سرزمین موج های آبی مشهد ؛ هیجانی به سبک آب بازی

سرزمین موج های آبی

یکی از جذاب ترین مجموعه های تفریحی مشهد سرزمین موج های آبی است. این پارک که عنوان بزرگ ترین پارک آبی در ایران را به خود اختصاص داده از محبوب ترین مکان های تفریحی در مشهد است. تجربه یک روز سراسر هیجان و لذت در مشهد با حضور در این مجموعه مجهز برای شما فراهم می شود.

اگر آخرین سفر شما به مشهد مربوط به سال ها پیش باشد قطعاً مشهد را فقط شهری زیارتی می دانید. البته این شهر اولین نقش خود را در مقاصد توریستی کشور با این عنوان بازی کرده است.

اما این عنوان کسب دیگر عناوین را نیز برای مشهد به همراه داشته است. شما اکنون می توانید از مشهد با عنوان های «یکی از بهترین مقاصد تفریحی کشور»، «شهری با بهترین اقامتگاه ها»، «شهر بازارهای متنوع» و «شهری پر از جاذبه های دیدنی» یاد کنید.

در واقع این شهر از زمانی که دارالاماره ای نظامی را به سبب وجود پیکر مطهر امام هشتم (ع) به مکانی مقدس و عاشقانه تبدیل کرد افتخار میزبانی از مهمانان بسیاری را داشت.

پایتخت معنوی ایران در حال حاضر پر مسافرترین شهر در ایران محسوب می شود. جالب است که از سویی پر بازدید بودن این شهر سبب فراهم آمدن امکانات مختلف رفاهی و تفریحی در آن شده و از سوی دیگر این امکانات خود سبب جذب بیشتر مسافران گردیده.

مشهد در اغلب روزهای سال با جمعیتی چند برابر خود روبرو می شود. شاید قدم زدنی سخت در میان حجم انبوه عابران را در خیابان های اطراف حرم دیده باشید. البته این شلوغی ها خود حال و هوایی خاص را به این شهر بخشیده است.

پایتخت معنوی ایران اکنون مکان های تفریحی بسیاری را در خود جای داده است.  انوع مکان های تفریحی در این شهر را می توان پاسخی مطلوب به نیازهای رفاهی مسافران دانست. یکی از بهترین تفریحات مشهد را در پارک های آبی این شهر تجربه خواهید کرد.

مشهد؛ مجهزترین شهر کشور از نظر پارک های آبی

با توجه به پر گردشگر بودن شهر مشهد امکانات تفریحی بسیاری در آن فراهم شده که یکی از مهم ترین و جذاب ترین آنها انواع پارک های آبی است.

این شهر اکنون با داشتن چهار پارک آبی یکی از بهترین مقاصد تفریحی کشور و دارای رتبه اول در تعداد پارک های آبی در خاورمیانه است.

در کلان شهر مشهد چهار پارک آبی احداث شده که هر کدام از آنها با فراهم آوردن انواع بازی های جذاب میزبان گردشگران این شهر هستند. یکی از بهترین این مجموعه ها سرزمین موج های آبی است که مطالعه این مطلب برای آشنایی بیشتر با آن سودمند است.

سرزمین موج های آبی؛ بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده در خاورمیانه

سرزمین موج های آبی که عنوان بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده در خاورمیانه را ازآن خود کرده اولین پارک آبی سرپوشیده در کشور است. این مجموعه در سال 1378 در زمینی به وسعت 8460 متر مربع و زیربنای 23000 متر مربع احداث شده است.

این اعداد و ارقام نشان  می دهد شما با یکی از بهترین پارک های آبی از حیث وسعت روبرو هستید.  این وسعت و زیربنا خود نشان دهنده تنوع وسایل بازی و تجهیزات این سرزمین آبی رنگ نیز هست. این مجموعه با دارا بودن دو فاز مخصوص بانوان و آقایان انتخاب اول بسیاری از گردشگران واقع شده است.

بازی هایی سراسر هیجان در سرزمین موج های آبی

این پارک که یکی از بزرگ ترین مجموعه های آبی در کشور است انواع تجهیزات را داراست. شما می توانید در این پارک هر مدل سرسره ای را ببینید و متناسب با سلیقه و البته شجاعت خود هر کدام را انتخاب کنید.

اگر می خواهید بعدها روزی سراسر آرامش را به خاطر بیاورید سرسره های آهسته برای شما مناسب است. این سرسره ها شما را با لذتی همراه با آرامش در آب رها می کنند.

اگر هم می خواهید سرزمین موج های آبی را با هیجان یاد کنید سرسره های پیچشی منتظر شما هستند. کسانی هم که می خواهند کمی ترس را در خاطرات خود به یادگار بگذارند باید به سمت یک سقوط آزاد در چاله فضایی بروند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در حقیقت تنوع تفریحات این مجموعه یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن است. اگر پس از یک بازی پر هیجان هوس غذایی مفصل کردید می توانید به رستوران باغ زیتون  که از رستوران های معروف مشهد است سر بزنید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.