هلیوم پارک مشهد

4.7/5 - (4 امتیاز)

هلیوم پارک مشهد دارای شهربازی سرپوشیده ای است که به عنوان اولین پارک پرشی ایران شناخته شده است. این شهربازی در بلوار جانباز که یکی از قسمت های معروف شهر مشهد به حساب می اید؛ واقع شده است.

 در این مجموعه تفریحی بازی های بسیار مهیج و تفریحات ورزشی مجازی قرار دارد و برای افراد در رده سنی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

 یکی از قسمت های دیدنی شهربازی و پارک هلیوم در مشهد امکانات متنوعی است که در نقطه های مختلف قرار گرفته است. این شهربازی  به عنوان اولین پارک دارای ترامپولین ایران  شناخته شده است و در سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرده است و پارک هلیوم شامل دو سالن مجزا در طبقات چهارم و پنجم برج گوهرشاد است که طراحی این دوسالن کاملا با هم تفاوت دارد.

سالن آبی که در طبقات چهارم قرار گرفته است؛ همانطور که گفته شد به لحاظ طراحی کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. در طبقه چهارم که سالن واقع شده است رنگ آبی و تمام اقیانوسی باعث آرام بخش بودن فضای داخلی آن شده است و این سالن شامل سالن های ورزشی نظیر بسکتبال والیبال و ترامپولین، نینجا و کورس، ژیمناستیک صخره نوردی فری جامپینگ هست که البته ترامپولین هلیوم پارک مشهد در هر دو سالن وجود دارد.

اگر به دنبال تفریحی هیجان انگیز در شهر مقدس مشهد هستید از  هلیوم پارک مشهد  زیبا دیدن کنید و با دیدن و گشت و گذار در دل این پارک خاطره ای به دفترچه خاطراتتان اضافه کنید و از این دیدن این پارک هرگز پشیمان نمی شوید.

ساعت کاری

شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
3شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
4 شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
5 شنبه
شروع :09:00
پایان :23:00
جمعه
شروع :09:00
پایان :23:00

امکانات هلیوم پارک مشهد

اینترنت
سرویس بهداشتی
پارکینگ
محدوده‌ی قیمتی

اطلاعات تماس

سوالات متداول

هلیوم پارک از ساعت 9 صبح باز می شود.
بله، والدین می توانند از قسمت فوتبال و والیبال هلیوم پارک هم استفاده کنند.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی