مرکز خرید پروما مشهد

4.5/5 - (4 امتیاز)

مرکز خرید پروما مشهد جز مراکز بسیار وسیع در این شهر است که تجربه‌ی سرگرمی و هیجان همراه با خرید و حتی قرعه کشی های متعدد را برای شما به ارمغان می آورد.

 اگر علاقمند به یک مرکز خرید هستید که تمام خرید پوشاک مختلف در هر گروه سنی داشته باشد  و در کنار آن قصد دارید لحظات شاد در کنار خانواده و دوستان تان بپردازید این مرکز خرید بی‌نظیر است.

 مجتمع پروما در میدان جانباز مشهد واقع شده است این مرکز دارای  چهار طبقه های بسیار بزرگ است که علاوه بر داشتن طبقات همکف در رابطه با انواع هایپر مارکت ها و فروشگاه ها شما به راحتی می توانید انواع البسه کیف کفش خوراکی میوه لوازم خانگی و دیگر چیزها را در طبقات بعدی این مجموعه پیدا کنید .

به صورت کلی می توانیم بگوییم که مرکز خرید پروما داری ۲۵۰ واحد تجاری هست که در طبقات دیگر پاساژ واحدهای تجاری پروما را تشکیل می‌دهند. در این مجموعه سوغاتی ها و خشکبار مشهد هم به راحتی می‌توانید پیدا کنید و این سوغاتی ها شامل زعفران زرشک و دیگر مواد غذایی هست که از طریق این مجموعه می‌توان آن را خریداری کنید و به عنوان سوغات همراه خود داشته باشید.

 در طبقه آخر این مجموعه می توانید در فضای کافی شاپ مانند و فست فود آن لذت  ببرید. بی شک می توانیم بگوییم مرکز خرید پروما جز بهترین مراکز است زیرا به صورت یک مجموعه در کنار هم می توانید از شهربازی مراکز خرید و کافی شاپ و رستوران آن لذت ببرید.

ساعت کاری

شنبه
شروع :09:00
پایان :00:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :00:00
شنبه
شروع :09:00
پایان :00:00
3شنبه
شروع :09:00
پایان :00:00
4 شنبه
شروع :09:00
پایان :00:00
5 شنبه
شروع :09:00
پایان :00:00
جمعه
شروع :10:30
پایان :00:00

امکانات مرکز خرید پروما مشهد

کافی‌شاپ
رستوران
سرویس بهداشتی
پارکینگ

اطلاعات تماس

سوالات متداول

مرکز خرید پروما در روز های هفته از 9 صبح تا 12 شب و جمعه ها از 10:30 باز می شود.
 در طبقه آخر مرکز خرید پروما می توانید در فضای کافی شاپ مانند و فست فود آن لذت ببرید.

لینک های مرتبط

نظرات و تجربه مسافران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تکمیلی