تور کیش هتل گراند

خانه » تور » تور کیش از تهران » هتل گراند

خدمات تور کیش هتل گراند

 • ورودی رستوران موزیکال به همراه ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا
 • ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر 
 • ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر
 • کشت طبیعت گردی به صورت vip
 • ورودی سافاری با ترنسفر ، 50 درصد تخفیف از قلعه وحشت و سینما شش بعدی
 • ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منو غذای گرم
مدت اقامت: دو شب و سه روز

قیمت تور کیش هتل گراند

قیمت هوایی

تور کیش هتل گراند از تهران

1,950,000 تومان

تور کیش هتل گراند از مشهد

2,300,000 تومان

تور کیش هتل گراند از اصفهان

1,950,000 تومان

تور کیش هتل گراند از کرمانشاه

2,500,000 تومان

تور کیش هتل گراند از تبریز

2,200,000 تومان

تور کیش هتل گراند از ساری

2,700,000 تومان

تور کیش هتل گراند از شیراز

2,050,000 تومان

تور کیش هتل گراند از کرمان

2,250,000 تومان

تور کیش هتل گراند از رشت

2,800,000 تومان

تور کیش هتل گراند از گرگان

2,800,000 تومان

تور کیش هتل گراند از همدان

3,200,000 تومان

تور کیش هتل گراند از نوشهر

3,000,000 تومان

تور کیش از تهران هتل گراند

تور کیش از تهران هتل گراند
نمای هتل گراند

 تور کیش را می توان یکی از بهترین فرصت ها برای اهالی سیر و سیاحت دانست . این تور مسافران خود را با جاذبه هایی چشم نواز و تفریحاتی مهیج روبرو می کند تا خاطراتی لذت بخش را برای آنان بسازد .

دلیل محبوب واقع شدن تور کیش در نزد گردشگران فرصت های نابی است که در این جزیره برای گردش وجود دارد. با توجه به محبوبیت تور کیش اکنون آژانس های مسافرتی و سایت های گردشگری تور کیش را از شهر های مختلف کشور عرضه می کنند و برای آن خدمات متنوعی را در نظر گرفته اند .

خدمات این تور به طور کلی رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت را شامل می شود اما ما برای شما خدماتی بیش از این ها را در نظر گرفته ایم.

تور کیش در سایت سفر آس ۲۴ با تضمین کیفیت و تنوع در قیمت در دسترس مسافران تمام شهر های کشور قرار دارد. پایتخت نشینان که از طرفداران پر و پا قرص سفر به جزیره هستند می توانند تور کیش را به صورتی متنوع و مطلوب در دسترس داشته باشند .

تور کیش از تهران از جمله تور هایی است که به سبب مخاطبان بالا همه روزه عرضه می شود و دارای قیمت های گوناگونی است. هزینه ای که شما برای این تور می پردازید تا حدودی به هتل انتخابی شما بستگی دارد .

بنابراین برای داشتن سفری اقتصادی می توانید تور کیش از تهران را در هتل های دو یا سه ستاره انتخاب کنید. تور کیش از تهران هتل گراند یکی از تور هایی است که با قیمتی مناسب برای شما قابل رزرو می باشد.

خدمات تور

تور کیش از تهران هتل گراند دارای خدماتی است که طبیعت گردی VIP، ورودی شهر بازی هایلند با شارژ کارت برای هر نفر،  ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر، ورودی رستوران موزیکال با ترنسفر و تخفیف برای مبلغ غذا، ورودی مجموعه پارس سافاری کیش همراه با ترنسفر ، ورودی کافه یخی کیش با تخفیف در منوی غذای گرم و تخفیف ۵۰ در صدی برای قلعه وحشت و سینما شش بعدی از مهم ترین آن ها هستند.

درباره تور کیش هتل گراند

هتل گراند کیش فعالیت خود را در این جزیره از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده است. این هتل در بلوار موج و دریا واقع شده و دارای موقعیت مطلوبی برای تور کیش از تهران جهت دسترسی به بازار های ونوس و مریم می باشد .

