلتوس
 • معبد دیدیما
 • روستای کرازلی

تور ترکیه آنتالیا

مرکز گردشگری ترکیه به نام آنتالیا سند خورده و تور آنتالیا یک تور فوق العاده پر جاذبه است که سابقه برگزاری آن در ایران بسیار طولانی می باشد.

این شهر از برکت همجواری با دریای مدیترانه مهیج ترین تفریحات دریایی را در خود جای داده، به لطف دیرینگی خود انواع مساجد و معابد را نمایان ساخته و به کمک آب و هوای مدیترانه ای سواحلش را با درختان پالم زینت بخشیده.  این جاذبه ها سبب شده افراد زیادی فارغ از قیمت تور ترکیه تابستان تن به تفریحات آبی آنتالیا بسپارند.

خبر خوب اینکه هم مرزی این شهر با قونیه فرصت بازدید از آرامگاه شاعر نامی ایران مولانا جلال الدین بلخی را نیز برای مسافران فراهم می کند. محبوب ترین شیوه سفر به این شهر هوایی است و بلیط هواپیما آنتالیا از مبادی مختلفی چون شیراز، تبریز، تهران و اصفهان قابل خریداری می باشد. بهترین زمان برای خرید این تور از نظر آب و هوا اواسط فروردین تا نیمه های اردیبهشت و از نظر قیمت تور ترکیه آنتالیا  دی ماه تا فروردین است.

جاذبه های آنتالیا

 • مسجد مراد پاشا
 • مسجد مناره شکسته
 • شهر باستانی پامفیلیا
 • موزه اسباب بازی
 • برج هیدیرلیک
 • ساحل کنیالتی
 • ساحل لارا
 • غار کوکاین
 • چشمه های کارست

هزینه تور ترکیه

هزینه تور ترکیه

اگر چه فاکتورهای مختلفی در قیمت تور مؤثر هستند، ولی به طور کلی این تور از ارزان ترین تورهای خارجی محسوب می شود و این به دلیل نزدیکی این کشور به ایران است. این تور به صورت ارزان، اکونومی و لاکچری قابل رزرو است و هر مسافر با توجه به شرایط خود می تواند تور مناسبی را خریدداری نماید. آژانس مسافرتی هرمس با عرضه بلیط چارتر امکان سفر ارزان را نیز فراهم کرده و با  قیمت تور ترکیه هرمس می توانید راحت تر مسافرت خود را شروع کنید. 

تور ترکیه ارزان

زمان رزرو، شیوه سفر و هتل انتخابی سه فاکتور مهم نرخ تور هستند. بنابراین برای رزرو تور ارزن باید سه کار انجام دهید:

 1. خرید تور خود را به زمستان و سایر زمان های کم طرفدار موکول کنید.
 2. تور خود را به صورت زمینی رزرو کنید.
 3. در لیست تور روی هتل های ارزان قیمت دست بگذارید.

در فصل های کم طرفدار می توانید شانس پیدا کردن پایین ترین قیمت تور لحظه آخری ترکیه را نیز پیدا کنید و سفر خود را بسیار ارزان شروع نمایید. همچنین از آنجا که قیمت تور وان ترکیه پایین تر از دیگر شهرهای این کشور است می توانید شهرگربه های چشم رنگی را مقصد خود قرار دهید.

لیست تورهای ارزان

 • تور ترکیه استانبول هتل عثمان ها
 • تور هتل آدا استانبول
 • تور هتل سراگلیو استانبول
 • هتل باکوس پانسیون آنتالیا
 • هتل آنگورا هاوس آنکارا

تور ترکیه لاکچری

تمام سه پیشنهادی که در رزرو تور ارزان مشاهده کردید را بر عکس کنید تا لاکچری ترین تور را نصیب خود کنید؛ یعنی:

 1. بهترین زمان سفر را از نظر آب و هوایی مثل تور ترکیه نوروز را انتخاب کنید.
 2. سفر هوایی با ایرلاین های با کیفیت را از دست ندهید.
 3. روی هتل های لوکس پنچ ستاره دست بگذارید.

لیست تورهای لاکچری

 • تور هتل گرند هایت استانبول
 • تور هتل الیت ورد استانبول
 • تور هتل هایدی استانبول
 • تور هتل کرون پلازا آنتالیا
 • تور هتل بیلکنت آنکارا

قیمت تور ترکیه از مبادی پرتردد ایران

قیمت تور ترکیه از تهران

با توجه به پر متقاضی بودن سفر به همسایه غربی ایران، اکنون تورهای زیادی به مقصد این کشور برگزار می شوند. در حالی که قیمت تور ترکیه زمینی بسیاری از مسافران را به انتخاب راه آهن تهران به عنوان مبدأ سفر ترغیب کرده مبادی بسیاری نیز به سفرهای هوایی اختصاص داده شده.

 تهران، مشهد، تبریز، شیراز و اصفهان از مهم ترین و پر ترددترین مبادی این تور هستند. سایت سفر آس ۲۴ تورهای ترکیه خود را در انواع ارزن اکونومی و لاکچری از اغلب شهرهای کشور برگزار می کند.

قیمت تور ترکیه از تهران

این تور هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی برای مسافران در دسترس قرار گرفته و با توجه به همین دو فاکتور نرخ متفاوتی خواهد داشت. نرخ تور ترکیه از تهران در هتل های مختلف متفاوت است و لیست تمام نرخ ها را می توانید در سایت ما مشاهده نمایید.

قیمت تور ترکیه از تبریز

این تور با توجه به مسیر کوتاه تا کشور مقصد هزینه پایینی دارد و به شکل زمینی بسیار پرطرفدار است. قیمت تور ترکیه با قطار را می توان ارزان ترین نرخ این تور دانست. البته دیگر شهرهای آذربایجان غربی چون خوی و ارومیه نیز انواع تورهای زمینی با قطار و اتوبوس را برگزار می کنند.  

قیمت تور ترکیه از مشهد

تور ترکیه از مشهد نیز با توجه به زمان سفر و هتل انتخابی نرخ های متفاوتی  دارد و در انواع دسته های ارزان تا لاکچری قابل رزرو می باشد. فاصله مشهد تا استانبول ۲۷۱۹ کیلومتر است و مدت پرواز مستقیم در این مسیر بین ۳ تا ۴ ساعت طول خواهد کشید. اهالی مشهد می توانند قیمت تور ترکیه تابستان را با خرید بلیط چارتر در این مسیر به نفع خود تمام کنند.

قیمت تور ترکیه از اصفهان

اصفهان از مبادی مهم تور استانبول است که سفرهای آن اغلب به صورت هوایی برگزار می شود. مسافت اصفهان تا استانبول ۲۲۱۵ کیلومتر است و پرواز در این مسیر حدوداً ۵ ساعت طول می کشد. اهالی اصفهان نیز می توانند هزینه تور ترکیه را متناسب با شرایط خود تنظیم کنند و از بین  انواع تورهای ارزان تا لاکچری دست به انتخاب بزنند.

قیمت تور ترکیه از شیراز

فاصله شیراز تا استانبول ۲۴۷۶ کیلومتر است و پروازهای مستقیم حدوداً ۴ ساعت زمان می برند. در این شهر اغلب تورها به صورت هوایی برگزار می شوند و مبدأ آنها فرودگاه بین المللی شهید دستغیب است. در این مسیر امکان رزرو تور ترکیه لحظه آخری نیز وجود دارد.

آنتالیا از محبوب ترین مقاصد اهالی شیراز است و قیمت تور ترکیه آنتالیا مدام توسط کاربران شیرازی جستجو می شود. اگر به دنبال سفرهای ارزان هستید بهتر است مدام قیمت تور لحظه آخری ترکیه را نیز چک کنید.

سخن پایانی

قیمت تور لحظه آخری ترکیه

اگر همه روزه با افرادی روبرو می شوید که یا از ترکیه برگشته اند یا تازه چمدان های خود را برای سفر به این کشور بسته اند و دلیل این همه محبوبیت را نمی دانید باید گفت فاکتورهای زیر عوامل اصلی هستند:

 • سفر به این کشور نیازی به ویزا ندارد.
 • تورهای آن به صورت زمینی و حتی با اتوبوس به صورت تور ترکیه ارزان در دسترس است.
 • انواع جاذبه های باستانی و مدرن را خود جای داده.
 • برای خرید ارزان و برند به ویژه در زمینه پوشاک یک مقصد عالی است.
 • از همه مهم تر اینکه با ایران هم مرز است و قیمت تور ترکیه نسبت به دیگر تورهای خارجی پایین است.

با این همه مزیت جای تعجب نیست که تور ترکیه یکی از  محبوب ترین و پر متقاضی ترین تورهای خارجی در ایران است و سایت های مختلف گردشگری به صورت مداوم آن را برگزار می کنند.

۲.۵/۵ - (۱۵ امتیاز)