معرفی کامل سرویس تشریفاتی cip  امام خمینی ( نحوه رزرو + خدمات آن )

0

به دنبال سفری راحت و بدون استرس در فرودگاه امام خمینی (ره) هستید؟ ما به شما خدمات CIP را پیشنهاد می‌دهیم!

با استفاده از خدمات cip  فرودگاه امام خمینی دیگر نیازی به ایستادن در صف‌های طولانی دریافت کارت پرواز، کنترل گذرنامه و تحویل بار نیست. تیم CIP تمام مراحل را به سرعت و به طور اختصاصی برای شما انجام می‌دهد.

 سالن‌های CIP فرودگاه امام مجهز به مبلمان راحت، اینترنت پرسرعت، بوفه پذیرایی با انواع غذاها و نوشیدنی‌ها و سالن‌های اختصاصی برای استراحت و کار هستند.

خدمات cip امام خمینی در پروازهای خروجی و ورودی

CIP  مسافران خروجی

اگر خدمات  cipفرودگاه امام را رزرو کرده اید به جای مراجعه به ترمینال یک و طی کردن مراحل اداری، مستقیماً به جایگاه CIP (روبروی برج مراقیت) میروید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

بار شما توسط کارکنان CIP تحویل گرفته می‌شود و دیگر نیازی به حمل آن ندارید. پس از تحویل بار، به سالن تشریفات CIP هدایت می‌شوید به محض ورودی شما در قسمت پذیرش کارهای نربوط به پرواز را به پرسنل cip واگذار می کنید. مدارک سفر  شما شامل پاسپورت ویزا یا اقامت و چمدانها از شما تحویل گرفته می شود و رسید به شما تحویل می شود. سپس شما با داخل لانژ مشایعت می شوید.

در حین استراحت شما، چمدان و بار شما توسط کارکنان CIP به ایرلاین مربوطه تحویل داده می‌شود. بدون نیاز به ایستادن در صف، مراحل اداری بخش گذرنامه و پاسپورت انجام می شود و در صورت رزرو با پرداخت هزینه مشایعت کنندگان شما نیز میتوانند در سالن cip همراه شما قرار بگیرند. در آخر نیز به وسیله خودروهای اختصاصی تا پای پرواز همراهی می شوید.

غرفه صنایع دستی و سوغات نیز در سالن cip برای استفاده و خرید های مسافران تعبیه شده است. مسافر می تواند حواله ارزی خود را نیز از باجه بانک یا دستگاههای خودپرداز بخش سی آی پی دریافت کند.

اگر عوارض خروج از کشور را پرداخت نکرده اید، در بخش پذیرش cip فرودگاه دستگاههای دریافت عوارض خروج از کشور قرار دارد و شما می توانید از آن برای پرداخت عوارض خروج از کشور استفاده کنید.

CIP  مسافران ورودی

به محض خروج از هواپیما، مورد استقبال کارکنان CIP قرار می‌گیرید پرسنل بخش عملیاتی cip با بورد اسامی مسافران به پای پرواز مراجعت می کنند.  و شما با خودرو اختصاصی از پای پرواز به جایگاه CIP منتقل می‌شوید. سپس بدون نیاز به ایستادن در صف، از گیت اختصاصی  گذرنامه عبور می‌کنید و وارد لانژ می شوید.

چدان و بار شما توسط کارکنان CIP تحویل گرفته می‌شود. در سالن CIP در صورت رزرو قبلی، مستقبلین شما می‌توانند با شما ملاقات کنند تا مراحل مربوط به خروج از فرودگاه توسط پرسنل انجام شود و بار شما در زمان خروج از جایگاه و در محل سوار شدن به خودرو به شما تحویل داده می‌شود. البته بخش گمرک سالن cip  نیز موارد مربوط به گمرک مسافر را انجام می دهند.

CIP  برای چه کسانی مناسب است؟

مسافران کثیرالاسفر: اگر برای کار سفر می‌کنید و وقت شما ارزشمند است و بیشتر زمان خود را سفر طی می کنید، CIP  بهترین گزینه برای شماست. سالن های cip شرایط مناسبی برای مسافران بیزینسی فراهم کرده است. اینترنت رایگان و حتی سوئیت های اختصاصی می تواند سفر را برای مسافران کثیرالاسفر لذت بخش کنند.

خانواده‌ها: اگر با کودکان یا سالمندان سفر می‌کنید، CIP  می‌تواند تجربه سفر شما را به طور قابل توجهی آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. دیرگ لازم نیست مسافر درگیر پروسه ادای پرواز شود و این کارها توسط پرسنل جایگاه تشریفات انجام می شود. حمل بار و چمدان برای مسافرانی که فرزند دارند و یا سالمندان و کم توانان موضوع سختی هست که توسط کارکنان این بخش به انجام می رسد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

مسافران خارجی: اگر برای اولین بار به ایران سفر می‌کنید، CIP می‌تواند به شما در گذراندن مراحل اداری و آشنایی با محیط فرودگاه کمک کند. انجام کلیه مراحل ورود خصوصا دریافت ویزای فرودگاهی برای مسافران خارجی خصوصا مهمانان شرکتها می تواند استقبال شایسته ای را برای مسافر به همراه داشته باشد. و میزبانان برای مسافران غیرایرانی بهترین سرویس را در فرودگاه امام رزرو نمایند.

افراد مشهور و شخصیت‌های برجسته: CIP فضایی خصوصی و امن را برای شما فراهم می‌کند تا بدون مزاحمت دیگران، از پرواز خود لذت ببرید. در حال حاضر اکثر افراد مشهور در زمینه های ورزی، سینمایی، شبکه های اجتماعی و حتی سیاسی از این سرویس جهت سهولت در تردد استفاده می کنند.

نحوه رزرو  CIP 

شما می‌توانید برای رزرو خدمات CIP  به صورت آنلاین از وب سایت های ارائه دهنده این خدمات از جمله تشریفات فرودگاهی واران اقدام کنید برای این کار به وب سایت واران مراجعه کنید، تاریخ و ساعت پرواز خود را انتخاب کنید، نوع خدمات CIP مورد نظر خود را انتخاب کنید، اطلاعات مسافران را وارد کنید، هزینه رزرو را به صورت آنلاین پرداخت کنید، پس از انجام مراحل رزرو، ایمیل تأیید رزرو را دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید واران پشتیبانی مناسبی جهت پاسخ به سوالات شما در تمامی مراحل سفر ارائه می دهد. راههای ارتباطی جهت سوالات متداول درباره بخش cip و فرودگاه در وب سایت واران در دسترس می باشد.

همچنین شما می توانید سرویس cip را در سایر فرودگاههای کشور و فرودگاههای دنیا دریافت کنید.

اگر به هر دلیل تمایلی به خرید توسط سایت ندارید میتوانید از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با کارشناسان واران گفت و گو نمایید.

با CIP چه مزایایی دریافت می‌کنید؟

 • انجام تمامی فرآیندهای فرودگاهی توسط تیم CIP ( از جمله دریافت کارت پرواز ، بازرسی گذرنامه و پلیس، تحویل بار و …)
 • امکان پرداخت هزینه‌های فرودگاهی مانند هزینه‌های اضافه بار، عوارض خروج و … در جایگاه تشریفات
 • انتقال به هواپیما با خودروهای اختصاصی ( دیگر نیازی به پیاده‌روی در مسافت‌های طولانی فرودگاه نیست. )
 • استفاده از سالن پذیرایی برای مشایعین و مستقبلین ( با پرداخت هزینه جداگانه )
 • اقامت کوتاه‌مدت در سوئیت‌های CIP ( در صورت رزرو و با پرداخت هزینه جداگانه )
 • خدمات ویلچر و بالابر (در صورت رزرو برای افراد دارای مشکلات حرکتی )
 • اتاق جلسات مناسب برای مذاکرات تجاری
 • اتاق کودک با امکانات سرگرمی برای کودکان
 • اینترنت پرسرعت نامحدود
 • سرویس‌های مربوط به حیوان خانگی
 • باجه بانک به صورت شبانه روزی

5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.