پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

امتیاز بدهید post

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش یک مکان بسیار جذاب برای تفریح و ورزش در طبیعت است. در ادامه تعدادی از ویژگی‌ها و فعالیت‌هایی که در این پارک می‌توانید انجام دهید را بیشتر برایتان توضیح می‌دهم:

1. **ماهیگیری**: این پارک یکی از بهترین مکان‌ها برای ماهیگیری در خلیج فارس است. شما می‌توانید با استفاده از تجهیزات ماهیگیری خود یا از ماهیگیری اجاره‌ای در اینجا به صید ماهی بپردازید. خلیج فارس غنی از انواع ماهی‌های خوراکی است که ماهیگیران حرفه‌ای و علاقه‌مند می‌توانند از آن لذت ببرند.

2. **آب‌زیان و ورزش‌های آبی**: این پارک امکاناتی برای انجام ورزش‌های آبی مانند قایق‌رانی و جت‌اسکی نیز دارد. اگر به تجربه این ورزش‌های هیجان‌انگیز در آب علاقه دارید، می‌توانید در اینجا این امکانات را تجربه کنید.

3. **پیک‌نیک و استراحت**: پارک دارای مناظر طبیعی زیبا و فضاهای سبز برای پیک‌نیک و استراحت در کنار آب است. شما می‌توانید خانواده و دوستان خود را برای یک روز آرامش در این مکان طبیعی دعوت کنید.

4. **رستوران‌ها و کافه‌ها**: در نزدیکی پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش، رستوران‌ها و کافه‌هایی وجود دارند که غذاهای محلی و نوشیدنی‌های خنک و خوشمزه ارائه می‌دهند. بعد از یک روز پر از ورزش و تفریح، می‌توانید در این مکان‌ها استراحت کنید و از غذاهای محلی لذت ببرید.

به طور کلی، پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش در کیش یک مقصد ورزشی و تفریحی مناسب برای علاقه‌مندان به ماهیگیری و ورزش‌های آبی است. اینجا فضای زیبا و طبیعتی دلپذیری دارد که به شما اجازه می‌دهد از طبیعت لذت ببرید و وقت خوبی را در کنار آب بگذرانید.

ساعت کاری

شنبه
شروع :23:59
پایان :00:00
1شنبه
شروع :23:59
پایان :00:00
2 شنبه
شروع :23:59
پایان :00:00
3شنبه
شروع :23:59
پایان :00:00
4 شنبه
شروع :23:59
پایان :00:00
5 شنبه
شروع :23:59
پایان :00:00
جمعه
شروع :23:59
پایان :00:00

امکانات پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

پارکینگ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

پارک ساحلی مرد ماهیگیر واقع در ضلع شرقی ساحل جزیره کیش است.
شما می‌توانید از شنبه تا جمعه بدون محدودیت زمانی از این مکان دیدن کنید.
ساحل دامون ، پیست باگی ، باشگاه بانجی جامپینگ جاذبه از مکان‌های دیدنی اطراف پارک ساحلی مرد ماهیگیر است که می‌توانید از آنها بازدید کنید.
هتل پانیذ ، هتل آرامیس ، هتل پارمیدا در نزدیکی این مکان دیدنی قرار دارند.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی