پردیس سینمایی هویزه مشهد

4.7/5 - (4 امتیاز)

پردیس سینمایی هویزه مشهد در بیست و دوم اردیبهشت ماه در سال ۱۳۴۷ افتتاح شد. این سینما ظرفیتی بالغ بر ۲۲۰۰ نفر  دارد و به دست کارگران  کابلی ساخته شد در آن زمان جزوه مجلل ترین سینما ها و بزرگترین سینمای خاورمیانه شناخته شده بود.

 بعد از انقلاب به نام این سینما از دیاموند به حمیده تغییر پیدا کرد. این سینما بعد از ۱۶ ماه بازسازی در شهریورماه ۱۳۹۱ به عنوان سینماهویزه احیا شد و لقب مدرن ترین و بزرگترین سینمای کشور را بار دیگر از آن خود کرد.

 این سینما دارای ۸ سال ۹ با ظرفیت های ۱۳۳۴ نفری هست که جایزه بهترین سینما های کشور می باشد و زیر نظر موسسه بهمن سبز اداره می شود از لحاظ کیفیت صدا بسیار خوب است و نور سالن کاملاً استاندارد می باشد.  

زمانی که در رابطه با یک سینمایی استاندارد صحبت می شود دقیقاً تمام مشخصات یک سینمایی خوب و عادی و جلوی چشم ما می آید و صندلی ها راحتی آنها تعدادشان نور سالن صدا و تصویر همگی در یک پکیج کامل به عنوان استاندارد بودن و مطلوبیت یک سینما به کار گرفته می شود.

 پردیس سینمایی هویزه جزو بهترین سینما هایی است که در ایران قرار دارد و از تمامی فناوری های به روز و استانداردهای بین المللی در ساخت آن بهره گرفته شده است. این بنا در قسمت های اداری و تجاری دیده نمی شود و کارکرد آن تنها به جهت سینما هستند .

ساعت کاری

شنبه
شروع :10:00
پایان :
شنبه
شروع :10:00
پایان :
شنبه
شروع :10:00
پایان :
3شنبه
شروع :10:00
پایان :
4 شنبه
شروع :10:00
پایان :
5 شنبه
شروع :10:00
پایان :
جمعه
شروع :10:00
پایان :

امکانات پردیس سینمایی هویزه مشهد

سرویس بهداشتی
کافی‌شاپ
پارکینگ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

هزینه بلیط سینما هویزه در مشهد نسبت به سایر سینماها بیشتر است برای تهیه بلیط سینما باید نفری ۴۵ هزار تومان پرداخت شود.
درر روزهای سه شنبه به سمت این سینما بروید و می توانید از آن نیم بها استفاده کنید این سینما در همه روزهای هفته از ساعت ۱۰ تا ۲۳ می توانید فیلم های جدید را که به نمایش میگذارند ببینید.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی