شهر بازی پارک ملت مشهد ؛ لذت روزی سراسر هیجان

پارک ملت مشهد
0

اگر در مشهد به دنبال یک تفریح پر هیجان هستید می توانید سراغ شهر بازی پارک ملت مشهد را بگیرید. پارک ملت مشهد که یکی از بزرگ ترین شهربازی های کشور را در خود جای داده یک مکان تفریحی فوق العاده برای تجربه مهیج ترین بازی هاست.

در این شهر بازی پارک ملت مشهد علاوه بر سپری کردن اوقاتی آرامش بخش می توانید هیجان انگیزترین تفریحات را نیز در دسترس داشته باشید. مشهد که بیش از همه با عنوان شهری زیارتی یاد می شود و لقب پایتخت معنوی ایران را نیز به خود اختصاص داده است از دیگر جاذبه ها نیز خالی نیست.

این شهر را اکنون می توان یکی از بزرگ ترین مقاصد تفریحی کشور دانست که قابل رقابت با بهترین مقاصد تفریحی کشور است. در این شهر انواع جاذبه های تفریحی احداث شده که گردشگران را به داشتن لحظاتی خوش امیدوار می کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

مشهد , شهر پارک های بزرگ

در این شهر علاوه بر مناطق بکر طبیعی شاهد انواع پارک ها خواهید بود. مشهد دارای چهار پارک آبی بزرگ است که با مدرن ترین وسایل بازی مجهز شده اند تا شادترین خاطره ها را برای گردشگران بسازند. این شهر بازی پارک ملت مشهد با داشتن انواع سرسرها از آرام تا مارپیچ می توانند برای تمام سلیقه ها پیشنهادی داشته باشند.

از آرامشی دوست داشتنی با سرخوردن از سرسره هایی آرام تا هیجانی فوق تصور در انواع سرسره های مارپیچ و سرعتی. علاوه بر این، پارک های شهری نیز در مشهد بسیار زیادند. شما در جای جای این شهر می توانید برای گذراندن یک روز تفریحی به نزدیک ترین پارک مراجعه کنید و از گردش در آن لذت ببرید.

یکی از بزرگ ترین پارک های مشهد که از وسیع ترین  پارک های کشور نیز محسوب می شود پارک ملت مشهد است. در این پارک یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین شهر بازی های کشور قرار گرفته است  شهر بازی پارک ملت مشهد از محبوب ترین مکان های تفریحی نزد گردشگران این شهر است.

پارک ملت مشهد؛ آرامشی دوست داشتنی در فضایی جذاب

شهربازی پارک ملت مشهد

پارک ملت را می توان یکی از بهترین پارک های کشور از نظر وسعت، جذابیت و امکانات دانست. این پارک با پوشش گیاهی بی نظیر و انواع درختان زیبا می تواند قدم زدن را به بهترین تفریح تبدیل کند. صرف غذا در زیر سایه این درختان طعم متفاوتی به غذای شما خواهد داد.

حضور پرندگان مختلف که شاخه های این درختان را بهترین مکان برای نشستن دیده اند و آواز شنیدنی آنها  جذابیت خاصی به محیط این پارک بخشیده است. انواع زمین های ورزشی، آب نماها، فواره ها، دریاچه ها، فضای مخصوص بانوان و دیگر امکانات این پارک را به یک مجموعه کامل تفریحی برای تمام سنین تبدیل کرده است.

اما آنچه تمام این امکانات را تحت الشعاع قرار داده شهر بازی این پارک در گوشه ای از آن است. یکی دیگر از پارک های زیبای مشهد پارک وکیل آباد است که باغ وحش وکیل آباد مشهد را نیز در کنار خود جای داده است. بازدید از این پارک و باغ وحش نیز به گردشگران مشهد توصیه می شود.

ورود به یک شهر تفریحی

این پارک یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت خود را به سبب داشتن یک شهر بازی بزرگ و مجهز به دست آورده است. به طور حتم شما در این شهر بازی یکی از هیجان انگیزترین روزهای خود را خواهید گذراند. در شهر بازی پارک ملت مشهد، انواع وسایل مدرن تفریحی تعبیه شده است تا بهترین تجربه ها را برای گردشگران مشهد فراهم آورد. اگر بخواهیم بهترین بازی های این شهر را دسته بندی و معرفی کنیم به لیست زیر خواهیم رسید:

اسکای فلایر یا پرواز در آسمان

این وسیله یک تاب چرخشی است که می تواند شما را تا ارتفاع 24 متری بالا ببرد و جایی بین زمین و آسمان دور بدهد. شما با سرعتی سرسام آور در اوج آسمان می چرخید و مشهد را از بالا نگاه می کنید.

این دستگاه اسکای فلایر  24 نفر گنجایش دارد و برای تمام افرادی که بالای 150 سانتی متر قد دارند قابل استفاده است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

اسکیت بورد

یک اسکیت بزرگ آماده است تا شما را روی ریلی به ارتفاع 36 متر از این سو به آن سو حرکت دهد.  این اسکیت چیزی در حدود 85 کیلومتر در ساعت سرعت دارد و این یعنی یک هیجان فوق العاده. این دستگاه با ظرفیت 12 نفری به مدت 3 دقیقه شما را مهمان خود می کند.

 ترن هوایی

ترن هوایی یک دیگر از بازی های هیجان انگیز شهر بازی پارک ملت مشهد است که تا ارتفاع 18 متری از سطح زمین بالا می‌رود. این ترن ظرفیتی 16 نفره داشته برای 3 دقیقه هیجان و  سیر در اسمان را به شما هدیه می‌دهد. سرعت این ترن هوایی 60 کیلومتر بر ساعت بوده و یکی از بازی‌های هیجانی و لذت بخش شهربازی ملت است.