این دو بازار از مراکز خرید معروف جزیره هستند که با محصولاتی متنوع در دسته پر بازدید ترین مکان های کیش قرار دارند . ساختمان هتل گراند کیش دارای ۴ طبقه است و در آن ۶۰ واحد اقامتی با امکانات رفاهی مطلوب قرار گرفته اند .

در این هتل مسافران محترم تور کیش از تهران هتل گراند می توانند اتاق های دو تا چهار تخته را انتخاب و رزرو کنند . از امکانات تعبیه شده در اتاق های هتل می توان به کمد لباس ، تلویزیون ، یخچال ، مبلمان ، رخت آویز ، بالکن و لوازم بهداشتی اشاره کرد .

تور کیش از تهران هتل گراند
اتاق هتل گراند

البته توجه به این نکته ضروری است که اتاق های هتل از نظر تجهیرات با یکدیگر متفاوت هستند. لیست امکانات و خدمات هتل گراند شامل مواردی چون تاکسی سرویس، کافی شاپ، فضای سبز، آسانسور ، لاندری ، اینترنت ، خدمات معلولین ، بیدار باش و خانه داری می شود .

آنچه بیش از همه هتل گراند کیش را در نظر مسافران تور کیش از تهران هتل گراند مطلوب ساخته موقعیت مکانی آن است.

 • کیفیت هتل گراند کیش چگونه است؟
  هتل گراند کیش هتلی سه ستاره و ۴ طبقه است و قیمت مناسبی برای تور ارزان قیمت دارد. این هتل از نظر مسافران در حد معمولی ارزیابی می شود و توصیه می شود هنگام انتخاب دقت بیشتری به عمل آید. این هتل خدماتی نظیر تاکسی سرویس، کافی شاپ، فضای سبز، آسانسور، لاندری، اینترنت، خدمات معلولین، بیدار باش و خانه داری برای مسافران در نظر گرفته و موقعیت مکانی خوبی برای راحتی مسافران دارد
 • موقعیت مکانی هتل گراند در کیش کجاست؟
  هتل گراند در بلوار موج و دریا کیش قرار دارد و به بازار های ونوس و مریم دسترسی خوبی دارد. هتل گراند همچنین کمتر از یک کیلومتر به دریا فاصله دارد و این مزیت خوبی برای این هتل است.
 • خدمات سفرآس ۲۴ برای رزرو تور چیست؟
  آژانس رزرواسیون سفرآس ۲۴ برای رزرو تور خدماتی مانند ورودی مجموعه پارس سافاری کیش همراه با ترنسفر، ورودی شهر بازی هایلند با شارژ کارت برای هر نفر، ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر، طبیعت گردی VIP، ورودی رستوران موزیکال با ترنسفر و تخفیف برای مبلغ غذا، ورودی کافه یخی کیش با تخفیف در منوی غذای گرم و تخفیف ۵۰ در صدی برای قلعه وحشت و سینما شش بعدی برای مسافرانش در نظر گرفته است.

ما در سفر آس ۲۴ برای تور کیش از تهران هتل گراند آفر ویژه ای در نظر گرفته ایم که شامل مبلغ ۳۵۰ هزار تومان آفر استفاده از تفریحات جزیره می باشد .

۴/۵ - (۲ امتیاز)

سایر تور های پیشنهادی

نمای هتل صدف کیش
ستاره هتل
شروع قیمت از : 1,750,000 تومان
Profile004
پشتیبان رزرو | علی مرادی
نمای هتل پارمیس کیش
ستاره هتل
شروع قیمت از : 1,850,000 تومان
Profile002
پشتیبان رزرو | زهرا جعفرزاده
نمای هتل ارم کیش
ستاره هتل
شروع قیمت از : 1,790,000 تومان
Profile001
پشتیبان رزرو | کیانوش حافظ
نمای هتل ویدا کیش
ستاره هتل
شروع قیمت از : 2,750,000 تومان
Profile002
پشتیبان رزرو | زهرا جعفرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.