مقایسه صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی

0

در این محتوا قصد داریم به مقایسه صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی پرداخته و به این نتیجه برسیم که کدام صرافی جهت سرمایه گذاری بهتر است.

ورود به دنیای ارز دیجیتال با عضویت در یک صرافی ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال امروزه به سادگی در دسترس همگان قرار دارد و هر فردی می تواند از این صرافی ها به سادگی استفاده نماید. صرافی ارز دیجیتال به صورت گسترده از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه و وبسایت های این صرافی ها در دسترس تمام مردم دنیا قرار دارد.

مزیت بازار ارزهای دیجیتال همین بدون مرز و محدودیت بودن معاملات در این ارزهای نو ظهور می باشد. معامله در این حوزه بدون دستکاری دولت ها صورت می پذیرد و دولت ها همانند بازارهای سهام داخلی قادر به کنترل آن نیستند. همین جذابیت معاملات ارزهای دیجیتال باعث شده تا افراد زیادی خواهان ورود به این بازارها باشند و از طریق ترید کسب درآمد کنند.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی ابتدا نیاز به عضویت در یک صرافی ارز دیجیتال داریم و پس از عضویت در این صرافی ها می توان به سادگی شروع به معامله کرد. حال سوال اینجاست که چند نوع صرافی وجود دارد و اینکه ما قادر هستیم از این صرافی ها با خیال آسوده استفاده کنیم؟ در ادامه این مقاله به تمام ابهامات و سوالات پاسخ خواهیم داد.

محدودیت کاربران ایرانی جهت فعالیت در صرافی های معتبر جهانی

با توجه به مجازی بودن کلیه مراحل عضویت در صرافی ارز دیجیتال و اینکه معاملات در بازارهای ارز دیجیتال به صورت آنلاین صورت می پذیرد. صرافی های ارز دیجیتال هم شرایطی به وجود آورده اند که هر شخصی در هر نقطه از دنیا بتواند از این صرافی ها بدون محدودیت اقدام به ثبت نام و ترید نماید. یکی از دلایل حجم معاملات سنگین در این سال ها در بازار ارزهای دیجیتال همین جهانی شدن معاملات می باشد.

با اینکه تمامی اشخاص در سراسر دنیا بدون محدودیت قادر به انجام معاملات در این بازار کریپتوکارنسی می باشند. ولی چند کشور انگشت شمار از جمله ایران در لیست سیاه مالی قرار دارند و با تحریم های شدید بین المللی مواجه هستند. هر صرافی ارز دیجیتال معتبر مجبور به رعایت این قوانین بین المللی می باشد. زیرا اگر به این قوانین پایبند نباشند به شدت تنبیه می شوند. اساسا سرویس دادن به کاربران کشورهای تحریم شده برای این صرافی ها به صرفه نیست.

محدودیت کاربران ایران جهت انجام معاملات جهانی (جایگزین: محدودیت کاربران ایرانی در عضویت صرافی ارز دیجیتال بین المللی)

کاربران ایرانی معمولا برای استفاده از صرافی های بین المللی معتبر مجبور به استفاده از فیلترشکن جهت تغییر ip ایران می باشند. همین تغییر ip ریسک زیادی را به همراه دارد زیرا صرافی ها نیز از الگوریتم های قدرتمندی استفاده می نمایند که در بسیاری از مواقع قادر به تشخیص ip جعلی می باشند.

صرافی ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی؟

صرافی های ارز دیجیتال خارجی مزیت های بیشتری نسبت به صرافی های داخلی دارند، که از جمله آن می توان به معاملات فیوچرز و اهرم دار، تعداد ارزهای دیجیتال فراوان قابل ترید، نرخ پایین کارمزد به دلیل رقابت بین صرافی ها، امنیت بالا، وب سایت های سریع و غیره را نام برد.

اما به دلیل تحریم کشور ایران عضویت در اکثر این صرافی ها ممنوع یا محدود می باشد، بطوریکه در صورت تشخیص هویت ایرانی افراد، حساب شخص مسدود می گردد. پس همین یک مورد کافیست که ریسک استفاده از صرافی ارز دیجیتال خارجی را نپذیریم و به فکر استفاده از صرافی های داخلی معتبر باشیم.

صرافی های ارز دیجیتال داخلی هم با درک این موضوع به شدت در حال رشد و شکوفایی هستند. به طوری که تعداد این صرافی ها به شدت در حال افزایش می باشد و همین افزایش تعداد صرافی باعث رقابت و پیشرفت می گردد. صرافی های داخلی هم با الهام گرفتن از صرافی های بین المللی و الگو گرفتن از آنها جهت رسیدن به استانداردهای بین المللی تلاش می کنند.

استفاده از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی؟ (جایگزین: استفاده از صرافی ارز دیجیتال داخلی )

رها اکسچنج یک صرافی در کلاس جهانی

رها اکسچنج یک صرافی ارز دیجیتال بسیار معتبر و در کلاس جهانی می باشد. می توان از آن به عنوان یک نمونه داخلی موفق در عرصه معاملات ارزهای دیجیتال نام برد. رها اکسچنج با استفاده از یک تیم بسیار خلاق و حرفه ای، خود را به استاندارهای بین المللی نزدیک کرده و بستری جذاب برای کاربران خود به وجود آورده است.

در رها اکسچنج امکان خرید خرید و فروش آنی 283 رمز ارز معتبر و همچنین از طریق تالار معاملات امکان معامله 36 رمز ارز محبوب فراهم شده است. کاربران می توانند با ورود به رها اکسچنج لذت استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال داخلی با معیارهای بین المللی را تجربه نمایند.

رها اکسچنج با استفاده از متخصصان مجرب فضایی امن که در آن امنیت سرمایه کاربران را تضمین می نماید، فراهم کرده است. این صرافی ارز دیجیتال بومی خود را ملزم و متعهد به پاسخگویی آنلاین و 24 ساعته به کاربران می داند. رها اکسچنج از دو طریق اپلیکیشن و وب سایت با سرعتی بسیار بالا امکان ترید نظیر به نظیر را میسر ساخته است.

یکی از تفاوت های رها اکسچنج با سایر صرافی های ارز دیجیتال داخلی در این است که این صرافی در تمامی مراحل سرمایه گذاری به صورت رایگان به کاربران خود مشاوره می دهد.

2.1/5 - (13 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.