پیست اسکی شیرباد مشهد

4/5 - (2 امتیاز)

پیست اسکی شیرباد مشهد جز بلندترین قله های رشته کوه بینالود هست و به دلیل ارتفاع زیاد ان  به پیست اسکی تبدیل شده است.

به همین دلیل به آن را  بام خراسان هم می‌گویند این قله  در دامنه شمالی دره دولت آباد چناران قرار گرفته است و به دلیل مشرف بودن به دره های سرسبز اطراف چشم انداز بی نظیری را فراهم آورده است.

 ورزش اسکی اهمیت ویژه در زمستان پیدا می‌کند و جزو رشته های میدانی نیست و به دلیل شرایط جوی در زمستان مورد استقبال قرار می‌گیرد.

 اسکی می‌تواند بیشتر ورزشکاران و علاقمندان را در این فصل راضی نگه دارد وجود پیست اسکی شیرباد در استان خراسان رضوی باعث شده است که این ورزش به یکی از پرطرفدارترین ورزش های زمستانه در مشهد تبدیل شود.

پیست اسکی شیرباد از مکان های دیدنی در استان خراسان رضوی است که در میان دامنه های بلندترین قله ها قرار دارد. در بیشتر ماه‌های سال برف گیر است. مساحت این پیست ۵۰۰ هکتار هست و برای جوانان می‌تواند یک تفریح مهیج باشد که در کنار دوستان و خانواده هایشان از این منظره بی نظیر می توانند لذت ببرند.

پیست اسکی شیر باد  جز  ۲۰ اسکی معرئف در شهر کشور است که از سال ۱۳۸۸ فعالیتش را آغاز کرده است  و با بررسی های فنی هزینه های بیشتر از ۴ میلیارد تومان با کادری کاملا مجرب و حرفه ای در ارتفاعات بینالود احداث شد و کمک بسیار زیادی به توسعه ورزش های زمستانی در شرق کشور نمود.

همانطور به گفته شد پیست اسکی شیرباد جز جاذبه های گردشگری خراسان رضوی است که  در ۳۸ کیلومتری مشهد قرار گرفته است و در جاده مشهد چناران قابل دسترسی است.

ساعت کاری

شنبه
شروع :09:00
پایان :15:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :15:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :15:00
3شنبه
شروع :09:00
پایان :15:00
4 شنبه
شروع :09:00
پایان :15:00
5 شنبه
شروع :09:00
پایان :15:00
جمعه
شروع :00:00
پایان :00:00

امکانات پیست اسکی شیرباد مشهد

اینترنت
سرویس بهداشتی
محدوده‌ی قیمتی
فضای باز

اطلاعات تماس

سوالات متداول

بله، شما می توانید در اسکان شیرباد استراحت کنید.
ساعت کاری شیرباد از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر می باشد.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی