توضیحات سفر به جزیره بالی کشور اندونزی 1403

0

همه آنچه باید قبل از آمدن به جزیره بالی اندونزی بدانید اینجاست پس با ما همراه باشید. دانستن چند واقعیت در مورد جزایر بالی قبل از ورود واقعاً می تواند تغییر خوبی در سفر ایجاد کند، به ویژه هنگامی که برای اولین بار وارد کشور بالی می شوید. اما حتی مسافرت با تجربه قبلی به شهر بالی نیز هر بار چیزهای جدید و ترفندهای جدید برای یافتن وجود دارد.

جزایر بالی بخشی از اندونزی است و بنابراین هنوز در معرض همه فرصت ها و چالش هایی است که یک کشور در حال توسعه در این زمان بسیار پویا با آن روبرو است. اگرچه بسیار ایمن و آسان برای سفر است، اما بسیاری از چیزها اینجا وجود دارد که نمی توان به سادگی  به آن عادت کرد. به هر حال ترکیبی از مدرنیته و زندگی سنتی آسیایی بسیار سرگرم کننده است.

جزیره بالی اندونزی برای بسیاری شناخته شده است، اما فقط توسط تعداد کمی قابل درک است و توانسته اند از آن دیدن کنند. شما می توانید بهترین زمان زندگی خود را در شهر بالی بگذرانید و یا واقعاً اوقات بدی را تجربه خواهید کرد زیرا ممکن از بی نظمی زندگی سنتی آسیایی بیزار باشید.

همه چیز بستگی به دانستن چند واقعیت در مورد این جزیره منحصر به فرد دارد که می خواهید از آن دیدن کنید. بهتر است برای داشتن خاطره خوب در جزیره بالی به قوانین این مردم احترام بگذارید و بدانید چگونه در شرایط خاص رفتار کنیم و از چه مواردی باید اجتناب کنیم. وقت بگذارید و اطلاعات را بخوانید که به شما کمک می کند مانند میلیون ها نفر قبل از تعطیلات فوق العاده در این کشور لذت ببرید.

بالی کجاست؟

بالی کجاست
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در پاسخ به این سوال که بالی کجاست باید گفت اینجا کشور آب گرم های متعدد برای شنا و تفریح است. شهری برای موج سواری در سواحلی خوش رنگ و مواج اما با آب و هوای گرمسیری، کشوری با مردمانی ساده که لباس های محلی خود را هنوز به تن دارند. کشوری که می توان در آن آیین های مذهبی زیادی را مشاهده کرد و ادیان مختلف را کنار یک دیگر رصد نمود. اینجا کشوری است که هنوز راه حل هایی سنتی را برای رفع مشکلات زندگی روزمره زندگی خود در نظر دارند. اینجا برخی از مذهب ها با آیین رقص همرا هستند.

شاید عجیب تر از همه روحانیون معابد این منطقه باشند. اینجا هتل های بالی از هرجای دیگر دیدنی تر هستند. صنایع دستی نیز دست کمی از عجایب این کشور ندارد و ساعت ها توجه هر گردشگری را به سوی خود جلب می کند. اینجا مکانی برای گشت و گذار به دور از قضاوت مردمان در مورد ظاهر شماست.

اینجا قوانین کمی سخت گیرانه است و البته زلزله و آتشفشان ها در کمین مردمان بومی هستند. اینجا مکانی برای قدم زدن در بازارهای محلی و تماشای فرهنگ مردمان بومی است. شاید کمی بی نظمی برای مردمان توسعه یافته در این منطقه کلافه کننده باشد اما به هر حال زیبایی خاص خود را دارد. اینجا شالیزارها زیبایی خاصی به منطقه بخشیده اند. پس این کشور مکان مناسبی برای کسب تجربه هایی است که تا کنون نداشته اید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

جزیره بالی اندونزی سرزمین خدایان

کشور بالی که به سرزمین خدایان نیز شهرت دارد، از زیبایی طبیعی همچون آتشفشان های در حال فعالیت و مزارع برنج تراس دار و سرسبز برخوردار است که صلح و آرامش را به همراه دارد. همچنین به بهشت موج سواران معروف است!

بالی با رقص های دراماتیک و مراسم رنگارنگ، هنرها و صنایع دستی خود، به تفریحگاه های ساحلی مجلل و زندگی شبانه هیجان انگیز خود ترکیب می شود و در همه جا، معابد پیچیده ای پیدا خواهید کرد. روحانیان این معابد اغلب مردمی ترکیب شده از دو جنس زن و مرد هستند و شاید این یکی از جذاب ترین اطلاعاتی است که به صورت زنده کسب می کنید.

 هزاران مغازه هدیه در این کشور وجود دارد. از دنپاسار تا  اوبود، چیزهای زیادی پیدا می کنید که دوست دارید خریداری کنید وبه خانه بازگردانید. البته اغلب آنها صنایع دستی است که مجسمه مربوط به خدایان یا ساخته شده به دست روحانیون منطقه است. سوغات بالی از تنقلات و نوشیدنی های خوشمزه گرفته تا کالاهای نفیس صنایع دستی مانند تنون است.

اگر به فکر آوردن سوغاتی به خانه هستید، بهترین گزینه بازار سوغاتی در سوکوواتی است، جایی که ممکن است با انتخاب یک کالا دچار مشکل تصمیم گیری شوید و ساعتها برای انتخاب غرق تفکر شوید. اکثر هتل های بالی در نوع ستاره دار در نزدیکی ساحل و جزایر بالی واقع شده اند. برخی از آنها حتی مکانهای خصوصی خود را در سواحل خاصی قرار داده اند تا مسافران حس آرامش بیشتری داشته باشند و جایی که می توانند از مزایای منحصر به فرد آن لذت ببرند. شما می توانید آنها را به راحتی در نقاط محبوب مانند  کوتا، سانور و سمینیاک پیدا کنید .

 کوتا دارای بوتیک ها و مغازه های بسیار متنوعی است که همه چیز را از تی شرت های روشن، لباس های موج سواری، دمپایی تا چاشنی های خلاقانه می فروشند. اگر مایل به خرید مواد غذایی خشک هستید، قهوه این جزیره معطرترین قهوه است. همچنین ممکن است بخواهید روغنهای معطر درمانی بخرید تا حمام خود را با آنها به پایان برسانید.

کشور بالی بهشت موج سواران

کشور بالی
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

با توجه به اینکه کشور بالی در 8 درجه جنوبی خط استوا واقع شده است، آب و هوای معمولی گرمسیری، گرم و مرطوب در تمام طول سال با دو فصل اصلی متمایز است: فصل خشک و فصل بارانی. برخی از مناطق اطراف کوههای مرکزی بالی (آتشفشان) دارای چندین قله در ارتفاع 3000 متر از سطح دریا هستند. در اینجا دمای هوا به طور قابل توجهی سردتر است و بارندگی بسیار بیشتر از مناطق ساحلی است. سواحل سفید مطمئناً مقصد مورد علاقه برای تعطیلات خانوادگی است.

انواع ورزشهای آبی مانند قایق موزی، قایق موتوری یا جت اسکی وجود دارد، شنا کنید یا فقط درنگ کنید و از آفتاب گرفتن خوب در کنار دریا لذت ببرید. همانطور که پیش از این گفتیم این منطقه بهشت موج سواران است زیرا اغلب آب و هوایی مناسب برای موج سواری دارد و سواحل شفاف و شیشه ای در کنار شن های سفید و مرجان ها فضایی بسیار دوست داشتنی را برای عکاسی و شنا نیز بوجود آورده اند.

کوتا یکی از شناخته شده ترین سواحل این کشور است. در کنار این ساحل مجموعه ای از هتل های بالی، رستوران ها، مغازه ها و کافه ها وجود دارد. عصرها منطقه با صدای موسیقی دیسکو می  لرزد و مکان بسیار شادی برای تفریحات آبی و قدم زدن به وجود می آید.

برای یک شب آرام تر، از ساحل جیمباران، محلی محبوب برای خوردن غذاهای دریایی تازه کبابی لذت ببرید. سمینیاک میزبان هتلهای پنج ستاره بین المللی و اقامتگاههای مجلل و مملو از رستورانهای شیک است. ساحل سانور نیز پر از هتل و رستوران است. همچنین می توانید از نوسا دوا دیدن کنید، جایی که سواحل خصوصی بیشتری در مقابل هتل های فوق لوکس قرار دارند.

اینجا نیز مکان جذابی برای تماشای موج سواران است و علاوه بر این می توانید از آنها موج سواری را بیاموزید. موج سواران عاشق موج های  جزایر بالی هستند. دریای این منطقه در عین آفتابی بودن مواج و دیدنی است.

غواصی با جانواران بزرگ دریایی

در ساحل جنوب غربی نوسا پنیدا نقطه مانتا و نقطه مالیبو قرار دارند که غواصان می توانند با تراوالی، ماهی های بزرگ و حتی کوسه ها شنا کنند. بهترین نقاط غواصی را می توان در جزیره میجانگان با صخره های سنگی، لنگرگاه، جلبک هایی برای زندگی مارماهی و غارهایی برای کاوش یافت.

در قسمت غربی این شهر واقع شده است و می توانید از منظره کمیاب شنای آهو در نزدیکی ساحل لذت ببرید. پموتاران همچنین به دلیل فعالیت های غواصی و در صخره های حفاظت شده مشهور است. سعی کنید پارک ملی وست را کاوش یا قدم بزنید، جایی که ممکن است از نزدیک با گیاهان و جانوران مانند جالک یا ستاره دریایی مواجه شوید.

این جزیره با وجود آبهای شفاف و سفید آدرنالین را در خون شما پمپاژ می کند زیرا می توانید در رودخانه دیدنی Ayung توسط یک تور یا به طور شخصی  قایقرانی کنید. اگر از دوچرخه سواری لذت می برید، اوبود و اطراف آن شهری فوق العاده برای دوچرخه سواری است. مسیرهای دوچرخه سواری خوبی در اولوواتو در جنوب شهر وجود دارد.

رقص ککاک و چکاک

رقص ککاک و چکاک

کوهنوردان ممکن است بخواهند از کوه  Gunung Agung صعود کنند. این صعود تنها برای ورزش و هیجان نیست و بلکه برای تماشای دو رقص آیینی در معبد است. صعود خود را از پشت معبد یا از طریق روستای سبودی آغاز کنید. با این حال، اطمینان حاصل کنید که ابتدا از مقامات معبد اجازه بگیرید، زیرا مذهب این شهر می گوید که می کند که هیچ کس نمی تواند بالاتر از معبد مقدس بایستد، به ویژه هنگامی که مراسم مذهبی برگزار می شود.

 کوه دیگر برای پیاده روی ماجراجویانه و افزایش آدرنالین خون، کوه زیبای Batur است که مشرف به دریاچه آرام Batur در Kintamani است. رقص کچاک به طرز چشمگیری در محیط باز در صخره ها، که توسط روحانیون و مذهبی ها در معبد اولواتوانجام می شود  باعث می شود لحظات فراموش نشدنی را تجربه کنید زیرا در آن هنگام آفتاب به آرامی در دریا فرود می آید و این با آیین مذهبی آنها ترکیب می شود. رقص کِکاک داستان رامایانا را روایت می کند که در آن همسر شاهزاده راما، سیتا، توسط روحانا شرور ربوده می شود.

