رستوران پسران کریم ، رستورانی با کیفیت با شعبه های متعدد

رستوران پسران کریم

یکی از معروف ترین رستوران های مشهد که اغلب مسافران را پای میزهای خود نشانده است رستوران پسران کریم است.

این رستوران با ارائه غذاهایی خوش طعم و باکیفیت توانسته جایگاه ویژه ای در بین رستوران های این شهر داشته باشد. جایگاهی که اکنون آن را به یکی از محبوب ترین رستوران های کلان شهر مشهد تبدیل کرده است.

مشهد یکی از مهم ترین قطب های گردشگری ایران است. این امر به همان میزان که برای مشهد مطلوب است آن را به داشتن انواع امکانات رفاهی نیازمند می کند.

این شهر برای پاسخ گویی به نیازهای این حجم از مسافر باید تجهیزات کافی داشته باشد.  به همین منظور در سال های اخیر امکانات بسیاری در این شهر فراهم شده که مشهد را بیش از پیش جذاب کرده است.

این شهر در کنار حرم مطهر رضوی به عنوان مهمترین و پربازدیدترین جاذبه خود دارای جاذبه های فراوان دیگری نیز هست.

شما اکنون سفر مشهد را با انگیزه های بسیاری می توانید انتخاب کنید. یکی از مهم ترین این انگیزه ها قطعاً زیارت است. چنانکه آمارها نیز حضور بالای سفرهای زیارتی در این شهر را تأیید می کند.

جاذبه های تفریحی از دیگر انگیزه هایی است که می تواند اقدام به رزرو تور مشهد را در پی داشته باشد. در این شهر جاذبه های تفریحی گوناگونی مهیا شده است که برای گردشگران مهیج ترین لحظات را رقم می زند.

یکی از مهم ترین جاذبه های تفریحی مشهد شهر بازی پارک ملت است که با انواع تجهیزات مدرن لحظات خوشی را تقدیم مسافران می کند.

پر مسافر بودن مشهد به سبب وجود تمام این جاذبه ها امکاناتی را می طلبد که یکی از آنها رستوران است.  مشهد در این زمینه نیز شهری مجهز به حساب می آید. انواع رستوران های مجهز و لوکس در این شهر پذیرای مسافران عزیز هستند.

پسران کریم ؛ رستورانی مجهز با فضایی آرامش بخش

یکی از رستوران های معروف در مشهد که مورد استقبال بسیاری از مسافران قرار گرفته رستوران پسران کریم است. این رستوران در سال 1359 در خیابان طالقانی مشهد فعالیت خود را آغاز کرد ولی چند سال بعد به بلوار خیام این شهر انتقال یافت.

بیش از 40 سال تجربه در رستوران داری ارائه بهترین خدمات به مشتریان  را برای این مجموعه به همراه داشته است.

این رستوران به نام آقای کریم قاسم زاده که از سال های 1300 تا 1356 مدیریت رستوران را بر عهده داشته نامبردار گشته است. در واقع نامگذاری این رستوران ادای دین پسران آقای کریم قاسم زاده بوده به پدرشان.

این رستوران دارای فضای بسیار وسیع و دلبازی است که موجب لذت بیشتر شما هنگام صرف غذا می شود. چیدمان شیک میزها و فضای داخلی رستوران نیز برای شما مورد پسند خواهد بود.

برای لذت بردن از رستوران پسران کریم کافیست یک تور مشهد با خانواده را رزرو نمایید . چون این رستوران شعبه ای خارج از مشهد ندارد .

محبوبیت بیش از اندازه این رستوران که ظرفیت همواره تکمیل آن را در پی داشت سبب شد شعب دیگری نیز برای این رستوران در نظر گرفته شود. در حال حاضر این رستوران دارای دو شعبه در برج آلتون و مجتمع مروارید است.

این دو شعبه نیز مانند شعبه اصلی دارای غذاهایی با کیفیت و فضایی دلباز و آرامش بخش هستند. تنها تفاوتی که بین این رستوران هاست قدیمی بودن شعبه اصلی و مدرن و نوساز بودن  شعبه های دیگر است.

منویی متنوع برای تمام ذائقه ها

رستوران پسران کریم با مهیا کردن منویی متنوع سعی در راضی کردن تمام ذائقه ها داشته است. این رستوران طبخ غذاهای ایرانی را در دستور کار خود قرار داده و بسیاری از غذاهای خوش طعم را در منوی خود گنجانده است.

کباب کوبیده، چلو گوشت سرخ شده، ماهیچه، باقالی پلو با ماهیچه و چلو ماهیچه از محبوب ترین غذاهای این رستوران هستند.

این رستوران بیش از همه به کیفیت بالای غذای خود مشهور است. اغلب مهمانان این رستوران از حضور در این مجموعه راضی بوده اند و آن را به دیگران نیز توصیه کرده اند.

لازم به ذکر است که این رستوران در دسته رستوران های گران قیمت مشهد قرار دارد اما کیفیت غذای آن را نیز متناسب با این قیمت خواهید یافت. به هر حال اگر به دنبال بهترین غذاهای ایرانی با بهترین طعم و کیفیت هستید این رستوران مقصد اول شما خواهد بود.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.