مرکز خرید پالادیوم تهران

4.7/5 - (3 امتیاز)

پالادیوم را میتوان جز بزرگ ترین و مدرن ترین مراکز خرید در تهران محسوب کرد که بسیار معروف هم هست. این مرکز خرید گسترده در محله زعفرانیه تهران قرار گرفته است و جزء مجهزترین شعب داخلی و حتی خارجی پالادیوم می باشد.

 تنوع این فروشگاه بسیار گسترده است و معماری بی نظیر و زیبای آن نگاه هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند. پالادیوم از مشهورترین مراکز خرید است و حتی می‌توان گفت جزو مکان های دیدنی تهران است به دلیل دارا بودن زیبایی منحصر به فرد و تنوع در رابطه با امکانات رفاهی تفریحی و فروشگاهی بسیار پر طرفدار شده است.

 ساختمان پالادیوم در زمینی به مساحت حدود ده هزار متر مربع قرار گرفته است و این مجموعه عظیم دارای ۱۵۰ واحد تجاری می باشد که ۱۲۰ فروشگاه و واحد خدماتی ۲۵ فودکورت کافی شاپ و رستوران را به خود اختصاص می‌دهد.

 این ساختمان از ضلع جنوبی دارای ۱۳ طبقه می باشد و دارای  ۱۱ طبقه است  و میتوان گفت از سمت همکف داری ۶ طبقه هست ساخت این مجموعه پرطرفدار و مجلل از سال ۱۳۸۸ شروع شده است  و در سال ۱۳۹۱ کاملاً به اتمام رسیده است؛ البته این زمان زیادی برای ساخت یک مرکز خرید به این مجللی نبود و خیلی زود توانست از رقیبان خود هم در ساخت و هم در محبوبیت پیشی بگیرد.

پالادیوم از ترکیب اشکال هندسی به شیوه ای مدرن ساخته شده است که در ساخت آن از پس زمینه قهوه ای همراه با رنگ نقره ای و بسیار به کار برده شده است.

ساعت کاری

شنبه
شروع :10:00
پایان :22:00
شنبه
شروع :10:00
پایان :22:00
شنبه
شروع :10:00
پایان :22:00
3شنبه
شروع :10:00
پایان :22:00
4 شنبه
شروع :10:00
پایان :22:00
5 شنبه
شروع :10:00
پایان :22:00
جمعه
شروع :10:00
پایان :22:00

امکانات مرکز خرید پالادیوم تهران

رستوران
سرویس بهداشتی
کافی‌شاپ
پارکینگ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

پاساژ پالادیوم از ساعت 10 صبح شروع و تا 10 شب باز می باشد.
بله، در طبقه آخر پالادیوم می تواند از فضای بازی بچه ها استفاده و دیدن کنید.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی