سفرآس24

تور چابهار

تور چابهار با قطار یا هواپیما، میتواند یکی از مفرح ترین تفریحات گروهی و شاد، محسوب شود؛ چراکه یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای جنوب خاوری بلوچستان را، میتوان چابهار نام برد. چابهار همواره دارای تفریحات متنوع، جذابیت ها و طبیعت ناب و دلنشین می باشده میتواند یک سفر توپ و تفریحی پر از شادابی را، برای افراد مختلف، ایجاد کند.

درحقیقت، سفر با یک شرکت مطمئن، جهت سفر با تور چابهار ، میتواند بهترین خدمات را، بدون دغدغه و متناسب با شرایط و بودجه شما نیز، فراهم آورد؛ از محل اسکان گرفته تا انواع گردشگری ها، تفریحات، خوراک و… را، میتواند بصورت دلخواه و دقیق برای شما، برنامه ریزی کند تا شما بتوانید یک سفر ایمن و بدون دغدغه را، به آسانی، داشته باشید و با استفاده از تور ارزان چابهار، سفری خوش و مناسب را، تجربه کنید. 

تور چابهار
تور چابهار

همچنین در صورت تمایل خرید تور چابهار و داشتن سفری دلنشین به این شهر زیبا، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا همه چیز درباره برنامه تور چابهار و مزیت های آن را، خدمت شما، ارائه دهیم.

انواع گردش در چابهار جذاب ودیدنی

بندر زیبا ودیدنی چابهار، دارای دیدنی ها طبیعی و تاریخی زیادی می باشد که شما میتوانید در سفر خود به چابهار با تور چابهار و یا اتومبیل شخصی خود، از این جاذبه های مهم و جذاب گردشگری، دیدن نمایید. البته با خرید تور چابهار و استفاده از تور چابهار با هواپیما، قطار و… میتوانید با ی برنامه ریزی خوب، از خدمات با کیفیتی برخوردار شوید و تمامی این مکان های جذاب را، بدون دغدغه موقعیت مکانی و… مشاهده نمایید. 

در ادامه انواع مکان های تاریخی و تفریحی چابهار را، عنوان میکنیم تا بتوانید از طریق لوکیشین یابی و راه های دیگر نیز، مکان مورد نظر خود را، شناسایی و بازدید کنید تا یک سفر پر از هیجان را، با دیدن مکان های جدید و مختلف، تجربه نمایید.

جاذبه های طبیعی چابهار

جاذبه های طبیعی و طبیعت زیبای چابهار یکی از جاذبه های گردشگری مهم و مطرح چابهار، تلقی میشود که افراد زیادی به قصد دیدن این طبیعت زیبا، به چابهار سفر میکنند. چراکه؛ وجود این گونه تفریحات طبیعی و دریایی پر از آرامش، خیال آدمی را، نوازش میدهد و روح او را، از دغدغه های گذرا، می زداید و لحظاتی آرام را، برای افراد ایجاد میکند؛ از این رو، ممکن است؛ همه ما مشتاق شویم تا با دیدنی های طبیعی چابهار، آشنا شویم. در ادامه چند مورد از این مکان های طبیعی و زیبا را، عنوان میکنم.

