باغ مجسمه کیش

امتیاز بدهید post

باغ مجسمه کیش در میدان ساحل، در محوطه مرکز همایشهای بین المللی کیش واقع شده است. این باغ به مناسبت روز کیش و برگزاری دومین دوره سمپوزیوم ملی “مجسمه و طبیعت” افتتاح شد و اکنون یکی از جاذبه‌های فرهنگی و هنری این جزیره محسوب می‌شود. آثار مجسمه‌سازان در این باغ، نتیجه دومین سمپوزیوم مذکور هستند و به مفهوم طبیعت با فرهنگ و جغرافیای کیش پیوند داده‌اند. این آثار از مواد مختلفی نظیر فلز، فایبرگلاس و تلفیق فلز و چوب ساخته شده‌اند. در این سمپوزیوم، هنرمندان با تأکید بر مفاهیم زیست، جامعه و طبیعت کیش، آثاری با امضای خود خلق کرده‌اند. اگر کیش نیستیدو می‌خواهید از این مکان دیدن کنید تور کیش را رزرو کنید.

در حال حاضر، ۱۱ اثر از برترین هنرمندان ایرانی در باغ مجسمه کیش به نمایش گذاشته شده است. این آثار از هنرمندانی همچون کوروش گلناری، رضا قره‌باغی، محمود محرومی، مهدی رنگچی، حسین علی عسگری، محمد بهرامی، حمید شیری، حمید رضا فتوحی، پیمان بخشی، زهرا رحیمی، ندا آیتی و فرزانه عبدلی به نمایش گذاشته شده است. در باغ مجسمه ها اثر هنرمندان مجسمه ساز کشورمون به زیبایی در معرض عموم قرار گرفته است.

این مجسمه ها در کنار فضای سبز قشنگ و گونه های مختلف گیاهی به هر چه زیباتر شدن جزیره کمک شایانی کرده و وجهه ی متجدد و فرهنگی به کیش داده.

ساعت کاری

شنبه
شروع :08:30
پایان :22:00
1شنبه
شروع :08:30
پایان :22:00
2 شنبه
شروع :08:30
پایان :22:00
3شنبه
شروع :08:30
پایان :22:00
4 شنبه
شروع :08:30
پایان :22:00
5 شنبه
شروع :08:30
پایان :22:00
جمعه
شروع :08:30
پایان :22:00

امکانات باغ مجسمه کیش

No data was found

اطلاعات تماس

سوالات متداول

میدان ساحل، محوطه مرکز همایشهای بین المللی کیش
ساعت کاری در روزهای غیر تعطیل ۹ صبح تا ۱۰:۳۰ شب و در روزهای تعطیل ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰ شب است.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی