تفریحات لاکچری کیش؛ کیش را به بهترین شکل تجربه کنید!

تفریحات لاکچری کیش
0

کیش را می توان به بهترین شکل ممکن تجربه کرد. رزرو تورهای لاکچری، انجام تفریحات لاکچری کیش و اقامت در هتل های لاکچری فاکتورهایی است که به یک سفر لاکچری ختم می شود.کیش یکی از بهترین مقاصدی است که می توان برای داشتن سفری بی نظیر انتخاب کرد.

در سال میلیون ها مسافر از این جزیره بازدید می کنند که بخش قابل توجهی از آن ها غیر ایرانی هستند. اغلب مسافران کیش به هوای گردش و تفریح پا به این جزیره گذاشته اند.

در این شهر می توانید بهترین تفریحات لاکچری کیش را در اختیار داشته باشید. تفریحاتی مهیج که فقط مخصوص کیش گردان است.

موقعیت جغرافیایی کیش خود عامل مهمی در وجود انواع تفریحات ناب دریایی در این جزیره است.

پر بازدید بودن این منطقه نیز در فراهم آوردن انواع تجهیزات تفریحی در این شهر بی تأثیر نبوده است.

اکنون مسافران کیش با هر سلیقه ای که وارد این جزیره شوند می توانند تفریحات لاکچری کیش زا با علاقه خود را پیدا کنند.

کسانی که می خواهند سفری لوکس را تجربه کنند می توانند به سراغ تفریحات لاکچری بروند. تفریحاتی که با هیجان بالای خود خاطره ساز می شوند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

با رزرو تورهای لاکچری کیش از ساری می توانید یکی از بهترین سفرهای خود را تجربه کنید. تور کیش چه خدماتی را شامل می شود؟ که سفر شما را راحت تر خواهد کرد.

شنا و غواصی با دلفین ها؛ از تفریحات لاکچری کیش

لوکس پسندان می توانند به سراغ دلفیناریوم کیش بروند. به جایی که می توانند شنا و غواصی را به شکلی متفاوت و مهیج تجربه کنند.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

شنا و غواصی آن هم با دلفین های باهوش و بامزه! شنا، غواصی و دل به آب زدن خود به اندازه کافی لذت بخش و هیجان انگیز است.

حال اگر در کنار یک دلفین دل به دریا بزنید، قطعاً تجربه فوق العاده تری خواهید داشت. باله های دلفین را بگیرید و همراه با او در آب های زلال غوطه ور شوید.

این تجربه بیشتر شبیه به یک رؤیاست. رؤیایی که در کیش به واقعیت می پیوندد. این تفریح برای بانوان و آقایان قابل انجام است.

برای شنا با دلفین باید چهار سال به بالا و برای غواصی با دلفین باید 12 سال به بالا باشید. ضمن اینکه آموزش های لازم به شما داده خواهد شد. پس بدون هیچ نگرانی به عکس هایی فکر کنید که در کنار دلفین ها از شما به یادگار می ماند.

فلای بورد از تفریحات لاکچری کیش

توصیه می کنم در سفر به کیش حتماً فلای بورد را امتحان کنید. فلای بورد از جذاب ترین و مهیج ترین تفریحات لاکچری کیش است که بسیاری از گردشگران را مجذوب خود کرده.

شما در این ورزش می توانید پرواز را بر روی آب های زلال خلیج امتحان کنید. شما در فلای بورد کفش ها ی مخصوصی به پا می کنید. این کفش ها به لوله هایی وصل شده که به جت اسکی متصل هستند.

هنگامی که این لوله ها با پمپاژ آب به حرکت در آمدند کفش های شما نیز به حرکت در آمده و چالش شما با فشار آب در این لحظه شروع می شود.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شما باید تعادل خود را در برابر فشار آب حفظ کنید. پس از این شما بالا و بالاتر می روید تا جایی که به ارتفاع 12 متری می رسید.

حالا نوبت حرکت نمایشی در اوج آسمان است. این ورزش در دسته تفریحات گران کیش قرار دارد اما لذت موجود در آن به هزینه ای که می کنید می چربد.

جت اسکی

جت اسکی از دیگر تفریحات لاکچری کیش است که تجربه فوق العاده لذت بخشی را برای شما به همراه خواهد داشت.

پارک های ساحلی جای انجام تفریحات لاکچری کیش است که جت اسکی یکی از بهترین آن هاست. با اجاره جت اسکی می توانید یکی از بهترین خاطرات خود را روی آب های زلال خلیج فارس تجربه کنید.

سرعت بالا و هیجان فوق تصور این بازی باعث شده بسیاری از گردشگران پایه ثابت جت اسکی شوند. هزینه جت اسکی به نوع قدرت موتور بستگی دارد. مدت زمان این ورزش 15 دقیقه است و برای افراد بالای 20 سال قابل انجام می باشد.

تور کیش در سفرآس۲۴

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.