 • تالاب صورتی چابهار
 • دریای بی کران و ساحل زیبای چابهار که مهم ترین دیدنی پر استقبال این شهر، می باشد
 • بندر زیبای چابهار با وجود دو اسکله بزرگ
 • اسکله های زیبا و دیدنی تر دیگر در چابهار، مثل؛ اسکله صیادی تیس، بریس و رمین
 • تپه های گل فشان زیبا که گل های سرد طوسی رنگی در آن بوجود می آید که فقط در سه جای دیگر در جهان، این گونه مکانی وجود دارد. این تپه ها در نزدیکی چابهار، واقع شده است.
 • تالاب لیپار، در ۱۵ کیلومتری چابهار و وجود پرندگان زیبایی مانند؛ باقرقره، فلامینگو، چنگر، خوتکار، عقاب دشتی، تیهو، کشیم، حواسیل، طاووسک و… که زیبایی خاصی را، بوجود آورد است.
 • جنگل های زیبای حرا
 • رودخانه باهوکلات، در ۹۰ کیلومتری شرق شهر چابهار که به خلیج گواتر دریای زیبای عمان، می ریزد
 • وجود گاندو و تمساح های ایرانی در رودخانه باهوکلات که نظر توریستان زیادی را، به خود جلب کرده است.
 • کوه های مریخی یا بدبومکه از دیگر جاذبه های طبیعی زیبای چابهار، محسوب میشود.
 • کوه های مینیاتوری زیبای چابهار که در مسیر گواتر قرار رفته است.
 • ساحل شب تاب بی نظیر چابهار که در فصول پاییز و زمستان، ساحل فوق العاده زیبا و رویایی چابهار، قابل مشهاده خواهد بود و چشم اندازی ناب برای عکاسی نیز، می باشد.
 • جزیره شیطان، با ظاهری زیبا و صخره ای، در دو کیلومتری شرق پسابندر، قرار گرفته است.

جاذبه های تاریخی چابهار

ممکن است برخی از شما، دوستدار پیشینه و تاریخ هر منطقه ای باشید؛ بنابراین در سفر تفریحی خود، با تور چابهار، میتوانید؛ از مکان های تفریحی و تاریخی چابهار نیز،   دیدن نمایید و لذت ببرید؛ وجود مکان های تاریخی با نقش و نگاره های جذاب، قطعا، علاقه مندان را، به وجد می آورد. 

شهر دیدنی چابهار نیز، دارای مکان های تاریخی و دیدنی ای می باشد که هر دام مشخصات و پیشینه خاص خودش را دارد که شنیدن و یا خوادن آن خالی از لطف نیست؛ از این رو میتوانید؛ مشخصات هر مکان زیبا و دلخواه چابهار را، در سایت مکان های دیدنی چابهار را، مطالعه کنید. در ادامه موارد از مکان های تاریخی شهر زیبای چابهار را، ذکر میکنیم.

 • قلعه های زیبا و دیدنی ای در چابهار و اطراف آن وجود دارد؛ مانند؛ قلعه پرتقالی ها یا همان تیس، پیروز گت، بلوچ گت، باتل، انوشیروان که هرکدام از این قلعه ها، در بخش ها و روستای مختلف اطراف نیز، قرار دارند.
 • مسجد جامع تیس که مکانی تاریخی و دیدنی به حساب می آید؛ معماری زیبا و دیدنی های جذابی را، دارد.
 • ویرانه های تیس، بسیار قدیمی و دیدنی می باشد که از دیرباز وجود داشته است.
 • گورستان های قدیمی که ظاهر و ویژگی های خاصی دارد.
 • غارهای بان مسیتی، که از یک غار طبیعی و دو غار مصنوعی، تشکیل شده است.
 • گودانگریز یا همان گودال انگلیس که در گذسته، مقداری سفال، اشیاء سنگی، برنزی و آهنی نیز، در آن یافت شده است.
 • قدم گاه خواجه خضر، در محلی به نام سپوزه، می باشد که برای بومیان نیز، قابل احترام است.
 • آراماه، سید غلام رسول که دارای معماری هندی شکلی می باشد و تزیینات و نقاشی کاری مخصوص به خودش را، دارد.
 • ساختمان های تاریخی، مانند؛ تلگراف خانه چابهار، در منطقه مولوی نیز، واقع شده است.
 • چاه های قدیمی و باستانی که هر کدام در دوره های مختلف تاریخ توسط افراد و شاه های مختلف ساخته شده است؛ مانند؛ چاه باستانی تیس کوپان، چاه پلان، مزن چات و…
 • سدهای باستانی و قدیمی هم، جزئی از آثار تاریخی و گردشری شهر زیبای چابهار محسوب می شود که شما میتوانید با تور چابهار خود، تمامی این مکان های جذاب را، ببینید و لذت ببرید.

موقعیت مهم چابهار

موقعیت مهم چابهار
موقعیت مهم چابهار

شهر زیبای چابهار، در جنوب خاوری بلوچستان، در کرانه دریای مکران و اقیانوس هند، واقع شده است. چابهار، جزء مناطق بازرگانی و تجاری ایران نیز، محسوب میشود. همچنین؛ اسکله این شهر، قادر به پهلوگیری کشتی های اقیانوس پیما، می باشد. 

چابهار زیبا یا همان چهبار به زبان بومیان آن منطقه، به دلیل موقعیت راهبردی که نزدیک ترین راه دسترسی به کشورهایی مثل، افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، قرقیزستان، قزاقستان، تاجیکستان، به آب های آزاد می باشد؛ اهمیت زیادی از لحاظ توسعه و سازندگی را، دارد؛ چراکه؛ این کشورها، کشورهای محصور در خشکی در آسیای میانه نیز، هستند.

همانطور که بیان شد، شهر مهم و زیبای چابهار، دارای اهمیت سازندگی و سرمایه گذاری نیز، می باشد  که شما با استفاده از خرید تور چابهار، میتوانید؛ جذابیت و موقعیت این شهر زیبا را، ببینید. در ادامه چند مورد از عمران و آبادانی این شهر زیبا را، بیان میکنیم.

 • یکی از توسعه های مهم چابهار، ساخت راه آهن به طرف آسیای میانه است.
 • احداث فرودگاه بین المللی در این بندر، از دیگر توسعه های مهم، می باشد.
 • ساخت اسکله و ارتقاء گنجایش بارگیری کشتی های اقیانوس پیما در این خلیج زیبا، بستر توسعه و درآمد خوبی را، فراهم آورده.
 • ایجاد شغل های متنوع و دریایی در راستای قابلیت های بندر چابهار

مزیت ها و ویژگی های سفر با تور به چابهار زیبا

سفر به چابهار
سفر به چابهار

اگر شما، به دنبال یک تفرحی و هیجانی فوق العاده برای گذراندن مرخصی خود میگردید و یا قصد کسب آرامش مجدد بعد از کار و مشغله خود را، دارید؛ سفر میتواند یکی از بهترین گزینه ها، برای داشتن هیجانی و تفریحی جذاب، در کنار لحاطات آرامش بخشی نیز، باشد؛ از این رو انواع شرکت های معتبر، درصدد، تهیه و برنامه ریزی مناسبی برای یک سفر خوب هستند که شما میتوانید از هرکدام از آن ها استفاده کنید. 

همچنین یک انتخاب خوب، میتواند بهترین تفریح را، برای شما، بوجود آورد. پس اگر شما، فردی اجتماعی، به دنبال یک سفر گروهی و شاد هستید؛ میتوانید با مزیت ها و ویژگی های تور چابهار، بیشتر آشنا شوید تا بتوانید در انتخاب یک تفرحی لذت بخش و دل انگیز، به درستی عمل کنید تا بتوانید با سفری جذاب، در کنار خانواده، دوستان و عزیزان خود، بهترین خاطره ها را، با یکدیگر، رقم بزنید.

داشتن برنامه تور چابهار

با توجه به دیدنی های متنوع و جذاب چابهار، ممکن است شما؛ مشتاق یک سفر با برنامه به شهر زیبای چابهار باشید و بخواهید که از تک تک فرصت های خود، بهترین استفاده ها را نیز، بکنید؛ درحقیقت برنامه تور چابهار، یکی از بهترین برنامه ها باتوجه به شرایط و موقعیت شما میتواند باشد؛ چراکه؛ برنامه تور چابهار، به نحوی برای تفریحات شما برنامه ریز میکند که بتوانید از مکان های مورد علاقه خود، در تایم سفر خود، استفاده رده و لذت ببرید.