 پس از انجام ساعات کاوش در طول روز، می توانید در کمال آرامش تسلیم شوید و بهترین آبگرم شهر را که در سراسر بالی وجود دارند را انتخاب کنید. محصولات آبگرم بالی با مواد اولیه مرغوب محلی ساخته می شوند و برای شما مناسب است که به عنوان سوغات به خانه بیاورید!

حمل و نقل چگونه است؟

انواع مختلفی از حمل و نقل وجود دارد که به شما کمک می کند در جزیره بالی اندونزی گردش کنید. برای اینکه بدانید بالی کجاست بهتر است  بدانید انواع بسته های عالی نیم روزه، یک روزه و یک شبه از میز هتل شما یا هر یک از آژانس های مسافرتی متعدد و اپراتورهای گردشگری که در اینجا فراوان هستند در دسترس است. همچنین می توانید یک ماشین و راننده پیدا کنید که راهنمای شما نیز باشد. مسیر مورد نظر خود را به راننده اعلام کنید و در مورد هزینه سفر به بالی و واحد پولی بالی مذاکره کنید.

سفر جاده ای به جزیره بالی اندونزی بسیار جذاب است اما هزینه سفر به بالی را از این راه از قبل تخمین بزنید. اگرچه سیستم جاده ای در مناطق پرجمعیت کاملاً منطقی است (از نظر شرایط)، اما در دوره های اوج سفر نیز می تواند بسیار شلوغ باشد. زیرا راهپیمایی های تشریفاتی توسط تورهای گردشگری اغلب کل جاده را اشغال میکنند، بنابراین اگر پشت یک راهپیمایی گرفتار ترافیک انسانی شدید، از تجربه دیدن صحنه های سرسبز و دریایی و پوشش رنگارنگ مردم لذت ببرید.

دروازه ورود به جزیره بالی اندونزی در مسیر هوایی از طریق فرودگاه بین المللی نگوره رای می باشد. پروازهای بین المللی و ملی به صورت شبانه روزی در دسترس هستند تا بازدیدکنندگان را به جزیره خدایان ببرند. این فرودگاه قرار است سالی یک بار در مراسم نیپه، به مدت 24 ساعت بسته شود. در مراسم نیپی، هر گوشه ای از شهر مراسم مقدسی را انجام می دهد که باعث شد جزیره فعالیتهای خارج از این مراسم را برای یک روز کامل متوقف کند.

حمل و نقل عمومی زمینی به شهر موج سواران از طریق شرکت های مسافرتی و اتوبوس در دسترس است. اگر می خواهید یک سفر جاده ای را تجربه کنید، مطمئن شوید که برای ساعت های طولانی مجهز و آماده هستید. از پایتخت این کشور یعنی جاکارتا، یک سفر جاده ای زمینی به بالی می تواند از 30 ساعت تا چند روز متغیر باشد. همه اینها بستگی به این دارد که آیا می خواهید از آنجا عبور کنید یا از شهرهایی که قرار است از آنها عبور کنید لذت ببرید یا نه. برای این سفر بهتر است واحد پولی بالی را از قبل دانید و هزینه سفر به بالی را تخمین بزنید.

جزیره بالی اندونزی از جزیره لومبوک در غرب نوسا تنگارا با کشتی قابل دسترسی است. در لومبوک می توانید زیبایی کوه رینجانی و سواحل بکر در جزایر گیلی را کشف کنید. از جزیره جاوا می توانید با استفاده از کشتی از Banyuwangi به بالی برسید. این شهر با شعار طلوع خورشید جاوا جایی است که می توانید برای تجربه مسیر ماجراجویانه به دهانه ایژن و آتش آبی مسحور کننده آن قدم بگذارید.

