لیست کامل کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی تهران + آدرس و تلفن

0

اگر صاحب حیوان خانگی هستید، احتمال دارد در ساعات نامناسبی مانند ۳ صبح با وضعیتی روبرو شوید که حیوان خانگی شما دچار بیماری یا مشکلی شود. در چنین مواقعی، یافتن یک کلینیک دامپزشکی معتبر که بتوانید در هر ساعت از شبانه‌روز به آن مراجعه کنید و مشکل حیوان خانگی خود را برطرف نمایید، بسیار چالش‌برانگیز است. بنابراین ما قصد داریم تا لیست کامل این کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

نام کلینیکآدرسشماره تماس
1. بیمارستان و کلینیک دامپزشکی تهراناتوبان ستاری جنوب، بعد از پل همت، خیابان لاله، خیابان مجاهد کبیر شمالی، چهارباغ شرقی، انتهای چهارباغ شرقی پلاک۱۰۲۱۲۱۵۱
2. کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ایرانیانتهران، پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش گلستان هفتم، پلاک ۶۳۰۲۱۲۲۸۴۵۲۲۷
3. کلینیک شبانه روزی مانوکتهران، پاسداران، نگارستان یکم، پلاک ۱۵۰۲۱۲۲۸۷۰۷۰۰
4. بیمارستان دامپزشکی مرکزیتهران، زعفرانیه، خیابان محمودیه، کوچه تیر، پلاک ۳۶۰۲۱۲۲۰۴۷۲۵۸
5. کلینیک دامپزشکی شبانه روزی رویالتهران، آیت الله کاشانی، بعد از پل حکیم، روبروی شهرکتاب، پلاک ۴۸۰، واحدیک۰۲۱۴۴۰۴۲۵۷۶
6. کلینیک دامپزشکی شبانه روزی درینبزرگراه رسالت – بین چهار راه سرسبز (ایت) و مدائن – پلاک ۵۸۴ – بیمارستان دامپزشکی درین۰۹۳۸۱۲۴۳۲۶۶

بهترین بیمارستا‌ن‌های دامپزشکی در تهران

 اهمیت دسترسی به خدمات دامپزشکی شبانه‌روزی در مواقع اضطراری، جایی که سلامت و حتی جان حیوان شما در خطر است، بیشتر نمایان می‌شود. ما با تحقیقات زیاد توانستیم فهرستی جامع از بیمارستان دامپزشکی در تهران را جمع آوری کنیم که می‌توانید در مواقع نیاز به راحتی و با اطمینان به آن‌ها مراجعه کنید. با ما همراه باشید تا با این کلینیک‌ها آشنا شوید و اطلاعات لازم درباره آدرس، شماره تماس و خدمات ارائه شده توسط آن‌ها را کسب کنید. این اطلاعات می‌تواند به شما کمک کند تا در مواقع اضطراری سریع‌تر و مؤثرتر عمل کنید و بهترین مراقبت‌ها را برای حیوان خانگی خود فراهم کنید.

1- بیمارستان و کلینیک دامپزشکی تهران

بیمارستان دامپزشکی تهران یکی از اولین بیمارستان ها در خصوص حیوانات خانگی بحساب می‌آید. این بیمارستان تخصصی به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند و شما می‌توانید در صورت بروز هر مشکل، در هر ساعت از شبانه روز، به این بیمارستان مراجعه کرده تا بهترین متخصصان حیوان خانگی شما را ویزیت کنند. این بیمارستان شبانه روزی دارای بخش های مختلفی می‌باشد که در زیر شرح داده ایم:

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

بخش داخلی حیوانات: می‌توان گفت اصلی ترین بخش این بیمارستان دامپزشکی بخش داخلی است. که تمامی پذیرش ها در آن انجام می‌شود.

بخش جراحی حیوانات : در صورتی که برای حل مشکل حیوان خانگی شما نیاز به جراحی باشد، بیمارستان دامپزشکی تهران یکی از مجهز ترین و مدرن ترین بیمارستان های ایران می‌باشد.

بخش دندانپزشکی حیوانات: قطعا تعداد بسیار زیادی خدمات دندانپزشکی حیوانات را انجام می‌دهند ولی بیمارستان دامپزشکی تهران با توجه به تجربه و علم بسیار بالا در این موضوع، در دو شعبه فعال خود، یعنی شعبه شمال و غرب تهران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

آدرس: اتوبان ستاری جنوب، بعد از پل همت، خیابان لاله، خیابان مجاهد کبیر شمالی، چهارباغ شرقی، انتهای چهارباغ شرقی پلاک1

شماره تماس: 0212151

2- کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ایرانیان

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی تهران را نام ببریم، قطعا مجموعه ایرانیان جزو برترین هاست. تمامی خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی برای شما عزیزان ارائه می‌شود. تخصصی ترین بخش این کلینیک دامپزشکی، بخش تخصصی قلب هست و با توجه به بیماری های رایج در حیوانات که بیشتر مربوط به بیماری های قلبی عروقی می‌شود، بهترین گزینه برای رفع مشکلات قلبی حیوانات خانگی، کلینیک دامپزشکی ایرانیان می‌باشد.

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش گلستان هفتم، پلاک 63

شماره تماس: 02122845227 – 02122850702 

شماره تماس اضطراری: 09028440866 

3- کلینیک دامپزشکی شبانه روزی مانوک

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

این کلینیک دامپزشکی تهران در سال 1400 فعالیت خود را در محدوده خیابان پاسداران آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست جزو بهترین کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی در تهران شود. شما می‌توانید تمامی موارد لازم برای درمان پت یا حیوان خانگی خود را در این مجموعه پیدا کنید.
یکی از خدمات منحصربفرد این کلینیک، انجام خدمات به صورت سیار می‌باشد و شما می‌توانید در صورتی که نزدیک این کلینیک دامپزشکی شبانه روزی هستید، با آنها تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن خود را به شما برسانند.

آدرس: تهران، پاسداران، نگارستان یکم، پلاک ۱۵

شماره تماس: 02122870700

4- بیمارستان دامپزشکی مرکزی

از دیگر بهترین کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی در تهران، می‌توان به بیمارستان مرکزی اشاره کرد. این کلینیک دامپزشکی خدمات مختلفی مانند چکاپ، واکسیوناسیون، کاشت میکروچیپ، صدور شناسنامه، جرمگیری دندان و … را انجام داده و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات آنها استفاده کنید. از دیگر امکانات بیمارستان دامپزشکی مرکزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پانسیون حیوانات خانگی
 • آرایشگاه حیوانات
 • فیزیوتراپی
 • جراحی حیوانات
 • آزمایش خون و …

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان محمودیه، کوچه تیر، پلاک 36

شماره تماس: 02122047257 – 02122047258

5- کلینیک دامپزشکی شبانه روزی رویال

آیتم دیگر از بهترین کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی در تهران، مجموعه رویال می‌باشد. این کلینیک با مدیریت اقای دکتر امیر پاشا مقدسی در سال 1387 تاسیس شد و در بخش تخصصی بسیار زیادی فعالیت خود را شروع کرد. برخی از این بخش ها عبارت اند از:

 • مراقبت های ویژه ICU
 • آزمایشگاه تخصصی
 • داروخانه مجهز
 • بخش های بستری حیوانات خانگی
 • رادیولوژی و …

در صورتی که منزل شما نزدیک این کلینیک شبانه روزی می‌باشد، قطعا می‌تواند یکی از بهترین گزینه برای شما باشد.

آدرس: تهران، آیت الله کاشانی، بعد از پل حکیم، روبروی شهرکتاب، پلاک 480، واحدیک

شماره تماس: 02144042576

6- کلینیک دامپزشکی شبانه روزی درین

اگر به دنبال یکی از کامل ترین و بهترین کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی در تهران هستید، قطعا این مجموعه می‌تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد. این مجموعه حامی حیوانات هستند و دقیقا مانند انسان به آنها اهمیت می‌دهند. ما تمامی شماره های تماس این کلینیک دامپزشکی را برای شما قرار دادیم و باید در موارد زیر با این مجموعه تماس گرفته تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کنید:

 • شکستگی دست و پای حیوان
 • بیهوش شدن حیوان خانگی
 • رسید زمان زایمان
 • سوختگی پوست بدن و صورت
 • ایجاد جراحت و زخم های عمیق
 • گزیده شدن توسط حشرات و …
 • اسهال و استفراغ

شما می‌توانید در صورت مشاهده یکی از موارد بالا، به مشاوران این کلینیک دامپزشکی شبانه روزی تماس گرفته و از خدمات منحصربفرد آنها استفاده کنید.

آدرس: بزرگراه رسالت – بین چهار راه سرسبز (ایت) و مدائن – پلاک ۵۸۴ – بیمارستان دامپزشکی درین

شماره تماس: 02177093786 – 09381243266

نکات بسیار مهم

سعی کنید قبل از مراجعه حضوری به این کلینیک های شبانه روزی، با آنها تماس گرفته و شرایط را کامل توضیح دهید تا در صورتی که متخصص مربوطه حضور نداشت بتوانید به کلینیک دامپزشکی دیگری مراجعه کنید. آیتم هایی که به شما معرفی شد جزو بهترین ها در تهران هستند و می‌توانند تمامی خدمات دامپزشکی را با بالاترین کیفیت برای شما انجام دهند.

در صورتی که هر مشکلی برای حیوان خانگی شما بوجود بیاید، شما می‌توانید به نزدیک ترین کلینیک ها مراجعه کنید تا از بروز مشکلات بیشتر در آینده جلوگیری کنید. ما در این وبلاگ با تحقیقات تخصصی، سعی کردیم بهترین کلینیک های دامپزشکی شبانه روزی تهران را به شما معرفی کنیم. امیدواریم توانسته باشیم شما را در پیدا کردن بهترین ها کمک کرده باشیم. 

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.