تور چابهار با هواپیما

تور چابهار با هواپیما، امتیازات مثبتی نیز، دارد که سفری آسان و راحت در کمترین زمان ممکن، یکی از موارد مهم آن است. تور چابهار، امکان سفر به چابهار با وسایل نقیله مختلفی را، برای شما، فراهم می آورد تا با وسیله نقیله دلخواه خود، به یک سفر تفریحی و مهیجی نیز، بروید.

تور چابهار با قطار

تور چابهار با قطار، مانند؛ تور چابهار با هواپیما، یکی از گزینه انتخابی شما می باشد که با توجه به سلیقه و شرایط شما، هر کدام از این ها، مزایای خاص خود را، دارد. اگر شما، از نظر طول کشیدن تایم رسیدن به مقصد نیز، مشکلی ندارید؛ میتوانید؛ از تور چابهار با قطار استفاده نمایید؛ چراکه؛ میتوانید؛ لحظات و مکان های جذاب بین راه را، ببینید و تمام استفاده از لحظه به لحظه خود را، در طی سفر بکنید. 

همچنین؛ اگر علاقه مند به سفر با انواع قطارها نیز، می باشید؛ بهتر است بدانید؛ قیمت تور چابهار با وسایل نقلیه ی مانند؛ قطار، به صرفه تر از تور چابهار با هواپیما می باشد که شما در عین لذت بردن، میتوانید؛ در هزینه خود، برای سفر به چابهار نیز، صرفه جویی کنید.

تور لوکس چابهار با قیمتی مناسب

تور لوکس چابهار که از بهترین امکانات و خدمات نیز، تشکیل شده است؛ به شما کمک میکند که یکی سفرهای تفریحی خود، در طول زندگی را، تجربه نمایید؛ همچنین یک مجموعه خوب، با توجه به شرایط و بودجه شما، یک تور لوکس چابهار با کیفیتی عالی را، نصیب شما میکند. 

تور ارزان چابهار و یا تورهای متنوع دیگر، هرکدام با ویژگی های متفاوتی هستند که با توجه به قیمت درخواستی شما، انتخاب میشوند و تمامی این تورهای تفریحی و گردشگری، همواره، میکوشند تا بهترین و با کیفیت ترین خدامت، امکانات و تفریحات را، در خدمت، مسافرین عزیز، بگذارند تا نهایت لذت را، با گروه مورد لاقه خود، داشته باشید و یک سفر ناب و دلپذیر لذت ببرید.

تور چابهار گروهی

تور چابهار گروهی
تور چابهار گروهی

از آنجایی که برای برخی از افراد، سفر های مهیج دسته جمعی بیشتر باب میل آنها نیز، می باشد؛ همواره از تور چابهار گروهی، استفاده میکنند تا بتوانند با اکیپ خود و گروه دلخواه خود، به یک سفر جذاب بروند. بنابراین خرید تور چابهار گروهی، میتواند یکی از پر هیجان ترین قسمت سفر شما، باشد که مزایای مخصوص به خودش را، دارد؛ چراکه؛ سفر با یک گروه خوب و همدل میتواند؛ کمک حال شما باشد و حال و هوای شما را نیز، عوض کند و شما بتوانید از تفریحات خوبی با افراد مختلف نیز، بهره مند شوید.

قیمت تور چابهار چقدر است؟

اگر شما خواهان سفر به شهر زیبای چابهار باشید و به دنبال خرید تور چابهار از شرکتی معتبر باشید؛ بهتر بدانید که یک شرکت خوب انواع تورها و خدمات سفر با انواع قیمیت ها را نیز، دارد که میتواند بسیار تاثیرگذار در هزینه پرداختی شما بشود. در ادامه تور چابهار گروهی، دلایل موثر در قیمت تور انتخاب شما را، عنوان میکنم.

