موزه خلیج فارس کیش

5/5 - (1 امتیاز)

موزه خلیج فارس در جزیره کیش واقع شده است و به نمایشگاهی از تاریخچه و فرهنگ منطقه خلیج فارس می‌پردازد. این موزه شامل انواع مجسمه‌ها، اشیاء تاریخی، مدل‌های کشتی‌ها و اطلاعاتی در مورد سواحل خلیج فارس است. بازدید از این موزه می‌تواند به شما کمک کند تا با تاریخ و فرهنگ این منطقه آشنا شوید.

موزه خلیج فارس در کیش دارای بخش‌های مختلفی است که به تاریخ و فرهنگ منطقه اشاره دارند. در این موزه می‌توانید مجسمه‌هایی از شخصیت‌های تاریخی و مذهبی مشاهده کنید، همچنین نمونه‌هایی از معماری سنتی خلیج فارس و  محصولات هنری و دست‌ساز این منطقه را مشاهده نمایید.

در بخشی دیگر از موزه، شما می‌توانید با تاریخ دریانوردی و کشتی‌رانی در خلیج فارس آشنا شوید. مدل‌های کشتی‌های سنتی این منطقه، ابزارهای دریایی و عناصر مرتبط با صنعت ماهیگیری نیز در اینجا به نمایش گذاشته شده‌اند.

همچنین، موزه خلیج فارس به معرفی زندگی مردم این منطقه می‌پردازد. اطلاعاتی در مورد مراسم‌ها، آداب و رسوم، موسیقی و هنرهای محلی خلیج فارس در این موزه گنجانده شده است.

با بازدید از این موزه، شما می‌توانید نزدیک‌تر به تاریخ و فرهنگ جذاب خلیج فارس برسید و تجربه معنوی و آموزنده‌ای داشته باشید.

ساعت کاری

شنبه
شروع :11:00
پایان :22:00
1شنبه
شروع :11:00
پایان :22:00
2 شنبه
شروع :11:00
پایان :22:00
3شنبه
شروع :11:00
پایان :22:00
4 شنبه
شروع :11:00
پایان :22:00
5 شنبه
شروع :11:00
پایان :22:00
جمعه
شروع :11:00
پایان :22:00

امکانات موزه خلیج فارس کیش

پارکینگ
سرویس بهداشتی

اطلاعات تماس

سوالات متداول

موزه منطقه ای خلیج فارس در محله بهمنی بندر بوشهر در خیابان سبزآباد بالاتر از سه راه امامزاده قرار دارد .
نرخ بلیط: – بلیط ایرانی 4,000 تومان – بلیط خارجی 50,000 تومان
رستوران صوفی: ۶۵۰ متر رستوران علی کرجی ۲: ۱.۷ کیلومتر رستوران دریایی بندر: ۱.۸ کیلومتر رستوران دریایی گلستان: ۲.۱ کیلومتر مجموعه پذیرایی بُركَه: ۲.۷ کیلومتر
هتل هما بندر عباس: ۱.۱ کیلومتر هتل امین: ۲.۷ کیلومتر هتل ایران: ۲.۹ کیلومتر هتل کوثر: ۳.۲ کیلومتر هتل آپادانا: ۳.۲ کیلومتر

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی