تور کیش هتل ترنج

دو شب و سه روز
تهران
به کیش
نمای هتل ترنج کیش

خدمات

تور کیش هتل ترنج

 • ورودی رستوران موزیکال به همراه ترنسفر و تخفیف از مبلغ غذا
 • ورودی پارک آبی همراه با ترنسفر 
 • ورودی شهر بازی هایلند همراه با شارژ کارت برای هر نفر
 • کشت طبیعت گردی به صورت vip
 • ورودی سافاری با ترنسفر ، 50 درصد تخفیف از قلعه وحشت و سینما شش بعدی
 • ورودی کافه یخی و تخفیف استفاده از منو غذای گرم

تور کیش از تهران در هتل ترنج

تور کیش از تهران هتل ترنج : جزیره زیبای کیش یکی از بهترین مقاصد تفریحی ایران است که سالانه مسافران بسیاری را به سمت جنوب ایران  روانه می کند. این جزیره با فراهم آوردن فرصت های بی شماری برای سیر و سیاحت توانسته جذابیت بسیاری در نظر گردشگران داشته باشد. با توجه به تقاضای بالا برای سفر به این جزیره اکنون  تور کیش از مبادی مختلف کشور توسط سایت های مختلفی عرضه می شود. سایت سفر آس 24 امکان رزرو تور کیش را با تنوعی بی شمار و خدماتی فوق العاده برای شما فراهم کرده است مثل تور کیش از تهران هتل ترنج . این سایت با هدف آسان تر کردن سفر به جزیره مناسب ترین قیمت ها را عرضه کرده و با ارائه تورهای ارزان و لاکچری امکان سفر را برای تمام افراد با هر هزینه ای فراهم آورده است. تور کیش از تهران یکی از تورهای محبوب عرضه شده در این سایت است که به صورت هوایی انجام می شود.

این تور با توجه به اقامت در هتل های پنج ستاره تا دو ستاره به دسته تورهای لاکچری و ارزان قیمت تقسیم می شود. شما یکی از بهترین مقاصد توریستی را انتخاب کرده اید، در این هیچ شکی نیست. حالا وقت آن است تا با انتخاب یک هتل لاکچری همه چیز را تکمیل کنید. تور کیش از تهران در هتل ترنج یکی از تورهای لاکچری این سایت است که می تواند بهترین تجربه ها را در اختیار شما قرار دهد.  هر چند این هتل به اندازه کافی فرصت تفریحی برای شما فراهم می کند سایت سفر آس 24 برای شما خدمات فوق العاده دیگری چون ورودی پارک آبی، شهر بازی هایلند، رستوران موزیکال، کافه یخی، سافاری، تخفیف قلعه وحشت و سینما شش بعدی را نیز در نظر گرفته است. با این تفاسیر شما باید برای یک سفر بی نهایت لذت بخش آماده شوید.

قدم گذاشتن روی آب های زلال خلیج فارس

بی شک هتل ترنج کیش را می توان بهترین هتل این جزیره دانست. این هتل در سال 1394 در روی آب های خلیج فارس به بهره برداری رسید تا نویدگر اقامتی خاص و متفاوت برای مسافران جزیره مرجانی باشد. این هتل با طراحی سنتی خود به صورت بته جقه یک نقش چشم نواز را روی دریا ترسیم کرده تا مهمانان خود را در اتاق هایی کف شیشه ای به قدم زدن روی آب دعوت کند. واحدهای اقامتی این هتل در دو فاز دریایی و ساحلی با نمای رو به دریا، رو به جزیره و رو به ترنج برای شما قابل انتخاب است.

شما میتوانید بلیط های این هتل را از مبادی زیر رزرو کنید:

تور کیش از ساری هتل ترنج

این هتل در اتاق ها و فضای داخلی دارای بهترین و مدرن ترین امکانات است که چیزی فراتر از یک هتل پنج ستاره را در اختیار شما قرار می دهد. انواع امکانات ورزشی، تفریحی، رفاهی، غذا و نوشیدنی برای شما در این هتل آماده شده است. این هتل در دو رستوران مجلل که یکی از آنها روی دریا بنا شده از مهمان خود پذیرایی می کند. اگر چه این هتل را با قیمت بالاتری نسبت به دیگر هتل ها رزرو خواهید کرد اما مطمئن باشید لذت شما چیزی بیشتر از آن است که هزینه کرده اید.  تور کیش از تهران در هتل ترنج یک تور لاکچری است که می تواند بهترین اتفاق زندگی شما باشد. بهترین ها را از خود دریغ نکنید.

 • کدام خدمات هتل ترنج رایگان هستند؟
  صبحانه و نهار رایگان، استفاده از مجموعه ی آبی و سالن بدنسازی، ترنسفر رایگان با دوج دورانگو و اینترنت
 • تور کیش هتل ترنج را چگونه ارزان تر رزرو کنیم؟
  برای رزرو ارزان تر تور کیش هتل ترنج می توانید در زمان هایی که جزیره خلوت تر است اقدام کنید یا اینکه به دنبال تو لحظه آخری کیش باشید. این گونه میتوانید یک تور ارزان تر را تجربه کنید.
 • هتل ترنج کیش نهار و شام رایگان دارد؟
  هتل پنج ستاره ترنج کیش نهار را رایگان ارائه می کند.
قیمت: 3920000 تومان
تور کیش هتل ترنج
مدت اقامت: دو شب و سه روز
قیمت: 3920000 تومان

سایر تور های پیشنهادی

نمای هتل گامبرون کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1820000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل پانیذ کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 0 تومان
ستاره هتل
نما هتل سورینت مریم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1670000 تومان
ستاره هتل
نمای هتل خاتم کیش
دو شب و سه روز
شروع قیمت از : 1450000 تومان
ستاره هتل
 • برای رزرو تور کیش هتل ترنج فرم زیر را پر کنید