فلسفه خانه های سنتی شهر بالی

فلسفه خانه های شهر بالی

خانه های سنتی، که توسط مردم محلی به عنوان Rumah Gapura Candi Bentar شناخته می شوند، هنوز هم اغلب در این شهر نه تنها به عنوان جاذبه های گردشگری بلکه به عنوان بخشی از جامعه مدرن نیز یافت می شوند. هرکسی که از این منطقه دیدن کند قطعا تحت تأثیر جذابیت عرفانی آن قرار می گیرد. در معماری زیبا و دلپذیر خانه های سنتی، فلسفه ای غنی وجود دارد که بالیایی ها از آن به عنوان آستا کوسالا کوسالی یاد می کنند. برای ورود به برخی از این خانه ها باید واحد پولی بالی را بدانید تا کلاه سرتان نرود.

آستا کوسالا کوسالی فلسفه ای از ساختمان و چیدمان زمین است که در مفاهیم مذهبی جایگذاری شده است. این شامل جزئیات در مورد طرح های معماری، تکنیک ساخت، انتخاب مصالح، سلسله مراتب فضا و آیین های خاصی است که در سنت های هندو در ارتباط با استقرار مکان مقدس استفاده می شود.

مواد اولیه ای که معمولاً در خانه ها و ساختمانهای این شهر استفاده می شود اغلب شامل سقف های ساخته شده از کاه، چوب نارگیل، مواد بامبو، چوب ساج، سنگ طبیعی و آجر است. معماری این شهر دارای عناصر متمایز با عناصر تزئینی معنی دار است. یک خانه سنتی که فلسفه آستا کوسالا کوسالی را در بر می گیرد، معمولاً شامل این مناطق است:

فلسفه معماری Asta Kosala Kosali را می توان در فرهنگ چین به “فنگ شویی” تشبیه کرد. در ساختن خانه های سنتی، بالینی بر اهمیت مکانی که هر سازه با آن روبرو است تأکید می کند، زیرا جهت در فرهنگ بالی معانی مهمی دارد. چیزی که مقدس تلقی می شود قرار دادن خانه ای در جهت کوه است که برای بالینی ها یک شیء بسیار مقدس است. اصطلاح این جهت “کاجا” نامیده می شود. در همین حال، چیزی که مقدس تلقی نمی شود، در جهت دریا قرار دارد، که “کلود” نامیده می شود.

از نظر معماری مسکن، بالینی ها نمی توانند دین و عرف خود را از زندگی روزمره خود جدا کنند. فلسفه این است که همیشه وجود داشته باشد، به عنوان بخشی از امرار معاش آنها محسوب می شود. اگر آنقدر کنجکاو هستید که درباره خانه های سنتی بالی بیشتر بدانید، می توانید دهکده گردشگری Penglipuran را در لیست خود قرار دهید تا در آینده از آن دیدن کنید.

در جستجوی سوغات بالی هستید؟ این 5 مکان را ببینید!

به عنوان یک جزیره عجیب و غریب پر از چیزهای هیجان انگیزدر هر گوشه، جزیره بالی اندونزی فقط پنجره ای را برای برخی از بزرگترین هدایای مادر طبیعت نشان می دهد. جزیره خدایان غنی از میراث فرهنگی و هنری، همچنین سوغاتی های به یاد ماندنی ارائه می دهد که شما را به یاد همه تجربیات شگفت انگیزی که هنگام اقامت در آنجا داشتید، می اندازد.

فروشگاه های بی شمار سوغاتی در این شهر محصولات متنوع محلی مانند تی شرت، لوازم جانبی، پارچه، آثار هنری و تنقلات سنتی بالی را به فروش می رسانند. در جمع آوری سوغات معتبر عالی از این مغازه ها که در زیر نام برده میشود الهام بگیرید. این مغازه ها همچنین دارای گواهینامه InDOnesia CARE توسط وزارت گردشگری و اقتصاد خلاق جمهوری اندونزی به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی CHSE (پاکیزگی، بهداشت، ایمنی و پایداری محیطی) هستند.  