 • بهتر است بدانید که خدمات انتخابی توسط شما، مانند؛ تعداد وعده های غذایی، حمل و نقل درون شهری، نوع تفریحات و… در قیمت تور چابهار، موثر خواهد بود.
 • نوع وسیله نقیله انتخابی توسط شما، هواپیما، قطار و… نیز، در برآورد هزینه های شما، تاثیر گذار است و هرکدام از این موراد ویژگی های مخصوص به خود را، دارد.
 • مدت زمان اقامت شما در چابهار نیز، یکی از موارد مهم دیگر در تاثیرگذاری، قیمت تور چابهار نیز، می باشد.
 • مسافت شهر مبداء شما تا چابهار
 • انتخاب نوع زمانی که برای سفر نیز، انتخاب میکنید که در ادامه، به آن خواهیم پرداخت.

چه موقع به چابهار زیبا، سفر کنیم؟

با توجه به آب و هوای شهر زیبای چابهار، همواره فصول پاییز و زمستان، مورد توجه توریست ها، بوده است و افراد زیادی و در تعطیلات و همچنین این فصل های خوش آب و هوا، به شهر زیبای چابهار سفر میکنند. 

البته؛ هزینه تورهای گردشگری در این موقعیت های زمانی ممکن است کمی افزایش یابد که شما میتوانید برای کاهش قیمت تور چابهار خود، در فصل های دیگر از سال، به چابهار سفر کنید و یا حتی در همین فصل پاییز و زمستان، اما؛ در مواقع غیر تعطیل، زمان سفر خود را، انتخاب کنید؛ چراکه؛ تعطیلات و اعیاد مختلف، مانند عید نوروز ایرانیان، در این مواقع از سال، طبیعتا طرفداران بیشتری دارند که هزینه تورهای را، افزایش خواهند داد. 

بنابراین اگر شما در هر فصلی، زمان های خلوت تر و غیر مناسبتی را، انتخاب کنید؛ میتوانید؛ در صرف هزینه خود، به آسانی، صرفه جویی کرده و از یک سفر راحت و مفرح، نهایت لذت را، ببرید.

لحظاتی خوش را، در غروب چابهار، سپری کنید!

ممکن است شما در تور چابهار خود، از غروب های جذاب ساحل چابهار، شنیده باشید و یا دیدن آن را، تجربه کرده باشید و آرامش شگفت انگیز آن را، به یاد آورید؛ چراکه؛ آن هنگام، که آسمان نیی و یا آبی زیبای چابهار، بر روی دریای زیبا و بیکران، منعکس میشود و صدای امواج دریا، گوش را، نوازش میدهد؛ میتواند بهترین خاطره و تفریح را، به یادگار بگذارد و آرامشی شگرف را، نصیب شما کند تا دلپذیری دریایی خود را، تجربه کنید؛ چراکه؛ آدمی به طور ذاتی، عاشق صدای امواج دریا می باشد و آرامش فوق العاده ای را، از این صدا، کسب میکند.

 بنابراین؛ اگر شما هم، از تور سفر به چابهار برای لذت یک سفر شاد و مفرح نیز، استفاده میکند؛ غروب های دریای زیبا را، از یاد نبرید و این پیشنهاد شگفت انگیز را، به خاطر بسپارید تا لذت خود را، از این دریای بی انتها، بگیرید. چشم انداز زیبای دریایی به این زیبایی را، نمیتوان نادیده گرفت؛ پس بهتر است که با داشتن دوربین و یا تلفن همراه خود، عکس این لحظات زیبا را، با این منظره فوق العاده جذاب، از خود و دیگر عزیزانتان، به یادگار بیاندازید.

تورهای گردشگری در رابطه با امکانات چابهار

شهر زیبای چابهار به عنوان یکی از مناطق گردشگری و تاریخی این حوزه، همواره برای خدمات رسانی و ارتقاء خدمات خود، به انواع تورها و مسافران نیز، تمام توان خود را، به کار میگیرد و دارای تفریحات مخصوص به خود نیز، می باشد؛ همچنین امکانات خوبی را، برای شروندان و مسافران عزیز، فراهم آورد است تا شهروندان و مسافران بتوانند با خیال راحت از این امکانات بهره مند شوند و اوقات خوشی را، در این شهر زیبا سپری کنند. 