 تاب اسپین

 ظرفیت تاپ اسپین 32 نفر است و به مدت 3 دقیقه چرخش‌های پشت سرهم را تجربه خواهید کرد. هیجان استفاده از این بازی بسیار بالا است و برای کسانی مناسب است که میخواهند لذت هیجانی بسیار زیاد را تجربه کنند.

تاب گردان

تاب گردان یکی دیگر از وسیله های پرهیجان و پر طرفدار است که در بیشتر پارک‌ها مشاهد می‌شود. تاب گردان به دین صورت است که شروع به چرخش میکند و کم کم سر عت آن افزایش می‌گیرد و بعد از اوج گروفتن سرعت و ارتفاع تاب، تاب شروع به حرکت نوسانی بالا و پایین هم می‌کند که اوج هیجان تاب پردان در این زمتن است که صدای فریاد و جیغ  و داد به گوش میرسد.

سورتمه

سورتمه نیز یکی دیگر از بازی های هیجان انگیز شهر بازی پارک ملت مشهد است که در آن سرعتی  حدود 44 کیلومتر بر ساعت را تجربه می‌کنید. ظرفیت این وسیله بازی  40 نفر است و تایم حر کت آن 3 دقیقه نیز میباشد. برای استفاده از این وسیله بازی محدودیت قدی 120 سانتی متر می‌یاشد.

کشتی دوقلو

کشتی دوقلو  دو کشتی متصل به هم است که ظرفیتی حدود 24 نفر دارد و در اتفاع 4 متری قرار گرفته است. اگر دوست دارید تاب خوردن با سرعت زیاد را تجربه کنید حتما این وسیله بازی را در شهر بازی پارک ملت مشهد امتحان کنید. محدودیت قدی برای استفاده از این وسیله، 140 سانتی متر است

شهربازی پارک ملت مشهد و تونل وحشت

بسیاری  از شهر بازی پارک ملت تونل وحشت را بیشتر میشناسند، تونل وحشت یک بازی هیجانی که میزان ریسک و شجاعت شما را بررسی میکند. اگر به دنبال کشف ناشناخته‌هایید و یا اگر میخواهید هیجانی فوق العاده زیاد را تجربه کنید  شهربازی پارک ملت تونل وحشت را انتخاب کنید.

تونلی که به صورت 8 نفره با قطار وارد ان میشوید و دیدن  صحنههای ترسناک در مدت 10 دقیقه میتوانید هیجانی شجاعت آمیز را تجربه کنید این بازی برای کسانی که بیماری های روحی و مرتبط با ترس دارند و یا بیماری قلبی دارند، مناسب نیست.

بازی های کودکان در شهربازی پارک ملت مشهد

برای کودکان در شهر بازی پارک ملت مشهد، یک سری امکانات و تمهیدات در نظر گرفته شده است تا به صورت خانوادگی بتوان از  این بازی ها و هیجان این شهربازی لذت برد. بازی های موجود در شهر بازی پارک ملت مشهد برای کودکان عبارت است از:

  • تاب کودک
  • قطار کودک
  • موتور کراس
  • غرفه های بازی و تجاری پارک ملت مشهد

 قیمت بلیط شهر بازی پارک ملت مشهد

 قیمت بلیط شهر بازی پارک ملت مشهد و هزینه استفاده از بازی ها به صورت جدا گانه است که  باید به باجه مربوطه پرداخت شود. اما با عضویت در باشگاه مشتریان پارک ملت میتوانید با پرداخت یک هزینه  و تا تایم و زمان مشخص شده به صورت رایگان از امکانات بازی استفاده نمایید. همچنین با عضویت در کانال شهر بازی پارک ملت مشهد(ID: @SHAHREBAZI_PARKEMELLAT) میتوانید از تخفیف های بسیار زیادی برای قیمت بلیط شهر بازی پارک ملت مشهد و  استفاده از دستگا‌ه ها برخوردار شوید و علاوه بر آن از اخبار و رویدادهای روزانه این شهر بازی باخبر شوید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 آیا شهربازی پارک ملت باز است؟

 در پاسخ به این سوال باید بگویم مدتی  شهر بازی پارک ملت مشهد با تعطیلی مواجه شده بود اما هم اکنون به فعالیت خود ادامه میدهد و برای عموم باز می‌باشد . شما می‌توانید برای اطلاعات بهتر و  سوال راجع باز بودن و ساعت کاری دقیق‌تر با این مجموعه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس با شهر بازی پارک ملت مشهد :05136064558 – 05136094986 – 05136094987 

چطور به شهر بازی پارک ملت مشهد برویم؟

 شهر بازی پارک ملت مشهد در بلوار امامت قرار دارد. و به راحتی میتوانید از طریق  بزرگراه وکیل آباد به آن برسید. همچنین اگر وسیله شخصی ندارید می‌توانید از طریق واحد های اتوبوس آزادی  و مترو  استفاده نمایید. ساعت کاری شهر بازی از ساعت 16 عصر بوده  که تا 1 بامداد ادامه دارد.

 شهر بازی پارک ملت مشهد یکی از بهترین  مجموعه های تفریحی و بازی در مشهد بوده که با در نظر گرفتن امکانات بازی های هیجانی، خانوادگی و ویژه کودکان لحظات فوق العاده برایتان رقم میزند.

همچنین دراین مجموعه، امکانات دیگری چون فودکورت، بوفه، سرویس بهداشتی و اتاق‌های مخصوص جهت نگه داری کودکان وجود دارد که به راحتی می‌توانید در کنار عزیرانتان از این مجموعه بازی لذت ببرید و یک روز خوب و خاطره انگیز را در شهر بازی پارک ملت مشهد تجربه کنید.

4/5 - (4 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.