بالی بن بن ، دنپاسار

 آیا به دنبال لقمه های خوشمزه برای لذت بردن از خوراکی های شهر هستید؟ از بالی بن بن دیدن کنید! این شکلات و کافی شاپ که در سانور، دنپاسار واقع شده است، انواع شکلات مانند ترافل و پرالین را به فروش می رساند.

صاحبان Bali Bon Bon که با تلاش برای تهیه شکلات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ساخت اندونزی آغاز به کار کرده اند، با یک شیرینی پزی معروف هلندی برای آموزش شیرینی پزی های محلی با دانش آشپزی اروپایی و تهیه دستور العمل های شکلات استثنایی همکاری کرده اند که منجر به طیف وسیعی از شکلات درجه یک شد. محصولات آنها ساخته شده از مواد اولیه محلی است. قبل از سفر حتما واحد پولی بالی را با واحد پولی خود برای خرید مقایسه کنید.

کریسنا اوله اوله بالی کجاست؟

 اگر زمان سفر محدودی دارید و می خواهید تعداد زیادی سوغات خریداری کنید، حتماً باید کریسنا اوله اوله را ببینید. این فروشگاه در چندین مکان موجود است، یکی بزرگترین مرکز هدیه در جنوب شرقی آسیا است. طیف گسترده ای از محصولات اصلی محلی از تی شرت، کیف، صندل، لوازم جانبی، پارچه، تنقلات، قهوه، تا نقاشی ارائه می شود.

انتخاب های زیادی که در کریسنا اوله اوله ارائه می شود، این مرکز سوغاتی را به مقصدی محبوب برای گردشگران خارجی و داخلی تبدیل کرده است. برای خرید از این منطقه هزینه های سفر به بالی را با واحد پول بالی حساب کتاب کنید و در صورت داشتن پول اضافه اقدام به خرید نمایید.

مال بالی گالریا 

اگر خانواده خود را به این شهر آوردید، با خیال راحت به مال بالی گالریا سر بزنید. این مرکز خرده فروشی واقع در خیابان بای پس Ngurah Rai در ناحیه Badung در کنار مجسمه Simpang Dewaruci ، خدمات مختلفی را از اقلام لوکس گرفته تا غذاهای محلی ارائه می دهد. اینجا دارای بوتیک های مختلف، فروشگاه های بزرگ، سوپر مارکت، رستوران ها، سینما  و همچنین مغازه های فروش سوغات است. هر چند وقت یکبار، مرکز خرید رویدادهای برنامه ریزی شده را نیز سازماندهی می کند.

همیشه برای تک تک اعضای خانواده شما چیزی کوچک خواهد داشت. فراموش نکنید که برای اطلاع از محدودیت های فعالیت عمومی ( PPKM ) وب سایت یا رسانه های اجتماعی آنها را بررسی کنید .

پابریک کاتا-کاتا جوگر

آیا به پیراهنی نیاز دارید که شما را به یاد مهمان نوازی شهر بالی بیاندازد؟ پس به این فروشگاه بروید. این مغازه که نه چندان دور از فرودگاه نگوراه رای یا ساحل کوتا در خیابان رایا کوتا، ناحیه بادونگ واقع شده است، به خاطر تی شرت هایش مشهور است که اغلب دارای سخنان شوخ طبعی یا طعنه های همراه با طراحی هنری است. این فروشگاه همچنین انواع دیگری از لباس مانند ژاکت، دکمه، صندل، کفش و لوازم جانبی مختلف مانند جاکلیدی و ساعت را ارائه می دهد.

