سفرآس24

تور هتل قدس مشهد

تور مشهد هتل قدس : مشهد یکی از پر طرفدارترین شهرهای گردشگری در ایران محسوب می شود و صاحب یکی از یپر مخاطب ترین تورهای داخلی به خصوص تور هوایی مشهد در این کشور است. کلان شهر مشهد در شمال شرق ایران و در استان خراسان رضوی قرار دارد و با توجه به جاذبه های بی شمار خود سالانه از مسافران تور مشهد هتل قدس پذیرایی می کند. مسافرانی که راه های طولانی را پشت سر می گذارند تا در هوای حرم مطهر رضوی جان بگیرند.

خدمات تور هتل قدس مشهد

مدت اقامت: دو شب و سه روز

قیمت تور هتل قدس مشهد

قیمت هوایی

تور مشهد هتل قدس از تهران

4,400,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از اصفهان

4,900,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از تبریز

5,290,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از کرمانشاه

5,200,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از شیراز

5,307,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از اهواز

5,195,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از یزد

4,200,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از آبادان

5,326,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از بوشهر

5,216,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از ساری

4,200,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از کرمان

4,524,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از ارومیه

5,178,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از رشت

4,564,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از بندر عباس

5,426,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از گرگان

3,673,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از زاهدان

4,542,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از ایلام

5,200,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از اردبیل

4,600,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از نوشهر

4,281,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از قم

4,415,000 تومان

تور مشهد هتل قدس از همدان

4,415,000 تومان

تور مشهد هتل قدس

تور مشهد هتل قدس هوایی از تهران

تور مشهد هتل قدس : در این شهر پهناور علاوه بر مکان های زیارتی جاذبه های بسیاری از نوع تفریحی و تجاری قرار گرفته اند تا سفر به مشهد را یک سفر چند منظوره بسازند. تورهای مشهد همواره از تورهای پر مسافر است که اکنون در سایت های گردشگری گوناگونی در حال برگزاری است. تور مشهد هتل قدس که اغلب به عنوان توری زیارتی شناخته می شود می تواند فرصت های سیاحتی و تفریحی بسیاری را نیز در اختیار مسافران بگذارد.

این امر سبب شده تقاضا برای رزرو این تور روز به روز افزایش پیدا کند و عرضه آن نیز دارای افزایش قابل توجهی باشد. پایتخت نشینان برای رزرو تور مشهد هتل قدس می توانند از خدمات سایت سفرآس ۲۴ استفاده کنند و لیستی از بهترین تورهای مشهد از تهران را در این سایت در دسترس داشته باشند. این تور دارای قیمت های مختلفی است که به صورت تورهای ارزان قیمت تا لاکچری ارائه شده اند.

تور مشهد هتل قدس یکی از تورهای قابل رزرو با قیمت مناسب است که مسافران را به اقامت در هتلی دو ستاره در نزدیکی حرم مطهر رضوی دعوت می کند. مسافران می توانند این تور را به صورت تلفنی و یا آنلاین در ۲۴ ساعت شبانه روز به راحتی رزرو کنند.
اهالی تبریز نیز می توانند در این سایت تور دلخواه خود را پیدا و رزرو نمایند. با توجه به اینکه هزینه سفر همواره از مسائل اساسی مسافران است در این سایت انواع تورهای ارزان قیمت نیز ارائه شده که در هتل هایی دو یا سه ستاره برگزار می شوند.

تور مشهد هتل قدس از شیراز  یک تور با اقامت در نزدیکی حرم است که با قیمتی مناسب برای مسافران قابل رزرو می باشد. مسافران می توانند برای رزرو این تور در هفت روز هفته به صورت تلفنی و یا آنلاین اقدام نمایند.

رزرو از اصفهان تور مشهد هتل قدس

تورهای این سایت طیفی از تورهای ارزان قیمت تا لاکچری را در بر می گیرد و همگی یک سفر خوب زیارتی و سیاحتی را نصیب مسافران می کنند. از آنجا که حرم مطهر رضوی پر بازدیدترین نقطه از این شهر است هتل های ارائه شده برای رزرو تور در این سایت همگی جزء اقامتگاه های محدوده حرم هستند و دسترسی مسافران را به این مکان مقدس به راحتی فراهم می کنند. تور مشهد هتل قدس از اصفهان یکی از تورهای ارائه شده با چنین شرایطی است. این تور در هفت روز هفته به صورت تلفنی و یا آنلاین قابل رزرو می باشد.

درباره هتل قدس

هتل قدس مشهد یکی از هتل های باسابقه در این شهر است که در سال ۱۳۵۴ افتتاح شده و در سال ۱۳۹۵ به سبب ایجاد شرایط بهتر اقامتی مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل در میدان بیت المقدس و درست روبروی باب الجواد حرم مطهر رضوی بنا شده است و از نزدیک ترین اقامتگاهای مشهد نسبت به حرم محسوب می شود.

دسترسی به مراکز خرید مشهد چون بازار رضا و مرکز هفده شهریور نیز برای مهمانان تور مشهد هتل قدس مقیم در این هتل به راحتی فراهم خواهد بود. ساختمان هتل قدس در ۴ طبقه ساخته شده و دارای ۶۵ واحد اقامتی با انواع امکانات رفاهی است.

واحدهای اقامتی این هتل شامل اتاق های دو تا چهار تخته است که برخی از آنها به صورت فولبرد در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت. از جمله تجهیزات قرار گرفته در این هتل می توان به آسانسور، صندوق امانات، کافی شاپ، اتاق چمدان، پارکینگ با گنجایش ۴۰ خودرو و لابی مجهز به اینترنت و تلویزیون اشاره کرد.

این هتل در رستوران قدس با گنجایش ۲۰۰ نفر از مهمانان تور مشهد هتل قدس پذیرایی می کند. بالاترین امتیازهای هتل قدس مشهد به ترتیب به موقیعت مکانی و قیمت آن بر می گردد.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

سوالات متداول تور هتل قدس مشهد

این هتل فاصله خیلی کمی تا حرم دارد. به طوری که مسافران با حدود 2 دقیقه پیاده روی از هتل به حرم مطهر می رسند.
از جمله تجهیزات قرار گرفته در این هتل می توان به آسانسور، صندوق امانات، کافی شاپ، اتاق چمدان، پارکینگ با گنجایش 40 خودرو و لابی مجهز به اینترنت و تلویزیون اشاره کرد. این هتل در رستوران قدس با گنجایش 200 نفر از مهمانان خود پذیرایی می کند.
اقامت کودکان کمتر از 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان محاسبه می شود.
دسترسی به مراکز خرید مشهد چون بازار رضا و مرکز هفده شهریور نیز برای مهمانان مقیم در این هتل به راحتی فراهم خواهد بود.

نظرات مسافران تورهتل قدس مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برای رزرو تور هتل قدس
cover-order