شهر بازی پارک ملت مشهد ؛ لذت روزی سراسر هیجان

پارک ملت مشهد

اگر در مشهد به دنبال یک تفریح پر هیجان هستید می توانید سراغ شهر بازی پارک ملت را بگیرید. پارک ملت مشهد که یکی از بزرگ ترین شهربازی های کشور را در خود جای داده یک مکان تفریحی فوق العاده برای تجربه مهیج ترین بازی هاست.

در این شهر بازی پارک ملت مشهد علاوه بر سپری کردن اوقاتی آرامش بخش می توانید هیجان انگیزترین تفریحات را نیز در دسترس داشته باشید.

مشهد که بیش از همه با عنوان شهری زیارتی یاد می شود و لقب پایتخت معنوی ایران را نیز به خود اختصاص داده است از دیگر جاذبه ها نیز خالی نیست.

این شهر را اکنون می توان یکی از بزرگ ترین مقاصد تفریحی کشور دانست که قابل رقابت با بهترین مقاصد تفریحی کشور است. در این شهر انواع جاذبه های تفریحی احداث شده که گردشگران را به داشتن لحظاتی خوش امیدوار می کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

رستوران معلق مشهد

بازار غدیر مشهد

مشهد , شهر پارک های بزرگ

در این شهر علاوه بر مناطق بکر طبیعی شاهد انواع پارک ها خواهید بود. مشهد دارای چهار پارک آبی بزرگ است که با مدرن ترین وسایل بازی مجهز شده اند تا شادترین خاطره ها را برای گردشگران بسازند.

این شهر بازی پارک ملت مشهد با داشتن انواع سرسرها از آرام تا مارپیچ می توانند برای تمام سلیقه ها پیشنهادی داشته باشند. از آرامشی دوست داشتنی با سرخوردن از سرسره هایی آرام تا هیجانی فوق تصور در انواع سرسره های مارپیچ و سرعتی.

علاوه بر این، پارک های شهری نیز در مشهد بسیار زیادند. شما در جای جای این شهر می توانید برای گذراندن یک روز تفریحی به نزدیک ترین پارک مراجعه کنید و از گردش در آن لذت ببرید.

یکی از بزرگ ترین پارک های مشهد که از وسیع ترین  پارک های کشور نیز محسوب می شود پارک ملت است. در این پارک یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین شهربازی های کشور قرار گرفته است که از محبوب ترین مکان های تفریحی نزد گردشگران این شهر است.

پارک ملت مشهد؛ آرامشی دوست داشتنی در فضایی جذاب

پارک ملت را می توان یکی از بهترین پارک های کشور از نظر وسعت، جذابیت و امکانات دانست. این پارک با پوشش گیاهی بی نظیر و انواع درختان زیبا می تواند قدم زدن را به بهترین تفریح تبدیل کند. صرف غذا در زیر سایه این درختان طعم متفاوتی به غذای شما خواهد داد.

حضور پرندگان مختلف که شاخه های این درختان را بهترین مکان برای نشستن دیده اند و آواز شنیدنی آنها  جذابیت خاصی به محیط این پارک بخشیده است.

انواع زمین های ورزشی، آب نماها، فواره ها، دریاچه ها، فضای مخصوص بانوان و دیگر امکانات این پارک را به یک مجموعه کامل تفریحی برای تمام سنین تبدیل کرده است. اما آنچه تمام این امکانات را تحت الشعاع قرار داده شهر بازی این پارک در گوشه ای از آن است.

یکی دیگر از پارک های زیبای مشهد پارک وکیل آباد است که باغ وحش وکیل آباد مشهد را نیز در کنار خود جای داده است. بازدید از این پارک و باغ وحش نیز به گردشگران مشهد توصیه می شود.

ورود به یک شهر تفریحی

این پارک یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت خود را به سبب داشتن یک شهر بازی بزرگ و مجهز به دست آورده است. به طور حتم شما در این شهر بازی یکی از هیجان انگیزترین روزهای خود را خواهید گذراند.

در این مجموعه انواع وسایل مدرن تفریحی تعبیه شده است تا بهترین تجربه ها را برای گردشگران مشهد فراهم آورد. اگر بخواهیم بهترین بازی های این شهر را دسته بندی و معرفی کنیم به لیست زیر خواهیم رسید:

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

اسکای فلایر یا پرواز در آسمان

این وسیله یک تاب چرخشی است که می تواند شما را تا ارتفاع 24 متری بالا ببرد و جایی بین زمین و آسمان دور بدهد. شما با سرعتی سرسام آور در اوج آسمان می چرخید و مشهد را از بالا نگاه می کنید.

این دستگاه اسکای فلایر  24 نفر گنجایش دارد و برای تمام افرادی که بالای 150 سانتی متر قد دارند قابل استفاده است.

اسکیت بورد

یک اسکیت بزرگ آماده است تا شما را روی ریلی به ارتفاع 36 متر از این سو به آن سو حرکت دهد.  این اسکیت چیزی در حدود 85 کیلومتر در ساعت سرعت دارد و این یعنی یک هیجان فوق العاده. این دستگاه با ظرفیت 12 نفری به مدت 3 دقیقه شما را مهمان خود می کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.