هتل های بالی

هتل های بالی

صحبت از هتل های بالی استاندارد بین الملل هیجان آور و البته الزامی است. از بین بسیاری از هتل های بین المللی موجود در جزیره خدایان، برخی از آنها جوایز معتبری را کسب کرده اند. آیا کنجکاو هستید که آنها چیست؟

فور سیزن ریزورت Four Seasons Resort Bali

با اقامت در فور سیزن ریزورت لذت ببرید، اقامتی با مسافرت عالی و بهترین جایزه تفریحی در جهان 2018. در کنار رودخان Ayung ، اوبود واقع شده است. دارای معماری منحصر به فرد به شکل کاسه برنج و پل معلق شیک است. تزئین شده است با آب شیرین جاری و حوضچه نیلوفر آبی پشت بام و با مواد طبیعی و بومی برای ارائه یک محیط سبک روستایی تزئین شده است.

با پیوستن به فعالیتهای آنجا مانند یوگای خنده، کلاس رقص بالی، کلاس آشپزی، ماجراجویی های دوچرخه سواری یا پیاده روی دره سایان، آرامش خود را با لذت بردن از سرسبزی دره رودخانه ایونگ یا آرامش بخشیدن به خود انجام دهید. همچنین می توانید با داشتن یک آبگرم خوب در Sacred River Spa بدن خود را تازه کنید.

آلیلا منگیس در مانگیس

این هتل در شرق بالی واقع شده است. این اقامتگاه بین دریا و کوه مقدس، کوه آگونگ واقع شده است، که در وسط یک جنگل نارگیل کوچک قرار گرفته است. این هتل دارای طراحی شیک و مملو از هنر با معماری سنتی معاصر و لمس امکانات رفاهی مدرن است. همه اتاق ها و سوئیت ها برای استراحت مناسب هستند زیرا همه آنها دارای مناظر روشن از تنگه های نوسا پنیدا هستند. در اینجا محیط هماهنگ و طبیعی را تجربه کنید. این هتل برتر اندونزی بر اساس جایزه Travel + Leisure world best Award 2018 قطعاً یک موقعیت خوب برای استراحت است.

مولیا در خلیج نوسا دوا

این هتل در خلیج واقع شده است. این برای شما بسیار مناسب است که واقعاً می خواهید تعطیلات خود را در هتلی لوکس و زیبا بگذرانید. این هتل تمام سوئیت های برنده جایزه دارای استخر ساحل Oasis ، یکی از مجلل ترین استخرهای جزیره است. با غوطه ور شدن در استخر و یا حمام کردن با نور خورشید تابستانی در کنار استخر زیبا، خود را آرام کنید. می دانید جالب چیست؟ مولیا بالی توسط امپراتوری دوازده جایزه دریافت کرده است.

نتیجه گیری

اگر تا به حال به بالی در اندونزی نرفته اید، باید بگویم مدیون خودتان هستید که بازدید از این جزیره را فراموش کرده اید. به گفته بسیاری از بازدیدکنندگان، اینجا یکی از آرام ترین و زیباترین مناطق در هر نقطه از کره زمین است. جزیره موج سواران همچنین برای مردم شهر که از خوش اخلاق ترین و با فرهنگ ترین مردم روی زمین هستند مشهور است.

به محض رسیدن به خاک این جزیره آماده شوید تا وارد دنیای جدید هیجان انگیز ماجراجویی، فرهنگ و اکتشاف را تجربه کنید. ما در اینجا کار را آسان کرده و مقاصد و فعالیتهای ضروری را که راهنمای نهایی مسافران به بالی اندونزی است، مرور کردیم.

هنگامی که برای اولین بار به فرودگاه در این شهر می رسید، در فرودگاه نگوراه رای (که معمولاً به عنوان فرودگاه بین المللی دنپاسار نامیده می شود) متوجه سرعت آرام و لبخند وسیع بر روی صورت هر کسی که از کنار آن عبور می کنید، می شوید.

برای لذت بردن از سفر خود به جزیره، ایده خوبی است که قبل از رسیدن به بالی، خود را از چند بخش ضروری از اطلاعات مفید سفر مطلع کنید. بنابراین علاوه بر مقاله حاضر می توانید از مطالب دیگر ما در سفرآس ۲۴ بهره بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.