چند مورد از تفریحات، امکانات انسانی چابهار زیبا را، بیان میکنم. البته؛ لازم به ذکر است که استفاده از این امکانات توسط تورهای معتبر و خوب، شانس کاهش هزینه ها را، برای شما به همراه دارد؛ چراکه؛ معمولا بین شرکت های خدماتی و توریستی و امکانات مختلف، مانند؛ رستوران ها و هتل ها، قراردادهایی وجود دارد که ممکن است هزینه های ما، شامل تخفیف و کاهش مبلغ نیز، بشود.

 • وجود رستوران ها، کافه و یگر مکان های سرو و نوشیدن، راحتی و خوشمزگی را، برای افراد مختلف به ارمغان می آورد.
 • وجود دریای بی کران با زیبایی های جذاب و تمیزی خوبی که دارد؛ حال و هوای خوب و دلنشنینی را، برای افراد مختلف فراهم می آورد و آرامش نابی را، نصیب شما میکند.
 • انواع پارک ها و مکان ها بازی مناسب که در این شهر تعبیه شده است؛ تفریحاتی خوبی را، به همراه دارد.
 • انواع هتل ها و محل ها اسکانی که برای مسافران در نظر گرفته شده امکان یک استراحت و استقرار خوبی را، برای افراد بوجود می آورد.

گردش کرمانی ها با تور چابهار از کرمان

وجود شهر زیبای چابهار در نزدیکی شهرهای دیگر، مانند، زاهدان، خاش، ایرانشهر، بم، کرمان و… باعث شده که چابهار زیبا به یکی اط قطب های گردشگری این منطقه، تبدیل شود؛ از آنجایی که چابهار از لحاظ منطقه ای و تفریحی، بسیار جذاب و دیدنی می باشد؛ باعث شده که افراد مختلف از این شهرهو دیگر نقاط اسران، رهسپار چابهار زیبا شوند و همواره برای سفر با تور چابهار، به این شهر از مبداء خود اقدام نمایند و سفری آسان را، تجربه کنند. 

افراد ساکن هر شهر میتوانند؛ سفر به چابهار را، از طریق مبداء خود، تجربه کنند؛ مانند؛ تور چابهار از کرمان و سایر شهرهای دیگر نیز، که امکان سفری آسان را، برای افراد مختلف به همراه می آورد. همچنین تور چابهار از کرمان، همواره با بهترین و جذاب ترین برنامه تور چابهار، در خدمت، شهروندان، کرمانی و دیگر افراد اطراف می باشد که افراد مختلف میتوانند با توجه به شرایط خود، از یک سفر لذت بخش و هیجان انگیز در این راستا، استفاده کرده و لذت ببرند

با تور چابهار، سفری راحت و جذاب را، تجربه کنید!

تور چابهار، انواع تور ارزان چابهار و تور لوکس چابهار و دیگر تورهای گردشگری را، برای علاقه مندان فراهم آورده است و از بهترین خدمات، در راستای لذت بردن افراد، استفاده کرده. 

همچنین؛ اگر شما؛ از علاقه مندان سفر با تورهای مختلف و بصورت دسته جمعی هستید؛ قطعا میتوانید بهترین تفریحات خود را، با سفری هیجان انگیز و با برنامه ریزی دقیقی نیز، تجربه کنید؛ چراکه؛ با توجه به مکان ها و تفریحات متنوع گردشگری چابهار زیبا، میتوانید در فرصتی که در اقامت سفر خود دارید؛ از تمامی موارد مورد نطر خود دیدن نمایید و از بهترین تفریحات مورد علاقه خود، نهایت استفاده را، بکنید.

 رزرو بلیط تور لوکس چابهار، میتواند؛ یکی از بهترین پیشنهادات، برای تشکر، قدردانی و هدیه، به یکی از عزیزان خود باشد و فرد را، به وجد آورد و بتوانید با یک سفر ایمن و راحت در کنار یکدیگر، خاطرات خوشی را، رقم بزنید و از شهر زیبای چابهار، دریای مواج و دیگر مکان ها نیز، دیدن نمایید.

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)