مرکز خرید مروارید کیش

5/5 - (1 امتیاز)

مرکز خرید مروارید کیش یکی از مراکز بسیار مهم در جزیره زیبای کیش است که هر ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیار زیادی است.

 این مرکز خرید در قلب جزیره کیش واقع شده است و از جمله مهم ترین و زیباترین و شیک ترین مراکز خرید در کیش است  و این  مرکز خرید در شهرک صدف قرار دارد .

از مراکز دیدنی جزیره کیش است ۲۷ هزار متر مربع مساحت دارد و یکی از مهم ترین و زیبا ترین مراکز خرید است که در جزیره ای که واقع  شده است.

در یک طبقه است و در سال ۱۳۷۳ تاسیس  شده است.

مرکز خرید مروارید کیش اگر شما به دنبال پیدا کردن بهترین برندها در جزیره کیش هستید می توانید به این مرکز خرید بروید  در مرکز خرید تمام وسایل زیبایی مدنظرتان را پیدا می کنید. 

این مجموعه معماری همانند معماری باستان و دوره هخامنشی است که شامل ۲۰۸ غرفه پوشاک زنانه و مردانه لوازم ورزشی آرایشی است. این مرکز خرید  می‌توانید انواع برندهای مختلف را پیدا کنید و فروشنده ها به صورت خیلی کامل اطلاعات برند را به شما می دهند و اگر به کیش سفر کردید دیدن این مرکز خرید را فراموش نکنید.

ساعت کاری

شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
3شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
4 شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
5 شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
جمعه
شروع :09:00
پایان :23:00

امکانات مرکز خرید مروارید کیش

سرویس بهداشتی
پارکینگ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

مرکز خرید کیش واقع در جزیره کیش بلوار مروارید است و دسترسی به ان بسیار راحت است می توان گفت در قلب جزیره کیش قرار گرفته و دسترسی به ان راحت است.
ساعت کاری مرکز خرید مروارید از شنبه تا جمعه از 9 صبح تا ۱۱ شب است.
کالا های مختلفی مثل پوشاک آقایان پوشاک بانوان پوشاک نوزاد کفش کیف لوازم خانگی لوازم بهداشتی آرایشی خرازی عینک در این مرکز خرید بفروش می رسد.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی