پدل بورد کیش؛ لذت دور زدن آب های خلیج فارس

پدل بورد کیش
0

پدل بورد کیش یکی از تفریحات جذاب این جزیره دوست داشتنی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این تفریح در دسته تفریحات دریایی کیش قرار دارد و یکی از بهترین فرصت ها برای ساختن یک روز پر از هیجان و نشاط در این جزیره است.

این تفریح که نوعی ورزش محسوب می شود توانسته در بین گردشگران جزیره طرفداران بسیاری پیدا کند. پدل بورد برای بانوان و آقایان قابل انجام است و مبتدی ها نیز با آموزش های لازم قادر به انجام آن خواهند بود.

حتما ای صفحه رو ببین : تور ارزان کیش

تفریحات دریایی جزیره؛ دنیای پر هیجان آبی

جزیره کیش مقصد تفریحات جذاب و مهیج است. تفریحاتی که از مهم ترین انگیزه های سفر به این جزیره محسوب می شوند و سالانه پای میلیون ها مسافر را به کیش باز می کنند.

کیش دارای تفریحات متنوعی است که انواع سلیقه ها و علاقه ها را پوشش می دهد. تفریحات کیش در دو دسته کلی تفریحات آبی و غیر آبی قرار می گیرند که هر کدام به دسته های متعددی قابل تقسیم هستند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

تفریحات آبی از جذاب ترین و محبوب ترین تفریحات این جزیره محسوب می شوند که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده اند.

این تفریحات هم در دل آب و هم در روی آب انجام می شوند و با این تنوع می توانند برای هر سلیقه ای پیشنهادی ویژه داشته باشند.

این جزیره برای عاشقان دل به دریا زدن اسکوتر زیر دریایی و غواصی را مهیا کرده و برای علاقه مندان به دور دور روی آب جت اسکی، شاتل، بنانا و قایق دیوانه را در نظر گرفته است.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

کسانی که می خواهند در اوج آسمان دریا را زیر پا داشته باشند می توانند فلای بورد و پاراسل را امتحان کنند. کسانی هم که می خواهند آب های جزیره کیش را دور بزنند و هیجانی بی نظیر را تجربه کنند می توانند به سراغ پدل بورد کیش بروند. به جایی که یک دنیا هیجان در انتظار مسافران تور کیش است.

تور کیش از ساری را با تخفیف در تفریحات کیش رزرو کنید.

پدل بورد کیش چیست؟

پدل بورد یک شناور است که شما را به یک هیجان فوق العاده روی آب های زلال خلیج فارس دعوت می کند. پدل بورد را می توان یک قایق مخصوص نامید که شما به صورت نشسته و یا ایستاده روی سوار می شوید و به وسیله یک پاروآب های زلال را دور می زنید.

تخته پدل بورد بسیار محکم و از جنس فایبر کربن، فایبر گلاس است و یک وسیله کاملاً استاندارد با ایمنی بالا محسوب می شود.

شما روی این تخته قرار می گیرید، روی آب حرکت می کنید و بهترین تجربه های دریایی خود را رقم می زنید.

تعادل یکی از اصلی ترین مهارت های این ورزش است. شما باید در حالت ایستاده روی پدل بورد تعادل خود را حفظ کنید و از این وضعیت خود لذت ببرید.

پدل بورد به دو نوع پدل بورد معمولی و رد پدل بورد تقسیم می شود. رد پدل بورد نسبت به پدل بورد معمولی بزرگ تر و زیباتر است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

مبتدی ها هم می توانند پدل بورد کیش را انتخاب کنند

با اینکه اغلب ورزش های دریایی کیش نیاز به مهارت دارند اما کلاس های آموزشی توانسته به مبتدی ها نیز فرصت انجام این تفریحات را بدهد.

پدل بورد کیش به مهارت خاصی نیاز ندارد. البته شما پیش از بازی آموزش های لازم را دریافت می کنید و سپس می توانید با خیال راحت برای انجام این ورزش آماده شوید.

افراد مبتدی به راحتی پس از این آموزش ها می توانند از این تفریح پر هیجان لذت ببرند.  با این حال این افراد بهتر است از تخته های flat water استفاده کنند.

این تخته ها عرض بیشتری دارند و می توانند وزن بالاتری را تحمل کنند. بهترین زمان برای انجام تفریحات آبی کیش بهار و تابستان است.

پدل بورد یکی از تفریحات جذاب در  تور کیش از تبریز است. مدت زمان انجام این تفریح یک ساعت است و می تواند یک تفریح فوق العاده آرامش بخش به حساب آید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.