مرکز خرید پروما مشهد ؛ هیجان خرید + لذت تفریح

مرکز خرید پروما مشهد

یکی از بهترین بازارهای  مشهد که امکاناتی فراتر از یک فروشگاه را نصیب شما می کند مرکز خرید پروما مشهد است.

شما این مرکز خرید پروما مشهد را علاوه بر خرید می توانید برای گذراندن یکی روز تفریحی فوق العاده نیز در نظر داشته باشید. خرید در این مرکز خرید پروما مشهد فوق العاده برای شما لذتی شبیه به یک تفریح را به همراه خواهد داشت.

مشهد شهر پر گردشگری است و در تناسب با آن پر امکانات. شما در این کلان شهر ایران می توانید شاهد انواع امکانات رفاهی و جاذبه های تفریحی باشید.

اگر چه اصلی ترین جاذبه این شهر بارگاه منور رضوی است و بیشترین مسافران این شهر زائران، اما نمی توان از دیگر جاذبه های این شهر چشم پوشی کرد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

این جاذبه ها که خود به برکت وجود حرم مطهر رضوی در مشهد احداث شده اند حالا می توانند این قابلیت را داشته باشند که در کنار زیارت از دیگر انگیزه های سفر باشند.

مشهد و چهار پارک آبی مجهز

مشهد شهری است که چهار پارک آبی مجهز را در خود جای داده و با این حساب خود را به مقصدی تفریحی تبدیل کرده است.

جالب است بدانید که یکی از بزرگ ترین  پارک های آبی ایران به نام سرزمین موج های آبی در این شهر قرار گرفته است.  این شهر از جاذبه های تاریخی نیز خالی نیست.

جاذبه هایی که می توانند علاقه مندان به معماری اصیل ایرانی را به خود جذب کنند. مناطق بکر طبیعی از دیگر جاذبه های این شهر است که برای گردشگران لحظات پر خاطره ای را رقم می زنند.

در کنار تمام جاذبه ها، این شهر مراکز خرید متعددی را نیز در خود جای داده است. مراکز خریدی که هم می توانید نوع سنتی اش را پیش چشم داشته باشید و هم نوع مدرنش را.

در شهر مشهد با توجه به حجم انبوه مسافر همه نوع بازار احداث شده است. شما می توانید مهمان مراکزی باشید که با حضور برندهای معتبر و محبوب بهترین کیفیت را عرضه می کنند و هم بازارهایی را انتخاب کنید که کالاهای متنوعی را با قیمتی مناسب ارائه می دهند.

یکی از مراکز معروف که با حضور برندهای محبوب جایگاه ویژه ای بین مشتریان یافته است مرکز خرید پروما مشهد است.

مرکز خرید پروما؛ شعبه مشهد

مرکز خرید پروما مشهد یکی از شعبه های فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور است که شعبه مشهد آن در سال 1383 به بهره برداری رسیده.

این مرکز با زیربنایی حدود 25000 متر مربع و با داشتن 300 واحد تجاری یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در کلان شهر مشهد است. ساختمان این مرکز در خیابان جانباز مشهد که از معروف ترین خیابان های این شهر است واقع شده.

شما می توانید این مرکز را برای خرید انتخاب کنید ولی به جز آن فرصت هایی دیگر را نیز نصیب خود نمایید.

انواع کالاهای عرضه شده در پروما

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در این مرکز خرید بزرگ انواعی از کالاهای مورد نیاز خود را خواهید دید. طبقه همکف این مرکز یک هایپرمرکت بزرگ است که انواع خوراکی ها را در دسترس شما قرار می دهد.

علاوه بر این 300 واحد تجاری در این بازار مشغول فعالیت هستند. در این واحدها انواع کیف و کفش، پوشاک، سوغاتی های مشهد چون خشکبار و زعفران، لوازم خانگی، مواد خوراکی و غیره را در اختیار خواهید داشت.

شما در بین کالاهای این مرکز حضور انواع برندهای معتبر و محبوب را نیز خواهید دید که کیفیت کالاهای این مرکز را تأیید می کنند.

قیمت ها در پروما چگونه است؟

اصولا مراکزی که برندهای معروف را ارائه می دهند در دسته بازارهای قیمت بالا قرار دارند. پروما نیز با داشتن کالاهایی با کیفیت و مطلوب قیمت هایی تقریباً بالا و البته معقول را ارائه می دهد.

البته شما می توانید در زمان هایی خاص از قیمت پایین برخی ازکالاهای این بازار بهره مند شوید. اگر می خواهید کالاهای این بازار را ارزان تر بخرید خرید خود را برای بدترین موقع بگذارید!

مثلا چکمه و پالتوی خود را درست زمانی بخرید که هوا رو به گرمی می رود و لباس های تابستانه را زمانی تهیه کنید که زمستان نزدیک است.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.